Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 13:03   #3151
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ale mieszać to razem, czy jedno po drugim stosować?
czyli powinnam zrobić kolejne zakupy na BU...hmmm
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 13:06   #3152
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
ale mieszać to razem, czy jedno po drugim stosować?
czyli powinnam zrobić kolejne zakupy na BU...hmmm
W zagłębienie dłoni wkraplam kilka kropel serum i dodaję do tego niewielką ilość żelu. Mieszam, nakładam i już

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Tzn, ja tak robię, ale zawsze można inaczej
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:51   #3153
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja dopiero teraz odkryłam, że po rozsmarowaniu żelu h. na mokrej skórze staje się ona przyjemnie miękka i nawilżona. Szkoda że ten efekt się zmywa razem z żelem rano ;p ja czekam aż żel się wchłonie i wtedy daje serum lemon. Ale na razie nie widzę większych efektów... Używam na zmianę na noc z kremem babydream
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:54   #3154
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
U mnie lemon po jakimś czasie przestał działać i musiałam zrobić przerwę w stosowaniu, żeby odzwyczaić skórę.
Teraz znowu jest ok
chyba zamówie migdała chcę używać na zmiane z serum z wit C.

Czym mniej więcej różni się flavo C od serum z wit C? oczywiście nie wiem który wybrać
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:15   #3155
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
chyba zamówie migdała chcę używać na zmiane z serum z wit C.

Czym mniej więcej różni się flavo C od serum z wit C? oczywiście nie wiem który wybrać
Flavo C jest chyba bardziej "udoskonalone".
Nie miałam jeszcze ani jednego, ani drugiego, więc trzeba by było sobie doczytać bo mogę się mylić
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:50   #3156
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć Dziewczęta, ja z BU używałam olejku pomarańczowego i serum azelowo - oliwkowe, i byłam bardzo zadowolona. Do tego zakupiłam jakieś hydrolaty i puder bambusowy. Wszystko świetnie się sprowowało, skóra świetlista i gładka. Teraz jednak przeszłam na produkty samorobione, bo się strasznie wkręciłam. Uwielbiam odmierzać, podgrzewać i mieszać .
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:01   #3157
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez cirill666 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta, ja z BU używałam olejku pomarańczowego i serum azelowo - oliwkowe, i byłam bardzo zadowolona. Do tego zakupiłam jakieś hydrolaty i puder bambusowy. Wszystko świetnie się sprowowało, skóra świetlista i gładka. Teraz jednak przeszłam na produkty samorobione, bo się strasznie wkręciłam. Uwielbiam odmierzać, podgrzewać i mieszać .
A co to za samoróbki są?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 21:15   #3158
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A co to za samoróbki są?

Zajrzyj na stronki : http://mazidla.com , http://www.naturalne-piekno.pl/ , http://www.zrobsobiekrem.pl/ , http://naturaliskosmetyki.pl/ . Polecam Mazidła, może też się wkręcisz .
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:33   #3159
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez cirill666 Pokaż wiadomość
Zajrzyj na stronki : http://mazidla.com , http://www.naturalne-piekno.pl/ , http://www.zrobsobiekrem.pl/ , http://naturaliskosmetyki.pl/ . Polecam Mazidła, może też się wkręcisz .
Siedziałam ostatnio na Mazidłach i ZSK, ale powinnam założyć sobie czarną opaskę na oczy, żeby nie widzieć tego wszystkiego, co chciałabym mieć

Chciałabym spirulinę.
Ktoś używał?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:01   #3160
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Siedziałam ostatnio na Mazidłach i ZSK, ale powinnam założyć sobie czarną opaskę na oczy, żeby nie widzieć tego wszystkiego, co chciałabym mieć

Chciałabym spirulinę.
Ktoś używał?
No właśnie, można fortunę stracić . Spirulinę mam ale jeszcze nie używałam. Kiedyś na targach kosmetycznych kupiłam gotowca i byłam bardzo zadowolona, więc myślę, że tak będzie i teraz. Skórka jak u niemowlaczka .
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:19   #3161
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez cirill666 Pokaż wiadomość
No właśnie, można fortunę stracić . Spirulinę mam ale jeszcze nie używałam. Kiedyś na targach kosmetycznych kupiłam gotowca i byłam bardzo zadowolona, więc myślę, że tak będzie i teraz. Skórka jak u niemowlaczka .
Słyszałam i czytałam o dobroczynnych właściwościach spiruliny.
Więc jak Ty to potwierdzasz, to ja chcę wiedzieć więcej
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 14:21   #3162
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jak na razie mogę napisać, że puder bambusowy jest suuuuper Ja mam ten z jedwabiem. Dzisiaj pierwszy raz go użyłam i jestem zachwycona.

