Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 16:40   #4021
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
W takim razie najbardziej skłaniam się ku buff light neutral. We wszystkich różowych odcieniach wyglądałam zawsze bardzo sztucznie, stąd kierowanie raczej w zółtawe. Moja cera jest raczej neutralna, ale używam balsamów brązujących i stąd wydaje mi się, że ma właśnie zółtawy odcień. Chciałam wkleić zdjęcia, ale nie wiem czemu aparat mi siada.
jesli uzywasz balsamow brazujących to takie same ładne odcienie bezu tylko nieco ciemniejsze to w kolejnosci: buff fairly summer i buff beige neutral, a z bezy beige medium beige neutral, z olive neutral (innych nie znam), a z goldenow w zasadzie do tych tylko light by mogl byc. Moze Ci to pomoze, jesli jestes niecierpliwa i masz mozliwosc to zamow dwa zestawy probek, albo sie z kims wymienisz korektor multitasking lub multi-task.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:46   #4022
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jesli uzywasz balsamow brazujących to takie same ładne odcienie bezu tylko nieco ciemniejsze to w kolejnosci: buff fairly summer i buff beige neutral, a z bezy beige medium beige neutral, z olive neutral (innych nie znam), a z goldenow w zasadzie do tych tylko light by mogl byc. Moze Ci to pomoze, jesli jestes niecierpliwa i masz mozliwosc to zamow dwa zestawy probek, albo sie z kims wymienisz korektor multitasking lub multi-task.
Dzięki bardzo za pomoc. Udało mi się dodać zdjęcie. Widać, że twarz ma właśnie różowawy odcień,a le szyja już jest bardziej netralna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2453.jpg (63,9 KB, 102 załadowań)
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:51   #4023
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
W takim razie najbardziej skłaniam się ku buff light neutral. We wszystkich różowych odcieniach wyglądałam zawsze bardzo sztucznie, stąd kierowanie raczej w zółtawe. Moja cera jest raczej neutralna, ale używam balsamów brązujących i stąd wydaje mi się, że ma właśnie zółtawy odcień. Chciałam wkleić zdjęcia, ale nie wiem czemu aparat mi siada.
Mnie z Revlona w tej chwili pasuje 150 Buff
180 jest zdecydowanie za ciemny

Najpierw zamowilam sobie probki Beige: Fairly Light oraz z Buff: Ivory i Fairly Light neutral
ale potem poogladalam sobie tutaj fotki i domowilam jeszcze z Beige: Light Medium oraz z Buff: Perfect i Light Neutral

Te drugie moga byc na mnie ciut za ciemne ale moze beda na lato albo bede miseszac Mysle ze dla Ciebie moglyby byc dobre
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:57   #4024
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Czytam Was już od dłuższego czasu i też zastanawiam się nad zakupem podkładu. Mam cerę tłustą i do tej pory używałam Revlona Colorstay, bo lubię mocno kryjące podkłady. W związku z tym rozważam zakup podkładu w wariancie Intensive lub Matte. Chciałabym Was prosić o pomocy w wyborze odcienia, bo niestety na stronie everyday minerlas nie ma juz chyba ich wszystkich zdjęć.
Więc tak: mam raczej jasną, w kierunku średniej karnację (180 Colorstay był dla mnie w sam raz, może ciut za ciemny). Podkład musze mieć w odcieniu żółtawym ze względu na to, że mam cerę trądzikową i od stosowania kosmetyków przeciwtrądzikowych ma nieładny czerwonawy odcień. Zastanawiam się nad tymi podkładami: sunkissed fair, buff light neutral i golden light. Nie chcę, żeby podkład był bardzo żółty, bo moja cera na szyi jest raczej neytralna, chodzi mi raczej o zniesienie czerwieni na twarzy. Z tego co wyczytałam Golden Fair jest chyba bardzo jasny, więc odpada?
Wydaje mi sie ze zamiast sunkissed fair moglabys rozwazyc soft butter peach - oba sa jasne acz nie az tak jak golden fair, przy czym sunkissed fair jest neutralny i raczej nie zatuszuje czerwonosci, soft butter peach jest jasnobrzoskiwiniowy i on moglby dac rade.
Zblizony do nich poziomem jasnosci fawn bylby zbyt zolty.
sorry za brak czcionek polskich, rewolucja komputerowa w domu
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:02   #4025
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za pomoc. Udało mi się dodać zdjęcie. Widać, że twarz ma właśnie różowawy odcień,a le szyja już jest bardziej netralna.
po zdjęciu doradzalabym:
buff light neutral, buff perfect ( ten typuje jako najlepszy-na stronie jest zle zdjecie tego odcienia) oraz z kategorii beige fairly light, a korektor multi-intensiv
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:10   #4026
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Myślałam i myślałam nad STF, nie mogłam się zdecydować, w końcu wzięłam w wersji sample Rice Powder Fair i Sunlight, a na dokładkę Finishing Dust.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:48   #4027
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

