wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 13:08   #2071
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Gold caviar bb nie mialam więc nie wiem
Mam sporo do ukrycia bo mam ogromne przebarwienia i popękane naczynka a do tego muszę uważać żeby w zmarszczki mi nic nie wlazło.

A pędzlem to najlepsza metoda do nie zrobienia sobie maski
Jak się dorobię pędzla, to będę używać na pewno. Właściwe takie mam plany.
Ja to jeszcze nie znalazłam żadnego podkładu, który by zatuszował moje pryszcze, spod każdego przebijają na siny fiolet i miejscami na różowo.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:21   #2072
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Mnie przy tych wszystkich kremach próbowanych z rozbiórek najbardziej, jak na razie podoba się Innisfree eco natural Green Tea. Wszystko: od konsystencji, po kolor, aż do wyglądu na twarzy. Tylko, że mam taki odcień skóry, że mi większość jasnych kolorów pasuje, jakoś się dopasowują. Ale z koreańskich wynalazków uwielbiam pielęgnacyjne: sera nawilżające i maski zmywalne i niezmywalne (sleeping). Jak przybyła do mnie paczuszka od Zygmusia i Agi, zmyłam twarz, nałożyłam cure, zrolowałam i zmyłam i na koniec nałożyłam SkinFood Peach Sake Serum. Nasmarowałam się tym wieczorem i wow, buzia wygładzona, świeżutka z delikatnymi rumieńcami (ale te rumieńce mogły być po peelingu ). Niesamowicie gładka, że cały czas chciałam tylko dotykać i dotykać!

Pędzla jeszcze nie używałam do nakładania, jakoś nie mogę się przemóc.. ale po rozsmarowaniu na twarzy zawsze jeszcze dodatkowo wklepuję i jest ok.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:33   #2073
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Jak się dorobię pędzla, to będę używać na pewno. Właściwe takie mam plany.
Ja to jeszcze nie znalazłam żadnego podkładu, który by zatuszował moje pryszcze, spod każdego przebijają na siny fiolet i miejscami na różowo.
Ja mam TEN pędzel,idealnie pasuje bo jest krótki ale inne FT też by się nadawały

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Mnie przy tych wszystkich kremach próbowanych z rozbiórek najbardziej, jak na razie podoba się Innisfree eco natural Green Tea. Wszystko: od konsystencji, po kolor, aż do wyglądu na twarzy. Tylko, że mam taki odcień skóry, że mi większość jasnych kolorów pasuje, jakoś się dopasowują. Ale z koreańskich wynalazków uwielbiam pielęgnacyjne: sera nawilżające i maski zmywalne i niezmywalne (sleeping). Jak przybyła do mnie paczuszka od Zygmusia i Agi, zmyłam twarz, nałożyłam cure, zrolowałam i zmyłam i na koniec nałożyłam SkinFood Peach Sake Serum. Nasmarowałam się tym wieczorem i wow, buzia wygładzona, świeżutka z delikatnymi rumieńcami (ale te rumieńce mogły być po peelingu ). Niesamowicie gładka, że cały czas chciałam tylko dotykać i dotykać!

Pędzla jeszcze nie używałam do nakładania, jakoś nie mogę się przemóc.. ale po rozsmarowaniu na twarzy zawsze jeszcze dodatkowo wklepuję i jest ok.
Ja też nie wyobrażałam sobie kładzenia czegokolwiek płynnego pędzlem a teraz nie wyobrażam sobie inaczej.

A miałaś Kumano albo Daiso?totalne czyściki aż skóra piszczyNo i olejek DHCniestety drogi ale wydajny
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:36   #2074
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja też bardzo sobie cenię azjatycką pielęgnację. Marzy mi się jeszcze psoro produktów.

A pędzelek fajny i niedrogi, myślałam, że do płynnych podkładów troszkę innych się używa. Właściwie ten jest do sypkich bajerów, nie pożera on podkładu?

