Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 17:33   #1831
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja mam zamiar zamówić sobie Nail Teka ale kompletnie niewiem którego. Widziałam na allegro że jest Foundation II, Intensive Therapy i Xtra. I nie ma mowy narazie o kupnie dwóch naraz Moje paznokcie są kruche, rozdwajają się i są cienkie. Doradźcie coś dziewczyny. Proszę o szybką odpowiedź.
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 19:18   #1832
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar zamówić sobie Nail Teka ale kompletnie niewiem którego. Widziałam na allegro że jest Foundation II, Intensive Therapy i Xtra. I nie ma mowy narazie o kupnie dwóch naraz Moje paznokcie są kruche, rozdwajają się i są cienkie. Doradźcie coś dziewczyny. Proszę o szybką odpowiedź.
Przeczytaj wątek i Twoje wątpliwości się rozwieją.
Ja stosowałam Fundation jako podkład na to kolorowy lakier i Intensiwe Therapy. Wszystko ładnie się trzymało , efekty były.
Wiem,że można stosować je pojedyńczo,ale efekty sa zdedycowanie lepsze i szybsze przy sposobie jaki ja robiłam
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 23:17   #1833
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ale z tego co czytałam to codziennie trzeba domalowywac kolejna warstwę to znaczy ze codziennie zmywałaś kolorowy lakier i nakładałaś wszystko od nowa? I jak działa ta odżywka Intensive Therapy skoro malowałaś ją na kolorowy lakier i nie miała bezpośredniego kontaktu z paznokciem?
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 10:18   #1834
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nie trzeba zmywać wszystkiego, tylko na to co masz pomalowane nakładasz kolejną warstwę (Intensive Therapy na Intensive Therapy ) i tak przez kilka dni, dopóki nie zacznie odpryskiwać. Podobno zaleca się max. 7 dni, ale mnie czasem po 3 dniach odpryskuję, więc zmywam i od nowa. Int. Ther. jest odżywką nawierzchniową, a Foundation to odżywka podkładowa (baza), która wyrównuje płytkę paznokcia, przez co lakier i IT lepiej się trzyma.
Paati89 ma rację, dużo lepsze efekty będą stosując te 2 produkty.
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 10:22   #1835
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Intensive Teraphy daje raczej ochronę mechaniczną. Te kilka warstw chroni paznokcie przed uderzeniem, złamaniem, a nie odżywia. Paznokieć sobie spokojnie rośnie, chroniony od zewnątrz tą "skorupką"

Już pisałam tutaj kiedyś - stosowałam kiedyś IT samodzielnie i nie przyniosło żadnych efektów. Z Foundation II jest zupełnie inaczej, choć czytałam, że oba preparaty mają takie same wartości odżywcze, jednak ja się z tym nie zgodzę.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:50   #1836
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
Ale z tego co czytałam to codziennie trzeba domalowywac kolejna warstwę to znaczy ze codziennie zmywałaś kolorowy lakier i nakładałaś wszystko od nowa? I jak działa ta odżywka Intensive Therapy skoro malowałaś ją na kolorowy lakier i nie miała bezpośredniego kontaktu z paznokciem?
Nic nie zmazywałam. Dokładałam codziennie 1 warstwę IT dopóki nie zaczęło odpryskiwać czyli ok 4-5 dzień i zaczynałam od nowa. Na opakowaniu miałam właśnie taką instrukcję.
Te odżywki myślę że w połączeniu dają super efekty. Stosowałam też samą IT ale nie zauważyłam polepszenia kondycji paznokci. Dopiero w połączeniu z Fundation byłam zadowolona
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 22:51   #1837
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dzięki za odpowiedzi. Już wszystko wiem Właśnie zamówiłam sobie obie odżywki i już nie mogę się doczekać aż je wybróbuje. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 12:22   #1838
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny zgłupiałam ... jakoś tak mi schodzi IT II, że zaczęłam się rozglądać za kolejną buteleczką ... tak czy tak przeglądam allegro i na aukcji FoundationII czytam:

