Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 10:55   #1831
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, a ja mam pytanie trochę z innej beczki. Mój chłopak ma bardzo delikatną skórą, łatwo ulegającą podrażnieniom. Wystarczy, że założy zbyt szorstkie spodnie albo dłużej poćwiczy na rowerku treningowym i od razu ma podrażnioną całą wewnętrzną część ud i pośladki. Skóra jest zaczerwieniona i piecze. Doradźcie, proszę, które masło z BU mogłoby mu pomóc na takie podrażnienia?
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 12:14   #1832
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie na temat serum-olejku z wit. C? Zajeżdża mi on fasolką szparagową i nie daje jakiś powalających efektów
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 12:31   #1833
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie trochę z innej beczki. Mój chłopak ma bardzo delikatną skórą, łatwo ulegającą podrażnieniom. Wystarczy, że założy zbyt szorstkie spodnie albo dłużej poćwiczy na rowerku treningowym i od razu ma podrażnioną całą wewnętrzną część ud i pośladki. Skóra jest zaczerwieniona i piecze. Doradźcie, proszę, które masło z BU mogłoby mu pomóc na takie podrażnienia?
Ja też łatwo łapię podrażnienia: po golfach, swetrach mam podrażnione i zaczerwienione całe ręce, czasem plecy, a w miejscu zapięcia biustonosza mam tak podrażnioną i do tego ciemniejszą skórę, że wygląda to jak gdybym sobie kręgosłup obiła

Mi pomaga masło shea, używam na zmianę z oliwką Hippa Widzę poprawę, może nie jest idealnie, ale krostek mniej, skóra jest mniej czerwona, a ja nie mam już tak często uczucia, że muszę się koniecznie podrapać
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 12:53   #1834
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie na temat serum-olejku z wit. C? Zajeżdża mi on fasolką szparagową i nie daje jakiś powalających efektów
ja też tak myślałam, ale postanowiłam mimo to zużyć do końca buteleczkę, teraz jestem w połowie drugiej i widzę,że moje przebarwienia systematycznie jaśnieją,skóra jest jędrniejsza, ale efekty zauważyłam dopiero przy końcu pierwszego opakowania, tj. po ok. 2 miesiącach, czyli sporo. Nie ma tu takiego efektu wow jak po serum wodnym z wit.C,gdzie od razu było widać rozświetlenie skóry.
co do zapachu, ja mam wersję z olejem z zielonej kawy i mnie akurat odpowiada, taki ziołowy
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 21:07   #1835
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Od dłuższego czasu czaję się na BU i chcę zrobić zamówienie I do Was przychodzę z wielką prośbą jakie produkty byście mi poleciły? Przejrzałam forum i wiele z Was ma skórę tłustą / z wypryskami, a ja odwrotnie i dlatego pytam Mam cerę suchą - w ciepłe miesiące po prostu umiarkowanie suchą, w zimę bardzo i też z tego powodu proszę Was o pomoc, bo mało co daje radę w tym momencie Zdarzają się uczulenia (alergiczne), ale rzadko, bo staram się unikać alergizujących substancji. Nie mam skłonności do wyprysków, zapychania, nie przetłuszcza się. Bezproblematyczna pod tym względem. Jedynie na nosie mam zaskórniki, odkąd pamiętam tam są i przyzwyczaiłam się do tych czarnych kropeczek w końcu Po prostu wyglądam jak lżejsza forma truskawki
Ze spraw technicznych - nie maluję w ogóle twarzy, więc nie potrzebuję niczego do zmywania makijażu buzi. Myślałam o olejku myjącym, ale czy on nie wysuszy buzi? I zy wersja pomarańczowa nie jest alergizująca? Do demakijażu oczu stosuję micele (obecnie Biodermę Sensibio), ale zaczęły mi podrażniać oczy i skórę pod oczami
Co byście mi doradziły? Jakie produkty z własnego doświadczenia mogłybyście mi zaproponować?

