Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 15:02   #2941
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez m_adzia Pokaż wiadomość
No to ZROBIONE Aplikacja naprawdę banalna, zapach przyjemny, jestem zaskoczona... Na zdj., ktore zrobiłam nie widać było efektu, więc wklejam to:


Wyszło mi prawie tak samo - tylko bardziej lśniąco i puszyście ;p
a ja bym wolała jednak Twoje zdjęcia -z lampą błyskową i bez
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:15   #2942
m_adzia
Raczkowanie
 
Avatar m_adzia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Prosze, ale daleko tym zdj. do rzeczywistości
Naprawdę są bardziej brązowe ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (148,5 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (149,8 KB, 318 załadowań)
__________________
Uwielbiać to mało; to jedynie nakręcać swe pożądanie

Edytowane przez m_adzia
Czas edycji: 2009-08-21 o 15:17 Powód: x
m_adzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:20   #2943
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez m_adzia Pokaż wiadomość
Prosze, ale daleko tym zdj. do rzeczywistości
Naprawdę są bardziej brązowe ;p
o, ale bardzo fajnie kolor wygląda -wiadomo, że trzeba brac poprawkę, ale takie zdjęcia moim zdaniem lepiej oddają kolor a w ogóle to bardzo ładnie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:24   #2944
m_adzia
Raczkowanie
 
Avatar m_adzia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziękuję W sumie jestem zadowolona - wygląda to jak ciemniejszy brąz z rudym połyskiem, czyli na dobrą sprawę, jak mój naturalny kolor ze złotymi refleksami ;p
__________________
Uwielbiać to mało; to jedynie nakręcać swe pożądanie
m_adzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 18:07   #2945
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kat123 mroźny kasztan kładłam na rozjaśniany blond, bo naturalne włosy mam ciemny brąz. Pewnie dlatego tak szybko się spłukał.
domenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 18:13   #2946
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Kat123 mroźny kasztan kładłam na rozjaśniany blond, bo naturalne włosy mam ciemny brąz. Pewnie dlatego tak szybko się spłukał.
tak myślałam tu nie ma finy szamponu - z rozjaśnianych spłukują się b. szybko normalne farby, a co dopiero te zmywalne gdyby wyplukal Ci się obecny kolor zrób raz farba, a po miesiącu szamponem -wtedy powinno się dobrze trzymać też tak robiłam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 18:19   #2947
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kat 123 jeśli ten tak szybko mi się wypłucze, będę musiała zrobić jakimś trwałym i dopiero szamponami bo nie chcę tak często farbować. Tylko co to trwałej farby boję się widocznych odrostów i zniszczenia włosów
domenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 18:24   #2948
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Kat 123 jeśli ten tak szybko mi się wypłucze, będę musiała zrobić jakimś trwałym i dopiero szamponami bo nie chcę tak często farbować. Tylko co to trwałej farby boję się widocznych odrostów i zniszczenia włosów
no o tym ja mówię

hmm... powiem Ci tak -miałam identyczna sytuację, też bylam rozjaśnioną blondynką, naturalnie mam ciemny blond. Przyciemniając wybrałam się na zakupy i wybrałam dwa produkty Loreala: Farbę Recital Preference i Casting w jak najbardziej zblizonych odcieniach. Najpierw zrobiłam farbą, a po miesiącu, jak zauważyłam pierwsze odrosty, zrobiłam szamponem -od tamtej pory farbuję raz na 2-3 miesiące i nie mam problemów z odrostami Wybiezr kolory zbliżone do naturalnego i nie powinnaś miec problemów
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:15   #2949
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
tu masz zdjęcie miodowego blondu: KLIK! -znalazłam go na tym wątku -na przyszlość poszukaj trochę, przejrzyj wątek, popatrz na zdjęcia bo dziewczyny czesto wklejają.
Karmel na pewno też tu znajdziesz.
Wiem, w tym watku udzialam sie od bardzo dawna. Karmelu uzywalam (podobnie jak i wielu innych odcieni i roznie to bywalo). Chodzi mi o praktyczne porownanie Karmelu i Miodowego Karmelu- ktory wychodzi naprawde jasniejszy, bo to ze na opakowaniu jest cos napisane i na zdjeciu wyglada jakos tam wyglada to niewiele w praktyce daje. Jesli Miodowy Karmel jest ciemniejszy to po prostu zostane przy Karmelu, jak nie to zaryzykuje (mam teraz wesele kolezanki, wiec wolalabym nie eksperymentowac). Na zdjecia Miodowego Karmelu oczywiscie czekam, chociaz wiadomo ze kazdemu moze wyjsc inaczej no i aparat nie oddaje czesto prawdziwego odcienia .

