Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 11:51   #961
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Moja siostra marudzi czy jade do niej czy na zakupy.... odpowiedź była by skomplikowana
Nie, nie, nie!! Nie skomplikowana! Bardzo prosta Zakupy. A przy okazji siostrę odwiedzisz, więc powinna być szczęśliwa, że ma taką siostrę jak Ty, która jeździ na zakupy do MACa i jeszcze zdąży rodzinę odwiedzić. Przecież ze sklepu mac'a ciężko się wychodzi, więc wiesz... Jakbyś była złą siostą to byś namiot pod MACiem rozłożyła, aby być blisko tych maleństw, gdy zostają same biedne w sklepie na noc.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Koniecznie napisz jak ci się sprawują Sigmy. I możesz napisać, gdzie kupiłaś Bo ludzie chwalą te pędzle bardzo, jestem ciekawa.
To jest mój drugi zestaw
Pierwszy mam 12 professional brushes- complete kit. Kosztował $69, bo nie chciałam brush roll, bo mam już kilka. Z brush roll kosztuje $89.

A teraz zamówiłam nowy, który wyszedł wczoraj. Kosztuje $149 i idzie standardowo z brush roll.
Premium kit zawiera: SS134, SS129, SS131, SS138, SS165, SS192, SS195, SS210, SS212, SS214, SS217, SS222, SS226, SS227, SS316.

W pierwszym zestawie miałam: SS: 150, 168, 187, 190, 194, 209, 219, 224, 239, 252, 266, 275. I jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście nie ma różnicy znacznej w Sigmach i w Macu. Mogę je używać zamiennie, gdy np nie wyczyściłam pędzla. Sigma jest nową firmą, więc przez to cena też jest niższa, nie chodzi tutaj o trwałość i jakość. Mac jest marką znaną, za co też płacimy.

Zamawiałam z ich strony http://www.sigmamakeup.com/index.html
Za przesyłkę complete kit płaciłam $14. Zaznaczają paczki jako gift, aby klienci uniknęli płacenia customs.

Za Premium kit płaciłam za wysyłkę $29, bo chciałam szybszą. Standarowa kosztuje $18.
Wrzucę foty do mojej galerii wieczorem, a gdy dojdzie premium to dorzucę

9 dni do Springaaaaaaaaaaaaaa.... Ajt, ajt, ajt!!!
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 11:53   #962
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Jakbyś była złą siostą to byś namiot pod MACiem rozłożyła, aby być blisko tych maleństw, gdy zostają same biedne w sklepie na noc.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------



To jest mój drugi zestaw
Pierwszy mam 12 professional brushes- complete kit. Kosztował $69, bo nie chciałam brush roll, bo mam już kilka. Z brush roll kosztuje $89.

A teraz zamówiłam nowy, który wyszedł wczoraj. Kosztuje $149 i idzie standardowo z brush roll.
Premium kit zawiera: SS134, SS129, SS131, SS138, SS165, SS192, SS195, SS210, SS212, SS214, SS217, SS222, SS226, SS227, SS316.

W pierwszym zestawie miałam: SS: 150, 168, 187, 190, 194, 209, 219, 224, 239, 252, 266, 275. I jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście nie ma różnicy znacznej w Sigmach i w Macu. Mogę je używać zamiennie, gdy np nie wyczyściłam pędzla. Sigma jest nową firmą, więc przez to cena też jest niższa, nie chodzi tutaj o trwałość i jakość. Mac jest marką znaną, za co też płacimy.

Zamawiałam z ich strony http://www.sigmamakeup.com/index.html
Za przesyłkę complete kit płaciłam $14. Zaznaczają paczki jako gift, aby klienci uniknęli płacenia customs.

Za Premium kit płaciłam za wysyłkę $29, bo chciałam szybszą. Standarowa kosztuje $18.
Wrzucę foty do mojej galerii wieczorem, a gdy dojdzie premium to dorzucę

9 dni do Springaaaaaaaaaaaaaa.... Ajt, ajt, ajt!!!


