Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 01:04   #451
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dzielna kobitka z Ciebie Dopilnuj, żeby dobrze oczyścili jej ranę po kamieniu... zostają później brzydkie szare blizny... Mam nadzieję, że siostra szybko wróci do zdrowia.

I oby piesek zdrowiał, ale masz teraz dużo na głowie...

Jak mówisz, że Extase lepszy od iconica, to chyba pora wypróbować (nie wiem kiedy uda mi się listę zmniejszyć do chociaż 2 tuszy..)

Oczywiście załączam zdjęcia różu Ten jaśniejszy kolor na dłoni to wszystkie odcienie wymieszane razem, ten drugi (niżej) to odcień jaki można uzyskać bez tego beżowego kwadracika
Naprawdę, nawet nie pomyślałam w ten sposób Tylko ta ikonka tak mi tam pasowała
I dlaczego głupoty? My tu same ciekawe rzeczy wypisujemy, dlatego jest tak wesoło i można się odstresować

Sklep fajny, faktycznie. Już wypatrzyłam zestaw: Clarins multi-active krem i do tego miniaturka serum z tej serii. Nawet na feelu nie maja takich perełek. Tylko przesyłka faktycznie zabójcza
Jak najechalam kursorem na " pokazalo sie slowo "nuda". Kierowalam sie tym doslownie i pomyslalam, ze cos palnelam dlatego .


Ja sie napalilam na to .
Najgorsze, ze po kilku uzyciach zloto znika i robi sie takie cos.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-21 o 01:07
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 03:43   #452
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18719319]
Ja sie napalilam na to .
Najgorsze, ze po kilku uzyciach zloto znika i robi sie takie cos.[/QUOTE]
brzydko wygląda, ale jest super
ja właśnie jeden posłałam w świat, mam teraz do zaczęcia nowy i żal mi tego złota, ale niech tam, raz się żyje, a kompakt jest multizadaniowy i świetny na wyjazdy, bo to i róż, i brozer i świetny do cieniowania. jedyny minus tego produktu to brak pędzla.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 06:23   #453
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Łudzisz się? Chyba, że wysłałybyśmy Zenkowi kilka fotek jakie to super gładkie klientki stracił.... Mooooże wtedy by nam rzucił jakieś ochłapy








Ciężko ma z Tobą ten didżejos



Ilios Kochana, czy Ty jesteś pewna? Musisz mieć naprawdę spore mieszkanie, żeby nas tyle przenocować

A wyobrażacie sobie kolejkę do łazienki rano?










Właśnie jadłam późną kolację....

I pierwszy raz użyję....



Daisy - bądź dobrej myśli! Zobaczysz, że to tylko na strachu się skończy Tak jak Ci Kicia radzi, siła woli i optymizm potrafią wiele

Kicia - wspaniale czytać, że chorobę można przezwyciężyć!
no to ktora wysyla gladka fote do Zenusia?
ja NIESTETY nie moge, bo dopiero do mnie leci to ale hm hm... no ktos juz gladki jest


oczywiscie, ze ma ciezko
ostatnio wpadl w faze wyznawania mi uczuc i wyduszania ich ze mnie. w stylu, ze np pisze mi, ze bym sie cieszyla, jakby musial wyjechac z Polski, bo moglabym znalezc nowego faceta albo gadam z nim na gtalku, on mowi, ze musi isc szybko do sklepu, bo zaraz mu go zamkna, ja na to, ze ok i pogadamy potem, a on "pewnie pewnie, wyganiasz mnie, bo na pewno chcesz z kims poflirtowac sobie"
ale i tak najlepsze bylo jak przed Wielkanoca cos tam gadamy i napisal mi, ze mnie bardzo kocha a ja taka cisza cisza yyyy, a potem powiedzialam, ze pogadamy potem, bo pieke ciasto i zaraz mi sie spali

jestem pewna, bo po 1. wiem, ze i tak nie stawi sie nawet polowa tych co powiedza, ze moze przyjada [tak to bywa ] poza tym tyle tu gadamy i gadamy i chetnie zobaczylabym Wasze mordki na zywo, wizja zlotu jakiegos byla, wiec to bylby dobry pretekst
a poza tym radosc z mieszkania szukanego przez pol roku i juz prawie prawie mojego tak mnie rozpiera, ze musze sie nia dzielic
[nawet moge ustapic miejsca w kolejce do lazienki ]

zawsze musi byc ten pierwszy raz



Daisy, Kicia
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 06:40   #454
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dobra, poprawiamy humor jeszcze bardziej ! Jutro Kicia testuje Sumptuousa i wrzuca Wam foto!! (już mam dreszcze na całym ciele )
czekamy na foto
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18719170]Myslalam, ze urazilam Cie .
Daisy podzielila sie smutna wiadomoscia a ja mam niestety tak, ze gadam jakies glupoty byleby tylko odpedzic czyjes zle mysl .