Oprócz tego buźka mi się oczyszcza- wychodzą na wierzy wszystkie zaskórniki i grudki. Domyślam się, że to ten (nie)sławny purging, ale link na pierwszej stronie wątku mi nie działa, cały czas pokazuje się informacja, że update'ują forum, mimo że jak loguję się na ogólne, to wszystko działa, więc nie mogę sprawdzić.
Dodałam nowy link - zmienili forum i linki się pozmieniały.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 18:18   #4028
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
nie wiem tylko dlaczego pojawiło mi się na nim logo wizażu?
Ella77 zmniejsz wysokość swojego avatarka do zalecanej (szerokość na pewno będzie wtedy właściwa). Wówczas znaczek Wizażu się nie pojawi.
Wczytujesz zapewne większe zdjęcie, więc jest ono automatycznie zmniejszane i dodawane jest wtedy logo. Robiłam tak ze swoim avkiem i wyczaiłam, że tak da się ominąć ten napis Wizażu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:49   #4029
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mnie z Revlona w tej chwili pasuje 150 Buff
180 jest zdecydowanie za ciemny

Najpierw zamowilam sobie probki Beige: Fairly Light oraz z Buff: Ivory i Fairly Light neutral
ale potem poogladalam sobie tutaj fotki i domowilam jeszcze z Beige: Light Medium oraz z Buff: Perfect i Light Neutral

Te drugie moga byc na mnie ciut za ciemne ale moze beda na lato albo bede miseszac Mysle ze dla Ciebie moglyby byc dobre
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze zamiast sunkissed fair moglabys rozwazyc soft butter peach - oba sa jasne acz nie az tak jak golden fair, przy czym sunkissed fair jest neutralny i raczej nie zatuszuje czerwonosci, soft butter peach jest jasnobrzoskiwiniowy i on moglby dac rade.
Zblizony do nich poziomem jasnosci fawn bylby zbyt zolty.
sorry za brak czcionek polskich, rewolucja komputerowa w domu
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
po zdjęciu doradzalabym:
buff light neutral, buff perfect ( ten typuje jako najlepszy-na stronie jest zle zdjecie tego odcienia) oraz z kategorii beige fairly light, a korektor multi-intensiv
Dziękuje Wam wszystkim bardzo. Na pewno wezmę buff light neutral, buff perfect i soft butter peach. Na szczęście zawsze można mieszać.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:00   #4030
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
a czy moge prosic o zdjecie? moze byc nawet na rece oraz oba osobno
wlasnie od kilku dni tez rozmyslam nad takim rozwiazaniem

oraz ufff przeczytalam caly watek

Edit:
Pierwszy jest Blonde, potem Silver Gray potem moja mieszanka (troszkę mi ciemna wyszła, ale daję ją oszczędnie na brwi). Mieszanka się "błyszczy" bo jest sprasowana Biosilkiem, bo oba kolory generalnie są czysto matowe.
1 i 2 zdj. z lampą błyskową, 3 w świetle żarówki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00486.jpg (36,7 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00488.jpg (32,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00490.jpg (27,7 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-08 o 19:51 Powód: zdj
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:02   #4031
SiostraD
Przyczajenie
 
