Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 09:34   #1351
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Witajcie

zieloną herbatkę też piję od około miesiąca - czarną kompletnie odstawiłam. To też dlatego, że czarną muszę słodzić 1 łyżeczką cukru, a zielona i tak jest niedobra, nawet cukier jej nie pomoże.. to po co słodzić.
Więc nie dość że zdrowiej to myślałam, że schudnę.. ale niestety waga nie idzie w dół, a przez zimę przytyło mi się jakieś 4 kg i nie mieszczę się w swoje ukochane spodenki, chodzę ciągle w jednych, bo żadne nie podobają mi się w sklepach. To dopiero tragedia

Tak piszecie oo tym rolkach, że jestem ciekawa o co w nich chodzi. To na cellulit na ciele..? Ale po co na twarz?

Faa, nowy avek, czarna kicia

A kawę próbuję cały czas odstawić.. ale normalnie nie mogę! Idę się napić..
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-01 o 09:36
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 09:36   #1352
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI


Dzień dobry
U mnie jak u Faa... zielona herbatka z rana

O! widze Fanki Chmielewkiej. Myśle podobnie jak vrill, faktycznie obniżyła loty. Jeszcze czasy wielkiego diamentu i harpii były przyzwoite, ale ostatnie jakoś do mnie nie trafiają. Natomiast "stara" Chmielewska to klasyka, lesio, dzikie białko, romans... nie da sie o nich zapomnieć.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 09:37   #1353
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
krew??? A przy jakich igłach?

Stem Lift mi podszedł bardzo, ale potrzebowałam czegoś na noc i pod oczy i w Rossmanie akurat promo na Hialiq była to wzięłam A Stem Lift zanabędę na pewno na dniach Chcesz trochę tego Hialiq na noc?
Nie wiem bo to na youtube było więc nie widziałam Ale tam gość, bo to facet był miał problemy z trądzikiem i może to z tego się wzięło. Ale wracając do rolki, obczytałam forum i zdecydowałam się na zakup rolki MNS Dermaroller 0.5
Na forum dziewczyny pisały, że boli dopiero od 1-1.5 a ja aż takiego hardcore'u nie planuję W sumie to stwierdziłam, że nie po to kupuję te mazidła z mazideł i zsk żeby to nie wnikało dobrze. Zamawiam roleczkę. Znalazłam nawet taniej niż na allegro.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 09:37   #1354
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Jak chodzi o szampony, żele, toniki to tego nigdy dość. Mam na zapasie 4 szampony, ale wiem że i tak je wszystkie zużyję z przyjemnością, bez odkładania na później - akcja denko sama w sobie
Jesli chodzi o zel pod prysznic to moge polecic Korres seria Kings & Queens - Sultan Grenady (cytryna) Nie nalezy do najtanszych - 300 ml za 29 zl ale zdazaja sie promocje i wtedy zele sa po 19 zl (Douglas). Zapach wrecz wybucha z butelki Pierwszy raz spotkalam idealnie odwzorowany zapach cytryny\limonki, sam miazsz ze skorka, w ogole nie ma skojarzenia z kosmetykiem - obled Zel sie pieni srednio ale myje rzeczywiscie, pielegnacje jakas przejawia ale wiecej powiem po zuzyciu calej butli, plusza brak parabenow i oleju mineralnego (pochodna nafty) - pierwszy raz od dawna nie mam zaczerwienionej (pokrzywka) skory na rekach po wyjsciu spod prysznica
Mam w probkach tez miod, cynamon z pomarancza i mirre ale jeszcze nie testowalam.

Natomaist szampony to bezapelacyjnie polska Barwa Kosztuje to to 3-4 zl za 200 ml i NAPRAWDE MYJE Uwielbiam, mam nadzieje, ze nikomu nie przyjdzie do glowy "udoskonalac" te cuda

Edit.
Tez nie lubie zielonej herbaty, a pije Sama nie wiem czemu ale reka mi sie sama wyciaga po nia Znacie jakies dobre? Ja probowalam Bio Active Cholesterol, Lipton Clear i Citrus oraz z Rossmanna King's Crown z cytryna. Najlepiej wypada Lipton Citrus - smak ten sam co wszystkie ale przynajmniej ladnie pachnie
Nigdy nie lubilam herbat ogolnie ale ostatnio sie przekonuje do nich, chociaz unikam czarnej.
Lubie Lipton Mint (z cykoria), Lipton Lemon (z czarna herbata), King's Crown Wisnia & Banan (bez dodatku herbaty) i Herbapol Orzezwienie (owocowa z mieta).

