Nasze ulubione błyszczyki :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lubicie błyszczyki??
TAK! Po prostu je kocham !! 453 47,63%
Tak, nawet bardzo ... 290 30,49%
Lubie się czasem maznąć 174 18,30%
Raczej nie... 26 2,73%
NIE! Nienawidze ich! 8 0,84%
Głosujący: 951. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 21:34   #391
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Mnie smakuje avonowski Glazewear, ale ten fajny budyniowy smak i zapach mają chyba tylko te 3 nowe odcienie, które ostatnio weszły ( ja mam właśnie jeden z tych - Diamond Dust ) - bo reszta Glazewearów to zalatuje winiaczem z tego co pamiętam.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 22:36   #392
Dra_go
Raczkowanie
 
Avatar Dra_go
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 179
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Shiny-licious Maybelline są naprawdę deli-cious XD Mam czarną porzeczkę i muszę pilnować, by jej nie zjeść.

To jeden z moich ulubionych. Dalej Bourjois mentolowy i Glazewear Avonu.

Czuję wielką chęć zakupienia kolejnego błyszczyku.. ktoś powinien mnie trzasnąćXD
__________________
Lunatic Slave of Luna Sea.
Forever & Ever.
Dra_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 08:49   #393
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez Cynamona5 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
A ja ciagle poszukuje blyszczyka, ktory by smakowal i nie moge takiego znalezc Zazwyczaj jak kupie to tylko ladnie pachnie a nie ma smaku Znacie moze jakis, polecicie cos?
Ze smakowych błyszczyków polecam Avon Glazewear, jak i te z serii color trend. Pysznie smakuje też błyszczyk Oriflame Aqua Vibes, ale jest praktycznie nie do zdobycia. Nowe balsamy z tej firmy z serii Visions dają naturalny kolor, delikatny połysk, wspaniałe nawilżenie i smakują truskawkową mambą Lubię też smak błyszczyków z Manhatanu, tych z pradawnej serii Twist&Taste. Błyszczyk Wibo Lip gloss o efekcie chłodzącym w takim śmiesznym opakowaniu przypominającym Maybellinowe chłodzi usta i słodko smakuje. Podobny efekt daje zaskakująco dobry Eveline Ice Glow, tylko, że ten samkuje owocowo. Bardzo delikatnie, ale przyjemnie smakują błyszczyki H&M w podłużnych buteleczkach z aplikatorem.

Jestem fanatyczką wszelkich błyszczydeł, a zwłaszcza tych smakowych. Jak przypomnę sobie o jakimś jeszcze, dopiszę do wymienionych
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 09:12   #394
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

a ja szarpnęłam się na błyszczyk givenhy, zapłaciłam za niego masę kasy i jest beznadziejny. nakłada się nierównomiernie, a na ustach robią się takie mazy (usta praecież nie są idealnie gładkie). strata pieniędzy.... :-(


ale za to jak dla mnei hitem sa błysszczyki maybelline diamond shine, po prostu bomba! miałam już 3 i są na prawdę super !
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 09:22   #395
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Ja uwielbiam błyszczyki, ciągle kuszą mnie nowe Rzadko zużywam któryś do końca bo pojawia się ochota na nowy . Wyjątkiem były błyszczyki Maybelline Lustrzany blask- są super! Obecnie mam Glam Shine Juice L'oreala, świetny połysk i nawet długo się trzymają, ale kuszą błyszczyki Bourjois i IsaDora Szukanie błyszczyka jest w moim przypadku utrudnione bo nie cierpię tych z drobinkami
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 09:33   #396
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Ja aktualnie posiadam 5 blyszczykow:

* Wibo Glam Shine kolor czekoladowy z drobinkami
* Essence Glossy Lipbalm kolor Mango Daiquiri
* Wibo Water Sheen with Maxilip kolor pastelowy roz
* Bella Oggi kolor pastelowy roz
* Bella Oggi kolor pastelowy bez

I mam ochote na wiecej!
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 10:04   #397
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez Cynamona5 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
A ja ciagle poszukuje blyszczyka, ktory by smakowal i nie moge takiego znalezc Zazwyczaj jak kupie to tylko ladnie pachnie a nie ma smaku Znacie moze jakis, polecicie cos?
pachną i smakują Juicy Tubes i Joko Chocolate

oprócz tego polecam
- wszystkie błyszczyki Dior'a
- Chanel - Levres Scintillantes
- L'oreal - wszystkie z serii Glam Shine

ze wszystkich jakie miałam (a było tego duuużo ze wszystkich przedziałów cenowych) te powyższe spełniały wszystkie moje oczekiwania - pielęgnacja, trwałość i NIE WAZYLY SIE na ustach !!!
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 11:02   #398
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