Dzięki za wyczerpującą odpowiedź
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:07   #963
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
kusisz tym Strobe Cream
gdzież bym śmiała:cwania k-okulary:a tak serio, po prostu na mnie on świetnie działa, zarówno pielęgnacyjnie jak i kosmetyczno-wizualnie, ale wiadomo, to jak z np. tuszami do rzęs i szamponami-nie każdemu pasuje to samo. Jak miałaś mój u siebie to trza było MACać, bym nie miała nic przeciwko
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:08   #964
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja tez jestem ciekawa pedzli Sigmy.
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:20   #965
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
gdzież bym śmiała:cwania k-okulary:a tak serio, po prostu na mnie on świetnie działa, zarówno pielęgnacyjnie jak i kosmetyczno-wizualnie, ale wiadomo, to jak z np. tuszami do rzęs i szamponami-nie każdemu pasuje to samo. Jak miałaś mój u siebie to trza było MACać, bym nie miała nic przeciwko
a jak go stosujesz? jak normalny krem?
bardziej żałuję, że sobie też po prostu nie kupiłam wtedy
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:33   #966
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a jak go stosujesz? jak normalny krem?
bardziej żałuję, że sobie też po prostu nie kupiłam wtedy
różnie, różniście, zależnie od potrzeb, tzn. czasem solo na twarz (najczęsciej jak nie muszę nigdzie wychodzić i nakładać zwykłego podkładu), można nakładać jako bazę (u mnie sprawia, że podkład nie wysycha w ciągu dnia na skórze, co mi sie zdarza mimo tłustej cery), można wymieszać na ręku z podkładem-daje efekt rozświetlenia, na upudrowaną twarz na kości policzkowe jako rozświetlacz(czasem też pod oko, bo świetnie niweluje efekty niedospania na powiekę mi sie zdarzało zamiast cienia w kremie i na tzw. łuk kupidyna). Strobe liquid jest zalecany dla tłustej i mieszanej cery, ale wg mnie to jakby inny trochę kosmetyk, ztn. mniej nawilża (przynajmniej mnie) i jest bardziej nabłyszczająco-świetlisty (lepiej widoczny na wieczór). ufff, rozpisałam się
a i jeszcze czasem na usta zamist pomadki i błyszczyka.
mam nadzieję, ze coś Ci to pomoże w decyzji

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-02-23 o 12:34 Powód: dopisek
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:35   #967
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny mam pytanie orientujecie się może, czy i gdzie są w Londynie jakieś outlety z kosmetykami Mac`a? Bo niejednokrotnie ktoś pisał że był w jakimś outlecie i kupił pare rzeczy z Mac`a. Będę wdzięczna
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 12:40   #968
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Spoko
O tak

Dzięki Moja siostra marudzi czy jade do niej czy na zakupy.... odpowiedź była by skomplikowana
A proszę
Uhh, znam ten problem z autopsji. Moja siostra mieszka poza PL i zawsze baaaaaardzo dziwnym trafem moje wizyty u niej wypadają w sezonie wyprzedzażowym


Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
To jest mój drugi zestaw
Pierwszy mam 12 professional brushes- complete kit. Kosztował $69, bo nie chciałam brush roll, bo mam już kilka. Z brush roll kosztuje $89.

A teraz zamówiłam nowy, który wyszedł wczoraj. Kosztuje $149 i idzie standardowo z brush roll.
Premium kit zawiera: SS134, SS129, SS131, SS138, SS165, SS192, SS195, SS210, SS212, SS214, SS217, SS222, SS226, SS227, SS316.

W pierwszym zestawie miałam: SS: 150, 168, 187, 190, 194, 209, 219, 224, 239, 252, 266, 275. I jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście nie ma różnicy znacznej w Sigmach i w Macu. Mogę je używać zamiennie, gdy np nie wyczyściłam pędzla. Sigma jest nową firmą, więc przez to cena też jest niższa, nie chodzi tutaj o trwałość i jakość. Mac jest marką znaną, za co też płacimy.

Zamawiałam z ich strony http://www.sigmamakeup.com/index.html
Za przesyłkę complete kit płaciłam $14. Zaznaczają paczki jako gift, aby klienci uniknęli płacenia customs.

