Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 23:56   #1
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879

Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?


Wiem, ze watek o wyprzedazach juz istnieje, ale jako, ze zbliza sie szalenstwo promocji, rabatow i w ogole, chcialabym zwrocic uwage na ciemna strone takich imprez

Rozmawialam z kolezankami pracujacymi w sklepach odziezowych (znane marki) i przyznaja one bez cienia zazenowania, ze ich sklepy na takich promocjach zarabiaja wiecej niz zwykle, bo ludzie traca zdolnosc myslenia juz na samo slowo 'Promocja' i kupuja rzeczy, ktorych o wiele taniej nie kupili w sezonie

I tak: ceny regularne czyli te przekreslone sa zawyzane, a ceny niby po znizce wychodza de facto wyzsze niz przed promocja.
A nawet jesli cos obiektywnie wydaje sie tansze, to i tak sklep na tym zarabia. I na pierwszy rzut ida zalegacze magazynowe, ktorych przez caly rok nikt nie chcial, a w styczniu za sprawa 'czarodziejskiej rodzki' sprzedaja sie za krocie

Niby wczesniej to wiedzialam, ale dopoki nie uslyszalam na wlasne uszy to jakos wydawalo mi sie zawsze ze robilam dobre interesy na wyprzedazach

W tym roku odpuszczam sobie calkowicie promocje, wyprzedaze etc.
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 00:30   #2
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Wiem, ze watek o wyprzedazach juz istnieje, ale jako, ze zbliza sie szalenstwo promocji, rabatow i w ogole, chcialabym zwrocic uwage na ciemna strone takich imprez

Rozmawialam z kolezankami pracujacymi w sklepach odziezowych (znane marki) i przyznaja one bez cienia zazenowania, ze ich sklepy na takich promocjach zarabiaja wiecej niz zwykle, bo ludzie traca zdolnosc myslenia juz na samo slowo 'Promocja' i kupuja rzeczy, ktorych o wiele taniej nie kupili w sezonie

I tak: ceny regularne czyli te przekreslone sa zawyzane, a ceny niby po znizce wychodza de facto wyzsze niz przed promocja.
A nawet jesli cos obiektywnie wydaje sie tansze, to i tak sklep na tym zarabia. I na pierwszy rzut ida zalegacze magazynowe, ktorych przez caly rok nikt nie chcial, a w styczniu za sprawa 'czarodziejskiej rodzki' sprzedaja sie za krocie

Niby wczesniej to wiedzialam, ale dopoki nie uslyszalam na wlasne uszy to jakos wydawalo mi sie zawsze ze robilam dobre interesy na wyprzedazach

W tym roku odpuszczam sobie calkowicie promocje, wyprzedaze etc.
Zgadzam się z tym, żel udzie na dzwięk słowa wyprzedaż głupieją
Co do zawyżania cen to niestety często się to zdaża.
Jednak w większości przypadków zakupione rzeczy na wyprzedażach za przysłowiowe grosze to naprawdę okazja.
Ja bardzo lubię wyprzedaż bo często kupuje tam jakieś koszulki za 10 zł czy spodnie za 30 zł itd.(mowa o tych ostatecznych)
Ja sobie w tym roku też odpuszczam wyprzedaże bo przez ostatnie 3 miesiące wydałam już tyle kasy, że strach o tym myśleć, poza tym nic nie potrzebuje
Teraz jak sobie pójdę do sklepu i zobaczę słowo promocja to znów nakupuje bluzeczek, koszulek itp chociaż ich nie potrzebuje
Wolę zainwestować narazie w wyposażenie mieszkania.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 06:29   #3
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Wiem, ze watek o wyprzedazach juz istnieje, ale jako, ze zbliza sie szalenstwo promocji, rabatow i w ogole, chcialabym zwrocic uwage na ciemna strone takich imprez

Rozmawialam z kolezankami pracujacymi w sklepach odziezowych (znane marki) i przyznaja one bez cienia zazenowania, ze ich sklepy na takich promocjach zarabiaja wiecej niz zwykle, bo ludzie traca zdolnosc myslenia juz na samo slowo 'Promocja' i kupuja rzeczy, ktorych o wiele taniej nie kupili w sezonie

