Totalna przemiana 15-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor włosów do mnie pasuje?
Blond 2 15,38%
Jasny Blond 0 0%
Brąz 2 15,38%
Jasny Brąz 3 23,08%
Jasny Złoty Brąz 1 7,69%
Aktualny 4 30,77%
Złoty Brąz 1 7,69%
Głosujący: 13. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-17, 16:43   #1
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26

Totalna przemiana 15-latki


Witam drogie panie... Te forum nie jest mi specjalnie obce, ponieważ kiedyś zapytałam tutaj jakie są ciekawego upięcia włosów. Pewnie nikt tego nie pamięta, ale to w tej chwili nie jest ważne.

Moim dzisiejszym pytaniem a raczej prośbą jest byście pomogły mi zrobić metamorfozę mojej osoby. Poniżej wstawię moje zdjęcie by było wam łatwiej. To co chciałabym zmienić to przede wszystkim włosy. Jeszcze niedawno obiecałam sobie że nie będę robić nic z włosami. A dlaczego? Sama nie wiem. Wczoraj tak sobie rozmyślając pomyślałam że skoro są wakacje to trzeba coś ze sobą zrobić. Jedną z takich rzeczy jest właśnie metamorfoza. Wiem że to rzadkie spotkać tutaj nastolatkę, która prosi o pomoc w zmianie swojego wizerunku. Mam nadzieje że to nikogo nie zniechęci do udzielenia mi rad. Ale wracając do sedna sprawy. Co do fryzury to myślałam by trochę obciąć pasma. Ale nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie. Może coś innego zaproponujecie. Jeśli ktoś mi podpowie jaki kolor włosów będzie do mnie bardziej pasował to też się ucieszę. Kolejnym punktem mojej metamorfozy jest styl ubierania. Chciałabym znać wasze zdanie. Jaki styl ubierania będzie do mnie najbardziej pasował, w czym będzie mi dobrze.

Gdyby były jakieś pytania to proszę pisać w tym temacie. Za wszystkie rady bardzo dziękuje


A oto zdjęcie: (mam nadzieje że są dość wyraziste)
http://www.images.net.pl/?di=HXB2 - w całej okazałości
http://www.images.net.pl/?di=8S3H - twarz

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie... Te forum nie jest mi specjalnie obce, ponieważ kiedyś zapytałam tutaj jakie są ciekawego upięcia włosów. Pewnie nikt tego nie pamięta, ale to w tej chwili nie jest ważne.

Moim dzisiejszym pytaniem a raczej prośbą jest byście pomogły mi zrobić metamorfozę mojej osoby. Poniżej wstawię moje zdjęcie by było wam łatwiej. To co chciałabym zmienić to przede wszystkim włosy. Jeszcze niedawno obiecałam sobie że nie będę robić nic z włosami. A dlaczego? Sama nie wiem. Wczoraj tak sobie rozmyślając pomyślałam że skoro są wakacje to trzeba coś ze sobą zrobić. Jedną z takich rzeczy jest właśnie metamorfoza. Wiem że to rzadkie spotkać tutaj nastolatkę, która prosi o pomoc w zmianie swojego wizerunku. Mam nadzieje że to nikogo nie zniechęci do udzielenia mi rad. Ale wracając do sedna sprawy. Co do fryzury to myślałam by trochę obciąć pasma. Ale nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie. Może coś innego zaproponujecie. Jeśli ktoś mi podpowie jaki kolor włosów będzie do mnie bardziej pasował to też się ucieszę. Kolejnym punktem mojej metamorfozy jest styl ubierania. Chciałabym znać wasze zdanie. Jaki styl ubierania będzie do mnie najbardziej pasował, w czym będzie mi dobrze.

