Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-08, 08:00   #3481
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dresiary
jakby co to na byinsomnia przecenili troche dresow do tego za zapisanie do newslettera 25 zl taniej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 08:02   #3482
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

i jeszcze mam pytanko ubraniowe, ostatnio choruję na farbowaną koszulkę, takie coś jak TU mniej więcej

widziałyście gdzieś?

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dresiary
jakby co to na byinsomnia przecenili troche dresow do tego za zapisanie do newslettera 25 zl taniej

płaszczyk zajedwabisty

i Nora Pants bym przygarnęła
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 08:21   #3483
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

ja wam dziewczyny zazdroszczę zakupowych szaleństw. właśnie dlatego, że ja nie jestem rozrzutna. nieraz mam ochotę kupić jakąś pierdołę za 5-10-20 zł. bo jest ładna. ale sobie myślę po co. zanim coś kupię, przejdę koło tego z 10 razy. zastanowię się, przemyślę, znów przyjdę i popatrzę. zero spontaniczności przy zakupach. ;/ i nawet teraz kiedy mam ochotę poprawić sobie humor czymś nowym- w końcu to czas wyprzedaży, pewnie znów nie kupię nic.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 08:27   #3484
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i jeszcze mam pytanko ubraniowe, ostatnio choruję na farbowaną koszulkę, takie coś jak TU mniej więcej

widziałyście gdzieś?

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------




płaszczyk zajedwabisty

i Nora Pants bym przygarnęła
ja sie na Lala Pants z kolei czaje i jestem bliska klikniecia, wczoraj kupilam conversy - miszcz oszczedzania to ja
a koszulki takie to tylko DIY widzialam ..
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja wam dziewczyny zazdroszczę zakupowych szaleństw. właśnie dlatego, że ja nie jestem rozrzutna. nieraz mam ochotę kupić jakąś pierdołę za 5-10-20 zł. bo jest ładna. ale sobie myślę po co. zanim coś kupię, przejdę koło tego z 10 razy. zastanowię się, przemyślę, znów przyjdę i popatrzę. zero spontaniczności przy zakupach. ;/ i nawet teraz kiedy mam ochotę poprawić sobie humor czymś nowym- w końcu to czas wyprzedaży, pewnie znów nie kupię nic.
spoko spoko, troche tu posiedzisz i Cie z oszczednosci uleczymy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 08:34   #3485
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

spoko spoko, troche tu posiedzisz i Cie z oszczednosci uleczymy
rzeczywiście. czytając od roku, widzę, że kupuję więcej kosmetyków, lepszych jakościowo. ale zawsze stawiałam jakość nad ilość. teraz po prostu jestem bardziej doinformowana
tylko nadal nie ma we mnie spontaniczności zakupowej. wszystko z góry przemyślane, wyszukane i wyczekane.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 08:34   #3486
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Heh odnośnie próbek, ostatnio wydalam w Mario 380zl i nic nie dostalam dzisiaj wydalam 495zl i tez nic nie dali a skoro likwidując to po xcco maja trzymać? chyba ze dla siebie biorą żeby było co opchnac jak Mario zamkna :p
Ja w S. ostatnio ponad 600 zł i zero próbek. Kobitka nawet sie nie zajaknela ze nic nie mają i nie zaproponowała nawet ze sama cos przygotuje. Widac oderwałam ją od ploteczek z koleżanką i trzeba było szybko wrócic do rozmowy zeby wątku nie stracic

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja wam dziewczyny zazdroszczę zakupowych szaleństw. właśnie dlatego, że ja nie jestem rozrzutna. nieraz mam ochotę kupić jakąś pierdołę za 5-10-20 zł. bo jest ładna. ale sobie myślę po co. zanim coś kupię, przejdę koło tego z 10 razy. zastanowię się, przemyślę, znów przyjdę i popatrzę. zero spontaniczności przy zakupach. ;/ i nawet teraz kiedy mam ochotę poprawić sobie humor czymś nowym- w końcu to czas wyprzedaży, pewnie znów nie kupię nic.
Ja do ubrań i butow sie tak przymierzam, chodze oglądac ze 2-3 razy zanim sie zdecyduje.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 08:55   #3487
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, bo żeby dostać próbki to trzeba się dać konsultantce wykazać. Zauważyłam zależność, że im więcej im głowy zawracam, im więcej się dla mnie naszuka, nagada itp. tym więcej i bardziej spersonalizowane próbki dostaję.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 09:03   #3488
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Tak na wesoło na dzień dobry. Profesjonalizm Pań z Sephory ....bezcenny! Jak można trzymając w ręce tester strzelić takiego bobola
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01481.jpg (58,2 KB, 149 załadowań)
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2014-01-08 o 09:04 Powód: literówka
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:07   #3489
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Tak na wesoło na dzień dobry. Profesjonalizm Pań z Sephory ....bezcenny! Jak można trzymając w ręce tester strzelić takiego bobola
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:22   #3490
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