Jeszcze o jedną rzecz chciałam zapytać - używała któraś z Was może soku z aloesu? Interesuje mnie on w kontekście pielęgnacji włosów i nie wiem czy warto go brać?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 01:21   #1836
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu czaję się na BU i chcę zrobić zamówienie I do Was przychodzę z wielką prośbą jakie produkty byście mi poleciły? Przejrzałam forum i wiele z Was ma skórę tłustą / z wypryskami, a ja odwrotnie i dlatego pytam Mam cerę suchą - w ciepłe miesiące po prostu umiarkowanie suchą, w zimę bardzo i też z tego powodu proszę Was o pomoc, bo mało co daje radę w tym momencie Zdarzają się uczulenia (alergiczne), ale rzadko, bo staram się unikać alergizujących substancji. Nie mam skłonności do wyprysków, zapychania, nie przetłuszcza się. Bezproblematyczna pod tym względem. Jedynie na nosie mam zaskórniki, odkąd pamiętam tam są i przyzwyczaiłam się do tych czarnych kropeczek w końcu Po prostu wyglądam jak lżejsza forma truskawki
Ze spraw technicznych - nie maluję w ogóle twarzy, więc nie potrzebuję niczego do zmywania makijażu buzi. Myślałam o olejku myjącym, ale czy on nie wysuszy buzi? I zy wersja pomarańczowa nie jest alergizująca? Do demakijażu oczu stosuję micele (obecnie Biodermę Sensibio), ale zaczęły mi podrażniać oczy i skórę pod oczami
Co byście mi doradziły? Jakie produkty z własnego doświadczenia mogłybyście mi zaproponować?

Jeszcze o jedną rzecz chciałam zapytać - używała któraś z Was może soku z aloesu? Interesuje mnie on w kontekście pielęgnacji włosów i nie wiem czy warto go brać?
Wprawdzie ja suchej cery nie mam,ale czasami miewam okresy przesuszenia, szczegolnie gdy uzywam kwasow. Wowczas sprawdzilo sie u mnie polaczenie oleju, zelu hiluronowego i kremu nawilzajacego Ziaja calma (tylko nie biolipidowy) ;d

Tobie moge polecic maslo ze skrzypem (osobiscie bardzo lubie) jest tresciwe, fajnie nawilza i pozostawia miekka i gladka cere. W przypadku Twojej cery zapewne sprawdziloby sie maslo shea (sporo osob z podobna cera go uzywa) oraz olej z avocado. Ten ostatni swietnie sie wchlania,ale tez dobrze nawilza i jest olejem naszpikowanym roznymi witaminami.

Odnosnie olejku myajacego to skoro masz sklonnosci do alergii to najlepiej wybierz bezzapachowy. Po co masz sie dodatkowo narazac a pozniej opychac produkty na wymiankowym?:P Olejki przede wszystkim lagodnie oczyszczaja, wiec dla Ciebie bylyby odpowiednie bo by niepotrzebnie nie podsuszyly CI cery tak jak robia to drogeryjne zele naszpikowane agresywnymi deteregentami, ktore naruszaja warstwe lipidowa naskorka. Nie musisz sie obawiac co do wysuszenia. Mimo,ze nie mam suchej cery to nigdy nie mialam delikatniejszego prouktu myjacego po ktorym nie odczuwalam uczucia sciagniecia.

Odnosnie produktow pod oczy ktore przyniosa Ci ulge polecam CI zele z flos leku. Poczytaj sobie recenzje na kwc ktory lagodzi podraznienia,bo teraz nie pamietam ktory konkretnie sprawowal taka funkcje. Ja aktualnie uzywam aloesowego i jestem strasznie zadowolona bo dziala

Ja uzywam soku / zelu z aloesu z eco spa. Zwykle dodaje go do serum (woda + hoenyquat rowniez z eco spa)ktore aplikuje po umyciu wlosow i swietnie nawilza wlosy. Oczywiscie mozna go dodawac do odzywek itd,ale ja wole w taiej formie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 08:34   #1837
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Kretka666 moja przyjaciółka ma bardzo suchą skórę i ostatnio jak robiłam paczke zamówiła olejek myjący, puder diamentowy i powiedziała że dzięki temu olejowi pierwszy raz ma uczucie nawilżonej buźki po myciu więc myślę ze jak najbardziej
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 10:30   #1838
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wprawdzie ja suchej cery nie mam,ale czasami miewam okresy przesuszenia, szczegolnie gdy uzywam kwasow. Wowczas sprawdzilo sie u mnie polaczenie oleju, zelu hiluronowego i kremu nawilzajacego Ziaja calma (tylko nie biolipidowy) ;d

Tobie moge polecic maslo ze skrzypem (osobiscie bardzo lubie) jest tresciwe, fajnie nawilza i pozostawia miekka i gladka cere. W przypadku Twojej cery zapewne sprawdziloby sie maslo shea (sporo osob z podobna cera go uzywa) oraz olej z avocado. Ten ostatni swietnie sie wchlania,ale tez dobrze nawilza i jest olejem naszpikowanym roznymi witaminami.