Za Premium kit płaciłam za wysyłkę $29, bo chciałam szybszą. Standarowa kosztuje $18.
Wrzucę foty do mojej galerii wieczorem, a gdy dojdzie premium to dorzucę

9 dni do Springaaaaaaaaaaaaaa.... Ajt, ajt, ajt!!!
MaSS1984, dzięki serdeczne za krótki opisik
Jakby udało Ci się jeszcze wrzucić jakieś foto tych pędzelków to byłaby bezapelacyjna rewelacja

Bardzo fajnie, że jest ktoś, kto ma wypróbowane pędzle z Sigmy i może je jednocześnie porównanać do pędzli z MACa - ja sama od dłuższego czasu zastanawiam się nad ich zakupem bo na YT dziewczyny bardzo je sobie zachwalają...

A właśnie mam pytanko - czy zdarza się, że z sigmowych pędzelków wypadają włoski ? (przepraszam za OT )

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2010-02-23 o 12:43
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:01   #969
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
różnie, różniście, zależnie od potrzeb, tzn. czasem solo na twarz (najczęsciej jak nie muszę nigdzie wychodzić i nakładać zwykłego podkładu), można nakładać jako bazę (u mnie sprawia, że podkład nie wysycha w ciągu dnia na skórze, co mi sie zdarza mimo tłustej cery), można wymieszać na ręku z podkładem-daje efekt rozświetlenia, na upudrowaną twarz na kości policzkowe jako rozświetlacz(czasem też pod oko, bo świetnie niweluje efekty niedospania na powiekę mi sie zdarzało zamiast cienia w kremie i na tzw. łuk kupidyna). Strobe liquid jest zalecany dla tłustej i mieszanej cery, ale wg mnie to jakby inny trochę kosmetyk, ztn. mniej nawilża (przynajmniej mnie) i jest bardziej nabłyszczająco-świetlisty (lepiej widoczny na wieczór). ufff, rozpisałam się
a i jeszcze czasem na usta zamist pomadki i błyszczyka.
mam nadzieję, ze coś Ci to pomoże w decyzji
przekonałaś mnie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:36   #970
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

MaSS ja uzywalam podkladu NARS i przeklinam ten dzien w ktorym okazalo sie ze jestem na niego uczulona - winne sa silikony ktorych w podkladzie Sheer Glow Fondation jest dosc sporo.. ale jest swietny. bardzo zaluje ze nie moge go uzywac
bardzo dobrze sie rozprowadza, wyglada super przez caly dzien. ladne kolory, idelane dla bladolicych
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:59   #971
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
różnie, różniście, zależnie od potrzeb, tzn. czasem solo na twarz (najczęsciej jak nie muszę nigdzie wychodzić i nakładać zwykłego podkładu), można nakładać jako bazę (u mnie sprawia, że podkład nie wysycha w ciągu dnia na skórze, co mi sie zdarza mimo tłustej cery), można wymieszać na ręku z podkładem-daje efekt rozświetlenia, na upudrowaną twarz na kości policzkowe jako rozświetlacz(czasem też pod oko, bo świetnie niweluje efekty niedospania na powiekę mi sie zdarzało zamiast cienia w kremie i na tzw. łuk kupidyna). Strobe liquid jest zalecany dla tłustej i mieszanej cery, ale wg mnie to jakby inny trochę kosmetyk, ztn. mniej nawilża (przynajmniej mnie) i jest bardziej nabłyszczająco-świetlisty (lepiej widoczny na wieczór). ufff, rozpisałam się
a i jeszcze czasem na usta zamist pomadki i błyszczyka.
mam nadzieję, ze coś Ci to pomoże w decyzji
Oj, nadi, nadi - kusisz strasznie tym Strobem

A czy on ma w składzie silikony?

