Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 20:56   #1621
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja mam z Joko róż do policzków. Cudny kolorek. Ale żesz kurdesz sypki. Mam problem, bo zawsze korzystałam z tych w kamieniu. Walcze jednak z sypkością jak większość Was.
Na róż może też jakaś technika?
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:00   #1622
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Próbowałam na razie kreski czarnym cieniem, tak jak kredką. Efekt, no powiedzmy, że dobry
Mam pytanie jeszcze o sypańce Vipery, jaką mają teksturę? Tzn, hmm... czy to jest taki bardzo leciutki transparentny pyłek jak np Apc, czy bardziej "mięsiste", konkretne cienie jak Inglot? Nie wiem, czy dobrze opisałam, o co mi chodzi... w sumie z sypkimi niewielu marek mialam do czynienia.
Mięsiste. Moim zdaniem bardziej mięsiste niż Gosh i Bourjous. Z Inglotem sypkim miałam tyle do czynienia co na testerku w sklepie. I wydaje mi się, że to podobna textura. Mocno kryją kolorem powiekę. O dziwo Virtuale też takie są, mniej mięsiste i delikatniejsze, ale mocno pokrywają. Nie są półtransparentne.

Na róż mam taką technikę: wkładam pędzel, optrzepuję skubańca, jeśli zostaje dużo na pędzlu to delikatne dotykam nim wierzchu dłoni i wtedy na kość policzkową. Koniecznie upudrowaną!!! Bo na kremie albo fluidzie bez pudru zrobi placek.

Edytowane przez ukrycior
Czas edycji: 2009-01-19 o 21:01
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:08   #1623
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mięsiste. Moim zdaniem bardziej mięsiste niż Gosh i Bourjous. Z Inglotem sypkim miałam tyle do czynienia co na testerku w sklepie. I wydaje mi się, że to podobna textura. Mocno kryją kolorem powiekę. O dziwo Virtuale też takie są, mniej mięsiste i delikatniejsze, ale mocno pokrywają. Nie są półtransparentne. .
Dzięki! Tych takich bardzo leciutkich pyłków nie lubię, wolę konkret i nasycony kolor
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:13   #1624
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Dzięki! Tych takich bardzo leciutkich pyłków nie lubię, wolę konkret i nasycony kolor
No to te są bardzo nasycone, zarówno jasny (fiolecik) jak i ciemny (śliwka).
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:19   #1625
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No to te są bardzo nasycone, zarówno jasny (fiolecik) jak i ciemny (śliwka).
No i super. Nie tak jak apc na przykład, niby kolorek cacy, ciemny, nasycony, ale jak zaczynasz malować, to wychodzi słabizna. Kroi się zakup.
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:30   #1626
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
No i super. Nie tak jak apc na przykład, niby kolorek cacy, ciemny, nasycony, ale jak zaczynasz malować, to wychodzi słabizna. Kroi się zakup.
No jestem ciekawa, który kolor Cię kusi... Posłuchałabym opinii na temat zieleni, niebieskiego i granatu
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:50   #1627
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Właśnie kurka nie mogę się zdecydować W grę wchodzi ciemna zieleń, ciemny fiolet, opisywana przez Ciebie sliwka też. Do kupowania niebieskich cieni tez mam słabość, chociaż to w ogóle nie mój kolor. Ale po prostu niektóre odcienie niebieskiego mnie rozwalają, takie sa ładne. W ogóle jestem na kolory bardzo wrażliwa...
Potem lezy toto w szufladzie wszystko. A propos, pamiętam jak pokazywałaś w tym wątku swoje usta pomalowane błyszczykiem Virtual, czerwonym takim. Kupiłam, pod wpływem zdjęć, nie używałam wcale
Niebieskie cienie, czerwone błyszczyki... to tak, jak u niektórych kobiet z kupowaniem butów. Nie do noszenia, ale dlatego, że ładne
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 21:54   #1628
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Właśnie kurka nie mogę się zdecydować W grę wchodzi ciemna zieleń, ciemny fiolet, opisywana przez Ciebie sliwka też. Do kupowania niebieskich cieni tez mam słabość, chociaż to w ogóle nie mój kolor. Ale po prostu niektóre odcienie niebieskiego mnie rozwalają, takie sa ładne. W ogóle jestem na kolory bardzo wrażliwa...
Potem lezy toto w szufladzie wszystko. A propos, pamiętam jak pokazywałaś w tym wątku swoje usta pomalowane błyszczykiem Virtual, czerwonym takim. Kupiłam, pod wpływem zdjęć, nie używałam wcale
Niebieskie cienie, czerwone błyszczyki... to tak, jak u niektórych kobiet z kupowaniem butów. Nie do noszenia, ale dlatego, że ładne
Przyznać się do czegoś? Ja go użyłam ze dwa razy... pięknie wygląda, ale nie używam...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:03   #1629
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Przyznać się do czegoś? Ja go użyłam ze dwa razy... pięknie wygląda, ale nie używam...
Ja mam opadajace kąciki ust i jak pomaluję się takim wyrazistym kolorem, to mi nieswojo
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:12   #1630
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Ja mam opadajace kąciki ust i jak pomaluję się takim wyrazistym kolorem, to mi nieswojo
A ja, ponieważ dość mocno i odważnie maluję oczy (a mam co malować, kilometry powieki, bazę Art Deco zużywam przeciętnie w 3 miesiace, a na KWC czytałam, że ludzie nie są w stanie zużyć w rok ) zwykle na usta wrzucam coś jasnego, ewentualnie z drobinkami (ukochany błyszczyk 200 Chocolate, tubeczki Gosha, ostatnio cześto Blubel Ziaji). Dodam, że mam 1.5 szuflady błyszczyków. No cóż, mam nadzieję, że to jeszcze nie kwalifikuje się do leczenia
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:20   #1631
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A ja, ponieważ dość mocno i odważnie maluję oczy (a mam co malować, kilometry powieki, bazę Art Deco zużywam przeciętnie w 3 miesiace, a na KWC czytałam, że ludzie nie są w stanie zużyć w rok ) zwykle na usta wrzucam coś jasnego, ewentualnie z drobinkami (ukochany błyszczyk 200 Chocolate, tubeczki Gosha, ostatnio cześto Blubel Ziaji). Dodam, że mam 1.5 szuflady błyszczyków. No cóż, mam nadzieję, że to jeszcze nie kwalifikuje się do leczenia
Ja mam oczka małe i musze się kolo nich namachać, żeby w ogóle coś było widać