Odnosnie olejku myajacego to skoro masz sklonnosci do alergii to najlepiej wybierz bezzapachowy. Po co masz sie dodatkowo narazac a pozniej opychac produkty na wymiankowym?:P Olejki przede wszystkim lagodnie oczyszczaja, wiec dla Ciebie bylyby odpowiednie bo by niepotrzebnie nie podsuszyly CI cery tak jak robia to drogeryjne zele naszpikowane agresywnymi deteregentami, ktore naruszaja warstwe lipidowa naskorka. Nie musisz sie obawiac co do wysuszenia. Mimo,ze nie mam suchej cery to nigdy nie mialam delikatniejszego prouktu myjacego po ktorym nie odczuwalam uczucia sciagniecia.

Odnosnie produktow pod oczy ktore przyniosa Ci ulge polecam CI zele z flos leku. Poczytaj sobie recenzje na kwc ktory lagodzi podraznienia,bo teraz nie pamietam ktory konkretnie sprawowal taka funkcje. Ja aktualnie uzywam aloesowego i jestem strasznie zadowolona bo dziala

Ja uzywam soku / zelu z aloesu z eco spa. Zwykle dodaje go do serum (woda + hoenyquat rowniez z eco spa)ktore aplikuje po umyciu wlosow i swietnie nawilza wlosy. Oczywiscie mozna go dodawac do odzywek itd,ale ja wole w taiej formie.
Dziękuję za odpowiedź
Jeśli chodzi o olejek myjący, to wezmę bezzapachowy, dobrze mówisz Żelami wprawdzie nie myję buzi, ale mydłami (witam koleżankę z wątku LF ) i one mi strasznie wysuszają skórę - latem mogę bez problemu myć, a zimą tylko płyn micelarny do oczyszczania się nadaje. Może to problem z wodą w zimie? Dlatego też chciałam spróbować olejku, wydaje się delikatniejszy i przez to, że jest olejkiem, to od razu buzię mi natłuści może trochę?

Żele z Flos-leku już próbowałam i jeśli chodzi o łagodzenie to są dobre, ale mam suchą skórę pod oczami i na powiekach, więc muszę używać czegoś treściwego. Akurat w sferze kremów pod oczy mam swoje ulubione

Z Eco Spa bardzo mnie ciekawił ten honeyquat już dawno, ale nadal się nie zebrałam, żeby zrobić zamówienie Honeyquat nadaje się naprawdę jako serum ochronne do włosów? Np. przy suszeniu ich suszarką?

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Kretka666 moja przyjaciółka ma bardzo suchą skórę i ostatnio jak robiłam paczke zamówiła olejek myjący, puder diamentowy i powiedziała że dzięki temu olejowi pierwszy raz ma uczucie nawilżonej buźki po myciu więc myślę ze jak najbardziej
Puder diamentowy jest do makijażu, prawda? A ja nie maluję się, więc puder raczej nie dla mnie Ale olejek mam na liście i będzie mój

Z tego, co ja sama planowałam, to chciałam:
- Olejek myjący (bezzapachowy, już zostałam przekonana )
- Serum-olejek regenerujący 3xROSE
- Serum-olejek z witaminą C10 + śliwka
- Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%

Co Wy na to? Serum 3xrose na noc, a z wit. C na dzień, wymieszane z żelem HA i kremem.

