Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 19:56   #361
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
kolor i tak faktycznie nie jest oddany
jest zdecydowanie jesniej
Kondycja tak jak pisalam przy splukiwaniu jakbym odzywke zmywala
zrobiłam malaks na sekunde i tam gdzie sa resztki rozjasniacza moglo faktycznie bradziej złapac
u mnie dzisiaj strasznie wiało i Tż miał problem ze zrobieniem zdjecia, a wlosy jeszcze po myciu to kazdy w inna strone
Moim zdaniem chlodniej wychodzi mi ta 111
bo po A10 mialam odrost taki bezowo-popielaty, a tu zaraz po zmyciu na mokro bylo zółto, a po chwili taki ładny kremowy odrost sie zrobił
Narazie przy tej farbce z oksy 12 zostaje
Ja jak po spłukaniu mam jasno żółty odrost to już wiem że bedzie dobrze
Kurcze, nie wiem cholera Boje sie ze mi ta 111 złapie za mocno na szaro :/ Ale znowu 110 moze sobie z odrostem nie poradzić.
Nic no trzymam sie poki co planu i Joaśka, a jak nie pójdzie to c10 albo któryś z tych garnierów, ale c10 sprawdzone to wiem ze sobie poradzi
Póki co musze troche pojaśnić to co mam na głowie. Bo kolor sie zrobił brzydki po kilku myciach

To mówisz że kondycyjnie lepiej niż po palettce?;>



Dorwałam tą wibo 03 Jest cudowna, piękny, intensywny róż jak chciałąm Podobna troche do tej mojej co mam czerwoną a u mnie na ustach fuksja, tylko że to typowy czysty róż nawet w sztucznym świetle. A ta moja z GR to w sztucznym czerwona a w dziennym fuksjowa czerwien powiedzmy
Ale serio boska szminka. Z lekkim błyskiem. Jak ktoś lubi takie mocne róże (Bunny ) To polecam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:08   #362
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja jak po spłukaniu mam jasno żółty odrost to już wiem że bedzie dobrze
Kurcze, nie wiem cholera Boje sie ze mi ta 111 złapie za mocno na szaro :/ Ale znowu 110 moze sobie z odrostem nie poradzić.
Nic no trzymam sie poki co planu i Joaśka, a jak nie pójdzie to c10 albo któryś z tych garnierów, ale c10 sprawdzone to wiem ze sobie poradzi
Póki co musze troche pojaśnić to co mam na głowie. Bo kolor sie zrobił brzydki po kilku myciach

To mówisz że kondycyjnie lepiej niż po palettce?;>



Dorwałam tą wibo 03 Jest cudowna, piękny, intensywny róż jak chciałąm Podobna troche do tej mojej co mam czerwoną a u mnie na ustach fuksja, tylko że to typowy czysty róż nawet w sztucznym świetle. A ta moja z GR to w sztucznym czerwona a w dziennym fuksjowa czerwien powiedzmy
Ale serio boska szminka. Z lekkim błyskiem. Jak ktoś lubi takie mocne róże (Bunny ) To polecam
mam 3 różowe szminy i jakoś nie mogę się przełamać, z pomarańczową ok, ale róż jakoś tak nie wiem...

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Agata napisała mi smsa, że neta nie ma, coś mają popsute i będzie dopiero po weekendzie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:11   #363
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam 3 różowe szminy i jakoś nie mogę się przełamać, z pomarańczową ok, ale róż jakoś tak nie wiem...

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Agata napisała mi smsa, że neta nie ma, coś mają popsute i będzie dopiero po weekendzie
Ja z początku też nie mogłam, ale jak kupiłam tą czerwoną i sie w świetle dziennym okazało ze to bardziej fuksja niz czerwień to sie przekonałam, i szukałam właśnie takiego mocnego różu Ale znowu z pomarańczową nie moge

Oj szkoda że sie jej popsuło coś, ale może wykorzysta porzytecznie czas bez neta
Ja mam w końcu tv podłączoną u TŻ Bo antena nie działało i nie odbierało nic, a teraz mam i gitara
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:15   #364
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja z początku też nie mogłam, ale jak kupiłam tą czerwoną i sie w świetle dziennym okazało ze to bardziej fuksja niz czerwień to sie przekonałam, i szukałam właśnie takiego mocnego różu Ale znowu z pomarańczową nie moge

