Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 23:41   #4051
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
(...)
Antek a jak twoje strupki ? Lepiej ?
O tak Meguś zdecydowanie lepiej W niedzielę miałam "wychodne" z moją przyjaciółką, no i usłyszałam Pod koniec spotkania już mi sie broda i żuchwa odklejały więc trochę straciłam na urodzie To też robi wrażenie
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 23:55   #4052
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Włączcie TVNStyle, właśnie sprzedawcy kosmetyków opowiadają jak naciągają klientki.

Po edycji:
Już się skończyło.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-12-15 o 23:56
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 00:06   #4053
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Włączcie TVNStyle, właśnie sprzedawcy kosmetyków opowiadają jak naciągają klientki.

Po edycji:
Już się skończyło.

Nie zdążyłam zobaczyć. W czym naciągają ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 00:14   #4054
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Uchwyciłam tylko kilka chwytów np.:
- polecają te same kosmetyki, których klientka nie chce lecz w nowych opakowaniach, mówiąc że to jest najnowsze odkrycie;
- używają magicznych określeń opowiadając o danym specyfiku np. "aloesowy", "miód pszczeli", "perełki czegoś tam"... doskonale wiedząc, że ich nie zawierają ale dobrze brzmią i wiedzą, że to zadziała.
Tak przykro mi się zrobiło. My już patrzymy na składy ale większość ludzi nie ma o nich pojęcia
Zaraz wrzucę moja fotkę, zrobiłam przed chwilą.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 00:25   #4055
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No pewnie tak jest Kwiatku....
patrzyłam na Twoje lico- ja też miałam momentami takie ranki szczególnie w kącikach ust i na brodzie- masakra- ale wszytsko się wygoiło

Chciałam Wam powiedziec ze byłam na mezoterapi
najpierw pani wypełniajac mi kartę niby przez niedosłyszenie wpisła mi 10 lat mniej ...wiec prostując powiedziałam ze skoro tak ...to mogę isć juz do domu
póżniej p. doktor 3 razy pytała mnie o wiek
Wychodzi na to ze mam tak maks. 33 lata i tego się będę trzymac od dzisaj to by się zgadzało czemu mnetalnie ciągle jestem 25-latką

Wygladam jak po wysypce- cała buzia pokłóta- miałam wstrzyknięty kwas hailurynowy w postaci gęstego zelu....jutro zobaczymy..się w lustrze

Masi-dzięki- pani dr przemiła

A tak a propo....Laseczki kochane..czy wiecie ze: jak siedzimy non stop przed kompami to powinnysmy uzywać filtrów, bo monitory wydzielają jakieś tam światło i inne cholerne wiązki promieniowania i one powodują powstawania plam?
Ja się o tym dowiedziałam konkretnie dzisiaj...niby kiedyś coś juz chyba o tym czytałam....ale puściłam to mimo uszu.....Jasny gwint..teraz cały boshy dzionek z filtrem na buzi

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-12-16 o 00:26
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 00:54   #4056
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Listopadku 10 lat!!! To musi być wspaniałe uczucie Mezoterapię już bym chciała mieć Bolało Cię? Ile czasu trwa ten zabieg?
Ja się jeszcze goję ale różnica jest zauważalna, do Was to mi pół roku cosmelanienia brakuje, teraz jestem gdzieś tak jak Wy po trzech tygodniach. Bardziej się sobie podobam kiedy mam filtr bielący na sobie, wtedy mam normalny kolor skóry i plamy mniej widać. Na fotkach jestem z cos2, bez makijażu jakiegokolwiek więc widać pewne brzydactwa.
O promieniowaniu z monitorów komputerowych czytałam w wątku o zwątpieniu filtrowym, ja się tym nie przejmuję, przynajmniej na razie. Podobno monitory zawierają jakieś filtry, nie wiem czy chronią akurat przed tym promieniowaniem, które dla skóry jest niekorzystne.
Listopadek a wrzuciłabyś jakieś swoje zdjęcie?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 03:48   #4057
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Mam nadzieje,że dzisiaj będzie miły dzień
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 07:35   #4058
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