Sposób użycia:
Stosować raz dziennie, rano lub wieczorem, nałożyć jedną cienką warstwę formuły Nail Tek II Foundation, bez zmywania już istniejących. Raz w tygodniu zmyć wszystko bezacetonowym zmywaczem, oraz wykonać manikiur terapeutyczny. Stosować 4-6 tygodni w zależności od potrzeby.

link do aukcji:
http://allegro.pl/nail-tek-foundatio...397292499.html

nie wiem czy już o tym było , jeżeli tak tak to przepraszam.
ale sprzedawcy sie chyba coś pokićkało .. jeżeli mnie upewnicie to do niego napiszę
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 16:57   #1839
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zgłupiałam ... jakoś tak mi schodzi IT II, że zaczęłam się rozglądać za kolejną buteleczką ... tak czy tak przeglądam allegro i na aukcji FoundationII czytam:

Sposób użycia:
Stosować raz dziennie, rano lub wieczorem, nałożyć jedną cienką warstwę formuły Nail Tek II Foundation, bez zmywania już istniejących. Raz w tygodniu zmyć wszystko bezacetonowym zmywaczem, oraz wykonać manikiur terapeutyczny. Stosować 4-6 tygodni w zależności od potrzeby.

link do aukcji:
http://allegro.pl/nail-tek-foundatio...397292499.html

nie wiem czy już o tym było , jeżeli tak tak to przepraszam.
ale sprzedawcy sie chyba coś pokićkało .. jeżeli mnie upewnicie to do niego napiszę
Tak, faktycznie, tu jest pomyłka. Foundation to przecież baza, którą kładzie się raz na płytkę, a to Intensive Therapy się nie zmywa, tylko kładzie kolejne warstwy. Sprzedający musiał pomylić formuły albo się nie zna.
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:06   #1840
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

myslicie, ze to oryginal?
http://allegro.pl/nail-tek-intensive...388761487.html

wprawdzie super sprzedawca i duzo schodzi ale widze, ze sa inne buteleczki niz ja mam
moje sa z cienkimi zakretkami a tu sa szerokie

chociaz slyszalam, ze chyba sa nowsze opakowania i starsze
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:22   #1841
smerald
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 4
GG do smerald
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Stosuję Fundation II taki mleczny. Stosuję go od miesiąca i zauważyłam od tygodnia, że moje pazurki strasznie się pogorszyły Są po prostu takie jak zaraz po zdjęciu tipsów, jak pergamin. Wszystkie się połamały i nie chcą rosnąć Czy wiecie jaka jest przyczyna???
smerald jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 19:04   #1842
reeege
Raczkowanie
 
Avatar reeege
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 164
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

http://allegro.pl/uwaga-nail-tek-the...406608001.html

powiedzcie: podróba czy oryginał? z góry dzięki za pomoc
__________________
reeege jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 20:51   #1843
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
myslicie, ze to oryginal?
http://allegro.pl/nail-tek-intensive...388761487.html

wprawdzie super sprzedawca i duzo schodzi ale widze, ze sa inne buteleczki niz ja mam
moje sa z cienkimi zakretkami a tu sa szerokie

chociaz slyszalam, ze chyba sa nowsze opakowania i starsze
Svinecko .. czasami są takie czteropaki i kilkupaki i tam są właśnie te z wąskimi zakrętkami . W wielu sklepach w necie USA-sowym je widziałam . Mam wrazenie że one są lekko tańsze, pewnie do salonów kosmetycznych itp. Tam gdzie można na opakowaniu zaoszczędzić ... tak se dedukuję

edit:
właśnie wyczytałam, że to są nowe opakowania


Cytat:
Napisane przez mil_ar Pokaż wiadomość
Tak, faktycznie, tu jest pomyłka. Foundation to przecież baza, którą kładzie się raz na płytkę, a to Intensive Therapy się nie zmywa, tylko kładzie kolejne warstwy. Sprzedający musiał pomylić formuły albo się nie zna.
No właśnie ... to zaraz napiszę do tego pana
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2011-01-10 o 21:15
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 23:20   #1844
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
myslicie, ze to oryginal?
http://allegro.pl/nail-tek-intensive...388761487.html

wprawdzie super sprzedawca i duzo schodzi ale widze, ze sa inne buteleczki niz ja mam
moje sa z cienkimi zakretkami a tu sa szerokie

chociaz slyszalam, ze chyba sa nowsze opakowania i starsze
Sprawdź dlaczego ten sprzedawca ma tyle negatywnych komentarzy. Lepiej czasem kupić troszkę drożej (nawet niekoniecznie) u kogoś kto jest pozytywnie oceniany. Moim zdaniem poszukaj jeszcze.

