Promocja w Sephorze - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 21:51   #271
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Promocja w Sephorze

to wyruszam jutro do Sephory po pryzmy, granatowy opi i może kredkę

mam nadzieję, że panie będą w dobrym humorze i dostane zniżkę bez smsa

chociaż czułabym się pewniej gdybym miała ten numer... dziewczyny, może jednak go podacie? nie róbcie tajemnicy takiej
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 22:00   #272
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Ja też nigdy o Instyle nie słyszałam... Poszukałam teraz na stronach internetowych Clinique i Estee Lauder i znalazłam jedynie adres ich punktu sprzedaży w Warszawie (w Galerii Mokotów). To o to chodzi? Bo nazwa Instyle się tam nie pojawia... Może następnym razem to tam bym się wybrała
Tak, we Warszawie tez jest salon firmowy, mają dwa, w Poznaniu i w Warszawie. w poznańskim panie są przecudne!
W warszawskim nie byłam więc nie mam pojęcia...

transcendence: no to trzymam kciuki, ale to głupie, że to wszystko zależy od "humoru"Pani w sklepie, nie??? ehhh
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 22:10   #273
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

transcendence: no to trzymam kciuki, ale to głupie, że to wszystko zależy od "humoru"Pani w sklepie, nie??? ehhh
dziękuję
szczerze mówiąc nie przepadam za Sephorą. w zależności od tego jak przychodzę ubrana panie inaczej na mnie reagują, więc jutro będzie trzeba się ładnie ubrać i umalować i zrobić pozę na "ah, jaki ten dior nuudnyy" to pewnie dostanę zniżkę
chyba, że trafię na wyjątkowo miłe panie


btw sorry za kolejny offtop ale znalazłam na stronie opi idealny odcień lakieru, tylko on jest z kolekcji india-czy w sephorze maja równoczesnie wszystkie kolekcje? bo obawiam sie, czy będzie dostępny.koniec offtopa
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 22:30   #274
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja zauwazylam ze w sephorze maja bardzo maly wybor lakierow opi. Moze zobacz w nail barze? (jesli u Ciebie jest) Mozesz sprawdzic jeszcze na allegro.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 23:55   #275
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja zauwazylam ze w sephorze maja bardzo maly wybor lakierow opi. Moze zobacz w nail barze? (jesli u Ciebie jest) Mozesz sprawdzic jeszcze na allegro.
niestety, w krk mamy jedynie pazoo
na all nie ma, jest na ebayu ale wyjdzie ponad 60 zł z przesyłką
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 06:31   #276
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: Promocja w Sephorze

podaje treść smsa: Sephora! Dni VIP! Tylko do 27 września 2009 rabat 20% na cały asortyment. SMSa pokaż podczas zakupów! Infolinia 0126828494. Oferta 0187049
nadawcą jest Sephora więc wystarczy wpisać swój numer w książkę tel. jako Sephora i wysłać smsa do siebie samej
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:18   #277
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez encore1fois Pokaż wiadomość
podaje treść smsa: Sephora! Dni VIP! Tylko do 27 września 2009 rabat 20% na cały asortyment. SMSa pokaż podczas zakupów! Infolinia 0126828494. Oferta 0187049
nadawcą jest Sephora więc wystarczy wpisać swój numer w książkę tel. jako Sephora i wysłać smsa do siebie samej
A nie jest nadawcą ten numer, bodajże 3399???
czyli nad nadawcą wyświetla się "Sephora"...dziwne... a w szczegółach wiadomości jest podany jakiś numer z którego to przyszło?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 09:25   #278
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

no wlasnie...a nie masz zapisanego 3399 jako sephora?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

juz jestem zla bo wczoraj kupilam krem clinique...bez znizki.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:27   #279
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja w ogóle w kontaktach nie mam Sephory - a właśnie tak mi się wyświetlił ten sms... Może sobie wykupili takie wyświetlanie
Tekst mam ten sam, nawet nr oferty się zgadza
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:34   #280
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Ja w ogóle w kontaktach nie mam Sephory - a właśnie tak mi się wyświetlił ten sms... Może sobie wykupili takie wyświetlanie
Tekst mam ten sam, nawet nr oferty się zgadza
a to się wyświetliło SEPHORA czy Sephora...??
no i jak wejdziecie w szczegóły wiadomości - jakiś numer Wam się wyświetlać chyba musi...
Tak jak masz kontakt "Kasia" a pod spodem numer tel..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:55   #281
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Chyba jest możliwe, żeby nie wyświetlił się żaden numer. Ja kiedyś dostałam sms-a ze sklepu internetowego (jako nadawca od razu nazwa sklepu, mimo że nie miałam ich w książce telefonicznej) i chciałam im odpisać, okazało się, że nie ma takiej możliwości, bo była to wiadomość bez numeru telefonu. Może Sephora teraz też tak robi.
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 09:56   #282
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
no wlasnie...a nie masz zapisanego 3399 jako sephora?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

