jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 19:53   #151
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Ja ze swojego doswiadczenia wam powiem ze sklep aby sprzedawac mozna otworzyc za darmo, nie ma mega wyglądu, ale nie to na razie sie liczy, najwazniejsze by byli klienci

płace raz na 3 miesiące ok 150zł za ten sklep abonamentu

pozycjonuje i reklamuje sama

w sklepie najwazniejsze kobietki moje to klienci, i towar, a nie wygląd, reklama, reklama, i jeszcze raz reklama, lepiej wydac 3000 na reklame niz na ładny sklep - serio

uwierzycie ze tylko 10% sklepów w internecie sprzedaje? reszta to słupy


prowadze i biznes stacjonarny, i sklep internetowy a dodatkowo równiez okazalo sie ze bardzo dobry jest biznes w oparciu o zdobywanie klientów innej firmie - bo tutaj tylko wszystko na plus albo na zero, minus nie wyjdzie

Kobitki, jeszcze raz wam podpowiem, najpier patrzcie gdzie są wasi klienci, a potem zeby na sklepie był ładny obrazek, acha, i pamietajcie ze im mniej obrazków a wiecej towarów na sklepie tym lepiej

jakby co pytajcie - troche doswiadczenia mam, 2 lata temu tez byłam super sprzedawcą na allegro
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 19:05   #152
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a co myslice o otworzeniu garmażu -gotowe domowe jedzonko ,sama czasami chodze do takiego i widze ,ze idzie im super ,kolejki do samych drzwi a ludzie kasy tam niezle zostawiaja .

a teraz mam pytanie odnosnie tego biznesu
jakie warunki trzeba spełaniac zeby otworzyc garmaz ,czy duzo jest załatwiania itp
bede wdzieczna za odpowiedz
u mnie miasteczko malutkie, jakieś 13 tys, a garmaż idzie świetnie, więc myśle, że dobry pomysł.
ale trzeba pamiętać, żeby nie oszukiwać klientów!
moja mama uwielbiała tam chodzić, ale ostatnio wcisnęli jej zeschłe naleśniki no i obraziła się na nich śmiertelnie. niby nic, ale tak sie nie robi. i teraz jednego klienta mniej maja, wiec szacunek dla klienta to podstawa.
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 21:13   #153
ottiom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Wiem, że to nie mądre, ale cały szum związany z końcem świata wywołał falę pomysłów na uratowanie się przed katastrofą - http://superbiznes.eu/kapsula-pozwalajaca-przetrwac-armagedon2
ottiom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 13:06   #154
emma808
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Nie wiem czy pomogę bo w sumie biznes jakby mało kobiecy, chociaż zawsze można sobie wziąć przystojnego pracownika
Ja "kręcę" to z mężem i to z pełnym zadowoleniem , zamierzamy to rozwinąc nawet... Biznes bardzo przyszłościowy wg mnie ( ekologia, dbanie o środowisko i te sprawy) a dokładnie to ekologiczna myjnia parowa, u nas w wersji mobilnej ( taka z dojazdem do klienta) - myjemy samochody, pierzemy tapicerkę, dywany, nawet myjemy nagrobki
Trudne to nie jest, nawet ja radze sobie z maszyną no a co dla nas było istotne - niewielki wkład finansowy był na początek potrzebny
Zresztą zobaczcie same jakie to łatwe
/jak mi się uda załadować film, he he
emma808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 15:59   #155
Emania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

starajcie się więc o pozyskiwanie dotacji i funduszy z Unii, na ekologię zawsze chętnie łożą http://www.youtube.com/watch?v=42-w6...w-V8UI&index=2
Emania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 10:39   #156
wickywook
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: +71
Wiadomości: 55
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Na to co jest potrzebne i wartościowe ogólnie mówiąc.
wickywook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 10:41   #157
Emania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

ocieplona kamienica, czy sprawna kanalizacja, powoduje mniejsze straty energii, generuje mniejsze koszty na ogrzewanie itp, przez co jest skutek ekologiczny Każde działanie to ekologia.
Emania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 16:14   #158
wickywook
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: +71
Wiadomości: 55
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Dodam tylko, że "każde rozsądne działanie to ekologia".
wickywook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 20:09   #159
Emania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