Natomiast wczoraj użyłam olejku pomarańczowego i hydrolatu z kwiatu kocanki i miałam ściągniętą skórę Dzisiaj również użyłam już olejku pomarańczowego i hydrolat oczarowy (śmierdzi okropnie) i również mam efekt ściągniętej skóry Mało tego, wyskoczyły mi po nocy podskórne "niespodzianki", co zazwyczaj mi się nie zdarza w tym momencie cyklu
Mam nadzieję, że skóra mi się przyzwyczai do nowych kosmetyków i wkrótce będzie ok.
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 14:31   #3163
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Dzisiaj również użyłam już olejku pomarańczowego i hydrolat oczarowy (śmierdzi okropnie) i również mam efekt ściągniętej skóry .
:confu sed: ja uwielbiam zapach hydrolatu oczarowego czasami sobie odkręcam tylko żeby powąchać.
ale jak widać każdemu co innego odpowiada. Ja po 1. użyciu tegoż hydrolatu byłam zachwycona-skóra miękka, pachnąca i taka jakby nawilżona.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 14:47   #3164
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
:confu sed: ja uwielbiam zapach hydrolatu oczarowego czasami sobie odkręcam tylko żeby powąchać.
ale jak widać każdemu co innego odpowiada. Ja po 1. użyciu tegoż hydrolatu byłam zachwycona-skóra miękka, pachnąca i taka jakby nawilżona.
też uważam, że on cuchnie zresztą geraniowy również, fuj ale oczarowy był przyjemny, to jakoś przymykałam oko na ten apach
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:33   #3165
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Jak na razie mogę napisać, że puder bambusowy jest suuuuper Ja mam ten z jedwabiem. Dzisiaj pierwszy raz go użyłam i jestem zachwycona.

Natomiast wczoraj użyłam olejku pomarańczowego i hydrolatu z kwiatu kocanki i miałam ściągniętą skórę Dzisiaj również użyłam już olejku pomarańczowego i hydrolat oczarowy (śmierdzi okropnie) i również mam efekt ściągniętej skóry Mało tego, wyskoczyły mi po nocy podskórne "niespodzianki", co zazwyczaj mi się nie zdarza w tym momencie cyklu
Mam nadzieję, że skóra mi się przyzwyczai do nowych kosmetyków i wkrótce będzie ok.
Ja na oleje muszę uważać jak diabli,w momencie mam jakby przekarmioną skórę i wysypują mi drobne krostki,zazwyczaj dodaję kroplę lub 2 do gotowego serum lub kręce olejki do ciała
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:58   #3166
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

W sprawie zapachów uważam, że najokropniejszy jest hydrolat z kwiatu kocanki, z którego kręce tonik. Śmierdzi rosołem.
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:43   #3167
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:10   #3168
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
:confu sed: ja uwielbiam zapach hydrolatu oczarowego czasami sobie odkręcam tylko żeby powąchać.
ale jak widać każdemu co innego odpowiada. Ja po 1. użyciu tegoż hydrolatu byłam zachwycona-skóra miękka, pachnąca i taka jakby nawilżona.
A ja oczarowy tylko toleruję, tzn zapach.
Ale to dlatego, że zraziłam się do tego z Fitomedu.
On miał jeszcze silniejszy zapach i normalnie nie mogłam go strawić
Smarowanie twarzy odbywało się na wdechu
Masakra.

anka1892, jak lubisz ten zapach, to może ten z Fitomedu przypadłby Ci do gustu bo jest mocniejszy
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:26   #3169
tintalle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: never never land
Wiadomości: 17
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie!
czytam to forum już od dawna, pod wpływem tego, co piszecie ja również postanowiłam przestawić się na naturalne kosmetyki, z nadzieją, że uda mi się wreszcie zrobić porządek z cerą.

Skóra na mojej twarzy jest mieszana, mocno prztłuszczająca się w strefie T, bardzo zanieczyszczona, skłonna do zapychania, z dużą ilością zaskórników i pryszczami dodatkowo potrzebuje silnego nawilżania. Mam też sporo śladów po wypryskach.

