dsd capixyl placenta shock de luxe lotion - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-13, 20:53   #1
Natalia159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Exclamation

dsd capixyl placenta shock de luxe lotion


Witam,
Pani trycholog powiedziała, że mój problem ze słabymi włosami nie skończy się, póki nie zlikwiduje zatoru dla substancji odżywczych, czyli łoju jaki oblepia moje mieszki włosowe.
I tutaj moje pytanie... poleciła mi: dsd capixyl placenta shock de luxe lotion
[Główny izoflawon z czerwonej koniczyny to związek biologicznie czynny, który jest skutecznym inhibitorem enzymu 5-alpha reduktazy. Badania wykazały, że hamuje stany zapalne związków biologicznie czynnych przez blokowanie aktywności cytokin zapalnych, szczególnie IL-1 alfa.Zawiera także kwas salicylowy i rezorcynę, które w połączeniu hamują nadmierne wydzielanie się łoju, działa także złuszczająco i przeciwzapalnie. Placenta oraz ekstrakt z palmy sabalowej (Saw Palmetto) bezpośrednio działa antyandrogennie. Hydrolizowana keratyna w składzie lotionu poprawia strukturę włosów, dodaje blasku i objętości.]
oczywiście cena tego cudeńka to 200 zł
czy znacie preparat, który kosztuje mniej a ma podobne działanie? Sprawa dotyczy mnie i mojej mamy, więc 100zł za 100ml jeszcze mogę zaakceptować, ale 200zł to już trochę za dużo...
Będę wdzięczna za każdą pomoc!
Natalia159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-13 21:53:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.