Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 10:30   #2161
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
no pewnie, że wyszły szare, bo miałaś przewagę popielu (3/4 koloru 7.1) A mając 6.22 i 6.1 możesz zrobić 3/4 6.22 i 1/4 6.1 (albo nawet 7.1) i dostajesz podwójny refleks opalizujący, które ślicznie rozświetla włosy stonowany przez popiel, ale tylko stonowany.
Dziękuję Madziuniu za wyjaśnienie mi tego . Rzeczywiście masz rację i zrobię jak radzisz .
Madziuniu, pytanie głupie, ale jak mam odmierzac ilośc farby i oksydantu, czy są jakieś specjalne miarki, miseczki służące do tego? Oksydant jeszcze pól biedy bo jest płynny, ale jak odmierzyc właściwą ilośc farby
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:44   #2162
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Dziękuję Madziuniu za wyjaśnienie mi tego . Rzeczywiście masz rację i zrobię jak radzisz .
Madziuniu, pytanie głupie, ale jak mam odmierzac ilośc farby i oksydantu, czy są jakieś specjalne miarki, miseczki służące do tego? Oksydant jeszcze pól biedy bo jest płynny, ale jak odmierzyc właściwą ilośc farby
Na tubkach masz narysowaną podziałkę co 1/4 tubki, więc akurat z tym nie ma problemu :P
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:23   #2163
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Na tubkach masz narysowaną podziałkę co 1/4 tubki, więc akurat z tym nie ma problemu :P
Aaa to nie wiedziałam , jeszcze raz ślicznie Ci dziękuję .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 18:02   #2164
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
no pewnie, że wyszły szare, bo miałaś przewagę popielu (3/4 koloru 7.1) A mając 6.22 i 6.1 możesz zrobić 3/4 6.22 i 1/4 6.1 (albo nawet 7.1) i dostajesz podwójny refleks opalizujący, które ślicznie rozświetla włosy stonowany przez popiel, ale tylko stonowany.
Madziunia, mam naturalny kolor włosów między jasny a średni blond. Czy podane przez Ciebie proporcje będą odpowiednie, żebym uzyskała kolor ze zdjęcia zamieszczonego przez Martę? Myślałam, żeby rzucić na górze jasne pasemka, ale nie wiem, który blond byłby odpowiedni. Dziewczyny, pomożecie?
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 23:13   #2165
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Dziewczyny MAM, znalazłam idealny kolor włosów brąz . Nie za jasny, nie za ciemy, w sam raz dla mnie, w dodatku chłodny. Podobno 5.12 tak wychodzi ale ja się obawiam że na moich rozjaśnianych włosach wyjdzie czarny .
Macie jakieś propozycje czym zamienic te 5.12 na poziomie 6 i najlepiej żeby to była jedna farba i żeby nie wyszły zbyt szare ?
Według mnie żaden brąz tak Ci nie wyjdzie,więc nawet nie myśl o poziomie 5.Ja nawet nad 6 bym się zastanawiała.Ostatnio robiłam 6.1 i o wiele ciemniejsze niż na tym zdjęciu.Swoje naturalne mam ciemny popielaty blond,ale póxniej robiłam średni popielaty brąz.Wypłukał się i był prawie jak odrost.Pokryłam to 6.1 i mam zdecydowanie ciemne włosy i na całości na odroście,pokryło równiutko.Kolejny raz nie kombinuje na własną rękę idę do fryzjera.A jak dla mnie ten kolor ze zdjęcia to mieszanka 6+7.1.Życzę powodzonka
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 11:13   #2166
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Madziunia, mam naturalny kolor włosów między jasny a średni blond. Czy podane przez Ciebie proporcje będą odpowiednie, żebym uzyskała kolor ze zdjęcia zamieszczonego przez Martę? Myślałam, żeby rzucić na górze jasne pasemka, ale nie wiem, który blond byłby odpowiedni. Dziewczyny, pomożecie?
Myślę, że będą odpowiednie, ale zamiast 6.1 dałabym 7.1 w sumie Megan ma rację, 6, potrafi wyjść dosyć ciemno i nawet jak się wypłucze to efekt może nie być taki, jak powinien.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-07-06 o 10:44
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 16:51   #2167
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Nie mogłam już patrzec na swój blond, źle mi w nim i już a wypłukujące się ciągle na rudo odrosty to już w ogóle była tragedia. Kupiłam więc dziś farbę garniera 6 ciemny blond (zamiast czekac grzecznie na majirelki z all ) i machnęłam właśnie nim włoski. Trzymałam nie 25 min jak zaleca producent a 15 min a i tak wyszło ciemno, ale mam świadomośc że kolor się jeszcze wypłucze.
Załączm foty świeżo po malowaniu, daleko temu kolorowi do ideału ale cóż..przynajmniej mam brąz. Następne farbowanie tak jak radziłyście .

