Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-01, 21:20   #1261
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189027
Tu jest wątek w którym się też wypowiadałam.. Ja zastosowałam na tych czarnych 2 razy pod rząd ( można tak- po 30 minut ) i usunęło kolor jednolicie. Ja mam dość ciemne włosy i otrzymałam właściwie swój naturalny kolor z rudym/czerwonym poblaskiem ( to po utleniaczach w innych farbach zostaje taki efekt).

Zdejmowałam też nim Farbę "ultrafiolet" z rozjaśniaczem i wtedy wyszedł taki marchewkowy blond. Włosy można farbować od razu po tylko,że farbą dużo jaśniejszą
Dziękuję za odpowiedź . Będę musiała się poważnie zastanowić,czy czekać czy coś zrobić ze swoimi włosami .
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:21   #1262
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dzis pewien pan stwierdzil ze farbuje w dziwny sposob wlosy bo nie widzial jeszcze zeby ktos mial na czubku glowy ciemne i dalej jasne... ale to moj odrost^^
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:27   #1263
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź . Będę musiała się poważnie zastanowić,czy czekać czy coś zrobić ze swoimi włosami .
No ja byłam mocno zdesperowana. Odrosty przy czarnej reszcie wyglądały jak łyse placki, a na fotkach jakbym miała wiecznie tłuste włosy. U fryzjera tylko zwykłą dekoloryzację proponowali za ciężka kasę przy czym na bank miała bym bardzo zniszczone włosy. O samym preparacje fryzjerzy nie mieli za bardzo pojęcia bo firma chyba jest mało znana i w sumie nie wiem jak z jakością innych preparatów .Znalazłam trochę opinii jedyne niepozytywne wiązały się z tym że kobiety skarżyły się na rudy/czerwony poblask ( no ale to jest wiadome, że tak będzie po utleniaczach w innych farbach), zaryzykowałam i jestem zadowolona.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:27   #1264
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
dzis pewien pan stwierdzil ze farbuje w dziwny sposob wlosy bo nie widzial jeszcze zeby ktos mial na czubku glowy ciemne i dalej jasne... ale to moj odrost^^
Faceci w ogóle o wielu rzeczach nie mają pojęcia. Nieraz można paść,jak się usłyszy od nich jakieś "ciekawostki"

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
No ja byłam mocno zdesperowana. Odrosty przy czarnej reszcie wyglądały jak łyse placki, a na fotkach jakbym miała wiecznie tłuste włosy. U fryzjera tylko zwykłą dekoloryzację proponowali za ciężka kasę przy czym na bank miała bym bardzo zniszczone włosy. O samym preparacje fryzjerzy nie mieli za bardzo pojęcia bo firma chyba jest mało znana i w sumie nie wiem jak z jakością innych preparatów .Znalazłam trochę opinii jedyne niepozytywne wiązały się z tym że kobiety skarżyły się na rudy/czerwony poblask ( no ale to jest wiadome, że tak będzie po utleniaczach w innych farbach), zaryzykowałam i jestem zadowolona.
Właśnie przeglądam wątek,do którego podałaś mi linka. Jestem w podobnej sytuacji,w jakiej była Jazzlyn(tzn. mam obecnie na głowie podobny kolor,z którego ona schodziła). Efekt,który otrzymała bardzo mnie zaskoczył i chyba byłabym szczęśliwa,gdyby mi udało się coś podobnego otrzymać. Myślałam o jakichś szamponetkach na 8 myć albo pozostawieniu włosów w spokoju,ale ten mój mysi kolor wygląda jak siwy,więc nie wiem,czy bym długo wytrzymała,mając coś takiego na głowie. Ten ściągacz daje mi jakąś nadzieję... Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Naprawdę bardzo mi pomogłaś

Edytowane przez Jackie_S
Czas edycji: 2008-11-01 o 21:33
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 22:35   #1265
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaga...30ml-p-89.html nie ma tego produktu....
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 22:42   #1266
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No teraz nie ma ale pewnie będzie, Ja zamawiałam na allegro ale to chyba ten sam dystrybutor co ma stronkę i musiałam trochę poczekać aż będzie dostępne .
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 23:35   #1267
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