Oj szkoda że sie jej popsuło coś, ale może wykorzysta porzytecznie czas bez neta
Ja mam w końcu tv podłączoną u TŻ Bo antena nie działało i nie odbierało nic, a teraz mam i gitara
ale po domu lubię chodzić wysmarowana różową szminą i TŻtowi posyłać buziaki taka wymalowana
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:23   #365
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale po domu lubię chodzić wysmarowana różową szminą i TŻtowi posyłać buziaki taka wymalowana
Ja TŻ odcisnelam takie rozowe na poliku i tak chodzi :Hahaha:

TŻ właśnie poszedł oddac jakies 30 butelek po piwie, codziennie biedny chodzi bo babka sie nad nami zlitowała i bierze bez paragonu. A mielismy jakies 700 Uroki studenckiego mieszkania
Zbierało sie z 2 lata
Ale widok jak wchodzi do sklepu - bezcenny

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-03-02 o 20:42
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:11   #366
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale po domu lubię chodzić wysmarowana różową szminą i TŻtowi posyłać buziaki taka wymalowana
Też tak robię swojemu ale się wnerwia

Dziewczyny zdałam! Egzamin zaliczony na 4, niedawno wyniki wpisał jeszcze jutro zajęcia i będę świętować w poniedziałek
Uciekam zlookać film na tvn z TŻ i spaciu...
Dobranoc blondyneczki
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:20   #367
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Foto wlosow miesiac po farbowaniu,ale i tak dzisiaj odrosty zrobilam godzine temu. Fotu wstawie jak lekka szarosc sie wyplucze.Odrosty super rozjasnilo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0018-1.jpg (80,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0017-1.jpg (66,0 KB, 53 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 21:57   #368
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu ale to dzieciątko zapewne myślało, że jest nadal w brzuszku u mamy, dlatego w ogóle mu ta woda nie przeszkadzała, a wręcz mu się podobało

i to nie było mycie dzieciątka po porodzie, tylko to taka terapeutka dzieciaczków właśnie takie mycie, masowanie, żeby spokojne były
tak ja wiem, ale takie moja odczucia są do tego filmiku
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja TŻ odcisnelam takie rozowe na poliku i tak chodzi :Hahaha:

TŻ właśnie poszedł oddac jakies 30 butelek po piwie, codziennie biedny chodzi bo babka sie nad nami zlitowała i bierze bez paragonu. A mielismy jakies 700 Uroki studenckiego mieszkania
Zbierało sie z 2 lata
Ale widok jak wchodzi do sklepu - bezcenny
to prawie hurtownia
Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Foto wlosow miesiac po farbowaniu,ale i tak dzisiaj odrosty zrobilam godzine temu. Fotu wstawie jak lekka szarosc sie wyplucze.Odrosty super rozjasnilo.
musisz mieć jasną nature jeżeli Ci tak srebrzyście bierze
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 22:42   #369
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak ja wiem, ale takie moja odczucia są do tego filmiku

to prawie hurtownia

musisz mieć jasną nature jeżeli Ci tak srebrzyście bierze
Ciezko o dobre swiatlo,az tak jasne nie sa a naturalne wlosy to mysi pospolity blond,dobrze rozjasniajace sie.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 07:21   #370
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
olejek taki na końcówki? Czy maskę? A dlaczego coraz gorsze? W jakim sensie?

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------


Taki dość intensywny ten róż. Ciekawe jak się trzyma Mnie się podoba nr 7.
Aniu były obciążone, szampon chyba nie zmywał tego olejku, nawet po umyciu wyglądały nieświeżo, były zbite, ciągnące w dotyku, klapnięte na górze, a dół sterczał - bo akurat ma taką kijową długość.
Może są dziewczyny, na które te olejki dobrze działają. Na moje włosy niestety nie. Plus olejku, że pięknie pachnie, jest wydajny i tani.