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-05-01 o 09:44
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 09:39   #1355
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość

Tak piszecie oo tym rolkach, że jestem ciekawa o co w nich chodzi. To na cellulit na ciele..? Ale po co na twarz?
Żeby kremy lepiej działały - bo są wprowadzone wgłąb skóry, lepiej wnikają i lepiej działają.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 09:39   #1356
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Asix, nie smakuje Ci zielona? a jaką dokładnie pijesz?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 09:44   #1357
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Żeby kremy lepiej działały - bo są wprowadzone wgłąb skóry, lepiej wnikają i lepiej działają.
aaa, super
tak śledziłam co piszecie o tych rolkach, ale umknęło mi "po co"
ale jak się ma sklonność do wyprysków to chyba może to byc niebezpieczne..
bo po co są enzymatyczne peelingi, skoro potem ma się rolką przejechać

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Asix, nie smakuje Ci zielona? a jaką dokładnie pijesz?
Piję Yunnan, mam też Biofix.
Oczywiście uznaję tylko liściaste, bo do torebek wrzucają same śmieci

Tzn. ogólnie to czarna jest pyszna, a zielona taka sobie, ale jak się pije dziennie tylko zieloną to czlowiek zaczyna się przyzwyczajać..
Robię to dla cery i wagi, chociaż czasem ślinka mi cieknie jak TŻ pije czarną słodką herbatkę
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-01 o 09:45
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 09:49   #1358
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Nie wiem bo to na youtube było więc nie widziałam Ale tam gość, bo to facet był miał problemy z trądzikiem i może to z tego się wzięło. Ale wracając do rolki, obczytałam forum i zdecydowałam się na zakup rolki MNS Dermaroller 0.5
Na forum dziewczyny pisały, że boli dopiero od 1-1.5 a ja aż takiego hardcore'u nie planuję W sumie to stwierdziłam, że nie po to kupuję te mazidła z mazideł i zsk żeby to nie wnikało dobrze. Zamawiam roleczkę. Znalazłam nawet taniej niż na allegro.
Podaj namiary

A przy skłonności do trądziku to chyba taka rolka jednak nie ma sensu, bo można sobie tylko bakterie po całej twarzy rozsiać, tak na zdrowy rozum biorąc
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 09:57   #1359
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Podaj namiary

A przy skłonności do trądziku to chyba taka rolka jednak nie ma sensu, bo można sobie tylko bakterie po całej twarzy rozsiać, tak na zdrowy rozum biorąc
Mam nadzieję, że nie dostanę bana za link ja kupuję tę rolkę http://www.uroda.sklep.pl/derma-roller-p-29.html

Co do trądziku to na szczęście nie wiem, ale podobno rolka jest polecana przy trądziku, a bakterie dezynfekuje się przed zabiegiem, to pewnie można po. Widziałam zdjęcia gdzie podobno rolka pomogła na trądzik bardzo. Na szczęścię nie będę tego sprawdzać. Choć mam cichą nadzieję, że pozbędę się jednaj małej blizny na brodzie Kwasy ją prawie wykończyły, ale niestety prawie.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 09:59   #1360
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

przyłączam sie do fanek stemift zadowolona z niego jestem

herbaty twinings są warte grzechu, zielone sa smakowe, dobre tylko malo dostepne, ja z all przewaznie biorę

rolki mnie przerazaja dość ..

kawka
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:00   #1361
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Astro, super że wkleiłaś link
Później sobie poczytam.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 10:02   #1362
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie dostanę bana za link ja kupuję tę rolkę http://www.uroda.sklep.pl/derma-roller-p-29.html