każde rozsądne działanie miałam oczywiście na myśli w stronę zrównoważonego rozwoju
Emania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 21:33   #160
MonikaRuszkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
u mnie miasteczko malutkie, jakieś 13 tys, a garmaż idzie świetnie, więc myśle, że dobry pomysł.
ale trzeba pamiętać, żeby nie oszukiwać klientów!
moja mama uwielbiała tam chodzić, ale ostatnio wcisnęli jej zeschłe naleśniki no i obraziła się na nich śmiertelnie. niby nic, ale tak sie nie robi. i teraz jednego klienta mniej maja, wiec szacunek dla klienta to podstawa.
Szacunek? Zawsze. Nawet wtedy kiedy klient to świnia. I nie tylko - tak naprawdę są dwa podejścia do biznesu: albo robisz to co lubisz a wtedy wcześniej czy później pieniądze z tego będą albo odpowiadasz na aktualne zapotrzebowanie klientów.

Zapotrzebowanie - słowo klucz. Ludzie zapłacą, kiedy odpowiesz na ich potrzeby, kiedy rozwiążesz ich problem.

Mam też pewne obserwacje małych miasteczek, chociaż do tych z pozoru małych zjeżdża cała gmina, więc robi się kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Jest taki Kosów Lacki, mieścina jakich mało. ale ile tam sklepów, sklepików, sklepideł. Kto to kupuje? No ci ludzie właśnie.
MonikaRuszkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 13:17   #161
Pi_Uch
Przyczajenie
 
Avatar Pi_Uch
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Najważniejsze to mieć dobry pomysł na biznes. Dobry, czyli przede wszystkim taki, który się Nam nie znudzi za moment. Niezależnie od tego, czy chcemy prowadzić sklep z ubraniami, kosmetykami...powinnyśmy pomyśleć zarówno o sklepie stacjonarnym (chociaż jednym "oddziale") oraz o e - sklepie (dziś za budowę e - sklepu nie musimy zapłacić nic), jak i o aukcjach internetowych. Doradzałbym też pozycjonowanie stron oraz E - P (zwłaszcza obecność w społecznościach internetowych, ale nie tylko FB). I nie zapominajmy o tym, aby nie robić wszystkiego "samodzielnie" (zaufajmy specjalistom, i zdobądźmy trochę czasu dla siebie). Tylko współpracujcie z takimi ekspertami, którzy nie zrobią dla Was "tylko jednej rzeczy" (np. napiszą tylko teksty na stronę główną), pracują tylko od poniedziałku do piątku (od 8 do 16), czy "nie pracują za mniej aniżeli...".
Pi_Uch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 19:15   #162
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Jedno jest pewne, własny biznes zabiera mnóstwo czasu i najczęściej wymaga wspólników (najlepiej bezpłatna pomoc rodzinna), a efekt finansowy nigdy nie jest wiadomy...
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 08:43   #163
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Niekoniecznie wymaga wspolnikow. Trzeba zaczac powoli z glowa, przemyslec wszystkie za i przeciw ale przede wszystkim ttzeba miec jakies pieniadze na start a to niestety zazwyczaj jest najwiekszy problem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 16:52   #164
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Niekoniecznie wymaga wspolnikow. Trzeba zaczac powoli z glowa, przemyslec wszystkie za i przeciw ale przede wszystkim ttzeba miec jakies pieniadze na start a to niestety zazwyczaj jest najwiekszy problem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeśli jest innowacyjny pomysł, samozaparcie i wiedza chęci przedsiębiorcy to kasa nie jest problemem. Jeśli to kolejny sklep z ciuchami czy spożywczy to na pewno jest ciężej.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 17:37   #165
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Ja mam pewien plan, ale narazie zaczynam od edukacji, handel, marketing itp tym razem chce to zrobic jak nalezy juz kiedys cos chcialam otworzyc ale niestety wtedy zaczelam od d*** strony ze tak powiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 17:45   #166
Ciasteczkowa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Teraz jest dużo programów na start np. dofinansowanie bezzwrotne z urzędu pracy maksymalnie 6 razy średnia krajowa, więc jest o co walczyć
__________________
Zapraszam na moją stronę o pracy:
http://zlapprace.pl
Ciasteczkowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 17:57   #167
miernikstresu
Rozeznanie
 