mogla od razu napisać "GERLĘ" i byloby lepiej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:23   #3491
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
rzeczywiście. czytając od roku, widzę, że kupuję więcej kosmetyków, lepszych jakościowo. ale zawsze stawiałam jakość nad ilość. teraz po prostu jestem bardziej doinformowana
tylko nadal nie ma we mnie spontaniczności zakupowej. wszystko z góry przemyślane, wyszukane i wyczekane.
To zazdroszczę.
Ja właśnie kupuję za dużo pod wpływem impulsu. Maźnę czymś raz na ręce, na policzku czy ustach i już mam żądzę posiadania. Najbardziej głupieję w MACu. Np. nałożę na usta (wcześniej już pomalowane czymś innym) jakąś szminkę i już ją chcę, bo efekt mi się podoba, a po przyjściu do domu okazuje się, że tak naprawdę kolor jest całkiem inny, a odtworzenie kombinacji, która spowodowała, że efekt tak mi się spodobał, jest raczej niewykonalne .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo żeby dostać próbki to trzeba się dać konsultantce wykazać. Zauważyłam zależność, że im więcej im głowy zawracam, im więcej się dla mnie naszuka, nagada itp. tym więcej i bardziej spersonalizowane próbki dostaję.
Fakt, coś w tym jest. Wprawdzie rzadko zdarza mi się całkiem nic nie dostać, zwłaszcza jak robię grubsze zakupy, ale nawet, jak panie nie mają już gotowych próbek (albo tylko tak twierdzą ), to zawsze z własnej inicjatywy robią mi próbki kremów czy zapachów. Z tym że ja praktycznie nigdy się o próbasy nie upominam, chyba, że potrzebuję czegoś konretnego (podkład czy krem, który zamierzam kupić).

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Tak na wesoło na dzień dobry. Profesjonalizm Pań z Sephory ....bezcenny! Jak można trzymając w ręce tester strzelić takiego bobola
No ona tak fonetycznie, żebyś nie miała wątpliwości, jak to się czyta
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 09:28   #3492
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo żeby dostać próbki to trzeba się dać konsultantce wykazać. Zauważyłam zależność, że im więcej im głowy zawracam, im więcej się dla mnie naszuka, nagada itp. tym więcej i bardziej spersonalizowane próbki dostaję.
Gorzej jak obsługuje Cie kto inny, a kasuje kto inny :P w tym wypadku hakowanie systemu nei wypali

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Tak na wesoło na dzień dobry. Profesjonalizm Pań z Sephory ....bezcenny! Jak można trzymając w ręce tester strzelić takiego bobola

__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:29   #3493
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Tak na wesoło na dzień dobry. Profesjonalizm Pań z Sephory ....bezcenny! Jak można trzymając w ręce tester strzelić takiego bobola
nie wytrzymam
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:43   #3494
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
W Mario nie pamiętam żebym jakąś konkretną próbkę dostała
Jak likwidowali Mario w Krakowie i przy promo -50% robiąc zakupy prawie na 2tys dostałam uwaga próbkę kremu 40+ dr Ireny Eris
LOL zenada mała :p ja tylko dostawalam jak jedna kobieta mnie obsługiwała, od dwóch innych nigdy, jedna tam jest taka wredna, ze wczoraj nawet mnie perfidnie olala ja się cos pytam a ta odchodzi

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja niestety tez. I niby mam swiadomosc, ze idealow nie ma, a mimo to brak perfekcji dreczy. Glupie to:

Puk puk? To ja- Twoj odwyk

To ja D. pochwale- kupilam tylko podklad- wyszlam z wielka probka pudru Kanebo (nieproszona), 3 probkami perfum i chyba jakims balsamem. Pan Douglasianek byl hojny
Odwyk, weź się bier do roboty i działaj w końcu !
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Biedna Dimi . Ja w 100 zł się nie zmieszczę, ale chcę mieć na koniec roku średnią 200 zł miesięcznie.