O ten produkt chodzi,tak? http://www.allegro.pl/item464490716_...zja_od_ss.html
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 23:41   #1268
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Tak tylko jak ja kupowałam było to w 2 buteleczkach po ( jeśli dobrze pamiętam) 75ml. Tylko zaznaczam,że jeśli ktoś chce farbować od razu po to na prawdę przemyśleć dobrze kolor.Ja po ściąganiu ultrafioletu brillance ( czyli włosy po rozjaśniaczu bo tam lekki jest) pofarbowałam włosy Castingiem 700 ( blond) i wyszły ciemne. Co prawda jestem bardzo zadowolona bo kolor jest tak identyczny z moim naturalnym że nie widzę odrostów ale dla kogoś innego może być za ciemny. Może warto przemęczyć się z 2 tygodnie i dopiero wtedy pofarbować ( teoretycznie już nie trzeba wtedy stosować tej jaśniejszej wersji ale sama nie próbowałam w ten sposób)

Wstawiam fotki po blondzie 3 tygodnie po farbowaniu. Włoski w naturalnym świetle nie są aż takie ciemne i nie mają już takiego rudawego poblasku. Taki bardziej złoty. Farby typu do "iluś tam myć" nie zmywają się z włosów po elgonie.
Lustro niestety uwalone zasypka dla dzieci, fotki były robione na szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dscf0006.jpg (23,8 KB, 494 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dscf0008.jpg (13,2 KB, 1046 załadowań)

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2008-11-01 o 23:56
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 00:21   #1269
<<<Elka>>>
Raczkowanie
 
Avatar <<<Elka>>>
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 373
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej dziewczyny.
Również próbuję wrócić do naturalnego (jak to mówią mysiego? ) koloru. Nie rozjaśniam już 9 miesięcy, a odrosty mam tylko 8 cm. Wam też tak wolno włosy rosną? Jedynym pocieszeniem jest to, że jak na razie odrosty aż tak bardzo nie rzucają się w oczy. Ech... tylko jak ja przetrwam jak już mi złe myśli chodzą po głowie.

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
witam,
od lipca 2007r nie maluję włosia i muszę powiedzieć, że efekty są piorunujące! Włosy się nie puszą, są mięsiste, grube. Jednak chemia zaw. w farbie porządnie osłabia włosy Zostały mi tylko z 2-3cm(końce) farbowanych, na szczęśćie kolor zbliżony jest do mojego naturalnego i nie rzuca się to w oczy.

3mam kciuki za was dziewczyny żeby i wam się udało wytrzymać bez farbowania...co prawda jest to męczące i długotrwałe, ale naprawdę warto!

Dołączam swoje zdjęcia- może na kogoś podziałają motywująco
1,2 bez lampy
3,4 z lampą
Śliczne włosy. Faktycznie działa motywująco.
__________________

Dieta Dukana czas start:
20. 09.2011r.
Cel:
72,6
--72--71--70--69--68--67--66--65(Icel)--64--63--62(IIcel)--61--60--59--58!!
<<<Elka>>> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 16:54   #1270
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a jak dzialaja te dekoloryzatory? faktycznie pomagaja? nie niszcza wlosow.ile razy trzebaby go zastosowac?
Moze moglabym go uzyc a pozniej nalozyc farbe blond chociaz ciemny na razie albo sredni

Edytowane przez MARTYNKA146
Czas edycji: 2008-11-02 o 16:57
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 17:32   #1271
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

no właśnie, boję się że po użyciu kolejnego specyfiku na głowę włosy mi juz zupełnie wypadną :/
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 23:13   #1272
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

janina,ten dekoloryzator jest już dostępny na stronie elgona.
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 07:20   #1273
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a co sądzicie o odżywkach do włosów które wkleję poniżej z biochemi urody? pomogą na pewno przetrwac odrastanie i poprawią kondycje włosków:

Nazwa wg. INCI: Emblica Officinalis Fruit Powder
Pochodzenie: roślinne - INDIE, (zbiory z 2007r.)
Metoda otrzymywania: suszenie i rozdrobnienie owoców Emblica Officinalis
Postać: brązowy, drobny proszek (klasa farmaceutyczna)
Zapach: słodko-ziołowy
Trwałość: podana na opakowaniu
Warunki przechowywania: w temperaturze pokojowej nie wyższej niż 25°C, w ciemnym i suchym miejscu; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.
Właściwości i działanie produktu:

Amla zwana Agrestem indyjskim, to roślinny preparat do włosów i skóry w postaci proszku, wywodzący się z indyjskich tradycji pielęgnacji i lecznictwa - Ayurweda. Najceniejszą partią rośliny, wykorzystywaną w praktyce są owoce.
Owoce amli dojrzewają jesienią, wyglądem i kwaśno-cierpkim smakiem przypominają nasz rodzimy agrest, stąd polska nazwa amli - Agrest indyjski.