Avatar miernikstresu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 678
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Ja otworzyłam własny sklep z bielizną jestem zadowolona zawsze chciałam prowadzić coś swojego ale powiem tyle łatwo nie jest, aby dotrzeć do klienta trzeba mnóstwo pracy i poświęconego czasu. A czy się opłaca sądzę że tak
__________________

miernikstresu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 19:14   #168
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Z tym dofinansowaniem to zawsze jest jakies ale...ja mam ten minus jeszcze ze ojciec otworzyl na mnie kiedus firme a ja glupia nie myslalam przyszlosciowo i sie zgodzilan, minely 3 lata i miinely mi te poczatkowe znizki w zusie:-( jestem tym chyba najbardziej zalamana.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 01:04   #169
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Ja mam pewien plan, ale narazie zaczynam od edukacji, handel, marketing itp tym razem chce to zrobic jak nalezy juz kiedys cos chcialam otworzyc ale niestety wtedy zaczelam od d*** strony ze tak powiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No i dobrze, trzeba mieć jakieś podstawy. Ja znam wiele osób, które twierdzą, że własny biznes to jest łatwa sprawa, a jednak praktyka pokazuje coś innego. Powodzenia

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciasteczkowa88 Pokaż wiadomość
Teraz jest dużo programów na start np. dofinansowanie bezzwrotne z urzędu pracy maksymalnie 6 razy średnia krajowa, więc jest o co walczyć
Piszę m. in. o tych wszystkich formach wsparcia sektora mikro- i małych przedsiębiorstw, więc istnieje prawdopodobieństwo, że już niedługo będę w tym względzie specjalistką
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 23:45   #170
Meg9_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Dziewczęta kochane nie wiem czy słyszałyście jest nowy konkurs dla biznesu organizowane przez UPC Biznes – Think Big. Każda firma z każdej branży może i mi się poszczęści i mam szanse Może któraś też ma jakiś własny biznes, fajny pomysł to można się zgłaszać bo 40 tys można zgarnać.
Meg9_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 23:06   #171
Ciasteczkowa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
No i dobrze, trzeba mieć jakieś podstawy. Ja znam wiele osób, które twierdzą, że własny biznes to jest łatwa sprawa, a jednak praktyka pokazuje coś innego. Powodzenia

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------



Piszę m. in. o tych wszystkich formach wsparcia sektora mikro- i małych przedsiębiorstw, więc istnieje prawdopodobieństwo, że już niedługo będę w tym względzie specjalistką
To trzymam kciuki , u mnie siostrze koleżanki udało się dostać prawie 18 tysięcy na sprzęt do obróbki graficznej - sama jest grafikiem, firmę trzeba trzymać 12 miesięcy minimum i jest się na obniżonym ZUSie przez chyba 24 miesiące, teraz pewnie będzie więcej bo i średnia się zmieniła. Siostra koleżanki nie dostała maksymalnej stawki, bo panie w okienku nie dokońca się zgadzały.
__________________
Zapraszam na moją stronę o pracy:
http://zlapprace.pl
Ciasteczkowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 17:43   #172
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

A czy znacie może jakieś firmy, które zajmują się tą całą papierologią przy wypełnianiu wniosków unijnych, a jednocześnie biorą kasę dopiero jak się otrzyma dofinansowanie?
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 22:28   #173
Monia B.
Przyczajenie
 
Avatar Monia B.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 26
GG do Monia B.
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Swój biznes fajna sprawa, ale też bardzo absorbująca!
__________________
Moniq