Umyłam oczyszczającym i wreszcie mam miękkie i sypkie. Użyłam najpierw tego cleanera, potrzymałam kilka minut. Później drugi raz umyłam Alfaparfem do blondu i nałożyłam odżywkę Garniera. Na koniec daję tylko olejek Kallos do blondu - jest super

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
i po co ta histeria była, stan włosów MEGA, odrost równiutki i kolorek cuudo , choć zdjęcia przekłamują, ale sztuczne światlo ale ogólnie chłodny, nawet kilka lekko podsiwionych pasm jest. Łihihihi
Chyba mam nową miłość
super

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Prosze zdjecia z farbowania
z fejsem sa w albumie
super
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 08:13   #371
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
i po co ta histeria była, stan włosów MEGA, odrost równiutki i kolorek cuudo , choć zdjęcia przekłamują, ale sztuczne światlo ale ogólnie chłodny, nawet kilka lekko podsiwionych pasm jest. Łihihihi
Chyba mam nową miłość
ślicznie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Prosze zdjecia z farbowania
z fejsem sa w albumie
Twoje włoski tez super, ale wydaje się cieplej niż było ?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dorwałam tą wibo 03 Jest cudowna, piękny, intensywny róż jak chciałąm Podobna troche do tej mojej co mam czerwoną a u mnie na ustach fuksja, tylko że to typowy czysty róż nawet w sztucznym świetle. A ta moja z GR to w sztucznym czerwona a w dziennym fuksjowa czerwien powiedzmy
Ale serio boska szminka. Z lekkim błyskiem. Jak ktoś lubi takie mocne róże (Bunny ) To polecam
też mam tę 03 i 04 chyba(nie mam numerka) też róż ale mniej fuksjowy a bardziej landrynkowy
śliczne są obydwa
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 08:30   #372
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej


ślicznie


Twoje włoski tez super, ale wydaje się cieplej niż było ?



też mam tę 03 i 04 chyba(nie mam numerka) też róż ale mniej fuksjowy a bardziej landrynkowy
śliczne są obydwa
O A dalabys rade wkleic ta 04 jak wyglada? Bo wlasnie takiej landrynkowej tez szukam, ale wszedzie albo fuksja albo jasniejsze roze.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 08:58   #373
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O A dalabys rade wkleic ta 04 jak wyglada? Bo wlasnie takiej landrynkowej tez szukam, ale wszedzie albo fuksja albo jasniejsze roze.
proszę w realu odrobinę bardziej intensywna jeszcze, no ale ja nakładam dwie warstwy dla mocniejszego krycia
aa i jednak mam numerek - 07
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wibo.jpg (15,0 KB, 36 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 09:36   #374
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny
normalnie az sie cala trzese
przed chwila wchodze do kuchni, robie sobie sniadanie i patrze w okno (mieszkam na parterze, wiec chodnik widze doskonale)- widze tam psa, ktory kucnal przy samochodnie i zaczyna sie trzasc. Podbiegl do niego jakis dzieciak- wiek okolo 7-8lat i zaczął przykladac mu w tułów-widzialam, ze zrobil to dwa razy skorzana smycza!! Od razu otworzylam okno i zaczelam do niego krzyczec, to zapial psa i poszedl! Dodam, ze wokol nie bylo ludzi, ani innych psow, pies na pewno nie chcial mu uciec.
Obiecuje, jak spotkam tego dzieciaka, to powiem mu do sluchu i wytargam go za uszy! Dzis bije psa smycza, a za 10 lat bedzie sie znecal albo wyrzuci zwierze przez okno
Tak sie wkurzylam na tego bachora ze szok!!! Rodzice tez musza byc nie lepsi!
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 09:51   #375
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak ja wiem, ale takie moja odczucia są do tego filmiku

