Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-25, 20:50   #1591
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jaki polecacie mat na kolor? z jakiej firmy? zalezy mi na matowym wykonczeniu, a no i co sadzicie o stempelkach i jakie macie pedzelki?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 18:05   #1592
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ninnette Pokaż wiadomość
a skoro już jest temat naklejek wodnych to gdzie je kupujecie, allegro?
Allegro

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
Gahla, a próbowałaś dokładnie tych pisaków CZ, które linkowałam, czy jakichś innych?
Mam dokładnie taki sam, kolor 7, kupowałam na Allegro.
Nie sądzę, żeby to były pisaki CZ, wydaje mi się, że producent jest bliżej nieokreślony
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 11:48   #1593
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Dziewczyny, jako, że moja lampa jakiś czas temu umarła, zastanawiam się nad LEDową - macie coś godnego polecenia? Ogólnie na co zwrócić uwagę przy zakupie, bo widziałam, że w CZ mają lampę teraz za 3 stówki, chciałam zobaczyć jakie ogólnie są ceny takich lamp, wklikałam w allegro i zgłupłam ceny zaczynają się już od 90 kilku złotych.

Ogólnie moja lampa (na świetlówki) zepsuła się chwilę po gwarancji w sumie kupiłabym drugą, ale LEDowa wydaje mi się wygodniejsza - nie trzeba ciągle zmieniać żarówek no i krótszy czas utwardzania... no ale ja nic nie wiem o takiej lampie, na co patrzeć przy zakupie, możecie coś podpowiedzieć?
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 12:20   #1594
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

poczytaj wątek-temat poruszałyśmy już niezliczoną ilość razy

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

pomoge
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=525864&page=61 od postu 1802
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 17:10   #1595
madmat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Question Parę porad z manicurem hybrydowym i przedłuzaniem na formie

Otóż moje Drogie Panie , któregoś razu radziłam sie Was jak uporać się z manicurem hybrydowym i po Waszych radach pazurki wychodzą takie jak powinny wpierw nadaje kształt, wycinam skórki,matowię , potem primer , baza 2xkolor i top , no i na koncu przemywam . Manicure trzyma się około 2 tygodnie, nie raz mniej nie raz wiecej , z reguły mniej :-/ I stąd moje pytanie czy baza neonail professional ( czarna taka) jest dobrą bazą pod hybrydę?


No a druga sprawa, chciałam sobie poprzedłużać paznokcie na formie i nie wiem jak sie za to zabrac .. filmików na yt pełno,ale zaden jakos mi tego w 100% nie rozjaśnił. Więc pomóżcie mi kobietki! Prosiłabym krok po kroku opis tego, jak sie mam za to zabrac i czego będę potrzebować Z góry dziekuję
madmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 19:41   #1596
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

podczytuję na bieżąco oba wątki, głównie mówi się tu o lampach UV, a ja nie o takie pytam. Jak próbuję przeszukać wątek pod LED to nic mi nie znajduje - ogólnie ostatnio szukajka szwankuje

sama moc lampy mi niewiele daje, bo są takie ze świetlówkami LED i diodami LED - tak na chłopski rozum, to chyba lepiej wziąć tą drugą. Tylko tutaj jest też kwestia ilości tych diod w urządzeniu.. dlatego pytam, bo nie wiem czym się kierować.
100 diodowa lampa o mocy 10w różni się od tej 118 diodowej 18w, chcę wiedzieć jakie to ma znaczenie, czy warto doinwestować do tej 118, czy ta 100 też jest ok... czytam wątek o hybrydach od prawie dwóch lat i nie wiem nic o ilości diod w urządzeniu, więc przeszukiwanie nic mi nie da, bo ten temat nie był poruszany (z tego co pamiętam, a szukajka nawet nie pomaga mi znaleźć, ciągle "brak wyników")...
Przy lampie z CZ z kolei nie ma nic podanego, poza mocą 12w, a jest sporo droższa od poprzedniczek. Z kolei widzę też lampę droższą od CZ, 3 diody, moc 9w.

Nie chcę kupić "lampy led", żeby leżała w kącie i się kurzyła, więc fajnie jakby ktoś, kto ma ledówkę się wypowiedział, czy ta ilość diod ma jakieś znaczenie tutaj, albo jaką konkretnie ma lampę.. byłoby mi łatwiej. Czy po prostu tak jak przy UV mam się kierować mocą lampy i nieważne ile będzie diod, to będzie ok albo brać świetlówki led zamiast diod (czy jednak dobrze mi się wydaje, że diody lepsze)?