Gdyby były jakieś pytania to proszę pisać w tym temacie. Za wszystkie rady bardzo dziękuje


A oto zdjęcie: (mam nadzieje że są dość wyraziste)
http://www.images.net.pl/?di=HXB2 - w całej okazałości
http://www.images.net.pl/?di=8S3H - twarz

Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Anna3133.jpg (68,9 KB, 383 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-17 o 20:06 Powód: zalaczenie zdjec do zalacznika -regulamin
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 17:58   #2
Piekna_
Raczkowanie
 
Avatar Piekna_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski
Wiadomości: 38
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

No hej :3 radziłabym Ci przemalowanie włosów na jakiś ciemniejszy blond wchodzący w brąz grzyweczke prostą i ogólnie wyciieniowac włosy i skrócic no i najlepiej gdybys je codziennie prostowała malujesz sie ? na zdjeciu wyglada na to że nie , a powinnaś . Jakiś krem tonujący np . z Garniera BB do tego puder , brązer , tusz do rzes i tyle wystarczy nie potrebny ci podklad poniewaz bd zatykal pory :P mogłabyś kupic sobie normalne ciemne rurki ( tylko nie za obcisłe bo bardzo szczupła to nie jestes ..sorki ) , kup sobie jakiś sweterek np. http://cropp.com/#/collection/women :d jakieś ładne bluzki albo koszule aa i nie zakładaj na siebie bluz.. wygląda to bardzo niechlujnie xD nie chódź w dresach też pomaluj paznokcie na jakis fajny oczo☠☠☠ny kolor :P hehe . Mam nadzieje że pomogłam
__________________
Od początku wiedziałam że bd osobą której trudno bd sie pozbyc z mojej głowy
Piekna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 18:55   #3
marry2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Moim zdaniem asymetryczna fryzurka nie dłuższa niż do ramion. Tak jak Piękna_ radziła prosta grzywka i na pewno ciemniejszy kolor.Powodzenia
marry2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 19:00   #4
Ankhi
Rozeznanie
 
Avatar Ankhi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 503
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Spróbuj wstawić jakieś lepsze zdjęcia. Wtedy dodam jakieś wskazówki odnośnie do makijażu.
Masz piękne włosy. Są gęste, możesz je zapuszczać, to będą robić świetne wrażenie. Doradzam farbę w jakimś odcieniu brązu, może z kasztanowym połyskiem.
Figurę też widać, że masz ładną, nie musisz nic tuszować. I jak ci wygodnie, to choć sobie po domu w bluzach, dresach i w czym tylko chcesz.
Jak gdzieś wychodzisz, to możesz zakładać legginsy: gładkie, wzorzyste, masz szczupłe nogi, więc nie musisz się martwić, że wzorki je poszerzą. Mogą też być rurki, spódniczki, sukienki, co ci pasuje. Teraz są supermodne subtelne tuniki w pastelowych kolorach, myślę, że dla ciebie byłyby idealne. Do tego pasek podkreślający talię i balerinki.
Nie wiem, czy mieszkasz w mieście, czy poza miastem, ale zorientuj się, czy w okolicy nie ma jakiegoś dobrego szmateksu. U mnie jest taki i można w nim znaleźć ciuchy dużo dużo fajniejsze niż w drogich sklepach.
Proponuję biżuterię, pasowałaby ci delikatna, subtelne kolczyki imitujące diamenty, łańcuszek z wisiorkiem.
Mogłabyś wstawić zdjęcie dłoni? "Zajmiemy się" twoimi paznokciami.
Aaa i kup sobie ładną bieliznę, dobry stanik, w którym będziesz się wygodnie czuła. Myślę, że dla każdej młodej kobiety do istotna sprawa.
Czekam na kolejne fotki.
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi!
Ankhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 19:49   #5
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Rozpiszę mój odpis w punktach:

