Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-16, 14:53   #1741
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

można płacić kartą, przelewem i przez payu także do wyboru do koloru hehe ja płaciłam przelewem :P po prostu wybierasz opcję przelewu, zaznaczasz jaki bank i od razu przenosi Cię na stronę logowania do twojego banku :P fajna sprawa 20 zł za darmo to całkiem sporo :P taka okazja jest co jakiś czas, nie zawsze dają 20 zł za zakupy mobilne
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 16:57   #1742
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja też używałam brokatu i trzymało się wszystko idealnie, jak dla mnie opcja fajniejsza nawet od specjalnego lakieru, bo ja np. robiłam jeden paznokieć brokatowy i jak pod spód dawałam kolor jak na pozostałych paznokciach, to zawsze trochę prześwitywał i mi podobał się ten efekt

co do gęstniejących lakierów, mam 3 z CZ od pól roku jeden użyłam doslownie raz i ostatnio otwieram a tu same gluty... masakra, nie wiem czy to da sie jeszcze uratować... moze wrzucę do pralki

i mam jeszcze pytanie, tylko mnie nie zabijcie i się nie śmiejcie... miałam dylemat odnośnie lampy led, kupiłam w końcu taka jak chciałam, ale tak wybierałam, że nie miała sensora ruchu i ją odesłałam

i teraz mam nowy problem, bo zastanawiam się czy nie wolałabym jednak zamiast księżyca lampy o stndardowym kształcie, a przechodzac do sedna, księżyce mają po 12 wat i 112 diód, koszt ok 250zł, a zwykły kształt np z neoneil jest taka, ma 20 wat, 82 diody i kosztuje 310zł.. no i się pogubiłam, która jest mocniejsza, liczy się ile wat jest podanych czy ilość diód?
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 17:13   #1743
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
można płacić kartą, przelewem i przez payu także do wyboru do koloru hehe ja płaciłam przelewem :P po prostu wybierasz opcję przelewu, zaznaczasz jaki bank i od razu przenosi Cię na stronę logowania do twojego banku :P fajna sprawa 20 zł za darmo to całkiem sporo :P taka okazja jest co jakiś czas, nie zawsze dają 20 zł za zakupy mobilne
hahha a co jak zrobie zakupy za 22 zł ? odejma mi 20 zł ? xD

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
można płacić kartą, przelewem i przez payu także do wyboru do koloru hehe ja płaciłam przelewem :P po prostu wybierasz opcję przelewu, zaznaczasz jaki bank i od razu przenosi Cię na stronę logowania do twojego banku :P fajna sprawa 20 zł za darmo to całkiem sporo :P taka okazja jest co jakiś czas, nie zawsze dają 20 zł za zakupy mobilne
kurcze szkoda ze nie wiedzialam o tym wczoraj bo po pracy w neonail jeszcze wydałam 70 zł ;O (pędzelki, stempelki lakier itd.) XD więc juz nie moge za bardzo szaleć ale ogólnie fajna sprawa ^^
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 17:21   #1744
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
hahha a co jak zrobie zakupy za 22 zł ? odejma mi 20 zł ? xD

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------


kurcze szkoda ze nie wiedzialam o tym wczoraj bo po pracy w neonail jeszcze wydałam 70 zł ;O (pędzelki, stempelki lakier itd.) XD więc juz nie moge za bardzo szaleć ale ogólnie fajna sprawa ^^
Trzeba zrobić zakupy za min 50 zł bodajże
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 17:47   #1745
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
kurcze szkoda ze nie wiedzialam o tym wczoraj bo po pracy w neonail jeszcze wydałam 70 zł ;O (pędzelki, stempelki lakier itd.) XD więc juz nie moge za bardzo szaleć ale ogólnie fajna sprawa ^^
stoisko neonail w atrium targowek? Maja tam stempelki?
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 18:18   #1746
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
stoisko neonail w atrium targowek? Maja tam stempelki?
Ja bylam w factory annopol bo mam do nich 2 przyst. Tramwajowe :p ale w atrium tez chyba sa . Maja jak chcesz to moge wstawic zdjecie jakie :p

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 19:57   #1747
pbeauty90
Przyczajenie
 
