NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-07, 14:20   #3841
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Mnie też kusi ta limonka, a reszta faktycznie bardzo podobna do starych kolekcji
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 16:20   #3842
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Hej
polecicie mi jakąś zimną czerwień? I bez drobinek? Szukam czegoś klasycznego ale w zimnej tonacji. Mam czerwone dłonie i nie wiem czy uderzyć w jasne czy te ciemniejsze wpadające w fiolet?
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 15:48   #3843
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez wiremia Pokaż wiadomość
Hej
polecicie mi jakąś zimną czerwień? I bez drobinek? Szukam czegoś klasycznego ale w zimnej tonacji. Mam czerwone dłonie i nie wiem czy uderzyć w jasne czy te ciemniejsze wpadające w fiolet?
Ja mam np Rose Beauty z NN.
Bardzo klasyczny lakier. Do wielu strojów pasuje Połączony z jakimś złotem wydaje mi się bardzo elegancki, ale mnie z racji wieku męczy trochę taka czerwień. Polecam dla dojrzałych kobiet. U mojej cioci wyglądał bardzo ładnie na dłoniach. U mnie niekoniecznie
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 11:03   #3844
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Rose Beauty to piękny kolor I nie do końca zgodzę się z poprzedniczką. Wydaje mi się, że dopasowanie zależy bardziej od samej osoby niż jej wieku Znam młode dziewczyny, którym bardzo pasują takie kolory.
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 18:17   #3845
Ariana711
Raczkowanie
 
Avatar Ariana711
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: koniec świata :)
Wiadomości: 37
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

oj tak rose beauty + złoto = miodzio
Ariana711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 12:12   #3846
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Ariana711 Pokaż wiadomość
oj tak rose beauty + złoto = miodzio
A jaki złoty przetestowałaś, jeśli można spytać? Jestem ciekawa tego połączenia
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 07:50   #3847
anielwis
Raczkowanie
 
Avatar anielwis
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 48
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Widziałyście już nowe aquarelle? Soczysta zieleń totalnie mnie urzekła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anielwis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 13:43   #3848
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Niestety ale szkoda mi pieniędzy na lakiery aquarelle. Podejrzewam, że pomalowałabym raz i szybko się znudziła. Podobnie było z thermo lakierami kupiłam jeden i szybko mi się znudził. W każdym razie ja robię pazury tylko sobie.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 13:50   #3849
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja mam podobnie. Nie tylko z Aquarelle, ale i z wszystkimi tymi bajerami. Mam pyłek Chrome, pyłek Sunset, 1 Aquarelle i Base Clear, ale wszystko raz użyte i leży i tyle w temacie, nie wiem co z tym zrobić. Dlatego pozostaję przy standardowym manicure hybrydowym, on mi się chyba nigdy nie znudzi
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2017-08-29 o 13:52
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 17:17   #3850
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A ja odwrotnie, nie mam talentu to pobawię się maziajami i podziwiam jak się rozplywają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 17:29   #3851
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