I tak: ceny regularne czyli te przekreslone sa zawyzane, a ceny niby po znizce wychodza de facto wyzsze niz przed promocja.
A nawet jesli cos obiektywnie wydaje sie tansze, to i tak sklep na tym zarabia. I na pierwszy rzut ida zalegacze magazynowe, ktorych przez caly rok nikt nie chcial, a w styczniu za sprawa 'czarodziejskiej rodzki' sprzedaja sie za krocie

Niby wczesniej to wiedzialam, ale dopoki nie uslyszalam na wlasne uszy to jakos wydawalo mi sie zawsze ze robilam dobre interesy na wyprzedazach

W tym roku odpuszczam sobie calkowicie promocje, wyprzedaze etc.
Dobrze że ponownie poruszyłaś ten temat. Strasznie się wkurzam gdy np. na papierowej metce z wybitą ceną jest naklejana wyższa cena na lepce a na tą cenę niby ta niższa z promocji - ale tak żeby było widać tę pod spodem. Potem jak w domu z ciekawości zedrzesz obie lepki i dotrzesz do ceny faktycznej to możesz się przykro rozczarować. Trzeba uważać i zachowywać trzeźwy umysł. Aczkolwiek ciężko czasem
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:10   #4
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dobrze że ponownie poruszyłaś ten temat. Strasznie się wkurzam gdy np. na papierowej metce z wybitą ceną jest naklejana wyższa cena na lepce a na tą cenę niby ta niższa z promocji - ale tak żeby było widać tę pod spodem. Potem jak w domu z ciekawości zedrzesz obie lepki i dotrzesz do ceny faktycznej to możesz się przykro rozczarować. Trzeba uważać i zachowywać trzeźwy umysł. Aczkolwiek ciężko czasem
to czesta praktyka w NY, ale zwykle nie jest az tak zle - a to ze sklep zarabia to normalne prawo rynku, zreszta ceny dumpingowe sa ustawowo zakazane w naszym kraju :P
ja tam lubie wyprzedaze - wczoraj np. w h&M bielizna 50 przeceniona i w cenie samego stanika kupilam komplet - owszem ludzie glupieja czasami, ale nie uznalabym tego za regule
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:13   #5
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
ja tam lubie wyprzedaze - wczoraj np. w h&M bielizna 50 przeceniona i w cenie samego stanika kupilam komplet - owszem ludzie glupieja czasami, ale nie uznalabym tego za regule
o takie to ja też lubię Na cenach w H&M trochę się orientuję wiec jeśli jest faktyczni 50% to tyle jest to chyba jeden z nielicznych sklepów na których się nie zawiodłam, przyjmują także zwroty więc jest OK.

PS. Po świętach chcę właśnie kupić bieliznę H&M po przecenie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:17   #6
hera13
Raczkowanie
 
Avatar hera13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 85
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Zgodze sie, ale nie generalizujmy. Ja np. jestem fanka przecen w Promodzie. Juz na nie czekam. W ogole nawet w okresie bez przecen robie tam zakupy i wiem, co ile kosztuje. Rok temu kupiłam sobie oficerki. Przez pół roku były po 599zł. i od razu przeceniono je na 299zł.
Oczywiste jest, ze sklepy zarabiaja nawet w okresie przecen. To firmy, nie beda rozdawac nic za darmo. Po prostu, ceny ubrań sa ostro zawyzone, ze nawet obnizajac ich ceny (i to bez oszustw) dalej sie zarabia na ich sprzedazy.
hera13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:39   #7
talajka4
Raczkowanie
 
Avatar talajka4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

hyhy, ja o tym doskonale wiedziałam.. studiowałam rok temu język reklamy.. i w sklepach naprawde robi sie takie świństwa- nam - konsumentom, że głowa mała!

nie dajmy sie zwariować i kupujmy z głową!

