Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-21, 12:02   #1081
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

testowała już któraś bezbarwną konturówkę Sephory?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:09   #1082
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Ja Ci gratuluję zakupu
Z pewnością będziesz zadowolona,ja kupiłam po opinii Alime05 i jestem mega zadowolona i wdzięczna,bo naprawdę skuteczna ta szczotka i co zauważyłam,że cera mi się jaśniejsza zrobiła.Nalżę do osób na których ta szczoteczka działa


ja się jeszcze nie spotkałam,ale dziewczyny w tym wątku pisały,że w stacjonarnych perfumeriach często panie pracujące otwierały w celu pokazania kolory,itp. klientkom.
To teraz mam pewność,że coś nie halo,bo jest gęsty i podeschły.Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,zaraz Wam oddam na wymiankę jako nowy
Dziękować, w sumie to siusiam po nogach z radości Zbierałam na nią trzy miesiące i czekałam na -20%. Myślałam zresztą, że ta zniżka mi się dzisiaj nie zaliczy, bo jestem czarna, a nie złota, a tu proszę. No to git. Marzę o tym, żeby i mi podpasowała

haha
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:27   #1083
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Współczuję,ale wypadły od tego,że był stary/podeschły?Czy moze jakiś składnik Cię uczulał?Tylko co Lancome ma do tego,że Douglas przysłał nieświeży() tusz do rzęs?
Nie wydawał się stary, nie był suchy, nie mam zielonego pojęcia co z nim było nie tak, używałam wcześniej mascar tej marki i wszystko było ok, a z tą jedną taki zonk.

Douglas jest tylko dustrubutorem. Jak byś chciała zrobić reklamacje u douglasa oni byli by tylko pośrednikiem [ co by tylko zajęło więcej czasu, tak mi się wydaje ] a wysyłając maila prosto do producenta masz pewność, że reklamacja NAPEWNO trafi tam gdzie powinna i o wiele szybciej [ Ja odpowiedź na swoją reklamacje dostałam po 2 dniach]. Jak by nie patrzeć jest to ICH produkt który Cię uczulił a nie Douglasa.
Jak byś jednak chciała to zrobić poprzez D. myślę, że wtedy był by konieczny dowód zakupu[ czy to paragon czy wyciąg bankowy]
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:29   #1084
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

dzięki za info o tym kodzie -20%, który działa też dla blacków, kliknęłam sobie szminkę Smashboxa
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:34   #1085
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4526078 8]Jako, że rabat -20% w sephorze online okazał się nie tylko dla 'złotych', kliknęłam właśnie szczotę MIA2 Chorowałam na nią od paru miesięcy i klops. Wyszło 511 zł i gratisowa wysyłka.
Wzięłam za pobraniem żeby nie mieć problemów z płatnością o których tu była mowa.
Zabijcie mnie [/QUOTE]
Ściągaj torbę, trafny zakup .
Ja swoją też chapnęłam z rabatem, tyle, że stacjonarnie. Wprawdzie w moim przypadku powiedzenie, że szczota zrewolucjonizowała moje życie byłoby lekką przesadą, ale gęba doszorowana jest jak się patrzy . W sumie już tak się do niej przyzwyczaiłam, że jak jej nie użyję, to mam wrażenie, że jestem brudna .
____

Co do ubocznych efektów mascar, to mnie tylko raz się rzęsy posypały - po tuszu Guerlain, takim dwustronnym, z jakimś tam lakierem.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:45   #1086
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Co do ubocznych efektów mascar, to mnie tylko raz się rzęsy posypały - po tuszu Guerlain, takim dwustronnym, z jakimś tam lakierem.
Mnie po tuszach Max Factor leca tylko rzesy jak oszalale.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 12:47   #1087
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

No mnie się jeszcze nie sypia,ale już nie będę go używała.Ja leniwa jestem i nie chce mi się bawić w reklamacje


