Rossmann - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 12:30   #2611
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez saliimalii Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie, chciałam kupić zachwalany balsam do ciała z wit. E, ale i tu moje zdziwienie, jest on dwóch wersjach ; są opakowania w tonacji jasnego niebieskiego i ciemnego niebieskiego koloru. Różnica jest pewnie w składzie, który jest z nich korzystniejszy, lepszy składowo?
juz dziewczyny odpowiedzialy ale dodam od siebie, jeden to balsam (bialy do normalnej) a niebieski to mleczko do suchej skory https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...o-do-ciala.htm mam juz X opakowanie, uzywam chyba od dwoch lat. Moje ukochane mleczko. Swietne jest. Na lato jednak zastepuje lzejszym balsamem

uwielbiam tez zapach, delikatny, neutralny, lagodzi podraznienia po goleniu, i wcale taki tlusty nie jest, mozna sie dokladnie wymasowac

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

i chce jeszcze pochwalic pianke rival de loop do oczyszczania twarzy, jest naprawde swietna. Choc moim kwc sa olejki z biochemi urody, teraz w zastepstwie chwilowym kupilam i swietnie dziala

i krem z cynkiem babydream, zolte opakowanie, wiele osob pisze ze tluscioch, ze zapycha, ze matuje, ze leczy. i ja sie zgodze z kazda opinia w niewielkiej ilosci nalozony swietnie regeneruje skore (uzywam rzadko, zeby skora sie nie przyzwyczaila, po peelingach kwasowych) jesli duzo sie nalozy to jasne ze moze zapchac, ale w niewielkiej ilosci jest swietny, ratuje moja skore przy podraznieniu, wysypce
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2010-03-07 o 12:32
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:38   #2612
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

dziewczyny, która to odżywka yung z olejkiem babassu?
bo skoro jest taka zachwalana a może jej nie być niedługo to kupię na zapas, ale jej w kwc nie ma chyba?
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:49   #2613
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

emma ona bedzie tylko ze zmieni sie z lekka desing opakwoania i nazwa tej serii


edit. Na stronie Rossmanna jest juz kilka nowych rzeczy jako Isana Hair. Nie ma co prawda jeszcze zdjecia, wiec musimy poczekac na nie i na reszte rzeczy
http://www.rossmannversand.de/Deskto...ord=Isana+Hair

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2010-03-07 o 18:42
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:08   #2614
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Moje dzisiejsze zakupy w R:
-odżywka Yung z Bassoa (pierwszy raz - za Waszą radą, spróbuję mycia odzywką)
-peeling różowy Synergen (pierwszy raz)
-krem pielęgnacyjny BD sensitive (pierwszy raz)
-oliwka dla ciężarnych BD (setny raz)
-zestaw Bielendy 1+1 gratis antycellulit: Afryka i Q10 (setny raz)
-deo Rexony (kliknięty konkursik)
-miniaturka pasty aquafresh

Wszystko w promo i jeszcze -10% ale i tak omijam przez miesiąc R.! (akurat, zawsze tak powtarzam:P ale dziś się zdenerowawałam bo wycofali prezenty za płatność kartę nie fair to).

Nie kupiłam tonującego RdL bo prawie kompletnie nie maluje. Z Synergen nie było. Nivei też ni widu.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:38   #2615
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

ja też byłam dzisiaj na małych zakupkach
kupiłam ISANA żel pod prysznic jabłkowo-cynamonowy jest poprostu boski!!! ten zapach przecudny!!! aż mi slinka leci na samą myśl a są teraz po 2,99zł
kupiłam też ISANA żel pod prysznic męski o zapachu cytrynki fajny, sama go podkradnę
z AVY kremik z betakarotenem ten marchewkowy,
kremik do rąk aloesowy ISANY,
dwa kubki po 1zł świąteczne,
i duży NIVEA krem

ale ten jabłkowy polecam jest boski
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:49   #2616
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: rossmann