A czy któraś z Was może porównać błyszczyk Lancome Juicy Tubes a Clinique Superbalm? Chciałabym któryś kupić, ale nie mam pojęcia który byłby lepszy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:19   #399
maaril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 457
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cynamona5 kiedyś trafiłam na błyszczyk z rimmela bodajże. Swietnie pachniał i był słodziutki, w smaku taki... smaczny nie pamietam tylko jak sie nazywal, ale był w tubce. Myślę ze to którys z tych:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11145
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20631
choć coś mi się widzi ze to ten drugi. Posprawdzaj błyszczyki z rimmela, myślę że cos znajdziesz.
__________________
Od października studia - zaczynam nowy etap w życiu
Poza tym dbam o siebie

kod rabatowy na e-torebkę 40219d53


maaril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:27   #400
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam błyszczyki, ciągle kuszą mnie nowe Rzadko zużywam któryś do końca bo pojawia się ochota na nowy . Wyjątkiem były błyszczyki Maybelline Lustrzany blask- są super! Obecnie mam Glam Shine Juice L'oreala, świetny połysk i nawet długo się trzymają, ale kuszą błyszczyki Bourjois i IsaDora Szukanie błyszczyka jest w moim przypadku utrudnione bo nie cierpię tych z drobinkami
Mam właśnie Bourjois Effet 3D oraz Effet 3D Les Nudes i bardzo sobie chwalę

Kusi mnie jeszcze także La Creme des Lavres, więc myślę, że zdecyduje się na niego, jeśli go dorwę

Szukam jakiś błyszczyków o ciekawych smakach/zapachach. Jakiejś czekolady, waty cukrowej itp. Macie może jakieś propozycje?
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 12:47   #401
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was może porównać błyszczyk Lancome Juicy Tubes a Clinique Superbalm? Chciałabym któryś kupić, ale nie mam pojęcia który byłby lepszy
Organzzo widuję Cię na Nałogowych i tam Dziewczyny bardzo zachwalają Superbalm,wydaje mi się,że było też porównanie do JTJa też myślę o Superbalm,ale na razie jestem ogromną fanką JT wydaje mi się po tym co czytałam i testowałam w Sephorze na dłoni,że Superbalm jest mniej klejący niż JT(mnie akurat to nie przeszkadza) i nie ma drobinek...Dziewczyny zwracały uwagę na jego właściwości pielęgnujące.Nie wiem tylko jak ze smakiem i zapachem, bo dla mnie to wyznaczniki.
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 17:29   #402
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

ja się przez nałogowe i klinikomaniaczki właśnie skusiłam na superbalma (grapefruit) i jest faktycznie świetny- nie jest to lepiszcze, daje ładny połysk tafli na ustach, usta są przyjemnie miękkie i jest trwały (jak na błyszczyk).
JT nie miałam, ale dużo osób opisuje je jako bardzo lepkie.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:59   #403
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Organzzo widuję Cię na Nałogowych i tam Dziewczyny bardzo zachwalają Superbalm,wydaje mi się,że było też porównanie do JTJa też myślę o Superbalm,ale na razie jestem ogromną fanką JT wydaje mi się po tym co czytałam i testowałam w Sephorze na dłoni,że Superbalm jest mniej klejący niż JT(mnie akurat to nie przeszkadza) i nie ma drobinek...Dziewczyny zwracały uwagę na jego właściwości pielęgnujące.Nie wiem tylko jak ze smakiem i zapachem, bo dla mnie to wyznaczniki.
Tzn że jestem choć trochę rozpoznawalna miło mi że zapamiętałaś
Właśnie wiem, że sobie chwalą, ale znowuż mnie kusi JT .. piękne kolory, ciekawe opakowania podobno pachną i smakują... Chyba przejdę się do Sephory i też najpierw przetestuję oba...
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja się przez nałogowe i klinikomaniaczki właśnie skusiłam na superbalma (grapefruit) i jest faktycznie świetny- nie jest to lepiszcze, daje ładny połysk tafli na ustach, usta są przyjemnie miękkie i jest trwały (jak na błyszczyk).
JT nie miałam, ale dużo osób opisuje je jako bardzo lepkie.
zaczynam się obawiać tej lepkości skoro tyle osób o tym mówi... a np jak wieje wiatr włosy przyklejają się do ust (pomalowanych superbalmem)? Tego nie znoszę w błyszczykach....
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 18:21   #404
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Tzn że jestem choć trochę rozpoznawalna miło mi że zapamiętałaś
Właśnie wiem, że sobie chwalą, ale znowuż mnie kusi JT .. piękne kolory, ciekawe opakowania podobno pachną i smakują... Chyba przejdę się do Sephory i też najpierw przetestuję oba...
Spotkałyśmy się na kilku wątkach m.in.na made in sephora,ale zapamiętałąm Cię głównie dlatego,że jesteś z Wawy,więc jest kogo pytać np. o pędzle w S.

