Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 12:48   #181
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o kurde, oby moje takie nie były, bo dziś mam randkę
zaraz się pomodle do sw.Loka zeby nie byly takie

Udanej randki
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:51   #182
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Melduję się w 5 części

W ogóle przez ostatnie słońce moje farbowańce zrobiły się w kolorze ciemny blond, tyle że ciepły, a odrosty też mam ciemny blond ale popielate i ja widzę, moje odrosty, zwłaszcza w sztucznym świetle, a jak są mokre włosy to już w ogóle widać je z daleka.
Jednak niektórzy nie zauważają i pytają czy farbowałam, a ja mówię "no przypatrz się, że od góry mam ciemniejsze lekko i bardziej chłodne" a ktoś po chwili "no rzeczywiście" i mi tak czasami smutno, że ich tak nie widać mocno, ale może to i lepiej?
Nie mogę się doczekać, aż będzie taki wielki
lato idzie (chociaż za oknem to coś słabo) to może będzie odrost rósł w oczach.

Stosuje któraś jakiś olej na końcówki po myciu?
Bo ja własnie zamierzam, tylko chciałam zapytać który najmniej obciąża, kiedyś stosowałam z pestek winogron, teraz czasami mi się zdarzyło alterry i chyba jest najlżejszy ale może stosujecie lepszy.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:53   #183
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
zaraz się pomodle do sw.Loka zeby nie byly takie

Udanej randki
kiedyś nakłądałam go na końcówki to nie był sztywne może się uda.
i dziękuję
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Stosuje któraś jakiś olej na końcówki po myciu?
Bo ja własnie zamierzam, tylko chciałam zapytać który najmniej obciąża, kiedyś stosowałam z pestek winogron, teraz czasami mi się zdarzyło alterry i chyba jest najlżejszy ale może stosujecie lepszy.
spróbuj kokosowy albo z pestek śliwki
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:28   #184
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Bo ja jestem motopsychofanką i nie będzie golfa na szczęście poza tym jak się można nie cieszyć z samochodu? a jego auto = moje auto, co prawda na razie dupę wożę na fotelu pasażera, ale od października nie ma bata -idę na prawko, bo już 3 lata to odwlekam
ja tez chce kupic wlasnie autko ale musze kaske uzbierac. a Ty nie zwlekaj tylko rob jak najszybciej to prawko!
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:37   #185
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć Dziewczyny wpadam do Was co jakiś czas i staram sie czytać co na wątku sie dzieje, tego jest juz naprawdę duuużo wracam do moich naturelków od maja i jestem właśnie po kuracji ampułkami z radicala wczoraj rano wyrwałam jednego włosa z czubka głowy i zmierzyłam długość odrostu - prawie 3 cm! jest niecałe 2 miesiące od momentu kiedy jest ostatni raz rozjaśniałam i normalnie byłoby 1,5 cm, coś w tych ampułkach jest chociaż nie stosowałam ich bardzo długo robię teraz tydzień przerwy i zaczynam stosować placentę mil mil a do was mam takie pytanie ponieważ nie mogę tak łazić z odrostami i straszyć ludzi bo za 2 miesiące szykuje mi sie ważna impreza rodzinna, chciałabym te resztki blondów pofarbować na kolor zbliżony do odrostów jak tak dalej pójdzie to będzie prawie 5 cm macie może jakieś swoje sposoby żeby zafarbować te farbowane przy okazji nie niszcząc tych juz zdrowych po prostu nie chce farbować od skóry głowy bo wtedy to nie miałoby sensu pozdrawiam naturalki p.s. to juz V część wątku marzy mi sie odzyskac naturalne zdrowe włosy zanim sie skończy X
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:23   #186
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kurcze tyle się opisałam, aby odpowiedzieć na Wasze wpisy i wszystko wcieło. Trudno. Pozostaje mi czytać Was na bieżąco
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:34   #187
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
kurcze tyle się opisałam, aby odpowiedzieć na Wasze wpisy i wszystko wcieło. Trudno. Pozostaje mi czytać Was na bieżąco
jak tam twoje malenstwo? zdrowo rosnie?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 16:58   #188
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Stosuje któraś jakiś olej na końcówki po myciu?
Bo ja własnie zamierzam, tylko chciałam zapytać który najmniej obciąża, kiedyś stosowałam z pestek winogron, teraz czasami mi się zdarzyło alterry i chyba jest najlżejszy ale może stosujecie lepszy.
ja mam arganowy i jest fajny