To raczej nie do leczenia, to po prostu miła słabostka i nic w tym złego
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 22:25   #1632
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Ja mam oczka małe i musze się kolo nich namachać, żeby w ogóle coś było widać

To raczej nie do leczenia, to po prostu miła słabostka i nic w tym złego
Tak mi mów.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:44   #1633
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Tak mi mów.
Ja uważam, ze póki na naszych słabościach nikt nie traci, ani żadna sfera naszego zycia nie cierpi, to możemy wrzucić na luz
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:54   #1634
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Spiszę na kartce dla mojej mamy ku pamięci. Kiedyś się denerwowała widząc ilości moich kosmetyków. Teraz machnęła ręką aczkolwiek puka się w głowę, dlaczego tak często zmieniam tusz do rzęs, skoro jej starcza na ROK! (nie wiem jakim sposobem i nie chcę wiedzieć jaki jest jego profil bakteriologiczny...)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 11:07   #1635
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny, obiecane zdjęcia. Po wrzuceniu do kompa nie jestem szczęśliwa, nie wyglądają tak jakbym chciała, zwłaszcza sypka Viperka numer 112. Proszę szczególnie zwrócić uwagę na podpisy

1. Od góry: Virtual Mineral prasowane 311, 307, sypki Viertual Mineral 318, sypkie Galaxy Vipera nr 112 i 110 (światło dzienne)
2. Od góry: jak wyżej, robione przy udzale światła dziennego i sztucznego
3. Cienie prasowane Vierual Mineral 307 i 311 (światło dzienne, cienie dziewicze, robione jeszcze przed użyciem, delikatnie dotknięte, ale nie widać )
4. Cienie sypkie: Virtual Mineral 318, Vipera Galaxy 110 i 112
5. Bonus dla Maat, błyszczyk Chocolate 202N
6. Bonus dla Maat nr 2: błyszczyk 202N w porównaniu z 200 (ładny cielaczek, nie?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie1.jpg (21,7 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie2.jpg (22,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mineral_prasowane.jpg (25,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sypkie.jpg (21,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg choco.jpg (17,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chco2.jpg (14,7 KB, 66 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:13   #1636
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior - kochana jesteś że o mnie pamiętałaś. Ale kurczę niewyraźnie Ci wyszły akurat moje foty błyszczykowe Rozumiem, że przy tak bogatej gamie kolorystycznej cieni (są boskie i oddycham z ulgą, że nie przepadam za tak intensywnymi kolorkami, bo inaczej moja lista życzeń nie miałaby końca) byłaś zaangażowana, ale z tym błyszczykiem no klopsik mielony Niemniej nie rozpaczam tylko staram się uściślić - ten 202N jest jaśniejszy i bardziej beżowy od 200? Czy to taki bardziej zmrożony róż - jasny i mocno połyskliwy?
Skoro pojawił tu się wątek kupowania i używania, nazwijmy to mocno ograniczonego, to ja mam na sumieniu właśnie błyszczyk Virtuala Metallic bardzo jasny, chłodny i zmrożony róż. Powiem tak - po roku udało mi się go wykończyć Nie miałam mu nic do zarzucenia, ale jakoś taki obcy był, mroźny i chłodny, że wolałam odcienie ciut bardziej ożywione lub właśnie czekoladkę 200-tkę
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:19   #1637
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - kochana jesteś że o mnie pamiętałaś. Ale kurczę niewyraźnie Ci wyszły akurat moje foty błyszczykowe Rozumiem, że przy tak bogatej gamie kolorystycznej cieni (są boskie i oddycham z ulgą, że nie przepadam za tak intensywnymi kolorkami, bo inaczej moja lista życzeń nie miałaby końca) byłaś zaangażowana, ale z tym błyszczykiem no klopsik mielony Niemniej nie rozpaczam tylko staram się uściślić - ten 202N jest jaśniejszy i bardziej beżowy od 200? Czy to taki bardziej zmrożony róż - jasny i mocno połyskliwy?