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-08-22 o 15:21
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 14:09   #2950
melba100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 99
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej dziewczyny.
myślicie że na na farbowany brąz z rudymi refleksami pod słońce bursztyn złapie? czy to prawda że bursztyn jest o ton jaśniejszy od jasnego brązu? marzy mi się rudawy kolor...ale nie wiem czy ryzykować:/ wrzucę później fotkę.
melba100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 14:56   #2951
alicyju69
Raczkowanie
 
Avatar alicyju69
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 93
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez melba100 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
myślicie że na na farbowany brąz z rudymi refleksami pod słońce bursztyn złapie? czy to prawda że bursztyn jest o ton jaśniejszy od jasnego brązu? marzy mi się rudawy kolor...ale nie wiem czy ryzykować:/ wrzucę później fotkę.
rudy jest bursztynowy blond a totalnie rudy to orzech laskowy nugat jak się spiera to też jest rudy.
alicyju69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 13:59   #2952
khrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Miałam już naprawde wiele kolorów na głowie od jasnego blondu po czarny, ale jeszcze nigdy nie mialam rudych (jedynie odcienie rudości we włosach po wypłukiwaniu się farb). Obecnie mam na głowie Karmel z Castinga i tak sie zastanawiam jaki odcień (intensywność) wyjdzie mi na łepetynce po nałożeniu Orzecha laskowego z Castinga?? Hmmm
khrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:00   #2953
melba100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 99
Question Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicyju69 Pokaż wiadomość
rudy jest bursztynowy blond a totalnie rudy to orzech laskowy nugat jak się spiera to też jest rudy.

ale jest też taki kolor jak bursztyn - z odcieni rudości. oglądałam je dzisiaj w sklepie i obawiam się że bursztyn i orzech laskowy mogą nie chwycić, bo na opakowaniu sa dość jasne. (ale kolory piekne)
jedyne zdjęcie jakie miałam. zdjęcie jest zrobione w słońcu, grzywka jest minimalnie jaśniejsza od reszty i pada na nią słońce a włosy przy szyi sa ciemniejsze. w słońcu lekko rude, w cieniu brąz. jak uzyskać lekko rudawy kolor? nie chcę też rozjasniać włosów/. doradzicie coś?
a i ważne kiedyś wrobiłam castingiem jasny brąż i łapało poczatkowo na czarno a potem ciemny brąz. nie niszczy włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg melka.jpg (32,4 KB, 164 załadowań)
__________________
szuru buru
melba100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:40   #2954
alicyju69
Raczkowanie
 
Avatar alicyju69
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 93
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez melba100 Pokaż wiadomość
ale jest też taki kolor jak bursztyn - z odcieni rudości. oglądałam je dzisiaj w sklepie i obawiam się że bursztyn i orzech laskowy mogą nie chwycić, bo na opakowaniu sa dość jasne. (ale kolory piekne)
jedyne zdjęcie jakie miałam. zdjęcie jest zrobione w słońcu, grzywka jest minimalnie jaśniejsza od reszty i pada na nią słońce a włosy przy szyi sa ciemniejsze. w słońcu lekko rude, w cieniu brąz. jak uzyskać lekko rudawy kolor? nie chcę też rozjasniać włosów/. doradzicie coś?
a i ważne kiedyś wrobiłam castingiem jasny brąż i łapało poczatkowo na czarno a potem ciemny brąz. nie niszczy włosów
no to bursztyn powinien być chyba odpowiedni
alicyju69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:39   #2955
melba100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 99
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