Cenne właściwości amli wynikają z niezwykle wysokiej zawartości witaminy C (kwasu askorbinowego), tanin i polifenoli. Każdy 1 g amli zawiera ok. 4-6% witaminy C. Witamina ta zostaje zachowana także w owocach sproszkowanych, wszystko to za sprawą tanin i polifenoli, które są naturalnymi stabilizatorami witaminy C oraz wykazują także wysoką aktywność antyoksydacyjną. Taniny dodatkowo działają przeciwzapalnie, antybakteryjnie, antyseptycznie i lekko ściągająco.
Owoc amli w postaci proszku, maceratu lub naparu stosowany jest powszechnie przez kobiety w Indiach jako środek pielęgnujący i wzmacniający włosy i skórę.

WŁOSY
Amla w proszku stosowana w postaci maski lub naparu:
- dodaje włosom blasku i grubości,
- zmiękcza włosy i niweluje działanie twardej lub chlorowanej wody,
- pogłębia i ożywia naturalny kolor włosów,
- opóźnia przedwczesne siwienie,
- wmasowana w skórę główy wzmacnia cebulki włosów, przyspiesza porost włosów oraz działa przeciwłupieżowo i przeciwzapalnie,
- dzięki wysokiej zawartości tanin, zmniejsza przetłuszczanie włosów.

Nazwa wg. INCI: Eclipta Alba Powder
Pochodzenie: roślinne - INDIE, (świeże zbiory z 2008r.)
Metoda otrzymywania: suszenie i rozdrobnienie liści Eclipta alba L.
Postać: oliwkowo-zielony, drobny proszek (klasa farmaceutyczna)
Zapach: bardzo aromatyczny, ziołowy
Trwałość: podana na opakowaniu
Warunki przechowywania: w temperaturze pokojowej nie wyższej niż 25°C, w ciemnym i suchym miejscu; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.
Właściwości i działanie produktu:

Eclipta to roślinny preparat do włosów i skóry w postaci proszku, wywodzący się z indyjskich tradycji pielęgnacji i lecznictwa - Ayurweda.
Indyjska nazwa eclipty brzmi Bhringraj - co oznacza 'Władca włosów'.

WŁOSY
Eclipta jest powszechnie stosowana przez kobiety w Indiach jako środek pielęgnujący i wzmacniający włosy i skórę głowy.
- Posiada silne działanie regenerujące i wzmacniające włosy.
- Badania potwierdziły, że preparaty na bazie eclipty wcierane w skórę głowy zapobiegają wypadaniu włosów oraz stymulują i przyspieszają porost włosów (efekty porównywalne do działania preparatów na bazie związku minoxidil).
- Eclipta działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo, dzięki czemu łagodzi i goi stany zapalne skóry głowy objawiające się podrażnieniem, swędzeniem i łuszczeniem oraz wspomaga walkę z łupieżem.
- Maska z eclipty lekko przyciemnia także siwe włosy (w przypadku siwych włosów może się przyczynić do ponownego wybarwienia włókna siwego włosa), poza tym dodaje włosom blasku i grubości.
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 11:23   #1274
ala888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny łącze się z wami.Ostatni raz farbowałam 2,5 tygodnia temu orzechowym beżem z l'oreala wyszły fajnie ale powoli zaczynaja schodzic na rudo Mam pół cm odrostów,3 lata farbowania albo i więcej,a na głowie mialam prawie wszystko.Marze o moich kochanych naturalnych włoskach ciemny blond.Próbowałam wiele razy zejsc,ale nigdy nei wytrzymałam.. mam nadzieję że tym razem mi sie uda
ala888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 16:20   #1275
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA146 Pokaż wiadomość
a jak dzialaja te dekoloryzatory? faktycznie pomagaja? nie niszcza wlosow.ile razy trzebaby go zastosowac?
Moze moglabym go uzyc a pozniej nalozyc farbe blond chociaz ciemny na razie albo sredni
ponowie moje pytanie
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 16:26   #1276
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Nie wiem dokładnie jak działa, gdzieś przeczytałam, że na zasadzie obkurczania pigmentu z farby która się później łatwo wypłukuje. Za pierwszym razem na czarne włosy zrobiłam 2 razy na ultrafiolet brillance raz. Koloru odrostu nie ruszyło. Włoski mam nadal miękkie i błyszczące.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 16:29   #1277
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja znowu oglądałam palety farb