zaczynam się obawiać tej lepkości skoro tyle osób o tym mówi... a np jak wieje wiatr włosy przyklejają się do ust (pomalowanych superbalmem)? Tego nie znoszę w błyszczykach....
mi lepkość JT absolutnie nie przeszkadza,ale faktycznie jest odczuwalna.Myślę,że włosy przykleją się prawie do każdego błyszczyka-do JT na 100%Za to zapachy i smaki JT są nie do podrobieniaDla mnie błyszczyk,który "zalatuje chemią" i tak samo smakuje jest nie do przyjęcia.Obecnie mam 2 pełnowymiarowe i 2 miniaturki JT i chciałabym jeszcze,ale są tak wydajne,że boję się,żeby się nie zmarnowały zanim je zdążę zużyćPewnie zdecyduję się na jednego Superbalma,ale szczerze wątpię aby zdetronizował JT
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 18:23   #405
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

odrobinke się przyklejają (ale czy znamy jakiś błyszczyk przy którym tego efektu nie ma?)
ale i tak przyklejają się przy tym błyszczyku najmniej (w porównaniu do innych błyszczydeł)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:41   #406
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
mi lepkość JT absolutnie nie przeszkadza,ale faktycznie jest odczuwalna.Myślę,że włosy przykleją się prawie do każdego błyszczyka-do JT na 100%Za to zapachy i smaki JT są nie do podrobieniaDla mnie błyszczyk,który "zalatuje chemią" i tak samo smakuje jest nie do przyjęcia.Obecnie mam 2 pełnowymiarowe i 2 miniaturki JT i chciałabym jeszcze,ale są tak wydajne,że boję się,żeby się nie zmarnowały zanim je zdążę zużyćPewnie zdecyduję się na jednego Superbalma,ale szczerze wątpię aby zdetronizował JT
a miniaturki kupiłaś może na allegro? Bo widziałam tam dużo małych, ale zawsze zastanawiam się czy są oryginalne..
A to każdy zapach jest inny?
Hm.. nie lubię tego przyklejania się.. Ale w niektórych błyszczykach faktycznie to jest ograniczone.. W sumie latem może się kleić - wtedy częściej wiążę włosy i wiatr tak nie wieje... coraz bardziej się nakręcam na ten błyszczyk
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
odrobinke się przyklejają (ale czy znamy jakiś błyszczyk przy którym tego efektu nie ma?)
ale i tak przyklejają się przy tym błyszczyku najmniej (w porównaniu do innych błyszczydeł)
odrobinkę może być
a jak z trwałością?

Bardzo spodobały mi się te tropikalne Jak się zdecyduję na kupno to pewnie wiele czasu zajmie mi wybranie odpowiedniego koloru (a wszystkie takie śliczne )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:01   #407
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a miniaturki kupiłaś może na allegro? Bo widziałam tam dużo małych, ale zawsze zastanawiam się czy są oryginalne..
A to każdy zapach jest inny?
Hm.. nie lubię tego przyklejania się.. Ale w niektórych błyszczykach faktycznie to jest ograniczone.. W sumie latem może się kleić - wtedy częściej wiążę włosy i wiatr tak nie wieje... coraz bardziej się nakręcam na ten błyszczyk
Tak każdy zapach i smak jest innyMiniatury dostałam od koleżanki z zestawu.Niestety większość tych na all to okropne podróby-najlepiej polować na te z zestawów,niedostępne jako pełnowymiarowe,wtedy większa jest "pewność".Na all boję się kupować miniatur-trudniej stwierdzić po zdjęciach czy to podróba niż w przypadku pełnowymiarowych...Choć niektóre aż biją po oczach...Jeden pełnowymiarowy mam z Sephory a drugi mimo obaw i mocnego postanowienia,że nie kupuję na allegro niedawno przyleciał właśnie stamtąd.Jestem jednak pewna,że oryginalny-wszystko zgadzało się ze wskazówkami z wątku o podróbkach JT,jest świeżutki,nieużywany i co najważniejsze za połowę ceny go wylicytowałami kolor też upatrzony w S się trafiłNiczym nie różni się od tego z Sephory,ale zmylić może to,że do tej pory zgrzewy JT były proste a teraz są ogrągłe...
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:06   #408
oli69
Raczkowanie
 
