Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 20:43   #601
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Zahran, czyli rozumiem, że Ty będziesz pilotować listę?
Proponowałabym jeszcze jedną rzecz: zdarzyc sie może, że w momencie skladania zamówienia nagle się okaże, że jednego czy dwóch lakierow nie będzie akurat na składzie. Aby nie wstrzymywać na gwałt zamówienia może niech każa z nas się określi, czy w razie, gdyby np. na 5 lakierow mialo zabraknąc jednego czy dwóch, czy decydujemy sie na te ktore sa dostepne? Albo może oprócz tych lakierow na ktore się decydujemy wpisać też w razie zabraknięcia jakiegoś lakieru inny lakier na tzw. liście rezerwowej. Wtedy jeśli na 5 lakierow dostepne będą 4, zamawiająca weźmie 1 lakier z listy rezerwowej.

Zahran, a może założymy oddzielny Klub na nasze zakupy lakierowe?

I na kiedy mniej więcej szykowalybysmy się z zamówieniem? Czekamy na kartę Hexxany?
Tak, chętnie się tym zajmę, ale ostrzegam, że to mój pierwszy raz )
Założę w środę odzielny wątek, żeby nie zaśmiecać tego (w dziale Paznokci? bo nie wiem, czy istnieje odzielne forum na zbiorowe zamówienia?). Co do terminu zamówienia, to z tego co widzę tylko Hexanna może nam pomóc, więc czekamy na jej kartę
Twój pomysł z alternatywnymi lakierami jest dobry, więc też to uwzględniajmy przy listach! Ja np. jestem strasznie napalona na ChG For Audrey i jeszcze nie wiem co zrobię, jak go nie będzie
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 20:54   #602
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

To moze w takim razie dobrze bedzie zalozyc Klub na zakupy tak jak pisze Aggie bedzie czytelnie i przejrzyscie.
Lista rezerwowa tez jest dobrym posunieciem bo sama wiem jak to czasami bywa wiec lepiej sie zabezpieczyc i nie czekac do ostatniej chwili.

Zahran dziekuje,ze zgodzilas sie pomoc bo naprawde sie nie wyrobie ze wszystkim za 2 tyg.karta powinna byc u mnie-tyle sie dowiedzialam ale bede pewna jak dostane w swoje rece,poza tym przyznam sie,ze wolalabym zrobic zakupy w okolicach polowy czerwca bo nazbieralo mi sie troche wydatkow.
W kazdym razie czekam na wspolne ustalenia i deklaracje

Mysle,ze jak bedzie wiadomo ile mniej wiecej lakierow wyjdzie globalnie dobrze bedzie napisac do nich maila z pytaniem o koszt przesylki itd.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:06   #603
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Zahran, ja mówiłam o założeniu Klubu, nie oddzielnego wątku. Robimy tak np. przy wspólnych zakupach perfum i jest git - rzucam hasło na wspólnozakupowym, zakładam Klub lub w tym samym Klubie osobną dyskusję, wrzucam link do podpisu i ju dogadujemy wszystko w Klubie

Lista rezerwowa się sprawdza, bo kiedyś robilam zakupy lakierow na Targach na zamówienie i też mialam listę muszmieciow plus kilka lakierow na liście rezerwowych, a i wtedy nie obeszło się bez telefonowania do zainteresowanej i opisywania jej "jest leciutko perłowy, nie, bez brokatu, ale jak się patrzy pod światło, to widać połysk"...

A ta lista rezerwowa też była robiona w kolejności pożądania, czyli w razie gdyby czegoś z listy podstawowej nie było, to mialam brać nr 1 z listy rezerwowej, itp.

Skoro Hexxano proponujesz połowę czerwca, to może wstepnie ustalmy, że w połowie czerwca zbieramy kasę i jak wszystkie przelewy będą na koncie, to kliasz zamówienie? Z uwzględnieniem ewentualnego spóźnienia w przysylaniu karty?

(mnie powalila kolekcja blekitow na 6 stronie China Glze, no rewelacja, jak nigdy nie nosilam błekitow na pazurach, tak własnie zaśliniłam monitor...)

