Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-23, 10:18   #4111
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mam tez top mat z Semilaca. Mialam go ostatnim razem na pazurach i w sumie mam mieszane uczucia. Nie dal mi taiego efektu jakie uzyskiwalam matowymi zwylymi lakierami, ale rozwiazaniem moze byc nalozenie dwoch warstw tego topu. Ja nalozylam tylko jedna.
Mam takie same odczucia co do top mat z spn, niestety dwie warstwy topu nie dały lepszego efektu ;/
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 18:20   #4112
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Jak ściągacie hybrydy? Ja mam wrażenie że tre patyczkiem po paznokciu.. :/ robie to delikatnie a mimo to paznokcie jakoś super nie wyglądają..
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 20:10   #4113
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kiwaczka, a czytalas watek?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 21:06   #4114
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

melduje ze sciagalam dzis semilac po raz pierwszy bo juz wkurzal mnie odrost i nie bylo tragedii jakiej sie spodziewalam po tym ile razy przeczytalam ze sie strasznie zle sciaga
na pewno kupie wiecej kolorkow
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 21:39   #4115
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez dosia92 Pokaż wiadomość
Hej! ja do usuwania semilaca (baza,kolor,top) ostatnio używam acetonu beatu nail ze sklepu darmarsklep.pl . Zeszło idealnie! Jak na filmie dodanym kilka stron wcześniej. Nawet u jednej ręki się zgapilam i nie spilowalam topu. Z Acetonem semilaca niestety muszę trochę poskrobac a tu była zwyczajnie bajka...

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
Musze spróbować tego acetonu.
Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Jak ściągacie hybrydy? Ja mam wrażenie że tre patyczkiem po paznokciu.. :/ robie to delikatnie a mimo to paznokcie jakoś super nie wyglądają..
Piłuje top, mocze w aceton ie ok. 15-20 minut i ściągam metalowym kopytkiem.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:52   #4116
monika9265
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
niestety link sie nie otwiera. Jeśli zestaw jest z firmy semilac to powinien być dobry, sama używałam długo tej firmy i było ok, choć ostatnio coraz częściej miewałam problemy więc zakupiłam inną baze i powoli wymieniam kolorówke
zestaw zawiera lampę uv 36watt; baze, top, 1 lakier hybrydowy, gratis cleaner oraz aceton. cena tego zestawu 135,99 zł
monika9265 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:57   #4117
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kochane, szukam pięknej czerwieni bez nuty pomarańczy, polećcie mi coś z Semilaca
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 09:24   #4118
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Kochane, szukam pięknej czerwieni bez nuty pomarańczy, polećcie mi coś z Semilaca

Intense red jest ok
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:44   #4119
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziękuję, kupuję
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:34   #4120
flotography
Przyczajenie
 
Avatar flotography
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań/Berlin
Wiadomości: 12
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Przeczytałam cały wątek

Pytanie, jaki kolor będzie wyglądał najczarniej w normalnym, dziennym świetle? Oprócz 031 naturalnie
flotography jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 11:53   #4121
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

077 brown black
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 12:34   #4122
ma_g_da
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

083 brugundy wine- ma w sobie niebieski brokat?
własnie do mnie przyszedl, maluje na wzorniku, a tam niebieski brokat wiec przeceram (pomyslalam, że gdzies mialam na rekach, bo porzadkowalam ozdoby) maluje od poczatku, a tam znow brokat...
ma_g_da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:28   #4123
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez monika9265 Pokaż wiadomość
zestaw zawiera lampę uv 36watt; baze, top, 1 lakier hybrydowy, gratis cleaner oraz aceton. cena tego zestawu 135,99 zł
jak na początek to taki zestaw wystarczy, choć ja jestem zwolenniczką kupowania wszystkiego osobno. Sama sie przejechałam na swoim pierwszym zestawie do hybryd
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:34   #4124
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ma_g_da Pokaż wiadomość
083 brugundy wine- ma w sobie niebieski brokat?
własnie do mnie przyszedl, maluje na wzorniku, a tam niebieski brokat wiec przeceram (pomyslalam, że gdzies mialam na rekach, bo porzadkowalam ozdoby) maluje od poczatku, a tam znow brokat...
Ma Też gdy go kupiłam myslałam, że to zwykły jednolity kolor, pomalowałam wzornik, ale się zbytnio nie przyglądałam, a że od razu pomalowałam nim paznokcie zauważyłam te drobinki ;p ale w sumie nie są aż tak widoczne, więc mi to bardzo nie przeszkadz a czasem nawet dodaje uroku
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:47   #4125
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Kochane, szukam pięknej czerwieni bez nuty pomarańczy, polećcie mi coś z Semilaca
025 glitter red, ale ma drobinki
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 18:21   #4126
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