Co do trądziku to na szczęście nie wiem, ale podobno rolka jest polecana przy trądziku, a bakterie dezynfekuje się przed zabiegiem, to pewnie można po. Widziałam zdjęcia gdzie podobno rolka pomogła na trądzik bardzo. Na szczęścię nie będę tego sprawdzać. Choć mam cichą nadzieję, że pozbędę się jednaj małej blizny na brodzie Kwasy ją prawie wykończyły, ale niestety prawie.
No tak, ale przy trądziku bakterie są raczej też w skórze i nakłuwając w czasie przejeżdżania taką rolką po twarzy to jednak nie dość że się je roznosi to jeszcze wpycha wewnątrz skóry. Jakoś nie mam przekonania do stosowania rolki przy trądziku
Dzięki za linka

Pastereczko swietny kubek Skąd Ty je bierzesz?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:03   #1363
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Edit.
Tez nie lubie zielonej herbaty, a pije Sama nie wiem czemu ale reka mi sie sama wyciaga po nia Znacie jakies dobre? Ja probowalam Bio Active Cholesterol, Lipton Clear i Citrus oraz z Rossmanna King's Crown z cytryna. Najlepiej wypada Lipton Citrus - smak ten sam co wszystkie ale przynajmniej ladnie pachnie
Nigdy nie lubilam herbat ogolnie ale ostatnio sie przekonuje do nich, chociaz unikam czarnej.
Lubie Lipton Mint (z cykoria), Lipton Lemon (z czarna herbata), King's Crown Wisnia & Banan (bez dodatku herbaty) i Herbapol Orzezwienie (owocowa z mieta).
ja przeważnie kupuje w "świecie herbaty" kiedyś mieli takie weekendowe promocje, że 3 rodzaje herbaty mieli ileś tam taniej i wtedy porobiłam zapasy ale to liściastej bo w torebkach nie kupuje bo wydaję mi się, że gorsza jest
ale ogólnie wolę z dodatkami niż sama zieloną jakoś lepiej smakują

Asix86 ta kicia była na wydanie kiedyś i już znalazła dom
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:07   #1364
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o zel pod prysznic to moge polecic Korres seria Kings & Queens - Sultan Grenady (cytryna) Nie nalezy do najtanszych - 300 ml za 29 zl ale zdazaja sie promocje i wtedy zele sa po 19 zl (Douglas). Zapach wrecz wybucha z butelki Pierwszy raz spotkalam idealnie odwzorowany zapach cytryny\limonki, sam miazsz ze skorka, w ogole nie ma skojarzenia z kosmetykiem - obled Zel sie pieni srednio ale myje rzeczywiscie, pielegnacje jakas przejawia ale wiecej powiem po zuzyciu calej butli, plusza brak parabenow i oleju mineralnego (pochodna nafty) - pierwszy raz od dawna nie mam zaczerwienionej (pokrzywka) skory na rekach po wyjsciu spod prysznica
Mam w probkach tez miod, cynamon z pomarancza i mirre ale jeszcze nie testowalam.

Natomaist szampony to bezapelacyjnie polska Barwa Kosztuje to to 3-4 zl za 200 ml i NAPRAWDE MYJE Uwielbiam, mam nadzieje, ze nikomu nie przyjdzie do glowy "udoskonalac" te cuda
Pierwsze słyszę o tych żelach... Pójdę wąchnąć na pewno, ale raczej nie kupię, bo jednak nawet 19 zł za żel to dla mnie zbyt drogo - zwłaszcza że te po 6-7 zł mi służą Ty skoro masz pokrzywki to lepiej faktycznie zostań przy swoim, ale tak ogólnie powiem - żele Fa też fajnie pachną, bardzo je lubię Teraz mam Fa Yoghurt z marakują następne w kolejce są Granat i Malina oraz Moon Orchid a ostatnio odkryłam żel bodajże Luksja... Fa kosztuje ok. 7 zł za 250 ml, a ta Luksja 6 zł za 400 ml i pieni się super, myje, pachnie też fajnie

co do szamponów - wiele ich przerobiłam i uwielbiłam sobie Palmolive Naturals - TA seria. W szufladzie czekają dwa rossmannowskie Timotei, które niedawno chwaliła tu Kamila (seria Beauty Recipes).