Ok jestem jak coś chętna na waciki i oczywiście meteorki. A poza tym coś czuję, że pewnie i tak wrócisz z czymś dla siebie .
:p
Ok może uda mi się tam zawitac, ale nie wiem czy jest jeszcze szansa na meteoryty bo pewnie ludzie juz się zrzucili jak szaleni dla siebie pewnie juz nic nie złapie, ze szminek juz żadnych fajnych nie było wszystko przebrane, cienie mnie nie kusza, a ten Chanel w sloiczku nie mój kolor, wiec niestety nie ma na co się skusić
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja w S. ostatnio ponad 600 zł i zero próbek. Kobitka nawet sie nie zajaknela ze nic nie mają i nie zaproponowała nawet ze sama cos przygotuje. Widac oderwałam ją od ploteczek z koleżanką i trzeba było szybko wrócic do rozmowy zeby wątku nie stracic
Ja do ubrań i butow sie tak przymierzam, chodze oglądac ze 2-3 razy zanim sie zdecyduje.
ale jesteś! One dyskusje prowadziły, a Ty przylazlas i przerwała! Jak Ci nie wstyd!?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo żeby dostać próbki to trzeba się dać konsultantce wykazać. Zauważyłam zależność, że im więcej im głowy zawracam, im więcej się dla mnie naszuka, nagada itp. tym więcej i bardziej spersonalizowane próbki dostaję.
Chyba wole żeby mi nie doradzaly jednak jak widziałam jak mojej SIS podkład dobierały, to sorry, ale senk ju
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Tak na wesoło na dzień dobry. Profesjonalizm Pań z Sephory ....bezcenny! Jak można trzymając w ręce tester strzelić takiego bobola
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:46   #3495
szymelek
Raczkowanie
 
Avatar szymelek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 487
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Tak na wesoło na dzień dobry. Profesjonalizm Pań z Sephory ....bezcenny! Jak można trzymając w ręce tester strzelić takiego bobola
hi hi hi, dobre, na miły początek dnia
cześć dziewczyny, poczytuję Was często i postanowiłam w końcu się odezwać
dzięki lekturze świąteczno - noworocznej zamarzyła mi się szczota
czekam tylko na VIPy i ruszam do boju, możecie mnie tylko poinstruować jakie są typy tych szczotek, bo niedoinformowana jestem, nigdy im się bliżej nie przyglądałam
szymelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 10:15   #3496
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

no i dupka, Lancome Tein Miracle 005 na stronie douglas niedostępny, i napisali że jest wycofywany. Orientujecie się czy wycofują całkowicie te podkłady czy będą coś zmieniać ??

Podpowie ktoś gdzie bezpiecznie mogę kupić ten podkład w tym najjaśniejszym odcieniu ?
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 10:18   #3497
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no i dupka, Lancome Tein Miracle 005 na stronie douglas niedostępny, i napisali że jest wycofywany. Orientujecie się czy wycofują całkowicie te podkłady czy będą coś zmieniać ??

Podpowie ktoś gdzie bezpiecznie mogę kupić ten podkład w tym najjaśniejszym odcieniu ?
Z tego co wiem ma być jakiś nowy, ale nie wiem czy w zamian za ten. Szkoda by było, bardzo go lubię.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 10:42   #3498
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Gorzej jak obsługuje Cie kto inny, a kasuje kto inny :P w tym wypadku hakowanie systemu nei wypali


Ja proszę panią, która biega ze mną po S o przygotowanie próbek tych produktów które mnie interesują i wtedy jeśli jest inna przy kasie już mi wszystko jedno co mi tam dorzuci

Ja powiem szczerze, że u mnie jest tylko D i jest malutki, panie mnie tam znają i wiedzą że często jeśli produkt który dostałam do przetestowania się sprawdzi to wracam po pełnowymiarowe opakowanie