--------------------------------------------------------------------
btw: ten sklep do ktorego link wrzucilam calkiem niezly. Promocje naprawde fajne, ale wysylka spora, wiec lepiej zamawiac grupka.[/QUOTE]
hm hm hm
ja mam odwyk, ale jakbyscie cos zamawialy to sie skusze zapewne tzn w dodatku pewnie tam jest platnosc karta kredytowa, a jak na razie nadal takiej nie posiadam, wiec dla mnie poza droga przesylka to kolejny argument do laczonego zamowienia
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18719319]Jak najechalam kursorem na " pokazalo sie slowo "nuda". Kierowalam sie tym doslownie i pomyslalam, ze cos palnelam dlatego .


Ja sie napalilam na to .
Najgorsze, ze po kilku uzyciach zloto znika i robi sie takie cos.[/QUOTE]
eeeeej fajne i jeszcze jak Kicajka mowi, ze fajne
ale swoja droga... to ostatnio zrobilam przeglad moich pudrow takich i... no nie moge juz powiedziec, ze wszystko co mam jest mi niezbedne... a caly czas zylam w takim przeswiadczeniu obecnie mam 4 albo 5 pudry prasowane ale od przybytku glowa nie boli, prawda? a na swoje usprawiedliwienie powiem, ze jednak sie roznia od siebie


---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

eeeeeejjj obejrzalam sobie dokladnie foty tego co James wyszperala i faaajne i te roze
czy ja juz Wam mowilam, ze mam roz JEDEN jeden tylko czailam sie na clinique w innym kolorze jakis i tak sie czailam, ze zaczal sie protest i glupie ceny na tru i i nadal mam jeden.
wiec w pewien sposob bylabym rozgrzeszona jakbym to kupila, nie?



zle ze mna
od chyba miesiaca nie kupilam w sumie nic z kosmetykow i widac efekty

James, jakbys zamawiala tam to daj znac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:33   #455
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny Niestety, miałam dosyć poważny przebieg choroby i nie leczyłam go dość długo .. na szczęście w porę ktoś zobaczył, że się złe rzeczy dzieją, skierował mnie do lekarza, lekarz do szpitala... i po miesiącu w szpitalu trafiłam na blok operacyjny. Ale od tamtej pory (od diagnozy, operacji i rozpoczęcia leczenia) jest już w sumie ok (o ile biorę leki). Nawet biegam co większość lekarzy wprawia w osłupienie Także daję rade i tego też wam życzę (w trudnych syt. )
cale szczescie że odp wczesnie Cię zdiagnozowali !!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzisz, dzielna jesteś, nawet lekarze nie dowierzaja !! I bedzie coraz lepiej

Dzidzi wypadałoby zaplanować.. ale ciagle jakoś nie mam jeszcze weny do tego.. a wypadałoby - 33l

Jeszcze raz dziekuje za ciepłe słowa !! Sorry, ze wiele napisałam off topic

James ta strona super ! Zamawiamy coś ??
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:39   #456
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18719319]Jak najechalam kursorem na " pokazalo sie slowo "nuda". Kierowalam sie tym doslownie i pomyslalam, ze cos palnelam dlatego .


Ja sie napalilam na to .
Najgorsze, ze po kilku uzyciach zloto znika i robi sie takie cos.[/QUOTE]

Przepraszam James, mogłam dodać jakiego wesołka

A ten kompakt co wrzuciłaś to podobny bardzo fajny jest... Sama o nim myślałam, bo Chróliczkowa zachwala kolorówkę Clarinsa, a ja potrzebuję jakiegos pudru