Cytat:
Edit.
Tez nie lubie zielonej herbaty, a pije Sama nie wiem czemu ale reka mi sie sama wyciaga po nia Znacie jakies dobre? Ja probowalam Bio Active Cholesterol, Lipton Clear i Citrus oraz z Rossmanna King's Crown z cytryna. Najlepiej wypada Lipton Citrus - smak ten sam co wszystkie ale przynajmniej ladnie pachnie
Nigdy nie lubilam herbat ogolnie ale ostatnio sie przekonuje do nich, chociaz unikam czarnej.
Lubie Lipton Mint (z cykoria), Lipton Lemon (z czarna herbata), King's Crown Wisnia & Banan (bez dodatku herbaty) i Herbapol Orzezwienie (owocowa z mieta).
Ja też w sumie nie przepadam za zieloną, a piję... Najbardziej lubię Zieloną herbatę z pigwą, ewentualnie z opuncją. Obie Vitax, bardzo lubię większość herbat tej firmy. Liptony jakoś mi za mocno chemią walą zwłaszcza owocowe. Słodzę wyłącznie czarną herbatę, którą piję rzadko - tylko u TZ, bo u niego w domu rzadko kiedy uświadczysz innej Kilka miesięcy temu zasmakowałam w Pokrzywie bez cukru jest dużo lepsza niż z nim. I miętę popijam czasami. Planuję napad na Cesarską Perłę, zwłaszcza że mam w planie kupić zestaw liściastych herbat jako prezent dla mojej promotor na "po obronie"

ale żeby się obronić, to trzeba mieć pracę... idę pisać
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:16   #1365
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Dla mnie Korres to tez wyskokowy zakup (pierwszy ale moze za pare miesiecy znow sie szarpne ), tez uzywam tych za 7-8 zl. Dove nawet dobrze pielegnuja (te z olejkami), skora sie nie sypie, no ale wlasnie, czesto pokrzywka jest, jak po innych. Sluzyl mi zel z mocznikiem z AA Therapy dla diabetykow ale on tez nie najtanszy - za 200 ml 16 zl. A tak w ogole to najlepszy jest Kajtek - mydlo

Przy herbatach zapomnialam - uzywa ktos kandyzowanego imbiru do slodzenia? Swietny jest

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-05-01 o 10:19
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:21   #1366
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cześć Laski,
fajnie tu

Jak by tu zrobić, żeby się samo za mnie wszystko co trzeba spakowało?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:27   #1367
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Uwielbiam, szczególnie tą starą A skąd wiesz? Mam chyba wszystkie książki, muszę jeszcze nabyc autobiografie
na youtube masz napisane potrzebuję jeszcze dwóch części autobiografii i już jest kolekcja

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez zem fanka Chmielewskiej Niestety obnizyla loty i to bardzo - ostatnie 10 lat wydan sie nie umywa do starszych, dygresji od groma, szczegolikow nadziubane i w efekcie tekst przestaje smieszyc, a czytanie sie dluzy. Przy wczesniejszych ksiazkach mimo, iz znam na pamiec, wyje ze smiechu na kazdej stronie, a przy nowych nic
no właśnie... "Lesio", "Wszystko czerwone", cała Tereska i Okrętka to jednak hity, teraz już tego śmiechu aż tyle nie ma, a szkoda.
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:32   #1368
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

chciałam tylko powiedzieć, że edytowałam swoją wypowiedź
przepraszam, jeśli ktoś się poczuł urażony
chyba miałam b zły dzień/.tydzień

wszystkim
tak naprawdę nie zawsze jestem taka wredna
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:37   #1369
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Smile Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

I ja się witam

Czarną herbatę piję zawsze rano - takie moje przyzwyczajenie
Zieloną kupuję tylko w "Świecie Herbat" pyszna jest Senecha Szecherezada (najczęściej ją kupuję), Senecha Truskawki w szampanie są ok - ale jakoś do tego smaku nie powracam, Senecha Imbir - Pigwa (kupowałam w zimię imbir i pigwę bardzo lubię ) , Senecha Księżycowa Noc - też smaczna. Innych nazw nie pamiętam ale sporo tego jest
Jak wchodzę do tego sklepu to nie wiem na którą wybrać