dzień dobry

Novemberku - już na 3 dzień po mezo takim, jaki ty miałaś ( takie samo mialam - ile płaciłaś?), jest prawie ok. Tak bylo u mnie. tylko mialam nie uzywac przez dwa dni cos2.
Animalpaku - witaj na naszej dotąd kobiecej planecie. I ja akurat nie znosze, kiedy ktos do mnie mówi - kobitka. a już szczególnie mężczyzna . Powodzenia w walce z plamami. Ty to chociaż możesz sobie zarost rzucić na twarz, jezeli Ci nie zejdą

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-12-16 o 09:12 Powód: literówki
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 09:41   #4059
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Animalpaku - witaj na naszej dotąd kobiecej planecie. I ja akurat nie znosze, kiedy ktos do mnie mówi - kobitka. a już szczególnie mężczyzna . Powodzenia w walce z plamami. Ty to chociaż możesz sobie zarost rzucić na twarz, jezeli Ci nie zejdą
Dokładnie, ja też nie jestem kobitka Nie daj boze kobyłka.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 09:51   #4060
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Witam Laseczki

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Listopadku 10 lat!!! To musi być wspaniałe uczucie Mezoterapię już bym chciała mieć Bolało Cię? Ile czasu trwa ten zabieg?
Ja się jeszcze goję ale różnica jest zauważalna, do Was to mi pół roku cosmelanienia brakuje, teraz jestem gdzieś tak jak Wy po trzech tygodniach. Bardziej się sobie podobam kiedy mam filtr bielący na sobie, wtedy mam normalny kolor skóry i plamy mniej widać. Na fotkach jestem z cos2, bez makijażu jakiegokolwiek więc widać pewne brzydactwa.
O promieniowaniu z monitorów komputerowych czytałam w wątku o zwątpieniu filtrowym, ja się tym nie przejmuję, przynajmniej na razie. Podobno monitory zawierają jakieś filtry, nie wiem czy chronią akurat przed tym promieniowaniem, które dla skóry jest niekorzystne.
Listopadek a wrzuciłabyś jakieś swoje zdjęcie?

Kwiatku...miałam nałożony krem znieczulajacy...ale czułam ukłucia....no nie da sie chyba tego tak zupełnie znieczulić. Ale to ból do wytrzymania- bez zaciskania zębów, pani dr cały czas do mnie mówiła, skutecznie odwracajac moją uwagę od myślenia o ukłuciach, no i ja jestem dosyć wytrzymała na ból. Samo nakłówanie trwało chyba ok. 20 min...może dłuzej- nie patrzyłamna zegarek, wcześniej był nakałdany krem z którym musiałąm posiedzieć chwile- z pół godz. ok., no i pozniej nakałdała mi jeszcze coś na buzię. Nie mama siniaków, twarz wygląda jak po lekkiej wysypce. Zdjęcie- poproszę męża zeby mi zrobić i wrzucę pózniej, bo moim telefonem to straszny zoom wychodzi.

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
dzień dobry

Novemberku - już na 3 dzień po mezo takim, jaki ty miałaś ( takie samo mialam - ile płaciłaś?), jest prawie ok. Tak bylo u mnie. tylko mialam nie uzywac przez dwa dni cos2.
Animalpaku - witaj na naszej dotąd kobiecej planecie. I ja akurat nie znosze, kiedy ktos do mnie mówi - kobitka. a już szczególnie mężczyzna . Powodzenia w walce z plamami. Ty to chociaż możesz sobie zarost rzucić na twarz, jezeli Ci nie zejdą
Kami ja płaciłam 400zł ze znieczuleniem...ale okazało się, ze po cos mam tak "zwartą" twarz ze p. dr zużyła tylko pół fiolki i pozostałe odłożyła mi na kolejny zabieg- po nowym roku mniej wiecej kazała mi przyjsc- do miesiąca- bo tyle moze to przechowywać- ale i tak mi mówiła wcześniej przed zabiegiem ze następny za miesiąc przy tej gęstości żelu i przy mojej twarzy. Następnym razem mam tylko zapłacić za znieczulenie i w sumie wyjdzie mnie po 250zł za zabieg- raz w miesiącu. Sugerowała mi także wypełnienia policzków- żeby poprawić owal twarzy- bo ja mam starsznie szczupłą twarz...ale to po kolei..., no i kosztuje drożej, nie pamiętam ile. A i chyba zdecyduję sie na botox- oczy i czoło