spróbuję tym bursztynem, najwyżej tylko odrost będzie rudy (nałożę wtedy coś ciemniejszego) a chciałabym piekny rudo brązowy
__________________
szuru buru
melba100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:25   #2956
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez melba100 Pokaż wiadomość
spróbuję tym bursztynem, najwyżej tylko odrost będzie rudy (nałożę wtedy coś ciemniejszego) a chciałabym piekny rudo brązowy
to czekolada nie lepsza?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:07   #2957
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nie polecam karmelu. Przynajmniej na moich włosach nie wygląda zbyt ciekawie. W zasadzie w ogóle go nie widać. Na końcówkach miałam wcześniej złote refleksy, teraz ich nie ma, tylko po tym można poznać, że zmieniłam kolor. Nie wiem, co się stało. Trzymałam za krótko? Nie mam pojęcia.
Na pierwszym: przed
reszta: po

A chciałam żeby były rude... Dzisiaj idę wybrać Mahoń. Marzył mi się nugat, ale nigdzie nie mogłam go znaleźć i wzięłam Karmel... porażka, dobrze, że farba była w jakiejś dziwnej promocji i zapłaciłam za nią 6 zł.

Edit: jednak nie. Wstrzymam się. Ponowna koloryzacja po 5 dniach? Mam teraz ładną fryzurę, zaczekam, może się spierze na rudo (tylko cholera, czemu nie widać efektu????????
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:18   #2958
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
Nie polecam karmelu. Przynajmniej na moich włosach nie wygląda zbyt ciekawie. W zasadzie w ogóle go nie widać. Na końcówkach miałam wcześniej złote refleksy, teraz ich nie ma, tylko po tym można poznać, że zmieniłam kolor. Nie wiem, co się stało. Trzymałam za krótko? Nie mam pojęcia.
Na pierwszym: przed
reszta: po

A chciałam żeby były rude... Dzisiaj idę wybrać Mahoń. Marzył mi się nugat, ale nigdzie nie mogłam go znaleźć i wzięłam Karmel... porażka, dobrze, że farba była w jakiejś dziwnej promocji i zapłaciłam za nią 6 zł.

Edit: jednak nie. Wstrzymam się. Ponowna koloryzacja po 5 dniach? Mam teraz ładną fryzurę, zaczekam, może się spierze na rudo (tylko cholera, czemu nie widać efektu????????
A ja jestem bardzo zadowolona z karmelu, kładłam na sprany ale ciemny mroźny kasztan i odrobine mi rozjaśnił włkosy, teraz mija chyba 1,5 m-ca i włosy są jaśniejsze bez dekoloryzacji, mają rudawo- karmelowy połysk. Znajoma powiedziała, że mam śliczną czekolade a nie mówiła tak jak miałam mleczna czekoladę welli widocznie wszystko zależy od wyjściowego koloru
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:18   #2959
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

zapomniałam o zdj/

Przy falach i po 3 myciach wyglądają lepiej (te zdj. robiłam dzień po)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair1.jpg (25,5 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair2.jpg (48,2 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02125.jpg (137,0 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02127.jpg (133,9 KB, 103 załadowań)
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy

Edytowane przez anka_bunio
Czas edycji: 2009-08-26 o 15:20
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 15:21   #2960
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Żeby mnie udało się uzyskać rudy... byłabym wniebowzięta!
Chciałam taki kolor, droga cierro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chestnut.jpg (29,2 KB, 185 załadowań)
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:22   #2961
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
zapomniałam o zdj/