Póki co, mam zamiar (przy najbliższym przypływie gotówki ) zrobić małe zamówienie na BU:
  1. Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem
  2. Hydrolat oczarowy
  3. Maseczka wulkaniczna z NEEM
  4. Olej tamanu
  5. Olejek myjący
  6. Peeling bursztynowy
  7. Puder bambusowy (jedwab + owies)
  8. Tonik z kwasami AHA/BHA 10%
  9. Serum AZELO-oliwkowe
Co Wy na to? Macie może jakieś lepsze propozycje? Trochę poczytałam o tych cudach tu na forum i na BU, ale jak widzę, ile wiecie, otwieram szeroko oczy z podziwu
tintalle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 20:39   #3170
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
słuszna uwaga, to maggi
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:30   #3171
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej

mam cerę mieszaną, zaskórniki i planuję kupić

hydrolat oczarowy
olejek myjący bezzapachowy ( czy inny bo nie wiem)
puder perłowy ( nie wiem czy na pewno ten zamówić )
pudełko na puder ;p
i serum azelo-oliwkowe

jakieś sugestie, podpowiedzi ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:34   #3172
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez tintalle Pokaż wiadomość
Witajcie!
czytam to forum już od dawna, pod wpływem tego, co piszecie ja również postanowiłam przestawić się na naturalne kosmetyki, z nadzieją, że uda mi się wreszcie zrobić porządek z cerą.

Skóra na mojej twarzy jest mieszana, mocno prztłuszczająca się w strefie T, bardzo zanieczyszczona, skłonna do zapychania, z dużą ilością zaskórników i pryszczami dodatkowo potrzebuje silnego nawilżania. Mam też sporo śladów po wypryskach.

Póki co, mam zamiar (przy najbliższym przypływie gotówki ) zrobić małe zamówienie na BU:
  1. Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem
  2. Hydrolat oczarowy
  3. Maseczka wulkaniczna z NEEM
  4. Olej tamanu
  5. Olejek myjący
  6. Peeling bursztynowy
  7. Puder bambusowy (jedwab + owies)
  8. Tonik z kwasami AHA/BHA 10%
  9. Serum AZELO-oliwkowe
Co Wy na to? Macie może jakieś lepsze propozycje? Trochę poczytałam o tych cudach tu na forum i na BU, ale jak widzę, ile wiecie, otwieram szeroko oczy z podziwu
Widzę, że mamy podobny typ cery. Od siebie mogę polecić peeling z bromeliany, ładnie złuszcza i nie roznosi syfków po buzi . Mam puder bambusowy z jedwabiem, też jestem zadowolona. Co prawda nie matuje buzi na 24h, ale w porównaniu z drogeryjnymi, spisuje się dużo lepiej.

Maseczka z Neem wiele mi nie dała - ot takie mazianko.

Hydrolat oczarowy i olejek myjący również stał się standardem moich zamówień. Polecam zwłaszcza pomarańczowy

Z tego, co wymieniłaś, to żel HA z alantoiną i pantenolem zapchał mi pory, zużyłam go do nóg po goleniu. U mnie za to lepiej sprawdził się HA odżywczy.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:44   #3173
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja na oleje muszę uważać jak diabli,w momencie mam jakby przekarmioną skórę i wysypują mi drobne krostki,zazwyczaj dodaję kroplę lub 2 do gotowego serum lub kręce olejki do ciała
Mam tak samo po różnych olejkach,a tak je chciałam kochać
Te krosteczki to faktycznie skutek jakby przekarmionej skóry,no ale co zrobić jak ona ciagle chce pić
Dodawałam właśnie zawsze 2-3 krople oleju z kocanki,teraz mi się skończyl więc po radach dziewczyn od składów zakupiłam lioton babydream natural i smarowałam nim twarz i szyję.
Efekt jest taki że na szyi nigdy nic mi sie nie zrobiło,to nawet tam mam takie krosteczki widoczne pod światło,więc mniemam że to właśnie wina oleji,bo nigdy nie smarowałam jej niczym innym..
Zgłupiałam nie wiem co używać.
Dziś już liotonu nie nakładałam tylko wymieszałam żel HA z żelem aloesowym Gorvity.
Trochę ściąga i nie nawilża pewnie dostatecznie,a u mnie teraz to mus przy kuracji antybiotykiem na buźke.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 12:08   #3174
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
:confu sed: ja uwielbiam zapach hydrolatu oczarowego czasami sobie odkręcam tylko żeby powąchać.
Oczar z mazideł pachnie pięknie ale mam teraz ten hydrolat z naturaliskosmetyki i ten już tak ładnie nie pachnie, nawet trochę śmierdzi.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 12:22   #3175
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