to prawie hurtownia

musisz mieć jasną nature jeżeli Ci tak srebrzyście bierze
No jak taka hurtownia wyglada Ale tak to jest jak sie nikomu nie chcialo butelek wynosic
Wkleje zaraz do albumu fotke sprzed roku
Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Foto wlosow miesiac po farbowaniu,ale i tak dzisiaj odrosty zrobilam godzine temu. Fotu wstawie jak lekka szarosc sie wyplucze.Odrosty super rozjasnilo.
Ale jaśniutko
Też bym tak chciała
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
proszę w realu odrobinę bardziej intensywna jeszcze, no ale ja nakładam dwie warstwy dla mocniejszego krycia
aa i jednak mam numerek - 07
Oooo o cos takiego mi chodzi dokładnie Może nawet bardziej intensywnie. Mam podobną z GR ale mniej różową A właśnie o taką mi chodziło, dzięki
Ogólnie chyba sobie sprawie kilka kolorków z czasem, dotychczas królowały u mnie Golden Rose ale te z Wibo mają przyjemniejszą konsystencje, ładniej wyglądają na ustach, tak z błyskiem, znowu GR są całkiem matowe


Dzisiaj chyba podziałam z Joaśką jak znajde Odrost mam co prawda malutki bo c10 robiłam 3 tygodnie temu a potem tą perłą 2 tygodnie temu ale na 6 %. Więc w sumie odrost 3-tygodniowy, to w sam raz jakby na odroscie cos nie poszło


O, to ta moja z GR 117 Jak ktoś nie lubi intensywnych róży to ta jest taka w sam raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0552.jpg (11,6 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-03-03 o 09:55
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 10:18   #376
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Oooo o cos takiego mi chodzi dokładnie Może nawet bardziej intensywnie. Mam podobną z GR ale mniej różową A właśnie o taką mi chodziło, dzięki
Ogólnie chyba sobie sprawie kilka kolorków z czasem, dotychczas królowały u mnie Golden Rose ale te z Wibo mają przyjemniejszą konsystencje, ładniej wyglądają na ustach, tak z błyskiem, znowu GR są całkiem matowe

O, to ta moja z GR 117 Jak ktoś nie lubi intensywnych róży to ta jest taka w sam raz
fakt, ta z GR to taki typowy zgaszony "brudny" róż. 07 z wibo zdecydowanie bardziej intensywna, bardzo mi przypadła do gustu maluję się nią teraz non stop
a ta 03 to trochę w fiolet wpada nie? moj TŻ tak ją określił "fioletowy róż"
może by Cie zainteresowała jeszcze pomadka z KOBO coral chic http://kicikicimru.blogspot.com/2011...111-coral.html
też fajny dość ostry różyk, wiosna idzie, można szaleć
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 10:20   #377
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny
normalnie az sie cala trzese
przed chwila wchodze do kuchni, robie sobie sniadanie i patrze w okno (mieszkam na parterze, wiec chodnik widze doskonale)- widze tam psa, ktory kucnal przy samochodnie i zaczyna sie trzasc. Podbiegl do niego jakis dzieciak- wiek okolo 7-8lat i zaczął przykladac mu w tułów-widzialam, ze zrobil to dwa razy skorzana smycza!! Od razu otworzylam okno i zaczelam do niego krzyczec, to zapial psa i poszedl! Dodam, ze wokol nie bylo ludzi, ani innych psow, pies na pewno nie chcial mu uciec.
Obiecuje, jak spotkam tego dzieciaka, to powiem mu do sluchu i wytargam go za uszy! Dzis bije psa smycza, a za 10 lat bedzie sie znecal albo wyrzuci zwierze przez okno
Tak sie wkurzylam na tego bachora ze szok!!! Rodzice tez musza byc nie lepsi!
biedny piesek jak sie kulił zanim "ten" go uderzył to zapewne to nie pierwszy raz... ja bym rodziców postarszyła jakąś strażą dla zwierząt za znęcanie się!! a młodemu nagadała nieźle...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 10:32   #378
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny
normalnie az sie cala trzese
przed chwila wchodze do kuchni, robie sobie sniadanie i patrze w okno (mieszkam na parterze, wiec chodnik widze doskonale)- widze tam psa, ktory kucnal przy samochodnie i zaczyna sie trzasc. Podbiegl do niego jakis dzieciak- wiek okolo 7-8lat i zaczął przykladac mu w tułów-widzialam, ze zrobil to dwa razy skorzana smycza!! Od razu otworzylam okno i zaczelam do niego krzyczec, to zapial psa i poszedl! Dodam, ze wokol nie bylo ludzi, ani innych psow, pies na pewno nie chcial mu uciec.
Obiecuje, jak spotkam tego dzieciaka, to powiem mu do sluchu i wytargam go za uszy! Dzis bije psa smycza, a za 10 lat bedzie sie znecal albo wyrzuci zwierze przez okno
Tak sie wkurzylam na tego bachora ze szok!!! Rodzice tez musza byc nie lepsi!
Co zaa.... Niektórzy rodzice strasznie małą wage przykładają do tego żeby uczyć dzieci szacunku do zwierząt, a szkoda

