Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-09, 10:38   #211
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
a gdzie kupiłaś maszyne do kawitacji i za ile?
na allegro za 1990 zł od firmy która ma swój salon w Bielsku i dodatkowo zajmuje się sprzedażą sprzętu kosmetycznego. baaaaaaaaaaaaaardzo sympatyczni ludzie
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 10:57   #212
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

u mnie tez ustawia się czas, nie wiedziałam tylko czy to normalne,że te końcówki się tak nagrzewają. a czym Pani je dezynfekuje po zabiegu?
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:04   #213
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

przepraszam,ale wcześniej nie doczytałam,że tej szpatułki się nie dezynfekuje jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie informacje. naprawdę bardzo mi Pani pomogła pozdrawiam
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 21:42   #214
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Wink Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Kiki84 Pokaż wiadomość
przepraszam,ale wcześniej nie doczytałam,że tej szpatułki się nie dezynfekuje jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie informacje. naprawdę bardzo mi Pani pomogła pozdrawiam
Nie ma sprawy
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 10:17   #215
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

ja mam wizyte 16 ale uwazam ze póltora miesiaca to za długo powiem kosmtyczce ze po 16 chce przyjśc za miesiac bo do miesiaca bylo ok...ale teraz juz trzeba naszczęscie juz za tydzien ide

i nie jest drogo juz podawąlm ile wmoim miescie kosztuje.
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 10:41   #216
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

właśnie jestem w trakcie kursu kosmetycznego i już bez obaw będę sobie mogła robić peeling kawitacyjny
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 15:35   #217
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

kiki 84 super, ja muszę zdać się na kosmetyczkę (brak czasu na kurs)
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 08:50   #218
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez sonia2003 Pokaż wiadomość
kiki 84 super, ja muszę zdać się na kosmetyczkę (brak czasu na kurs)
ja do tej pory też nie miałam możliwości, ale teraz pracuję z moją siostrą i to jest super można się zamieniać kiedy nam pasuje a kurs się mi zdecydowanie przyda
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 12:53   #219
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Mam problem z moją cera ponieważ bardzo sie przetłuszcza. w grudniu wychodzę za mąż i chciałabym zeby mój makijaz był trwały. kosmetyczka powiedziała ze zabieg ultradźwiękami pomoże ale mam go zrobic miesiąc wczesniej bo skóra jest po tym zaczerwieniona. ale czy przez miesiąc efekt zabiegu jeszcze będzie? co radzicie??
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 18:12   #220
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

nie wiem jak u innych, ale w moim przypadku po kawitacji skóra nie musi tak długo wracać do siebie jak po tradycyjnym oczyszczaniu.
Czerwona jest w trakcie robienia zabiegu (bo mówi to kosmetyczka), ale na drugi dzień nic nie mam (wszystkie zabiegi u kosmetyczki robię w piątki wieczorem). Muszę też zaznaczyć że ja nie mam żadnych wyprysków itp.
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 19:01   #221
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Wiolka1984 Pokaż wiadomość
Mam problem z moją cera ponieważ bardzo sie przetłuszcza. w grudniu wychodzę za mąż i chciałabym zeby mój makijaz był trwały. kosmetyczka powiedziała ze zabieg ultradźwiękami pomoże ale mam go zrobic miesiąc wczesniej bo skóra jest po tym zaczerwieniona. ale czy przez miesiąc efekt zabiegu jeszcze będzie? co radzicie??
Skóra może być lekko zaczerwieniona do dwóch godzin po zabiegu, ale to max. Ja bym Ci radziła zrobic tydzień lub nawet kilka dni przed ślubem. Po dwóch tygodniach skóra wraca do swojego poprzedniego stanu. Jeśli możesz sobie pozwolić na dwie wizyty, to możesz iść dwa tygodnie przed ślubem na ultradźwięki a tydzień przed na zabieg np. rozświetlający lub inny dostosowany do Twojej skóry
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 12:58   #222
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

dzięki dziewczyny. woole na początku nie wiedziałąm o co chodzi z tymi ultradzwiekami, ale jakpoczytałąm to mi sie własnie dziwnewydawało to ze mam isc miesiąc przed. poadam z tą kosmetyczką jeszcze. dzieki za rady
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 07:45   #223
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

witam ,
czy są tutaj wizażanki z Łodzi ,które wiedzą ,gdzie można tanio tak do 50 zł wykonać zabieg oczyszczania twarzy ? będę bardzo wdzięczna za pomoc
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 09:25   #224
MAyA:)
Przyczajenie
 