Prawdą jest, że jeśli konsultantki kojarzą kupującą traktują ją inaczej (przynajmniej u mnie) bo prawie zawsze po produkty do przetestowania idą na to swoje magiczne zaplecze, a jak jest jakaś nowa to wrzuca próbkę kremu przy kasie- a wg mnie to czy kojarzą czy nie nie powinno mieć znaczenia, bo o każdego powinny zadbać tak samo

Wiem, że mają kremy, szminki, tusze i inne cuda jako gratisy do zakupów... niestety dostają je przyjaciółki i rodzina często
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 10:44   #3499
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Z tego co wiem ma być jakiś nowy, ale nie wiem czy w zamian za ten. Szkoda by było, bardzo go lubię.
kurczę, tak się na niego napaliłam a tu taka dupa... widzę go na truskawie, napisałam do nich o datę produkcji...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 10:48   #3500
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44489146]Na mnie takie "cus" nie tylko w kwestii wygladu dziala. Nie dosc, ze czuje sie jak paszczak przegladajac internet to i czesto sie jak debil czuje. Nigdy nie przeprowadze zimnej fuzji, nie naucze sie mowic w 15-tu jezykach itp. Chcialabym byc bardzo madra, a nie jestem. Moj ukochany Sheldon Cooper z The Big Bang Theory jest w tym temacie moim idolem. Wie prawie wszystko. A ja nawet bym pewnie z Kasparowem w warcaby przegrala .

Bardzo jestem podatna na taka wlasnie chora rywalizacje z niedoscignionym wzorem . Meczace to bardzo.[/QUOTE]

James jesteś w błędzie moim zdaniem. Wiele razy opisujesz tu sytuacje, kiedy wykazujesz się wiedzą, np w rozmowach z pracownikami sklepu. Podczytuje Was od ok pół roku i widzę, że zawsze coś mądrego napiszesz. Zresztą wiele tu jest fajnych babeczek na wątku. Rozmowy zawsze są na poziomie. I raczej nie brałabym Sheldona za wzór On ma trochę z garem ja o dopiero czuję się jak pustak, od pół roku szukam pracy i nic, a CV nie mam beznadziejnego moim zdaniem
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:18   #3501
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
aha - i obmacałam wszystkie Lastin Silki i nie mają dla mnie koloru 4 wyszło na mnie różowe, 4,5 ciut za ciemne, a dwójka jasna....
James ty dwójki używasz? A Corii ty chyba też je dogłębnie testowałaś, w co celowałaś? może jakby te 4,5 dobrze rozsmarować to coś by z tego wyszło, sama juz nie wiem
Z LS testowałam z 4 kolory i chyba 4,5 albo 5 mi pasowało, nie pamiętam tak dokładnie, bo nie podszedł mi pod względem ogólnym wiec wywaliłam go z memory
natomiast z Maestro idealny dla mnie jest 4,5.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:23   #3502
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
no i dupka, Lancome Tein Miracle 005 na stronie douglas niedostępny, i napisali że jest wycofywany. Orientujecie się czy wycofują całkowicie te podkłady czy będą coś zmieniać ??

Podpowie ktoś gdzie bezpiecznie mogę kupić ten podkład w tym najjaśniejszym odcieniu ?
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Z tego co wiem ma być jakiś nowy, ale nie wiem czy w zamian za ten. Szkoda by było, bardzo go lubię.
Na facebookowej stronie Sephory jest on na wyprzedaży za 121,90, więc zostaje wycofany, pewnie szykują jakiś zamiennik.
Możesz do nich napisać, sprawdzą Ci dostępność koloru w perfumeriach
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:46   #3503
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe no niestety... Ale jak juz zamkną Mario to nie będzie gdzie tak szalec
Wzielam moje ukochane ysl elle bo dobra cena wyszła

Heh szkoda ze wcześniej nie Dallas znać bo dzisiaj kupowalam kilka rzeczy i wyszło -40% lancome nie będzie bo kobieta chciała dzisiaj kupić i nie ma juz ani jednego podkładu lancome, meteoryty sprawcze jak się uda jutro
W sumie mnie juz nic nie interesu ale jakby co to węzme ci 3 opakowania wacikow