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

A miałaś Kumano albo Daiso?totalne czyściki aż skóra piszczyNo i olejek DHCniestety drogi ale wydajny
ja czekam na pełny wymiar mego Kumano, a na olejek się czaję, gdy pieniądze dopiszą. Jeszcze pożądam SKINFOOD Facial Water Vita-C Cream. Szukam też czegoś na noc, najlepiej by było coś z właściwościami przeciwzmarszczkowymi - mam na razie 24 lata, ale wiem, że w Azji profilaktyka istnieje od dziecka.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:58   #2075
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo sobie cenię azjatycką pielęgnację. Marzy mi się jeszcze psoro produktów.

A pędzelek fajny i niedrogi, myślałam, że do płynnych podkładów troszkę innych się używa. Właściwie ten jest do sypkich bajerów, nie pożera on podkładu?

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------



ja czekam na pełny wymiar mego Kumano, a na olejek się czaję, gdy pieniądze dopiszą. Jeszcze pożądam SKINFOOD Facial Water Vita-C Cream. Szukam też czegoś na noc, najlepiej by było coś z właściwościami przeciwzmarszczkowymi - mam na razie 24 lata, ale wiem, że w Azji profilaktyka istnieje od dziecka.
Vita A i C są superw ogóle lubię Skin Food-yJa na noc potrzebuję czegoś treściwego a z azjatyckich ciężko o takie.

Jak już pisałam daję na wierzch dłoni troszkę BB i troszkę rozcieram go pędzlem a potem rozcieram na twarzy jak minerały az do czystego pędzla.Oczywiście trzeba go codziennie prać po takim makijażu.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 16:57   #2076
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

O Gold Caviar BB Cream pisałam na moim blogu... Ktoś pytał kilka postów wyżej. Kolorystycznie : jak Missha 23 ale mega, mega żółta.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:31   #2077
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A czy któraś z was próbowała może nowość - BB krem z Garniera. Wspomniałam o tym w wątku w części pielęgnacyjnej, aczkolwiek pomyślałam, że tu może się dowiem o nim więcej...Jestem ciekawa opinii na jego temat.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Tak oto wygląda skład azjatyckiej wersji BB kremu z blogu www.mywomenstuff.com
Proszę o więcej info..

Edytowane przez zuzulka_89
Czas edycji: 2011-09-22 o 17:38
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 17:38   #2078
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Przyszłam się pożalić, skończyła mi się Missha PC, to znaczy juz nic nie leciało z pompki , więc rozciełam, i okazało się że zostało jeszcze kremu całkiem dużo, bo tam jest taki dziubek, przez który BB nie ma jak leciec jak jest juz go mniej. No i zostałam z roziętą tubką a w niej jeszcze mnostwo BB, który się zmarnuje
A wy jak sobie radzicie z takimi tubkami?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:39   #2079
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
O Gold Caviar BB Cream pisałam na moim blogu... Ktoś pytał kilka postów wyżej. Kolorystycznie : jak Missha 23 ale mega, mega żółta.
Dzięki, czytałam to już kiedyś, ale kompletnie zapomniałam, że to ten bb cream, może jak by był rozbierany, to na 5 ml bym się skusiła...


Szatanka, to ja na razie daruję sobie ten pędzelek, al dzięki za info, jak będę kupować ft to na pewno spróbuję.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:57   #2080
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Vila a zamawiałaś sobie Lioele to zielone? Mam skórę mocno naczynkową, zazwyczaj pół twarzy musiałam zaklajstrować korektorem a dzisiaj nałożyłam Lioele i wow - 2 cienkie warstwy i jestem beżowa On jaśniutki wychodzi, nie pamiętam czy ty baladzioch jesteś czy nie.
Poczekam jeszcze ze dwa dni, a jak mnie nie zapcha i dalej będzie tak krył to kupuje cały. Nie wiem tylko jak sie zachowa na tłustej skórze, bo moja jest normalna.