Teraz są nowe opakowania właśnie z inną zakrętką, więc wszystko jedno czy cienka czy gruba
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:01   #1845
Hebe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 474
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
myslicie, ze to oryginal?
http://allegro.pl/nail-tek-intensive...388761487.html

wprawdzie super sprzedawca i duzo schodzi ale widze, ze sa inne buteleczki niz ja mam
moje sa z cienkimi zakretkami a tu sa szerokie

chociaz slyszalam, ze chyba sa nowsze opakowania i starsze
moje buteleczki są właśnie takie. Foundation kupiłam u tego sprzedawcy
__________________
Aparatka:

góra
: 30.10.09r
dół: 16.04.10r
W drodze do pięknego uśmiechu...
Hebe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 21:47   #1846
kropeczka33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja własnie zaczełam kuracje dopiero 4 dzien, mam nadzieje ze pomze bo chciałabym w jakim kolwiek stopniu ogarnac je do studniówki a został mi tylko miesiąc..
kropeczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 14:08   #1847
Bomblica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
GG do Bomblica
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ehh... ja też kupiłam foundation II gdzie na aukcji pisało, żeby codziennie nakładać nową warstwę... ale skoro piszecie, że lepszy efekt jak stosuje się f II i intensive t. to zaopatrzę się w niego. mam nadzieje, że w końcu mi coś pomoże, bo ciągle się rozdwajają i łamią te moje paznokcie.. żadne skrzypy, żadne merz speciale - nic nie pomaga. sprzątam, zmywam w rękawiczkach nawet..
Bomblica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 16:37   #1848
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

a czym zmywacie naiteka z pazurów? chodzi mi o konkretne marki i nazwy zmywaczy. ja mam zielony isany, ale wydje mi sie, ze wysusza paznokcie. kupiłam sobie też ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=20502&next=1, ale kiepsko zmywa tyle warstw lakieru tzn. trzeba nim baaardzo obficie nasączyc płatek
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:33   #1849
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

pomylilam watek przepraszam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2011-01-12 o 17:35
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 09:33   #1850
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
a czym zmywacie naiteka z pazurów? chodzi mi o konkretne marki i nazwy zmywaczy. ja mam zielony isany, ale wydje mi sie, ze wysusza paznokcie. kupiłam sobie też ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=20502&next=1, ale kiepsko zmywa tyle warstw lakieru tzn. trzeba nim baaardzo obficie nasączyc płatek
nie wiem czy nie OT ale tak na szybko:
ja stosuję dwa zmywacze . niestety zmycie trochę trwa, bo są delikatne. Ale wolę dłużej zmywać, niż szybko niszczyć paznokieć ...

1. Zmywacz z Biedronki (3,75zł za 200 czy 250ml) i zapach czekolady po minucie
2 zmywacz Dramers bezacetonowy. po kilku sekundach pachnie jak jakieś perfumy .. babcine, ale perfumy Myślę że jest delikatniejszy od Biedronkowego

Oba zmywacze zmywają bez problemu, po prostu potrzeba ok 10-15sek. na paznokieć
A na paznokciu NT FII + NT IT II+ 2x lakier + NT IT II + 3-4warstwy z codziennego dołożenia
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2011-01-13 o 09:36
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 13:41   #1851
Hebe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 474
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
a czym zmywacie naiteka z pazurów? chodzi mi o konkretne marki i nazwy zmywaczy. ja mam zielony isany, ale wydje mi sie, ze wysusza paznokcie. kupiłam sobie też ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=20502&next=1, ale kiepsko zmywa tyle warstw lakieru tzn. trzeba nim baaardzo obficie nasączyc płatek
miałam kiedyś isanę i wysuszała moje paznokcie, ale używałam jej jak jeszcze nie zaczęłam z NT. a teraz mam już drugą butelkę z biedronki. dłużej rozpuszcza lakier od isany, ale jest ok, tym bardziej że nie wususza płytki(no może troszeczkę jak się ma rozdwojone).

