Tatuaż - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 15:31   #241
nikka85
Rozeznanie
 
Avatar nikka85
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 637
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Świniaczek, na ramieniu bo... jestem dość wrażliwa na ból, a po konsultacji okazało się, że ramie jest miejscem najmniej bolesnym, bo skóra jest grubsza i są mięśnie. Tak więc podczas robienia tatuażu czytałam gazetę , bo nic nie czułam.
Tylko raz przeszkadzła mi lokalizacja tatuażu... na studniówce (bo musiałam nieźle naszukać się sukienki by go zakryła - z tolerancją w moim liceum było dość kiepsko.) W pracy nie mam problemów bo moja szefowa ma tatuaż prawie na połowe pleców
A tak w ogóle to marzeniem jest wciąż tatuaż na stopie tak jak twój , który jest też świetny.

Ollusia - jak będzie bucik założony i tatuaż pięknie wyeksponowany to mam nadzieje fotka pojawi się tutaj obowiązkowo
__________________
Olfactive Studio Still life in Rio ----> niech ktoś coś
nikka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:25   #242
ollusia:)
Raczkowanie
 
Avatar ollusia:)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 51
GG do ollusia:)
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Oczywiście że tak już się nie mogę doczekac kiedy włożę obcasik, mini i wio hihihihi (niech mi tylko opuchlizna zejdzie ze stopy...) to póki co nie ma co eksponowac "parówki" z wytatuowanym smokiem
__________________
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować.


Moje makijaże i nie tylko ... ) http://olowkowamakeup.blogspot.com/
ollusia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 19:34   #243
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Mam pytanie z serii dziwnych :
mój wzorek wypełniony jest w kilku miejscach białym barwnikiem, po zejściu tych krwawych klamek miał być czysto biały a niestety nie jest. myślę że przyczyniłam się do tego smarując się kiedyś balsamem brązującym. czy to żółtawe zabarwienie kiedyś zejdzie czy już takie zostanie
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 10:20   #244
ollusia:)
Raczkowanie
 
Avatar ollusia:)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 51
GG do ollusia:)
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

ooo kurcze..... nie mam pojęcia powiem Ci że nieźle zrobiłaś.... tatuażu nowo zrobionego nie można smrowac balsamem.... Mi zabronił smarowac balsamem przez miesiąc ...aż się wygoi. Kurde nie wiem co Ci poradzic w tej sytuacji... myślę że tak jak mówisz że przyczyniłaś się do tego sama niestety
__________________
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować.


Moje makijaże i nie tylko ... ) http://olowkowamakeup.blogspot.com/
ollusia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 15:51   #245
Jully
Raczkowanie
 
Avatar Jully
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 454
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Planuje zrobić sobie tatuaż na ramieniu, właściwie to na przedniej części ramienia. Czasem wyskakuja mi tam krostkii tak się zastanawiam czy od nich nie zniszczy sie tatuaż?
Jully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 16:58   #246
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Mam pytanie z serii dziwnych :
mój wzorek wypełniony jest w kilku miejscach białym barwnikiem, po zejściu tych krwawych klamek miał być czysto biały a niestety nie jest. myślę że przyczyniłam się do tego smarując się kiedyś balsamem brązującym. czy to żółtawe zabarwienie kiedyś zejdzie czy już takie zostanie
Istnieje taka mozliwosc...
A tak pozatym,to tatuaz kilka tygodni po zrobienu blednie i kolorek moze wygladac troszeczke delikatniej.Mi sie moj tatuaz bardzo podobal zaraz po zrobieniu.Byl tak intensywnie czarny Ale barwnik sie troche wymywa niestety Kiedy robilas tatuaz?Mozesz po prostu isc do studia i poprawic te miejsca
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 01:12   #247
caroline2001
Przyczajenie
 