Ja szczotkę używam co dziennie wieczorem i raz-dwa razy w tygodniu podczas peelingu enzymatycznego.
Mam pytanie czy do mikrodermabrazji (tej od dr.Brandta,ona drobniutkie ma te ziarenka)można też użyć ,czy już raczej nie wskazane?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 13:11   #1088
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

wysłali moje zamówienia z Douglasawszystko jest
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 13:17   #1089
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
testowała już któraś bezbarwną konturówkę Sephory?
ja mam, ale ciągle testuję, więc za dużo napisać o niej nie mogę
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 13:20   #1090
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

a ja Jej w końcu nie kupiłam miałam w koszyku i usunęłam
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 13:32   #1091
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam, ale ciągle testuję, więc za dużo napisać o niej nie mogę
Ja mam. Bez szalu. Nie przedluza zywotnosci szminek. Mojej jedynej niesfornej szminki (Burberry) nie trzyma w ryzach. Szkoda pieniedzy. Zaluje, ze nie wzielam Diora.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 13:50   #1092
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ściągaj torbę, trafny zakup .
Ja swoją też chapnęłam z rabatem, tyle, że stacjonarnie. Wprawdzie w moim przypadku powiedzenie, że szczota zrewolucjonizowała moje życie byłoby lekką przesadą, ale gęba doszorowana jest jak się patrzy . W sumie już tak się do niej przyzwyczaiłam, że jak jej nie użyję, to mam wrażenie, że jestem brudna .
Ja tak mam po elektrycznej szczotce do zebów, zabieram ją absolutnie wszędzie, jak rano znajdę ja rozładowaną, bo czasami taka gapa ze mnie , to przysięgam, że wolę poczekać aż się doładuje i spóźnić się do pracy niż "umyć" zęby zwykłą szczotką, bo mam wrażenie, że się tylko mażę pastą A MIA mnie kusi, pewnie przed wakacjami na -20% ja nabędę. Zwłaszcza, że mój TŻ walczy z porami wielkości krateru i już go przekonałam do odpowiedniej pielęgnacji , kremów, peelingów i maseczek, wiec to bylby nastepny krok . Przypuszczam, ze uzywajac jej w dwie osoby potrzebne sa dwie szczoteczki, wiec on moglby uzywac tej do porow a ja normalnej. Zobaczcie jak sobie to pieknie wymyslilam, jeszcze mu ja tak "sprzedam", ze sam bedzie chcial ja kupic
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 14:10   #1093
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja szczotkę używam co dziennie wieczorem i raz-dwa razy w tygodniu podczas peelingu enzymatycznego.
Mam pytanie czy do mikrodermabrazji (tej od dr.Brandta,ona drobniutkie ma te ziarenka)można też użyć ,czy już raczej nie wskazane?
Też się zastanawiałam, czy można użyć szczotki z peelingiem innym niż enzymatyczny . Na razie się trochę boję (żeby szczotki nie zniszczyć, nie lica ), poczekam, aż ktoś inny potestuje

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45262795]Ja mam. Bez szalu. Nie przedluza zywotnosci szminek. Mojej jedynej niesfornej szminki (Burberry) nie trzyma w ryzach. Szkoda pieniedzy. Zaluje, ze nie wzielam Diora.[/QUOTE]
Ja w sumie z tej MUFE aktualnie też jestem średnio zadowolona, bo jakkolwiek szminki jakoś tam w ryzach trzyma, to trudno ją nałożyć równomiernie i czasem takie jakby ciasto/gluty mi sie robią (sorry, ale nie wiem, jak to nazwać).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja tak mam po elektrycznej szczotce do zebów, zabieram ją absolutnie wszędzie, jak rano znajdę ja rozładowaną, bo czasami taka gapa ze mnie , to przysięgam, że wolę poczekać aż się doładuje i spóźnić się do pracy niż "umyć" zęby zwykłą szczotką, bo mam wrażenie, że się tylko mażę pastą
Fakt, to działa na tej samej zasadzie . Całe lata używałam elektrycznej szczoteczki do zębów, ale jak mi się zepsuła, to dotąd nie zmobilizowałam się, żeby kupić nową. Czas to zmienić .