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
p.s. to juz V część wątku marzy mi sie odzyskac naturalne zdrowe włosy zanim sie skończy X
ja cos czuje ze dopiero w XIII sie pochwale naturalsami
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:00   #189
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja cos czuje ze dopiero w XIII sie pochwale naturalsami
ja do XV najbidniej pociagne
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:03   #190
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość

ale masz piekne włoski, super kolorek ale oczy...
dziękuję

Edytowane przez spiritusmovens
Czas edycji: 2012-06-26 o 17:05
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:03   #191
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej.

Jutro idę na małe cięcie i skrócenie grzywki. Włosy grzecznie zapuszczam i podcinam końce, nie farbuję. ^^

Zauważyłam, że moje włosy mają 3 kolory - największy odcinek to mdło złoty brąz, mniejszy nie ma ciepłych refleksów i jest odrobinę ciemniejszy, a mój odrost jest niemal identyczny, ale bardziej szary.

Przez chwilę naszła mnie ochota na zapuszczanie włosów. Spodobały mi się półdługie fryzurki z przedziałkiem pośrodku głowy: http://bi.gazeta.pl/im/1/8022/z8022021X.jpg

Niestety okazało się, że takie uczesanie zupełnie do mnie nie pasuje. Mam zbyt "kartoflane" rysy.


Poza tym odkryłam kolejny produkt L'Biotica w którym się zakochałam. ^^

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 17:08   #192
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
no, i żeby mi takie znikanie bez słowa było ostatni raz

Boże, dziewczyny jakie mam zakwasy po 2,5 dnia z tą Chodakowską uda bolą z każdej strony i mięśnie u góry brzucha na żebrach -super, mówię Wam Czuję, że żyję No pain, no gain
to tak jak po wfie moim miałam taką babkę, że śmiałyśmy się z dziewczynami, że nas szkoli do wojska, a po jednym wfie stwierdziłyśmy, że niedługo będziemy skakać przez płonące obręcze

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
przepraszam za tak dluga nieobecnosc... duzo nasmarowalyscie od mojej ostatniej wizyty i nie jestem w stanie tego nadrobic. ale gratuluje wytrwalosci w niemalowaniu i jak patrze to ciagle te same osobki wiec wracam do "siebie". w moim zyciu ostatnio duzo sie dzialo i to rzeczy niezbyt dobre. rozstalam sie z moim partnerem zyciowym i teraz dziecko wychowuje sama. strasznie mi byl trudno na poczatku ale pomalu dochodze do siebie.... i nadal nie maluje wlosow! to juz bedzie rok! na dniach wstawie jakies fotki! pozdrawiam was wszystkie![COLOR="Silver"]
o rany pewnie ciężko jest współczuje Ci, ale trzymam kciuki, żeby wszystko było ok !

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Bo masz śliczny niespotykany kolorek Pewnie nie jeden Cie podrywał na komplementy o oczach
taaa nie zapomnę jak mój pierwszy chłopak ( tak nawiasem to był idiota) kiedy się go zapytałam jaki mam kolor oczu to powiedział, że brązowe... żeby nie było chodziliśmy razem do gimnazjum, nie do jednej klasy, ale znaliśmy się długo i po imprezach chodziliśmy razem...