Avatar caroline2001
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Świniaczek, świetny tatuaż. Ja właśnie pojutrze jestem umowiona w studiu na małe gwiazdeczki na stopie. Nie boję się bólu, mam tylko nadzieję, że wszystko będzie OK.
Myślę też o jakimś motywie floral na podbrzuszu (schodzącym troszkę niżej ;] ) . Kaolinait powiedz mi, jak potem z higieną tatuażu w takim miejscu?
caroline2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 18:44   #248
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Ja nie jestem Kaolinait,ale moge Ci powiedziec,ze nie ma zadnego problemu W studio Ci wszystko powiedza Tatuaz trzeba czesto przemywac ciepla woda i smarowac (jak najczesciej) mascia.No i oczywiscie nie wystawiac na slonce przez ok.miesiac
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 14:20   #249
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Macie może fotki tatuaży na karku,bardzo mi się podoba,ale najpierw muszę sie napatrzec zeby sobie zrobić,widziałam tylko u Wiktorii Beckham
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 14:40   #250
Panna Nikt...
Raczkowanie
 
Avatar Panna Nikt...
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

też zastanawiam sie nad tatuażem tylko dziewczyny jak to jest, trzeba miec skonczone 18 lat i pozwolenie rodzica jesli nie ma sie jeszcze tej pełnoletnosci by zrobic tatuaz w profesjonalnym salonie?
byłam w salonie to szczerze mowiac babka sie tym zajmowała raczej mnie zniechecila do tatoo niz namowila... ;|
i fotki kilku ciekawych wzorów
Panna Nikt... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 14:54   #251
Panna Nikt...
Raczkowanie
 
Avatar Panna Nikt...
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

tatuaz Victorii Beckham jakos specjalnie mi sie nie podoba... malenka294 mam dla ciebie kilka wzorów tatuazy na karku
Panna Nikt... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 14:59   #252
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Patrząc na te zdjęcia zdałam sobie sprawę że tu też panuje jakaś sezonowa moda. zupełnie do mnie nie trafiają te gwiazdki i motylki kojarzą mi się nie wiem czemu z mangą i czarodziejkami z księżyca czyli z czymś dziecinnym dla dziewczynek. a te kolorowe to wyglądają jak takie naklejanki co to można w gumie do żucia czy chipsach znaleźć no ale może ja jestem starej daty
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 15:07   #253
Panna Nikt...
Raczkowanie
 
Avatar Panna Nikt...
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

goha80 no ale wlasnie taki to jest urok tatuazy....
Panna Nikt... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 15:32   #254
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

hehe no ja wole takie typowe czarno białe gotyckie, ale wiem teraz jakieś tam emo style w modzie itd
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 15:37   #255
Panna Nikt...
Raczkowanie
 
Avatar Panna Nikt...
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

nie moge sie z tym zgodzic, bo motylki czy gwiazdeczki to nie jest wcale emo styl, za ktorym osobiscie za bardzo nie przepadam....
Panna Nikt... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 15:41   #256
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

dlatego napisałam "jakieś tam itd..." bo tak mi się kojarzy młodzież tu czaszka na trampku tam wisienka w uchu i motylek na palcu a jak to sklasyfikować i czy sie w ogóle da to nie wiem
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 19:58   #257
Synghoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Tatuaż zawsze można poprawić Trzeba wrócić do studia i zapytać się co z tym zrobić
Synghoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:15   #258
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

pomylka nie ten watek.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 23:23   #259
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ollusia:) Pokaż wiadomość
WoW ...faajnyyyyy A to jest mój.... zdjęcie robione też pierwszego dnia
Cytat:
Napisane przez 19michaela Pokaż wiadomość
Osobiście polecam studio w Poznaniu na Dąbrowskiego...robiłam sobie tam dwa tatuaże, cena: zapłaciłam 150 zł za każdy (facet tłumaczył , że to jest minimalna cena tatuażu wielkości pudełka po zapałkach)

Tatuaże o których tutaj pisze to smok na łopatce (mój pierwszy) i chińskie literki które teoretycznie mają oznaczać moje imie (ale w praktyce to wole nie wiedzieć co oznaczają bo to róznie bywa =]) i ten tatuaż mam w okolicy miednicy.