Gdybym wiedziała ze będą likwidować Mario to bym to napisala w kolejnym miesiącu
Aha,w takim razie to jestem w stanie zrozumieć
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:48   #3504
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Na facebookowej stronie Sephory jest on na wyprzedaży za 121,90, więc zostaje wycofany, pewnie szykują jakiś zamiennik.
Możesz do nich napisać, sprawdzą Ci dostępność koloru w perfumeriach
tylko odcień 005 nie jest dostępny w sephora w PL można go było dostać tylko w sklepie internetowym douglas
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:49   #3505
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, które kupiły puszki Benefita - uzywacie tych Tintów?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:52   #3506
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Mi ostatnio powiedziala, ze maja ostatnie testery i da mi na cytujac "doslownie jedno uzycie" - czulam sie jak jakis zebrak, a zakupy robilam spore... i wpsikala mi z cztery psiki :/ a inna Pani kiedys dala jakiemus chlopcu w dresie, ktory nic nie kupowal dwie probki ot tak i to Chanele :P a ja musze sie prosic o kilka psikow... ehh.

Musze sie pochwalic, ze mam juz 62 zl w mojej skarbonce i poki co nic nie wyciagnelam :P postanowilam zbierac do moich urodzin i w zaleznosci od kwoty kupie sobie cos fajnego wtedy glownie bede wrzucac tam koncowki utargow z pracy (jestem na swoim, zeby nie bylo :P) i kase zaoszczedzona na fast foodach, z ktorych zrezygnowalam z poczatkiem roku a wychodzila mi ponad stowka miesiecznie na ten szajs


Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ano, i dobrze


co do fast foodów, też fanką nie jestem, bynajmniej nie ze względu, ze niezdrowe/tuczące/grzeszne, ale mi średnio smakują

wyjątki bywają, kocham skrzydełka kentakowe i kebaby, z dużym mięskiem i małym warzywkiem (choć tu ponoć wg ortodoksów nie jest to fast food)

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------



gópia nie gruba, niby też na g, a jak różnica
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:11   #3507
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
tylko odcień 005 nie jest dostępny w sephora w PL można go było dostać tylko w sklepie internetowym douglas
Czyli czeka Cię testowanie i pogoń za nowym ideałem
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:13   #3508
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez szymelek Pokaż wiadomość
hi hi hi, dobre, na miły początek dnia
cześć dziewczyny, poczytuję Was często i postanowiłam w końcu się odezwać
dzięki lekturze świąteczno - noworocznej zamarzyła mi się szczota
czekam tylko na VIPy i ruszam do boju, możecie mnie tylko poinstruować jakie są typy tych szczotek, bo niedoinformowana jestem, nigdy im się bliżej nie przyglądałam
Proszę
http://www.clarisonic.pl/nasze-produkty/szczoteczki
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:18   #3509
szymelek
Raczkowanie
 
Avatar szymelek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 487
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

zaliczyłam właśnie S na Podwalu w Gdańsku - sporo mają fajnych rzeczy - mnóstwo zestawów zapachowych i pielęgnacyjnych świątecznych, puszki Benefita też były, ja upolowałam zestaw z pędzlami Bare Minerals (jest dostępna cała gama o dziwo, bo w GB nie mieli fairy light) oraz paletę do makijażu Bare Minerals - 6 cieni, rozświetlacz, róż, dwie pomadki i dwa pędzelki - supcio
odkąd na mózg mi padła pielęgnacja i kosmetyka naturalna siedzę tylko w BM i gorąco polecam poszukuję jeszcze Dahli edp, ale nie było;/

proszę Was o poradę odnośnie szczoty, bo czaję się na nią już niemiłosiernie
właśnie nabyłam cały zestaw pielęgnacyjny Caudalie i normalnie już czuję jak będę chłonęła te kremiki po szczotkowaniu)

co do próbek, to ja w ogóle mam takie doświadczenie, że jak wyciągam kartę Gold to Panie ledwie co tą szufladę otwierają; w szale poświątecznym dostałam przy zakupach za 525 zł próbkę kremu Clarinsa...

echh

co do zegarków warto spojrzeć na zegarki Pandory, całkiem ładnie wykonane, srebrne lub pozłacane bransolety i wstawki z czarnego diamentu) cudo
ja mam taki na wish liście, oczywiście w planie oszczędnościowym, tuż po szczocie
szymelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:19   #3510
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Jamestown, z tego co pamietam to kupiłas kiedys Pedilady i zachwalałas Nadal jestes zadowolona i polecasz?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.