to nie jabłko i cynamon, tylko jabłko i orzechy pecan Wiem, bo też się mu nie oparłam ;-) Święta przez cały rok! A że cena co najmniej zachęcająca, nabyłam 3 opakowania. Grzech nie skorzystać z dobrej promocji ( pierwsze przykazanie zakupoholiczki )
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 23:06   #2617
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

tak masz rację to orzechyten zapach serka mnie zmylił
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 07:11   #2618
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

ja pobiegłam bo odżywkę z olejkiem babassu jednak
bo jak znak ross, to nawet jeśli dadzą tylko nowe opakowania i przykleją nalepkę NEU, to przez długi czas te produkty nie będą w promocji jako niby nowości
doszedł do tego balsam do ust bielendy z aloesem, bo był na CND za 3zł, nie mogłam sie oprzeć
ale chyba do nieczego mi isę nie przyda, mimo dobrego składu (olej z migdałów na początku) jest mało tłusty, wsiąka w usta jak zwykły krem
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:08   #2619
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Bylam dzis na szybko w Rossmannie bo moja ukochana emuslje rozowa do mycia geby od Nivea( mam dosc tej zimy) i zerknelam na sklady pomadet Isana. chcialam kupis sobie ktoras lekko podbarwiajaca usta, albo ta rozowa albo to rozowa dajaca perlowy polysk i kurcze wszystkie maja pod koniec skladu parafine. Wczesniej ogladalam je w KWC i zekomo te nowe maja lepsze sklady, ale niestety , akurat te rozowe maja parafine, a nie chcialam zwyklej pielegnacyjnej tylko tej nadajacy kolor.
Marzy mi sie rze Alterra wypusci barwiona jak kiedys Alverde z Dm wypuscilo. Bylo by super, ale coz narazie marze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:15   #2620
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

A co jest złego w parafinie w pomadce? Wybaczcie, ale nie znam się na składach...
Zastanawiam się, czy pędzle do pudru z rossmanna są dobre. Potrzebuję jakiegoś, w miare taniego, a pamiętam, że ostatnio widziałam pędzelki. Są ok?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:27   #2621
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: rossmann

ja dzis kupilam oliwke HIPP
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 15:45   #2622
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: rossmann

Myślę, że krem pielęgnujący (ten niebieski) i ten nie-cynkowy zielony mnie zapychają. Zawsze jak ich używam na noc, to rano wyskakuje mi kilka ropniaków.
Ale polubiłam się z cynkowym Jest naprawde fajny.
No i jeszcze balsam z mocznikiem od Isany.
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:21   #2623
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
A co jest złego w parafinie w pomadce? Wybaczcie, ale nie znam się na składach...
Zastanawiam się, czy pędzle do pudru z rossmanna są dobre. Potrzebuję jakiegoś, w miare taniego, a pamiętam, że ostatnio widziałam pędzelki. Są ok?
ja mam taki pędzel z cazrnym trzonkiem i jest ok.lubię go.najlepiej jeszcze go wyprać przed użyciem.nie wypadają z niego włosy i jest tani.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:32   #2624
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy pędzle do pudru z rossmanna są dobre. Potrzebuję jakiegoś, w miare taniego, a pamiętam, że ostatnio widziałam pędzelki. Są ok?
Pedzel do pudru z rossmanna- tylko wersja premium z czarnym trzonkiem jest troche drozszy od tego z przezroczystym, ale nieporownywalnie lepszej jakosci. Tanszy (ok. 10 zł?) łysieje na potege i szybko sie deformuje. nie warto oszczedzac
Obecnie jest chyba jeszcze promo na pedzel premium z 19,99 na 16,99

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-03-09 o 16:34
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:47   #2625
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
A co jest złego w parafinie w pomadce? Wybaczcie, ale nie znam się na składach...
Zastanawiam się, czy pędzle do pudru z rossmanna są dobre. Potrzebuję jakiegoś, w miare taniego, a pamiętam, że ostatnio widziałam pędzelki. Są ok?