1. Czego dokładnie mam zrobić zdjęcia. Głowy, ciała?
2.http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATUR ALS_DISCOVER&prdcode=P520 01&varcode=3600540179654& back=1 - to jest link z paletą kolorów mojej ulubionej farby. Poprosiłabym o wskazanie którą farbę macie na myśli.
3. O ciuchy to tam nie muszę się martwić. Mój tata sprzedaje ciuchy i co jakiś czas jeździmy do hurtowni a tam ciuchów to kilkanaście hal.
4. http://www.images.net.pl/?di=389F
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 22:37   #6
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Chciałam jeszcze spytać jak bardzo włosy moją być obcięte zdaniem innych.
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 07:35   #7
Nightxx93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

hej co do fryzury to tak jak już poprzednie kolezanki tez radziłabym ci je
pocieniować( nie za mocno byś zobaczyła jak sie układają na początku) , dłuższa grzywka moze być lekko zaokrąglona...i kolor zdecydowanie ciemniejszy( typu ciemny blond , jasny brąz w ciepłej tonacji czyli mieniący lekko pod miedż.) Wydaje mi się że fajnie by wyglądało gdybyś dała taki kolor na całosć a dodatkowo na grzywce zrobiła kilka rudych pasemek(refleksów).

Życzę powodzenia w metamorfozie
Nightxx93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 07:59   #8
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Matko kochana! Ani się waż obcinać, a już tym bardziej do ramion! A grzywka moim zdaniem tylko uwydatki nos. Do tego masz chyba włosy, które naturalnie się kręca..? Jestem właśnie na etapie zapuszczania grzywki, chociaż każdy mówił, że było mi w niej lepiej. Miałam już dość ciągłego układania jej i prostowania. Szczególnie jesienią, kiedy na dworzu wilgotno i latem, kiedy czoło sie poci, a cały wysiłek włożony w modelowanie trafia szlag.
Ten naturalny kolor masz bardzo ładny, ale może mała symulacja Ci w tym pomoże:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Anna3133kopia.jpg (69,3 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Anna3133kopia2.jpg (69,3 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Anna3133kopia3.jpg (67,0 KB, 191 załadowań)
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 08:51   #9
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Nightxx93 wspomniała o pasemkach na grzywce. Chciałam spytać czy pasemka są że tak powiem dozwolone nie tylko na grzywce ale i na całej głowie i jaki odcień proponujecie?
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 09:13   #10
Izabela_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 58
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Pierwszy mój post w metamorfozach, z reguły nic nie piszę ale jak widzę, że chcesz się skrzywdzić grzywką to muszę. Grzywka absolutnie nie jest dla Ciebie, tak jak napisała moja poprzedniczka! Masz bardzo ładne, falowane włosy. Niejedna chciałaby takie mieć (mam nadzieję, że nie będziesz ich codziennie prostować To byłaby chyba największa już głupota) W ogóle odradzam nawet farbowanie, masz ładny kolor ale jak już bardzo chcesz... Jeszcze w swoim życiu zdążysz się nafarbować. Jeśli chodzi o inne sprawy to dałabym korektor pod oczy i na niedoskonałości, tusz do rzęs i to wsjo Ubrania masz w dziale o modzie, na prawdę polecam jeśli jesteś zielona w tych sprawach.
__________________
RIP FARBOWANIE 15 I 2012
Izabela_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 11:26   #11
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Piekna_ Pokaż wiadomość
( tylko nie za obcisłe bo bardzo szczupła to nie jestes ..sorki
A jaka? Gruba? Ciekawe w którym miejscu bo jakoś nie zauważyłam. W ogóle cały Twój post wieje jakąś taką niemiła ironią.

Autorko watku. Błagam Cię z całego serca, nie skracaj włosów! Takie delikatne, zadbane loki to naprawde prawdziwy skarb! Nie prostuj też włosów za czesto bo zniszczysz ich naturalną strukturę i już nie będą się tak ładnie falowały. Możesz je przyciemnić ewentualnie, jakiś miodowy blond, ewentualnie subtelny, rudawy odcień pasowałby Ci idealnie.