Edit: I jeśli chciałabym oczyścić nos z zaskórników i ogólnych zanieczyszczeń z okolic nosa, to mogłabym używać serum AZELO-oliwkowe lub lemon? Nie wysuszy dodatkowo skóry? I kiedy używać takiego serum, w które miejsce pielęgnacji dla sucharka wrzucić je?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-02-26 o 11:38
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 16:26   #1839
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Kretka - świetny zestaw, moja przyjaciółka ma suchą cerę i u niej się sprawdza + ode mnie: mam ten żel: jest niesamowicie wielofunkcyjny.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 17:06   #1840
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Słuchajcie, a czy mogę dodać do serum flavo c żelu hialuronowego? Jak nakładam flavo samo to niby się wchłania ale nie idealnie, pozostaje taka jakby lepka warstwa. Może z żelem będzie lepiej
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 17:29   #1841
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a czy mogę dodać do serum flavo c żelu hialuronowego? Jak nakładam flavo samo to niby się wchłania ale nie idealnie, pozostaje taka jakby lepka warstwa. Może z żelem będzie lepiej
Czemu nie ja sama często mieszam różne sera, które z żelem wchłaniają się o wiele lepiej i nie czuć tak bardzo tej tłustości/lepkości. Polecam ten sposób. No i właściwości pielęgnacyjne wzrastają .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 18:22   #1842
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Czemu nie ja sama często mieszam różne sera, które z żelem wchłaniają się o wiele lepiej i nie czuć tak bardzo tej tłustości/lepkości. Polecam ten sposób. No i właściwości pielęgnacyjne wzrastają .
dzięki! tak podejrzewałam ale chciałam się upewnić
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:27   #1843
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Jeśli chodzi o olejek myjący, to wezmę bezzapachowy, dobrze mówisz Żelami wprawdzie nie myję buzi, ale mydłami (witam koleżankę z wątku LF ) i one mi strasznie wysuszają skórę - latem mogę bez problemu myć, a zimą tylko płyn micelarny do oczyszczania się nadaje. Może to problem z wodą w zimie? Dlatego też chciałam spróbować olejku, wydaje się delikatniejszy i przez to, że jest olejkiem, to od razu buzię mi natłuści może trochę?

Z Eco Spa bardzo mnie ciekawił ten honeyquat już dawno, ale nadal się nie zebrałam, żeby zrobić zamówienie Honeyquat nadaje się naprawdę jako serum ochronne do włosów? Np. przy suszeniu ich suszarką?

Z tego, co ja sama planowałam, to chciałam:
- Olejek myjący (bezzapachowy, już zostałam przekonana )
- Serum-olejek regenerujący 3xROSE
- Serum-olejek z witaminą C10 + śliwka
- Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%

Co Wy na to? Serum 3xrose na noc, a z wit. C na dzień, wymieszane z żelem HA i kremem.

Edit: I jeśli chciałabym oczyścić nos z zaskórników i ogólnych zanieczyszczeń z okolic nosa, to mogłabym używać serum AZELO-oliwkowe lub lemon? Nie wysuszy dodatkowo skóry? I kiedy używać takiego serum, w które miejsce pielęgnacji dla sucharka wrzucić je?
Rowniez witam kolezanke

Olejek raczej nie natlusci Ci cery ,dlatego ze on po sobie nie pozostawia zadnej tlustej powloczki. Natomiast na pewno lagodnie oczysci Ci ja, nie wysuszajac jej wiec w Twoim przypadku to rowniez jest na plus.

Odnosnie Hoeyquata to ja go uzywam jako serum, a kiedys uzywalam jako dodatek do odzywek. Zarowno w jednej jak i drugiej formie sie sprawdzal. Jednak wole go w formie serum z uwagi na to,ze jest to znaaaacznie ekonomiczniejsze i chroni przed cieplem suszarki, ponad to swietnie wplywa na koncowki wlosow i pozostawia bardzo blyszczace wlosy. Przynajmniej u mnie tak jest.

Jezeli masz sucha cere to polecam CI podwojne zele one znacznie lepiej nawilzaja, co do pozostalej czescim tj. serum i witamina c, to nie wiem czy to nie za duzo. Lepiej postaw na jeden produkt,bo co za duzo to niezdrowo.

