Lakiery hybrydowe TIFTON. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-23, 13:09   #91
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Dodaje obiecane kolorki na wzornikach. W rzeczywistości delikatnie się różnią np. 53 jest delikatniejszy na paznokciach (to nie taki pomarańcz, tylko brzoskwinia).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wzorniki_Tifton_1.jpg (49,0 KB, 300 załadowań)
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 22:17   #92
waka95
Przyczajenie
 
Avatar waka95
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

A ja pochwalę się drugimi paznokciami wykonanymi lakierami tifton. Poprzednie wytrzymały mi tydzień, wydaje mi się, że dałoby radę trochę dłużej, ale jak zobaczyłam odrost i że lakier troszeczkę zaczął mi odchodzić to już zaczęłam tam dłubać, aż zepsułam Na paznokciach mam Tifton nr 10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg drugie.jpg (61,8 KB, 313 załadowań)
waka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 11:38   #93
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Piękne paznokcie
Ja moje Tiftonki dodawałam ostatnio na blogu:

http://www.zamglonaiw.blogspot.com/2...ach-niach.html

Dość nudne, bo bez żadnego wzorka, ale następnym razem powiedziałam sobie, że się przyłożę

Nie wiem tylko dlaczego, ale 2 dni temu odszedł mi lakier ze środkowego palca prawej ręki (jakiś znak? ) i musiałam dorobić normalnym lakierem i do tego pomalować pękającym po wierzchu, żeby nie było widać różnicy w kolorze
Na drugiej ręce też musiałam się posłużyć takim mykiem
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 18:28   #94
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Thumbs up Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cześć dziewczyny Ostatnio zainteresowałam się lakierami TIFTON i postanowiłam je zamówić, jako że jestem w tym nowa to szukam moich ideałów zaczynałam z art lakami [kompletna klapa], przeszłam na semilaci, które bardzo lubię, ale niestety tydzień to jest maksimum, a dodatkowo mi się tak jakby kurczą i jak wyciągnę z lampy to końcówka paznokcia nie jest zabezpieczona. Więc zadecydowałam się na 4 lakiery: 59, 42, 3 oraz 20
Właśnie dwa z nich użyłam i moje pierwsze wrażenia są całkiem dobre, przy malowaniu nie mam problemów jak z semilaciem, co prawda faktycznie nie kryją tak dokładnie. W załączniku zdjęcie z kolorami 20 oraz 42 Mam nadzieje że jak przyjdzie do ściągania to nie będzie problemu

przepraszam za kształt paznokci i wgl, ale się uczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0285.jpg (70,0 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0286.jpg (55,7 KB, 89 załadowań)
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 21:01   #95
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez aniaa92g Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Ostatnio zainteresowałam się lakierami TIFTON i postanowiłam je zamówić, jako że jestem w tym nowa to szukam moich ideałów zaczynałam z art lakami [kompletna klapa], przeszłam na semilaci, które bardzo lubię, ale niestety tydzień to jest maksimum, a dodatkowo mi się tak jakby kurczą i jak wyciągnę z lampy to końcówka paznokcia nie jest zabezpieczona. Więc zadecydowałam się na 4 lakiery: 59, 42, 3 oraz 20
Właśnie dwa z nich użyłam i moje pierwsze wrażenia są całkiem dobre, przy malowaniu nie mam problemów jak z semilaciem, co prawda faktycznie nie kryją tak dokładnie. W załączniku zdjęcie z kolorami 20 oraz 42 Mam nadzieje że jak przyjdzie do ściągania to nie będzie problemu

przepraszam za kształt paznokci i wgl, ale się uczę
Hey ja przy zdejmowaniu tiftonów nie miałam żadnych problemów. Ostatnim razem robiłam kolor toftona na bazie i z topem semilaca, ale jeszcze nie zdejmowałam, więc sie nie wypowiem ,) Za to koleżanka zdejmowała kiedyś ArtLaki-do tej pory klnie w kamienie po nich wspomnienie
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi

lowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 09:08   #96
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez lowers Pokaż wiadomość
Hey ja przy zdejmowaniu tiftonów nie miałam żadnych problemów. Ostatnim razem robiłam kolor toftona na bazie i z topem semilaca, ale jeszcze nie zdejmowałam, więc sie nie wypowiem ,) Za to koleżanka zdejmowała kiedyś ArtLaki-do tej pory klnie w kamienie po nich wspomnienie
Też mam na bazie i topie semilaca nie dziwie się koleżance, art laki się chyba wcale nie odmaczają, tylko trzeba je piłować, a wiadomo, można w każdej chwili spiłować swoją płytke. Dodatkowo trwa to dwa razy dłużej, masakra
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 11:52   #97
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

