nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-28, 18:21   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex


Wypatrzyłam w Urodzie reklamę nowej wersji podkładu Revlon ColorStay wzbogaconej technologią Soft Flex, dzięki której podkład ten ma być niezwykle lekki i delikatny, przy zachowaniu wszelkich właściwości poprzednika, a więc trwałości i doskonałego krycia. Miałyście go może? Faktycznie jest lżejszy i równie dobrze kryje? Bo klasycznego ColorStay'a próbowałam i w sumie był niezły, ale ja nie przepadam za takimi gęstawymi podkładami, wolę bardziej płynne i lekkie, wiec ten nowy to by było to (jeśli tylko reklama nie kłamie ). A jeszcze w Douglasie jest na niego promocja i kosztuje 59zł (normalnie 69zł)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon.jpg (11,6 KB, 1550 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 00:42   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Nikt nie zna tego podkładu?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 16:32   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja miałam próbkę , niesety nie wypowiem sie pełnowymiarowo , gdyż próbka starcza na 2 dni góra, ale efekt naprawdę lekki .
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 17:16   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Emilio, a czy masz porównanie z Colorstay Natural(z pompką)? Ja sie zastanawiam nad powrotem do Naturala albo zakupieniem MF Lasting Performance. Ale skoro piszecie, że nowa formuła zwykłego Colorstaya jest lżejsza... Nie potrzebuję bardzo dużego krycia, lubię podkłady płynne, ale jednocześnie podkład musi sie trzymać bardzo długo na skórze-mam mieszaną, która mocno się przetłuszcza.
Mam dylematchyba pójdę po próbkę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:42   #5
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Estella mam dokładnie taką samą cerę jak ty.
Poprzedniej zimy używałam MF LP właśnie ale teraz dochodzę do wniosku że dla mnie jest on zbyt mocno kryjący.
Jak będziesz miała próbkę to daj znać jak on sie zachowuje na buzi
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 23:03   #6
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Troszkę o nowym podkładzie było na wątku "Jak podkreślić jasną cerę", Lovisa go testowała -> link.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 09:25   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dzięki jak przetestuję to też opiszę wrażenia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 10:23   #8
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Oo... musze go sprawdzić.

Colorstay'a tradycyjnego nie miałam, ale miałam Colorstay Natural i byłam naprawdę bardzo zadowolona. Na gwałt potrzebuję jaśniejszego podkładu na jesień, a Natural miał świetny odcień bez różowego pigmentu, Buff nr 02(chyba).


Juz tydzień analizowałam KWC i szukałam czegoś dla mnie, i jeśli nie ten nowy to wróce do Revlon Natural.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 11:08   #9
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja miałam próbki - jest rewelacyjny!! Zużyłam ze 4 próbki.Zapisałam sobie odcień z próbki (180) i jak skończy mi się obecny to na pewno sobię go zakupię Matuje, ale jest to mat miękki, świetlisty; nie tworzy maski , długo się trzyma i na długo matuje. Ogólnie rewelacja I trafiłam na świetny odcień !
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 18:22   #10
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja też dzisiaj wysmarowałam się próbką i jestem zachwycona
kolorek świetny(sand beige)rozprowadza się super,pokrywa wszystko,nie uwidacznia nieczego co niepotrzebne idealnie wtapia w skórę i trwa na niej do teraz co rzadko się zdarza
podobno jest na niego promocja,więc na pewno się skuszę
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 21:19   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja miałam próbki - jest rewelacyjny!! Zużyłam ze 4 próbki.Zapisałam sobie odcień z próbki (180) i jak skończy mi się obecny to na pewno sobię go zakupię Matuje, ale jest to mat miękki, świetlisty; nie tworzy maski , długo się trzyma i na długo matuje. Ogólnie rewelacja I trafiłam na świetny odcień !
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
ja też dzisiaj wysmarowałam się próbką i jestem zachwycona
kolorek świetny(sand beige)rozprowadza się super,pokrywa wszystko,nie uwidacznia nieczego co niepotrzebne idealnie wtapia w skórę i trwa na niej do teraz co rzadko się zdarza
podobno jest na niego promocja,więc na pewno się skuszę
Oj, kusicie dziewczyny, kusicie...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 22:21   #12
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No to ja już nie chcę Max Factora
Revlona sobie kupić.
Myślicie że na jesień/zime będzie dobry?
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 20:52   #13
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