Avatar SiostraD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cześć!
Pora się ujawnić
Na kosmetyki EDM trafiłam jeszcze przed znalezieniem tego wątku, ale wątek czytam od początku.
Mam cerę mieszaną i zawsze myślałam, że jestem z tych ciemniejszych, choć zimą bywam dość blada. Jednak średniakiem jestem na bank! NO tak myślałam Skórę twarzy mam odrobinę jaśniejszą od szyi, a wszystko w odcieniu żółtawoziemistym.
Moje pierwsze zamówienie próbkowe wyglądało tak:
Warm-Sandy Medium
- zdecydowanie za ciemne, choć na stronie wyglądał zachęcająco, używałam go jako mineralnego brązera.
Olive-Neutral
- o kurczę! to jest to! Jedyny, który naprawdę dobrze na mnie wyglądał, ale czasem miałam wrażenie, że jest zbyt żółty
Cool-Pink Tan - mogłam się w nim pokazać, choć wyglądałam zbyt różowo. Dlatego czasem mieszałam Pink Tan z Neutralem i też było znośnie.
Po tym zamówieniu przekonałam się, że muszę wybierać podkłady z kategorii Olive, dlatego moje kolejne zamówienie wyglądało tak:
Olive-Sandy Olive
- znów ciemne, ale może przyda się na lato?
Olive-Light Almond
- wydaje mi się, że to jest najlepszy kolor, jest zdecydowanie jaśniejszy niż Neutral, ale wyglądam w nim znacznie lepiej.
Olive-Light Martian
- lubię go nosić, mimo, iż jest ciemniejszy niż Light Almond, ale potrafił się dobrze stopić z moją skórą.
Zdziwiona tym, że wcześniej byłam zachwycona Neutralem a tym razem przypadł mi do gustu Light Almond (czyli dużo jasniejszy) zrobiłam kolejne zamówienie :
Olive-Golden Medium
-
ciepły kolor, ale niestety odrobinę za ciemny.
Olive-Sweet Almond
- dziś go wypróbowałam, od razu jak go nakładałam wydał mi się za ciemny a pokładałam w nim swoje ostatnie nadzieje...

Dziewczyny, przeżywam mały kryzys.
Zupełnie nie wiem który kolor jest "moim" kolorem. Dziwi mnie to, że dobrze czuję się w Lihgt Almond mimo, iż na zdjęciach czasem wychodzę dość blada... Jest to jasny kolor, a ja przecież nie jestem bladziochem!
Bardzo Was proszę o pomoc w doborze koloru, bo już nawet nie wiem czy jestem Oliwką...

Umieszczam zdjęcie mojego policzka i kawałka szyi z 4 paskami podkładów Olive. Co o tym sądzicie?
http://picasaweb.google.pl/Odkrywcze...87425759106930

PS. Chyba nie umiem dodawać zdjęć, dlatego dzięki uprzejmości mojej Gromady Zuchowej umieszczam ją na Picasie

Pozdrawiam Was serdecznie


Edytowane przez SiostraD
Czas edycji: 2009-02-08 o 19:05
SiostraD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 19:13   #4032
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No i nie jestes oliwką naa 100%- ja bym kupowala beż 3FL i 4 LM i chyba Warm 1 SBP, sprawdze czy mam jeszcze te probki dla porownania
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:18   #4033
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No i nie jestes oliwką naa 100%- ja bym kupowala beż 3FL i 4 LM i chyba Warm 1 SBP, sprawdze czy mam jeszcze te probki dla porownania
Zgadzam się, oliwki na pewno nie są dla Ciebie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:21   #4034
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No i nie jestes oliwką naa 100%- ja bym kupowala beż 3FL i 4 LM i chyba Warm 1 SBP, sprawdze czy mam jeszcze te probki dla porownania
Ja też typowałabym beże, oliwka nie dla Ciebie, za bardzo żółto zielonkawa. Nawet kolor szyi jest bardziej beżowy.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:21   #4035
SiostraD
Przyczajenie
 
Avatar SiostraD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No i nie jestes oliwką naa 100%- ja bym kupowala beż 3FL i 4 LM i chyba Warm 1 SBP, sprawdze czy mam jeszcze te probki dla porownania

Dzięki! Właśnie tydzień temu zamówiłam próbkę LM
Jak widzicie, odstawiłam Oliwki i próbuję czegoś nowego. Z Waszą pomocą moje kolejne zamówienie będzie sukcesem.