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
fakt, ta z GR to taki typowy zgaszony "brudny" róż. 07 z wibo zdecydowanie bardziej intensywna, bardzo mi przypadła do gustu maluję się nią teraz non stop
a ta 03 to trochę w fiolet wpada nie? moj TŻ tak ją określił "fioletowy róż"
może by Cie zainteresowała jeszcze pomadka z KOBO coral chic http://kicikicimru.blogspot.com/2011...111-coral.html
też fajny dość ostry różyk, wiosna idzie, można szaleć
No troche wpada w fiolet Ale też wiadomo każda szminka na ustach różnych może zmieniać kolory, tak jak ja mam z ta moja czerwona z GR, u mojej koleżanki żywa, czysta czerwień, u mnie fuksjowa
Ale ten 03 odrobinke we fiolet wpada No taka fuksja typowa wg mnie
Ta z Kobo na ostatnim zdjeciu to dokladnie to czego szukam Przyjrze sie obu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 10:45   #379
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny
normalnie az sie cala trzese
przed chwila wchodze do kuchni, robie sobie sniadanie i patrze w okno (mieszkam na parterze, wiec chodnik widze doskonale)- widze tam psa, ktory kucnal przy samochodnie i zaczyna sie trzasc. Podbiegl do niego jakis dzieciak- wiek okolo 7-8lat i zaczął przykladac mu w tułów-widzialam, ze zrobil to dwa razy skorzana smycza!! Od razu otworzylam okno i zaczelam do niego krzyczec, to zapial psa i poszedl! Dodam, ze wokol nie bylo ludzi, ani innych psow, pies na pewno nie chcial mu uciec.
Obiecuje, jak spotkam tego dzieciaka, to powiem mu do sluchu i wytargam go za uszy! Dzis bije psa smycza, a za 10 lat bedzie sie znecal albo wyrzuci zwierze przez okno
Tak sie wkurzylam na tego bachora ze szok!!! Rodzice tez musza byc nie lepsi!
o matko niedziwie Ci się bo mnie by tez szlag trafił co za dzieciak na pewno przykład z rodziców bierze

czeko ciekawa jestem jak wyjdzie ale będę dopiero wieczorkiem w domu ,więc umre z ciekawości trzytygodniowy odrost w sam raz jak na próbe nową farbką ja będę robić w sobote i w sumie tez będzie prawie 3 tygodnie bo później chce się wyrobić na święta ,a jakby tez miało coś nie wyjść to wole na mniejszym odroście ryzykować
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 12:10   #380
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



o matko niedziwie Ci się bo mnie by tez szlag trafił co za dzieciak na pewno przykład z rodziców bierze

czeko ciekawa jestem jak wyjdzie ale będę dopiero wieczorkiem w domu ,więc umre z ciekawości trzytygodniowy odrost w sam raz jak na próbe nową farbką ja będę robić w sobote i w sumie tez będzie prawie 3 tygodnie bo później chce się wyrobić na święta ,a jakby tez miało coś nie wyjść to wole na mniejszym odroście ryzykować
Spokojnie ja dopiero wieczorkiem bede robic

Jeszcze musze doplukac wlosy dobrze jeszcze raz bo myłam specjalnie odzywka tylko i mam w jednym miejscu obciazone mega Wiec dla pewnosci dopłukam

Ide dalej chałupe sprzatac bo mój tydzien
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 14:27   #381
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć!