Edit - teraz widzę jak jest fatalnie , w dodatku nierównomiernie pokryte włosy i więcej rudego niż widziałam w lustrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2 lipiec 2009r 001.jpg (70,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 lipiec 2009r 002.jpg (66,9 KB, 88 załadowań)
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg

Edytowane przez marta301
Czas edycji: 2009-07-04 o 16:53
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 13:40   #2168
kathy
Raczkowanie
 
Avatar kathy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Marta - kolor jest śliczny!! Tylko wg mnie jest to taki popielaty blondzik - dałabym się za taki pokroić Rudości to ja w nim nie widzę...

No a ja jestem już po... Użyłam 7.11 (2/3) i 7.22 (1/3) na wiewiórkowo - jajeczną żółć i nie jest źle. Rudść już nie przebija, ale żółć troszkę tak . Następnym razem domieszam więcej 7.22. Generalnie jest ok.
Tylko kurcze podczas farbowania miałam problemy natury technicznej. Miałam już takie małe odrosty więc nakładałam najpierw na te odrosty (przejęłam się bardzo tym co Madziunia pisała, żeby od razu na całe włosy nie nakładać) i zanim skończyłam całą głowę, na połowie głowy kolor już "siedział" z dobre 20 min.... Kurcze jak Wy ten czas liczycie - 35 minut od nałożenia czy od chwili zaczynania nakładania? Teraz ta połowa, na którą zaczęłam nakładać trochę mnie szczypie
I jeszcze jedno - nie rozumiem tego całego "przeciągania". Najpierw nakładacie na odrosty, resztę zostawiacie w misce i do tej miski dodajecie wody i to na głowe? ?
kathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 15:46   #2169
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kathy Pokaż wiadomość
Marta - kolor jest śliczny!! Tylko wg mnie jest to taki popielaty blondzik - dałabym się za taki pokroić Rudości to ja w nim nie widzę...
Kathy dziękuję .
Ale chyba mój aparat przekłamuje czy raczej rozjaśnia (?) kolory bo na głowie mam zdecydowany brąz i to wcale nie taki średni. W każdym razie duuużo ciemniejszy niż zdjęcie jakie zamieściłam kilka postów wyżej. Mam nadzieję że się trochę wypłucze. Jakoś ciężko mi się przyzwyczaic do siebie tym bardziej że zmiana jest duża. Małż też stwierdził że lepiej było poprzednio, ale na jasny blond z powodu męża to się nie będę znów robic .