Dziewczyny i jeszcze pytanie - leciutki i wchłaniający się do matu a baaaardzo baaaardzo nawilżający krem to był Skin Food Facial Water Vita-C czy coś innego? Bo nie mogę znaleźć Mój ukochany nawilżacz zaczął mnie podrażniać i muszę szybko znaleźć coś innego
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 20:40   #2081
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Vila a zamawiałaś sobie Lioele to zielone? Mam skórę mocno naczynkową, zazwyczaj pół twarzy musiałam zaklajstrować korektorem a dzisiaj nałożyłam Lioele i wow - 2 cienkie warstwy i jestem beżowa On jaśniutki wychodzi, nie pamiętam czy ty baladzioch jesteś czy nie.
Poczekam jeszcze ze dwa dni, a jak mnie nie zapcha i dalej będzie tak krył to kupuje cały. Nie wiem tylko jak sie zachowa na tłustej skórze, bo moja jest normalna.

Dziewczyny i jeszcze pytanie - leciutki i wchłaniający się do matu a baaaardzo baaaardzo nawilżający krem to był Skin Food Facial Water Vita-C czy coś innego? Bo nie mogę znaleźć Mój ukochany nawilżacz zaczął mnie podrażniać i muszę szybko znaleźć coś innego
Ja bladzioch jako tako nie jestem, jednak spróbować nie zaszkodzi. Sęk w tym, ze nie mogę znaleźć tego na ebay'u.

I tak tak, ten kremik ze skinfoodu jest genialny, ja muszę go mieć nawilża mocno, ale wchłania się do matu (mam mieszaną cerę, a wchłaniał się pięknie) - miałam próbkę, jest cudny. Trzeba tylko go używać na mgiełkę lub coś innego.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 21:12   #2082
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A miałaś Kumano albo Daiso?totalne czyściki aż skóra piszczyNo i olejek DHCniestety drogi ale wydajny
Jak na ebayu wrzuciłam kumano, to mi jakieś karty tylko pokazało, więc nie wiem co to za produkt, a daiso to jest to: http://cgi.ebay.pl/Daiso-Japan-Makeu...item588fe02a7c ??
O DHC słyszałam w drugim wątku, zastanawiam się nad nim.. czy to jest coś porównywalnego do olejku myjącego z BU (=Biochemii Urody)?

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić, skończyła mi się Missha PC, to znaczy juz nic nie leciało z pompki , więc rozciełam, i okazało się że zostało jeszcze kremu całkiem dużo, bo tam jest taki dziubek, przez który BB nie ma jak leciec jak jest juz go mniej. No i zostałam z roziętą tubką a w niej jeszcze mnostwo BB, który się zmarnuje
A wy jak sobie radzicie z takimi tubkami?
Taszanta, przełóż sobie do jakiegoś pojemniczka po kremie / próbkach lub czegoś podobnego, ja się zawsze staram, żeby krem nie stał otwarty, żeby się nie utleniał niepotrzebnie.. albo przekładam do jakiegoś małego słoiczka, albo przecinam opakowanie na pół i z góry robię nakładkę na dolną część, tak, żeby to jakoś zamknąć.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 21:19   #2083
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Sęk w tym, ze nie mogę znaleźć tego na ebay'u.
.
Proszę- tutaj
Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Trzeba tylko go używać na mgiełkę lub coś innego
.
A czemu tak?
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 08:07   #2084
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Proszę- tutaj