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o kurde, oby moje takie nie były, bo dziś mam randkę
uuu, a widzisz tak narzekałaś teraz to tylko ja jestem rodzynkiem samotnym
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:13   #193
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
taaa nie zapomnę jak mój pierwszy chłopak ( tak nawiasem to był idiota) kiedy się go zapytałam jaki mam kolor oczu to powiedział, że brązowe... żeby nie było chodziliśmy razem do gimnazjum, nie do jednej klasy, ale znaliśmy się długo i po imprezach chodziliśmy razem...

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------



uuu, a widzisz tak narzekałaś teraz to tylko ja jestem rodzynkiem samotnym
Jak to jest brazowy to ja jestem platynowa blondynka hehe

Jakim rodzynkiem jak juz to rodzynką haha xD Moj facet za to jest nizszy, chudszy chodzi na czworakach i jest caly owlosiony, w dodatku dzisiaj zgubil wasa i brewke, a najlepsze jest to ze obgryza pazurki w moim lozku a potem mnie w tylek na snie kluja
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:17   #194
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Jak to jest brazowy to ja jestem platynowa blondynka hehe

Jakim rodzynkiem jak juz to rodzynką haha xD Moj facet za to jest nizszy, chudszy chodzi na czworakach i jest caly owlosiony, w dodatku dzisiaj zgubil wasa i brewke, a najlepsze jest to ze obgryza pazurki w moim lozku a potem mnie w tylek na snie kluja
to widzę, że mamy podobnego faceta mój mnie gryzie w nocy jeszcze i drapie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:24   #195
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
uuu, a widzisz tak narzekałaś teraz to tylko ja jestem rodzynkiem samotnym
nie jesteś sama rodzynką, też faceta nie mam :P niby coś się kręci ale już czekam i czekam i nic, chyba jest zbyt nieśmiały w tych sprawach a znamy się już sporo...

Tak w ogóle to hej dziewczynki tylu tu napisałyście, że chyba nigdy tego nie nadrobię :P ja już po egzaminach, nie wiem czy wszystkie do przodu, okaże się w lipcu, jestem w połowie robienia prawka (tak nawiązując do tego to ja odwlekałam to 3 lata ale tylko dlatego, że samochód mnie przerażał, pierwsze jazdy były mega stresujące, nawet nie chciałam wyjeżdżać na miasto ze strachu ale teraz po wyjeżdżonych 12h mogę śmiało powiedzieć, że głupia byłam, że czekałam na jeżdżenie aż 3 lata, strasznie mi się spodobała jazda samochodem jeszcze takiego fajnego instruktora mam ). A poza tym to nareszcie mogę odetchnąć od tej nauki i tego wszystkiego, wrzucam moje naturalki z dzisiaj, tylko, że zdj było robione przy brzydkiej pogodzie, pochmurno u mnie dzisiaj i deszczowo. Ale lepszy rydz niż nic :P strasznie mnie wkurzają moje włosy ostatnio, staram się olejować 2x w tygodniu, czasami naftę kładę przed myciem a włosy wcale się nie wygładzają są miękkie po olejach ale puszą się tak samo jak zawsze, a tak bym chciała mieć takie gładkie jak Bayka, nie wiem co z nimi nie tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06.2012.jpg (26,9 KB, 56 załadowań)
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:45   #196
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
nie jesteś sama rodzynką, też faceta nie mam :P niby coś się kręci ale już czekam i czekam i nic, chyba jest zbyt nieśmiały w tych sprawach a znamy się już sporo...