Serum azelo nie usunie zaskornikow.Natomiast na nie dobre sa kwasy BHA. Chociaz to tez zalezy jak gleboko sa osadzone. Moje sa tak gleboko,ze jedynie troche bledna , natomiast o calkowitnym ich usunieciu nie ma niestety mowy. Tonik BHA na poczatku mnie podsuszal, natomiast krem azelo juz nie. POza tym lepiej bys zdecydowala sie na jeden konkretny produkt, ktory zawiera take skladniki aktywne. Bo jak bedziesz mieszac trzy rozne produkty to dopiero mozesz sobie narobic krzywde.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 20:55   #1844
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a czy mogę dodać do serum flavo c żelu hialuronowego? Jak nakładam flavo samo to niby się wchłania ale nie idealnie, pozostaje taka jakby lepka warstwa. Może z żelem będzie lepiej
jasne, tak się lepiej wchłonie; ja dodaję HA do wszystkich olejów i każdego serum
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 21:40   #1845
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Rowniez witam kolezanke

Olejek raczej nie natlusci Ci cery ,dlatego ze on po sobie nie pozostawia zadnej tlustej powloczki. Natomiast na pewno lagodnie oczysci Ci ja, nie wysuszajac jej wiec w Twoim przypadku to rowniez jest na plus.

Odnosnie Hoeyquata to ja go uzywam jako serum, a kiedys uzywalam jako dodatek do odzywek. Zarowno w jednej jak i drugiej formie sie sprawdzal. Jednak wole go w formie serum z uwagi na to,ze jest to znaaaacznie ekonomiczniejsze i chroni przed cieplem suszarki, ponad to swietnie wplywa na koncowki wlosow i pozostawia bardzo blyszczace wlosy. Przynajmniej u mnie tak jest.

Jezeli masz sucha cere to polecam CI podwojne zele one znacznie lepiej nawilzaja, co do pozostalej czescim tj. serum i witamina c, to nie wiem czy to nie za duzo. Lepiej postaw na jeden produkt,bo co za duzo to niezdrowo.

Serum azelo nie usunie zaskornikow.Natomiast na nie dobre sa kwasy BHA. Chociaz to tez zalezy jak gleboko sa osadzone. Moje sa tak gleboko,ze jedynie troche bledna , natomiast o calkowitnym ich usunieciu nie ma niestety mowy. Tonik BHA na poczatku mnie podsuszal, natomiast krem azelo juz nie. POza tym lepiej bys zdecydowala sie na jeden konkretny produkt, ktory zawiera take skladniki aktywne. Bo jak bedziesz mieszac trzy rozne produkty to dopiero mozesz sobie narobic krzywde.
Kwasów używać nie chcę, bo do nich jednak trzeba się filtrować, a ja tego nie robię. Zostane sobie z nimi w takim wypadku, co mi tam Nic mi nie wyskakuje z nich, po prostu mam czarne kropki, takie kraterki I jak robiłam maseczki The Face Shop, to nic nie wychodziło mi na niej, czystą maseczkę zdzierałam Jedynie za pierwszym razem coś tam wyszło. Dziwne są

Podwójne żele są w asortymencie BU? A mogabym w takim razie używać tylko jednego serum z żelem? Bo ten 3xroses mnie interesuje, na noc. Choć jeśli mocno pachnie różami, to nie wiem czy zniosę, od kwiecistych zapachów łapią mnie migreny
W dzień mogłabym sam żel z kremem mieszać, tak?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Kretka - świetny zestaw, moja przyjaciółka ma suchą cerę i u niej się sprawdza + ode mnie: mam ten żel: jest niesamowicie wielofunkcyjny.
A używa koleżanka jakiś kremów przy okazji też?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:19   #1846
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A używa koleżanka jakiś kremów przy okazji też?
Nie, to był jej pierwszy zakup. Ale się rozgląda
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:19   #1847
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Podwójne żele są w asortymencie BU? A mogabym w takim razie używać tylko jednego serum z żelem? Bo ten 3xroses mnie interesuje, na noc. Choć jeśli mocno pachnie różami, to nie wiem czy zniosę, od kwiecistych zapachów łapią mnie migreny
W dzień mogłabym sam żel z kremem mieszać, tak?[COLOR="Silver"]
No to raczej zaskorniki "bez niczego" sie nie usuna. A najlepsze na niedoskonalosci sa kwasy. Wiec sama we wlasnym zakresie szukaj i testuj produktu ktory bylby odpowiedni pod tym wzgledem. Ja uzywam kwasow BHA i czesc mi usunelo zaskornikow, a czesc nie - jedynie zbledly.