Nie udało mi się niestety składu Stroba wygooglować (dziwnie to słowo wygląda), a silikony w składzie w moim przypadku dyskwalifikują niestety każdy kosmetyk z powodu mega zapychania
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 15:31   #972
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Jaaaaaa tez!!!!!!!
Troche kolorow za oknem i na twarzy by sie przydalo, bo inaczej deprecha murowana
zgadza się!
ja już trochę kolorków dodaję a wczoraj weszłam do Orsay'a a tam wiosenne sukienki w kwiatuszki i gdzie to nosić jak cały Poznań w śniegu i błocie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 15:33   #973
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zgadza się!
ja już trochę kolorków dodaję a wczoraj weszłam do Orsay'a a tam wiosenne sukienki w kwiatuszki i gdzie to nosić jak cały Poznań w śniegu i błocie...
Już dziewczyny w Wawie mają Springa w szufladach i All Races też w czwartek wystawiają na standach.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 16:02   #974
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wrocilam


Ale nie bedziecie zadowolone, bo niewiele zdobylam

Teraz zabiore sie do rozkladanie wszystkiego na czesci pierwsze

Ogolnie mowiac ja jestem zadowolona, ale tylko dlatego, ze bralam wszystko co popadnie, bo moje kolekcja MACowa byla w miare mala.

Ok ide przejrzec i posegregowac zakupy.
Potem zaczne wysylac PW.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zgadza się!
ja już trochę kolorków dodaję a wczoraj weszłam do Orsay'a a tam wiosenne sukienki w kwiatuszki i gdzie to nosić jak cały Poznań w śniegu i błocie...

Jak to? Kwiecista sukienka, leginsy, jakies ciezkie buciorki, a do tego ciepla kurtka jakis ciekawy szalik i masz wiosenne wdzianko. Od razu Ci sie weselej zrobi
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 16:09   #975
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Wrocilam


Ale nie bedziecie zadowolone, bo niewiele zdobylam

Teraz zabiore sie do rozkladanie wszystkiego na czesci pierwsze

Ogolnie mowiac ja jestem zadowolona, ale tylko dlatego, ze bralam wszystko co popadnie, bo moje kolekcja MACowa byla w miare mala.

Ok ide przejrzec i posegregowac zakupy.
Potem zaczne wysylac PW.
Cieszymy się, że już jesteś
Najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona
Życzę cierpliwości w "porcjowaniu" zdobyczy
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 16:19   #976
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Oj, nadi, nadi - kusisz strasznie tym Strobem

A czy on ma w składzie silikony?

Nie udało mi się niestety składu Stroba wygooglować (dziwnie to słowo wygląda), a silikony w składzie w moim przypadku dyskwalifikują niestety każdy kosmetyk z powodu mega zapychania
to chyba nie będzie OT, bo w końcu to MAC jak napiszę skład tutaj, żeby każdy, kto chce mógł zerknąć:
strobe liquid: :water/aqua/eau, cyclopentasiloxane, butylene glycol, tocopheryl acetate, retinyl palmitate, prunus armeniaca (apricot), kernail oil, macadamia terminfolia seed oil, simmondsia chinensis (jojoba)seed oil, pullulan, algae extract, polysorbate 20, panthenol, ethylhexylglycerin, caprylyl glycol, hexylene glycol, carbomer, sodium carbomer, magnesium ascorbyl phosphate, disodium edta, phenoxyethanol [+-} mica, titanium dioxide (cl 77891), iron oxides (cl 77491. cl 77492, cl 77499), bismuth oxychloride (cl 77163) blue 1 lake (cl 42090), carmine (cl 75470), chromium hydroxide green (cl 77289), chrominium oxide greens (cl 77288), ferric ferrocyanide (cl 77510), manganese violet (cl 77742), ultramarines (cl 77007), yellow 5 lake (cl 19140)

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Wrocilam


Ale nie bedziecie zadowolone, bo niewiele zdobylam

Teraz zabiore sie do rozkladanie wszystkiego na czesci pierwsze

Ogolnie mowiac ja jestem zadowolona, ale tylko dlatego, ze bralam wszystko co popadnie, bo moje kolekcja MACowa byla w miare mala.