a co polecicie oprócz Tiftona (oczywiście za niewygórowaną cenę) co dobrze się trzyma i ściąga?
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 17:24   #98
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

ja tak jak pisałam semilac, fajne lakiery, cena ok. 24 zł, innych nie miałam
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:26   #99
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

estetiq też są ok
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 13:57   #100
sense_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 34
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

dziewczyny, dostałam w poniedziałek swój pierwszy zestaw od Tiftona i od razu zabrałam się do pracy! niestety dziś musiałam ściągnąć hybryde ponieważ jeden paznokieć odprysł.. podejrzewam, że to moja wina gdyż nie dokładnie zabezpieczyłam wolny brzeg i dostało się powietrze. Myślicie że to dlatego?

Edytowane przez sense_
Czas edycji: 2015-01-30 o 14:06
sense_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 14:12   #101
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Następnym razem, jak podreperuję budżet zamówie kilka semilaków. Z kolorów Tiftona jestem zadowolona, chociaż znajome które ostatnio zamawiały ich kolory twierdzą, że słabo kryją...Może kombinowali coś ze składem?
Sense-wydaje mi się, że przyczyn może być kilka: źle zmatowiona płytka, źle "zamalowany" wolny brzeg, rozdwajający się wolny brzeg...a może tak jak w moim przypadku-mam zbyt delikatne paznokcie na bazę Tiftona i zwyczajnie przy uderzeniu mi pęka. Aktualnie mam na paznokciach baze Semilac + kolory Tiftona i po tygodniu zero odprysków, za to boki mi się zapowietrzają
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi

lowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 14:19   #102
karbonova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z hybrydami. Zamówiłam zestaw z Cosmetics Zone i do tych lakierów nie mam zastrzeżeń. Jednak postanowiłam zamówić lakier Tiftona, bo są tańsze i moim zdaniem mają ciekawszą kolorystykę. Mam go na paznokciach dopiero 2 dni więc nie mogę nic jeszcze powiedzieć o trwałości, jednak rozprowadzał się dobrze, nie zbiegał. Mam jednak duże zastrzeżenie co do rozbieżności koloru na zdjęciu oferowanym przez producenta a rzeczywistym kolorem lakieru. Zamówiłam kolor nr 33 "Chocolate", który na zdjęciu jest pięknym czekoladowym brązem, a w realu wygląda na nr 30 "Cappucciono"...Wlepi ałam się przez 5 min w buteleczkę i na stronę, na buteleczce jest nr 33 czyli "Chocolate" niby...Czy to możliwe, żeby producent "pomieszał" buteleczki? Wydaje mi się, że mam jednak odcień "Cappucciono". Zamawiałam z allegro, u sprzedawcy Tifton. Czy ktoś miał podobną sytuację?
karbonova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 15:07   #103
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez karbonova Pokaż wiadomość
Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z hybrydami. Zamówiłam zestaw z Cosmetics Zone i do tych lakierów nie mam zastrzeżeń. Jednak postanowiłam zamówić lakier Tiftona, bo są tańsze i moim zdaniem mają ciekawszą kolorystykę. Mam go na paznokciach dopiero 2 dni więc nie mogę nic jeszcze powiedzieć o trwałości, jednak rozprowadzał się dobrze, nie zbiegał. Mam jednak duże zastrzeżenie co do rozbieżności koloru na zdjęciu oferowanym przez producenta a rzeczywistym kolorem lakieru. Zamówiłam kolor nr 33 "Chocolate", który na zdjęciu jest pięknym czekoladowym brązem, a w realu wygląda na nr 30 "Cappucciono"...Wlepi ałam się przez 5 min w buteleczkę i na stronę, na buteleczce jest nr 33 czyli "Chocolate" niby...Czy to możliwe, żeby producent "pomieszał" buteleczki? Wydaje mi się, że mam jednak odcień "Cappucciono". Zamawiałam z allegro, u sprzedawcy Tifton. Czy ktoś miał podobną sytuację?
Wstawiam wzornik, możesz porównać do mojej 30stki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0176_1.jpg (68,0 KB, 278 załadowań)
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi

lowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 15:20   #104
sense_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 34
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

pomalowałam dziś drugi raz, dokładniej zobaczymy..
sense_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 17:59   #105
karbonova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez lowers Pokaż wiadomość
Wstawiam wzornik, możesz porównać do mojej 30stki.
Dzięki! Ok, mój jest trochę ciemniejszy. Znalazłam to przypadkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=QYwpx5pTZdU