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
proszę w realu odrobinę bardziej intensywna jeszcze, no ale ja nakładam dwie warstwy dla mocniejszego krycia
aa i jednak mam numerek - 07
Miałam go ostatnio kupić i tak stałam chyba z 10 minut przy szafie i się zastanawiałam i w końcu zrezygnowałam, bo wydawał mi się za mocno różowy. A teraz myślę, że mogłam spróbować

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny
normalnie az sie cala trzese
przed chwila wchodze do kuchni, robie sobie sniadanie i patrze w okno (mieszkam na parterze, wiec chodnik widze doskonale)- widze tam psa, ktory kucnal przy samochodnie i zaczyna sie trzasc. Podbiegl do niego jakis dzieciak- wiek okolo 7-8lat i zaczął przykladac mu w tułów-widzialam, ze zrobil to dwa razy skorzana smycza!! Od razu otworzylam okno i zaczelam do niego krzyczec, to zapial psa i poszedl! Dodam, ze wokol nie bylo ludzi, ani innych psow, pies na pewno nie chcial mu uciec.
Obiecuje, jak spotkam tego dzieciaka, to powiem mu do sluchu i wytargam go za uszy! Dzis bije psa smycza, a za 10 lat bedzie sie znecal albo wyrzuci zwierze przez okno
Tak sie wkurzylam na tego bachora ze szok!!! Rodzice tez musza byc nie lepsi!
Masakra co to się dzieje z tymi dzieciakami Najczęściej tak jest, jak rodzice się nimi nie interesują tylko dają kasę i myślą, że tym wszystko załatwią. Dzieci nie maja żadnych obowiązków, nie znają żadnych zasad, nie wiedzą co dobre a co złe i później rosną tacy mali sadyści, którzy z wiekiem są coraz gorsi


Dziewczyny, Wy tak ostatnio o dzieciach mówiłyście. Ja też bym chciała, mój tż to już od paru lat mi o tym mówi, ja tak gdzieś od roku czuję, że mój instynkt się obudził (jak to poważnie zabrzmiało ). Chciałabym ale się boję. I nie chodzi mi o sam poród ale o to, że nie będę dobrą mamą, że nie będę się umiała zająć takim niemowlakiem i niechcący mogę mu zaszkodzić. Może to głupie ale tak mam.
Poza tym nie chciałabym tego odkładać w nieskończoność, bo czas szybko leci i nie mam już 20 lat. Ehh

Miłego popołudnia
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 14:44   #382
Araline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć dziewczyny Mam do Was pytanie. Od jakiegoś dłuższego czasu farbowałam włosy (mysi blond) na Miodowy Blond od Syossa. Ostatnio jednak coś mi zaczęło w tym kolorku przeszkadzać. Zrobiłam sobie test na określenie typu urody i o zgrozo, wyszło mi, że jestem typem lato i ciepłe blondy mi nijak nie pasują. Świetnie. Chciałabym teraz zmienić kolor włosów na chłodny blond, zależy mi jednak na tym by nie był zbyt jasny. Nieco srebrny? Perłowy? Zwracam się teraz z pytaniem do Was. Które farby polecacie? Może któraś z Was miała podobną sytuację? Jest coś przed czym chcecie mnie ostrzec? Z góry dziękuję.
Araline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 14:46   #383
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Araline Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mam do Was pytanie. Od jakiegoś dłuższego czasu farbowałam włosy (mysi blond) na Miodowy Blond od Syossa. Ostatnio jednak coś mi zaczęło w tym kolorku przeszkadzać. Zrobiłam sobie test na określenie typu urody i o zgrozo, wyszło mi, że jestem typem lato i ciepłe blondy mi nijak nie pasują. Świetnie. Chciałabym teraz zmienić kolor włosów na chłodny blond, zależy mi jednak na tym by nie był zbyt jasny. Nieco srebrny? Perłowy? Zwracam się teraz z pytaniem do Was. Które farby polecacie? Może któraś z Was miała podobną sytuację? Jest coś przed czym chcecie mnie ostrzec? Z góry dziękuję.
Musisz najpierw polozyc na to jakas nature a potem dopiero chłodny kolor.
A jeśli chodzi o odcienie farb to polecam przejrzeć bloga blondbunny, wiekszosc ktorymi tu farbujemy tam jest.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:15   #384
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Oho, mamy weekendzik i babeczki nie spamują
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:23   #385
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
i po co ta histeria była, stan włosów MEGA, odrost równiutki i kolorek cuudo , choć zdjęcia przekłamują, ale sztuczne światlo ale ogólnie chłodny, nawet kilka lekko podsiwionych pasm jest. Łihihihi
Chyba mam nową miłość
wow przeslicznie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Prosze zdjecia z farbowania
z fejsem sa w albumie
tez pieknie