wesołych świąt!
__________________
::: :::
talajka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 08:47   #8
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez talajka4 Pokaż wiadomość
nie dajmy sie zwariować i kupujmy z głową!
Dokładnie, bo czasami te promocje o wyprzedaże to okazja - wczoraj kupiłam sobie bluzki koszulowe na długo rękaw z bawełku z domieszką czegoś elastycznego 29 zł sztuka - w sklepie który lubię i na jakość ich ciuchów nigdy nie nie narzekałam Więc wyprzedaże są jak najbardziej ok, pod warunkiem, że nie rzucamy się kupując wszystko bo przecenione, ale dlatego, ze cena jest rzeczywiście okazyjna
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:54   #9
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

U mnie w Gliwicach w forum jednym ze sklepow w Mikołajki wisial ogromny plakat ze jest obniżka mikołajowa 30%!!

A dzien pozniej pojawił sie plakat na szybie że jest obnizka świateczna 50%!

Dobre nie
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:57   #10
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
U mnie w Gliwicach w forum jednym ze sklepow w Mikołajki wisial ogromny plakat ze jest obniżka mikołajowa 30%!!

A dzien pozniej pojawił sie plakat na szybie że jest obnizka świateczna 50%!
No dobre, u mnie w jednym sklepie cała szyba zakleona jest napisem "-70%", znając ich ceny wchodzę i żadnej różnicy nie widzę, ew. na ostatkach letnich bluzeczek
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:15   #11
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
żadnej różnicy nie widzę, ew. na ostatkach letnich bluzeczek
hehehehe to też ciuch hehe trzeba uważać.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 09:25   #12
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Ja wiem, ze sklepy musza zarabiac, ale moga to robic postepujac uczciwie, a gdy widze, ze ciuch, ktory kosztowal przez pol roku 100 zl, na wypzredazy kosztuje 130, a cene regualrna ma w ogole wywalona w kosmos to mnie szlag trafia!

DLatego najlepiej znac przynajmnjiej orientacyjnie ceny w danym sklepie.

W zeszlym tygodniu bylam w Mango w Galerii Krakowskiej i byla promocja 50%, oczywiscie weszlam i poobczajalam i wlosy mi sie zjezyly, np. bolerko, ktore widzialam we wrzesniu za 79 zl, teraz kosztowalo 99, niby ze 149 zl Zreszta nie tylko to jedno bolerko...

Za to uczciwie moim zdaniem postepuje Vero Moda, ciuchy na wypzredazach kosztuja kilka/nascie zlotych i tak naprawde nie sa wiecej warte

KIlka razy kupilam okazyjnie pare rzeczy w Monnari i Solarze, w Simple za to promocja obejmuje jak zawsze tylko ich bawelniane koszulki z wielkim brokatowym napisem Simple, za bagatela, prawie stówe i co najlepsze ida jak woda

A wedlug was?Ktore sklepy postepuje uczciwie na wypzredazach?O ile takie jeszcze sa....
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.






Edytowane przez Ptaszysko
Czas edycji: 2007-12-20 o 14:25
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:30   #13
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Za to uczciwie moim zdaniem postepuje Vero Moda, ciuchy na wypzredazach kosztuja kilka/nascie zlotych i tak naprawde nie sa wiecej warte
Tak jak moje bluzki z Top Secret - na wyprzedazy mozna kupić koszulę bawełnianą na długi za 15zł i wtedy to się naprawdę opłaca, a ja... lubię te ich surowe proste koszule
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:33   #14
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Tak jak moje bluzki z Top Secret - na wyprzedazy mozna kupić koszulę bawełnianą na długi za 15zł i wtedy to się naprawdę opłaca, a ja... lubię te ich surowe proste koszule
W Top Secret chyba jeszcze nic nie kupilam, za to w Vero Modzie kupilam swietna tiulowa koszule z zabotem za 18 zl
Prezentuje sie rewelacyjnie no i czlowiek ma poczucie, ze sie nie dal wykiwac
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:34   #15
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

W Reporterze też tak robią. Np. regularna cena kurtki, to 149 zł. Gdy przychodzi czas wyprzedaży, trzeba tam zrywać z metek stare ceny (tak, zeby nie został żaden ślad!), przyklejać cenę bardzo zawyżoną, np. 249 zł i potem ją przekreślić, przykleić pod spodem cenę 'promocyjną' 199 zł...