Edytowane przez Monia B.
Czas edycji: 2014-05-13 o 16:12 Powód: *
Monia B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:56   #174
priyanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Witam Wszystkich jastem nowa na Wizazu nie zabardzo wiem jak jeszcze to dziala mam nadzieje ze ktos przeczyta moja wiadomisci i poradzi co robicOd paru lat mieszam w Belgii i prowadzimy wlasna dzialalnosc sprzedajem nowe ciuchy na targach, biznes ok nie nazekamOd czasu do czasu odwiedzaja nas znajomi z Polski i dziewczyna(bo sprzedajemy damska odziez) bardzo podobaja sie nasze ciuchy mowia ze u nich takich jeszcze nie mam albo sa dwa razy drozsze, wiec tak siedze i mysle jak tu zaczac sprzedawac w Polsce.Sklep stacjonarny to troche odpada bo mam male dziecko wiec podroze byly by meczace, pozostaje sprzedaz internetowa ale ja nie wiem jak sie za to zbrac strone mam zalozyw w Belgii ale po polsku?sama dam rade czy trzeba udac sie do specjalisy?czy to WOGOLE bedzie sie oplacac z tego co widzialam ceny przesylek so drogie.Jezeli ktos moze cos podpowiedziec SERDECZNIE dziekuje!!!!!!!!!!!!!
priyanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 13:09   #175
Lagertha90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

tak czytając fora o e biznesach to dużo ludzi ściąga elektronikę albo ubrania z chin i sprzedaje, koszta to oczywiście towar i strona internetowa, magazyn mozna zrobić z mieszkania
Lagertha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 13:13   #176
Gaudencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 100
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Rynek teraz zawalony chińszczyzną. Może są te rzeczy tanie ale na pewno nie takie dobre. Później same problemy przy reklamacjach itp.
Gaudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 17:07   #177
magdamagdalena972
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 33
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Cytat:
Napisane przez Lagertha90 Pokaż wiadomość
tak czytając fora o e biznesach to dużo ludzi ściąga elektronikę albo ubrania z chin i sprzedaje, koszta to oczywiście towar i strona internetowa, magazyn mozna zrobić z mieszkania
Tylko że jednocześnie konkurencja jest spora i wszyscy jadą na niskich marżach i zęby coś zarobić trzeba sprzedać naprawdę sporo.
magdamagdalena972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:00   #178
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Nie chcę zaśmiecać i zakładać nowego wątku, pozwolę sobie podpiąć się pod ten, raptem kilka pytań
Zbliża się sezon letni i myślę nad stoiskiem ze słodyczami typu lody, muffiny, owoce w czekoladzie itp.
Po pierwsze: nie do końca wiem, od czego miałabym zacząć (oprócz formalności związanych z rejestracją działalności)
Widziałam podobne stoiska na krakowskim rynku i zastanawiałam się, czy ci ludzie występują po jakieś pozwolenia?
Druga rzecz: przygotowywanie jedzenia - na pewno nie "na miejscu", na stoisku, bo fizycznie jest to nie do ogarnięcia. Pewnie skończyłoby się na przygotowywaniu produktów w domu - potrzebna zgoda sanepidu?

I trzecia rzecz: myślicie, że ma to sens "na co dzień", a nie tylko przy większych imprezach typu koncert, dni miasta itp?

shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 14:00   #179
ladywhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

Co myślicie o myjni parowej? Koleżanka mnie namawia bo sama juz kilka miesięcy prowadzi taki interes, jak na razie opłacalnie. Dokładniej mówiąc chodzi o franczyze Ecomyjni, tu w okolicy mamy oddział krakowski. Dają maszyny parowe dobrej klasy, europejskie. Niby ludzie teraz wola takie myjnie niz takie ręczne z wodą. Co sądzicie?
ladywhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 13:00   #180
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: jaki biznes otworzyc?co sie teraz opłaca?

A co myślicie na temat sklepów z dekoracjami do domów, kuchni?
Ew. akcesoriami dla zwierząt (ubrania, obroże, miski etc.) , nie mówię o typowo zoologicznym, bo nie mam na myśli karm itd.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-01 01:12:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.