Tym razem pod kątem jasnego blondu...Ale udało mi się wyperswadować sobie te farby..Przecież ja mam ładny blond naturalny... Odrost rośnie..
mam nadzieję że już na Gwiazdkę i Sylwestra będę mieć swoje naturalne!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:30   #1278
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie jak działa, gdzieś przeczytałam, że na zasadzie obkurczania pigmentu z farby która się później łatwo wypłukuje. Za pierwszym razem na czarne włosy zrobiłam 2 razy na ultrafiolet brillance raz. Koloru odrostu nie ruszyło. Włoski mam nadal miękkie i błyszczące.
ja mam dopiero odrosty na 1 cm. ale myslalam ze jakby uzyc tego dekoloryzatora to byly by po pierwsze jasniejsze niz teraz mam a po drugie za jakis czas moglabym nalozyc jakis blond i pomalu czekac na swoj naturalny
Tylko wlasnie nie wiem jak bardzo one sa skuteczne,ile razy musialabym go uzuc-zeby nie przesadzic itp.
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:58   #1279
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

JA nie farbuje włosów od 17 września i jak dotąd mam 1cm odrostów
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 22:04   #1280
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
JA nie farbuje włosów od 17 września i jak dotąd mam 1cm odrostów
oj a czemu tak...pewnie wlosy sa zmeczone po koloryzacji i potrzebja wiecej wytchnienia zeby urosnac..a jak tam z dietka?dobrze sie odzywiasz?
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:07   #1281
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA146 Pokaż wiadomość
ja mam dopiero odrosty na 1 cm. ale myslalam ze jakby uzyc tego dekoloryzatora to byly by po pierwsze jasniejsze niz teraz mam a po drugie za jakis czas moglabym nalozyc jakis blond i pomalu czekac na swoj naturalny
Tylko wlasnie nie wiem jak bardzo one sa skuteczne,ile razy musialabym go uzuc-zeby nie przesadzic itp.

Jeśli się zdecydujesz zrób raz i zobacz jak wyszło. Tak jak pisałam czarny usuwałam nakładając 2 razy pod rząd ( ale w sumie ten 2 raz dla pewności nałożyłam chyba). Na ultrafiolet wystarczył raz.
Tylko pamiętaj, że pod spodem i tak nie masz już swojego naturalnego koloru. Jeśli nie miałaś nic z rozjaśniaczem to będzie kolor zbliżony do naturalnego z rudą poświatą. Jak był rozjaśniacz to przypuszczam że będzie taki marchewkowy blond.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 23:33   #1282
<<<Elka>>>
Raczkowanie
 
Avatar <<<Elka>>>
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 373
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
JA nie farbuje włosów od 17 września i jak dotąd mam 1cm odrostów
Mnie też prawie jeden centymetr na miesiąc rosną. Chociaż czasami jak patrzę na długość, a nie odrosty to wydaje mi się, że trochę szybciej.
__________________

Dieta Dukana czas start:
20. 09.2011r.
Cel:
72,6
--72--71--70--69--68--67--66--65(Icel)--64--63--62(IIcel)--61--60--59--58!!
<<<Elka>>> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 07:39   #1283
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Jeśli się zdecydujesz zrób raz i zobacz jak wyszło. Tak jak pisałam czarny usuwałam nakładając 2 razy pod rząd ( ale w sumie ten 2 raz dla pewności nałożyłam chyba). Na ultrafiolet wystarczył raz.
Tylko pamiętaj, że pod spodem i tak nie masz już swojego naturalnego koloru. Jeśli nie miałaś nic z rozjaśniaczem to będzie kolor zbliżony do naturalnego z rudą poświatą. Jak był rozjaśniacz to przypuszczam że będzie taki marchewkowy blond.
chyba tak zrobie-zobaczymy co wyjdzie
A jaki polecacie?
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 08:11   #1284
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
oj a czemu tak...pewnie wlosy sa zmeczone po koloryzacji i potrzebja wiecej wytchnienia zeby urosnac..a jak tam z dietka?dobrze sie odzywiasz?
możliwe że potrzebują jeszcze troche odpocząc, bo przyznaje bardzo je wymęczyłam a co do diety to nawet nie patrzyłam na to pod tym kątem musze poczytac jak nalezy sie odzywiac aby troche pomóc włosom
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 08:20   #1285
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