Skoro pojawił tu się wątek kupowania i używania, nazwijmy to mocno ograniczonego, to ja mam na sumieniu właśnie błyszczyk Virtuala Metallic bardzo jasny, chłodny i zmrożony róż. Powiem tak - po roku udało mi się go wykończyć Nie miałam mu nic do zarzucenia, ale jakoś taki obcy był, mroźny i chłodny, że wolałam odcienie ciut bardziej ożywione lub właśnie czekoladkę 200-tkę
Maat, on tak odbijał światło, że blada. Nie dało się ująć. To jest wg. mnie jasne tofi, chłodniejsze od 200, ale diabelstwo nie jest różowe... Na moich ustach daje efekt "naked" chociaż jest błysczący (ale niedrobinkowy). Cholerka, podobny do efektu robionego przez Beauty Milky ale za to trwalszy. Cielaczek po prostu.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:30   #1638
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziękuję za zdjęcia Cudowności, śliweczki
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:45   #1639
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Dziękuję za zdjęcia Cudowności, śliweczki
I tak nie wyszły tak jakbym chciała. Ale cieszę się, że coś niecoś widać.

Nie umiem robić zdjęć tym aparatem. Mój telefon to było fajne cuś...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 19:59   #1640
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Buuuu a ja dzisiaj chciałam kupić bazę z Virtuala a jej nie byyyyło w cudownym sklepiku, gdzie jest wszystko, koło mojej babci
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:30   #1641
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat, on tak odbijał światło, że blada. Nie dało się ująć. To jest wg. mnie jasne tofi, chłodniejsze od 200, ale diabelstwo nie jest różowe... Na moich ustach daje efekt "naked" chociaż jest błysczący (ale niedrobinkowy). Cholerka, podobny do efektu robionego przez Beauty Milky ale za to trwalszy. Cielaczek po prostu.
Beuaty Milk też mnie kusi i pociąga, tak więc wezmę sobie tę czekoladkę i na osłodę jakiś różyk z Milka Nie da się ukryć Ukrycior, iż znowu będziesz winna skuszenia mnie na błyszczyki Ale jako elegancka i światowa kobieta mówię głośno: błyszczyków i ceni nigdy dość !!!
I kupię jeszcze sobie podkład mus Joko - tylko kolorystycznie muszę zdecydować czy J41 czy J43. 40-tka jest jak dla mnie zbytnio blada, zaś 42 wpada u mnie na ekranie w pomarańcz.
Jeśli któraś z Was posiada kolorek 41 lub 43 to bardzo proszę o opis i odczucia - szukam średnio opalonego naturalnego beżu, bez różowości i pomarańczy. Każda rada i wskazówka mile widziana. Zresztą kiedyś były tu foty na forum jak się mus ukazał - w weekend przeryję nasz wątek wstecz, ale może uda mi się polenić i znajdzie się życzliwa dusza
No i bazę Virtuala też kupię - ArtDeco ma długi okres przydatności, a ja tak lubię nowości, a jak są udane to tym bardziej
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:37   #1642
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Beuaty Milk też mnie kusi i pociąga, tak więc wezmę sobie tę czekoladkę i na osłodę jakiś różyk z Milka Nie da się ukryć Ukrycior, iż znowu będziesz winna skuszenia mnie na błyszczyki Ale jako elegancka i światowa kobieta mówię głośno: błyszczyków i ceni nigdy dość !!!
I kupię jeszcze sobie podkład mus Joko - tylko kolorystycznie muszę zdecydować czy J41 czy J43. 40-tka jest jak dla mnie zbytnio blada, zaś 42 wpada u mnie na ekranie w pomarańcz.
Jeśli któraś z Was posiada kolorek 41 lub 43 to bardzo proszę o opis i odczucia - szukam średnio opalonego naturalnego beżu, bez różowości i pomarańczy. Każda rada i wskazówka mile widziana. Zresztą kiedyś były tu foty na forum jak się mus ukazał - w weekend przeryję nasz wątek wstecz, ale może uda mi się polenić i znajdzie się życzliwa dusza
No i bazę Virtuala też kupię - ArtDeco ma długi okres przydatności, a ja tak lubię nowości, a jak są udane to tym bardziej
Maat, pocieszyłaś mnie z tymi cieniami i błyszczykami. A co do kuszenia. To ja się po prostu więcej odzywać nie będę i już.