oczywiście się pomyliłam to hydrolat z kocanki tam mi cuchnie, a nie oczarowy (ten jest do wytrzymania)
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 12:31   #3176
tintalle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: never never land
Wiadomości: 17
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy podobny typ cery. Od siebie mogę polecić peeling z bromeliany, ładnie złuszcza i nie roznosi syfków po buzi . Mam puder bambusowy z jedwabiem, też jestem zadowolona. Co prawda nie matuje buzi na 24h, ale w porównaniu z drogeryjnymi, spisuje się dużo lepiej.

Maseczka z Neem wiele mi nie dała - ot takie mazianko.

Hydrolat oczarowy i olejek myjący również stał się standardem moich zamówień. Polecam zwłaszcza pomarańczowy

Z tego, co wymieniłaś, to żel HA z alantoiną i pantenolem zapchał mi pory, zużyłam go do nóg po goleniu. U mnie za to lepiej sprawdził się HA odżywczy.
bardzo dziękuję Ci za odpowiedź! czy stosowałaś jeszcze jakieś maseczki z BU? Może jest inna, godna polecenia? Nad tym żelem HA to się jeszcze w takim razie zastanowię
tintalle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:13   #3177
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Mam tak samo po różnych olejkach,a tak je chciałam kochać
Te krosteczki to faktycznie skutek jakby przekarmionej skóry,no ale co zrobić jak ona ciagle chce pić
Dodawałam właśnie zawsze 2-3 krople oleju z kocanki,teraz mi się skończyl więc po radach dziewczyn od składów zakupiłam lioton babydream natural i smarowałam nim twarz i szyję.
Efekt jest taki że na szyi nigdy nic mi sie nie zrobiło,to nawet tam mam takie krosteczki widoczne pod światło,więc mniemam że to właśnie wina oleji,bo nigdy nie smarowałam jej niczym innym..
Zgłupiałam nie wiem co używać [...]
Ja mam to samo, taka jakby lekka kaszka pod skórą Zapycha mnie dużo kremów, po zmianie na tydzień-dwa poprawia się i skóra wygładza, ale potem znowu to samo. Od 2 tygodni używam samego oleju z czarnej maliny (cuuudowny ), ale już od wczoraj widzę nierówną skórę pod światło.
Pomogło mi stosowanie toniku z kwasem salicylowym 2% - ale nie z BU, tylko sama zrobiłam najprostszy jaki można i działał świetnie (na hydrolacie oczarowym). A z BU moja skóra nie reagowała zapychaniem na żel hialuronowo-peptydowy, bardzo go lubię, bo dobrze nawilża - wg mnie lepiej od zwykłego HA 1%.
Czeka mnie ukręcenie serum flavo-c, które grzecznie czeka już 2 tygodnie, aż zejdzie mi uczulenie na białko mleka z twarzy (zachciało mi się jogurt bałkański zjeść...)
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:29   #3178
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
hej

mam cerę mieszaną, zaskórniki i planuję kupić

hydrolat oczarowy
olejek myjący bezzapachowy ( czy inny bo nie wiem)
puder perłowy ( nie wiem czy na pewno ten zamówić )
pudełko na puder ;p
i serum azelo-oliwkowe

