Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-01, 10:38   #151
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Plecy, mam 3 dni!!!!!

Mam trochę niezbyt dużych przebarwień na plecach, praę wągrów. Czy lepiej iść do kosmetyczki na peeling czy oczyszczanie? Za 3 dni wyjeżdzam i chcę trochę poprawić wygląd moich plecków, pomocy!
co moze zmniejszyc te bliny z 3 dni?
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-01, 12:23   #152
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Plecy, mam 3 dni!!!!!

Powinnas po prostu wybrac sie do kosmetyczki,co i tak zamierzasz zrobic i ona poradzi ci poprostu co bedzie dla ciebie lepsze bo jest w tym wyspecjalizowana.Dzis mozesz jedynie poprosic jakas kolezanke o zrobienie ci pelingu,nie radze samemu oczyszczac bo masz tylko 3 dni a efekty moga byc okropne.Grdzies tu na forum byl przepis na peeling z soli i cynamonu podobno dobry-sama nie probowalam poszukaj i do roboty.Pozdrawiam.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 17:21   #153
AnIa10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 9
....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Z trądzikiem na twarzy poradziłam sobie. Ale narodził się nowy problem...mam jakieś wypryski na ramionach i dekoldzie! Jak mogę temu zaradzić?? Bardzo proszę o radę...
Z góry dziękuję!
AnIa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 08:27   #154
aldonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 98
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Ja kupiłam córce(15 lat) mydło siarkowe.Można je kupić w aptece lub sklepie zielarskim.Córa co dziennie go używa własnie na okolice dekoldu i pleców.Myślę że jest dobry bo stan skóry się poprawia,może ją trochę wysusza, ale od czego są balsamy.
Pozdrowienia
aldonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 08:41   #155
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

o ja tez mam z tym problem tylko ze dermatolog mi powiedziala ze to jest jakies uczulenie ale nei ma pojecia na co przepisala masc (elocom) i dziala ale niestety jest na recepte i niestety leczy powieszchownie bo wypryski wracaja moze sprobuje tego mydla dzieki
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 18:22   #156
lena1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

znam ten problem i walcze z tym od lat. Stosowalam rowniez elcom ale to nie jest na dluzsza mete zdrowe i poźniej kumuluje sie w skorze z efektem odwrotnym.W tych miejscach skora jest wrazliwa i sucha wiec jesli jest podrazniona to taka jej reakcja.Mydlo siarkowe jest dobre, ale troche agresywne. Mozna stosowac przy tlustej cerze. Ale przy podraznieniach skora bedzie piekla. Proponuje sprobowac kapiele w soli bochenskiej po czym natluszczac to miejsce oliwka z oliwek.Ale jest to uporczywe i trudne do leczenia niestety....proszki woda ...chemia....
lena1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 18:44   #157
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

czyli wlasciwie do konca nie wiadomo co to jest, skad sie bierze i jak z tym wlaczyc??!! no to chyba sie zalamie mnie te wypryski powstaja najwiecej w okolicy obojczykow i ramion i pomiedzy piersiami no przeciez to az wstyd pomoznie!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-14, 18:55   #158
lena1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

a czy to nie beda objawy rozowatego....przechodzil as mlodzienczy...czy nie nasila sie po wypiciu kawy, zdenerwowaniu lub jak jest goraco...?
lena1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 19:11   #159
AnIa10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 9
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Tak dokładnie tzn. to jest np.okres dwóch tygodni kiedy tego nie mam, ( nie jest to aż tak widoczne) A potem znowu się to nasila i widać to. A kiedy już te wypryski znikną to zostają takie czerwone plamki i to strasznie mi długo schodzi!
AnIa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 19:16   #160
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

hmm rozowatego nigdy nie mialam, dermatolog powiedziala ze to jest uczulenie na cos z zewnatrz a nie od tego co zjem, nie zaobserwowalam czy nasila sie po kawie, ale hmm mysle ze upal nie ma zwiazku bo w zimie tez mi wyskakuja, hmm nie potrafie okreslic ale mam to bardzo czesto to takie male ropne chrostki, wygladaja troszke jak potowki ale to nie sa potowki
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 19:18   #161
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

hmm tzn u mnei jest calkiem inaczej niz u Ani, bo mnie to wyskakuje co kilka dni, a jak nei ma to mam gladziudka skore, gdy po posmarowaniu elocomem zejdzie to nie mam plamek juz, dopiero po kilku dniach znowu mi wychodzi ale ja juz mam dosyc tego elocomu
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-14, 23:57   #162
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

a moze Brevoxyl (30 zl nie wiem czy na recepte) mi po nim przeszlo . tzn ciagle sie smaruje ale jest o wiele wiele lepiej. pozdrawiam
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 08:44   #163
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