Co do bólu ....tatuaż na łopatce nie bolał tak jakos specjalnie, bardziej byłam zestresowana samym faktem robienia sobie tatuażu...uczucie dość nie przyjemne....pierwsze wrażenie to jak ból przy goleniu depilatorem...drugi tatuaż bardziej bolał tj. robienie, przez miejsce w którym jest, zwłaszcza jak 'jeździł' ta maszynka po kości to miałam wrażenie że mi kość piłuje ale szybko poszło...pierwszy tatuaż robił ok 40 minut, drugi ok.20...Wszystko przedtem odkaźił, rękawiczki, w ogóle bardzo przyjemny facet: dba o klienta

hmmm chyba macie prawie identyczne tatuaze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (23,1 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj%C4%99cie018.jpg (71,9 KB, 119 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 02:51   #260
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna Nikt... Pokaż wiadomość
tatuaz Victorii Beckham jakos specjalnie mi sie nie podoba... malenka294 mam dla ciebie kilka wzorów tatuazy na karku
Dziękuje bardzo
Jestem coraz bardziej zdecydowana,ostatnio wymysliłam sobie napis w języku arabskim
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 10:50   #261
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Mam 2 pytania:

1. Jaki jest najlepszy salon tatuażu we Wrocławiu? I gdzie się znajduje (adres)
2. Ile by mnie wyniosło zrobienie tatuażu mniej więcej 6 cm x 4 cm ??????
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 12:08   #262
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

polceam ci Damiana z Cleanfun tattoo-bardzo dobry tatuator-jeszcze Ricardo ze skullmastera też wchodzi w grę
co do ceny to musiz z konkretnym wzorem pytać się konkretnego tatuatora
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 20:40   #263
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Dziękuję bardzo
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 14:28   #264
bika7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 65
Dot.: Tatuaż na stopie

może jestem staromodna ale gdy widzę tatuaże to od razu kojarzy mi się to z więzieniem. Nie zapominajmy skąd to się wzięło - tylko prymitywi w stylu piratów, przestępców itp robili sobie tatuaże. A z resztą jak sobie pomyślę, że kiedyś będę stara, skóra będzie pomarszczona i ten wyblakły tatuaż... Moim zdaniem to nie zdobi w żadnym calu.
__________________
Praca, fotografia, motoryzacja...

bika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 16:55   #265
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Tatuaż na stopie

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
Mam 2 pytania:

1. Jaki jest najlepszy salon tatuażu we Wrocławiu? I gdzie się znajduje (adres)
2. Ile by mnie wyniosło zrobienie tatuażu mniej więcej 6 cm x 4 cm ??????
Ja Ci polecam Black Death na Swidnickiej.Sama tam robilam Nie zdzieraja (naprawde maja bardzo konkurencyjne ceny),pracuja tam bardzo fajne chlopaki (i fajan kobitka ).Swietnie Ci doradza,nie zrobia Ci napewno czegos,czego bedziesz puzniej zalowala.I latwo sie dogadac co do zaplaty,gdybys miala jakis problem z kaska.Polecam,naprawde warto sie przejsc,pogadac,zobaczyc co i jak

Cytat:
Napisane przez bika7 Pokaż wiadomość
może jestem staromodna ale gdy widzę tatuaże to od razu kojarzy mi się to z więzieniem. Nie zapominajmy skąd to się wzięło - tylko prymitywi w stylu piratów, przestępców itp robili sobie tatuaże. A z resztą jak sobie pomyślę, że kiedyś będę stara, skóra będzie pomarszczona i ten wyblakły tatuaż... Moim zdaniem to nie zdobi w żadnym calu.
O tatuaz trzeba dbac,nie ma rady.Co kilka lat warto go poprawiac,to nie bedzie wyblakly.Tez myslala w ten sposob,ale:
Po 1-mam tylko 1 zycie i nie chce,bedac pomarszczona babcia zalowac,ze nigdy asobie nie zrobilam,skoro marzylam o tym od ok.15 roku zycia.
Po 2-zeby nie wygladac z tym smiesznie mam teraz powod,zeby dbac o swoje cialo.Dzieki temu nawet,jak juz bede stara wcale nie musi to wygladac zle
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 17:05   #266
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż na stopie