wpadlam na chwile i uciekam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:49   #386
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja znów miałam silne bóle brzucha i goraczke 38,5 i wylądowałam w szpitalu wczoraj dlatego nie odzywałam się.....Przebadali mnie dokładnie i wyszło że to na szczęście nic poważnego tylko jakieś grożniejsze zatrucie.... no i dali mi kroplówke żeby uśmieżyć ból i teraz jestem na dietce ryżowej. Przez te kilka dni co nic nie jem to widze po sobie że tak schudłam, że masakra.... no i do tego mega słaba jestem
dobra biorę się za nadrabianie....

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
i po co ta histeria była, stan włosów MEGA, odrost równiutki i kolorek cuudo , choć zdjęcia przekłamują, ale sztuczne światlo ale ogólnie chłodny, nawet kilka lekko podsiwionych pasm jest. Łihihihi
Chyba mam nową miłość
wow jakie Ty masz długie już swoje włosy szoook co ty robisz że ci tak szybko rosną ?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Prosze zdjecia z farbowania
z fejsem sa w albumie
odcień świetny i pasuje ci do bużki, ale chyba jest troszkę cieplej niz było nie?
jakie mega słonko u Ciebie widać że wiosna pełną parą

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny jak lubicie małe dzieciaczki to musicie to obejrzeć

http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ

coś pięknego

wow mi czegoś takiego nawet nie pokazuj bo ja to uwielbiam małe dzieciaki i mam w związku z nimi obsesję
mój Tż wie coś już na ten temat i na pewno planujemy mieć dzieciaszki - najlepiej dwójkę ale jeszcze za jakieś kilka lat dopiero....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-03-03 o 16:51
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:53   #387
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

A tu porównanie odcienia włosów z góry głowy i pod spodem.Kolor boski jeden i drugi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (47,8 KB, 55 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 17:38   #388
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Lavia
Właśnie zamulają, a nie rosną. Mam przyrost 1-1.5 cm na miesiąc, więc szału nie ma. Po prostu rzadko pokazuję i dlatego takie złudzenie jest
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-03-03 o 17:39
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 17:40   #389
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej dziewczyny

Jako że obserwuję Was od jakiegoś czasu i zauważyłam, że wypróbowałyście wiele rozjaśniających farb mam pytanko odnośnie Palette a10: niebawem zamierzam zostać blondynką, mam odrosty w kolorze ciemny blond/ jasny brąz (troszkę poniżej 7 cm) i ok. 2 cm stara farba w kolorze ciemna czekolada Garniera. Czy farbka rozjaśniłaby mi te farbowane końcówki? Bardzo mnie kusi, żeby jej użyć, kupiłam ją 2 tygodnie temu, ale boję się, że wyjdzie mi jakiś dziwny kolor na tych końcach... A w rozjaśniacz nie chciałabym się bawić

Wiem, że rozsądniejsze byłoby poczekanie i najpierw obcięcie tych farbowańców, ale tak już mnie kusi ta farbka, że nawet dzisiaj mogłabym nią sobie pofarbować. Pytanie tylko, czy któraś z Was miała taką sytuację, że rozjaśniła sobie wcześniej pofarbowane włosy i nie było niespodzianek? Dodam ,że te końcówki to pozostałości starej farby, bo ostatnio farbowałam we wrześniu włosy- pani w drogerii mi powiedziała, że powinno rozjaśnić taką starą farbę, ale wolałam zweryfikować te informacje
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 17:45   #390
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Imaginacja
Wstaw fotkę, ale na pewno nie rozjaśni do jednolitego koloru na odroście i końcach.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.