juz jestem zla bo wczoraj kupilam krem clinique...bez znizki.
ja bym nie kupiła - dla zasady...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:13   #283
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Chyba jest możliwe, żeby nie wyświetlił się żaden numer. Ja kiedyś dostałam sms-a ze sklepu internetowego (jako nadawca od razu nazwa sklepu, mimo że nie miałam ich w książce telefonicznej) i chciałam im odpisać, okazało się, że nie ma takiej możliwości, bo była to wiadomość bez numeru telefonu. Może Sephora teraz też tak robi.
no to tu mam problem z smsem przesłanym przez kogoś bo na ekranie mojego telefonu w tej wiadomości wyświetla się: treść smsa, nazwa nadawcy i jego nr tel...wszystko to naraz.... więc chyba jednak muszę mieć nadzieję na zniżkę na piekne oczy...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:22   #284
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no to tu mam problem z smsem przesłanym przez kogoś bo na ekranie mojego telefonu w tej wiadomości wyświetla się: treść smsa, nazwa nadawcy i jego nr tel...wszystko to naraz.... więc chyba jednak muszę mieć nadzieję na zniżkę na piekne oczy...
Spróbuj, myślę, że nie powinno być problemów, powiedz, w razie czego, że wiesz, że już tych rabatów udzielono osobom bez sms-ów
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:25   #285
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
w zależności od tego jak przychodzę ubrana panie inaczej na mnie reagują, więc jutro będzie trzeba się ładnie ubrać i umalować i zrobić pozę na "ah, jaki ten dior nuudnyy" to pewnie dostanę zniżkę
ooo Chryste Nieee, najlepszy patent to być w towarzystwie obcokrajowca i nie mówić po polsku Nie opędzicie się od "pomocy". Wtedy możecie być nawet w trampkach i flanelowych koszulach Przynajmniej w moim mieście tak jest

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja bym nie kupiła - dla zasady...
Ja też

Nie wiem...może trzeba dokładnie zlewać te sklepy i ich żałosne promocje, to wtedy za człowiekiem sami latają
Nie pamiętam kiedy ostatni raz kupiłam cokolwiek w sieciówce w Polsce...albo internet, albo zagranica. Jak widzę te ceny to mi się autentycznie słabo robi...A do tego bardzo często dochodzi żenujący poziom obsługi...normalnie żal tyłek ściska co ci ludzie sobie wyobrażają i za kogo mają klienta.

Co do tego Instyle...to jak będę w Poznaniu to tam zajrzę choćby po to, żeby powiedzieć, że polska strona internetowa Cliniqua, to dno i 3 metry mułu. TAM SIĘ NIC NIE DZIEJE !!! Ani oferty nie można pełnej obejrzeć, ani nic..Echhh....

EDIT:

A co do tego nieszczęsnego SMSa, to mi wyświetla się Sephora (dokładnie tak) i żadnego numeru skąd to przyszło nie widać.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-22 o 10:27
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:26   #286
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Promocja w Sephorze

a ja dostałam sms dzisiaj a podobno akcja wysyłania już zakończona
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:30   #287
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Promocja w Sephorze

ja wczoraj dostałam sms od sephory, a tez myślałam że już nie dostane
kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:37   #288
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Rzeczywiście zaproszenia są wysyłane - ja dostałam (ale to nie reguła, bo ostatnio przy takiej akcji nie dostałam smsa