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
A MIA mnie kusi, pewnie przed wakacjami na -20% ja nabędę. Zwłaszcza, że mój TŻ walczy z porami wielkości krateru i już go przekonałam do odpowiedniej pielęgnacji , kremów, peelingów i maseczek, wiec to bylby nastepny krok . Przypuszczam, ze uzywajac jej w dwie osoby potrzebne sa dwie szczoteczki, wiec on moglby uzywac tej do porow a ja normalnej. Zobaczcie jak sobie to pieknie wymyslilam, jeszcze mu ja tak "sprzedam", ze sam bedzie chcial ja kupic
Szczoteczki mogą używać dwie osoby, tylko bezwzględnie potrzebne są dwie końcówki. Przekonaj zatem męża, że szczotka jest MU niezbędna i masz problem z głowy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 15:02   #1094
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Szczoteczki mogą używać dwie osoby, tylko bezwzględnie potrzebne są dwie końcówki. Przekonaj zatem męża, że szczotka jest MU niezbędna i masz problem z głowy .
to jest wlasnie moj niecny plan poinformuje czy sie udal
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 15:13   #1095
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Nie ma drobinek, klei się średnio i ma przyjemny zapach. Zostawia delikatną taflę z takim błyskiem. Nie wiem, czy dobrze opisuję. Zerknij na blogi http://agatamanosa.blogspot.com/2013...atic-look.html, http://www.siouxie.pl/2013/09/byszcz...d-douglas.html.

Dzięki za odpowiedź, efekt wygląda fajnie

A propos niebieskich błyszczyków - swego czasu czaiłam się na ten: http://www.temptalia.com/giorgio-arm...hotos-swatches

Niestety nie miałam okazji obadać go na żywo, dlatego do tej pory go nie kupiłam.

Christine recenzowała jeszcze kiedyś taki: http://www.temptalia.com/giorgio-arm...hotos-swatches
ale on już bardziej w taki atramentowy kolor wpada.

Edit: Widzę, że temat szczotek Mia2 powraca jak bumerang. Jeśli tak dalej będziecie je zachwalać, to w końcu i ja się skuszę. Ale na razie mam wątpliwości, czy taka szczota mi rzeczywiście potrzebna. Z jednej strony lubię efekt dobrze oczyszczonej/doszorowanej twarzy, ale z drugiej boję się, że żadnego wielkiego wow nie będzie i że koniec końców tego szorowania mi się odechce, a sprzęt będzie się kurzyć w kącie No i chyba boję się też, co powie mój małż jak zobaczy, ile to ustrojstwo kosztuje
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-02-21 o 15:26
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 15:45   #1096
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Kupiłam sobie dzisiaj nowy peeling Collistara, ten http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000070829.html
jest zarabisty, a zapach Wczsniej mialam tez Collistara, ale D'or z drobinakmi i bardzo mi pasował. Generalnie swietne te sruby ma Collistar
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 15:51   #1097
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

ja polecam z Collistara odżywczo-nawilżającą pomadę w kremie, ciało po niej miałam obłędne ... ale cena też "obłędna"
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 16:04   #1098
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, efekt wygląda fajnie

A propos niebieskich błyszczyków - swego czasu czaiłam się na ten: http://www.temptalia.com/giorgio-arm...hotos-swatches

Niestety nie miałam okazji obadać go na żywo, dlatego do tej pory go nie kupiłam.

Christine recenzowała jeszcze kiedyś taki: http://www.temptalia.com/giorgio-arm...hotos-swatches
ale on już bardziej w taki atramentowy kolor wpada.

Edit: Widzę, że temat szczotek Mia2 powraca jak bumerang. Jeśli tak dalej będziecie je zachwalać, to w końcu i ja się skuszę. Ale na razie mam wątpliwości, czy taka szczota mi rzeczywiście potrzebna. Z jednej strony lubię efekt dobrze oczyszczonej/doszorowanej twarzy, ale z drugiej boję się, że żadnego wielkiego wow nie będzie i że koniec końców tego szorowania mi się odechce, a sprzęt będzie się kurzyć w kącie No i chyba boję się też, co powie mój małż jak zobaczy, ile to ustrojstwo kosztuje
Ja myśle tak samo jeśli chodzi o szczotkę, pewnie szybko mi się znudzi..
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:02   #1099
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Miałam te same obawy co do szczotki (że szybko się znudzę i będzie się kurzyć nieużywana), ale choć czasem mi się nie chce i choć może wielkiego WOW u mnie nie ma (problemy skórne/większe niedoskonałości dotąd i tak miałam raczej sporadycznie), to jednak wyobrażenie, ile po uprzednim umyciu twarzy mydłem zostaje jeszcze nieczystości na szczotce przekonuje mnie jednak do używania jej co najmniej raz dziennie, wieczorem.
Ja najpierw zmywam twarz micelem, potem mydłem w płynie, a potem dopiero używam szczotki z użyciem żelu do twarzy i na szczotce nadal zostają ślady po fluidzie. Gdybym nie umyła szczotką, to te resztki zostałyby na skórze.
Tak więc, ten tego, nie namawiam przesadnie, ale można jednak nad nią pomyśleć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 17:03   #1100
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja polecam z Collistara odżywczo-nawilżającą pomadę w kremie, ciało po niej miałam obłędne ... ale cena też "obłędna"
mam tą pomadę, jest cudowna, kupiłam w Merlinie na promocji
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:05   #1101
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
mam tą pomadę, jest cudowna, kupiłam w Merlinie na promocji
Podlinkujesz?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:13   #1102
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Podlinkujesz?
http://merlin.pl/Collistar-Pomada-do...?place=suggest
kupiłam ją w grudniu za 120 zł
kod zniżkowy do Merlina na - 25%, który jeszcze chyba działa STATOIL2013
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:14   #1103
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