I rzeczywiście ten "Chocolate" jest zupełnie inny niż przedstawia producent, bo do ciemnego, czekoladowego brązu mu daleko... Zresztą kilka kolorów jak widzę również, ale inne z kolei lepiej wyglądają na paznokciach niż na zdjęciu podanym przez producenta np. "Rouge Noir"
karbonova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 21:08   #106
NataliaEde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Hej

Dziewczyny powiedzcie mi czy można łączyć zwykły lakier z lakierami hybrydowymi? Znalazłam w necie zdobienie ale nie mam takich kolorów w hybrydzie ale w zwykłych mam.

pozdrawiam
NataliaEde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 14:34   #107
klaudynx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Planuje sobie zamówić ten zestaw, zobaczymy jak się spisze (http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-7...801557281.html)

Dopiero zaczynam zabawe z hybrydami, mam chwilowo te z najniższej półki cenowej ktore odpadają po 3 dniach ;(


A mam pytanko odnośnie tego lakieru (http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-u...765529915.html) ma któraś z was ten TOP?

Edytowane przez klaudynx
Czas edycji: 2015-02-01 o 14:48
klaudynx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 16:25   #108
Dooooooomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cześć dziewczyny! Po waszych opiniach zdecydowałam się że zamówię zestaw hybrydowy z firmy Tifton nie wiem jeszcze jakie kolory wybiore ale myślę że na pewno wezmę tą czerwień którą polecałyście. Zestaw zamówie jutro. Mam nadzieje że szybko przyjdzie

A wiecie może czy Tifton nie ma sklepu online? Szukałam ale nie mogłam znaleźć
Dooooooomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 16:30   #109
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Odradzam kolor 10. Miałam do niego 3 podejścia i za każdym razem wychodziła wielka nie dość, że ma jakieś farfocle to jeszcze nie kryje dobrze nawet po 3 warstwach. Za to 53 mi się bardzo podoba, chociaż po 3 warswtach widac końcówkę lekko.

co do sklepu to po prostu tifton.pl, albo użytkownik Tifton na allegro. To jedno i to samo.

Edytowane przez Magdutka
Czas edycji: 2015-02-01 o 17:31
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 16:49   #110
Dooooooomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Co do krycia to widze że Tifton nie jest zbyt dobry, ale da się przeżyć chyba Cena mnie najbardziej kusi
Dooooooomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 17:03   #111
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Ja mam te kolory co pokazywałam wyżej i generalnie wszystkie dla świętego spokoju robię po 3 warstwy. Jedynie przy 3 i 18 pytam osoby, której maluje paznokcie czy chce 3 warstwę. Niektóre nie chcą, ale sama sobie kladłam 3.

Nie wiem czy opłaca Ci się brać w zestawie, bo ja po 2 tygodniach zamawiałam bazę i top semilaca (wyższa półka to gelish, ale mnie jeszcze nie stać). Zależy od Twoich paznokci. Ja przy miękkich nie byłam zadowolona (ale moim koleżankom tiftony się trzymały po 2, 3 tygodnie). Jestem też po lekturze "lakiery hybrydowe" i tam dziewczyny również narzekają na bazę tiftona.

Więc przekalkuluj jak Ci się będzie opłacało.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 17:16   #112
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Ściągałam właśnie moje pierwsze hybrydy, które zrobiłam sama. Niestety aceton na bazę Tiftona kompletnie nie działa i musiałam spiłować....
Co do wytrwałości - trzymały się 2 tygodnie ale odrost mnie już denerwował (zdjęcie 1) - kolory: 31, 37 i E4
Moje nowe paznokcie (zdjęcie 2) - kolory 31 i 17(zdjęcie trochę przekłamuje kolor różu).
Paznokcie klientki (zdjęcie 3) - kolor 11, 3 warstwy i dalej widać białą końcówkę paznokcia...