A czemu tak?
Dziękuję. A co do kremu, to tak jest napisane w instrukcji. Należy go używać na mgiełkę lub serum, bo wtedy absorbuje tę wodę (nie z kranu, np.: hydrolat jakiś) i lepiej nawilża. Wchłania się wszystko. Ja dlatego zamówiłam sobie mgiełkę ze skinfoodu, tzn odlewkę 40 ml i niedługo mam nadzieję, ze kupię też krem.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 08:44   #2085
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Dziękuję. A co do kremu, to tak jest napisane w instrukcji. Należy go używać na mgiełkę lub serum, bo wtedy absorbuje tę wodę (nie z kranu, np.: hydrolat jakiś) i lepiej nawilża. Wchłania się wszystko. Ja dlatego zamówiłam sobie mgiełkę ze skinfoodu, tzn odlewkę 40 ml i niedługo mam nadzieję, ze kupię też krem.
Dzięki Zamówiłam sobie wczoraj próbki VitaC (u rubyruby, 4 sztuki za niecałe 4$) i popróbuje. Właśnie się zastanawiałam czy na hydrolat można bo i tak się psikam kocanką rano i wieczorem.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 10:49   #2086
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Dzięki Zamówiłam sobie wczoraj próbki VitaC (u rubyruby, 4 sztuki za niecałe 4$) i popróbuje. Właśnie się zastanawiałam czy na hydrolat można bo i tak się psikam kocanką rano i wieczorem.
To się cieszę. Powiem Ci, ze mi jedna próbka na sporo starczyła, bardzo wydajny też żel/krem.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 10:59   #2087
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić, skończyła mi się Missha PC, to znaczy juz nic nie leciało z pompki , więc rozciełam, i okazało się że zostało jeszcze kremu całkiem dużo, bo tam jest taki dziubek, przez który BB nie ma jak leciec jak jest juz go mniej. No i zostałam z roziętą tubką a w niej jeszcze mnostwo BB, który się zmarnuje
A wy jak sobie radzicie z takimi tubkami?
przeskrob do słoiczka po kremie
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 11:46   #2088
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
przeskrob do słoiczka po kremie
A ja właśnie tak ostatnio się zastanawiałam, co ja mam zrobić z tymi rozbiórkowymi słoiczkami. Zachowam na taką ewentualność właśnie.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:40   #2089
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
A ja właśnie tak ostatnio się zastanawiałam, co ja mam zrobić z tymi rozbiórkowymi słoiczkami. Zachowam na taką ewentualność właśnie.
Ja w nich trzymam próbki cieni i korektorów z Meow Uwielbiam te słoiczki
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 16:53   #2090
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Jak na ebayu wrzuciłam kumano, to mi jakieś karty tylko pokazało, więc nie wiem co to za produkt, a daiso to jest to: http://cgi.ebay.pl/Daiso-Japan-Makeu...item588fe02a7c ??
O DHC słyszałam w drugim wątku, zastanawiam się nad nim.. czy to jest coś porównywalnego do olejku myjącego z BU (=Biochemii Urody)?
Ja mam Daiso Charcoal Facial Cleansing Foam i Kumano Japan SUMI Charcoal - dla mnie mega czyściki

A DHC to taki olejek jak z BU choć dla mnie lepszy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 21:44   #2091
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jesli chodzi o olejek DHC to dla mnie osobiscie nie ma porownania do tego z BU. JEst o nieboooo lepszy. Przede wszystkim zastosowanie jest duzo wygodniejsze, i poprostu widac jak rozpuszcza BB cream ( ja stosuje od paru miesiecy skin79 rozowy) i skora jest po takim demakijazu nieziemsko gladka. Dla mnie to ideal.
Ogolnie musze tez powiedziec ze odkad go stosuje (jakies 2 tyg) to mam wrazenie ze poprawily sie u mnie pory, coraz mniej okropnych czarnych kropek na nosie.
Jestem mega zadowolona i polecam naprawde sprobowac (jedynie cena odstrasza, ale widze ,ze jest wydajny

Mam tez pytanie do dziewczyn ktore juz stosowaly skinfoodowa mgielke Vita-C. Sama jestem ogromna fanka kremu i zastanawiam sie czy warto zainwesowac z ta mgielka i czy rzeczywiscie w duecie daje jeszcze lepsze efekty?
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 08:42   #2092
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez pianistka007 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o olejek DHC to dla mnie osobiscie nie ma porownania do tego z BU. JEst o nieboooo lepszy. Przede wszystkim zastosowanie jest duzo wygodniejsze, i poprostu widac jak rozpuszcza BB cream ( ja stosuje od paru miesiecy skin79 rozowy) i skora jest po takim demakijazu nieziemsko gladka. Dla mnie to ideal.
Ogolnie musze tez powiedziec ze odkad go stosuje (jakies 2 tyg) to mam wrazenie ze poprawily sie u mnie pory, coraz mniej okropnych czarnych kropek na nosie.
Jestem mega zadowolona i polecam naprawde sprobowac (jedynie cena odstrasza, ale widze ,ze jest wydajny