Avatar oli69
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 343
GG do oli69
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

DIOR DIOR DIOR !

nr. Kiss ( 008) , Adict, colagen.... uwielbiam!
oli69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:09   #409
oli69
Raczkowanie
 
Avatar oli69
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 343
GG do oli69
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

A poza diorem przeboskie sa błyszczyki Lancome(te w tubkach), super długo trzymaja sie na ustach i do tego extra pachna
oli69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 06:46   #410
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a miniaturki kupiłaś może na allegro? Bo widziałam tam dużo małych, ale zawsze zastanawiam się czy są oryginalne..
A to każdy zapach jest inny?
Hm.. nie lubię tego przyklejania się.. Ale w niektórych błyszczykach faktycznie to jest ograniczone.. W sumie latem może się kleić - wtedy częściej wiążę włosy i wiatr tak nie wieje... coraz bardziej się nakręcam na ten błyszczyk

odrobinkę może być
a jak z trwałością?

Bardzo spodobały mi się te tropikalne Jak się zdecyduję na kupno to pewnie wiele czasu zajmie mi wybranie odpowiedniego koloru (a wszystkie takie śliczne )
moim zdaniem bardzo długo jak na błyszczyk
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:04   #411
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Kocham błyszczyki a najbardziej odpowiada mi Manhattan High Shine Lipgloss, Rimmel - Vinyl Lip, Inglot, Loreal Glam Shine.
xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:14   #412
Mmmartuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 114
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

"mam 2 ulubione błyszczyki. zwykły clear z avonu(seria color trend, dokladnie 'read my lips') i taki z wibo powiekszajacy usta" podpisuję się pod gheną wibo taki chłodzący kolor różowy! cuudo za 4 zł
Mmmartuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 15:11   #413
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Tak każdy zapach i smak jest innyMiniatury dostałam od koleżanki z zestawu.Niestety większość tych na all to okropne podróby-najlepiej polować na te z zestawów,niedostępne jako pełnowymiarowe,wtedy większa jest "pewność".Na all boję się kupować miniatur-trudniej stwierdzić po zdjęciach czy to podróba niż w przypadku pełnowymiarowych...Choć niektóre aż biją po oczach...Jeden pełnowymiarowy mam z Sephory a drugi mimo obaw i mocnego postanowienia,że nie kupuję na allegro niedawno przyleciał właśnie stamtąd.Jestem jednak pewna,że oryginalny-wszystko zgadzało się ze wskazówkami z wątku o podróbkach JT,jest świeżutki,nieużywany i co najważniejsze za połowę ceny go wylicytowałami kolor też upatrzony w S się trafiłNiczym nie różni się od tego z Sephory,ale zmylić może to,że do tej pory zgrzewy JT były proste a teraz są ogrągłe...
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
moim zdaniem bardzo długo jak na błyszczyk
Dziękuję Wam bardzo zdecydowanie chcę mieć JT
przekonałyście mnie
i przepraszam, że długo nie odpisywałam, ale zbytnio nie miałam dostępu do komputera
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 15:29   #414
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez oli69 Pokaż wiadomość
DIOR DIOR DIOR !

nr. Kiss ( 008) , Adict, colagen.... uwielbiam!
oli69 zaciekawilas mnie bardzo tymi blyszczykami Dioraa.. ktore dokladnie massz na mysli? Addict? czy one sa z drobinkami??
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 15:33   #415
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

organza, ja pisałam o supebalmach. A i w ogóle jeszcze superbalmy nie mają drobinek i są takie raczej transparentne, a JT chyba w większości mają
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 18:34   #416
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

ja jako nieliczna zaglosowałam ze nie lubie blyszczykow chyba ze takie delikatnie polykujace bo nie podoba mi sie efekt silnie blyszczacych ust. wole szminki zdecydowanie. ale jesli chodzi o blyszczyki to fajne sa inglota w takich kosteczkach. ladnie pachna i daja taki delikatny połysk. jako milosniczka szminek lubie tez glam shine l'oreala producent nazwal go blyszczykiem w szmince wiec nie wiem do ktorej kategori zaliczyc dake taki fajny kremowy połysk(sa tez wersje z drobinkami ale ich już nie lubię :P)
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 22:19   #417
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo zdecydowanie chcę mieć JT
przekonałyście mnie
i przepraszam, że długo nie odpisywałam, ale zbytnio nie miałam dostępu do komputera
Czuję się winna...Ostatnio w wątku o Lancome rozmawiałyśmy trochę o JT i są zdjęcia