Cieszę się że udało Ci się zneutralizowac Twój kolorek. Jeśli zostało zbyt dużo żółci to następnym razem daj więcej opalu - refleks 2. Ja teraz też miałam odrosty i zaczęłam farbowanie od nich i potem od razu resztę włosów. I wyszło równo na całej długości . Czas zawsze liczyłam od zakończenia nakładania farby, wczoraj wyjątkowo zrobiłam inaczej i liczyłam od rozpoczęcia farbowania ale zależało mi żeby nie przetrzymac za długo farby na włosach .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 16:16   #2170
aniazz
Raczkowanie
 
Avatar aniazz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witajcie dziewczynki, a czy któraś z Was robiła może kolorek 4a z Chi (popielaty brąz) ?
__________________
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza." A.Einstein
aniazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 08:06   #2171
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witajcie dziewczyny!
powiedzcie mi prosze,5 dni temu mialam farbowane wlosy u fryzka luo color,kolor byl przesliczny,ale splukal mi sie po 2ch myciach,szczegolnie z tej czesci włosa rozjasnianej.Chce pojsc na poprawe.Jak dlugo musze czekac,zeby je znowu zafarbowac.Zaznaczam,ze kolor ciemny,buraczkowy,nawet bardzo ciemny. Zadnego rozjasniania.Dziekuje za odpowiedź z gory.
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 12:55   #2172
kathy
Raczkowanie
 
Avatar kathy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez omesia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
powiedzcie mi prosze,5 dni temu mialam farbowane wlosy u fryzka luo color,kolor byl przesliczny,ale splukal mi sie po 2ch myciach,szczegolnie z tej czesci włosa rozjasnianej.Chce pojsc na poprawe.Jak dlugo musze czekac,zeby je znowu zafarbowac.Zaznaczam,ze kolor ciemny,buraczkowy,nawet bardzo ciemny. Zadnego rozjasniania.Dziekuje za odpowiedź z gory.

Z tego co czytałam Luo można stosować co 4 - 8 tygodni.... Ja bym na Twoim miejscu trochę odczekała.
kathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 13:53   #2173
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziekuje za odpowiedz,mialam nadzieje,ze po 2ch tygodniach moge
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 05:38   #2174
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dawno mnie tu nie było ale dziś napiszę, bo jestem pod wrażeniem cudu, który stał się na mojej głowie..

jak sporo osób tutaj, ciągle szukam mieszanki dającej jasny chłodny brązik na granicy ciemnego blondu, ale nie za szary, nie wypłukujący się ani na czerwono ani na żółto, no i pokrywający i przede wszystkim trzymający się na odrostach-siwulcach

no i się udało (tfu tfu, bo to dopiero kilka myć, ale podoba mi się to co widzę)

wcześniej przy wszystkich eksperymentach z miksami odcieni .1, .11, .22 nie wpadłam na to, żeby po prostu zastosować się do instrukcji majirela, czyli zastosować kolory podstawowe
przy ostatnim farbowaniu się odważyłam nałożyłam mieszankę 7+7.1 pół na pół na oxy 6% i jest naprawdę git
w sumie u mnie kolorek wyszedł bardzo zbliżony do zdjęcia od marta301 (BTW - przecudny jest o to dokładnie mi chodzi )

pozdrawiam
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:02   #2175
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie było ale dziś napiszę, bo jestem pod wrażeniem cudu, który stał się na mojej głowie..

jak sporo osób tutaj, ciągle szukam mieszanki dającej jasny chłodny brązik na granicy ciemnego blondu, ale nie za szary, nie wypłukujący się ani na czerwono ani na żółto, no i pokrywający i przede wszystkim trzymający się na odrostach-siwulcach

no i się udało (tfu tfu, bo to dopiero kilka myć, ale podoba mi się to co widzę)

wcześniej przy wszystkich eksperymentach z miksami odcieni .1, .11, .22 nie wpadłam na to, żeby po prostu zastosować się do instrukcji majirela, czyli zastosować kolory podstawowe
przy ostatnim farbowaniu się odważyłam nałożyłam mieszankę 7+7.1 pół na pół na oxy 6% i jest naprawdę git
w sumie u mnie kolorek wyszedł bardzo zbliżony do zdjęcia od marta301 (BTW - przecudny jest o to dokładnie mi chodzi )