Oczywiscie,ze podwojne zele sa w asortymencie BU tj. czysty, pedytowy i kwiatowy. Czasami warto otworzyc strone sklepu i ja przejrzec ( taka moja drobna sugestia) Ponad to tez jest tam opis co z czym moglabys uzywac ,wiec w tym momencie odsylam Cie do strony BU.

Jezeli serum mozna mieszac z zelem hialuronowym to tak mozesz do mieszac z zelem. Bo nie kazde seurm moze stanowic taki dodatek,wiec musisz sobie poczytac na stronie. Ja zadnego serum z tego co chcesz kupic nie mialam,wiec ciezko jest mi sie wypowiedziec pod tym wzgledem.

Oczywiscie do kremu mozesz dodac zel hialuronowy, mozesz zel rowniez wymieszac z olejem. Zreszta pisalam to juz wczesniej;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:27   #1848
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No to raczej zaskorniki "bez niczego" sie nie usuna. A najlepsze na niedoskonalosci sa kwasy. Wiec sama we wlasnym zakresie szukaj i testuj produktu ktory bylby odpowiedni pod tym wzgledem. Ja uzywam kwasow BHA i czesc mi usunelo zaskornikow, a czesc nie - jedynie zbledly.

Oczywiscie,ze podwojne zele sa w asortymencie BU tj. czysty, pedytowy i kwiatowy. Czasami warto otworzyc strone sklepu i ja przejrzec ( taka moja drobna sugestia) Ponad to tez jest tam opis co z czym moglabys uzywac ,wiec w tym momencie odsylam Cie do strony BU.

Jezeli serum mozna mieszac z zelem hialuronowym to tak mozesz do mieszac z zelem. Bo nie kazde seurm moze stanowic taki dodatek,wiec musisz sobie poczytac na stronie. Ja zadnego serum z tego co chcesz kupic nie mialam,wiec ciezko jest mi sie wypowiedziec pod tym wzgledem.

Oczywiscie do kremu mozesz dodac zel hialuronowy, mozesz zel rowniez wymieszac z olejem. Zreszta pisalam to juz wczesniej;d
Jak już pisałam - kwasów używać nie chcę, bo trzeba się filtrować, a ja tego nie robię. Już wolę zostać w kropki, bo to nie boli i nie przeszkadza Myślałam tylko, że serum by coś pomogło, ale jak nie, to nie ma problemu.

A myślisz, że ja bez przeglądania strony weszłam sobie na forum i pieprzę o czymkolwiek? Po prostu zapytałam, tyle. Pytać można

Przemyślę sobie zkaupy i już nie zawracam głowy
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:36   #1849
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Złożyłam jedno zamówienie i znalazł się tam tylko olejek myjący pomarańczowy oraz masło shea. Dalej mam problem co jeszcze wybrać. Czytam, porównuję i już zgłupiałam, za dużo tego Mam cerę mieszaną z przebarwieniami posłonecznymi, "truskawkowy" nos i ostatnio skłonności do zapchanych porów na czole (choć jest odsłonięte z włosów), część też chce używać do włosów. Zależy mi najbardziej na dodaniu skórze blasku i jednolitego koloru oraz pozbycia się niechcianych krostek.

Chciałabym olejek arganowy ale mam trzy różne olejki w domu plus dojdzie mi masło - nie chce przesadzać z ilością bo jak mam okresy "lenistwa" to trudno mi używać cokolwiek. Zazwyczaj data przydatności to 6-8 miesięcy więc nie chce robić zapasów. W sumie chętnie kupiłabym wszystkie oleje i masła, muszę się mocno pilnować
Kusi mnie wcierka do włosów, płyn wzmacniający do włosów - miała któraś ten produkt? Opłaca się? Pomaga w ogóle?
A do twarzy...
Myślę o serum i tu myślę o AZELO-oliwkowym (ze względu na rozjaśnianie przebarwień posłonecznych) oraz o Serum-olejek z witaminą C 10%. Może coś innego jeszcze wezmę pod uwagę ale te dwa jakoś najbardziej przypadły mi do gustu z opisu. Muszę omijać też wszystko z BHA. I ogólnie chciałabym nie korzystać z kwasów.
Na 99% zamówię kwas hialuronowy ale nie wiem czy warto jak nie mam go do czego dodać. Nie będzie mnie mocno ściągał? Na włosy oczywiście byłby akurat ale nie wiem co z twarzą. Pewnie hydrolat by się przydał i chyba wzięłabym sławetny oczarowy i sprawdziła jego działanie