Sama musiałam to robić, a zrywanie cen z setek metek naprawdę było czasochłonne i beznadziejnie nudne. ;|
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:36   #16
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
W Top Secret chyba jeszcze nic nie kupilam, za to w Vero Modzie kupilam swietna tiulowa koszule z zabotem za 18 zl
Prezentuje sie rewelacyjnie no i czlowiek ma poczucie, ze sie nie dal wykiwac
Ja w Top Secret kupuje tylko koszule Właśnie proste - bez cekinów, błyszczących nitek, żabotów czy innych cudów A mam jedną juz ponad rok za 12,99 kupiłam i do dziś trzyma się świetnie - kolor nie sprany, nie rozciąga się - naprawde warto było
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:56   #17
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Ja sie nigdy z czyms takim nie spotkalam... Trzeba poprostu kupowac z glowa. Ja nie patrze na wczesniejsza cene, tylko na cene ogolem, jesli dla mnie jest konkurencyjna to biore, a jesli jest wysoka, to moze byc przeceniona nawet z 999zl, i tak nie kupie :-a z ta uczciwoscia Vero Mody nie do konca moge sie zgodzic. 2 lata temu kupilam w ich outlecie bluzke za 5zl, i przy kazdej, doslownie kazdej wyprzedazy w VM te bluzki sa za 15-20zl Ale z takim zawyzaniem ceny specjalnie na wyprzedaz sie nie spotkalam, moze dlatego ze raczej nie odwiedzam wymienionych tutaj sklepow :P
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 10:03   #18
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja sie nigdy z czyms takim nie spotkalam... Trzeba poprostu kupowac z glowa. Ja nie patrze na wczesniejsza cene, tylko na cene ogolem, jesli dla mnie jest konkurencyjna to biore, a jesli jest wysoka, to moze byc przeceniona nawet z 999zl, i tak nie kupie
No właśnie Tak się powinno robić zakupy
Fakt, pewnie znalazłabym i taniej gdzies bluzkę koszulową, ale uważam, że 30zł za przyzwoitą bluzkę w pasującym mi fasonie i kolorystyce to cena relatywnie niska, tym bardziej, że wiem, iż koszula nie na jeden sezon
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 10:15   #19
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Ja jestem zadowolona z wyprzedaży w H&M, Promodzie (oni mają ten słynny wieszak z przecenami), Reserved i Cubusie. Choć ciuchy Cubusa moim zdaniem są dość marnej jakości, a przecenione są często z dziurkami, podprute
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 10:19   #20
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Tak dla przestrogi i do poczytania artykul z najnowszych Charakterow:

http://www.charaktery.com.pl/charakt...sklepowe-SALE/
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 12:08   #21
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

hmm, szczerze mowiac, to nie myslam ze firmowe sklepy tak postepuja. jestem w szoku. pierwsze slysze. to robienie z ludzi glupkow. nieladnie, oj nieladnie..

ostatnio trafilam na mega przecene w diversie. caly weekend na wszytskie towary (!) zrobili znizke 50%. oczywiscie ludzi tyle, ze zamykali drzwi i wpuszczali ludzi grupkami, bo by sie wszyscy nie pomiescili. troche sie naczekalam zanim mnie wpuscili, ale warto bylo, bo kupilam sobie super tuniczke granatowa, przeceniona z 60 na 30 zl. oczywiscie toreb juz zadnych nie bylo, w ogole juz wszytsko pobrzebierane. nie wiem czy jeszcze gdzies schowalam papierowa metke (bo czasem mam taka 'mode' heh), ale normlanie az musze poszukac i sprawdzic, czy czasem tez nie byl to jakis przekręt.
truskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 12:12   #22
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

wiem o tym, zauważyłam to np. w zarze
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:00   #23
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

