Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 12:34   #1831
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
w końcu przyszła moja paczka z indigo w całym domu pachnie tak jakby słodkimi cukierkami, czym oni spryskują te paczki to nie wiem dzisiaj wieczorkiem będę coś tworzyć paintem zobaczymy czy wyjdzie:P pędzelek mam wprawdzie ze sklepu dla plastyków, wzięłam najcieńszy jaki był może się nada
Indigo Raspberry Love- ten sam zapach ma oliwka, krem, peeling, kule do kąpieli, balsam do kąpieli
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 12:41   #1832
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dzięki za info :P a jaka oliwka od nich najładniej pachnie? gdzieś kiedyś czytałam, że ich oliwki są odpowiednikami jakichś perfum
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 12:46   #1833
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dla mnie najładniej pachnie właśnie raspberry; ładnie pachnie jeszcze seven heaven (odpowiednik miss dior)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 12:51   #1834
superks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Koniec końców kupiłam na Markosie a przy okazji dwa kolorki IBD bo też były w promocji niecałe dwa miesiące hybrydowania a ja już będę miała... 19 lakierów
Jasteś zadowolana z tych ibd?
superks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 13:14   #1835
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez superks Pokaż wiadomość
Jasteś zadowolana z tych ibd?
Dam znać w przyszłym tygodniu, bo jeszcze są w drodze, ale w sumie złych opinii o IBD nigdzie nie widziałam
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 13:34   #1836
superks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Pytam, ponieważ ja się skusiłam i nie jestem zadowolona, fatalnie kryją, aby uzyskać pożądany kolor musiałam malować aż 5 razy! jest to jasny odcień , ale mam też inne jasne z schellaca i jest kolosalna różnica w kryciu, nie wspominajać juz, że nie jest samopoziomujący się, dla mnie porażka ten ibd… ciekawi mnie Twoja opinia, daj znać jak już się z nimi zapoznasz...
superks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 13:48   #1837
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez superks Pokaż wiadomość
Pytam, ponieważ ja się skusiłam i nie jestem zadowolona, fatalnie kryją, aby uzyskać pożądany kolor musiałam malować aż 5 razy! jest to jasny odcień , ale mam też inne jasne z schellaca i jest kolosalna różnica w kryciu, nie wspominajać juz, że nie jest samopoziomujący się, dla mnie porażka ten ibd… ciekawi mnie Twoja opinia, daj znać jak już się z nimi zapoznasz...
To mnie zaniepokoiłaś.. Jeden kolor jest brokatowy, wiec nie powinno być problemu, ale drugi to nudziak. No cóż, najwyżej będę reklamować ^^
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 13:56   #1838
superks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mój też był z nudziaków, taki pastelowy róż, bardzo delikatny….odsprzedałam na allegro… czekam na Twoja opinię...
superks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 16:41   #1839
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Uwielbiam new nails - całe tygodnie spokoju, bez żadnych poprawek, zdrowe i ładne paznokcie, które nie tracą ze swojego wyglądu po czasie w zasadzie nic. A właśnie o coś takiego chodzi ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 16:56   #1840
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Idziesz jak burza
Ja mam juz grubo ponad 40. Jak tylko znajde chwile, robie wyprzedaz
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 17:21   #1841
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

oooo a co będziesz sprzedawać ? :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 17:44   #1842
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hybrydy, za duzo ich mam zdecydowanie, a wiekszosci nie uzywam

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

A i tak ciagle kupuje nowe
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 22:15   #1843
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Hybrydy, za duzo ich mam zdecydowanie, a wiekszosci nie uzywam

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

A i tak ciagle kupuje nowe
Nic mi nie mów, w tym tygodniu wzbogaciłam się o semilaca i 2 silcare a wcześniej o 3 indigo w silcare na żelaznej mają do jutra promocję, jak kupisz produkt to drugi taki sam masz za 1zl. Poszlam po żel, wyszłam z 2 zelami i 2 hybrydami
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 23:00   #1844
bolly93
Raczkowanie
 
Avatar bolly93
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 361
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Kurcze fajne ale nie dawała tam topu na górę? Będzie się to trzymać?