maarlin, a czego używasz do nakładania Aquarelle? Bo też miałam problem, używałam pędzelka Synthetic z NN, ale nie za bardzo mi to wychodziło, też pewnie po części dlatego średnio na jeża ten efekt. Robiłam róże, ale on tak dziwnie dozował lakier, że nie dało się inaczej, tylko na początku kropka, a potem już nic. Może polecasz coś lepszego? Próbowałam też sondą, ale za gruba (nawet ta mniejsza kuleczka).
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 19:12   #3852
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
maarlin, a czego używasz do nakładania Aquarelle? Bo też miałam problem, używałam pędzelka Synthetic z NN, ale nie za bardzo mi to wychodziło, też pewnie po części dlatego średnio na jeża ten efekt. Robiłam róże, ale on tak dziwnie dozował lakier, że nie dało się inaczej, tylko na początku kropka, a potem już nic. Może polecasz coś lepszego? Próbowałam też sondą, ale za gruba (nawet ta mniejsza kuleczka).
Mam pędzelek kupiony u chińczyka rozm.00, 8 mm wlosie,raczej jest naturalne.
Z nakadaniem aquarelle trzeba trochę wprawy, najpierw też mi wychodziły kropy,potem dozowałam lakier- tzn. kładłam mniej i wolalam dołożyć niż żeby się rozlał.Przy róży tą kropkę trzeba rozciągnąć, polecam filmiki NN na instagramie.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 19:19   #3853
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dzięki, może zrobię jeszcze jedno podejście i wtedy zobaczymy
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 20:38   #3854
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A cyz ktoras z Was posiada strawberry kiss, tango argentino, nude? Mozecie napisac cos o tych kolorach.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 20:53   #3855
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Nude to taki typowy różowy nudziak, mniej różowy, trochę ciemniejszy i bardziej przybrudzony od Rosy Memory, trochę bardziej różowy od Mulled Wine, mniej brązowawy niż Desert Rose. Nie za ciemny, nie za jasny, chociaż bardziej idzie w stronę ciemnego. Na stronce NN jest zdecydowanie bardziej różowy niż w rzeczywistości. Jutro mogę dać Ci zdj na wzorniku w naturalnym świetle
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2017-08-30 o 00:35
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 23:28   #3856
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ojej bardzo Ci dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz, jezeli mialabys mozliwosc to bylabym wdzieczna za wstawienie zdjecia

A czy ten kolor zlewa sie z kolorytem dloni? Bo wlasnie przy Mulled czy desert rose mialam takie obawy w zwiazku z czym nigdy nie zakupilam tych kolorow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:22   #3857
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Co do Aquarelle to wg mnie właśnie fajne jest w nich to, że jak się znudzisz to wcale nie muszą trafiać do szuflady tylko możesz je nałożyć jak zwykły lakier. Zabawa we wzorki jest bardzo przyjemna, przynajmniej dla mnie, ale jest też zawsze alternatywa Pyłki czy termiczne to jednak trochę inna sprawa.
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 11:52   #3858
anielwis
Raczkowanie
 
Avatar anielwis
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 48
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Racja, odcienie same w sobie bardzo mi się podobają Mam nadzieję, że moja upatrzona zieleń dobrze kryje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anielwis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 13:32   #3859
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie. Nie tylko z Aquarelle, ale i z wszystkimi tymi bajerami. Mam pyłek Chrome, pyłek Sunset, 1 Aquarelle i Base Clear, ale wszystko raz użyte i leży i tyle w temacie, nie wiem co z tym zrobić. Dlatego pozostaję przy standardowym manicure hybrydowym, on mi się chyba nigdy nie znudzi
Nie dziwię się Dlatego mnie nie ciągnie do markowych pyłków bo wiem, że użyję raz na ruski rok, a kosztują krocie. Mam tylko dwa z Semilaca. A tak to zamawiam na Ali tanio

Dziewczyny, mam pytanko W innym wątku czytałam bardzo pozytywną opinię o bazie NN Extra w celu przedłużania paznokci. Podobno jest ładnie twarda i nie mięknie. I nadaje się (podobno) do nawet większego przedłużania. Mi by zależało na max 5 mm, zwykle nawet mniej 2-4 mm (nie przedłużam na co dzień, tylko jak mi się jeden-dwa paznokcie złamią, żeby je wyrównać do reszty). Macie porównanie z Hardi? On niestety mięknie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 13:36   #3860
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ojej bardzo Ci dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz, jezeli mialabys mozliwosc to bylabym wdzieczna za wstawienie zdjecia

Cóż, zdjęcie niestety nijak oddaje te trzy kolorki. Od lewej:
Sweet Apricot
Neutral
Nude: zdecydowanie mniej różowy, tutaj wygląda jak Rosy Memory
Desert Rose: na żywo bardziej brązowawy, ciemniejszy
Mulled Wine: tutaj wygląda trochę brzoskwiniowo, w rzeczywistości to taki mocno wyblakły róż
Warmning Memories
Hot Cocoa