Masz brwi idealne, ładne oczy - możesz je podkreślić dobrą maskarą.

Na podkład nie ma potrzeby, ewentualnie korektor na niedoskonałości. Polecam też kremy tonujące, świetne ma w swojej ofercie Olay lub Vichy.

Twoja buzia aż prosi się o odrobinę różu na policzkach - dodał by Ci blasku, koloru i takiej dziewczęcej kobiecości.

Nie popadaj broń Boże w "tapetę" - na to masz jeszcze mase czasu. Ja zaczęłam się mocno malować mając jakieś 20 lat

Ubiór - spódnice, sukienki - jesli tylko lubisz. Falbanki, kokardki, róż i kwiatki - do Twojej dziewczęcej urody pasowałoby mi to idealnie. Ale najwazniejszy jest Twój gust i to co Tobie się podoba i w czym czujesz się najlepiej. Żadna dziewczyna na ziemi nie będzie wyglądała dobrze w najpiękniejszych ciuchach świata jeżeli nie będzie się w nich dobrze i pewnie czuła! :aham:
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 11:34   #12
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Po tych wszystkich postach które tutaj się pojawiły stwierdziłam że powinnam was poinformować o jednej rzeczy związane z włosami. Chcę je koniecznie skrócić. Mam już dość tych długich pasm. Od dziecka je noszę (były lekko podcinane) i naprawdę mi się już znudziły. Na początku myślałam by nie obciąć włosów do ramion, ale potem pomyślałam by nie obciąć ich do 13 cm od ramienia. To będą gdzieś okolice piersi. Co to koloru to jakieś dwa miesiące temu farbowałam włosy z ciemnego blondu na miodowy kolor blondu. Efekt wyszedł mi po mojej myśli. Teraz chyba zrobię tak samo. Pofarbuje tą samą farbą. Ale mam jedno ale. Nie wiem czy powinnam dodać pasemka. Chcę by włosy wyglądały wtedy ciekawe.
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 11:53   #13
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Pasemka pomału wychodzą z mody. Miały swój boom kilka lat temu. Ja bym nie robiła, moim zdaniem wyglądają tak bazarowo <ale to tylko moja opinia>
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 12:59   #14
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
Po tych wszystkich postach które tutaj się pojawiły stwierdziłam że powinnam was poinformować o jednej rzeczy związane z włosami. Chcę je koniecznie skrócić. Mam już dość tych długich pasm. Od dziecka je noszę (były lekko podcinane) i naprawdę mi się już znudziły. Na początku myślałam by nie obciąć włosów do ramion, ale potem pomyślałam by nie obciąć ich do 13 cm od ramienia. To będą gdzieś okolice piersi. Co to koloru to jakieś dwa miesiące temu farbowałam włosy z ciemnego blondu na miodowy kolor blondu. Efekt wyszedł mi po mojej myśli. Teraz chyba zrobię tak samo. Pofarbuje tą samą farbą. Ale mam jedno ale. Nie wiem czy powinnam dodać pasemka. Chcę by włosy wyglądały wtedy ciekawe.
Doskonale rozumiem tą chęć zmiany ja też większość życia przetrwałam w długich, falujących sie pasmach. Potem zachciało mi sie pofarbować i wbrew mej woli w wyniku kiepskiego doboru farby wyszły czarne z brazowymi refleksami, które nosiłam kilka lat. Długość prawie zakrywająca piersi. Koło grudnia postanowiłam zejść z tego ciemnego koloru do marchewkowej rudości i byłam zmuszona ściąć zniszczone dekoloryzacją końce. Baaa pomyślałam "skoro już i tak ścinam to czemu by nie zaszaleć"... no i ściełam do ramion. Od pół roku zapuszczam i odliczam mm i cm do swojej starej dlugości. Takie krótkie cięzko mi utrzymać w ryzach. Jeden kosmyk w jedą stronę, drugi w drugą i zawsze miałam na głowie burdel. Z musu chodze z wiecznie spiętymi w kitke lub kucyka. Do tego jeszcze grzywki mi się zachciało i wyglądałam jak dziecko A długie to tylko umyć, wetrzeć trochę pianki, wysuszyć i same się układają.