Lubię też pić pu-erh, czystej białej nie lubię (raz kupiłam i mi nie posmakowała chyba za długo leżała w sklepie), biała w mieszankach jest smaczniejsza


Dzisiaj mam zamiar wypróbować Elaichi Chai.
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 10:56   #1370
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
chciałam tylko powiedzieć, że edytowałam swoją wypowiedź
przepraszam, jeśli ktoś się poczuł urażony
chyba miałam b zły dzień/.tydzień

wszystkim
tak naprawdę nie zawsze jestem taka wredna
Chyba coś przegapiłam, bo nie wiem o co chodzi, ale że Spot to miła osoba to moge potwierdzić

Czytam, czytam o tych rolkach na LU i teraz nie wiem czy brać 0.5 czy 1mm Najchętniej bym dwie wzięła, ale drogo to wychodzi. Chyba wezmę MT dermaroller, na all jest sprzedawca z Gdyni to może się uda szybko załatwić, jeśli się zgodzi na odbiór osobisty Tylko nie wiem jaką brać, bo w sumie codziennie tego robić nie mam zamiaru i bym chciała, żeby skóra też się ujędrniła. No nie wiem...
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:22   #1371
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Czesc

Dziewczyny jak nie lubicie smaku zielonej herbaty to sprobujcie bialej. To w sumie tez zielona tylko liscie zbierane wczesniej jak sa jeszcze nie rozwiniete (paczki ). Ma o wiele lagodniejszy smak . Ja pije naprzemiennie.

Wszystkie pewnie wikenduja a ja musze do pracy

Do pozniej
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:27   #1372
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Chyba coś przegapiłam, bo nie wiem o co chodzi, ale że Spot to miła osoba to moge potwierdzić

Czytam, czytam o tych rolkach na LU i teraz nie wiem czy brać 0.5 czy 1mm Najchętniej bym dwie wzięła, ale drogo to wychodzi. Chyba wezmę MT dermaroller, na all jest sprzedawca z Gdyni to może się uda szybko załatwić, jeśli się zgodzi na odbiór osobisty Tylko nie wiem jaką brać, bo w sumie codziennie tego robić nie mam zamiaru i bym chciała, żeby skóra też się ujędrniła. No nie wiem...
Ja się boję bólu także biorę 0.5
Laski na forum LU pisały, że jadą twarz rolką 2! ale to już jakieś ekstremum chyba Zacznę od 0.5
Dermaroller podobno jest lepszy, ale nie ma 0.5
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:30   #1373
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o zel pod prysznic to moge polecic Korres seria Kings & Queens - Sultan Grenady (cytryna) Nie nalezy do najtanszych - 300 ml za 29 zl ale zdazaja sie promocje i wtedy zele sa po 19 zl (Douglas). Zapach wrecz wybucha z butelki Pierwszy raz spotkalam idealnie odwzorowany zapach cytryny\limonki, sam miazsz ze skorka, w ogole nie ma skojarzenia z kosmetykiem - obled .
o mamo - po takiej recenzji muszę obadać to cudo

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Robię to dla cery i wagi, chociaż czasem ślinka mi cieknie jak TŻ pije czarną słodką herbatkę
jeśli dla wagi to przerzuć się na czerwoną herbatkę - ma zdecydowanie lepsze właściwości.

Ja jestem maniaczką herbat - ale raczej liściastych (torebkowe tylko w pracy)

polecam ten sklep http://www.herbata.net/index.php

a zwłaszcza z czerwonych - Ognisty Smok
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:30   #1374
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

ja polecam zielona jasminowa z Dilmah jest pyszna od razu robie sobie kubek o poj. 0,7 l http://www.kawalavazza.com.pl/dzialy/T000201-000.jpg

jakis czas temu znajomi byli w Chinach i przywiezli mi Prawdziwa zielona herbate- smakuje inaczej niz te sklepowe sklada sie z samych kepek pierwszych listkow i jest baardzo wydajna
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:31   #1375
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Czesc i czolem
Mowilam, ze weekend ma byc parszywy Ale dlaczego wlasnie teraz sie sprawdzilo????: mur:
W ogole jestem wsciekla od wczoraj. Oto rozmowa z bliska mi osoba odbyta wczoraj po poludniu w pelnym sloncu:
Ona: A co Ty masz taki kropki na twarzy?
Ja: Ale jakie kropki?
O: No takie dziurki
J: Jakie dziurki?
O: Na policzkach
J: Aaaaa, pory, kazdy ma
O: Ja tez???
J: Kazdy ma, tylko moze u mnie bardziej je widac
O: Ale kiedys nie mialas
J: Mialam
O: Nie mialas, kiedys mialas taka ladna cere, a teraz taka jest
G R A D O W A T A