co do jezyka reklamy - to hehe ja sie ucze caly czas, kiedys bede sama je robic, wiec drzyjcie
w vero modzie rzadko kupuje, bo jakos nie podchodzadza mi rzeczy, ale np. w lecie kupilam dwie pary spodni i za kazde zplacilam 45 zl a sa super, w h&m generalnie nigdy nie ma poprzekljanych cen na metkach tylko doczepione minus ilestam procent, w bershce sa zawsze mega przeceny, malo jest sklepow gdzie sa az takie obnizki - natomiast wlasnie najgorszy jest new yorker, poza tym, ze maja lustra wyszczuplajace, co jest nielegalne i jakby zglosic to mozna by im niezle brudu narobic, to na takich wyprzedazasz malych robia motyw, ze np, pasek kosztowal 39, a w promocji kosztuje... 59

ale ja bym sie przychylala tu tez do glosow, ze niewazne z ilu sa przecenione, wazne na ile, bo jesli bluzka kosztuje 30 zl to jest to okazja, a jak kosztuje 99 i chocby byla z 200 przeceniona to i tak nei kupie
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:14   #24
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

racja na takie rzeczy trzeba uwazac ..
choc nie we wszystkich sklepach tak robia ..

w sumie kazdy chce zarobic na ludzkiej naiwnosci
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:48   #25
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Hmm tak szczerze, to zaskoczylyscie mnie. Fakt, czytalam o takich przekretach, ale nigdy nie udalo mi sie tego zaobserwowac. Ktoras z Was wpomniala o przecenach w Zarze, ze tez oszustwo. Hmm jestem wielka fanka tej marki, wiec kojarze ceny i zawsze na wyprzedazy byla podana faktyczna cena regularna...

Co do uczciwych przecen, to moge polecic Bershke, tam ladnie przeceniaja po sezonie i w miare logiczne rzeczy, a nie jakies paskudztwa (vide H&M).

Ja niestety do przecen nie mam szczecia, nieczesto sie zdarza ze cokolwiek z nich mi sie spodoba. BTW mogliby w Simple dac jakies przeceny, stamtad bym polowe ubran przygarnela
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 15:33   #26
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Z tym zawyżaniem cen to też nie zawsze prawda, moja znajoma bardzo często chodzi po sklepach (lubi) i kiedy np spodoba jej się bluzka, która jest bardzo droga, to czeka jakiś czas, potem jest tańsza, czasem jeszcze tańsza i np wtedy kupuje
ona naprawdę często ogląda ubrania i sprawdza ich ceny i przyznaje, że rzadko spotkała się z tym aby były one zawyżane na metce, czy żeby cena w promocji była wyższa od wyjściowej
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 16:49   #27
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
A wedlug was?Ktore sklepy postepuje uczciwie na wypzredazach?
Na pewno H&M.

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
natomiast wlasnie najgorszy jest new yorker, poza tym, ze maja lustra wyszczuplajace, co jest nielegalne i jakby zglosic to mozna by im niezle brudu narobic
Naprawdę? Nie wiedziałam o tym.. A Ty skąd wiesz?

Ja jak na razie z zawyżaniem cen spotkałam się tylko w Carry.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 17:34   #28
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

H&M też ma wyszczuplające lustra ale na wyprzedażach cen nie zawyżają, to prawda
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 17:40   #29
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Jak można rozpoznać takie lustra?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 17:48   #30
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Wyprzedaze --- tylko dla naiwnych ?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
natomiast wlasnie najgorszy jest new yorker, poza tym, ze maja lustra wyszczuplajace, co jest nielegalne i jakby zglosic to mozna by im niezle brudu narobic, to na takich wyprzedazasz malych robia motyw, ze np, pasek kosztowal 39, a w promocji kosztuje... 59
a ja myślę, że w NY mają często super przeceny mojemu facetowi kupiłam dwie koszulki polo, takie grubsze, ładne stonowane kolory po 10 zł za sztukę! i na pewno są tego warte... ale często przeceniają takie szity... idę, patrzę, super koszula za 15 zł na przykład, patrzę na plecy,a tam jakiś wielgachny napis czy smok beznadziejne to jest
agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.