Treść smsa
Sephora! Dni VIP! 20% rabatu na caly asortyment w dniach 21-27.09.2009. SMSa pokaz podczas zakupow! Infolinia 0126828494. Oferta 0187049

to mamy dwie rózne wersje smsa


a encore1fois dostała:

podaje treść smsa: Sephora! Dni VIP! Tylko do 27 września 2009 rabat 20% na cały asortyment. SMSa pokaż podczas zakupów! Infolinia 0126828494. Oferta 0187049
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:40   #289
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja bym skorzystała, ale 27 września mi nie odpowiada. Wyplatke mam w polowie października wiec juz po ptakach jesli o mnie chodzi
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 10:50   #290
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
ooo Chryste Nieee, najlepszy patent to być w towarzystwie obcokrajowca i nie mówić po polsku Nie opędzicie się od "pomocy". Wtedy możecie być nawet w trampkach i flanelowych koszulach Przynajmniej w moim mieście tak jest

nie ale co bym nie powiedziała, ja zawsze trafiam na miłą obsługę w Sephorze. serio - a czasem jak tam wchodzę po całym dniu biegania z zajęć na korki i z korków na zajęcia to wyglądam jak siedem nieszczęść... a mimo to są przemiłe dla mnie te panie. Ale to może kwestia tego, że mnie znają i wiedzą że w końcu coś i tak kupię

Cytat:
Co do tego Instyle...to jak będę w Poznaniu to tam zajrzę choćby po to, żeby powiedzieć, że polska strona internetowa Cliniqua, to dno i 3 metry mułu. TAM SIĘ NIC NIE DZIEJE !!! Ani oferty nie można pełnej obejrzeć, ani nic..Echhh....
nie wiem czy one bezpośrednio mają jakikolwiek wpływ na stronę internetową. To tak jak mieć pretensje do kelnerki że stek jest za mięso niedogotowane podała...
Że się nic nie dzieje to święta prawda, nie wiem, na co im taka denna strona - jak jej nie było to mniej więcej tyle samo było wiadomo...no ale to już by trzeba napisać do nich...

Cytat:
A co do tego nieszczęsnego SMSa, to mi wyświetla się Sephora (dokładnie tak) i żadnego numeru skąd to przyszło nie widać.
no to u mnie nie przejdzie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 11:14   #291
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

nie wiem czy one bezpośrednio mają jakikolwiek wpływ na stronę internetową. To tak jak mieć pretensje do kelnerki że stek jest za mięso niedogotowane podała...
Że się nic nie dzieje to święta prawda, nie wiem, na co im taka denna strona - jak jej nie było to mniej więcej tyle samo było wiadomo...no ale to już by trzeba napisać do nich...
No nieee, przecież bym na te kobitki nie nakrzyczała
Przekazałym tylko uwagi jakie mam, może mają kontakt z kimś z "góry" (myślę, że na pewno tak).
Clinique to moja ulubiona marka i dlatego mnie wpienia ta ich marna internetowa "stroniczka" (bo stroną trudno to nazwać)
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 11:50   #292
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
ooo Chryste Nieee, najlepszy patent to być w towarzystwie obcokrajowca i nie mówić po polsku Nie opędzicie się od "pomocy". Wtedy możecie być nawet w trampkach i flanelowych koszulach Przynajmniej w moim mieście tak jest


A co do tego nieszczęsnego SMSa, to mi wyświetla się Sephora (dokładnie tak) i żadnego numeru skąd to przyszło nie widać.
ja też to zauważyłam
ostatnio jak siedziałam u fryzjera to przyszli jacyś Niemcy - ubrani jak ostatnie fleje, babka białe włosy czarne odrosty na pół głowy - bez komentarza
wszyscy skakali koło nich jak przy książętach - nawet nikt nie odbierał telefonu, żeby nie zakłócać konwersacji

Niemcy sobie poszli o przyszła jakaś stała klientka, bo pytała po imieniu o jakąś fryzjerkę - czekała chyba z 10 min aż ktoś jej coś odpowie, bo właśnie był telefon, rozmowa z inną pracownicą, a klientka stała jakby niewidzialna, nawet nikt nie zaproponował by usiadła i, ze za chwilkę ktoś się nią zainteresuje...
koniec OT
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 11:51   #293
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny, na te smsy zazwyczaj nikt nie patrzy. Wystarczy powiedzieć, że się go ma, albo machnąć pani sephorzance telefonem przed nosem. Nie spotkałam się jeszcze z wnikliwym wczytywaniem się w wiadomość.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 11:56   #294
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na te smsy zazwyczaj nikt nie patrzy. Wystarczy powiedzieć, że się go ma, albo machnąć pani sephorzance telefonem przed nosem. Nie spotkałam się jeszcze z wnikliwym wczytywaniem się w wiadomość.
z wnikliwą analizą nie, ale u mnie czytają...
raz chyba tylko powiedziałam, ze mam i już nie pokazywałam
więc zależy na kogo się trafi...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:06   #295
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No nieee, przecież bym na te kobitki nie nakrzyczała
Przekazałym tylko uwagi jakie mam, może mają kontakt z kimś z "góry" (myślę, że na pewno tak).
Clinique to moja ulubiona marka i dlatego mnie wpienia ta ich marna internetowa "stroniczka" (bo stroną trudno to nazwać)