Mam tez pytanie do dziewczyn ktore juz stosowaly skinfoodowa mgielke Vita-C. Sama jestem ogromna fanka kremu i zastanawiam sie czy warto zainwesowac z ta mgielka i czy rzeczywiscie w duecie daje jeszcze lepsze efekty?
Fajnie prawisz, ach, szkoda, że tak daleko do świąt, bo musze mieć ten olejek. A kremu jeszcze nie zamówiłam, jak gotówka przypłynie to kupię, bo mgiełkę będę niedługo miała. Ogólnie tak czy owak należy używać pod ten krem mgiełki jakiejś lub serum by efekty były lepsze dla skóry, by miała co wchłonąć. Na opakowaniu jest informacja.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:13   #2093
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Ogólnie tak czy owak należy używać pod ten krem mgiełki jakiejś lub serum by efekty były lepsze dla skóry, by miała co wchłonąć. Na opakowaniu jest informacja.
To że tak pisze na opakowaniu to przeważnie chwyt marketingowy niestety.
Ja mam Vita C.Efektów gołym okiem póki co nie widac bo stosowałam go krótko i na zmianę z Vita-A.Nie wiadomo jakie jest stężenie tych witamin chyba ze już któraś przetłumaczyła krzaczki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:43   #2094
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To że tak pisze na opakowaniu to przeważnie chwyt marketingowy niestety.
Ja mam Vita C.Efektów gołym okiem póki co nie widac bo stosowałam go krótko i na zmianę z Vita-A.Nie wiadomo jakie jest stężenie tych witamin chyba ze już któraś przetłumaczyła krzaczki
Z tego co czytałam na jakimś blogu to na kremie z wit. C jest skład w ludzkim języku ale i tak nic nie rozjaśnia w sprawie stężenia, bo nie ma tam wymienionej witaminy jako takiej, tylko w postaci ekstraktów roślinnych
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:19   #2095
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aisslin Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam na jakimś blogu to na kremie z wit. C jest skład w ludzkim języku ale i tak nic nie rozjaśnia w sprawie stężenia, bo nie ma tam wymienionej witaminy jako takiej, tylko w postaci ekstraktów roślinnych
To jeszcze gorzej bo tak to można było mieć nadzieję
Ogólnie kremik przyjemny dlatego go używam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:44   #2096
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
JTaszanta, przełóż sobie do jakiegoś pojemniczka po kremie / próbkach lub czegoś podobnego, ja się zawsze staram, żeby krem nie stał otwarty, żeby się nie utleniał niepotrzebnie.. albo przekładam do jakiegoś małego słoiczka, albo przecinam opakowanie na pół i z góry robię nakładkę na dolną część, tak, żeby to jakoś zamknąć.
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
przeskrob do słoiczka po kremie
Dzięki za odpowiedzi, akurat słoiczka nie mam ale zrobiłam taką nakładkę, tylko muszę go w trybie pilnym zużyć
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 08:10   #2097
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aisslin Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam na jakimś blogu to na kremie z wit. C jest skład w ludzkim języku ale i tak nic nie rozjaśnia w sprawie stężenia, bo nie ma tam wymienionej witaminy jako takiej, tylko w postaci ekstraktów roślinnych

Z tego co wiem, to Siulka na swym blogu rozbiła skład i opisała jako bardzo korzystny. A gołym okiem nie wiadomo czego zawsze nie da się zauważyć i myślę, ze nie takie to hop siup i ważne jest regularne stosowanie przez wiele miesięcy, jako stała pielęgnacja.

proszę link: http://siulka.blogspot.com/2011/06/s...ream-krem.html

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2011-09-25 o 08:14
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 09:29   #2098
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Mnie przy tych wszystkich kremach próbowanych z rozbiórek najbardziej, jak na razie podoba się Innisfree eco natural Green Tea. Wszystko: od konsystencji, po kolor, aż do wyglądu na twarzy. Tylko, że mam taki odcień skóry, że mi większość jasnych kolorów pasuje, jakoś się dopasowują. Ale z koreańskich wynalazków uwielbiam pielęgnacyjne: sera nawilżające i maski zmywalne i niezmywalne (sleeping). Jak przybyła do mnie paczuszka od Zygmusia i Agi, zmyłam twarz, nałożyłam cure, zrolowałam i zmyłam i na koniec nałożyłam SkinFood Peach Sake Serum. Nasmarowałam się tym wieczorem i wow, buzia wygładzona, świeżutka z delikatnymi rumieńcami (ale te rumieńce mogły być po peelingu ). Niesamowicie gładka, że cały czas chciałam tylko dotykać i dotykać!