ja użyłam kilka razy peeling z clarisonicem, ale szału nie ma. Drobinki po prostu wbijają się w szczoteczkę i dooopa, lepszy efekt jak się łapek użyje, a później poprawi szczotą z jakimś żelem
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 17:25   #1104
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
http://merlin.pl/Collistar-Pomada-do...?place=suggest
kupiłam ją w grudniu za 120 zł
kod zniżkowy do Merlina na - 25%, który jeszcze chyba działa STATOIL2013
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
ja użyłam kilka razy peeling z clarisonicem, ale szału nie ma. Drobinki po prostu wbijają się w szczoteczkę i dooopa, lepszy efekt jak się łapek użyje, a później poprawi szczotą z jakimś żelem
Dobrze wiedzieć, nie będę zatem próbować
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 19:00   #1105
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

pewnie to głupie pytanie...

Czy ktoś ma porównanie szczotek MIA ze szczotkami-masażerami. Takimi wibrującymi jak np:
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=21406

Wiem, że szczota się wyrobi, reszta za jakiś czas rozpadnie itp., ale czy oczyszczanie jest podobne? czy jakby coś takiego mi zbyt mocno podrażniało skórę, to powinnam sobie darować MIA'ę? :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 21:20   #1106
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Byłam dzisiaj z koleżanką na makijażu w D. (o dziwo wyszło naprawdę ok) i przy okazji przetestowałam podkład Rouge Bunny Rouge i niestety jest super... Wzięłam próbkę i potestuję go w tygodniu na spokojnie, ale zapowiada się porządnie.

Przy okazji zauroczyłam sie duo brązującym z Sensai - tym http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000051671.html
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 21:47   #1107
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj z koleżanką na makijażu w D. (o dziwo wyszło naprawdę ok) i przy okazji przetestowałam podkład Rouge Bunny Rouge i niestety jest super... Wzięłam próbkę i potestuję go w tygodniu na spokojnie, ale zapowiada się porządnie.

Przy okazji zauroczyłam sie duo brązującym z Sensai - tym http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000051671.html
O ktorym Bunny mowisz? Bo tak sie sklada, ze mnie tez zauroczyl i tez wzielam probki paru kolorow i obawiam sie, ze sie splukam, bo podklad tani nie jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 21:57   #1108
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

o tym http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000068064.html

wzięłam kolor 26 - resztki z testera, więc wystarczy na 2-3 razy pewnie. obiecałam sobie, że nie kupię nic nowego, dopóki nie zużyje tego co mam...(jasne
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 21:59   #1109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
o tym http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000068064.html

wzięłam kolor 26 - resztki z testera, więc wystarczy na 2-3 razy pewnie. obiecałam sobie, że nie kupię nic nowego, dopóki nie zużyje tego co mam...(jasne
To ten sam co i mi tez mi nr 26 najbardziej pasuje, ale wzielam tez jeszcze 25 i 40. Tylko tyle kasy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 22:06   #1110
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Przyszło moje pudło z Douglasa perfumetka lolity bardzo fajna idealna do torebki, samochodu etc. 7 ml całkiem sporo, minaturka Lanvin urocza mini podkład Clinique już mam, a co tam będą 2 jeszcze z kodów wzięłam collistara, znam, tyłka nie urywa, ale zawsze się przyda,

zamówiłam m.in paint pota rubenesque i jakoś nie było WOW podobny do MAC expensive pink, pigmentu Melon ogólnie może być, ale nie musi będzie jako baza pod cienie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.