Musisz mi uwierzyć na słowo


Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A czy ten kolor zlewa sie z kolorytem dloni? Bo wlasnie przy Mulled czy desert rose mialam takie obawy w zwiazku z czym nigdy nie zakupilam tych kolorow.
W moim przypadku w ogóle nie. Chociaż ja mam typowo słowiański żółty pigment w skórze i jestem blada. Jednak wszystkie te kolorki, Nude, Desert i Mulled, są raczej ciemne. Tak jak możesz mieć prędzej takie obawy przy jaśniejszych kolorkach, typu Natural Beauty czy Pink Grapefruit, że niewiele będą się odróżniały od koloru skóry, tak tutaj wydaje mi się, że nie będzie problemu. Jak patrzę na te lakiery na żywo to ciężko wyobrazić mi sobie podobny odcień skóry człowieka Mogę się mylić oczywiście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0829.jpg (154,8 KB, 82 załadowań)
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2017-08-30 o 13:39
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 13:42   #3861
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
Co do Aquarelle to wg mnie właśnie fajne jest w nich to, że jak się znudzisz to wcale nie muszą trafiać do szuflady tylko możesz je nałożyć jak zwykły lakier. Zabawa we wzorki jest bardzo przyjemna, przynajmniej dla mnie, ale jest też zawsze alternatywa Pyłki czy termiczne to jednak trochę inna sprawa.
Niby tak, ale nadal pozostaje nieużywana baza Base Clear, a akurat w moim przypadku, mam Raspberry Aquarelle, mam już kilka bardzo podobnych kolorów: Wine Red i Ripe Cherry. Nie wiem jak z kryciem, na wzorniku wygląda na pół transparentny, pewnie przez rzadszą konsystencję. Pożyjemy, zobaczymy.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 17:10   #3862
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Te kolory są poltransparentne właśnie żeby się mieszały i wspołgrały z innym kolorem. Jak farby akwarelowe na płótnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 17:52   #3863
anielwis
Raczkowanie
 
Avatar anielwis
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 48
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja właśnie widziałam opinie, ze kryją bardzo dobrze przy 3, a nawet dwóch warstwach - przynajmniej "stare" kolory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anielwis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 18:01   #3864
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Te kolory są poltransparentne właśnie żeby się mieszały i wspołgrały z innym kolorem. Jak farby akwarelowe na płótnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, pytanie czy nie będzie to troszkę uciążliwe przy używaniu jako normalny lakier. Bo jeśli chodzi o krycie lakierów NN, to ostatnio nie jest zbyt kolorowo. Znaczy na paznokciach może i jest Ale nie wiem, co się dzieje, ale kupiłam ostatnio parę nowych kolorów i przy dwóch warstwach krycie jest takie sobie. I tak jak przy kolorach typu Red Velvet Cake jestem w stanie to przeboleć, to jednak w przypadku Barbados Party, Rock Girl czy Rosy Memory to słabe krycie tak średnio na jeża. Też tak macie? Bo mimo że uwielbiam samą czynność robienia hybryd, to jednak nawet z lampą 48W nakładanie (2 warstw bazy proteinowej z Indigo, 3 warstw lakieru i topu) x 3 trochę to nie robota u mnie. Nawet teraz jak nie robię jeszcze dodatkowych zdobień i pyłków. Jak jest z tym u Was?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz

Edytowane przez patrycjapatib
Czas edycji: 2017-08-30 o 18:03
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 20:19   #3865
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No, pytanie czy nie będzie to troszkę uciążliwe przy używaniu jako normalny lakier. Bo jeśli chodzi o krycie lakierów NN, to ostatnio nie jest zbyt kolorowo. Znaczy na paznokciach może i jest Ale nie wiem, co się dzieje, ale kupiłam ostatnio parę nowych kolorów i przy dwóch warstwach krycie jest takie sobie. I tak jak przy kolorach typu Red Velvet Cake jestem w stanie to przeboleć, to jednak w przypadku Barbados Party, Rock Girl czy Rosy Memory to słabe krycie tak średnio na jeża. Też tak macie? Bo mimo że uwielbiam samą czynność robienia hybryd, to jednak nawet z lampą 48W nakładanie (2 warstw bazy proteinowej z Indigo, 3 warstw lakieru i topu) x 3 trochę to nie robota u mnie. Nawet teraz jak nie robię jeszcze dodatkowych zdobień i pyłków. Jak jest z tym u Was?
Hi hi, nie jest kolorowo - tzn jest na paznokciach podoba mi się twoje poczucie humoru Niektóre kolory np.neony i pastele trzeba podbić białym, czyli malujesz warstwę białego potem warstwę neon i top. Nie wiem jakie są te kolorki które wymieniłaś, musiałabym zerknąć do swojego wzornika, Barbados to na pewno neon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 20:39   #3866
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Hi hi, nie jest kolorowo - tzn jest na paznokciach podoba mi się twoje poczucie humoru Niektóre kolory np.neony i pastele trzeba podbić białym, czyli malujesz warstwę białego potem warstwę neon i top. Nie wiem jakie są te kolorki które wymieniłaś, musiałabym zerknąć do swojego wzornika, Barbados to na pewno neon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dzięki za radę, nigdy o tym nie słyszałam, jak będę następnym razem malować na neon, to wypróbuję. Chociaż już koniec sezonu, tak jak latem uwielbiam ostre paznokcie, tak na jesień, zimę widzę siebie jedynie w ciemnych, klasycznych kolorach albo nudziakach, których mam tyle, że można się utopić.

Tak, oba Barbados Party i Rock Girl to ostre, różowe neony, strasznie mi się podobają, szczególnie Barbados, ale no właśnie po dwóch warstwach końcówki paznokci mocno prześwitywały. A teraz mam takie naturalnie długie, że miało co prześwitywać
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 14:30   #3867
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny, co ile wychodzą nowe kolekcje? mam ochotę na jakieś nowe, jesiennie kolory
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 14:57   #3868
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny doradźcie/ powiedzcie co robię źle? Kupiłam folię transferową i klej do niej Neonail i...nic. Nie zostaje na paznokciu. Czekałam az wyschnie klej (na hybrydowym kolorowym lakierze też Neonail) i się cholerstwo nie chce przykleić, nic a nic. Na drugim paznokciu udało mi się trochę odbić na warstwie dyspersyjnej ale a innym już nie chciało chwycić...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 19:54   #3869
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Szukam mocnego różu. Polecacie coś w podobnych klimatach jak Bishops Pink czy Flying Flamingo? Mocny róż, ale nie neon, bez fioletowych tonów

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Mam Thailand Beauty, ale jest zbyt fioletowy
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 20:24   #3870
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Cóż, zdjęcie niestety nijak oddaje te trzy kolorki. Od lewej:
Sweet Apricot
Neutral
Nude: zdecydowanie mniej różowy, tutaj wygląda jak Rosy Memory
Desert Rose: na żywo bardziej brązowawy, ciemniejszy
Mulled Wine: tutaj wygląda trochę brzoskwiniowo, w rzeczywistości to taki mocno wyblakły róż
Warmning Memories
Hot Cocoa

Musisz mi uwierzyć na słowo




W moim przypadku w ogóle nie. Chociaż ja mam typowo słowiański żółty pigment w skórze i jestem blada. Jednak wszystkie te kolorki, Nude, Desert i Mulled, są raczej ciemne. Tak jak możesz mieć prędzej takie obawy przy jaśniejszych kolorkach, typu Natural Beauty czy Pink Grapefruit, że niewiele będą się odróżniały od koloru skóry, tak tutaj wydaje mi się, że nie będzie problemu. Jak patrzę na te lakiery na żywo to ciężko wyobrazić mi sobie podobny odcień skóry człowieka Mogę się mylić oczywiście
Dziekuje Ci bardzo Akurat przed przeczytaniem Twojego posta i obejrzenia zdjec kupialam odcien Nude i w sumie u mnie on dosc slabo sie odznacza, moz enie zlewa sie z dlonmi, ale jest malo widoczny. Ale ja znowu mam duzo brzoskiwniowych tonow w skorze, teraz mam jeszcze opalenizne na ciele, wiec mysle, ze jak zbledne to bedzie lepiej

A jak malujesz paznokcie Nude i Desert Rose, to widzisz jakas roznice? Czy raczje jest ona minimalna, bo tez czaje sie na desert, ale jak one sa tak zblizone, to nie wiem czy jest sens inwestowac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.