Zaraz się skończy tak, że kliknę kolejną UVkę, bo przy nich jest łatwiej
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 20:51   #1597
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

O lampach LED było wiele razy. Obawiam się, że każda z nas może wypowiedzieć się tylko na temat lampy, którą ma (i zrobiłyśmy to już na tym forum wielokrotnie). Gotowego porównania raczej nie dostaniesz. Ja na przykład mam LED 12W, 118 diod, ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć w czym jest lepsza albo gorsza (mam na myśli wykonanie hybrydy) od lampy 9W czy 18W. Sama musisz podjąć decyzję - na bieżąco dzielimy się informacjami i uwagami, więc najlepiej przejrzyj jeszcze raz forum i zastanów się, jaka Tobie, przy Twoich potrzebach, będzie najbardziej odpowiadała.
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 21:11   #1598
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

No właśnie chciałam tylko wiedzieć, jakie macie i czy dobrze utwardzają jak 118 12W jest ok, to nie muszę się dużo zastanawiać, bałam się po prostu, że się natnę, tak jak niektóre dziewczyny kupując lampę UV 9w przed przeczytaniem, czy taka jest ok
a z tą wyszukiwarką to serio.. próbowałam kilka różnych kombinacji wpisywania haseł i ciągle brak wyników a strona po stronie z ctrl+f za szybko nie idzie

dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-10-27 o 21:12
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 22:45   #1599
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał, ale na wszelki wypadek napiszę - w Mistero Milano jest promocja -50%
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 01:26   #1600
PinkLady8891
Raczkowanie
 
Avatar PinkLady8891
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
jaki polecacie mat na kolor? z jakiej firmy? zalezy mi na matowym wykonczeniu, a no i co sadzicie o stempelkach i jakie macie pedzelki?
Ja raz zamiast topu nalizylam base (przez przypaked) i wyszlo super matt wykonczenie
PinkLady8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:25   #1601
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
No właśnie chciałam tylko wiedzieć, jakie macie i czy dobrze utwardzają jak 118 12W jest ok, to nie muszę się dużo zastanawiać, bałam się po prostu, że się natnę, tak jak niektóre dziewczyny kupując lampę UV 9w przed przeczytaniem, czy taka jest ok
a z tą wyszukiwarką to serio.. próbowałam kilka różnych kombinacji wpisywania haseł i ciągle brak wyników a strona po stronie z ctrl+f za szybko nie idzie

dziękuję za odpowiedź
ja też już pisałam, że przerzuciłam się z lampy UV na lampę LED - księżyc , kupiłam od CZ, nigdy nie liczyłam ile ma diod( jak masz życzenie , to policzę ), ale utwardzam hybrydę w 30 sek , jestem mega zadowolona, bo przy UV zawsze mi się dłużyło jak do tej pory nic sie z nią nie działo, fajne jest też to że ma czujnik ruchu, ale nie wiem czy wszystkie tego nie mają
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 08:56   #1602
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
No właśnie chciałam tylko wiedzieć, jakie macie i czy dobrze utwardzają jak 118 12W jest ok, to nie muszę się dużo zastanawiać, bałam się po prostu, że się natnę, tak jak niektóre dziewczyny kupując lampę UV 9w przed przeczytaniem, czy taka jest ok
a z tą wyszukiwarką to serio.. próbowałam kilka różnych kombinacji wpisywania haseł i ciągle brak wyników a strona po stronie z ctrl+f za szybko nie idzie

dziękuję za odpowiedź
wyszukiwarka chwilowo nie zaciąga danych. Techniczni juz nad tym pracuja

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Dziewczęta ma któraś pędzelek do biżu z MM? bo nie wiem który zamówić?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 09:09   #1603
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
ja też już pisałam, że przerzuciłam się z lampy UV na lampę LED - księżyc , kupiłam od CZ, nigdy nie liczyłam ile ma diod( jak masz życzenie , to policzę ), ale utwardzam hybrydę w 30 sek , jestem mega zadowolona, bo przy UV zawsze mi się dłużyło jak do tej pory nic sie z nią nie działo, fajne jest też to że ma czujnik ruchu, ale nie wiem czy wszystkie tego nie mają
haha kochana dziękuję, nie musisz liczyć w innych nie ma o tym wzmianki, że jest ten czujnik ruchu, więc chyba się zdecyduję na tą z CZ droższa, ale lubię takie bajery

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
wyszukiwarka chwilowo nie zaciąga danych. Techniczni juz nad tym pracuja
Super przepraszam jeszcze raz za kłopot
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 09:16   #1604
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja też mam tą ledówkę z CZ z czujnikiem ruchu i sobie ja bardzo chwalę
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 09:19   #1605
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
haha kochana dziękuję, nie musisz liczyć w innych nie ma o tym wzmianki, że jest ten czujnik ruchu, więc chyba się zdecyduję na tą z CZ droższa, ale lubię takie bajery