A tak w ogóle to witam
__________________
Ania, do usług
bolly93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 23:01   #1845
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

wklejam moje pierwsze próby z paintem od lewej do prawej, czyli jaki był progres hehe, obawiałam się, że ciężko będzie odbić folię ale wygląda na to, że jedynym problemem jest pewna i "nietrzęsąca" się ręka, oraz zdolności manualne grubość żelu jaką trzeba nakładać mam w miarę wyczute, na fotkach wydaje się jakby folia pod topem była zmarszczona, w rzeczywistości wszystko jest super (mój aparat wszystko "przeinacza"), także tak jak pisała Urszula, może to zależeć od folii, ja kupiłam tą z indigo, nie wiem jak zachowują się na paincie te folie np. z allegro... w sobotę siostra wpada na mani, będzie moim królikiem doświadczalnym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8410.jpg (68,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8407.jpg (63,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8408.jpg (86,0 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2014-11-20 o 23:06
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 23:04   #1846
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Bolly93 wydaje mi się, że top nałożony na sam koniec "łagodzi" efekt sweterka i nie widać tych detali... no chyba że dała ale na filmiku nie jest to ujęte
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 00:01   #1847
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam cleaner też z CZ i nie mam problemu - błyszczy się i nic się z nim nie dzieje. Raz miałam jakiś problem, ale to właśnie z kciukiem, jak źle utwardziłam w lampie.

Co ro fuksji z CZ, to chyba 063 albo 013 są najladniejsze
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:16   #1848
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

yashe, biżu pieknie Ci wyszło. Jestem pod wrażeniem.

Ja wczoraj kleiłam pazura, połamał mi się tak w połowie płytki (pod spodem mięcho) i ani to skrócić, więc skleiłam na herbatę i jeszcze dodatkowo porcelaną wzmocniłam. Warstwa dość gruba wyszła. Mam nadzieję, ze jak dobrze to zrobiłam to przetrwa tydzień lub dwa? Tak by paznokieć trochę odrósł.

Próbowałyście kiedyś przedłużyć paznokieć używając hybrydy i akrylu (porcelany)?
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:21   #1849
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

przetrwa, przetrwa ja złamałam paznokieć pod koniec września do połowy płytki tylko już na tej części wystającej. Nie chciałam obcinać na krótko i uzyłam porcelany expresowej. Paznokieć cały czas się trzymał i już zdążył wyrosnąć w tym miejscu. Chociaż zauważyłam, że jak jest pęknięty w jakimś strategicznym miejscu gdzie paznokieć często pracuje to nieraz mimo nałożonej porcelany paznokieć dalej pęka w tym miejscu i muszę ponownie naprawiac.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 09:26   #1850
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
wklejam moje pierwsze próby z paintem od lewej do prawej, czyli jaki był progres hehe, obawiałam się, że ciężko będzie odbić folię ale wygląda na to, że jedynym problemem jest pewna i "nietrzęsąca" się ręka, oraz zdolności manualne grubość żelu jaką trzeba nakładać mam w miarę wyczute, na fotkach wydaje się jakby folia pod topem była zmarszczona, w rzeczywistości wszystko jest super (mój aparat wszystko "przeinacza"), także tak jak pisała Urszula, może to zależeć od folii, ja kupiłam tą z indigo, nie wiem jak zachowują się na paincie te folie np. z allegro... w sobotę siostra wpada na mani, będzie moim królikiem doświadczalnym
Piękne
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:27   #1851
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzieki czuszka, zapewniłaś mi dobry humor na resztę dnia .
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:57   #1852
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

tylko ja bez torebki po herbatce kleiłam. Samą procelanką
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:42   #1853
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
yashe, biżu pieknie Ci wyszło. Jestem pod wrażeniem.

Ja wczoraj kleiłam pazura, połamał mi się tak w połowie płytki (pod spodem mięcho) i ani to skrócić, więc skleiłam na herbatę i jeszcze dodatkowo porcelaną wzmocniłam. Warstwa dość gruba wyszła. Mam nadzieję, ze jak dobrze to zrobiłam to przetrwa tydzień lub dwa? Tak by paznokieć trochę odrósł.

Próbowałyście kiedyś przedłużyć paznokieć używając hybrydy i akrylu (porcelany)?
Ja przedłużam sobie hybrydką Semilac HARD. Nosiłam 2 tygodnie i było ok.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
wklejam moje pierwsze próby z paintem od lewej do prawej, czyli jaki był progres hehe, obawiałam się, że ciężko będzie odbić folię ale wygląda na to, że jedynym problemem jest pewna i "nietrzęsąca" się ręka, oraz zdolności manualne grubość żelu jaką trzeba nakładać mam w miarę wyczute, na fotkach wydaje się jakby folia pod topem była zmarszczona, w rzeczywistości wszystko jest super (mój aparat wszystko "przeinacza"), także tak jak pisała Urszula, może to zależeć od folii, ja kupiłam tą z indigo, nie wiem jak zachowują się na paincie te folie np. z allegro... w sobotę siostra wpada na mani, będzie moim królikiem doświadczalnym
Pięknie Ci wyszło. Ja jutro będę testować painta. Mam nadzieję, że wyjdzie mi równie ładnie
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:51   #1854
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
wklejam moje pierwsze próby z paintem od lewej do prawej, czyli jaki był progres hehe, obawiałam się, że ciężko będzie odbić folię ale wygląda na to, że jedynym problemem jest pewna i "nietrzęsąca" się ręka, oraz zdolności manualne grubość żelu jaką trzeba nakładać mam w miarę wyczute, na fotkach wydaje się jakby folia pod topem była zmarszczona, w rzeczywistości wszystko jest super (mój aparat wszystko "przeinacza"), także tak jak pisała Urszula, może to zależeć od folii, ja kupiłam tą z indigo, nie wiem jak zachowują się na paincie te folie np. z allegro... w sobotę siostra wpada na mani, będzie moim królikiem doświadczalnym
Piękności! W szczególności motylek