Zahran, jeśli chcesz, to moge założyć osobny Klub i zając sie pilnowaniem listy i uzupełnianiem danych - mam w tym wprawę. Wolłabym tylko nie podliczać wpłat, bo w tym jestem słaba...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-05-18 o 21:07
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 22:23   #604
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
z OPI? polecam Miami Beet - taka malinka - cuuudo! 2 warstewki wystarczą
wklejam fotkę
Faktycznie śliczna Zamarzyła mi się właśnie na wakacje

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Zdjęcia St.Petersburgundy w świetle sztucznym i dziennym
Zazdraszczam Moja idealna, wymarzona, wyśniona czerwień Muszę go mieć!

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mysle,ze jak bedzie wiadomo ile mniej wiecej lakierow wyjdzie globalnie dobrze bedzie napisac do nich maila z pytaniem o koszt przesylki itd.
Jak już Ci mówiłam, wstępnie się piszę, wstępnie na jakieś 4-6 sztuk, w zależności od tego ile wyjdzie przesyłka.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 23:53   #605
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Myslę, że najpierw zrobimy wstepną listę chętnych i pi razy oko podliczymy ilość lakierów, potem napisze sie do firmy z pytaniem o koszty przesyłki, a jak juz będziemy znały koszta, wtedy będziemy potwierdzac ostateczną listę. Co Wy na to? Tak chyba będzie najuczciwiej.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 08:06   #606
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
z OPI? polecam Miami Beet - taka malinka - cuuudo! 2 warstewki wystarczą
wklejam fotkę
Miami Beet jest śliczny Też ja mam i u mnie wystarcza 1 warstwa dla pięknego pokrycia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg opi-miamibeet.jpg (31,3 KB, 71 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 08:09   #607
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

zazdroszczę Wam zakupów...ja bym się pisała ale dopiero w lipcu, na początku sierpnia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 08:12   #608
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja się pisze na 3-4 sztuki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:40   #609
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

W moim przypadku 4-5
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:46   #610
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

puk puk

Widze że kroi się tu coś ciekawego

W razie czego mozna sie dołączyć do zamówienia?? Macie juz wybrany sklep?

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:48   #611
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Też się chętnie dołączę jeśli można Chciałabym zamawiać 5-6 sztuk ChG
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 10:52   #612
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Mam ochotę na więcej lakierów OPI i ew. inne lakierki , ale jak w tym poście Annabel Lee napisała, że liczą sobie 70$ za przesyłkę min. 50 lakierów.. to zamawiając w 6 osób wyjdzie za ok 40zł na osobę, tak mniej więcej... a jeśli drugie tyle na cło.. to trochę dużo wychodzi...
Bo jakoś trudno uwierzyć, że 50 lakierów przejdzie bez echa...


... zmieściłabym się chyba w 5 lakierach... więc jeśli mogę dołączyć, to bardzo chętnie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2009-05-19 o 10:56
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:54   #613
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Mam ochotę na więcej lakierów OPI i ew. inne lakierki , ale jak w tym poście Annabel Lee napisała, że liczą sobie 70$ za przesyłkę min. 50 lakierów.. to zamawiając w 6 osób wyjdzie za ok 40zł na osobę, tak mniej więcej... a jeśli drugie tyle na cło.. to trochę dużo wychodzi...
Bo jakoś trudno uwierzyć, że 50 lakierów przejdzie bez echa...
No tak, 80 zł za 5 lakierów to niekoniecznie. Ale zobaczymy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:04   #614
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Licząc za przesyłke 1 lakieru, zakładając, że 70 dolców kosztuje wysłanie 50 lakierów, to wychodzi 1,4 dolara za 1 lakier. Licząc dolara po 3,5 złotego wychodzi około 5 złotych dodatkowo za lakier. Zakładając, żę OPI kosztuje około 3 dolarów (nawet mniej) wychodzi 10,5 PLN + 5 PLN = 15,5 złotego za lakier. Już z przesyłką. Cło może wynieść 22 %, czyli dodatkowe 3,41 PLN. Nie wiem jeszcze czy czegos sie nie dolicza, Vatu czy czegoś. I warto by się dowiedziec jak wygląda taka przesyłka nieubezpieczona, bo z tego co ktoś tu pisal wynika, że mimo wszystko każda wysyłana paczk posiada swój numer ktory jest gdzies odnotowywany.