hej moze z tym natluszczaniem skory to i racja choc wydaje sie byc to absurdalne zeby wypryski jeszcze natluszczac ale to moze faktycznie jest reakcja obronna skory na przesuszenie (choc dziwie sie bo uzywam serum na biust i dekold bielendy) posmarowalam wypryski śródziemnomorskim olejkiem do ciała z oliwka (avonu - akurat tylko taki mam w domku) i wydaje mi sie ze troszke zaognienei zmalalo, tzn dalej sa te wypryski ale jakby zlagodnialy posmaruje sie jeszcze kilka razy i da znac czy pomoglo
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 08:45   #164
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Hej!
Polecam Sudocrem! To po prostu rewelacja, smaruję nim dekolt i ramiona na noc i wszystko znika.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 09:42   #165
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

no tak na noc podobnie jak elocom, tylko ze to jest troszke klopotliwe, bo w sytuacjach intymnych to przeciez jak partner mnie caluje to nie bedzie po tym mazidelku prawda? juz przy elocomie to bylo klopotliwe, a jak przeczytalam tu na wizazu recenzje tego specyfiku to owszem dziala ale biala tlusta maz nie brzmi zachecajaco
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 10:42   #166
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

No, nie da się ukryć-takie kuracje można przeprowadzać tylko w samotne noce
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 07:41   #167
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

kupilam wczoraj sudocrem z wielka nadzieja ze mnie to uratuje, posmarowalam sie tym na noc na calym dekolcie i nawet na twarzy zeby wszystko zeszlo, rano sie budze a ti na twarzy nowe chrostki a na dekoldzie nic nie zeszlo i co ja mam teraz zrobic? dzisiaj wraca moj facet, jak on to zobaczy to ja sie spale ze wstydu powiedzcie mi ile razy mam sie tym sudocremem posmarowac zeby zeszlo? po elocomie wystarczyly 3 noce z kuracja .
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 07:58   #168
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

Ojej, to strasznie mi przykri. Mi krostki na dekolcie i plecach przysychają już po pierwszym razie. Z każdym kolejnym smarowaniem jest lepiej.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 08:11   #169
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

nie wiem moze dlatego ze to nie sa zwykle pryszcze tylko jakas sprawa uczuleniowa zrobilam kamerka zdjecia tego ochyctwa, akurat mma je lekko posmarowane sudocremem wiec wydaja sie jasniejsze
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-16, 08:12   #170
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

zdjecia:
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 08:40   #171
kobietka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
GG do kobietka22
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

hmmm ja prponuje smarowac jednak tym sudocremkiem moja siostra miala wlasnie cos podobnego i po tym kremie oczywiscie smarowala sie nim dluzej niz jeden dzien ale zeszlo uwazam ze nic nie bedzie zschdzic szybko jesli ma sie juz wiecej nie pojawic moze ten caly elocom i dziala szybko ale sama mowisz ze na krotko wiec trzeba czegos co zadziala tak od wewnatrz ale juz na wieki wiec to musi potrwac trzeba byc cierpliwym
a tak wogole to na dekolt plecki ramionka polecam taka sama kuracje jaka stosujesz na buzi ja jakis spory czas temu to wyczytalam wlasnie na forum wizaz i poskutkowalo do tego zastosowalam oczywiscie takze diete znaczy sie pilam duzo wody mineralnej zioelonej hertbaty ograniczylam sol cukier male ilosci czekolady (bo czyms trzeba sie pocieszac wiec z niej calkowicie nie zrezygnowalam) do potraw uzywalam mniej pikantnych przypraw glownie ziola bo i na trawienie dobre a i smaku nadaja herbatki ziolowe tez pilam np. rumianek a i zeby nie zapomniec bo wyczytalam rowniez tutaj takaie dwie masci jedna to Benzacne ktora dosc szybko zadzialala ale zniszczylam przez nia kilka rzeczy bo zostawia plamy wlasciwie to odbarwia material no i trzeba bylo sie z nimi pozegnac smarowalam sie tylko na noc a rano mylam cialo zeby sie pozbyc tego co pozostalo nie wcholoniete i traktowalam tonikiem a nastepnie balsamem (niesamowicie to meczace bo codziennie takie zajecie zajmuje czas ale uwazam ze warto bylo) teraz nie mowie ze mam skore czysto i idealna jak aksamit pojawiaja sie pojedyczne wypryski ktore traktuje wlasnie sudocremem albo druga masicia ktora wyczytalam na jednym z forum wizaz Termentiol ma on to do siebie ze rowniez brudzi material dlatego jak juz nim zasmaruje conieco to zakladam taka pidzamke ktorej mi nie szkoda nie kosztuje za wiele ok 6 zł a przydaje sie rowniez kiedy po depilacji moje mieszki wlosowe maja stan zapalny bardzo skuteczne i nie zauwazylam skutkow ubocznych ogolnie na poczatek odradzam peeling mechaniczny bo podrazni i rozniesie na zdrowa skore bakterie polecam peeling enzymatyczny np. dr. Ireny Eris do zakupienia w aptece troche kosztuje okolo 30 zł ale skuteczny
szczerze przyznam ze leczenie skorzy wlasnie na plecach ramionach i dekolcie pochalania sporo czasu ale i pieniedzy ale za to teraz moge ogladac tego efekty jestem zadowolona no prawie bo teraz musze pozbyc sie jeszcze przebarwien po pryszczach ale dam rade juz zaczelam i widze tego efekty
takze zycze powodzenia i trzymam kciuki miejmy nadzieje ze szybko sie z tym uporasz
pozdrawiam
kobietka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 09:57   #172
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