miłego dnia wszystkim cosmelankom i cosmelanowcom
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:01   #4061
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Domcia, a co Ty tak cichutko siedzisz
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 10:36   #4062
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Listopadek gratuluje mlodego wygladu ,bo mnie sie idzie zestarzec.Lekarz zadzwonil u ktorego mialam w przyszlym tygodniu Mezo robic,ze na urlop jedzie.Termin mi na 6.01 zrobil.Mnie to nie kazane sie odmladzac.A tak sie cieszylam,ze w swieta bede pieknie i mlodo wyglada

No i szlag trafil moj dobry humor

Przyjdzie mi sie jak juz Masimce pisalam z godnoscia sie zestarzec
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:46   #4063
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

witam dziewczyny ( nie lubicie kobitki? to nie bede WAS tak pisała)
ja tam wszystko lubie
a podczas s.... to ostre słowka dodaja pikanterii hihihihhi
kazdy lubi co innego

dziwna jestem istota nie przepadam za zasadami normami przyzwyczajeniami
całkowity spontan
ale szanuje ludzi i kocham ludzi
nie oceniam ani nie obgaduje - jakos mi sie nie chce
nie potrafie zazdroscic
czasami maja mi za złe ze mam wszystko w d..... co kto robi jak robi
eh o czy ja tu sie wywodze
swięta za pasem trza muze puscic odpowiednia


Buczus ciesze sie ze udało sie TOBIE z zyczeniami
sa słodkie i moj synu tańczący jak ten mikołaj tez!!!!!

KAmiLIA prosze pokaz mi sie
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:47   #4064
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=November17;10098390]Chciałam Wam powiedziec ze byłam na mezoterapinajpierw pani wypełniajac mi kartę niby przez niedosłyszenie wpisła mi 10 lat mniej ...wiec prostując powiedziałam ze skoro tak ...to mogę isć juz do domupóżniej p. doktor 3 razy pytała mnie o wiek Wychodzi na to ze mam tak maks. 33 lata i tego się będę trzymac od dzisaj to by się zgadzało czemu mnetalnie ciągle jestem 25-latką


Listopadku zaiponowałaś mi 33 lata to najpiękniejszy dla mnie wiek.Zazdroszczę mezo Jeszcze parę zabiegów i będziesz niepełnoletnia
Wypełnianie policzków ciekawy temat.


Buczka gdzie twoje portki ?Chcę zobaczyć !!!


Anteczku cieszę się,że idzie ku lepszemu ....zasłuzyłas na to


Kami ja też nie jestem kobitka
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:52   #4065
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

Przyjdzie mi sie jak juz Masimce pisalam z godnoscia sie zestarzec
O nie Buczka, ja nie odpuszczę
Znajdę swój dobry sposób, Natalia mi podesłała taką informacje o nieinwazyjnym odmładzaniu skóry, bez ran, krwi i wylewania łez. Musze to tylko doczytać wszystko do konca, poanalizować.
Teraz nie mam kiedy. Chodze na fizjoterapie przez bite dwa tygodnie, w sobote druga tura kresek, nawet nie mam kiedy się do dermatologa umówić na kontrole żeby zobaczyła czy alergia ustąpiła.