jakieś sugestie, podpowiedzi ?
Hydrolat oczarowy - spoks, właśnie używam
Olejek - również (jeśli nie jesteś wrażliwa na zapachy i lubisz testować nowe, to możesz sobie wziąć jakiś pachnący)
Puder perłowy - osobiście nie używałam, mam standardowego bambusa i jest bardzo ok
Pudełko na puder - świetne rozwiązanie bo trzymać cały słoik pudru w torebce to tak nie za bardzo.... a pudełko zmieści się nawet w kieszeni spodni, bardzo poręczne
Serum azelo - stoi u mnie jeszcze nierozbełtane i czeka na odpowiedni moment
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-01-27 o 20:36
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:38   #3179
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Mam tak samo po różnych olejkach,a tak je chciałam kochać
Te krosteczki to faktycznie skutek jakby przekarmionej skóry,no ale co zrobić jak ona ciagle chce pić
Dodawałam właśnie zawsze 2-3 krople oleju z kocanki,teraz mi się skończyl więc po radach dziewczyn od składów zakupiłam lioton babydream natural i smarowałam nim twarz i szyję.
Efekt jest taki że na szyi nigdy nic mi sie nie zrobiło,to nawet tam mam takie krosteczki widoczne pod światło,więc mniemam że to właśnie wina oleji,bo nigdy nie smarowałam jej niczym innym..
Zgłupiałam nie wiem co używać.
Dziś już liotonu nie nakładałam tylko wymieszałam żel HA z żelem aloesowym Gorvity.
Trochę ściąga i nie nawilża pewnie dostatecznie,a u mnie teraz to mus przy kuracji antybiotykiem na buźke.
Może i skład ma fajny ,ale jest cięzki ,ja też kupiłam i używam do rąk.
Fajne kremy są w Matique.pl ,lubie tez lekkie sera do których dodaje po 1-2 kropli olejków,czasami daje skórze odpocząć i nie smaruje jej niczym na noc.

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Oczar z mazideł pachnie pięknie ale mam teraz ten hydrolat z naturaliskosmetyki i ten już tak ładnie nie pachnie, nawet trochę śmierdzi.
Dla mnie oczar z mazideł smierdział tanimi męskimi perfumami zmieszanymi z potemZ BU może być ,ale najfajniej pachnie ten z EcoSpa i jest bez konserwantów,tylko trzeba trzymać w lodówce i ma krótki termin.Jak widać zapach to kwestia gustu
Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Ja mam to samo, taka jakby lekka kaszka pod skórą Zapycha mnie dużo kremów, po zmianie na tydzień-dwa poprawia się i skóra wygładza, ale potem znowu to samo. Od 2 tygodni używam samego oleju z czarnej maliny (cuuudowny ), ale już od wczoraj widzę nierówną skórę pod światło.
Pomogło mi stosowanie toniku z kwasem salicylowym 2% - ale nie z BU, tylko sama zrobiłam najprostszy jaki można i działał świetnie (na hydrolacie oczarowym). A z BU moja skóra nie reagowała zapychaniem na żel hialuronowo-peptydowy, bardzo go lubię, bo dobrze nawilża - wg mnie lepiej od zwykłego HA 1%.
Czeka mnie ukręcenie serum flavo-c, które grzecznie czeka już 2 tygodnie, aż zejdzie mi uczulenie na białko mleka z twarzy (zachciało mi się jogurt bałkański zjeść...)
Chyba wszystkie przekarmiamy cerę,mnie też zawsze ratują kwasy a jak przesadzę z kwasami to ratuje mnie Emu oil i tak w kółko
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 06:52   #3180
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez tintalle Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję Ci za odpowiedź! czy stosowałaś jeszcze jakieś maseczki z BU? Może jest inna, godna polecenia? Nad tym żelem HA to się jeszcze w takim razie zastanowię
Sporo miałam.

Póki co chyba morska jest moim faworytem. Rozświetla, odświeża buzię, po paru użyciach mogę stwierdzić, że łagodzi podrażnienia, wspomaga gojenie krostek. Wadą jest natomiast fakt, że łazienka po jej użyciu jest zielona, ciężko się zmywa .

Poza tym z maseczka z Acerolą całkiem nieźle się spisuje, lekko ożywia cerę.

Truskawkowa też była całkiem-całkiem, jednakże doczytałam, że może powodować małe krosteczki bądź uczulenia (jak to truskawka). Ale osobiście byłam zadowolona, zwężała lekko pory, wygładzała i lekko rozjaśniała cerę.

Miałam jeszcze maseczkę wulkaniczną z ogórkiem, ale bardzo dawno jej używałam i za bardzo nie pamiętam, czy coś robiła ze skórą. Na pewno lekko podsuszała wypryski .


Teraz ja mam pytanie:

Czy mogłybyście mi polecić jakiś krem nawilżający o w miarę naturalnym składzie bez caprylic capric triglyceride, który mnie zapycha? Stosowałabym go na noc, po wysuszającym epiduo. Moja cera : 23 lata, rozszerzone pory, tłusta, skłonna do wyprysków.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...

Edytowane przez misterybusiness
Czas edycji: 2011-01-28 o 06:55
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.