Jak już zdecydujesz się na ścięcie to mam nadzieję pochwalisz się efektami Ja wiem już, że chce całe życie być długowłosa. Ty też spróbuj zmiany skoro taką czujesz potrzebe. Przynajmniej na przyszłość będziesz wiedziała co ci naprawdę pasuje. Jak nie spróbujesz to będziesz ciągle myśleć jak by było gdyby...
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 13:03   #15
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Wiecie co tak sobie myślę że chyba obetnę sobie włosy tak jak wcześniej wspomniałam ok 13 cm od ramion. Zafarbuje na ten sam kolor co pierwszym razem i może dodam jeszcze pasemka. Koloryzację i pasemka to zrobię sama, ponieważ raz robiłam i byłam zadowolona, a ścięcie to pójdę do fryzjera.
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 13:22   #16
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
Wiecie co tak sobie myślę że chyba obetnę sobie włosy tak jak wcześniej wspomniałam ok 13 cm od ramion. Zafarbuje na ten sam kolor co pierwszym razem i może dodam jeszcze pasemka. Koloryzację i pasemka to zrobię sama, ponieważ raz robiłam i byłam zadowolona, a ścięcie to pójdę do fryzjera.
A może zamiast pasemek to ombre hair, które zaczyna od jakiegoś czasu robić dużą furorę? Jak już wspomniano wyżej pasemka zaczynają być passe
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 13:25   #17
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

A możesz mi wytłumaczyć co to ombre hair? Pierwszy raz o tym słyszę.
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 13:36   #18
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
A możesz mi wytłumaczyć co to ombre hair? Pierwszy raz o tym słyszę.
To taki efekt jakby włosy były naturalnie wypalone przez słońce. Końce włosów są jaśniejsze niż reszta. Ja właśnie planuję zrobić sobie takie coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg isabellucastousledbedheadwaves_getty_thumb.jpg (82,2 KB, 69 załadowań)
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 13:37   #19
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Dobrze już wiem co to jest. Tylko że nie wiem czy to będzie pasowało do kolorów włosów które mam teraz.
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 14:46   #20
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
Dobrze już wiem co to jest. Tylko że nie wiem czy to będzie pasowało do kolorów włosów które mam teraz.
Na jaśnijszych włosach też całkiem fajnie to wygląda. Na pewno lepiej niż zwykłe pasemka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair4.jpg (338,1 KB, 115 załadowań)
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 14:54   #21
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

To jest na zasadzie tego że końcówki są jaśniejsze?
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:00   #22
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
To jest na zasadzie tego że końcówki są jaśniejsze?
Dokładnie widziałam gdzieś kiedyś na youtubie jakis amatorski tutorial. Ale w tej chwili mam transfer neta na wykończeniu więc nie mogę odpalać filmików. Spróbuj poszukać pod hasłami "ombre hair tutorial" albo "jak zrobić ombre hair".
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:43   #23
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Villayla Pokaż wiadomość
Dokładnie widziałam gdzieś kiedyś na youtubie jakis amatorski tutorial. Ale w tej chwili mam transfer neta na wykończeniu więc nie mogę odpalać filmików. Spróbuj poszukać pod hasłami "ombre hair tutorial" albo "jak zrobić ombre hair".
Tylko nie farbuj wszystkich włosów "od linijki" bo efekt nieudanego ombre jest zły. Wydaje mi się, że ten tutorial oddaje dość naturalny efekt: http://www.youtube.com/watch?v=xOtTICh3Om0&feature=plcp
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:24   #24
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Ładna dziewczyna z Ciebie i dziwię się,że ktoś tu napisał,że nie jesteś szczupła. Ludzie naprawdę zastanówcie się , bo wpędzacie młodą osobę w niepotrzebne kompleksy. Masz dobrą figurę i możesz sobie na wiele pozwolić. Co do włosów, ja bym nie była za jakimiś drastycznymi zmianami, jakieś lekkie przyciemnienie i podcięcie kilka cm.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 19:19   #25
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Kochane... ombre hair moim zdaniem to najlepsze co mogli wymyślić. Uwielbiam jak ktoś ma tak zrobione, ale by to było zrobione z rozwagą. Chciałabym mieć coś takiego tylko że nie wiem jak to będzie wyglądać na włosach koloru który mam obecnie. Tak czy siak muszę kupić dwie farby więc, jest możliwość przyciemnienia kolory całej głowy. Myślałam na przyciemnieniu kolory całej głowy np. na