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
brzydko wygląda, ale jest super
ja właśnie jeden posłałam w świat, mam teraz do zaczęcia nowy i żal mi tego złota, ale niech tam, raz się żyje, a kompakt jest multizadaniowy i świetny na wyjazdy, bo to i róż, i brozer i świetny do cieniowania. jedyny minus tego produktu to brak pędzla.
A on jest chociaż neutralny kolorystycznie? W sumie wiem, że jest złoto, ale sam puder/róż jak wygląda u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no to ktora wysyla gladka fote do Zenusia?
ja NIESTETY nie moge, bo dopiero do mnie leci to ale hm hm... no ktos juz gladki jest


oczywiscie, ze ma ciezko
ostatnio wpadl w faze wyznawania mi uczuc i wyduszania ich ze mnie. w stylu, ze np pisze mi, ze bym sie cieszyla, jakby musial wyjechac z Polski, bo moglabym znalezc nowego faceta albo gadam z nim na gtalku, on mowi, ze musi isc szybko do sklepu, bo zaraz mu go zamkna, ja na to, ze ok i pogadamy potem, a on "pewnie pewnie, wyganiasz mnie, bo na pewno chcesz z kims poflirtowac sobie"
ale i tak najlepsze bylo jak przed Wielkanoca cos tam gadamy i napisal mi, ze mnie bardzo kocha a ja taka cisza cisza yyyy, a potem powiedzialam, ze pogadamy potem, bo pieke ciasto i zaraz mi sie spali

jestem pewna, bo po 1. wiem, ze i tak nie stawi sie nawet polowa tych co powiedza, ze moze przyjada [tak to bywa ] poza tym tyle tu gadamy i gadamy i chetnie zobaczylabym Wasze mordki na zywo, wizja zlotu jakiegos byla, wiec to bylby dobry pretekst
a poza tym radosc z mieszkania szukanego przez pol roku i juz prawie prawie mojego tak mnie rozpiera, ze musze sie nia dzielic
[nawet moge ustapic miejsca w kolejce do lazienki ]

zawsze musi byc ten pierwszy raz
Dobra, będzie kolorowo od rana

Nie łudź się, dla mnie jednej tej promocji nie wrzuci Musiałbyśmy go zasypać tak jak mailami z oburzeniem po podwyżkach Więc paski w dłoń i do dzieła


Ilios, Ty okrutnico

Facet to chyba jest w Tobie strasznie zakochany Wydaje sie ciagle naprowadzać rozmowy tak, abyś w końcu mu coś miłego powiedziała A Ty mu ciągle na wstrzymanie dajesz



Takie spotkanie byłoby jedyne w swoim rodzaju A w ogóle, to jeden weekend to za mało, żeby obgadać wszystko, a zwłaszcza Zenka
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:42   #457
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

eeeeeejjj obejrzalam sobie dokladnie foty tego co James wyszperala i faaajne i te roze
czy ja juz Wam mowilam, ze mam roz JEDEN jeden tylko czailam sie na clinique w innym kolorze jakis i tak sie czailam, ze zaczal sie protest i glupie ceny na tru i i nadal mam jeden.
wiec w pewien sposob bylabym rozgrzeszona jakbym to kupila, nie?
Ilios, ja aktualnie też ma JEDEN róż... (miniaturka się nie liczy... ) Teraz czekam na swojego Chanelka, ale przecież to i tak mało...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 09:06   #458
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ej ej ej, to co?
kazda po clarinsie ze zbozem?

wszak to mega hiper super okazja jest [tzn nie wiem ile on kosztuje gdzies indziej ale co tam ], tyyyyle rzeczy za 1 zamachem.

RedShine no ja kiedys myslalam, ze po co mi wiecej rozy niz 1, ale przeciez jak juz mam tyle pudrow to nie mozna pozwolic, zeby roz byl taki samotny, nie?

co do Didzejosa, to chlopak sie juz chyba przyzwyczail, ze ze mna latwo nie ma i nie bedzie

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

ej ej, jak sie tam wezmie 3 te pudry to jakis gratis z clarinsa sie dostaje, a jeszcze niby jest 20% znizki przy pierwszym clarinsowym zamowieniu

James wstawaj
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 10:25   #459
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
brzydko wygląda, ale jest super
ja właśnie jeden posłałam w świat, mam teraz do zaczęcia nowy i żal mi tego złota, ale niech tam, raz się żyje, a kompakt jest multizadaniowy i świetny na wyjazdy, bo to i róż, i brozer i świetny do cieniowania. jedyny minus tego produktu to brak pędzla.
Nie wiedzialam, ze to bronzer. Na zdjeicu wyglada dosc bezowo i myslalam, ze to puder.