Przy falach i po 3 myciach wyglądają lepiej (te zdj. robiłam dzień po)
moim zdaniem jest ok. a karmel tez polecam
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:29   #2962
melba100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 99
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

kładłam kiedys czekoladę ale odrostu nie chwyciło, czekolada to odcień z jaśniejszych brązów z castinga.
__________________
szuru buru
melba100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 17:41   #2963
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

malowal ktos miodowym brązem bo jestem ciekawa jak wychodzi
jajun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:35   #2964
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
Żeby mnie udało się uzyskać rudy... byłabym wniebowzięta!
Chciałam taki kolor, droga cierro
Ja mam jak dotąd doświadczenie w brązach, więc wiele nie pomogę, ale mogę doradzić jesli zależy ci na rudym, rudo-brązowym kolorze bursztyn lub orzech laskowy, dziewczyny dużo pisały o tych kolorkach wiec musisz troszkę poszperać
To mój karmel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG7483.jpg (82,6 KB, 605 załadowań)
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 14:45   #2965
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no i to jest karmel, kochana. Choc jeśli mialabym się czepiać nazewnictwa, karmel powinien być jaśniejszy (kto jada, ten wie ) u mnie ten odcień zrobił się bardzo chłodny, a już mialam dość chłodne włoski. Wydaje mi się, że lepiej byłoby mi w ciepłym brązie, mimo że mam jasną cerę i niebieskie oczy.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

ten wątek oberwuję od dawna, ale jedno się nie zmienia: po bursztynie wychodzi (z tego co czytałam i widziałam) marchewa, a orzech jest dziwnie niejednolity na włosach. Ale tak naprawdę dziwnie. W przyszłości (tj. za tydzień najwcześniej) chyba skuszę się na mahoń. Mam teraz zdecydowanie mniej włosów na głowie, są mieciutkie i dobrze odżywione, więc raczej się nie uszkodzę Tylko przy mahoniu obawiam się z kolei czerwieni (nawet jeśli nie na początku, to przy spieraniu)
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 14:55   #2966
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Chcialam pokazać jak na moich włosach wyszedł karmel. Wiem, że taki prawdziwy karmelowy kolor włosów jest dość jasny, mój to bardziej karmelowy brąz też myślalam by zaproponować ci mahoń, ale nie mam pojecia jak wychodzi i czy nie jest zbyt ciemny, no ale na pewno nie "wychłodzi" tobie włosów heh a moze cos z miodowych odcieni
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:23   #2967
Kalista24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 154
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

cierra twój kolor jest cudowny

ja 3 razy farbowałam włosy najpierw była czekolada wyszła bardzo ciemna nastepnie po około 3 miesiacach mój TŻ namówił mnie na ciemny braz chociaz mówiłam mu ze to wyjdzie czarny i tak tez było i po tez około 3 miesiacach naszczescie mi zszedł ale nie do końca bo miałam odrosty ale prawie niewidoczne i denerwowało mnie ze jak sie sprał to włosy miały takjakby zielonkawy odcien :P niedawno pofarbowałam na braz i wyszedł prawie taki sam jak tamten ciemny braz. i teraz sie zastanawiam czy jak pofarbuje tym karmelem to mi wyjda ciemno karmelowe

naturalne włosy mam brazowomysie
Kalista24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:37   #2968
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziękuję ja też mam z natury popielaty brąz, wiec myślę że możesz zaryzykować tym karmelem, ja też sie balam ale nie żałuję i naprawdę to jest chyba nr 1 dla mnie wśród wszystkich ciemnych odcieni, tylko że podejrzewam że na moich naturalnych by tak fajnie nie wyglądał. Super sie też spiera ten kolorek
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:35   #2969
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja mam brązowomysie. I tak to kiepsko poszło :/

Poniżej piękne kolorki (imo)

Drugi lepszy (jak dla mnie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rachel_Boston+June_24_2009.jpg (41,0 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rachel_McAdams+June_04_2005.jpg (39,4 KB, 155 załadowań)
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 09:59   #2970
alicyju69
Raczkowanie
 
Avatar alicyju69
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 93
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
ja mam brązowomysie. I tak to kiepsko poszło :/

Poniżej piękne kolorki (imo)

Drugi lepszy (jak dla mnie)
ojej ten 1 jest piękny! ale niestety za ciemny jak dla mnie ...
alicyju69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.