Super przepraszam jeszcze raz za kłopot


teraz masz jeszcze u nich od 300 zł darmową wysyłkę, ja ostatnio skorzystałam, zawsze parę groszy zostało
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 20:50   #1606
Angell19996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Kobitki mam dylemat nie wiem jaki kupić lakier hybrydowy czy z Mollon Pro czy z Cosmetic Zone jeżeli na nich pracowałyście doradźcie mi.. Bo kupiłam z La Femme do na drugi dzień już był odprysk ;/ i zapowietrzają się.. odradzam..
Angell19996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:23   #1607
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

dziwny rozrzut cenowy wybrałaś... drogi mollon plus tani cz ;/ a tak przy okazji to nie wątek o lakierach hybrydowych - tutaj tylko pokazujemy stylizacje, dyskusje na temat lakierów prowadzimy gdzie indziej
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 00:38   #1608
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
teraz masz jeszcze u nich od 300 zł darmową wysyłkę, ja ostatnio skorzystałam, zawsze parę groszy zostało
parę groszy na nowy lakier hehehe
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 01:53   #1609
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie wiem jak SPN ale Semilac jak dla mnie jeden z trwalszych produktów,nawet nosi się lepiej na problematycznej płytce od polecanego Gelisha.i o wiele lepiej się zdejmuje
kurcze mój gelish już sięga dna, sama nie wiem czy kupić ponownie gelish czy semilac, co radzisz? a czy ktoś miał styczność z topem z semilac? zastanawiam się czy ma bloker uv i czy połysk utrzymuje się tak długo jak przy topie star nail

ogólnie stwierdzam, że z wszystkich hybryd jakie mam to właśnie semilaci skradły moje serce heheh
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 04:47   #1610
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam top Semilac - w porównaniu do topu Estetiq, który miałam, Semilac błyszczy niesamowicie, jak mokre szkło przy estetiqu tego nie było stąd moje zachwyty pazury nosze 7 dzień i błyszczą tak jak na początku wczoraj wpadła koleżanka.. po 33 dniach hybrydy też dalej błyszczały
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 08:05   #1611
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
kurcze mój gelish już sięga dna, sama nie wiem czy kupić ponownie gelish czy semilac, co radzisz? a czy ktoś miał styczność z topem z semilac? zastanawiam się czy ma bloker uv i czy połysk utrzymuje się tak długo jak przy topie star nail

ogólnie stwierdzam, że z wszystkich hybryd jakie mam to właśnie semilaci skradły moje serce heheh
..
ja wybrałabym Semilac,zresztą mając do wyboru Gelisha i Artistica nawet wtedy wolałam Artistica..poza tym nie ma sensu przepłacać.Semi błyszczy aż do zdięcia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:14   #1612
wik5566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

w sprawie lamp LED: nie ma czegoś takiego jak swietlówka LED. Są LEDy emistujace UV lub świetlówki emitujace UV. LEDy są trwalsze i nie muszą mieć tak dużej mocy (9, 12 wystarczy chociaż teraz wzięłabym chyba więcej), nie są wymienialne (jak ich żywot się skończy to lampa do wymiany). W LEDach trzeba patrzeć na ilość diód - po to by dobrze oswietlały paznokcie. Mam półksiężyc z Neonail (12W, chyba 118 diód) - nie ma czujnika ruchu i to jedynie bym chyba zmieniła, chociaż to element elektroniki, który może się też popsuć. Być może większa moc pomogłaby mi szybciej utwardzać lakiery 3w1 które muszę trzymać 90-120 sekund zamiast 30 przy standardowej hybrydzie.
wik5566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:21   #1613
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wik, ja mam lampe z 3 diodami, 9w, utwardza wszystko w 30s. Nie zdazylo mi sie jeszcze zeby czegos nie utwardzila. Skad wiec ta teoria o ilosci diod?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 10:11   #1614
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

cytuję z jednej z aukcji z lampami
"Profesjonalna lampa UV LED 12 W wyposażona w 60 wysokowydajnych świetlówek LED o żywotności 20 000h."

no "świetlówki LED" jak byk w opisie, dlatego pytałam

I jeszcze powiem, że świetlówki LED są do kupienia w sklepach typu castorama, więc istnieją. Chciałam wiedzieć, co lepiej wybrać i czy słusznie myślę, że diody

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2014-10-29 o 10:13
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 11:18   #1615
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jak myślicie semilac ma bloker uv? łatwo to poznać w trakcie utwardzania, top świeci wtedy taką białawo fioletową poświatą..
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 19:22   #1616
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wydaje mi się że ma bloker uv. Raz testowałam semilaca top i baze i nie widzę różnicy między bazą semilac a gelish. Top mam eco i moim zdaniem nie jest on lepszy od semilaca.
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 07:25   #1617
nell d
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jak myślicie semilac ma bloker uv? łatwo to poznać w trakcie utwardzania, top świeci wtedy taką białawo fioletową poświatą..
Dziś będę robiła mani więc zwrócę uwagę czy podczas utwardzania "świeci"
nell d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 12:54   #1618
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

super będę czekała na relację
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 18:43   #1619
nell d
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Njusy z lampy: nie stwierdzono "świecenia" topu podczas utwardzania
nell d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 18:51   #1620
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Byłam dziś w Indigo i zakupiłam 3 kolory idę malować wzornik
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.