Ależ się wczoraj zdziwiłam.. Biegłam po schodach, potknęłam się i oczywiście rękami do przodu, żeby jakoś zamortyzować upadek. Paznokciami przyłożyłam solidnie w schody (w sam róg wklęsły, o ile wiecie o co mi chodzi) i poczułam jak pazury się wyginają pod kątem 90 stopni... Oho, już po paznokciach. Ale patrzę i co? I całe! Nie wiem, czy to zasługa hybrydy, szalonego oliwkowania, ale jeszcze kilka miesięcy temu zostałyby z nich same drzazgi
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:12   #1855
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dzięki dziewczyny

Funkyourself aż mnie "ciarki" przeszły jak to czytałam dobrze, że pazurki całe
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:04   #1856
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Piękności! W szczególności motylek


Ależ się wczoraj zdziwiłam.. Biegłam po schodach, potknęłam się i oczywiście rękami do przodu, żeby jakoś zamortyzować upadek. Paznokciami przyłożyłam solidnie w schody (w sam róg wklęsły, o ile wiecie o co mi chodzi) i poczułam jak pazury się wyginają pod kątem 90 stopni... Oho, już po paznokciach. Ale patrzę i co? I całe! Nie wiem, czy to zasługa hybrydy, szalonego oliwkowania, ale jeszcze kilka miesięcy temu zostałyby z nich same drzazgi

aż mnie zabolało
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:24   #1857
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
wklejam moje pierwsze próby z paintem od lewej do prawej, czyli jaki był progres hehe, obawiałam się, że ciężko będzie odbić folię ale wygląda na to, że jedynym problemem jest pewna i "nietrzęsąca" się ręka, oraz zdolności manualne grubość żelu jaką trzeba nakładać mam w miarę wyczute, na fotkach wydaje się jakby folia pod topem była zmarszczona, w rzeczywistości wszystko jest super (mój aparat wszystko "przeinacza"), także tak jak pisała Urszula, może to zależeć od folii, ja kupiłam tą z indigo, nie wiem jak zachowują się na paincie te folie np. z allegro... w sobotę siostra wpada na mani, będzie moim królikiem doświadczalnym
patrząc na Twoje "próby" mam coraz większą ochote na ten paint piękne
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:51   #1858
k_kasiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

wzięłam wszystkie wasze rady pod uwagę i sprawa wygląda tak:
lampa - z nią jest wszystko ok, kuzynka robiła sobie hybrydę swoimi lakierami i ładnie jej się błyszczały
cleaner - kuzynka również przetestowała go na swoich paznokciach i było wszystko ok
ja przetestowałam jej cleaner, ma akurat ten który mi poleciła yashe i inny top i niestety ten sam rezultat ;(
pisałam maila do CZ i zadzwoniła do mnie pani z tej firmy, jest w szoku bo nikt nigdy nie zgłaszał takiego problemu
muszę przetestować jeszcze cleaner na bazie alkoholu izopropylowego ale juz jestem na skraju załamania

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

aaa i próbowałam również tak jak radziłyście dłużej odczekać po wyjęciu z lampy, a nawet dłużej przetrzymałam w lampie, kładłam i cienką i grubszą warstwę topu i już mi się pomysły kończą ;P
k_kasiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 20:31   #1859
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

hmmm, a próbowałaś z jej topem? może ten twój z C.Z. jest jakiś felerny
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 20:46   #1860
k_kasiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Felerny jest chyba moj palec :p tyle ze to na pewno nie wina paznokcia bo malowalam na zel. Tak, przetestowalam inny top i ten sam efekt. A moze cos robie nie tak ? Tylko co.. wszystko tak jak w instrukcji.
k_kasiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.