083 ma drobinki. generalnie na jesień sobie go zostawiłam ale czy użyję to nie wiem -zobaczymy
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:57   #4127
Eien_no_otome
just here 4 the nails
 
Avatar Eien_no_otome
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 180
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez monika9265 Pokaż wiadomość
zestaw zawiera lampę uv 36watt; baze, top, 1 lakier hybrydowy, gratis cleaner oraz aceton. cena tego zestawu 135,99 zł
Ja kupilam zestaw za 320 u Leoberta i nie zaluje, zestaw ma wszystko co potrzebne, 3 lakiery kolroowe do wyboru i wypasioną super lampe, ktorej nie zamienilabym na zadna inna. Polecam. I tak po kilku manicure sie zwraca.
Eien_no_otome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 20:50   #4128
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
025 glitter red, ale ma drobinki
Kupię go pewnie bliżej jesieni,w mojej kolekcji właśnie brakuje mi kilku czerwieni Mam ochotę jeszcze na jakiś granat i chyba wezmę 088
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 23:31   #4129
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ile nawięcej mm przedłużałyście paznokcie hardem? 3 mm bez problemu mi wytrzymały ale czy dłuższe dają rade? Hmm..
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 06:26   #4130
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

mój przedłużony to max 6 mm, ale za długo nie wytrzymał przeważnie przedłużałam 4-5 mm i to już było ok. Niestety z każdym kolejnym hardem było tylko gorzej bo kolejne partie są bardziej giętkie niż poprzednie. W końcu doszło do tego że nie przedłużam nim wcale bo za każdym razem przedłużenie sie wygina i odpada
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 08:04   #4131
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mój przedłużony to max 6 mm, ale za długo nie wytrzymał przeważnie przedłużałam 4-5 mm i to już było ok. Niestety z każdym kolejnym hardem było tylko gorzej bo kolejne partie są bardziej giętkie niż poprzednie. W końcu doszło do tego że nie przedłużam nim wcale bo za każdym razem przedłużenie sie wygina i odpada
Zgadzam się z eM_Ka harda miałam w sumie 4 buteleczki i każda nowsza była coraz bardziej plastyczna i gumowata. Ostatnio ściągnęłam hybrydę w jednym gumowatym kawałku i to bez acetonu
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 08:56   #4132
monika9265
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Eien_no_otome Pokaż wiadomość
Ja kupilam zestaw za 320 u Leoberta i nie zaluje, zestaw ma wszystko co potrzebne, 3 lakiery kolroowe do wyboru i wypasioną super lampe, ktorej nie zamienilabym na zadna inna. Polecam. I tak po kilku manicure sie zwraca.
Niestety zasoby mojego portfela są dość ograniczone. Jest zestaw który zawiera lakiery z ARCO IRIS słyszała któraś o tej firmie?
monika9265 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:10   #4133
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Ile nawięcej mm przedłużałyście paznokcie hardem? 3 mm bez problemu mi wytrzymały ale czy dłuższe dają rade? Hmm..
u mnie to samo co u poprzedniczek zmieniłam na żel z dobrej rady i nic się nie wygina , przedłużenie zrobione hardem łamało mi się po kilku dniach, zazwyczaj w miejscu gdzie kończył mi sie naturalny paznokieć
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 09:58   #4134
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez monika9265 Pokaż wiadomość
Niestety zasoby mojego portfela są dość ograniczone. Jest zestaw który zawiera lakiery z ARCO IRIS słyszała któraś o tej firmie?
Naprawdę kup chociażby cosmetics zone. Szkoda wydawać pieniądze np na art laki czy silcare bo się zniechęcisz. Lakiery cz są tanie a naprawde dobre. Ja sama zakupiłam od nich zestaw startowy z najprostszą lampą UV- pierwsza próba zrobienia hybrydy wyszła bardzo dobrze. Za zestaw z jednym kolorem w pojemności 15 ml zapłaciłam jakieś 160 zł.
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:09   #4135
monika9265
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Zostanę przy lakierach z SEMILAC Ale na pewno wypróbuję CZ co by nie zbankrutować na samym początku Chyba dzisiaj pojadę po zestaw ^^
monika9265 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:46   #4136
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cześć dziewczyny

zawsze na pazurki chodziłam do koleżanki-kosmetyczki, ale postanowiłam spróbować sama robić hybrydę

kupiłam bazę, top i lakier 008 intensive pink - wszystko semilaca, plus primer kwasowy też semilaca(bo moja płytka jest tłusta i często mi coś odpada ) i efekt syrenki pazurki wyszły śliczne, trzymają się idealnie (ale to dopiero 5-ty dzień ) już robię listę kolorów i innych dodatków, które chcę kupić jeśli wszystko będzie się ładnie trzymało około 2 tygodni

i tu moje pytanie jaki polecacie pędzelek do wykonywania zdobień ?
(bardzo podstawowych krótki i cienki np do kresek )

czytałam, że fajne są pędzęlki z indigo 002 ale nie ma ich na allegro ani już na stronie producenta, dużo osób używa z chińskich sklepów (ja takich nie mam w mojej małej mieścince więc muszę zamówić coś przez internet) może macie coś co polecacie? jak przeszukuje forum "pedzelek" to głównie są posty o pędzelkach w lakierach, więc ciężko coś znaleźć