Żartowałam. Ja niestety mam musik J40 i jest bladzioch, zdecydowanie nie dla Ciebie. J42 u mnie też taka bardziej pomarańczka, ale może ktoś widział (albo ma okazję widzieć i pomóc) na żywca. Może J41? Bo Ty nie jesteś mocno ciemna, prawda?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:58   #1643
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior - ani się waż więcej nie odzywać i nie wodzić mnie na pokuszenie Na kogo będę winę zrzucać jak przyjdzie mi się tłumaczyć dlaczego znowu coś kupiłam, ale to nie do końca to i muszę kupić jeszcze kilka innych, prawie identycznych, ale jednak innych drobiazgów
A te kolory musów - boję się że 41 będzie jeszcze wybledzające. Myślisz że ten numer 43 to będzie taki ciemny brąz jak puder brązujący? Chyba napiszę do Inermisu maila z prośbą o dookreślenie kolorystyki. Weszłam też na stronę Joko i tam numer 41 jest identyczny z 42, ale za to 43 wypada ciemno. Choinka nie wywróżę nic z tych kart kolorów, a u siebie w mieście nigdzie nie znajdę "próbnika" więc albo wezmę 2 i zaryzykuję, albo jeden i najwyżej jak nie podejdzie to wzbogacę rodzinę żeńską i dokupię następny.
A może jednak któraś z dziewczyn miała okazję pomacać te odcienie?????
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:01   #1644
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - ani się waż więcej nie odzywać i nie wodzić mnie na pokuszenie Na kogo będę winę zrzucać jak przyjdzie mi się tłumaczyć dlaczego znowu coś kupiłam, ale to nie do końca to i muszę kupić jeszcze kilka innych, prawie identycznych, ale jednak innych drobiazgów
A te kolory musów - boję się że 41 będzie jeszcze wybledzające. Myślisz że ten numer 43 to będzie taki ciemny brąz jak puder brązujący? Chyba napiszę do Inermisu maila z prośbą o dookreślenie kolorystyki. Weszłam też na stronę Joko i tam numer 41 jest identyczny z 42, ale za to 43 wypada ciemno. Choinka nie wywróżę nic z tych kart kolorów, a u siebie w mieście nigdzie nie znajdę "próbnika" więc albo wezmę 2 i zaryzykuję, albo jeden i najwyżej jak nie podejdzie to wzbogacę rodzinę żeńską i dokupię następny.
A może jednak któraś z dziewczyn miała okazję pomacać te odcienie?????
Ty zobacz która dziewczyna z forum w wątku pisała, że może pomacać tester (było kilka takich postów) i pisz PW. A nuż się uda.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:12   #1645
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Witam!
Zaczęłam Was czytać,bo zamierzam sobie kupić tą bazę pod cienie z joko.
Przeczytałam parę ostatnich stron,ale nie mam czasu czytać ich wszystkich teraz.
Czy jakaś posiadaczka bazy mogłaby wklepać jej skład?
Bardzo proszę.Niestety mam alergię i boję się czy ta baza mnie nie uczuli.