Cytat:
Napisane przez bika7 Pokaż wiadomość
może jestem staromodna ale gdy widzę tatuaże to od razu kojarzy mi się to z więzieniem. Nie zapominajmy skąd to się wzięło - tylko prymitywi w stylu piratów, przestępców itp robili sobie tatuaże. A z resztą jak sobie pomyślę, że kiedyś będę stara, skóra będzie pomarszczona i ten wyblakły tatuaż... Moim zdaniem to nie zdobi w żadnym calu.
oj co do genaologii tatuażu to się grubu mylisz-slowo "prymityw" tu bynajmniej nie pasuje
tatuaż rozwijał się niezaleznie od położenia geograficznego zarówno w afryce jak i azji(oceania min.)
a w Europie pierwsze tatuaże nosili min. chrześcijanie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 17:41   #267
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caroline2001 Pokaż wiadomość
Świniaczek, świetny tatuaż. Ja właśnie pojutrze jestem umowiona w studiu na małe gwiazdeczki na stopie. Nie boję się bólu, mam tylko nadzieję, że wszystko będzie OK.
Myślę też o jakimś motywie floral na podbrzuszu (schodzącym troszkę niżej ;] ) . Kaolinait powiedz mi, jak potem z higieną tatuażu w takim miejscu?
Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja nie jestem Kaolinait,ale moge Ci powiedziec,ze nie ma zadnego problemu W studio Ci wszystko powiedza Tatuaz trzeba czesto przemywac ciepla woda i smarowac (jak najczesciej) mascia.No i oczywiscie nie wystawiac na slonce przez ok.miesiac
dokladnie z higiena nie ma zadnego problemu
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:24   #268
lolita9114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Spotkaliście sie może z jakimiś fajnymi tatuażami typu 'gwiazdki' ??? Potrzebuje cos małego i skromnego, a zarazem seksownego...

Szukam szukam i nic fajnego nie mogę znaleźć....

Jeśli widzieliście cos interesującego to prosze o linka ;*
lolita9114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 21:07   #269
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lolita9114 Pokaż wiadomość
Spotkaliście sie może z jakimiś fajnymi tatuażami typu 'gwiazdki' ??? Potrzebuje cos małego i skromnego, a zarazem seksownego...

Szukam szukam i nic fajnego nie mogę znaleźć....

Jeśli widzieliście cos interesującego to prosze o linka ;*
Gwiazdki sa fajne,ostatnio mi sie bardzo podobaja Ale staly sie ostatnio zbyt popularne,wiec sobie nie zrobie
Przejzyj watek,troche tu juz tego bylo...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 19:16   #270
canela
Zadomowienie
 
Avatar canela
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 518
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Ja mam pytanie odnośnie tatuażu na kostce (właściwie to wokół kostki). Zdaję sobie sprawę, że na pewno będzie bolało, ale przecież chodzi o efekt Boję się tylko tego, co będzie potem. Gość w salonie raczej mi nie poradzi, bo wg. niego przy robieniu tatuażu na kostce nie czuć zupełnie bólu - może ma upośledzone neurony
Pytanie może wydać się głupie, ale jak dla mnie jest szalenie istotne:
Jakie buty/skarpetki powinnam założyć na sam tatuaż - krótkie, żeby minimalnie do dotykały, a sam tatuaż przykryty był jedynie spodniami, czy może takie zakrywające go, żeby ściślej przylegały? Czy będę mogła po tym normalnie chodzić, czy jednak nie powinnam, bo się podrażni, poobciera?
No i co potem, czy też powinnam jakoś specjalnie traktować tę nogę - chodzić w kapciach, czy coś?
Nie mówię oczywiście o szpilkach, bo nie chodzę w nich na co dzień. Chodzi mi tylko o to, czy mogę chodzić w normalnych butach, czy muszę nosić jakieś bardziej "babcine" kapcie, żeby nie uszkodzić tatuażu?

Przepraszam, jeśli dubluję, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania.
__________________
Zapach dnia

próbki i odlewki
canela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.