czuje się zignorowana z tymi odżywkami;P
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 12:43   #1286
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
czuje się zignorowana z tymi odżywkami;P
Chętnie bym Ci pomogła,gdybym wiedziała. Inne dziewczyny też pewnie nie miały do czynienia z tymi odżywkami i stąd brak odpowiedzi. Cierpliwości,może niedługo wypowie się ktoś,kto się na tym zna
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 15:58   #1287
Eikos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja swoich włosów nie farbuje od ponad roku. W tą sobotę ściełam ostatnie pofarbowne końcówki Jednak już mnie kusi pofarbować je na żywszy kolor :P Ponieważ swoje farbowałam juz kilka razy na przeróżne kolory to mój naturalny wydaje mi się "nudny". wydaje mi się, że jednak żaden szampon czy odżywka nie pomogą mi wrócić do takiego stanu, jakiego miałam przed farbowaniem
malamaluczka87 bedę musiała najpierw wypróbować te odżywki żeby sie na ich temat wypowiedzieć

Edytowane przez Eikos
Czas edycji: 2008-11-05 o 16:03
Eikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 19:24   #1288
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hmm, moim zdaniem nie ma innej metody na farbowane włosy jak ich ścięcie i zaczęcie od nowa;D wiem, zapuszczanie od podstaw nikogo nie kusi. Ale póki nie wrócimy do swojego naturalnego koloru to nie ma szans na naprawdę zaczepiste włoski. Chemiczne dekoloryzacje tylko pogorszą ich stan. Tez farbowałam i też to przerabiałam... Ale od czasu jak walczyłam o swoje naturalne, tak widzę jak zniszczone włosy i odrosty mają dziewczyny z farbowańcami. rzadko ma któraś na tyle fajne by się o nie pokusic i by zazdrościc;D To co naturalne najpiękniejsze;D nie bez powodu urodziłyśmy się z takimi a nie innymi włoskami;-) powodzenia i pozdrawiam
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 09:29   #1289
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
a ja znowu oglądałam palety farb

Tym razem pod kątem jasnego blondu...Ale udało mi się wyperswadować sobie te farby..Przecież ja mam ładny blond naturalny... Odrost rośnie..
mam nadzieję że już na Gwiazdkę i Sylwestra będę mieć swoje naturalne!
Ja też oglądam regularnie . Ale zawsze dochodzę do wniosku, że pasują mi kolory zbliżone do naturalnego, więc nie widzę powodu by walczyć z sianem, odrostami i rudzeniem . Myślę, że na początku roku będę miała już moje naturalki, albo 90% natury

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
czuje się zignorowana z tymi odżywkami;P
Bo się nie znamy . Zajrzyj na wątek o farbowaniu henną - tam jest zdaje się sporo o tych odżywkach.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 10:55   #1290
Ktosiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam Was wszystkie
Ach przechodze ostatnio kryzys.Włosy farbowalam w lipcu ostatni raz , mam 3-4 cm odrostu...Wlosy naturalne mysli ale zimny ciemny blond, cala reszta podobnie tylko rudawy odcien.I jeszcze kolezanka kusi (jest fryzjerka),przyjdz zrobie Ci fajne wloski, mam nowe kolorki. Jak tak chodzie po miescie czy sklepach to kobietki farbowane sa takie wyraziste,a ja teraz taka nijaka...Brrrrr chyba bardziej kolorowe ubrania zaczne nosic ,a nie taki stonowane...Jak to przetrwac ,jeszcze tyle zapuszczania. Duzy plus nie farbowania to to ,ze wlosy odpoczna bo mam je bardzo zniszczone. aha i jescze to ,ze jesli farbuje na zimny ciemny blond to sa takie super 3-4 tygodnie,a potem takie nijakie,wymywaja sie .Przez takie czeste farbowanie zaprawilam sobie wlosy... Oby mi sie udalo wytrwac. Jak Wy sobie z tym radzicie??
Pozdrowionka
Ktosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.