http://www.garnier.pl/img/our_produc...3-4.3-pack.png

lub

http://www.garnier.pl/img/our_produc...2-5.3-pack.png

albo

http://www.garnier.pl/img/our_produc...001-6-pack.png - czyli mój naturalny kolor.

Jeśli bym przyciemniała włosy to jest druga sprawa. Kupić rozjaśniacz czy lepiej farbę. Chciałabym uzyskać ładny efekt. Czytałam tutaj na forum że kolory farb do ombre hair dobiera się by były 1 lub 2 odcienia jaśniejsze. od tego co mamy na całej głowie. Powiedźcie co o tym myślicie. A prosiłabym też o kolejne filmiki z "instrukcją" jak to można zrobić by był naprawdę ładny naturalny efekt. By nie było tego koloru za mało i by wyglądało to wszystko naturalnie.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

wszelkie farbowanie mam zakazane
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 19:21   #26
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

To Ci powiem, że ja mam na ten moment właśnie złoty brąz. I ten kolor jest o wiele ciemniejszy niż wskazuje foto na opakowaniu. Zebyś potem nie żałowała jak po zmyciu będziesz miła ciemną czuprynę jutro przy dziennym świetle zrobię zdjęcie swoich włosów zafarbowanych tym brązem i poszukam gdzieś swoje zdjęcie z kolorem bazowym jaki miałam.
Właśnie przez to, że znów wpakowałam się w za ciemny kolor to sama chce sobie zrobić ombre...
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 19:29   #27
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

farbowanie mam zakazane
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 20:09   #28
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Rodzice czy szkoła?
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 21:40   #29
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Mama
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 21:56   #30
Charlyn
Raczkowanie
 
Avatar Charlyn
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 340
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
farbowanie mam zakazane
I bardzo dobrze!
Masz naprawdę piękne włosy - i kolor, i długość. Skróciłabym jedynie lekko grzywkę, albo całkiem zapuściła, lekko przesuwając przedziałek w lewo (Twoje lewo ), wtedy lepiej się ułoży.
Jeśli chodzi o urodę, przypominasz mi trochę Scarlett Johansson Jeśli chcesz spróbować makijażu - rób to z głową! Mniej znaczy więcej, poza tym nie warto nakładać na twarz tapety w tak młodym wieku.
Proponuję korektor na niedoskonałości - zaczerwienienia, wypryski. Następnie troszkę kremu tonującego, żeby wyrównać koloryt - widzę, że masz jasną karnację, więc koniecznie dobierz dobrze odcień, nie ma nic gorszego niż twarz i szyja w innych kolorach
Możesz podkreślić oczy tuszem do rzęs, ewentualnie delikatną kreską na górnej powiece.
Pomadka ochronna lub subtelny błyszczyk - i gotowe!
Figurę masz świetną, więc noś to, co lubisz, w czym czujesz się dobrze.

Trzymam kciuki za metamorfozę - z chęcią zobaczę stopniowe efekty!
Charlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.