kupilam dzis wyprobuje jutro test 12h w pracy zobaczymy
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 08:07   #14
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
kupilam dzis wyprobuje jutro test 12h w pracy zobaczymy
Smile, to zdawaj nam relacje jak podkład zachowywał się przezcały dzień w w pracy
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 09:12   #15
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Coraz fajniejsze recenzje dobrze, że zmienili konsystencję i łatwiej jest ją wsmarować.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 12:10   #16
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

no wiec powiem wam co zaobserwowalam po pierwszym nalozeniu i uzytkowaniu przez 5h do tej pory

1.nakladanie pedzlem idealne
2.konsystencja fajna ani zadka ani gesta nie wiem z czym by go porownac moze konsystencja podobna do L`Orael TM
3.bardzo fajnie wtapia sie w skore nie ma go widac
4. nie podkresla suchych skorek :hurra:
5. nie robi 'chamskiej' tapety
6.pieknie matuje do teraz czyli 5h zadnych poprawek tyle ze mam cere umiarkowanie tlusta a raczej z jakas tendencja do przetluszczacia strefy T
7.jest dosc duza gama kolorow i nie mialam wiekszego problemu z doborem ale zauwazylam ze kolory dosc ciemne a ja mimo ze nie jestem total bladzioch mam 2 od strony jasne ;P
8.kolor zrownuje sie z cera takze mimo tego ze moze o pol tonu za ciemny nie odcina sie szyja, nie widac roznicy
9. NIE MA rozowego pigmentu bynajmniej w moim odcieniu, powiedzialam w Duglasie ze jak bedzie to oddam ;P
10.nie pozostawia smu(ó)g
11.nie roluje sie nie sciera nie walkuje
12.nie brudzi ubran!!! jak dotykam buzke to jakby go nie bylo wcale
13.fajnie kryje mimo ze jest naprawde lekki i beztluszczowy (nie wiem czemu pachnie alkocholem ;P) jest lzejszy o niebo od L`Oreala TM a krycie ma chyba lepsze, korektor uzylam tylko pod oczy ale to w celu rozjasnienia, chociaz nie robi tez maski!!! jak mowilam krycie jest takie naturalne 'miekkie' twarz nie jest plaska!!!
14.bardzo fajnie trzyma sie go nawet najtanszy sypki puder nie ma problemow pozniej z modelowaniem twarzy co mi sie zdarzalo kiedy podklad zostawia 'dziory' na twarzy

jak mi sie cos nasunie za kilka h czy dni to dopisze puki co zadowoloa jestem wielce bo podklad matujacy ale twarz nie 'woła o wode' tak jak przy L`Orealu takie mialam wrazenie wtedy

maly minus to to opakowanie moglo byc z pompka nie wiem kto wymyslil ten szklany flakon jest niewygodny (choc elegancki i estetyczny jak ja wydlugie resztki???) ale nie odbiore w KWC za to gwiazdki jak tak dalej dobrze bedzie sie sprawowal
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2006-10-02 o 12:16 Powód: moja klawiatura w pracy nie łapie k :]
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 12:15   #17
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
no wiec powiem wam co zaobserwowalam po pierwszym nalozeniu i uzytkowaniu przez 5h do tej pory