Tak w ogóle to hej dziewczynki tylu tu napisałyście, że chyba nigdy tego nie nadrobię :P ja już po egzaminach, nie wiem czy wszystkie do przodu, okaże się w lipcu, jestem w połowie robienia prawka (tak nawiązując do tego to ja odwlekałam to 3 lata ale tylko dlatego, że samochód mnie przerażał, pierwsze jazdy były mega stresujące, nawet nie chciałam wyjeżdżać na miasto ze strachu ale teraz po wyjeżdżonych 12h mogę śmiało powiedzieć, że głupia byłam, że czekałam na jeżdżenie aż 3 lata, strasznie mi się spodobała jazda samochodem jeszcze takiego fajnego instruktora mam ). A poza tym to nareszcie mogę odetchnąć od tej nauki i tego wszystkiego, wrzucam moje naturalki z dzisiaj, tylko, że zdj było robione przy brzydkiej pogodzie, pochmurno u mnie dzisiaj i deszczowo. Ale lepszy rydz niż nic :P strasznie mnie wkurzają moje włosy ostatnio, staram się olejować 2x w tygodniu, czasami naftę kładę przed myciem a włosy wcale się nie wygładzają są miękkie po olejach ale puszą się tak samo jak zawsze, a tak bym chciała mieć takie gładkie jak Bayka, nie wiem co z nimi nie tak
może to od pogody, albo złe oleje ja ostatnio nie mam czasu na nic, ani siły, olejuje od wielkiego święta, to samo maska, a tak to szampon odżywka i jakoś żyją, ale dobrze nie jest
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:00   #197
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
może to od pogody, albo złe oleje ja ostatnio nie mam czasu na nic, ani siły, olejuje od wielkiego święta, to samo maska, a tak to szampon odżywka i jakoś żyją, ale dobrze nie jest
od pogody raczej nie, bo non stop tak mam, jedynie po nafcie są gładsze, z olei to najpierw stosowałam kokos, ale nic szczególnego z nimi nie zrobił, jedynie miększe były, potem sesa, początkowo była ekstra, potem znowu zaczęły się puszyć, teraz mam BD fur Mama, włosy są fajne miękkie ale tak jak widać na zdj - od połowy w dół się puszą..
w sesji też nie miałam zbytnio czasu, teraz mam trochę więcej to chcę je trochę "dopieścić" ale w lipcu jadę do Bułgarii, więc pewnie wróce z mega przesuszonymi ..
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:42   #198
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
to widzę, że mamy podobnego faceta mój mnie gryzie w nocy jeszcze i drapie
hehe Twoj Cie gryzie a moj za nosa lapie albo lize po twarzy w dodatku mruczy jak stara kosiarka albo traktor w calym domu go slysze

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wypadania.html Hmm nowosc
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:06   #199
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Stosuje któraś jakiś olej na końcówki po myciu?
Bo ja własnie zamierzam, tylko chciałam zapytać który najmniej obciąża, kiedyś stosowałam z pestek winogron, teraz czasami mi się zdarzyło alterry i chyba jest najlżejszy ale może stosujecie lepszy.
Ja używam CHI od tygodnia -póki co super
Olej kokosowy -doszłam do wniosku, że mnie puszy i odstawiłam niby
Gliss Kur serum wonder spray -fajny i lekki, ale głównie ułatwia rozczesywanie
Serum Radical -aktualnie mam na głowie -zobaczymy jak wyschną

No a w ogóle to hej jeszcze raz idę się uczyć na egzamin -.- jutro mam o 8, i NIC nie umiem, i nawet mi się do tego badziewia nie chce zaglądać (teoria literatury )
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 20:32   #200
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
w dodatku mruczy jak stara kosiarka albo traktor w calym domu go slysze
kocham Twoje teksty

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No a w ogóle to hej jeszcze raz idę się uczyć na egzamin -.- jutro mam o 8, i NIC nie umiem, i nawet mi się do tego badziewia nie chce zaglądać (teoria literatury )
jejku kat współczuję Ci teorii literatury dla mnie to była masakra, jeszcze miałam z takim nawiedzonym kolesiem starym ;/
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:34   #201
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

uuu, a widzisz tak narzekałaś teraz to tylko ja jestem rodzynkiem samotnym
oj tam, to było tylko krótkie spotkanie wątpię, żeby cokolwiek się zmieniło u mnie, jesli chodzi o status związku.