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
czekamy na foto

hm hm hm
ja mam odwyk, ale jakbyscie cos zamawialy to sie skusze zapewne tzn w dodatku pewnie tam jest platnosc karta kredytowa, a jak na razie nadal takiej nie posiadam, wiec dla mnie poza droga przesylka to kolejny argument do laczonego zamowienia

eeeeej fajne i jeszcze jak Kicajka mowi, ze fajne
ale swoja droga... to ostatnio zrobilam przeglad moich pudrow takich i... no nie moge juz powiedziec, ze wszystko co mam jest mi niezbedne... a caly czas zylam w takim przeswiadczeniu obecnie mam 4 albo 5 pudry prasowane ale od przybytku glowa nie boli, prawda? a na swoje usprawiedliwienie powiem, ze jednak sie roznia od siebie


---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

eeeeeejjj obejrzalam sobie dokladnie foty tego co James wyszperala i faaajne i te roze
czy ja juz Wam mowilam, ze mam roz JEDEN jeden tylko czailam sie na clinique w innym kolorze jakis i tak sie czailam, ze zaczal sie protest i glupie ceny na tru i i nadal mam jeden.
wiec w pewien sposob bylabym rozgrzeszona jakbym to kupila, nie?



zle ze mna
od chyba miesiaca nie kupilam w sumie nic z kosmetykow i widac efekty

James, jakbys zamawiala tam to daj znac
Daje znac .
btw: TZ ma karte kredytowa, wiec platnosc nie jest problemem.

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
cale szczescie że odp wczesnie Cię zdiagnozowali !!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzisz, dzielna jesteś, nawet lekarze nie dowierzaja !! I bedzie coraz lepiej

Dzidzi wypadałoby zaplanować.. ale ciagle jakoś nie mam jeszcze weny do tego.. a wypadałoby - 33l

Jeszcze raz dziekuje za ciepłe słowa !! Sorry, ze wiele napisałam off topic

James ta strona super ! Zamawiamy coś ??
Zamawiamy .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ej ej ej, to co?
kazda po clarinsie ze zbozem?

wszak to mega hiper super okazja jest [tzn nie wiem ile on kosztuje gdzies indziej ale co tam ], tyyyyle rzeczy za 1 zamachem.

RedShine no ja kiedys myslalam, ze po co mi wiecej rozy niz 1, ale przeciez jak juz mam tyle pudrow to nie mozna pozwolic, zeby roz byl taki samotny, nie?

co do Didzejosa, to chlopak sie juz chyba przyzwyczail, ze ze mna latwo nie ma i nie bedzie

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

ej ej, jak sie tam wezmie 3 te pudry to jakis gratis z clarinsa sie dostaje, a jeszcze niby jest 20% znizki przy pierwszym clarinsowym zamowieniu

James wstawaj
Wstalam.
No pewnie, ze kazda po jednym .


edit: musialam pousuwac z Waszych cytowanych wiadomosc troche emotek bo mozna na raz wyslac tylko dwadziescia .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-21 o 10:28
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 10:29   #460
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A on jest chociaż neutralny kolorystycznie? W sumie wiem, że jest złoto, ale sam puder/róż jak wygląda u Ciebie?



Facet to chyba jest w Tobie strasznie zakochany Wydaje sie ciagle naprowadzać rozmowy tak, abyś w końcu mu coś miłego powiedziała A Ty mu ciągle na wstrzymanie dajesz
jest neutralny, bo pasuje i pani żółtej i mi i Urbance

Mi mój TŻ powiedział, że mnie kocha po miesiącu znajomości i trzech piwach na imprezie u znajomych
no to mu powiedziałam 'okej darling'

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18723504]Nie wiedzialam, ze to bronzer. Na zdjeicu wyglada dosc bezowo i myslalam, ze to puder.[/QUOTE]
na mnie wygląda bronzerowo
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 10:38   #461
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jest neutralny, bo pasuje i pani żółtej i mi i Urbance

Mi mój TŻ powiedział, że mnie kocha po miesiącu znajomości i trzech piwach na imprezie u znajomych
no to mu powiedziałam 'okej darling'

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------


na mnie wygląda bronzerowo
Rozumiem. Moze na zdjeciu tak wyglada bezowo tylko. Jak na Tobie bronzerowo to na mnie tym bardziej .
Baaardzo chce tego Clarinsa, ale boje sie, ze psychicznie nie zniose tego jak zrobi sie brzydki (zboze sie wygladzi a zloto zniknie) jak na zdjeciu na tamtym blogu. Przeciez ja sie zaplacze ..
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 10:56   #462
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Łudzisz się? Chyba, że wysłałybyśmy Zenkowi kilka fotek jakie to super gładkie klientki stracił.... Mooooże wtedy by nam rzucił jakieś ochłapy

Ilios Kochana, czy Ty jesteś pewna? Musisz mieć naprawdę spore mieszkanie, żeby nas tyle przenocować

A wyobrażacie sobie kolejkę do łazienki rano?