Avatar pbeauty90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Hej, dziewczyny czy można zamiast odtłuszczacza użyć np. wódki? jak myślicie?
pbeauty90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 19:58   #1748
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

CherrryCat piszesz, że byłaś w neonail.. i co patrzyłaś na ten matowy top? jak on wygląda na wzorniku?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 20:10   #1749
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
CherrryCat piszesz, że byłaś w neonail.. i co patrzyłaś na ten matowy top? jak on wygląda na wzorniku?
yashe, ja z raz z czystej ciekawości przejechałam top bardzo delikatnym bloczkiem i efekt matu był przecudowny! można manewrować efektem wedle uznania - od delikatnego do mocnego matu, a trwałość bez zmian


Dziewczyny, ja wrócę ze starym tematem fireworksa (jako że bardzo niedawno dopiero zaczynałam czytać wątek - cały czas siedzi mi w głowie ). Za ile mniej więcej go kupowałyście? Znalazłam promo tutaj:

http://www.sklep.mar-kos.pl/927,ibd-...rks-14-ml.html

i zastanawiam się teraz czy bliska data przydatności, podróba, czy z ciężarówki? Sklep był chyba kilka razy polecany, ale rabat 40% jest troszkę niepokojący.


A jeżeli powiecie, żeby brać to mam zagwostkę... bo koszyk na stronie indigo już czeka na swoją kolej i nie będę wiedziała co zamówić najpierw
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 20:22   #1750
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

też słyszałam o metodzie "na bloczek" ale wydaje mi się, że zostaną jakieś rysy chyba muszę kupić jakąś polerkę z gradacją większą niż 280

ja swój fireworks kupowałam chyba za 20 parę złotych czyli bardzo tanio, bodajże u leoberta na allegro ale dość szybko mi zżółkł, (po utwardzeniu jest normalny, tylko w opakowaniu jest żółty) podejrzewam, że drobiny puściły farbę stąd ta zmiana koloru samego lakieru ale tak jak piszę po utwardzeniu jest bezbarwny
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 20:24   #1751
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
CherrryCat piszesz, że byłaś w neonail.. i co patrzyłaś na ten matowy top? jak on wygląda na wzorniku?
Ops.. no bylam bylam ale jak ostatnio mnie prosilas o sprawdzenie tego to ktoras dziewczyna mowila ze go ma i wstawiala foto - wiec pomyslalam ze pewnie juz mam nie sprawdzac - przepraszam. Ale jak patrzylam na wzorniki to nie widzialam tego a ze duzo klienteli bylo a ja sama tez bralam duzo rzeczy to stwierdzilam ze nie bede pani gitary zawracac Przepraszam raz jeszcze i obiecuje poprawe . Moj blad glupio mi teraz.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 20:54   #1752
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja bylam w factory annopol bo mam do nich 2 przyst. Tramwajowe :p ale w atrium tez chyba sa . Maja jak chcesz to moge wstawic zdjecie jakie :p

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

To ja poproszę.

Pytałam ostatnio na targówku to nie mieli, folii transferowej mieli mało i mało atrakcyjną (wybrałam jedna na próbę, i tak sie nie odbija), acetonu nie mieli... Takie biedne to stoisko...
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:30   #1753
Maaalaaa20
Raczkowanie
 
Avatar Maaalaaa20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 489
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny czy te lakiery na allegro kupiłybyście? - http://allegro.pl/cnd-shellac-lakier...769684330.html
__________________
Razem - 30.10.2009r.
Narzeczony - 04.08.2012r.

Szczęśliwa żona - 01.08.2015r.
Maaalaaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:31   #1754
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

CherrryCat , Roses pisała o matowym topie z semilaca, że ma i wklei foto , no nic w sumie i tak nie mam teraz kasy na zakup matowego topu, bo w planach mam zakup paint gel z indigo już w koszyku siedzi:P miałam zamawiać u dystrybutora u siebie w mieście, wtedy nie płaciłabym za przesyłkę ale czekam i czekam i się doczekać nie mogę :/ także podziękuje tej hurtowni i zamówię sama :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:39   #1755
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, ja wrócę ze starym tematem fireworksa (jako że bardzo niedawno dopiero zaczynałam czytać wątek - cały czas siedzi mi w głowie ). Za ile mniej więcej go kupowałyście? Znalazłam promo tutaj:

http://www.sklep.mar-kos.pl/927,ibd-...rks-14-ml.html /QUOTE]

ja go mam od leoberta, ale dałam chyba 24zł i wszystko z nim ok, właśnie mam na czarnym lakierze, super efekt
a jak teraz patrzyłam na all to ponad 60zł...
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:55   #1756
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
To ja poproszę.