Oleje mineralne odkladaja sie w organach jak sie je zjada, a przeciez pomadke zjadamy. Owszem mam pomadke kolorowa z olejem mineralnym ale uzywam zadko, a te co uzywam najczesciej czyli pielegnacyjne to jednak wole bez, zeby nie obciazac moich organow ktore i tek pewnie sa dosc obciazone ( lubie mieso zwlaszcza wyroby ze swinskiego miesa, a to czysty cholesterol)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:52   #2626
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Pedzel do pudru z rossmanna- tylko wersja premium z czarnym trzonkiem jest troche drozszy od tego z przezroczystym, ale nieporownywalnie lepszej jakosci. Tanszy (ok. 10 zł?) łysieje na potege i szybko sie deformuje. nie warto oszczedzac
Obecnie jest chyba jeszcze promo na pedzel premium z 19,99 na 16,99
Dziękuje, kupię ten premium
Dla pewności, chodzi o ten?http://pretty.wizaz.pl/kosmetyki/pro...ecenzja=223835
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Oleje mineralne odkladaja sie w organach jak sie je zjada, a przeciez pomadke zjadamy. Owszem mam pomadke kolorowa z olejem mineralnym ale uzywam zadko, a te co uzywam najczesciej czyli pielegnacyjne to jednak wole bez, zeby nie obciazac moich organow ktore i tek pewnie sa dosc obciazone ( lubie mieso zwlaszcza wyroby ze swinskiego miesa, a to czysty cholesterol)
Kurczę, dobrze wiedzieć...jak tylko skończę pomadkę Isany to będę wybierać te bez.

Edytowane przez Charlotte95
Czas edycji: 2010-03-09 o 18:54
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:55   #2627
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Oleje mineralne odkladaja sie w organach jak sie je zjada, a przeciez pomadke zjadamy. Owszem mam pomadke kolorowa z olejem mineralnym ale uzywam zadko, a te co uzywam najczesciej czyli pielegnacyjne to jednak wole bez, zeby nie obciazac moich organow ktore i tek pewnie sa dosc obciazone ( lubie mieso zwlaszcza wyroby ze swinskiego miesa, a to czysty cholesterol)
O, nie wiedziałam o tym. Dobrze, że informujesz o tym.
Muszę się zaopatrzyć w pomadkę Alterra, ona chyba nie ma oleju mineralnego w składzie, prawda?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:06   #2628
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Dziękuje, kupię ten premium
Dla pewności, chodzi o ten?http://pretty.wizaz.pl/kosmetyki/pro...ecenzja=223835
Ten Jest na niego dosc czesto promocja obecna chyba do czwartku włacznie.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:11   #2629
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

To jutro po szkole pójdę po pędzelek
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 21:14   #2630
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
O, nie wiedziałam o tym. Dobrze, że informujesz o tym.
Muszę się zaopatrzyć w pomadkę Alterra, ona chyba nie ma oleju mineralnego w składzie, prawda?
Nie ma

Byłam długa wierna Alterze, ale tej zimy nie dała sobie rady z moimi ustami i obniżyłam jej notę na 3 * Jednak Carmex z bodajże wazeliną okazał się lepszy. No ale wiadomo - parafiny, wazeliny świetnie zmiękczają i nieźle chronią. Szkoda tylko, że jednak w ciągu całego życia ich się trochę "najemy" Ale nie sądzę, żeby było to aż tak szkodliwe (mam nadzieję). Odłoży się i "posiedzi" jak niestety wiele innych związków..
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:32   #2631
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Nienawidzę smaku szminki i dlatego nie cierpię wszelkich tłuściochów w stylu alterry albo isany:/
Wychodzi na to, że to dobrze, że nienawidzę skoro się toto odkłada
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:10   #2632
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