1.nakladanie pedzlem idealne
2.konsystencja fajna ani zadka ani gesta nie wiem z czym by go porownac moze konsystencja podobna do L`Orael TM
3.bardzo fajnie wtapia sie w skore nie ma go widac
4. nie podkresla suchych skore :hurra:
5. nie robi 'chamskiej' tapety
6.pieknie matuje do teraz czyli 5h zadnych poprawek tyle ze mam cere umiarkowanie tlusta a raczej z jakas tendencja do przetluszczacia strefy T
7.jest dosc duza gama kolorow i nie mialam wiekszego problemu z doborem ale zauwazylam ze olory dosc ciemne a ja mimo ze nie jestem total bladzioch mam 2 od strony jasne ;P
8.kolor zrownuje sie z cera takze mimo tego ze moze o pol tonu za ciemny nie odcina sie szyja nie widac roznicy
9. NIE MA rozowego pigmentu bynajmniej w moim odcieniu powiedzialam ze jak bedzie to oddam ;P
10.nie podostawia smu(ó)g
11.nie roluje sie nie sciera nie walkuje
12.nie brudzi ubran!!! jak dotykam buzke tojakby go nie bylo wcale
13.fajnie kryje mimo ze jest naprawde lekki i beztluszczowy (nie wiem czemu pachnie alkocholem ;P) jest lzejszy o niebo od L`Oreala TM a krycie ma chyba lepsze korektor uzylam tylko pod oczy ale to w celu rozjasnienia chociaz nie robi tez maski!!! jak mowilam krycie jest takie naturalne 'miekkie' twarz nie jest plaska!!!
14.bardzo fajnie trzyma sie go nawet najtanszy sypki puder nie ma problemow pozniej z modelowaniem twarzy co mi sie zdarzalo iedy podlad zostawiam 'dziory' na twarzy

jak mi sie cos nasunie za kilka h czy dni to dopisze pui co zadowoloa jestem wielce bo podklad matujacy ale twarz nie 'woła o wode' tak jak przy L`Orealu takie mialam wrazenie wtedy

maly minus to to opakowanie moglo byc z pompka nie wiem kto wymyslil ten szklany flakon jest niewygodny ale nie odbiore w KWC za to gwiazdki jak tak dalej dobrze bedzie sie sprawowal
Następna kusicielka

A tak z ciekawości jaki masz odcien z Colorstay'a a jaki miałaś z True Match'a. Coś mi świta, że i Infaillible miałaś, więc jak coś to też podaj Porównanie robię, bo z tego, co widziałam na reklamie w gazecie dla mnie najlepszy by był też drugi z najjaśniejszych... A generalnie bledzioch jestem..
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 12:21   #18
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

smile-dzięki takie samo odniosłam wrażenie po 1 użyciu
szkoda tylko,że słoiczek i bez żadnego aplikatora ale i tak nikt mnie nie odwiedzie od kupna tego podkładu 3mał mi się na twarzy do póżnej nocy mimo iż mam skórę skłonną do silnego dosyć przetłuszczania
posypałam go coprawda pudrem sypkim kryolana,ale sypię go na każdy podkład i efekty nie były tak spektakularne
mam nadzieję,że dostanę go dzisiaj w dauglasie
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 14:29   #19
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ciesze sie

kolor 180 to jest sand beige czy jakos tak

z Infaillible mysze sprawdzic nie paietam w kazdym razie za ciemny i za rozowy uzylam go 2razy i lezy nowka a z TM mialam i mam z reszta nadam chyba N5 ale tysz sprawdze bo sobie glowy nie dam uciac gdzies w moim watku musza one byc sprawdze i najwyzej potwierdze minelo juz 7h a REVLON trwa


postaram sie jutro umiescic na MM jakis maijaz z jego uzyciem bo ja nigdy sie za bladziocha nie mialam a ten jest nawet o cwierc tonu za ciemny mi no tak mikrominimalnie jest taki cieplo bezowy lekko piaskowy kolor ma cudowny ale nie jest blady wiec no pokaze najlepiej
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 14:56   #20
Ila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 122
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a dla suchej cery sie "nada"???????
Ila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 15:03   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ciesze sie

kolor 180 to jest sand beige czy jakos tak

z Infaillible mysze sprawdzic nie paietam w kazdym razie za ciemny i za rozowy uzylam go 2razy i lezy nowka a z TM mialam i mam z reszta nadam chyba N5 ale tysz sprawdze bo sobie glowy nie dam uciac gdzies w moim watku musza one byc sprawdze i najwyzej potwierdze minelo juz 7h a REVLON trwa
Uspokoiłaś mnie stwierdzeniem, że to Sand Beige, więc już innymi podkładami i ich odcieniami głowy sobie nie zaprzątaj. Ja się czaję na Buff i to on jest drugi (przynajmniej na reklamie w gazecie), a Sand Beige trzeci. Już myślałam, że Revlon coś w kolorach namieszał, bo próbowałam Buff z poprzedniej serii i był idealny, więc bym się mocno zdziwiła, gdyby się okazało, że Tobie pasuje, bo bledzioszek z Ciebie żaden, wręcz przeciwnie