Przy najbliższej okazji kupię bazę semilac, naczytałam się samych pozytywów o niej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150131_114739.jpg (92,9 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150201_163042.jpg (99,8 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150126_193439.jpg (113,7 KB, 196 załadowań)
__________________


Edytowane przez dorciaczek
Czas edycji: 2015-02-01 o 17:19
dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 21:40   #113
Dooooooomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Akurat moje paznokcie są bardzo twarde, nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu zamówię ten zestaw z Tifton i oczywiście jak zużyje to zamówie baze i top z semilac bo slyszalam o nich bardzo dobre opinie, na razie nie chce zbytnio inwestowac w hybrydy bo bede robila je tylko sobie i vo najwyżej jakiejś koleżance więc na razie mi się nie opłaca, zamówie, przetestuje i zobaczymy jak to się sprawdzi. mysle że wezmę 5 kolorków a dokładnie czarny, biały, złoty, srebrny i jakąś czerwień.

Czy komuś ściąganie tych hybryd sprawiło kłopot? Czy wystarczy sam aceton?
Dooooooomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 10:46   #114
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez Dooooooomka Pokaż wiadomość
Akurat moje paznokcie są bardzo twarde, nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu zamówię ten zestaw z Tifton i oczywiście jak zużyje to zamówie baze i top z semilac bo slyszalam o nich bardzo dobre opinie, na razie nie chce zbytnio inwestowac w hybrydy bo bede robila je tylko sobie i vo najwyżej jakiejś koleżance więc na razie mi się nie opłaca, zamówie, przetestuje i zobaczymy jak to się sprawdzi. mysle że wezmę 5 kolorków a dokładnie czarny, biały, złoty, srebrny i jakąś czerwień.

Czy komuś ściąganie tych hybryd sprawiło kłopot? Czy wystarczy sam aceton?
Tak jak pisałam wyżej i kilka dziewczyn wcześniej, baza się nie odmacza w acetonie i trzeba ją spiłować, lakiery kolorowe wystarczy zostawić na 10 minut i zeskrobać patyczkiem.
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 11:33   #115
karbonova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez dorciaczek Pokaż wiadomość
Ściągałam właśnie moje pierwsze hybrydy, które zrobiłam sama. Niestety aceton na bazę Tiftona kompletnie nie działa i musiałam spiłować....
Co do wytrwałości - trzymały się 2 tygodnie ale odrost mnie już denerwował (zdjęcie 1) - kolory: 31, 37 i E4
Moje nowe paznokcie (zdjęcie 2) - kolory 31 i 17(zdjęcie trochę przekłamuje kolor różu).
Paznokcie klientki (zdjęcie 3) - kolor 11, 3 warstwy i dalej widać białą końcówkę paznokcia...

Przy najbliższej okazji kupię bazę semilac, naczytałam się samych pozytywów o niej.
O ten kolor 31 to właśnie kolor, który chciałam (i myślałam, że taki będzie) kupując kolor nr 33
karbonova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 15:20   #116
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

ja po ostatnich prawie 3 tygodniach sciagnelam kolor ateraz zrobilkam kolorek 42(zielony )

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

i ogolnie powiem tak ze jestem zadowolona z zakupu zestawu

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

mam pytanie czy któraś z Was próbowała robić stempelki na hybrydach ?
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 17:56   #117
sense_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 34
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

a mi hybryda za pomocą acetonu nawet ładnie zeszła
sense_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 18:44   #118
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Kurcze, jestem w szoku, bo mi zdjęcie bazy Tiftona nie sprawiało większych trudności. Były miejsca gdzie trzeba było spiłować, ale nie było najgorzej...
Ah i jeszcze zimowe muchomory 30 + 29 + 32 Nie mam jeszcze sondy dlatego te kropki są z deczka koślawe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14381_936721143027500_5596741173159433645_n.jpg (56,3 KB, 237 załadowań)
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi

lowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 21:48   #119
natalia_calusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Hej dziewczyny.
Na hybrydach z Tiftona pracuję już prawie od roku. Jestem z nich bardzo zadowolona, base - top/coat używam z Charbonne i takie zestawienie najbardziej mi odpowiada... Mam kilka kolorków więc podsyłam Wam zdjęcie, myślę, że w miarę dobrze odzwierciedlają rzeczywistość
Moim faworytem jest 29 przepięknie wygląda na paznokciach i czarny matt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0051 (800x450).jpg (56,8 KB, 290 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0053 (800x450).jpg (50,1 KB, 269 załadowań)
natalia_calusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 20:30   #120
sense_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 34
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

kurcze, dziewczyny a mi znowu po 5 dniach jeden odprysł ;/ albo ja robie cos ne tak albo niewiem..
sense_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-28 11:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.