Pytałam ostatnio na targówku to nie mieli, folii transferowej mieli mało i mało atrakcyjną (wybrałam jedna na próbę, i tak sie nie odbija), acetonu nie mieli... Takie biedne to stoisko...
Prosze bardzo jakosc nie najlepsza ale telefonem robione zdj. I jeszcze pokaze blaszki dodam ze umnie maja i aceton i inne ☠☠☠☠☠☠☠y ;p nie mieli tylko naklejek wodnych


Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
CherrryCat , Roses pisała o matowym topie z semilaca, że ma i wklei foto , no nic w sumie i tak nie mam teraz kasy na zakup matowego topu, bo w planach mam zakup paint gel z indigo już w koszyku siedzi:P miałam zamawiać u dystrybutora u siebie w mieście, wtedy nie płaciłabym za przesyłkę ale czekam i czekam i się doczekać nie mogę :/ także podziękuje tej hurtowni i zamówię sama :P
to tymarrdziej przepraszam :c ale chociaz tyle ze itak bys nie kupowala - wiec poprostu sprawdze to w wolny weekend

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2014-11-16 o 21:57
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:56   #1757
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
też słyszałam o metodzie "na bloczek" ale wydaje mi się, że zostaną jakieś rysy chyba muszę kupić jakąś polerkę z gradacją większą niż 280
absolutnie nie! najlepiej polerkę, która ma 4 różne ziarnistości i dobierzesz sobie odpowiednią

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja swój fireworks kupowałam chyba za 20 parę złotych czyli bardzo tanio, bodajże u leoberta na allegro ale dość szybko mi zżółkł, (po utwardzeniu jest normalny, tylko w opakowaniu jest żółty) podejrzewam, że drobiny puściły farbę stąd ta zmiana koloru samego lakieru ale tak jak piszę po utwardzeniu jest bezbarwny
no właśnie na allegro teraz najtaniej coś koło 60 i to bez kosztów przesyłki... no cóż, chyba się skuszę....
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 22:01   #1758
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

CherrryCat dzięki

Funkyourself chyba tak zrobię
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 07:23   #1759
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
też słyszałam o metodzie "na bloczek" ale wydaje mi się, że zostaną jakieś rysy chyba muszę kupić jakąś polerkę z gradacją większą niż 280

ja swój fireworks kupowałam chyba za 20 parę złotych czyli bardzo tanio, bodajże u leoberta na allegro ale dość szybko mi zżółkł, (po utwardzeniu jest normalny, tylko w opakowaniu jest żółty) podejrzewam, że drobiny puściły farbę stąd ta zmiana koloru samego lakieru ale tak jak piszę po utwardzeniu jest bezbarwny
Potwierdzam słowa Yashe-też kupowałam u leoberta i też po wyjęciu pędzelka jest żółty (po utwardzeniu jest przeźroczysty). Żółknięcie jest standardem w fireworksie i nie oznacza jakiejś nieprawidłowości
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 10:57   #1760
andzia4786
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej pomożecie mi znudziło mi sie malowanie na gładko lakierem chciałam sie pobawić w wzorki i tu mam problem uzywam CZ i maluje kolor i na niego od razu bez utwardzania chce zrobić chociażby kreseczke innym kolorem to mi sie rozlewa bo jest za żadki czy moge go zmieszać z np topem?
andzia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 10:58   #1761
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

wzorki robi się na utwardzonym lakierze
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 11:07   #1762
andzia4786
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