Cytat:
postaram sie jutro umiescic na MM jakis maijaz z jego uzyciem bo ja nigdy sie za bladziocha nie mialam a ten jest nawet o cwierc tonu za ciemny mi no tak mikrominimalnie jest taki cieplo bezowy lekko piaskowy kolor ma cudowny ale nie jest blady wiec no pokaze najlepiej
Fajnie by było zobaczyć ten podkład "na żywo" Także czekamy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 16:42   #22
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Uspokoiłaś mnie stwierdzeniem, że to Sand Beige, więc już innymi podkładami i ich odcieniami głowy sobie nie zaprzątaj. Ja się czaję na Buff i to on jest drugi (przynajmniej na reklamie w gazecie), a Sand Beige trzeci. Już myślałam, że Revlon coś w kolorach namieszał, bo próbowałam Buff z poprzedniej serii i był idealny, więc bym się mocno zdziwiła, gdyby się okazało, że Tobie pasuje, bo bledzioszek z Ciebie żaden, wręcz przeciwnie


Fajnie by było zobaczyć ten podkład "na żywo" Także czekamy
oki potaram sie z tym MM a co do odcieni to na bank moj jest drugi bo ten buff tez ogladalam i jest o ton jasniejszy i ma chyba numer 130 czy 150 nie wiem nie chce sklamac moj ma 180 i pozniej pona 200 i 300 numeracja serio serio bo Pania ekspedientke maltretowalam z pol h w Duglasie ;P w sumie to byl spontan po tym jak mi moj TŻ powiedział ze mi widac granice miedzy kolorem twarzy a szyji :/ chociaz tuszowalam i byla naprawde minimalna po prostu moj podklad i puder sie nie lubily i ciemnialy na twarzy :/ mam REVLONA juz 10h na buzi i jeszcze nie zostal przypudrowany


co do cery suchej jest napisane na nim ze do kazdego rodzaju z reszta sprawdze
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 18:24   #23
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

smileofangel -ten ColorStay jest Twoim zdaniem lekko, średnio czy mocno kryjący?
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 18:27   #24
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
smileofangel -ten ColorStay jest Twoim zdaniem lekko, średnio czy mocno kryjący?
myslalam ze dosc obszernie odpowiedzialam i na to pytanie jest to podklad mocno kryjacy
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 18:35   #25
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

się upewniam, bo coraz to nowe opinie słyszę o tym podkładzie - np że wcale nie kryje, bo jest za lekki. człowiek zaczyna głupieć
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 18:52   #26
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ale kusicie, chyba też wypróbuję, chociaż teraz testuję Loreal True Mat, w sumie niezły
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:06   #27
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

Emilio, a czy masz porównanie z Colorstay Natural(z pompką)? Ja sie zastanawiam nad powrotem do Naturala albo zakupieniem MF Lasting Performance. Ale skoro piszecie, że nowa formuła zwykłego Colorstaya jest lżejsza... Nie potrzebuję bardzo
lzejsza, to moje odczucie, ten nowyjesl lżejszy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 20:01   #28
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
nie zostal przypudrowany co do cery suchej jest napisane na nim ze do kazdego rodzaju z reszta sprawdze
W Hameryce mają za to dwie wersje: jedną do cery suchej/normalnej, a drugą do mieszanej/tłustej.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 21:03   #29
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ok poprawiam sie w ramach scislosci podklad do cery tlustej mieszanej i normalnej


jest kryjacy i to bardzo moim zdaniem ale jest leciutki i jakby go nie bylo na mojej buzi jak by nie patrzec 13h bez ani jednej interwencji pudru jestem bardzo zadowolona
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 19:37   #30
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

niestety nie dotarłam jeszcze dzisiaj po ten magiczny słoiczek ale wysmarowałam się dzisiaj po raz 3 próbką
i chciałam tylko dodać,że in minus jest troszke zapach,ale to wszystkie revlony mają
zalatuje denaturatem
ale smile już chyba też pisała,że alkohol ma w składzie
mimo to na razie mnie nie podrażnia i jestem w stanie to przeżyć dla tak spektakularnych efektów
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.