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez monika9265 Pokaż wiadomość
Niestety zasoby mojego portfela są dość ograniczone. Jest zestaw który zawiera lakiery z ARCO IRIS słyszała któraś o tej firmie?
ja mam z tej firmy cleaner i aceton chociaż cleaner najbardziej lubie z mistero milano

jak kupowałam w drogerii pierwsze produkty semilaca Pani powiedziała, że poleca też arco, że sama używa i że sporo tańsze od semilaca powiedziała, że używa bazy i topu semilaca a kolory często z arco iris, możesz spróbować ale ja wolałam nie ryzykować i nauczyć się na semilacach, przynajmniej jest pewność że jak nie wyjdzie to moja wina, a nie jakości
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:38   #4137
flotography
Przyczajenie
 
Avatar flotography
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań/Berlin
Wiadomości: 12
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mam jeszcze jedno pytanie, tym razem dotyczące efektu syrenki. Nie jestem pewna czy pasuje ono tutaj, ale no raz kozie..

Pyłek wcieram pędzelkiem i później daję warstwę topu Semilac (chociaż to nie ma większego znaczenia). Po każdym paznokciu staram się wytrzeć pędzelek w chusteczkę, żeby nie przenosić brokatu do butelki, ale mimo wszystko trochę zostaje i później na "gładkim" paznokciu są pojedyncze kropeczki brokatowe. Jak sobie z tym radzicie? Już nawet się zastanawiam czy nie mieć osobnej buteleczki do syrenki, ale też mi się to niezbyt uśmiecha
flotography jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:54   #4138
fiffi_
Przyczajenie
 
Avatar fiffi_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja wylewam trochę topu na kawałek folii aluminiowej a do malowania używam innego pędzelka
fiffi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:21   #4139
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość


i tu moje pytanie jaki polecacie pędzelek do wykonywania zdobień ?
(bardzo podstawowych krótki i cienki np do kresek )

czytałam, że fajne są pędzęlki z indigo 002 ale nie ma ich na allegro ani już na stronie producenta, dużo osób używa z chińskich sklepów (ja takich nie mam w mojej małej mieścince więc muszę zamówić coś przez internet) może macie coś co polecacie? jak przeszukuje forum "pedzelek" to głównie są posty o pędzelkach w lakierach, więc ciężko coś znaleźć
aktualnie posiadam dwa pędzelki do zdobień, oba super: 001 modeny i jakiś no name #2 z chińskiego sklepu. Obecnie lecą do mnie trzy pędzelki z dobrejrady, mam nadzieje że się sprawdzą

Cytat:
Napisane przez flotography Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie, tym razem dotyczące efektu syrenki. Nie jestem pewna czy pasuje ono tutaj, ale no raz kozie..

Pyłek wcieram pędzelkiem i później daję warstwę topu Semilac (chociaż to nie ma większego znaczenia). Po każdym paznokciu staram się wytrzeć pędzelek w chusteczkę, żeby nie przenosić brokatu do butelki, ale mimo wszystko trochę zostaje i później na "gładkim" paznokciu są pojedyncze kropeczki brokatowe. Jak sobie z tym radzicie? Już nawet się zastanawiam czy nie mieć osobnej buteleczki do syrenki, ale też mi się to niezbyt uśmiecha
ja wcieram syrenke pędzelkiem aż wszystkie "luźne" drobinki zgubią się z paznokcia. Później dla pewności jeszcze przecieram palcem i przy nakładaniu topu nic na pędzelku nie zostaje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:22   #4140
monika9265
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

[/COLOR]
ja mam z tej firmy cleaner i aceton chociaż cleaner najbardziej lubie z mistero milano

jak kupowałam w drogerii pierwsze produkty semilaca Pani powiedziała, że poleca też arco, że sama używa i że sporo tańsze od semilaca powiedziała, że używa bazy i topu semilaca a kolory często z arco iris, możesz spróbować ale ja wolałam nie ryzykować i nauczyć się na semilacach, przynajmniej jest pewność że jak nie wyjdzie to moja wina, a nie jakości [/QUOTE]

Tak jak napisałaś narazie wolę uczyć się na semilacach Moje pierwsze kolorki to będą 032 i 008 zobaczymy co z tego wyjdzie
monika9265 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.