2 GB - internet, proszę o odpowiedź! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 15:43   #1
respina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9

2 GB - internet, proszę o odpowiedź!


Posiadam mobilny internet z orange, dokładnie 2 GB na miesiąc. Czy ktoś z was wie na ile on wystarcza? Kobieta w salonie powiedziała mi, że do rozmów na gg, przeglądania strony i do podobnych drobnych spraw on jest jak najbardziej w porządku. Mam komputer stacjonarny, więc muzyki ani filmów na laptopa nie ściągam.
Ostatnio rozmawiałam ok. godzinę na skype, czy to jest wskazane przy 2 GB? Czy jednak będzie mi zżerać mnóstwooo i za chwilę będzie mulił?
Bardzo proszę o odpowiedź.
respina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:39   #2
ergastoplazma
Raczkowanie
 
Avatar ergastoplazma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Ja mam internet w orange i do przeglądania stron, gg itp. spokojnie mi wystarcza. A poza tym zawsze jak się rozłączasz to masz napisane ile mega danych zostało przesłane, jest jeszcze takie coś jak raporty i tam w zakładce połączenia mobilne możesz sprawdzić ile już wykorzystałaś
ergastoplazma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:25   #3
respina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Łączna ilość to jest to, co wykorzystałam, tak?
respina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 07:32   #4
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Cytat:
Napisane przez respina Pokaż wiadomość
Posiadam mobilny internet z orange, dokładnie 2 GB na miesiąc. Czy ktoś z was wie na ile on wystarcza? Kobieta w salonie powiedziała mi, że do rozmów na gg, przeglądania strony i do podobnych drobnych spraw on jest jak najbardziej w porządku. Mam komputer stacjonarny, więc muzyki ani filmów na laptopa nie ściągam.
Ostatnio rozmawiałam ok. godzinę na skype, czy to jest wskazane przy 2 GB? Czy jednak będzie mi zżerać mnóstwooo i za chwilę będzie mulił?
Bardzo proszę o odpowiedź.
przez takie rozmowy przez skype tez zżera, ja tak przecholowałam z filmami na iitv oglądałam codziennie serial po 2 odcinki(40min każdy) i po ok.2 tygodniach wyczerpałam 5GB
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:07   #5
respina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

O kurcze, no to dobrze wiedzieć. Też czasem oglądam ale na stacjonarnym, tak ięc nie będę oglądać na laptopie, bo zniknie to szybciej niż myślę ^^
respina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:21   #6
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

2GB to trochę mało. mnie często kilka dni przed czasem wyczerpuje się 5GB, no ale ja często jutuba oglądam.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 13:19   #7
ppestka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Wszystko zależy od tego do czego potrzebujesz neta. Osobiście sama zastanawiam się nad Orange.
Możecie powiedzieć jakie są lepsze i gorsze strony tego neta? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Czy jest jakaś różnica między free a bussines everywhere?
ppestka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 14:34   #8
respina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Dobre i złe strony, zła to jedynie zasięg, no ale to zalezy od miejsca zamieszkania. Ja mieszkam w baardzo małym miasteczku, wręcz wsi, ale internet chodzi bdb. No tylko musze przestrzegać limitu, bo jeśli go przekroczę no to wiadomo, że będzie chodził wolniej Ja jestem zadowolona z niego.
respina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 11:31   #9
ppestka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

dzięki za podpowiedź. Jeśli chodzi o zasięg to Orange ma chyba najlepszy zasięg , biorąc pod uwagę co oferuje konkurencja. Mam na myśli wprowadzenie technologii CDMA, dzięki której zasięg dociera w miejsca , które do tej pory były ciężko uchwytne. Przyglądałam strony innych operatorów, ale nie znalazłam info. żeby również mieli coś takiego. Zastanawia mnie również jak to jest w biznesie? Czy działa podobnie , czy są jakieś wyraźne różnice?
ppestka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:34   #10
respina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Tego niestety nie wiem, ale możliwe, że nawet jest lepiej.
respina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 10:17   #11
aliqua
Raczkowanie
 
Avatar aliqua
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier...:)
Wiadomości: 166
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Ja mam 3GB i ostatnio mi poszło w 2 tyg :/, no ale jak sie uważa żeby nie oglądać filmików i nie słuchać muzyki z neta to da się przezyc ten miesiąc. Dużo transferu schodzi też na otwieranie fotek, przekleństwo wątków na modzie , no i uważaj na blogi, czasem mają pełno zdjęć w dużej rozdzielczości, jeden klik i 200mb poszło.
Ale jeżeli używasz tylko do gg i zwykłego przeglądania stron to myśle, że powinno starczyc
aliqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 10:54   #12
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

Cytat:
Napisane przez ppestka01 Pokaż wiadomość
dzięki za podpowiedź. Jeśli chodzi o zasięg to Orange ma chyba najlepszy zasięg , biorąc pod uwagę co oferuje konkurencja. Mam na myśli wprowadzenie technologii CDMA, dzięki której zasięg dociera w miejsca , które do tej pory były ciężko uchwytne. Przyglądałam strony innych operatorów, ale nie znalazłam info. żeby również mieli coś takiego. Zastanawia mnie również jak to jest w biznesie? Czy działa podobnie , czy są jakieś wyraźne różnice?
Są minimalne różnice w cenach ( jeśli chodzi o niektóre warianty) a do tego w Bussines Everywhere w wyższych opcjach masz hotspoty za darmo. I jeszcze taka różnica, że w Free otrzymujesz Pakiet Złotówek a w Business osobno Pakiet minut i osobno Pakiet SMS
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:38   #13
ppestka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: 2 GB - internet, proszę o odpowiedź!

dzięki Ercola. O hot spotach wiedziałam, ale nie miałam pojęcia ,że oddzielnie są pakiety smsów i minut. A czy jak korzysta się z internetu (pakiet biznesowy), poza granicami kraju , to są jakieś dodatkowe udogodnienia?
ppestka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.