Wiem, że na zdjęciu, które zamieściłam widać, jakbym miała lekko różowy policzek. Tak się składa, że nie mają w sobie nic różowości, czasem się czerwienią, np. po nocy, kiedy budzę się całkowicie wyspana

Ale jesteście fajne!
SiostraD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:31   #4036
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dodałam nowy link - zmienili forum i linki się pozmieniały.
Nanomi, jesteś wielka Idę czytać.

Btw ofiara ze mnie, że sama tego nie znalazłam. Przepraszam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:47   #4037
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ella77 zmniejsz wysokość swojego avatarka do zalecanej (szerokość na pewno będzie wtedy właściwa). Wówczas znaczek Wizażu się nie pojawi.
Wczytujesz zapewne większe zdjęcie, więc jest ono automatycznie zmniejszane i dodawane jest wtedy logo. Robiłam tak ze swoim avkiem i wyczaiłam, że tak da się ominąć ten napis Wizażu.
a to Ci nie zwróciłam uwagi na rozmiar, a teraz już wszystko PIKNIE dziękuję Frantic
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:12   #4038
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zgadzam się, oliwki na pewno nie są dla Ciebie.
dziewczyny a buff perfect ????
mi się wydaje że tam trochę rózowo - beżowego pigmentu jest ????
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:29   #4039
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
dziewczyny a buff perfect ????
mi się wydaje że tam trochę rózowo - beżowego pigmentu jest ????
perfect to mieszanka neutralna, dosc jasna wbrew pozorom i dopasowuje sie do odcieni skory, ciekawy kolor - jest bez z rozem ale nie wybija sie zadna nuta. Super kolor do mieszania
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 20:38   #4040
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Edit:
Pierwszy jest Blonde, potem Silver Gray potem moja mieszanka (troszkę mi ciemna wyszła, ale daję ją oszczędnie na brwi). Mieszanka się "błyszczy" bo jest sprasowana Biosilkiem, bo oba kolory generalnie są czysto matowe.
1 i 2 zdj. z lampą błyskową, 3 w świetle żarówki.
Dziękuję Ci slicznie
Mam straszna rzadzizne na brwiach i myślę ze jak je przybrudzę taka mieszanka, to efekt będzie w sam raz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:38   #4041
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

hej Kobietki EDM uzależnia
zamówiłam kolejne sample co o nich sądzicie? mysle ze znajdzie sie cos w moim kolorze
Base
3/3


Beige-Sunkissed Fair
sample (Intensive)



Buff-Light Neutral
sample (Original Glo)


Beige-Fairly Light
sample (Intensive)


Blushes & Face Colors

Snooze Bar
sample



Concealers


Aussie Perk Me Up
sample
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:44   #4042
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
perfect to mieszanka neutralna, dosc jasna wbrew pozorom i dopasowuje sie do odcieni skory, ciekawy kolor - jest bez z rozem ale nie wybija sie zadna nuta. Super kolor do mieszania
ja - po dzisiejszym teście - olive medium super, ale do golfu - generalnie odrobinę zbyt ciemny przy całkowicie odkrytej szyi - takie moje wrażenie. w zamówieniu spróbuję więc jeszcze light olive idąc tropem żółci.
a teraz co pomyślałam :