Aha.Gdzie można dostać tą bazę?W rossmanie albo naturze będzie?Czy trzeba po mniejszych drogeriach szukać?
Pozdrawiam
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:25   #1646
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Witam!
Zaczęłam Was czytać,bo zamierzam sobie kupić tą bazę pod cienie z joko.
Przeczytałam parę ostatnich stron,ale nie mam czasu czytać ich wszystkich teraz.
Czy jakaś posiadaczka bazy mogłaby wklepać jej skład?
Bardzo proszę.Niestety mam alergię i boję się czy ta baza mnie nie uczuli.

Aha.Gdzie można dostać tą bazę?W rossmanie albo naturze będzie?Czy trzeba po mniejszych drogeriach szukać?
Pozdrawiam
Składu Ci nie podam, ale co do kupna, to w Rossmannie ani w Naturze jej nie dostaniesz. W mniejszych drogeriach też ciężko dostać, nawet w takich gdzie są kosmetyki Joko czy Virtual rzadko można ją spotkać.
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:35   #1647
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Składu Ci nie podam, ale co do kupna, to w Rossmannie ani w Naturze jej nie dostaniesz. W mniejszych drogeriach też ciężko dostać, nawet w takich gdzie są kosmetyki Joko czy Virtual rzadko można ją spotkać.
Popatrzę jutro w takim jednym sklepie,widziałam tam cienie virtual to może baza też będzie.Jak nie to pozostanie kupno przez neta.
Tylko naprawdę prosiłabym o skład,bo nie ma sensu ganiać po mieście jeśli ma nieodpowiadające mi składniki.
Widziałam już skład bazy Artdeco i niestety raczej nie będzie mi pasowała.Myślałam nad Lumene i ostatecznie jej spróbuje,choć też była opinia że potrafi uczulać.A ja mam takie szczęście,że jak kogoś uczuliła to i mnie dopadnie.
Poza tym nie ma co przepłacać za zagraniczne kosmetyki,jeśli polskie są dobre i tanie.

Także czekam na ten nieszczęsny skład.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:41   #1648
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Popatrzę jutro w takim jednym sklepie,widziałam tam cienie virtual to może baza też będzie.Jak nie to pozostanie kupno przez neta.
Tylko naprawdę prosiłabym o skład,bo nie ma sensu ganiać po mieście jeśli ma nieodpowiadające mi składniki.
Widziałam już skład bazy Artdeco i niestety raczej nie będzie mi pasowała.Myślałam nad Lumene i ostatecznie jej spróbuje,choć też była opinia że potrafi uczulać.A ja mam takie szczęście,że jak kogoś uczuliła to i mnie dopadnie.
Poza tym nie ma co przepłacać za zagraniczne kosmetyki,jeśli polskie są dobre i tanie.

Także czekam na ten nieszczęsny skład.
A co powiesz na taką bazę, dostaniesz ją w Naturze za ok. 12 zł
Essence, Fix It! Eyeshadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Skład: CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TALC, ISOPROPYL PALMITATE, DIMETHICONE, SILICA, CERA ALBA, DIISOSTEARYL MALATE, COPERNICA CERIFERA WAX, KAOLIN, NYLON-12, MICA, TOCOPHERYL ACETATE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, CI 19140, CI 77492, CI 77891
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:50   #1649
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Po pierwsze witam
Po drugie: sub

A teraz idę poszukać czegoś o pudrach Joko
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:58   #1650
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
A co powiesz na taką bazę, dostaniesz ją w Naturze za ok. 12 zł
Essence, Fix It! Eyeshadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Skład: CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TALC, ISOPROPYL PALMITATE, DIMETHICONE, SILICA, CERA ALBA, DIISOSTEARYL MALATE, COPERNICA CERIFERA WAX, KAOLIN, NYLON-12, MICA, TOCOPHERYL ACETATE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, CI 19140, CI 77492, CI 77891

Skład wydaje się w porządku.Przynajmniej z tego co ja wiem,to jest szansa że mnie nie uczuli.Tylko pytanie jest czy ta baza działa?Na KWC to ma ona raczej marne opinie.
Ja mam głęboko osadzone oczy,w dodatku lekko opadające powieki i niestety cienie ścierają mi się błyskawicznie,dlatego szukam bazy.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.