Mam taka jak mialam, nawet jest w coraz lepszym stanie.

Noszzzzz kurna
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:51   #1376
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

piernikowa, no co fakt to fakt, ja tez ze zrodla lubie herbatkę

Dominka te kubki mozna kupic w flo-flo sklepach

bociek no bardzo ktos uprzejmy............ pifpaf

a ja mam dis dobry dzien poki co

Vril a czy ten kandyzowany imbir jest ostry, czy zupelnie inny niz zwykly? bo mi lekarz kazal do herbaty dawac, a nie lubie normalnego zbytnio
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:04   #1377
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez bociek1709
Mam taka jak mialam, nawet jest w coraz lepszym stanie.

Noszzzzz kurna
oj... nie przejmuj się boćku a tym bardziej sie nie wsciekaj
Czasem to mnie aż dziw bierze, że dla niekórych ważniejsze jest "se pogadać" niż uczucia drugiej tym bardzej bliskiej osoby. Szkoda tracic energie na rozpamiętywanie bezmyślnych słów, nosek do góry.

Zaczynam sie przez was wkręcać w te rolki... fajna sprawa
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:09   #1378
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Zdecydowanie lagodniejszy, "surowego" bym nie przegryzla ot tak Ma postac kostek, lekko ocukrzonych, smak ostrawy, imbirowy wlasnie ale ze slodycza. Mozna nawet przegryzac jak cukierki, np. zeby stlumic smak i zapach w ustach po jakiejsc potrawie typu chilli lub tzatziki - pomaga. Kupuje na all.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:16   #1379
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja się boję bólu także biorę 0.5
Laski na forum LU pisały, że jadą twarz rolką 2! ale to już jakieś ekstremum chyba Zacznę od 0.5
Dermaroller podobno jest lepszy, ale nie ma 0.5
Jest, tylko w tym sklepie akurat nie ma No waham się no!

Muszę się przejść do Flo po jakies fajne kubeczki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:18   #1380
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
jakis czas temu znajomi byli w Chinach i przywiezli mi Prawdziwa zielona herbate- smakuje inaczej niz te sklepowe sklada sie z samych kepek pierwszych listkow i jest baardzo wydajna
Ja za 3 tygodnie będę miała herbatę prosto z Japonii


Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Noszzzzz kurna
Bociek nic się nie przejmuj! Skoro Twoja cera się poprawia to będzie tylko lepiej. Ja też wczoraj usłyszałam od taty, że mam (patrząc pod słońce) nierówną cerę (w sensie podskórne jakieś drobiazgi) ale spłynęło po mnie jak po kaczce, bo wiem, że moja cera z miesiąca na miesiąc wygląda lepiej (po listopadowym MEGAwysypie spowodowanym eksperymentami z Biochemią Urody... ).



Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Zaczynam sie przez was wkręcać w te rolki... fajna sprawa
Tylko niech drogie forumowiczki pamiętają, że rolka to rzecz dla kobiet po 30. roku życia bo zaraz się tu wszystkie nakręcą nie pytając czy powinny


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lagodniejszy, "surowego" bym nie przegryzla ot tak Ma postac kostek, lekko ocukrzonych, smak ostrawy, imbirowy wlasnie ale ze slodycza. Mozna nawet przegryzac jak cukierki, np. zeby stlumic smak i zapach w ustach po jakiejsc potrawie typu chilli lub tzatziki - pomaga. Kupuje na all.
Ty to zawsze jakieś newsy odkryjesz podobnie jak Ilona czy Pastereczka... tzn. dla mnie to są newsy

a właśnie.. gdzie się Ilona podziewa?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.