buff beige neutral wtapia się w moją cerę całkowicie, a być może moje wrażenie " niedopasowania " wynika ze stosowanych do tej pory kolorów. nie uświadczysz podkładu który ma w sobie nienachalną mieszankę zółci i beżu. na ogół są już bardzo żółtawe co przekłamuje z czasem naturalny odcień.Wydaje mi się że pomocne może być to, że pomimo tego że opalam się łatwo ( i być może wtedy olive medium !!!!) ale w porównaniu z moją śniadą całkowicie koleżanką również łatwo rumienię się z gorąca czy wysiłku i ten rumieniec jest bardzo widoczny. I tu wydaje mi się że buff beige neutral z pozoru zbyt jasny dla żółtawo-oliwkowej karnacji przez odrobinę różowego pigmentu dopasowuje się idealnie jakby znajdując to " mikrokrążenie tuż pod skórą " - nie wiem jak to napisać ale może zrozumiecie.
przepraszam za długie wypociny ale może ta uwaga pomoże w dopasowywaniu kolorów.
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:46   #4043
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

czy pudry mineralne ciemnieja na twarzy?a wlasciwie pudry edm...bo czarny elf pokazywala te pudry na twarzy i w pudeleczkach o ile w pudelkach wydawaly sie niemal biale,o tyle na twarzy byly idealne
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:47   #4044
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
czy pudry mineralne ciemnieja na twarzy?a wlasciwie pudry edm...bo czarny elf pokazywala te pudry na twarzy i w pudeleczkach o ile w pudelkach wydawaly sie niemal biale,o tyle na twarzy byly idealne
z moich obserwacji wynika ze ciemnieją
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:00   #4045
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
ja - po dzisiejszym teście - olive medium super, ale do golfu - generalnie odrobinę zbyt ciemny przy całkowicie odkrytej szyi - takie moje wrażenie. w zamówieniu spróbuję więc jeszcze light olive idąc tropem żółci.
a teraz co pomyślałam :

buff beige neutral wtapia się w moją cerę całkowicie, a być może moje wrażenie " niedopasowania " wynika ze stosowanych do tej pory kolorów. nie uświadczysz podkładu który ma w sobie nienachalną mieszankę zółci i beżu. na ogół są już bardzo żółtawe co przekłamuje z czasem naturalny odcień.Wydaje mi się że pomocne może być to, że pomimo tego że opalam się łatwo ( i być może wtedy olive medium !!!!) ale w porównaniu z moją śniadą całkowicie koleżanką również łatwo rumienię się z gorąca czy wysiłku i ten rumieniec jest bardzo widoczny. I tu wydaje mi się że buff beige neutral z pozoru zbyt jasny dla żółtawo-oliwkowej karnacji przez odrobinę różowego pigmentu dopasowuje się idealnie jakby znajdując to " mikrokrążenie tuż pod skórą " - nie wiem jak to napisać ale może zrozumiecie.
przepraszam za długie wypociny ale może ta uwaga pomoże w dopasowywaniu kolorów.
Mysle, że masz racje z tym buff BN- to Twoj kolor skoro się tak stopił, ja na Twoim miejscu nie szukałabym juz koloru podkladu z edm tylko raczej wykonczyla makijaz, ktoryms z brązerow albo pudrów, kombinowala z rozswietlaczem itd
Z tego co piszesz to puder golden tan jest stworzony dla Ciebie.

Adusiadu świetna miezanka do brwi! Bardzo mi się podoba efekt

Turlina podklady moga nieco zmienic odcien itd ale z firmy edm nieznacznie, po polgodzinie bedzie widac jak, lecz nie jest to przeslanka do zamawiania jasniejszego. Z innych firm roznica moze byz wieksza, lecz nie z tej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:03   #4046
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Mysle, że masz racje z tym buff BN- to Twoj kolor skoro się tak stopił, ja na Twoim miejscu nie szukałabym juz koloru podkladu z edm tylko raczej wykonczyla makijaz, ktoryms z brązerow albo pudrów, kombinowala z rozswietlaczem itd
Z tego co piszesz to puder golden tan jest stworzony dla Ciebie.