a jeśli chodzi o stan moich paznokci to małe zmiany wprowadzam:P paznokcie jak były twarde tak są.udało mi się jeszcze bardziej je zapuścić nawet ostatnio koleżanka pytała czy mam tipsy, nie mogła uwierzyć że to naturalne i musiała obejrzeć z bliska ale muszę je niedługo ściąć ze względu na dwa rozdwojone paznokcie, chociaż szkoda mi ich:p i już nie używam IT, gdyż niewiele go zosało w buteleczce i bardzo zgęstniał. ze zwykłym top coat'em lakier też długo się trzyma

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
1. Zmywacz z Biedronki (3,75zł za 200 czy 250ml) i zapach czekolady po minucie
a ja karmel czuję
__________________
Aparatka:

góra
: 30.10.09r
dół: 16.04.10r
W drodze do pięknego uśmiechu...
Hebe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:59   #1852
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja też zamówiłam u tego sprzedawcy i myślę, że są to oryginały. Używam dopiero od wczoraj więc nic jeszcze nie mogę powiedzieć. Jak tylko zauważę jakąś poprawę to się z Wami tym podzielę. Pozdrawiam
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 10:21   #1853
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja stosuję niecały miesiąc NT Foundation i IT i moje paznokcie są... długie! Nie pamiętam, żeby w takim czasie tak szybko rosły mi pazurki. Bardzo długo męczyłam się z nimi po tipsach. A teraz... to coś niesamowitego, bo nie mogłam doprowadzić ich do porządnego stanu, jeśli chociaż trochę urosły ponad opuszkę to zaraz się łamały, a o rozdwojeniu to już nawet nie wspomnę. Są twarde i spokojnie mogę wykombinować jakiś wzorek, który teraz normalnie wygląda To na razie początek, więc mam nadzieję, że później będzie jeszcze lepszy efekt
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 14:55   #1854
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mil_ar ja też sobie chwaliłam je
I jestem zdania że fundation i IT we dwójkę działają cuda, stosując je osobno nie zauważyłam znacznej poprawy paznokci
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 15:25   #1855
panterka11
Raczkowanie
 