No głupia już jestem bo na różnych filmikach pokazują np pajeczynka: kolor potem malujemy kreseczki wyciagamy patyczkiem i utwardzamy a jak wziełam na utwardzony lakier zrobiłam pajeczynke i do lampy to mi sie nie utwardzila i rozmazala pod topem a jak robie na mokrym lakierze to mi sie lakier rozplywa mam gorszej jakosc stare lakiery i te ladnie mi sie mieszaja ale sa geste a CZ nie aż tak bardzo.
andzia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 11:13   #1763
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

wrzuć tego linka którego podesłałaś mi PW może Dziewczyny coś doradzą. Tak w ogóle to do wzorków mamy osobny wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782295
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 11:16   #1764
andzia4786
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

http://www.youtube.com/watch?v=XxGHr_rQRn8 pomożecie na utwardzonej warstwie lakieru wzorek sie nie utwardza i rozmywa pod topem a na świezym lakierze kolor z cz jest za mało gesty i nie da się zrobic cienkiej kreski bo sie rozpływa
andzia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 11:32   #1765
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

pomaluj paznokcie normalnie 1 lub 2 warstwy, każdą osobno utwardzając, następnie spróbuj nałożyć jeszcze jedną ale bardzo cieniutką warstwę koloru na jeden pazurek, później te kreseczki na ukos i od razu zrób wzór pajęczyny i dopiero wtedy do lampy nawet na chwilę żeby lekko utwardzić, postępuj tak z każdym paznokciem osobno to Ci się nic nie rozleje jak skończysz całą rękę to włóż na 2 minuty (lampa UV) i dopiero później top na filmiku są pokazane lakiery semilac a one są bardziej gęste niż C.Z. i nie spływają na skórki tak łatwo jak Cosmetics, dlatego można zrobić wszystkie naraz.
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 12:12   #1766
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
przeglądając neta wpadłam na taki filmik od 3.32 minuty https://www.youtube.com/watch?v=G2_W...SYH7h-0kuV-jdg fajny sposób jeśli chcemy jakiś kolor hybryda niekoniecznie chodliwy, taki pigment, top i już kolorek jest, chyba kupie sobie takie pigmenty :P
ja już się napaliłam na taką metodę
Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość
Ech,
to łatwiej powiedzieć niż realnie wykonać. Spróbuj czy jest to takie proste jak mówisz Na żelach czy akrylach to dziecinada. Z hybrydą nie jest tak lekko.


ale co ciężko z hybrydą?sweterki czy pigmety?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 12:51   #1767
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

sweterki ciężko:P pigmenty to raczej bajka :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 13:04   #1768
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

kurcze no ale z tymi pigmentami to nie za łatwo by było? bo wyszłoby na to że wystarczy baza+top + trochę pigmentów i nikt by lakierów nie kupował...
jak to trzeba nałożyć?na bazę i na to top? ciekawe jaka jest trwałość takiej stylizacji

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

i pytanie czy to zejdzie w acetonie?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 15:13   #1769
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

do pigmentów przydałby się jakiś top w całości odmaczalny w acetonie.. np. semilac? myślę, że nie każdemu chciałoby się bawić w aplikację pigmentów i czyszczenie pędzelka za każdym razem, także lakiery tak czy inaczej by się sprzedawały:P jak dla mnie naprawdę fajny sposób, żeby poszerzyć swoją kolekcję kolorów o takie "egzotyczne" heheh, i co najlepsze nic się nie zmarnuje bo taki top i tak się wykorzysta a pigmenty raczej się nie zepsują coraz poważniej rozważam zakup np. topu z semilaca i parę pigmentów

ja nakładałabym to tak: baza+lampa, (top semilac+pigment+lampa) x2, top+lampa czyli tak jak na filmiku

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

tym bardziej, że pigmenty są za grosze
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 18:14   #1770
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
do pigmentów przydałby się jakiś top w całości odmaczalny w acetonie.. np. semilac? myślę, że nie każdemu chciałoby się bawić w aplikację pigmentów i czyszczenie pędzelka za każdym razem, także lakiery tak czy inaczej by się sprzedawały:P jak dla mnie naprawdę fajny sposób, żeby poszerzyć swoją kolekcję kolorów o takie "egzotyczne" heheh, i co najlepsze nic się nie zmarnuje bo taki top i tak się wykorzysta a pigmenty raczej się nie zepsują coraz poważniej rozważam zakup np. topu z semilaca i parę pigmentów

ja nakładałabym to tak: baza+lampa, (top semilac+pigment+lampa) x2, top+lampa czyli tak jak na filmiku

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

tym bardziej, że pigmenty są za grosze
...
Semilac odmacza się w acetonie? ja zawsze musze go piłowac.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.