kobietka wielkei dzieki no zobaczymy zaczne sie tym sudocremem smarowac tylko ze nei mam juz bluzek z polgolfem zeby zakryc to swinstwo, a i kurcze goraco sie zrobila nie mma w co sie ubrac by to zaktyc

a moze jeszcze ktos zerknie? dodam zdjeci po kapieli czyli dokladnie bez zadnego kremu jak to wyglada:
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 13:31   #173
Szympulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 70
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

[b][i] Witaj Martusiu!
Po pierwsze nie Wpadaj w panike, Zobaczysz krostki znikną, wcale nie jest źle.
Po drugie , nie ekserymentowalabym z masciami tylko udala sie do alergologa lub pozadnego dermatologa.
Po trzecie. Nie wiem czy Ktos juz polecał Ci to co ja poradze ,bo nie przegladalam watkow.
Na uczulenia, egzemy naprawde skuteczna jest: sól z Morza Martwego.
Moja kuzynka stosowala kapiele i oklady z roztworu tej soli u dziecka (chlopiec Miał powazne problemy uczuleniowe) i naprawde przyniosło wielka poprawe.
Trzymam mocno kciuki, Zobaczysz, ze bedzie dobrze
:ello:
Szympulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 15:46   #174
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

dzieki Szympulka
wiesz bylam z tym u dermatologa i lekarka powiedziala ze to jest cos z zewnatrz ale nie wie co, bo w zasadzie nic nie zmienilam zadnego proszku ani kremu wiec ciho ciemno jest, no i lekarka przepisala mi wtedy Elocom, i owszem dziala ale jest uciazliwy, malo wydajny i drogi
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-16, 16:09   #175
ewaju
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 13
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

takie same krostki ma moj maz i dermatolog powiedziala za to jest łuszczyca, stosował rózne masci które pomagały tylko chwilowo kiedy przestał sie smarowac miał dokładnie to samo.Od 2 dni pije 3x dziennie wapno i wszystko zaczyna pieknie schodzic, przestał sie smarowac różnymi masciami bo to nie miało sensu. Kiedy mi wyskoczyło pare krostek na dekolcie to posmarowałam je pastą cynkową, na 3 dzień nic już nie było. Polecam przede wszystkim pic wapno.Powodzenia bo mozna to zlikwidowac...
ewaju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 07:01   #176
kobietka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
GG do kobietka22
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

alez nie ma za co mam nadizeje ze niedlugo bedzie o wiele lepiej grunt to nie wpadac w panike wszystkiemu mozna jakos zaradzic
trzymam kciuki powodzenia
kobietka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 08:17   #177
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: ....wypryski na dekoldzie POMOCY!! prosze o rady...

druga noc po kuracji sudocremem i wypryski nadal sa, moze faktycznie troszke sie to zmniejszylo ale sa a ja musze wyjsc do ludzi i jak ja mam sie ubrac w taki upal??!!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 19:32   #178
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Plecki i dekolt

Witam
Od pewnego czasu mam pewien problem, i mam nadzieję, że coś mi pomożecie.
Otóż na plecach i dekolcie wyskakują mi cząsto zaskórniki oraz pryszczo-podobne gródki.
Parę razy byłam na oczyszczaniu plecków u kosmetyczki - pomagało to na 2 miesiące, a potem znów było nieciekawie . Nie wiem co mam zrobić, gdyż nie jestem w stanie tak pielęgnować plecków jak cery, ze wzglądu na ich położenie
Z kolei dekoltu nie miałam oczyszczanego, gdyż kosmetyczka powiedziała mi, że nie można.
Bardzo chciałabym mieć gładkie plecy i dekolt, ale co mam zrobić??! Proszę o rady i z góry dziękuję
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 21:25   #179
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Re: Plecki i dekolt

witaj! miałam kiedyś podobny problem i okryłam, że to u mnie kwestia balsamu do ciała. kiedy po kąpieli zaczęłam się bardziej oszczędnościowo smarować i zmieniłam balsam na lekki, nie zapychający porów kremik problem znikł.
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 21:26   #180
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Re: Plecki i dekolt

witaj! miałam kiedyś podobny problem i okryłam, że to u mnie kwestia balsamu do ciała. kiedy po kąpieli zaczęłam się bardziej oszczędnościowo smarować i zmieniłam balsam na lekki, nie zapychający porów kremik, problem znikł.
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.