Avatar MAyA:)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

witam ,
czy są tutaj wizażanki z Łodzi ,które wiedzą ,gdzie można tanio tak do 50 zł wykonać zabieg oczyszczania twarzy ? będę bardzo wdzięczna za pomoc

Ja osobiście jeśli chodzi o Łódz mogę ci polecić salon Euro-Styl nie wiem czy ceny będą ci odpowiadać ale możesz to sprawdzić na ich stronce www.euro-styl.com
Jestem po zabiegach i jestem zadowolona z rezultatów
MAyA:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:49   #225
cami182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Właśnie zdecydowałam się na peeling kawitacyjny. Idę jutro. Mam nadzieję że pomoże )
__________________
Głupota nigdy nie przekracza granic: gdzie stąpnie, tam jej terytorium ...
cami182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 06:42   #226
Snowlove
Raczkowanie
 
Avatar Snowlove
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam wizażanki.

W jednym z salonow natknela sie na takie zabiegi: oczyszczanie mechaniczne+ peeling kawitacyjny+ultradzięwiki (serum) oraz zabieg ten sam poszerzony o maske. Prosze o odpowiedz czy polaczenie zabiegu oczyszczania mechanicznego i peelingu kawitacyjnego jest dobrym pomyslem. Zastanawialam sie nad kuracja: zabieg oczyszczania mechanicznego + peeling kawitacyjny -raz na 3 miesiace w w miedzy czasie co miesiac sam peeling.

Nie za duzo tego? Moja cera jest raczej tlusta i zanieczyszczona choc rzadko zdarzaja sie duze wypryski.
Snowlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 19:44   #227
kiniula991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 258
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

A ja chciałabym się dowiedzieć po jakim toniku szybko schodzą zaczerwienienia po oczyszczaniu mechanicznym? Jutro idę do kosemtyczki, a w sobotę na wesele i chciałabym, żeby nie było dużych zaczerwienień na skórze...
kiniula991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 16:00   #228
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

czy ktoras z was slyszala cos/ miala stycznosc z przenosnymi aparatami do kawitacji jakie sprzedaja na all :

http://www.allegro.pl/item288502406_...a_peeling.html

http://www.allegro.pl/item290098527_...e_kosmety.html
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:22   #229
deterministka
Raczkowanie
 
Avatar deterministka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 54
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Ja miałam dwukrotną styczność z aparaturą nr 2, którą kupiłam na allegro.
Wcześniej poślęczałam nad terminami, przebiegiem mięśni i poradziałam kosmetyczek.
Jestem bardzo zadowolona po 2 zabiegach, zwłaszcza, że pierwszy " spaprałam",
źle wpowadzając preparat. Po 2 zabiegu- mordka odtłuszczona , odżywiona i zliftingowana. Mnie to w zupełności wystarcza. Reakcja mojej kotki na dżwiek aparatury udowadnia istnienie dźwiękow niesłyszalnych dla naszego ucha- po włączeniu aparatury cicho pracującej, uciekla najeżona z pokoju. Pozdrawiam!
deterministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 20:49   #230
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez Ainom Pokaż wiadomość
No tak, mozliwe ze zbyt mocno to robila, ale mysle, ze nie oczyscila by twarzy bez "uzycia sily". Zabieg owszem troche bolał, ale bardziej boli oczyszczanie manualne. A kosmetyczka, do ktorej chodze jest na Al. Henryka 15a i nazywa sie Kinga. Jest tam bardzo mila kosmetyczka i nie jest bardzo droga. Wiec mimo wszystko polecam.
A ostatnio bylam znowu tam na zabiegu uszczelniania naczynek i popytalam sie o te wykwity po tym oczyszczaniu. Pani Kinga powiedziala, ze peeling dziala na kadego inaczej, a wykwity mogly sie pojawic w dzien po, poniewaz zabieg spowodowal "wyciagniecie" zanieczyszczen. Przyspieszyl ten cykl, ale nie mogl oczyscic skory. Powodzenia
Ile płaciłaś za ten peeling??
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:18   #231
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
czy ktoras z was slyszala cos/ miala stycznosc z przenosnymi aparatami do kawitacji jakie sprzedaja na all :

http://www.allegro.pl/item288502406_...a_peeling.html

http://www.allegro.pl/item290098527_...e_kosmety.html


O to samo chciałam zapytać.

