mialam dzis depilacje laserowa.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 20:45   #1
kjujik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
Unhappy

mialam dzis depilacje laserowa....


mialam dzis zabieg depilacji laserowej ( wasik i broda ) i szczerze mowiac jestem przerazona bo pani przeprowadzajaca zabieg,najpierw ogolila mi te miejsca. W zwiazku z tym boje sie ze wloski, ktore byly jasne odrosna teraz ciemniejsze i mocniejsze, zrobi sie z tego jakies bledne kolo i efekt bedzie taki ze bedzie gorzej niz jest teraz czy tak powinno sie robic? czy ktoras z was spotkalo cos takiego?? stan owlosienia sie nie pogorszyl?
kjujik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:09   #2
SugarDdevil
Przyczajenie
 
Avatar SugarDdevil
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: mialam dzis depilacje laserowa....

od ponad roku chodze na laser własnie na wąsik i jest stooo razy lepiej niż kiedys! Przy pierwszej depilacji tez mi "podgolili". Ja mam ciemne włosy i z ciemnych zrobiły się szare. Powiedziała mi kobieta jak bylam ostatnio że za 10 lat mi znikną bo jak na razie to szaleja mi hormony :P

ale nie martw się ! nic nie bedzie gorzej. tylko lepiej
SugarDdevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:18   #3
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: mialam dzis depilacje laserowa....

Nie masz się czym przejmować, wszystko zostało zrobione należycie. Kiedy masz następną wizytę?

Laser za jednym razem jest wstanie wyeliminować ok. 30% włosków. Poza tym działa on wyłącznie na ciemne włoski.Po 3 zabiegach powinnaś zauważyć efekt (przed zabiegiem powinnaś odbyć konsultację z dermatologiem - co Ci powiedział?).
Efekt takiej depilacji utrzymuje się co najmniej 2 lata. Po tym okresie zalecane jest odbycie jednej wizyty kontrolnej (jeden zabieg depilacji, następny znów za 2 lata).
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:25   #4
kjujik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
Dot.: mialam dzis depilacje laserowa....

nastepna wizyta z okolo 4 tygodnie, przed wizyta rozmwialam z dermatologiem, skora zostala oceniona jako odpowiednia do zabiegu ( jasna skora, ciemne wloski ) dziekuje za odp troche sie uspokoilam
kjujik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 14:31   #5
jolka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: mialam dzis depilacje laserowa....

Cytat:
Napisane przez kjujik Pokaż wiadomość
mialam dzis zabieg depilacji laserowej ( wasik i broda ) i szczerze mowiac jestem przerazona bo pani przeprowadzajaca zabieg,najpierw ogolila mi te miejsca. W zwiazku z tym boje sie ze wloski, ktore byly jasne odrosna teraz ciemniejsze i mocniejsze, zrobi sie z tego jakies bledne kolo i efekt bedzie taki ze bedzie gorzej niz jest teraz czy tak powinno sie robic? czy ktoras z was spotkalo cos takiego?? stan owlosienia sie nie pogorszyl?
Przed depilacją laserową skóra mósi być ogolona, bo inaczej by te włosik podczas depilacji się spalały i byłoby to bolesne. Ja miałam depilacje nóg dwa razy i włoski odrastaja, choć sią dużo słabsze i mniej. Aby depilacja była skuteczna trzeba ją powtórzyć ok. 5 razy.
jolka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 07:51   #6
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: mialam dzis depilacje laserowa....

najlepiej też gdybyś sobie zbadała poziom hormonów bo to czasami od tego jets zależne, jak masz coś nie z hormonami to dep. laserowa nic Ci nie pomoże, moja kuzynka chodziła długo na ta depilacje, wydała kupe kasy a jest jeszcze gorzej, dopieor niedawno odwiedzila mądrego lekarza który jej zlecił te badania i okazało się, że ma problemy z hormonami i że najpierw musi to wyleczyć a póxniej dopeiro na laser.
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 10:27   #7
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Smile Dot.: mialam dzis depilacje laserowa....

Oczwiscie laser nie jest lekiem i nie wyeliminuje problemów związanych z podwyższonym poziomem androgenów (bo o tym tu mowa). Jeżeli faktycznie przerost owłosienia związany jest z nadprodukcją typowo męskich hormonów radzę udać się do endokrynologa. Chciałabym jednak zaznaczyć, ze mówienie o obnizonej skutecznosci lasera w tym przypadku jest błedne. Proszę zauwazyć, że laser jako jedna z metod depilacji działając miejscowo usuwa zbędne owłosienie równie skutecznie u kobiet jak i u meżczyzn.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 10:31   #8
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: mialam dzis depilacje laserowa....

ja ide na drugi zabieg 15maja
juz mi odrosły włoski dosyc porzadnie ale widac je tylko z bliska i to mnie cieszy
sa cienkie
ale chyba ciemniejsze (bo nierozjasnione przez slonce itp)
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.