Ajjj dziewczyny byłam w rossie i zapytałam o alterrę bo nie widziałam jej na wieszaczkach z pomadkami a ekspedientka mi na to "alteria" sie skończyła ;/ a dzisiaj nawet mi się śniło w nocy że ją kupuję i ze zamiast zelu aloesowego palomy ziaja zrobiła podobny i był w rossie hehe aj ten wizaż
a co do carmexu u mnie w szkole wizazu go polecali jak ktoś ma popękane usta i trzeba to jakoś szybko zlikwidować
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2010-03-10 o 09:12
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:30   #2633
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: rossmann

Dziewczyny, a czy oliwka Babydream dla ciężarnych nadaje się żeby nałozyc ją na twarz?? może nie codziennie, ale na noc jak obłażą mi skórki po atre nadawałaby się, czy za duże prawdopodobieństwo zapchania?
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:52   #2634
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: rossmann

[QUOTE=kropcia007;17764766]Ajjj dziewczyny byłam w rossie i zapytałam o alterrę bo nie widziałam jej na wieszaczkach z pomadkami a ekspedientka mi na to "alteria" sie skończyła ;/ a dzisiaj nawet mi się śniło w nocy że ją kupuję i ze zamiast zelu aloesowego palomy ziaja zrobiła podobny i był w rossie hehe aj ten wizaż

a co to za żel aloesowy Ziaja, mogłabyś wkleić zdjęcie ?
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:58   #2635
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
O, nie wiedziałam o tym. Dobrze, że informujesz o tym.
Muszę się zaopatrzyć w pomadkę Alterra, ona chyba nie ma oleju mineralnego w składzie, prawda?
Nie nie ma, ona posiada naturalne oleje i woski. Barzdo ja lubie i uzywam od kilku juz lat, zanim sie jeszcze w polskim Rossmannie pojawila. Zreszta co ja sie bede tutaj ropzpisywac, moja recenzja na KWC mowi sama za siebie, jednak tesknie za czyms co lekko podbarwia usta, a niestety Alterra nie ma. Musialabym przejechac sie do miasta i popatrzec na Logone czy Lavera juz nie pamietam ktore, maja miec kolorowe pielegnacjyne pomadki. jednak bede marzyc ze Alterra tez taka wypusci w kolorze rozowym, mialabym pod nosem
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:09   #2636
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

[QUOTE=Amelianna;17765865]
Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Ajjj dziewczyny byłam w rossie i zapytałam o alterrę bo nie widziałam jej na wieszaczkach z pomadkami a ekspedientka mi na to "alteria" sie skończyła ;/ a dzisiaj nawet mi się śniło w nocy że ją kupuję i ze zamiast zelu aloesowego palomy ziaja zrobiła podobny i był w rossie hehe aj ten wizaż

a co to za żel aloesowy Ziaja, mogłabyś wkleić zdjęcie ?
ale mi się to śniło
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:48   #2637
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: rossmann

[QUOTE=kropcia007;17766273]
Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
ale mi się to śniło

ale numer , a ja myślałam ze to prawda i szukam... szukam ....tego żelu i nie mogę znaleźć
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 15:47   #2638
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

[QUOTE=Amelianna;17770185]
Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość


ale numer , a ja myślałam ze to prawda i szukam... szukam ....tego żelu i nie mogę znaleźć
hihi wybacz
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:16   #2639
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy oliwka Babydream dla ciężarnych nadaje się żeby nałozyc ją na twarz?? może nie codziennie, ale na noc jak obłażą mi skórki po atre nadawałaby się, czy za duże prawdopodobieństwo zapchania?
Ja bym spróbowała na Twoim miejscu. Oliwka jest dość lekka, nie ma parafiny, powinno być ok jesli tylko Twojej cery nie zapycha cokolwiek bardziej tłustego.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 23:27   #2640
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: rossmann

moj m uzywa oliwki z hippa do twarzy i narzeka ze i tak ma slabo nawilzona twarz w te chlody...
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.