Poza tym zawsze można negocjować, dyskutować na temat rodzaju przesyłki, itp.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:13   #615
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Poki co na pierwsze zamowienie -na liscie mam Aggie,Zahran,Rayne, Kattie,MagJe,L_V i siebie (moge jeszcze dolaczyc Hosenke jezeli jest chetna i Ona zamyka liste ostatecznie)wiekszej ilosci nie wezme z przyczyn czysto techniczych ewentualnie jak wszystko pojdzie zgodnie z planem i ustaleniami to zrobi sie drugie zamowienie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:18   #616
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Poki co na pierwsze zamowienie -na liscie mam Aggie,Zahran,Rayne, Kattie,MagJe,L_V i siebie (moge jeszcze dolaczyc Hosenke jezeli jest chetna i Ona zamyka liste ostatecznie)wiekszej ilosci nie wezme z przyczyn czysto techniczych ewentualnie jak wszystko pojdzie zgodnie z planem i ustaleniami to zrobi sie drugie zamowienie.


Przewertuję cały watek i napewno coś wybiorę. Napisz mi tylko do kiedy trzeba się ostatecznie zdecydować i jaki sklep wybrałyście (żebym mogła sprawdzic asortyment )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:23   #617
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Przewertuję cały watek i napewno coś wybiorę. Napisz mi tylko do kiedy trzeba się ostatecznie zdecydować i jaki sklep wybrałyście (żebym mogła sprawdzic asortyment )
Mowa o zakupach tutaj
http://www.8ty8beauty.com/nail_polishes/opi-a.htm

Zakupy planujemy na okolice polowy czerwca +/-
Okres tez ilosc lakierow

Aggie,mysle ze obliczenia sa szczegolowe-obejmuja wszystko to,co trzeba
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:27   #618
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Poki co na pierwsze zamowienie -na liscie mam Aggie,Zahran,Rayne, Kattie,MagJe,L_V i siebie (moge jeszcze dolaczyc Hosenke jezeli jest chetna i Ona zamyka liste ostatecznie)wiekszej ilosci nie wezme z przyczyn czysto techniczych ewentualnie jak wszystko pojdzie zgodnie z planem i ustaleniami to zrobi sie drugie zamowienie.
Hexxano, myslę, że im więcej osób, tym lepiej, bo wtedy koszt przesyłki podzieli sie przez większą częśc osób.

Jeśli chodzi Ci o przyczyny techniczne typu poprzesyłanie lakierów do zamawiających to mogę Cię w tym wyręczyć, jesli Ty zrobisz zakupy swoja karta, a podasz mój adres do wysyłki. Wiekszość zamawiających jest z Warszawy lub okolic, więc tu bylby mniejszy problem w odbiorze, a dla mnie pakowanie kilku przesyłek to mały pikuś (zdarzalo mi się wysylac około 20 przesyłek z odlewkami perfum)

Możę napiszmy w takim razie maila z informacja, że chcemy zamówić w przybliżeniu taka a taka ilość lakierow do Polski i mamy prośbe o wycene przesyłki. Niech podadzą opcje jakie sa dostepne i jak by to wyglądało cenowo. Bo póki co opieramy się na poście z informacja o 70 dolarach, a może cos się zmieniło, a my tu sie niepotrzebnie nakręcamy?