Pędzla jeszcze nie używałam do nakładania, jakoś nie mogę się przemóc.. ale po rozsmarowaniu na twarzy zawsze jeszcze dodatkowo wklepuję i jest ok.
Udało mi się przebrnąć przez cały wątek cz.II, przez I część poratowała mnie wyszukiwarka...uff. ale inaczej się nie da z tymi BB creamami. Po drobnym rozeznaniu waham się między Missha PC odcień 21 lub 23 lub właśnie ten powyżej Innisfree z ekstraktem Green Tee jako, że mam cerę tłustą, trądzikową, mam co zakrywać, ale też boję się zapychania. Kochana może ty mi podpowiesz czy Innisfree z tej serii ma jakieś ciemniejsze odcienie bo typową bladolicą nie jestem, ale ciemna solarka też nie;P coś pomiędzy w tonacjach beżowych, absolutnie nie w stronę różu.

I jeszcze jedno pytanko- bo rozumiem, że na wspólnych zamówieniach dzielicie się pełnowymiarowym produktem. A czy są takie zamówienia całych opakowań poprzez zbiorowe zamówienia jak było np. z Lucy Minerals? Bo nie mam żadnych kart kredytowych, paypalla nic, żeby móc samej przez ebaya zamawiać;-(
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:45   #2099
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Udało mi się przebrnąć przez cały wątek cz.II, przez I część poratowała mnie wyszukiwarka...uff. ale inaczej się nie da z tymi BB creamami. Po drobnym rozeznaniu waham się między Missha PC odcień 21 lub 23 lub właśnie ten powyżej Innisfree z ekstraktem Green Tee jako, że mam cerę tłustą, trądzikową, mam co zakrywać, ale też boję się zapychania. Kochana może ty mi podpowiesz czy Innisfree z tej serii ma jakieś ciemniejsze odcienie bo typową bladolicą nie jestem, ale ciemna solarka też nie;P coś pomiędzy w tonacjach beżowych, absolutnie nie w stronę różu.

I jeszcze jedno pytanko- bo rozumiem, że na wspólnych zamówieniach dzielicie się pełnowymiarowym produktem. A czy są takie zamówienia całych opakowań poprzez zbiorowe zamówienia jak było np. z Lucy Minerals? Bo nie mam żadnych kart kredytowych, paypalla nic, żeby móc samej przez ebaya zamawiać;-(
Mozna zamawiac pelne opakowania
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:39   #2100
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Udało mi się przebrnąć przez cały wątek cz.II, przez I część poratowała mnie wyszukiwarka...uff. ale inaczej się nie da z tymi BB creamami. Po drobnym rozeznaniu waham się między Missha PC odcień 21 lub 23 lub właśnie ten powyżej Innisfree z ekstraktem Green Tee jako, że mam cerę tłustą, trądzikową, mam co zakrywać, ale też boję się zapychania. Kochana może ty mi podpowiesz czy Innisfree z tej serii ma jakieś ciemniejsze odcienie bo typową bladolicą nie jestem, ale ciemna solarka też nie;P coś pomiędzy w tonacjach beżowych, absolutnie nie w stronę różu.

I jeszcze jedno pytanko- bo rozumiem, że na wspólnych zamówieniach dzielicie się pełnowymiarowym produktem. A czy są takie zamówienia całych opakowań poprzez zbiorowe zamówienia jak było np. z Lucy Minerals? Bo nie mam żadnych kart kredytowych, paypalla nic, żeby móc samej przez ebaya zamawiać;-(
Innisfree green tea jest jaśniejsze nawet od innisfree eco natural cover 1.
Jeśli typowy bladzioch nie jesteś to polecam innisfree eco natural cover 2,choć on tez wybitnie ciemniejszy nie jest
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.