agaa91 - śliczne, naturalne włoski
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:41   #202
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Espoir: Nie bulwersuja Cie hahaha xD

Kokaina: jak randka?
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:51   #203
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hehe Twoj Cie gryzie a moj za nosa lapie albo lize po twarzy w dodatku mruczy jak stara kosiarka albo traktor w calym domu go slysze

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wypadania.html Hmm nowosc
chyba nowość nie widziałam tego nigdzie jeszcze..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:52   #204
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
chyba nowość nie widziałam tego nigdzie jeszcze..
i recenzji brak heh az mnie korci ale poki co myje wlosy zozolami
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:05   #205
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Espoir: Nie bulwersuja Cie hahaha xD
nie wywołuj wilka z lasu, bo... zobaczysz

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

jak Wy nakładacie tą odżywke pod olej? na suche włosy? dużo? jakoś nie mogłam sobie tej wizji wyimaginować i zrobiłam trochę inaczej nie wiem czy dobrze. Połączyłąm trochę wody + issana babassu + kilka kropel B5 + kilka kropel stężonego aloesu. Zrobiłam z tego psiukadło i wszystko na włosy , aż były wilgotne, a na to olej jak zawsze, dziwne uczucie mokrych i zimnych włosów nie wiem czy to było mądre
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:08   #206
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
nie wywołuj wilka z lasu, bo... zobaczysz

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

jak Wy nakładacie tą odżywke pod olej? na suche włosy? dużo? jakoś nie mogłam sobie tej wizji wyimaginować i zrobiłam trochę inaczej nie wiem czy dobrze. Połączyłąm trochę wody + issana babassu + kilka kropel B5 + kilka kropel stężonego aloesu. Zrobiłam z tego psiukadło i wszystko na włosy , aż były wilgotne, a na to olej jak zawsze, dziwne uczucie mokrych i zimnych włosów nie wiem czy to było mądre
ja moczę włosy w wodzie, albo spryskuję, na to odżywka i na to olej
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:09   #207
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Kokaina: jak randka?
a fajno było
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość

jak Wy nakładacie tą odżywke pod olej? na suche włosy? dużo? jakoś nie mogłam sobie tej wizji wyimaginować i zrobiłam trochę inaczej nie wiem czy dobrze. Połączyłąm trochę wody + issana babassu + kilka kropel B5 + kilka kropel stężonego aloesu. Zrobiłam z tego psiukadło i wszystko na włosy , aż były wilgotne, a na to olej jak zawsze, dziwne uczucie mokrych i zimnych włosów nie wiem czy to było mądre
moczysz włosy wodą jakbyś myła, lekko odciskasz w ręcznik, nakładasz odżywkę, na to olej i już

dziś jako odzywkę uzyłam krem z biedronki i efekt super
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:14   #208
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

dziś jako odzywkę uzyłam krem z biedronki i efekt super
a jaki to krem?
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:26   #209
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
nie wywołuj wilka z lasu, bo... zobaczysz


Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
a fajno było
to super
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:27   #210
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
jejku kat współczuję Ci teorii literatury
dla mnie też na licencjacie, a teraz znowu mam to na magisterce bez sensu i się tylko człowiek męczy. No ale nic, jestem zielona jak zwykle
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
i recenzji brak heh az mnie korci ale poki co myje wlosy zozolami
bleee ja nigdy nie lubiłam L'Oreali -one są strasznie śmieciowe (tzn. nie wiem czy akurat ten...)
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

dziś jako odzywkę uzyłam krem z biedronki i efekt super
pokaż ten krem


A w ogóle dziś zrobiłam moim włosom czyszczenie (sls) + czerwona alterka + serum na końce Radical + plopping i mam zbite, jędrne fale pokazałabym ale aparat się wyczerpał, a rano już pewnie będzie lipa. Mi to zawsze na noc cud fryzurki wychodzą, a za dnia to już nie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.