Może L_V jako anglistka podjęłaby się wysmarowania eleganckiego maila?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:29   #619
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mowa o zakupach tutaj
http://www.8ty8beauty.com/nail_polishes/opi-a.htm

Zakupy planujemy na okolice polowy czerwca +/-
Okres tez ilosc lakierow

Aggie,mysle ze obliczenia sa szczegolowe-obejmuja wszystko to,co trzeba
Dziękuję

(haha, teraz zamiast pracować, będę przegladać lakiery )

EDYCJA; rozumiem, że lakiery Orly tez można??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:37
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 12:35   #620
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Poki co na pierwsze zamowienie -na liscie mam Aggie,Zahran,Rayne, Kattie,MagJe,L_V i siebie (moge jeszcze dolaczyc Hosenke jezeli jest chetna i Ona zamyka liste ostatecznie)wiekszej ilosci nie wezme z przyczyn czysto techniczych ewentualnie jak wszystko pojdzie zgodnie z planem i ustaleniami to zrobi sie drugie zamowienie.
Szkoda, że się nie załapałam. Ew. gdyby Wam brakowało jeszcze jednej osoby, to pamiętajcie o mnie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:49   #621
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Aggie - ok, załóż klub, skoro mówisz, że masz duże doświadczenie z tym wszystkim A lista w czyjej gestii? Dzielimy się, bierzesz wszystko na siebie czy jak? Jakby co, nie umywam rąk od roboty
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:08   #622
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Aggie - ok, załóż klub, skoro mówisz, że masz duże doświadczenie z tym wszystkim A lista w czyjej gestii? Dzielimy się, bierzesz wszystko na siebie czy jak? Jakby co, nie umywam rąk od roboty
Mogę założyć Klub, w którym dziewczyny będa wpisywac swoje zamówienia. Ja z tych zamówień zrobię jedną liste i będe wprowadzać ewentualne póxniejsze zmiany. Taka liste wysylam do Hexxany. Jesli chcesz, możesz zając się podliczeniami każdej osoby
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:22   #623
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dobra dziewczyny, widzę, że jest chętnych do organizacji więc ja się ograniczę do podania mojego zamówienia. U mnie wygląda to tak, że mam już gotową listę odżywek (za ok. 20 dol) co do lakierów to będę brała min. 5 ale ile dokładnie i jakie to zależy od tego ile nas wyjdzie przesyłka. W sumie to chciałam się zmieścić w 50 dol.
Aggie jak zakupy przyjadą do Ciebie to możemy się umówić na pogaduchy i odbiór osobisty

EDIT:
A no właśnie, niby to może nie zrobić różnicy, ale ja bym bardzo chciała kupić od nich zestaw Seche -
Secrets of the French Manicure Kit -> http://www.8ty8beauty.com/nail_treatments/seche.htm

Więc jak będziecie pisać pytanie o koszty wysyłki to zapytajcie czy ten zestaw nie zwiększy kosztów.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-05-19 o 14:28
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:35   #624
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mogę założyć Klub, w którym dziewczyny będa wpisywac swoje zamówienia. Ja z tych zamówień zrobię jedną liste i będe wprowadzać ewentualne póxniejsze zmiany. Taka liste wysylam do Hexxany. Jesli chcesz, możesz zając się podliczeniami każdej osoby
Ok, mogę podliczać !

Kattie, ja też chciałam zestaw seche kupić prócz lakierów . Myślę jeszcze nad jakimś dobrym top coatem..
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:05   #625
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Hexxano, myslę, że im więcej osób, tym lepiej, bo wtedy koszt przesyłki podzieli sie przez większą częśc osób.

Jeśli chodzi Ci o przyczyny techniczne typu poprzesyłanie lakierów do zamawiających to mogę Cię w tym wyręczyć, jesli Ty zrobisz zakupy swoja karta, a podasz mój adres do wysyłki. Wiekszość zamawiających jest z Warszawy lub okolic, więc tu bylby mniejszy problem w odbiorze, a dla mnie pakowanie kilku przesyłek to mały pikuś (zdarzalo mi się wysylac około 20 przesyłek z odlewkami perfum)

Możę napiszmy w takim razie maila z informacja, że chcemy zamówić w przybliżeniu taka a taka ilość lakierow do Polski i mamy prośbe o wycene przesyłki. Niech podadzą opcje jakie sa dostepne i jak by to wyglądało cenowo. Bo póki co opieramy się na poście z informacja o 70 dolarach, a może cos się zmieniło, a my tu sie niepotrzebnie nakręcamy?