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
organza, ja pisałam o supebalmach. A i w ogóle jeszcze superbalmy nie mają drobinek i są takie raczej transparentne, a JT chyba w większości mają
Tak sobie myślę,że żeby było "sprawiedliwie" to Organzza powinna kupić oba
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 22:25   #418
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Czuję się winna...Ostatnio w wątku o Lancome rozmawiałyśmy trochę o JT i są zdjęcia


Tak sobie myślę,że żeby było "sprawiedliwie" to Organzza powinna kupić oba
gdzie tam dwa, raczej cztery- dla siebie dwa i dla nas po jednym

a tak poważnie, to wszystko zależy od naszych błyszczykowych wymagań.

Ja generalnie nie przepadam za drobinkowymi, ale i tak pewnie kiedyś się skuszę na JT (na miniaturkę może), w końcu na pewno nie bez powodu tak wiele osób je chwali
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 00:05   #419
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
gdzie tam dwa, raczej cztery- dla siebie dwa i dla nas po jednym

a tak poważnie, to wszystko zależy od naszych błyszczykowych wymagań.

Ja generalnie nie przepadam za drobinkowymi, ale i tak pewnie kiedyś się skuszę na JT (na miniaturkę może), w końcu na pewno nie bez powodu tak wiele osób je chwali
A widzisz!Dobrze kombinujesz z tymi 4Organzza z Wawy to ja ją dopilnuję a Tobie pocztą prześlemy
Masz rację zależy co kto lubi i czego oczekuje. Dla mnie błyszczyk ma błyszczećpięknie pachnieć i smakowaćJT to spełnia ale Superbalm pewnie też zamieszka w mojej kosmetyczce,ale raczej jak przyjdzie wiosna w pełni-zimą najbardziej odpowiada mi szminka ochronna
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 16:02   #420
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
organza, ja pisałam o supebalmach. A i w ogóle jeszcze superbalmy nie mają drobinek i są takie raczej transparentne, a JT chyba w większości mają
mi drobinki nie przeszkadzają zwłaszcza wiosną i latem tylko kiedy ja zużyję moje błyszczyki...

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Czuję się winna...Ostatnio w wątku o Lancome rozmawiałyśmy trochę o JT i są zdjęcia


Tak sobie myślę,że żeby było "sprawiedliwie" to Organzza powinna kupić oba
nie czuj się winna jak nie Ty to pewnie inna osoba by mnie namówiła
o, to muszę przejrzeć ten wątek wstyd się przyznać, ale nie byłam nigdy na nim

w sumie dwa by mi się przydały to fakt

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
gdzie tam dwa, raczej cztery- dla siebie dwa i dla nas po jednym

a tak poważnie, to wszystko zależy od naszych błyszczykowych wymagań.

Ja generalnie nie przepadam za drobinkowymi, ale i tak pewnie kiedyś się skuszę na JT (na miniaturkę może), w końcu na pewno nie bez powodu tak wiele osób je chwali
zauważyłam że równie dużo przeciwniczek ma ciekawe do którego grona ja się będę zaliczać

4 aż?? oj kochane Wy już je znacie, a ja nigdy nie miałam żadnego z nich

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A widzisz!Dobrze kombinujesz z tymi 4Organzza z Wawy to ja ją dopilnuję a Tobie pocztą prześlemy
Masz rację zależy co kto lubi i czego oczekuje. Dla mnie błyszczyk ma błyszczećpięknie pachnieć i smakowaćJT to spełnia ale Superbalm pewnie też zamieszka w mojej kosmetyczce,ale raczej jak przyjdzie wiosna w pełni-zimą najbardziej odpowiada mi szminka ochronna
no dzięki zaraz więcej chętnych będzie i co ja biedna pocznę
paskudne Wy
ja pewnie 100 lat będę wybierać kolor kuszą mnie te tropikalne -przynajmniej na zdjęciach, które widziałam dawno nie miałam pachnącego błyszczyka poza mentolowym Bourjois, ale już znam go 2 miesiące i mnie mniej urzeka (bo go zimą nie używam z racji zimna na dworzu)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-14 15:33:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.