pozdrawiam
A no to super że Ci się udało , jak mi się kolor wypłucze i mam nadzieję rozjaśni też chba będę mieszac z podstawowym.
Co do mojego kolorku, dziękuję przede wszystkim że się podoba , ale zdjęcia nie oddają stanu rzeczywistego, bo jest duużo ciemniejszy. Na zdjęciach wygląda jak ciemny blond, w rzeczywistości to brąz. Na szczęście do taj pory nie spłukuje się na rudo .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:40   #2176
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

mnie sie utrzymuje na włosach jasny braz.. nie jest jakis super rudy. ale u nasady tak z 5cm no tragedia... wrecz marchweka.. pod słonce.. moze to wina tego ze nie było podstawowego 5,0?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:56   #2177
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

wiesz co Mini, ja właśnie zaczynam myśleć że faktycznie coś jest w tych podstawowych, bo teraz po mojej mieszance to jest pierwszy raz, kiedy odrosty są identycznego (no prawie bo jednak siwych mam dużo) koloru, co reszta najważniejsze, że nie rudzieją
i podstawowy bez zera, zwykły, nie pogłębiony - te są do mieszania, wyczytałam że te z zerem lepiej same kłaść

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-07-09 o 09:57
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:21   #2178
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam

Pomóżcie dziewczyny! Farbuje włosy hebanowa czernia castingiem, teraz mam odrost 2 cm kolor wypłukuje sie, jest cos pomiedzy ciemnym brazem, a delikatną czernia, do konca sierpnia nie bede malowac, mam nadzieje ze sie jescze wypłucze z tym , ze u mnie włosy na górze najszybciej sie wypłukuja, a dół zawsze ciemny. Chciałbym uzyskac jakis sredni braz, jesli sie nie da to ciemny, ale nie czarny, w miare równy, i tuu pytanie jakiej farby uzyć?? Myślałam nad majirel, ale nie wiem jaki odcień, aby znów nie były czarne i zeby nie był zbyt jasny bo złapie tylko odsrosty.. jestem w kropce... pomóżcie
__________________
...i znów zmierzch...
kolejny dzień dobiega końca...
choćby nie wiem jaki był piękny,
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 08:51   #2179
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

jesli masz czarne konce i tylko góra ci schodzi to musisz zastosaowac dekoloryzator
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 13:34   #2180
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Albo ściąć czarne końce
Długo mnie nie było, ale już miałam na głowie złoty brąz a teraz schodzę z ciemnej wiśni... Na szczęście to szampon 24 mycia. To był etap zastanawiania się "co dalej". I teraz znów będę się wychładzać. Znalazłam zapomniany krem do pasemek z Avon i spróbowałam. Heh! Mam po nim fajne, jaśniejsze refleksy i tym sposobem znów wyszłam z czerni - bez zniszczenia włosów, bo jest bardzo łagodny.
Zdecydowałam się teraz na zakup farby CHI Ionic Farouk. Będzie to 6AA czyli pogłębiony popiel + mixton popielaty. Zobaczymy. Ale najpierw idę po drogeryjną farbkę L'Oreala z serii Ultrarozjaśniające kasztany. Tam jeden jest popielaty i pamiętam, że kiedyś mi ślicznie rozjaśnił włosy i to na chłodno. Ale uprzedzam - działa tylko wtedy jak ktoś ma jaśniejsze pasemka lub naturalne włosy. Na czarną farbę na pewno nie chwyci.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 15:53   #2181
munks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hello dziewczyny!!!