Daisy - bądź dobrej myśli! Zobaczysz, że to tylko na strachu się skończy Tak jak Ci Kicia radzi, siła woli i optymizm potrafią wiele

Kicia - wspaniale czytać, że chorobę można przezwyciężyć!
pampersa na i tyle!
Kicia i Daisy dzielne truskawy- zreszta wszystkie ich wspieramy duchowo!

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Przepraszam James, mogłam dodać jakiego wesołka



A on jest chociaż neutralny kolorystycznie? W sumie wiem, że jest złoto, ale sam puder/róż jak wygląda u Ciebie?



Dobra, będzie kolorowo od rana



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18723504]Nie wiedzialam, ze to bronzer. Na zdjeicu wyglada dosc bezowo i myslalam, ze to puder.


Daje znac .
btw: TZ ma karte kredytowa, wiec platnosc nie jest problemem.

Zamawiamy .


Wstalam.
No pewnie, ze kazda po jednym .

edit: musialam pousuwac z Waszych cytowanych wiadomosc troche emotek bo mozna na raz wyslac tylko dwadziescia .
ja tez chce clarinsa!!


Redzik! chcesz oberwac za fotki rozyka guerlain???


wczoraj Dymek zaszalal i zamowil ciuchy w NL super ze rozmiary w sumie w ciemno
teraz zostaly mi dwie sukienki z ASOSa, i trzy pary butow z Dorothy Perkins
aaa nieeee zapomnialam, ze z NL jeszcze musze kupic ta kurtke zamszowa i marynarke i bizuty!
i przy okazji napasc na bank
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:48   #463
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

to bierzemy zbozowego clarnisa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:04   #464
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to bierzemy zbozowego clarnisa
To po ile on wyjdzie w PLN ??
To je to , tak ?
http://www.salonskincare.co.uk/produ...eviews_id/4446

A opinie ma oki ? Ja męcze własnie bronzera clarinsa..
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:05   #465
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to bierzemy zbozowego clarnisa
mam nadzieje, ze majatek nie wyjdzie bo w sumie ide zamawiac buty od dorotki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:09   #466
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18723804]Rozumiem. Moze na zdjeciu tak wyglada bezowo tylko. Jak na Tobie bronzerowo to na mnie tym bardziej .
Baaardzo chce tego Clarinsa, ale boje sie, ze psychicznie nie zniose tego jak zrobi sie brzydki (zboze sie wygladzi a zloto zniknie) jak na zdjeciu na tamtym blogu. Przeciez ja sie zaplacze ..[/QUOTE]
albo po prostu mam do niego za ciężką rękę

mój się właśnie tak wytarł i oddałam mamie, a sobie kupiłam nowy.... i tak leży już trzeci tydzień, bo szkoda mi go ruszać
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:10   #467
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

JA moge zrobic zamowienie zbozowe.
Kosztuje 28 funtow. Wysylka do Polski 8 funtow za pol kilo.

Illiosku, Daissy, jestescie chetne?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-21 o 12:12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:12   #468
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Daisy, no on 28 funtow kosztuje, no i tam jest napisane niby o jakiejs promo 20% na clarnisa, wiec moze bysmy sie zalapaly na to tylko przesylka jakims zdzierstwem jest strasznym

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

James, ja jestem chetna
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:14   #469
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18726022]JA moge zrobic zamowienie zbozowe.
Kosztuje 28 funtow. Wysylka do Polski 8 funtow za pol kilo.