Wczoraj zastosowałam po raz pierwszy peeling enzymatyczny, reakcja skóra niezbyt, ale to pierwszy raz dopiero. Muszę próbować dalej. To znaczy mówiąc niezbyt nie miałam na myśłi że nie działało, tylko to że oczywiscie od razu pysk cały czerwony, trzy godziny co najmniej, swędzieć mnie zaczęło nawet na plecach. A robilam wersję dla bardzo wrażliwej skóry, będę to nadal testować.
dzisiaj poszłam z samym cosmelanem na twarzy, własnie zauważyłam jak elegancko odcina mi sie twarz od szyji

Dobrze, ze mam kołnierzyk po same uszy prawie to może nikt nie zauwazy jak nie będe się ruszać.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:53   #4066
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Listopadek gratuluje mlodego wygladu ,bo mnie sie idzie zestarzec.Lekarz zadzwonil u ktorego mialam w przyszlym tygodniu Mezo robic,ze na urlop jedzie.Termin mi na 6.01 zrobil.Mnie to nie kazane sie odmladzac.A tak sie cieszylam,ze w swieta bede pieknie i mlodo wyglada

No i szlag trafil moj dobry humor

Przyjdzie mi sie jak juz Masimce pisalam z godnoscia sie zestarzec
Buczkuś pzyjedz do Polski na zabiegi, będziesz mieć taniej i ekspresowo I nie mów o jakimś tam starzeniu z godnoscią czy bez....my tu o odmładzaniu na tym forum, a nie o starzeniu
Doła masz zwyczajnie bo cygraów nie kurzysz....Młoda Lasencija jesteś- i pamiętaj masz tyle lat na ile się czujesz
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:56   #4067
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=Megi72;10100099]
Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Chciałam Wam powiedziec ze byłam na mezoterapinajpierw pani wypełniajac mi kartę niby przez niedosłyszenie wpisła mi 10 lat mniej ...wiec prostując powiedziałam ze skoro tak ...to mogę isć juz do domupóżniej p. doktor 3 razy pytała mnie o wiek Wychodzi na to ze mam tak maks. 33 lata i tego się będę trzymac od dzisaj to by się zgadzało czemu mnetalnie ciągle jestem 25-latką


Listopadku zaiponowałaś mi 33 lata to najpiękniejszy dla mnie wiek.Zazdroszczę mezo Jeszcze parę zabiegów i będziesz niepełnoletnia
Wypełnianie policzków ciekawy temat.


Buczka gdzie twoje portki ?Chcę zobaczyć !!!


Anteczku cieszę się,że idzie ku lepszemu ....zasłuzyłas na to


Kami ja też nie jestem kobitka
Megi...wiem.....ale to się już nie wrati....
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 11:08   #4068
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

DZIEŃ DOBRY KROPECZKI
Listku - siedzę cicho , ponieważ wlączyłam kompa i nie mam czasu do niego podejsc
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 11:19   #4069
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatuszku te gabeczka myjesz poprostu twarz.Ona jakims cudem zmywa rowniez skorki.Najwazniejsze,zeby s ja pozniej z delikatnym mydelkiem w cieplej wodzie wyprala.I powiesila,zeby wyschnela.Bedzie sztywna jak kamien.Najlepszy efekt daje jak nia peeling enzymatyczny zmywasz!!!

Zwierzatko wszystko jest ok z Twoim cosmelanem! Pamietaj jednak,zeby paluchow do sloiczka nie wsadzac.Tylko szpatulka.Cosmelan nie lubi tez swiatla,takze wskazane jest jakis kartonik.A jaki filtr bedziesz uzywac? Zastanawiales sie juz?