Potrzebuję pomocy... może któraś, w sumie to na pewno, będzie lepsza w rozpoznaniu kolorów odemnie... podałam zdjęcie i kolorki farby w poście --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post13193046

czy któraś z was mogłaby mi pomóc? i poratować swoja wiedzą???

całuski
munks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 17:43   #2182
ewelinaanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hej jakiś czas temu fryzjerka zafarbowała mi włosy Luo Color na brązowo. Z efektu byłam bardzo zadowolona (wyszedł mi śliczny cynamonowy brąz), jednak ze względu na dość wysoką cenę farbowania, zdecydowałam, że tym razem zrobię to sama. Nie jestem w stanie sama odtworzyc tego koloru, wiem że mieszała coś z brązów chłodnych z czymś innym. Pomyslałam dziewczyny, że może Wy mi coś doradzicie Śledzę ten watek z dużym zainteresowaniem i zawsze potraficie dać jakieś cenne wskazówki Mój naturalny kolor to ciemny blond (cera jasna, ale nie bardzo blada, zielono-niebieskie oczy) ale niestety taki bez wyrazu. Często robiłam na włosach jasne pasemka, jednak ostatnio przeszłam na brązy I w tych kolorach chciałabym zostać. Zastanawiam się nad 6, 23 (z nowej palety Luo) i 6, 14 ze starszej. Czy któraś z Was już kiedyś ich używała? Załączam linki http://www.alhemia.com/loreal/nk/luo/
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1225200553
ewelinaanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:57   #2183
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

melduję że po ok.2 tygodniach kolor raczej nie zjaśniał (może minimalnie) i trochę jest cieplejszy. Jestem zadowolona następnym razem chyba pomieszam poziom 5 z 6 by były jednak jaśniejsze niż teraz.
Na zdjęciach włosy farbowane mieszanką Majirel 5.11 i 5.71
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (57,3 KB, 220 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 15:29   #2184
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Wyjaśnijcie mi dlaczego Polska jest taka poszkodowana!!?? Dziś znalazłam w necie farbę L'Oreala sklepową - ale jaki kolor!!!!

A z opisu wyraźnie wynika, że zimna jak nic!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obrazek 6.jpg (35,9 KB, 141 załadowań)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 15:46   #2185
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

do shade 23
mieszkam w irlandii,jak znajde tu ta farbe,to Ci ja kupie i wysle,nigdy nie porywalam sie na takie gesty,ale co mi tam.w przyszlym tygodniu polatam i popytam.
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 15:54   #2186
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez omesia Pokaż wiadomość
do shade 23
mieszkam w irlandii,jak znajde tu ta farbe,to Ci ja kupie i wysle,nigdy nie porywalam sie na takie gesty,ale co mi tam.w przyszlym tygodniu polatam i popytam.
Łaaaaaa!! Nie śmiać się, ale już właśnie czekam, aż koleżanka która siedzi w Londynie pojawi się na gg Kolorek boski i chętnie bym wypróbowała, a co tam. Także jeżeli znajdziesz to ja chętnie pójdę na "taki gest".
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 15:54   #2187
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade no niestety tak jest.. u nas tylko popielaty blond ;/ eh
aga slicznie Ci! pierwszy raz bez makijazu cie widze
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 09:15   #2188
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

mini 1991
ile minimum tygodni musze czekac miedzy jednym farbowaniem luo color a drugim? włosy w super stanie,tylko wyplukal mi sie kolor z tych rozjasnianych i mam 2 kolory na glowie,nie wyglada to ladnie.mam nadzieje,ze 2 tygodnie wystarcza,bo nie moge na siebie patrzec.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Łaaaaaa!! Nie śmiać się, ale już właśnie czekam, aż koleżanka która siedzi w Londynie pojawi się na gg Kolorek boski i chętnie bym wypróbowała, a co tam. Także jeżeli znajdziesz to ja chętnie pójdę na "taki gest".
Nie pojawie sie na gg,tylko sie zgadamy telefonicznie,zebys mi mogla podac swoj adres,a tak na marginesie...mieszkam w Irlandii,nie w Anglii(nigdy w zyciu nie bylam w Londynie)
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 10:18   #2189
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

omensia jak sa w dobrym stanie to farbuj ! ;P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 18:10   #2190
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
omensia jak sa w dobrym stanie to farbuj ! ;P
Taaa,masz racje,nie wnikam,dzieki Mini
omesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.