Illiosku, Daissy, jestescie chetne?[/QUOTE]

heh mi sie on podoba, ale ani na mojej wish liscie nie jest ani za chwile nie bede miala kasy na niego

kobiety zamawiajcie! a jak dojdzie to sie chwalcie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 12:16   #470
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Daisy, no on 28 funtow kosztuje, no i tam jest napisane niby o jakiejs promo 20% na clarnisa, wiec moze bysmy sie zalapaly na to tylko przesylka jakims zdzierstwem jest strasznym

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

James, ja jestem chetna
niestety nie jest. tyle kosztują paczki z UK do PL
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:21   #471
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Kroliczku masakra...

a Ty kupilas w koncu tego Guerlaina? bo albo sie nie chwalilas albo przegapilam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:26   #472
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Clarins kosztuje 28 funtow. Jest promo na Clarinsa:
Cytat:
20% OFF your first Clarins order: Enter Coupon CL20 on payment page.
Only valid on regular priced products.
czyli 22,4 funta; to bedzie okolo 100 zl.
JEsli tylko my 3 to bedzie po okolo 2,5 funta na glowe. Mam nadzieje, ze nie zlapia na VAT.
Czyli calosc z przesylka do Was wyjdzie okolo 120 zl.

Zboze:
JAmestown
Illlios

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-04-21 o 12:36
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:29   #473
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

James, ja jestem chetna na 100%, dawaj tylko znac gdzie, kiedy i ile kasy przelewac to przelewam

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

ranyyyy co to nalog zakupowy z czlowieka robi
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:31   #474
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Kroliczku masakra...

a Ty kupilas w koncu tego Guerlaina? bo albo sie nie chwalilas albo przegapilam
no, wiem

ciągle nie dumam nad nim, bo strasznie, strasznie mi się podoba, ale u mnie bronzerów pod dostatkiem, a ten jest jednak dosyć drogi idę dzisiaj w miasto, więc pewnie podejmę jakąś decyzję, jednak cena trochę, a nawet bardzo, mnie odstrasza
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:41   #475
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no, wiem

ciągle nie dumam nad nim, bo strasznie, strasznie mi się podoba, ale u mnie bronzerów pod dostatkiem, a ten jest jednak dosyć drogi idę dzisiaj w miasto, więc pewnie podejmę jakąś decyzję, jednak cena trochę, a nawet bardzo, mnie odstrasza
nad jakim dumasz??
mi chyba przez ten szal zakupowy wszystko umyka!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:44   #476
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze majatek nie wyjdzie bo w sumie ide zamawiac buty od dorotki
Od dorotki? Ale nie ode mnie ? CZy to jakies zbiorowe zamówienia? Tez bym chetnie butki nabyla

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18726022]JA moge zrobic zamowienie zbozowe.
Kosztuje 28 funtow. Wysylka do Polski 8 funtow za pol kilo.

Illiosku, Daissy, jestescie chetne?[/QUOTE]

Chyba sie poki co wstrzymam.... jadę niebawem do niemiec na koncert i może tam sie obkupię (taką mam nadzieje :P ) tak wiec zbieram kasiorę na wyjazd
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:44   #477
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nad jakim dumasz??
mi chyba przez ten szal zakupowy wszystko umyka!
Guerlain 4 Seasons
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:45   #478
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Redzik! chcesz oberwac za fotki rozyka guerlain???


wczoraj Dymek zaszalal i zamowil ciuchy w NL super ze rozmiary w sumie w ciemno
teraz zostaly mi dwie sukienki z ASOSa, i trzy pary butow z Dorothy Perkins
aaa nieeee zapomnialam, ze z NL jeszcze musze kupic ta kurtke zamszowa i marynarke i bizuty!
i przy okazji napasc na bank
No dawaj

Pochwalisz się nabytkami oczywiście


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to bierzemy zbozowego clarnisa
Ja też bym chciała
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:45   #479
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Chyba sie poki co wstrzymam.... jadę niebawem do niemiec na koncert i może tam sie obkupię (taką mam nadzieje :P ) tak wiec zbieram kasiorę na wyjazd
w dojczach też drogo
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:46   #480
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Od dorotki? Ale nie ode mnie ? CZy to jakies zbiorowe zamówienia? Tez bym chetnie butki nabyla

Chyba sie poki co wstrzymam.... jadę niebawem do niemiec na koncert i może tam sie obkupię (taką mam nadzieje :P ) tak wiec zbieram kasiorę na wyjazd
od dorothy perkins candace robi zamowienie bo jest -20% na wszystko wzielam dwie pary z 35Ł na 28 mysle nad trzecia, ale wzielam tez sukienke z asosa i nie wiem
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Guerlain 4 Seasons
aaaa to ten, ktory ilios tak chwalila heh
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.