Avatar panterka11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez mil_ar Pokaż wiadomość
Ja stosuję niecały miesiąc NT Foundation i IT i moje paznokcie są... długie! Nie pamiętam, żeby w takim czasie tak szybko rosły mi pazurki. Bardzo długo męczyłam się z nimi po tipsach. A teraz... to coś niesamowitego, bo nie mogłam doprowadzić ich do porządnego stanu, jeśli chociaż trochę urosły ponad opuszkę to zaraz się łamały, a o rozdwojeniu to już nawet nie wspomnę. Są twarde i spokojnie mogę wykombinować jakiś wzorek, który teraz normalnie wygląda To na razie początek, więc mam nadzieję, że później będzie jeszcze lepszy efekt
A możesz napisać jak je stosujesz bo ja narazie pomalowalam Foundation i na to codziennie domalowywuje jedna warstwę Intensive Therapy tylko tęsknie za kolorem i do końca niewiem jak to zrobić. Pomalować Foundation i na to już kolor i na kolor IT czy Foundation na to IT i wtedy kolor i jeszcze raz IT??
panterka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 15:29   #1856
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
A możesz napisać jak je stosujesz bo ja narazie pomalowalam Foundation i na to codziennie domalowywuje jedna warstwę Intensive Therapy tylko tęsknie za kolorem i do końca niewiem jak to zrobić. Pomalować Foundation i na to już kolor i na kolor IT czy Foundation na to IT i wtedy kolor i jeszcze raz IT??
Jeśli mogę wtrącić jak ja stosowałam to najpierw Fundation na to kolorowy lakier i IT , codziennie dokładałam po warstwie IT i jakoś koło 4-5 dnia zmazywałam i od początku leciałam .
Efekty zauwazylam już po 2 tygodniach, paznokcie szybciej rosły, były twardsze i nie rozdwajały się
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 15:36   #1857
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez panterka11 Pokaż wiadomość
A możesz napisać jak je stosujesz bo ja narazie pomalowalam Foundation i na to codziennie domalowywuje jedna warstwę Intensive Therapy tylko tęsknie za kolorem i do końca niewiem jak to zrobić. Pomalować Foundation i na to już kolor i na kolor IT czy Foundation na to IT i wtedy kolor i jeszcze raz IT??
ja maluje 2xF na to IT później 2x lakier i na koniec IT i później codziennie domalowuje IT.
dziewczyny a czy po stosowaniu NT zwiększyły wam się paznokcie tzn czy wydłuża wam sie łozysko? ( nie wiem czy dobrze to zobrazowałam )
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 15:58   #1858
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
ja maluje 2xF na to IT później 2x lakier i na koniec IT i później codziennie domalowuje IT.
dziewczyny a czy po stosowaniu NT zwiększyły wam się paznokcie tzn czy wydłuża wam sie łozysko? ( nie wiem czy dobrze to zobrazowałam )
Wydłużanie łożyska to kwestia indywidualna. Jeśli ktoś latami obgryzał paznokcie to rzadko kiedy płytka odrasta i wolny brzeg robi się mniejszy kosztem wydłużenia łożyska.
Niekiedy to już kwestia wręcz wrodzona,że mamy długi wolny brzeg a krótkie łożysko w takiej sytuacji raczej już się nie wydłuży.
Przy urazach mechanicznych też róznie bywa, odrośnie lub nie.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 17:39   #1859
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Wydłużanie łożyska to kwestia indywidualna. Jeśli ktoś latami obgryzał paznokcie to rzadko kiedy płytka odrasta i wolny brzeg robi się mniejszy kosztem wydłużenia łożyska.
Niekiedy to już kwestia wręcz wrodzona,że mamy długi wolny brzeg a krótkie łożysko w takiej sytuacji raczej już się nie wydłuży.
Przy urazach mechanicznych też róznie bywa, odrośnie lub nie.

Nigdy w życiu nie obgryzałam paznokci. Paznokcie rosną mi w miarę szybko. od 30 grudnia stosuję nail teka. pierwsza aplikacja była na paznokciach takie jakie miałam ( nie chciała ich obcinac przed sylwestrem) po zmyciu pierwszej kuracji po, ok. 4 dniach pazurki zredukowałam do zera i od tamtej pory stosuję NT tak jak napisałam w poscie wyżej, mam wrazenie że pazury rosna wolniej, ale jak dziś zmyłam wszystko to wydaje mi sie jakby łozysko było troszkę wieksze.
hmmm... może ja już cos sobie wmawiam
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 11:50   #1860
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę wtrącić jak ja stosowałam to najpierw Fundation na to kolorowy lakier i IT , codziennie dokładałam po warstwie IT i jakoś koło 4-5 dnia zmazywałam i od początku leciałam .
Efekty zauwazylam już po 2 tygodniach, paznokcie szybciej rosły, były twardsze i nie rozdwajały się
Tak właśnie ja stosuję te preparaty: najpierw Foundation i na to 2 warstwy kolorowego lakieru i dopiero IT.
Uważam , że dwie warstwy są odpowiednie, tak jak w zaleceniach, ponieważ jedna warstwa wydaje się być jakby matowa (ze względu na bazę -Foundation).
A każdego dnia już tylko IT, dopóki nie zacznie odpryskiwać.
Czyli 1 dzień: Foundation + 2x lakier kolorowy + Intensive Therapy, kolejne dni: tylko IT

Edytowane przez mil_ar
Czas edycji: 2011-01-16 o 11:51
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.