Ok ide przejrzec i posegregowac zakupy.
Potem zaczne wysylac PW.
super, że jesteś, super, ze zadowolona!!!ja , jak Ci już pisałam, miałam przeczucie, że może być mały wybór, więc nie jest rozczarowana, a na pewno wdzięczna, że w ogóle chciało Ci się robić zakupy dla innych

ufff. teraz skład strobe cream, mam nadzieję, ze literówek nie ma. ale wybaczcie przy tych nazwach.A i jeszcze mimio zawartości tych wszystkich oil/seed nie zapychają.

strobe cream: wtare/aqua/eau, dimethicone, butylene glycol, cetyl ricinoleate, glyceryl distearate, trisiloxane, glyceryl stearate se, cholesterol, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, steareth-10, cetyl esters, cetyl alcohol, vitis vinifera (grape) fruit extract, camellia sinensis (green tea) leaf extract, pyrus malus (apple) fruit extract, morus bombycis (mulberry) root extract, scutellaria baicalensisroot extract, saccharomyces lysate extract, tocopheryl acetate, sodium hyaluronate, panthenol, ceramide 2, xanthan gum, sucrose, glycerin, cyanocobalamin, caprylyl glycol, magnesium ascorbyl phosphate, hexylene gycol, polysorbate 80,sodium citrate, sodium sulfite, sodium metabisulfite, acrylamide/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, linoleic acid, isohexadecane, citrid acid, fragance (parfum), edta, disodium edta, phenoxyethanol, mica, titanium dioxide (cl 77891), red 4 (cl 14700)

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-02-23 o 16:31 Powód: dopisek
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:37   #977
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny zobaczcie ten news:pa la:...ludzie maja wyobraźnie żeby tylko oszukac inych

My glupie polujemy na drogie cienie, a tu mozna NA SPECJALNE ZAMOWIENIE dostac takie super , w atrakcyjnej cenie

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17398015
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:48   #978
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

a ja mam prośbę - Estellko - masz w tej kwestii duzo do gadania. Nie rozumiem bo wątki dublowane zostają podczepione pod juz istniejący albo zamknięte. Dlaczego istnieją dwa równoległe wątki MACa? nasz jest wystarczającą kopalnią wiedzy i niech tak zostanie, nie jesteśmy w stanie kontrolować informacji jakie się pojawiają na tym alternatywnym, a tam po prostu kwitnie reklama podrób... ja już nie mam sił... i tylko mnie to niepotrzebnie denerwuje i psuje dobry nastrój...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:15   #979
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Heh a ja mam stresik She szepnij choc słówko
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 18:43   #980
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Heh a ja mam stresik She szepnij choc słówko
No mam Twoje lustereczko

Reszta jeszcze nie gotowa, ale juz jestem blisko


Niestety nie mam nic dla TQC, Ewelinka2o i fraise26

Sorki

Edytowane przez She Wolf
Czas edycji: 2010-02-23 o 18:45
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:50   #981
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny, troche nie na temat......zachorowalam na lush........choroba jest nieuleczalna w polskich warunkach ( czyt. brak asortymentu)

Czy jakas dobra wizażanka zrobilaby dla mnie zakupy i wyslala do Polski?
plissssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssss sssssssssssssss
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:56   #982
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
dziewczyny zobaczcie ten news:pa la:...ludzie maja wyobraźnie żeby tylko oszukac inych

My glupie polujemy na drogie cienie, a tu mozna NA SPECJALNE ZAMOWIENIE dostac takie super , w atrakcyjnej cenie

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post17398015
Kurde, a my tu ganiamy Dziewczyny po oultetach i Kamila po Londynach itede (za to poświęcenie wielkie & ), polujemy na dni kiedy wchodzą kolekcje, licytujemy limitowanki na ebayu itepe, itede a tu za jednym przysiadem kolacja z obiadem - nie dość, że tanio to jeszcze skrojone według własnych upodobań