Najgorsze jest czekanie na przesyłkę, chciałabym mieć już moje zamówienie. Muszę się też pilnować co za duży rachunek mi nie wyjdzie i to jest chyba jednak gorsze od czekania na przesyłkę
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 23:46   #1850
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak już pisałam - kwasów używać nie chcę, bo trzeba się filtrować, a ja tego nie robię. Już wolę zostać w kropki, bo to nie boli i nie przeszkadza Myślałam tylko, że serum by coś pomogło, ale jak nie, to nie ma problemu.

A myślisz, że ja bez przeglądania strony weszłam sobie na forum i pieprzę o czymkolwiek? Po prostu zapytałam, tyle. Pytać można

Przemyślę sobie zkaupy i już nie zawracam głowy
No na to wygląda
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 10:11   #1851
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A czy możecie mi polecić krem przy stosowaniu serum migdałowego? Czy na Biochemii jest taki czy szukać w sklepach?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:35   #1852
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A czy możecie mi polecić krem przy stosowaniu serum migdałowego? Czy na Biochemii jest taki czy szukać w sklepach?
może humektan czy physiogel
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:44   #1853
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
może humektan czy physiogel
Humektan miałam. A nie jest za lekki?
A ten drugi to o będzie dobry pod makijaż? Czy wyłącznie na noc? Bo zdania na kwc są podzielone. A że mam skórę mieszaną to boję się, że mnie zapcha...
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:00   #1854
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja też mam mieszana i u mnie Physiogel się dobrze sprawdził przy kuracji retinem W sumie jaki będzie pod makijaż to nie wiem bo nigdy nie próbowałam
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:11   #1855
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Ja też mam mieszana i u mnie Physiogel się dobrze sprawdził przy kuracji retinem W sumie jaki będzie pod makijaż to nie wiem bo nigdy nie próbowałam
A jak stosujesz? Na noc, na dzień gdy nie nakładasz podkładu?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:09   #1856
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja stosowałam gdy czułam potrzebe, najczęściej rano, ale wieczorem też się zdarzało. Ja nie używam już około roku żadnych podkładów czy fluidów Po prostu nie czuję takiej potrzeby
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:04   #1857
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Ja stosowałam gdy czułam potrzebe, najczęściej rano, ale wieczorem też się zdarzało. Ja nie używam już około roku żadnych podkładów czy fluidów Po prostu nie czuję takiej potrzeby
Zazdroszczę. Też bym tak chciała..
Dzięki za odp
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:52   #1858
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A czy możecie mi polecić krem przy stosowaniu serum migdałowego? Czy na Biochemii jest taki czy szukać w sklepach?
A może Cetaphil? Moim zdaniem jest rewelacyjny
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:28   #1859
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A czy możecie mi polecić krem przy stosowaniu serum migdałowego? Czy na Biochemii jest taki czy szukać w sklepach?
A nie lepiej zel hiluronowy polaczony z olejem np. z rozy rdzawej? Dobrze nawilzaja...;d Jeszcze napisz najlepiej jaki masz rodzaj cery. I co chcesz osiagnac w ten sposob? Bo mi po serum migalowym nic z cera sie nie dzialo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:16   #1860
Bekah
Raczkowanie
 
Avatar Bekah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 61
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Słuchajcie, wiem, że niektóre z Was miały problem z zamówieniami z BU - mnie się zdarzyło pierwszy raz, że w półproduktach pływał farfocel... Za późno go zauważyłam i niestety zdążył się trochę pomieszać podczas kręcenia (konkretnie serum migdałowego). Nie wiem, co teraz powinnam zrobić albo na co się szykować. Napisałam do BU, ale boję się, że oni uznają, że to nie ich wina. Boję się też używać serum, w którym pływał farfocel (w dodatku nie mam pojęcia, co to za paproch)... Co robić, co robić?
__________________
- Mam ochotę zmienić tożsamość. - powiedziała Eufrozyna, uniósłszy wzrok znad tamborka.
Bekah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.