Megi mam te spodnie na sobie i sprobuje jakos fotke zrobic.Bede musial sie troche powyginac,albo je sciagnac.Cos wymysle
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 11:21   #4070
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Witam kobiełki -hi hi hi może być Od czwartku bolał mnie łeb przeszło dopiero w niedzielę wieczorem.Umęczyłam się okrutnie.Listpoadku a jakim preparatem miałaś ostrzykiwanie?Całuski dla wszystkich
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 11:28   #4071
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Novemberku - ja tez jestem wytrzymała, bo miałam mezo bez jakiegokolwiek znieczulenia

Buczuś - buuuuu...... rozumiem Twoje rozżalenie i zlość
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 11:39   #4072
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ja też chce taką gąbeczkę ale gdzie ją kupić? Lubię myc twarz gąbką ale mam taką zwyklejszą z supermarketu
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 11:55   #4073
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ja też chce taką gąbeczkę ale gdzie ją kupić? Lubię myc twarz gąbką ale mam taką zwyklejszą z supermarketu
Ane moze na Allegro, widzę ze ten gośc sprzedaje kosmetyki kanebo, moze by napisać do niego żeby wystawił na aukcji


http://www.allegro.pl/item453132852_...ia_twarzy.html
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 11:59   #4074
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam kobiełki -hi hi hi może być Od czwartku bolał mnie łeb przeszło dopiero w niedzielę wieczorem.Umęczyłam się okrutnie.Listpoadku a jakim preparatem miałaś ostrzykiwanie?Całuski dla wszystkich
chyba Surgilift plus- żel z kwaem hialurynowym
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:03   #4075
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Novemberku - ja tez jestem wytrzymała, bo miałam mezo bez jakiegokolwiek znieczulenia

Buczuś - buuuuu...... rozumiem Twoje rozżalenie i zlość

No mnie się tak wydawało, ze tak, bo nawet pytałam p.dr czy mogę mieć bez...ale ona powiedziała ze lepiej ze zneiczuleniem, bo ten krem dodatkowo obkurcza naczynka i zapobiega powstawaniu siniaków.
Noooooooo Kami- to ty dzielna "kobitka" jesteś- sorki dzielna Baba.
Ja ze znieczuleniem czułam lekkie ukłocia, bez to musiało jednak boleć....
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:09   #4076
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
No mnie się tak wydawało, ze tak, bo nawet pytałam p.dr czy mogę mieć bez...ale ona powiedziała ze lepiej ze zneiczuleniem, bo ten krem dodatkowo obkurcza naczynka i zapobiega powstawaniu siniaków.
Noooooooo Kami- to ty dzielna "kobitka" jesteś- sorki dzielna Baba.
Ja ze znieczuleniem czułam lekkie ukłocia, bez to musiało jednak boleć....
ja niemal zmusilam moja p. dr by zrobiła mi tego dnia mezo , bo nie bylam na nią zapisana wiec postanowilam, że bez znieczulenia, bo by nie bylo mezo

czy juz piekniejesz w oczach ?

Novi - to ile Ty w końcu masz lat - 33 plus ile ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:17   #4077
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

spróbuję poszukac na truskawie niestety nie ma A te cholery znowy mi przesyłkę zatrzymali Też sie wybieram na to ostrzykiwanie kwasem ale trzymam sie słów Nati ze lepiej wiosna jak nie ma mrozu.A my wyjeżdżamy na narty już w poniedziałek.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:19   #4078
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

wstawilam te nieszczesne spodnie.Troche glupio tylek sobie fotografowac.Moze jak corka ze szkoly wroci to mnie w calosci sfotografuje.
Ide cos na obiad gotowac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:25   #4079
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
ja niemal zmusilam moja p. dr by zrobiła mi tego dnia mezo , bo nie bylam na nią zapisana wiec postanowilam, że bez znieczulenia, bo by nie bylo mezo

czy juz piekniejesz w oczach ?

Novi - to ile Ty w końcu masz lat - 33 plus ile ?
Kami- hardcorowiec jesteś i tyle....
czy pięknieje? oto jest pytanie...narazie widze wyrażnie pod światło takie nierówności naskórka- zobaczymy po 2 dniach. Ale jak nie bedzie powalajacego efektu pójdę zaraz po Nowym Roku zrobić powtórę Dzisiaj mam na głowie kluski i ogólnie wyglądam mało wyjściowo
Kamiś...ja to z Was najstarsza d.....jestem, aż wstyd mówić- w listopadzie skończyłam +10
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:33   #4080
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Buczka super spodnie i super d...a w nich
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.