A tak już całkiem serio - noż się w kieszeni otwiera

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No mam Twoje lustereczko

Reszta jeszcze nie gotowa, ale juz jestem blisko


Niestety nie mam nic dla TQC, Ewelinka2o i fraise26

Sorki
Czyli coś mojego jest

TQC, Ewelinka2o i fraise26 -

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2010-02-23 o 18:59
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:59   #983
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny z podróbkami nigdy w żadnej kategorii nie wygramy. Chyba, że wprowadzą jakieś rygorystyczne prawo, albo mac (i każda inna firma) zacznie oddawać do sądu każdego po kolei, kto sprzedaje/ posiada podróby.
Ja ostatnio kupiłam cień na ebayu... zdjęcie prezentowało oryginał. Ale to co dostałam to szkoda gadać. Chyba sprzedawca myślał, że ma do czynienia z kimś kto się będzie tym czymś podniecał myśląc, że ma przed sobą mac'a.
Z czymś takim walczę i zawsze dostaję zwrot całości (za to coś i wysyłkę- zarówno tą którą ja zapłaciłam odsyłając ten shit i tą którą zapłaciłam przy transakcji). I wiecie co zawsze "słyszę"?! Oddałam/ oddałem kasę którą Ty wydałaś i Twoje koszty wysyłki powrotnej, więc proszę nie dawaj mi negatywnego komentarza.
A co ja na to? Negatyw i opisane w nim to z czym się spotkałam. A później kontakt z ebay, wysłanie kopii maili i rezultat: blokada konta. Ale kurde nie będę kupowała podrób, aby blokowali im konta. I tak je poźniej zakładają ponownie!

Co do Sigma brushes... Włoski nie wypadają. Zapomniałam o tym napisać, chociaż myślałam o tym.
Mi bardzo odpowiadają, większość wygląda identycznie jak MACowe. Niektóre się różnią (np 152 i 139), ale spełniają się tak czy inaczej perfekcyjnie.
150 Sigmy nawet uważam, że jest lepsza od MACowej 150. Włosie nie robi się takie sztywne z pudru. Zrobię fotki i wrzucę za chwilę jako edit.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
dziewczyny, troche nie na temat......zachorowalam na lush........choroba jest nieuleczalna w polskich warunkach ( czyt. brak asortymentu)

Czy jakas dobra wizażanka zrobilaby dla mnie zakupy i wyslala do Polski?
plissssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssss sssssssssssssss
Jak powiesz co chcesz to w poniedziałek będzie szło do Ciebie z Polski, bo mój brat leci, więc mu dam do wysyłki. Taniej i czasowo chyba to samo co z UK. Kilka dni chyba wytrzymasz?! :P
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:59   #984
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No mam Twoje lustereczko

Reszta jeszcze nie gotowa, ale juz jestem blisko


Niestety nie mam nic dla TQC, Ewelinka2o i fraise26

Sorki
wiem, że to straszne (przepraszam dziewczyny, współczuję Wam), ale odetchnęłam, ze mnie nie wymieniłaś (chyba, ze zapomniałaś:mur
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:02   #985
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

Jak powiesz co chcesz to w poniedziałek będzie szło do Ciebie z Polski, bo mój brat leci, więc mu dam do wysyłki. Taniej i czasowo chyba to samo co z UK. Kilka dni chyba wytrzymasz?! :P


o rety, dzieki, tylko, ze sama nie wiem co chce. Juz pisze priv
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:05   #986
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Jak powiesz co chcesz to w poniedziałek będzie szło do Ciebie z Polski, bo mój brat leci, więc mu dam do wysyłki. Taniej i czasowo chyba to samo co z UK. Kilka dni chyba wytrzymasz?! :P
super, że udaje Ci sie wygrać i dostajesz zwrot, ale to tak jak z chwastami-wyrwiesz jeden, wyrosną trzy następne....najgorzej, że tym, którzy sie znają i orientują najwyżej popsują nerwy, gorzej, ze Ci niezorientowani oprócz straty pieniędzy, straca zaufanie do firmy MAC i potem krążą opinie "że przechwalone, że wcale nie takie dobre itp."

A pamiętasz, jak kiedyś pytałam Cię o kremik matujący (?), jak się sprawuje? To on był z Lusha?Jak się nazywa? Może pamiętasz tak orientacyjnie cenę?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:07   #987
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No mam Twoje lustereczko

Reszta jeszcze nie gotowa, ale juz jestem blisko


Niestety nie mam nic dla TQC, Ewelinka2o i fraise26

Sorki
Super wieści dziękuje !


Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
dziewczyny, troche nie na temat......zachorowalam na lush........choroba jest nieuleczalna w polskich warunkach ( czyt. brak asortymentu)

Czy jakas dobra wizażanka zrobilaby dla mnie zakupy i wyslala do Polski?
plissssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssss sssssssssssssss

Geoniu napisałam pw. Można zamawiac z UK i wychodzi z przesyłka nawet rozsądnie. Nawettak samo lub minimalnie taniej jak w Niemczech lub Hiszpanii
Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z podróbkami nigdy w żadnej kategorii nie wygramy. Chyba, że wprowadzą jakieś rygorystyczne prawo, albo mac (i każda inna firma) zacznie oddawać do sądu każdego po kolei, kto sprzedaje/ posiada podróby.
Ja ostatnio kupiłam cień na ebayu... zdjęcie prezentowało oryginał. Ale to co dostałam to szkoda gadać. Chyba sprzedawca myślał, że ma do czynienia z kimś kto się będzie tym czymś podniecał myśląc, że ma przed sobą mac'a.
Z czymś takim walczę i zawsze dostaję zwrot całości (za to coś i wysyłkę- zarówno tą którą ja zapłaciłam odsyłając ten shit i tą którą zapłaciłam przy transakcji). I wiecie co zawsze "słyszę"?! Oddałam/ oddałem kasę którą Ty wydałaś i Twoje koszty wysyłki powrotnej, więc proszę nie dawaj mi negatywnego komentarza.
A co ja na to? Negatyw i opisane w nim to z czym się spotkałam. A później kontakt z ebay, wysłanie kopii maili i rezultat: blokada konta. Ale kurde nie będę kupowała podrób, aby blokowali im konta. I tak je poźniej zakładają ponownie!

Co do Sigma brushes... Włoski nie wypadają. Zapomniałam o tym napisać, chociaż myślałam o tym.
Mi bardzo odpowiadają, większość wygląda identycznie jak MACowe. Niektóre się różnią (np 152 i 139), ale spełniają się tak czy inaczej perfekcyjnie.
150 Sigmy nawet uważam, że jest lepsza od MACowej 150. Włosie nie robi się takie sztywne z pudru. Zrobię fotki i wrzucę za chwilę jako edit.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



Jak powiesz co chcesz to w poniedziałek będzie szło do Ciebie z Polski, bo mój brat leci, więc mu dam do wysyłki. Taniej i czasowo chyba to samo co z UK. Kilka dni chyba wytrzymasz?! :P

Hymm... po pierwszych zachwytach właśnie MAcowym pędzlem 150 przeszła mi euforia i stwierdziłam,że wolę bardziej puchate pędzle
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:07   #988
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

lusha mozna zamawiac podobnoz przez neta


edit: widze ze Tanya mnie uprzedzila
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2010-02-23 o 19:12
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:08   #989
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Heh a ja mam stresik She szepnij choc słówko
Byłam właśnie w Macu w ZT macałam All Races i naprawdę nic specjalnego. Jedynie róż Personal Style jest boski idealnie beżowy, moim zdanie nie będzie robił świnkowego efektu na twarzy. Mi daje efekt lekkiej opalenizny

Cienie takie sobie, o Banashee już pisałam a reszta cieni niczym się nie wyróżnia. Świetnymi zamiennikami dla cienia All Ages są Malt, Mylar dlatego zrezygnowałam z zakupu.
Szminki które mi się podobają to Myself i 5N czyli będzie back2mac

szczyt kości policzkowych mam pomalowane CCB Hush stąd ten błysk

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-02-23 o 19:15
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:17   #990
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
lusha mozna zamawiac podobnoz przez neta


edit: widze ze Tanya mnie uprzedzila


Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Byłam właśnie w Macu w ZT macałam All Races i naprawdę nic specjalnego. Jedynie róż Personal Style jest boski idealnie beżowy, moim zdanie nie będzie robił świnkowego efektu na twarzy. Mi daje efekt lekkiej opalenizny

Cienie takie sobie, o Banashee już pisałam a reszta cieni niczym się nie wyróżnia. Świetnymi zamiennikami dla cienia All Ages są Malt, Mylar dlatego zrezygnowałam z zakupu.
Szminki które mi się podobają to Myself i 5N czyli będzie back2mac

szczyt kości policzkowych mam pomalowane CCB Hush stąd ten błysk


Ech i znów nie wiem co z tym Personalem zrobic Dziękuje za opinie i zdjęcia Zmacam go w piątek jak jeszcze będzie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.