nie no, mieć kontakt mają raczej na pewno. Kiedyś z nimi gadałam o stronie Internetowej...czemu to tak wygląda, nie pamiętam już dokładnie co mówiły, ale wrażenie było takie jakbyśmy się mieli cieszyć w ogóle że coś jest... jakby firmie się nie bardzo chciało starać...
Ale ogólnie zobaczcie, za granicą każda właściwie firma kosmetyczna ma swoją stronę internetową z której można zamawiać, że nie wspomnę o Sephorze czy Douglasie online... A u nas? Lipa! Dlatego też taka Sephora stacjonarna ma ceny z kosmosu bo wie że nie każdy zamówi na Truskawie czy allegro. Klienci będa nadal, tylko dziwi mnie ta polityka firmy z wysyłaniem do losowo wybranych numerów smsów - kryzys jest i powinni klientów, wszystkich przyciągać a nie wybiórczo...W czwartek/piatek moja chwila pradwy
A na te smsy niestety patrzą zwykle...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 14:24   #296
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja bym nie kupiła - dla zasady...

Tylko, ze jak kupowalam to nie wiedzialam jeszcze o znizce. Inaczej to tez bym nie kupila.

A ja dzisiaj wyslalam tego smsa sama do siebie a po 5 minutach dostalam oryginal od sephory Takze jest jeszcze nadzieja ze i wy dostaniecie Aha...i u mnie nie ma polskich znakow. Ale moze dlatego, ze w moim tel nie mozna ich w ogole robic.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Ja kiedys dostalam smsa i poszlam do sephory. Juz stalam przy kasie i nagle patrze...nie wzielam komorki Ale Pani byla na tyle mila, ze mi naliczyla
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:07   #297
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja miałam nadzieję że dostanę sms'a ale nic z tego, nie przysłali. Chyba się na nich pogniewam za takie traktowanie. Jeszcze gdybym nic nie kupowała to ok, ale żebyb wiernym klientom nie przysyłać zniżek to skandal :/
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:24   #298
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Tylko, ze jak kupowalam to nie wiedzialam jeszcze o znizce. Inaczej to tez bym nie kupila.

A ja dzisiaj wyslalam tego smsa sama do siebie a po 5 minutach dostalam oryginal od sephory
To może idź z tym sms-em do Sephory i powiedz, że dostałaś go z opóźnieniem, a kupowałaś w dniu kiedy promocja już obowiązywała. Może Ci wstecznie udzielą rabatu i zwrócą część pieniędzy, bo w końcu ten rabat jak najbardziej Ci przysługiwał, tylko Ty o tym nie wiedziałaś...
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:49   #299
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

heh ja dzisiaj dostałam sms, ale na zakupach byłam już wczoraj. Mam koleżankę w Sephorze, wiec dostałam super gratisiki mini tusz Hypnose Lancome ( z polską naklejką az sie zdziwilam ) i tą kosmetyczke z miniproduktami z Clinique) jest tam 60 ml toniku ( 2 step ), żel do mycia, krem do twarzy, mini róz 01 peony i błyszczyk air kiss Mam jeszcze do wykorzystania 3 kupony po 10%- ale t0 jest dno...zeby za wydanie 650 zł dostać tylko tyle zniżki;/
Tydzień temu byłam w Sephorze w Silesia City Center ( gdzie nie mam koleżanki ) i natrafiłam również na miłą Panią, która do zakupu jedynie serum pore minimalizer Clinique dała mi korektor air brush Clinique, 3 mini produkty Clinique, 2 mini tusze Sephora Lash Stretcher oraz 3 próbki bazy silikonowej Sephora)

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2009-09-22 o 19:52
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:00   #300
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocja w Sephorze

Czy ta promocja Clinique obowiązuje jak się wyda 200 zł na produkty Clinique czy w ogóle 200 zł?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.