Zastanawiam się, czy te aparaty "ręczne" zx allegro mają takie samo działanie jak te aparaty za 2 tyś u kosmetyczki?
Chciałabym sobie kupić do domu taki ap. do kawitacji profesjonalny, tylko nie wiem dokładnie jaki.

MOŻE MOGŁYBY SIE WYPOWIEDZIEC PANIE KOSMETYCZKI?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:24   #232
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

....

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2008-01-31 o 19:28 Powód: dubel i odpowiedzialam drugi raz na pytanie, na które odpowiedziałam 2 strony temu :)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 22:59   #233
deterministka
Raczkowanie
 
Avatar deterministka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 54
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witajcie!
Swoje oduczcia opisałam na podstawie aparatu , do którego link podaje Anastazjaa
http://www.allegro.pl/item290098527_...e_kosmety.html
Ma roczną gwarancję i opis działania, ale też jest znacznie droższy od pierwszego linku/a. Nie ufałabym urządzeniom bez gwarancji, zwłaszcza,że podłącza sie je do prądu...
deterministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:59   #234
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
czy ktoras z was slyszala cos/ miala stycznosc z przenosnymi aparatami do kawitacji jakie sprzedaja na all :

http://www.allegro.pl/item288502406_...a_peeling.html

http://www.allegro.pl/item290098527_...e_kosmety.html
kupiłam sobie do domu aparat przenośny (ten z pierwszego linku) i muszę przyznać,że jednak jest różnica pomiędzy nim a maszyną do peelingu za 2000 zł (bo maszynę też kupiłam). aparat przenośny ma o wiele słabsze działanie, nie złuszcza naskórka i nie oczyszcza skóry tak jak maszyna, ale różnica w cenie też jest dość duża, więc zbyt wiele wymagać nie można do użytku domowego spokojnie można sobie taki przenośny peeling sprezentować. pozdrawiam
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:11   #235
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

dzieki sliczne za odpowiedz, chyba sie nie zdecyduje na zakup (bo aparat z gwarancja to ok. 600zl), a jesli dzialanie ma byc jako takie, to chyba nie warto
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 08:31   #236
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
dzieki sliczne za odpowiedz, chyba sie nie zdecyduje na zakup (bo aparat z gwarancja to ok. 600zl), a jesli dzialanie ma byc jako takie, to chyba nie warto
mi też się wydaje,że lepiej odłożyć więcej pieniędzy i kupić sobie już porządną maszynę
pozdrawiam
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 08:18   #237
dominika2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez knotie Pokaż wiadomość
No dobrze, a moze ktoras z Kochanych Wizazanek wie, czy jakis gabinet wykonuje ten peeling w rejonie Tychow/Katowic?
Ja miałam robione w Jaworznie dziewczyna ma gabinet w domu ale koszt to tylko40 zł wraz z ultradżwiękami robi też mikrodremobrazję koszt 135 zł i jest suoer podaje nr telefonu usunięty przez moderatora

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-22 o 13:53 Powód: nieopłacona reklama!
dominika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 08:20   #238
dominika2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam te z allegro to zabawki kosmetyczki pracuja na urzadzeniach a nie zabawkach.
dominika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 08:21   #239
dominika2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Witaj moge poecić ci sprawdzona kosmetyczkę jest z Jaworzna i robi kawitację za 40 zł a mikrodermabrazję za 135 jest sprawdzona tel.

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-22 o 13:51 Powód: nieopłacona reklama
dominika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 08:29   #240
dominika2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Peeling kawitacyjny robi sie ruchami muskajacymi czyli prawie w powietrzu urzadzenie rozpyla wode i pod wpływem tego skóra sie oczyszcza zapraszam na pokaz nr telefonu usunięty przez moderatora

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-22 o 13:49 Powód: nieopłacona reklama
dominika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.