Może L_V jako anglistka podjęłaby się wysmarowania eleganckiego maila?
Wysmaruję maila, poprosze o konkretna liste pytań do firmy.

Ja po odbiór tez moge zgłosić się osobiście, nie trzeba mi wysyłac pocztą.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:06   #626
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

na następne zamówienie jestem chętna
Mój cielisty lakier dotarł dopiero dzisiaj a miał w piątek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:07   #627
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja mam jeszcze na liście mini Poshe (ponoć b dobry) za 1.98 dol. i ChG Non Yellowing TC za 2.95 dol. (u nas kosztuje ze 35 zeta więc grzechen byłoby się nie skusić )

Dziewczynki poszperałam trochę w kwestii cła, z tego co znalazłam to cło na kosmetyki wynosi 0%, ale trzeba będzie zapłacić VAT, a to już 22% Ja się na tę okoliczność przygotuje.

Ale może warto było by poprosić ten sklep, żeby nie wsadzali rachunku do środka i zadeklarowali na paczce że to jest gift.

EDIT:
L_V dla mnie najważniejszą info jest koszt wysyłki z uwzględnieniem tych zestawów seche
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-05-19 o 15:09
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:11   #628
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze na liście mini Poshe (ponoć b dobry) za 1.98 dol. i ChG Non Yellowing TC za 2.95 dol. (u nas kosztuje ze 35 zeta więc grzechen byłoby się nie skusić )

Dziewczynki poszperałam trochę w kwestii cła, z tego co znalazłam to cło na kosmetyki wynosi 0%, ale trzeba będzie zapłacić VAT, a to już 22% Ja się na tę okoliczność przygotuje.

Ale może warto było by poprosić ten sklep, żeby nie wsadzali rachunku do środka i zadeklarowali na paczce że to jest gift.

EDIT:
L_V dla mnie najważniejszą info jest koszt wysyłki z uwzględnieniem tych zestawów seche
to nic nie da, UC każe dosłać fakturę/rachunek. Sztuczka z giftem już nie działa. Zresztą nadawcą jest sklep
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:15   #629
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to nic nie da, UC każe dosłać fakturę/rachunek. Sztuczka z giftem już nie działa. Zresztą nadawcą jest sklep
Kurczę, to szkoda. Aha, czy to nie jest tak, że sklep powinien wsadzić fakturę za zakupy do środka, bo jak nie znajda faktury, to przetrzymaja paczkę dopóty, dopóki nie da im się do łapy faktury?

I jak to wygląda, jak naliczaja cło? Osoba odbierająca ma sie udac do odpowiedniego urzędu z wydrukowanym rachunkiem w łapie i uiścić cło?

Agus, szkoda, że dopiero dzisiaj dostałas lakier. A kiedy go w ogóle wysłali?

Klub założę i wrzuce doń linka albo pośle Wam na PW, ale to wieczorkiem, OK?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:19   #630
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Kurczę, to szkoda. Aha, czy to nie jest tak, że sklep powinien wsadzić fakturę za zakupy do środka, bo jak nie znajda faktury, to przetrzymaja paczkę dopóty, dopóki nie da im się do łapy faktury?

I jak to wygląda, jak naliczaja cło? Osoba odbierająca ma sie udac do odpowiedniego urzędu z wydrukowanym rachunkiem w łapie i uiścić cło?

Agus, szkoda, że dopiero dzisiaj dostałas lakier. A kiedy go w ogóle wysłali?

Klub założę i wrzuce doń linka albo pośle Wam na PW, ale to wieczorkiem, OK?
sklep ma obowiązek włożyć rachunek/fakturę. Jeśli tego nie zrobi UC faktycznie może przetrzymywac przesyłkę. W zależności od danego UC dokumenty-skan zamówienia, dowód osobisty itp wysyła się mailem, pocztą lub donosi osobiście. W wątku na wizażystce o zakupach na strawberrynet.com pierwszy post wiele wyjaśnia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.