Adusiadu świetna miezanka do brwi! Bardzo mi się podoba efekt

Turlina podklady moga nieco zmienic odcien itd ale z firmy edm nieznacznie, po polgodzinie bedzie widac jak, lecz nie jest to przeslanka do zamawiania jasniejszego. Z innych firm roznica moze byz wieksza, lecz nie z tej
dzięki - tez mi się golden tan podoba. wrzucę najwyżej przy zamówieniu z ciekawości jeszcze Olive Neutral który mi nie wpadł wcześniej w oko. a nuż....
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:09   #4047
SiostraD
Przyczajenie
 
Avatar SiostraD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
I tu wydaje mi się że buff beige neutral z pozoru zbyt jasny dla żółtawo-oliwkowej karnacji przez odrobinę różowego pigmentu dopasowuje się idealnie jakby znajdując to " mikrokrążenie tuż pod skórą " - nie wiem jak to napisać ale może zrozumiecie.
Może w takim razie ten kolor też wypróbuję?
Zaczęłam się zastanawiać jak to jest u mnie z różowością i stwierdziłam, że jest podobnie jak u Ciebie. Mimo, że raczej nie widzę bym się czerwieniła, to są jednak sytuacje, że mam czerwone policzki, brodę...
Nie wiem jaki Ty, cwos, masz dokładnie odcień skóry, ale może mamy zbliżone kolory? Też się łatwo opalam, jestem wtedy złotobrązowa

Poraża mnie Wasza wiedza, uważam, że jesteście niesamowite!
Dziękuję Wam za wszystkie rady.

Jeśli znajdę swój kolor, to chętnie oddam w dobre ręce wszystkie oliwki jakie posiadam
SiostraD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:09   #4048
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mam pytanka jeszcze
czy te darmowe probki z edm dostajemy przy zamawianiu czegos innego czy mozna zamowic tylko probki czyli gratis?czy wtedy placimy za przesylke?ile probek na raz mozemy zamowic?

nie widze tu w ogole opcji darmwoych probek...

Edytowane przez trulina
Czas edycji: 2009-02-08 o 21:16
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:15   #4049
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez SiostraD Pokaż wiadomość
Może w takim razie ten kolor też wypróbuję?
Zaczęłam się zastanawiać jak to jest u mnie z różowością i stwierdziłam, że jest podobnie jak u Ciebie. Mimo, że raczej nie widzę bym się czerwieniła, to są jednak sytuacje, że mam czerwone policzki, brodę...
Nie wiem jaki Ty, cwos, masz dokładnie odcień skóry, ale może mamy zbliżone kolory? Też się łatwo opalam, jestem wtedy złotobrązowa

Poraża mnie Wasza wiedza, uważam, że jesteście niesamowite!
Dziękuję Wam za wszystkie rady.

Jeśli znajdę swój kolor, to chętnie oddam w dobre ręce wszystkie oliwki jakie posiadam
odnośnie koloru mojej skóry :
ważne chyba jest to żeby nie przywiązywać się przy miom typie do jednego odcienia. kiedy się opalę - ewidentnie uderzam w tym Terri Hatcher ( chociaż dużo jaśniejsze oczy mam) ale kiedy się nie opalam czasem zaskakuje mnie że skóra jest taka blada i tutaj kłania się bardziej Zeta- Jones ( oczywiście nie opalona ) i tu chyba klucz do całej sprawy. szukaj neutralnej wersji i dopiero od niej próbuj dalej.
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:20   #4050
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dzięki Pastereczko,
to dzięki Tobie w ogóle zwróciłam uwagę na ten kolor
trulina pierwszy post nie gryzie.

Rzabba, jeśli nie jesteś pewna co do koloru to z całego serca polecam Ci oba (zawsze zmieszasz jak Ci będzię odpowiadało.)

a co do prasowania Biosilkiem: poszłam do łazienki umyć dłoń, wzięłam mydło, przetarłam wierzch dłoni i po cieniach nie ma śladu, a mieszanka zostawiła widoczną smugę, więc oznacza to, że jest dużo bardziej trwała (ale niestety "nafaszerowana" chemią).

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-08 o 21:25 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.