Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-02, 12:04   #2041
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

co się dzieje z tym głupim wizażem wariuje wszystko, zdjeć sie nie da powiększyć z lupą przy laptopie siędzę
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość


Szykuje mi się ciężki tydzień proszę o trzymanie kciuków. Jak w tym szale coś kupię na vipach w S. to się pochwalę nie skreślajcie mnie z listy członków wątku

Gratulacje za denka i zakupy
będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Wiekszosc turystow lezakowala przy basenach malo kto plywal tez tego nie rozumiem

Super dno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cudnie tam może się bali rekinów/wielorybów
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:10   #2042
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Co z tym cytowaniem znowu Koshatko podeslij mi nr karty i Twoje dane jesli moglabym z Twoich vipow skorzystac o ile sie calkiem nie rozchoruje
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:13   #2043
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

agnes zdrówka

Aniyam i annaszel fajne zakupy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:16   #2044
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Koshatka, wrecz przeciwnie woda turkusowa, przejrzysta, tylko jest troszke wodorostow ale w niczym nie przeszkadzaja
Zauwazylam, ze wiekszosc ludzi woli sie uwalic przy basenie z drinkiem i tak spedzic dzien my wolelismy lezec i spacerowac po plazy
W sumie to ja też pływałabym w basenie. Po topieniu się w morzu boję się otwartych wód z niepewnym dnem. Za to przelecieć brzegiem mogę wiele km.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Co z tym cytowaniem znowu Koshatko podeslij mi nr karty i Twoje dane jesli moglabym z Twoich vipow skorzystac o ile sie calkiem nie rozchoruje
Podeślę jak trochę ogarnę pw. Jak pracujesz w tym tygodniu? Być może będę mieć dostęp do samochodu to bym odebrała te pudełka w Kat. No i EL.
Zdrówka
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:20   #2045
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

aniyam dostałaś mojjego priva? bo wizaż świruje
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:23   #2046
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Ale piekna pogoda

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Zdjec nie widze
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:38   #2047
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
jestem chora na maxa od piątku, dziś z maską męską E. na twarzy i wreszcie nie czuję jej zapachu
gratuluję zakupów i denek

Marthusia super fotki, jaką mieliście pogodę? Jesteś zadowolona? Byliście z biurem? Patrząc na fotki marzy mi się powrót do RPA - to był mój wyjazd życia i niesamowite doświadczenie.


To super, dążyłaś do zmniejszenia kolekcji
HC już prawie nie ma nigdzie... a jakiś czas temu chciałam sobie je przypomnieć.

Czy jutro przyłączacie się do czarnego protestu??

Bylismy z TUIem, pogoda ok, tylko 1 dzien lalo od rana do wieczora, a tak to upal jestem zadowolona, choc szczerze mowiac wole sama organizowac wyjazdy
RPA tez mi sie marzy, ale to za jakis czas jak masz okazje to lec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Amyz moze jutro wizaz odzyje
rekinow podobno nie ma przy brzegach ale cholera wie, co w tej wodzie siedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W sumie to ja też pływałabym w basenie. Po topieniu się w morzu boję się otwartych wód z niepewnym dnem. Za to przelecieć brzegiem mogę wiele km.



Podeślę jak trochę ogarnę pw. Jak pracujesz w tym tygodniu? Być może będę mieć dostęp do samochodu to bym odebrała te pudełka w Kat. No i EL.
Zdrówka
Oj tez racja basen bezpieczniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 12:38   #2048
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To najważniejsze. Włosy piękne.



Ja mam do 09.10.



Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:39   #2049
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Amyz dostałam i dziś odpisałam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 12:55   #2050
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W sumie to ja też pływałabym w basenie. Po topieniu się w morzu boję się otwartych wód z niepewnym dnem. Za to przelecieć brzegiem mogę wiele km.



Podeślę jak trochę ogarnę pw. Jak pracujesz w tym tygodniu? Być może będę mieć dostęp do samochodu to bym odebrała te pudełka w Kat. No i EL.
Zdrówka
Wtorek mam wolny to jak się calkiem nie rozchoruję to mogę podskoczyc tak do 15-16 do Katowic natrę się czosnkiem i zapcham cebulą

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Bylismy z TUIem, pogoda ok, tylko 1 dzien lalo od rana do wieczora, a tak to upal jestem zadowolona, choc szczerze mowiac wole sama organizowac wyjazdy
RPA tez mi sie marzy, ale to za jakis czas jak masz okazje to lec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Amyz moze jutro wizaz odzyje
rekinow podobno nie ma przy brzegach ale cholera wie, co w tej wodzie siedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------


Oj tez racja basen bezpieczniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aj szkoda, ze zdjec nie widzę na telefonie. Super, że wyjazd się udał u nas bylo w tym czasie zimno brrrr
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 13:10   #2051
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Aniyam a ja dzisiaj odpisałam na Twoją wiadomość doszło?
ehhh co za głupi wizaż
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 13:17   #2052
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Maarthusia - dzięki miałaś cudne widoczki
annaszel - za denko
Lena_94 - na cały tydzień

Gratuluję zakupów

piękny dzień dzisiaj, zbierałam w parku kasztany i żołędzie z moim przedszkolakiem a potem byliśmy na lodach
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 13:23   #2053
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

agnes, Malinum zdrówka
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 13:41   #2054
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość


Szykuje mi się ciężki tydzień proszę o trzymanie kciuków. Jak w tym szale coś kupię na vipach w S. to się pochwalę nie skreślajcie mnie z listy członków wątku

Gratulacje za denka i zakupy

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Co to za rozświetlacz z Estee muszę mieć? I dajcie linka do kremików RS + za 169. Please

Takie oto buciki nabyłam:

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
witam niedzielnie i nadrabiam

Martusia super fotki i za denko
Anaszel gratuuję denka
Paulincia ale Ty masz włosy
Rotkhol świetne gratisy, bielizna
Liv za zakupy
Pingwin coś ostatnio tylko narzekasz i krytykujesz rozejrzyj się dookoła życie nie jest takie złe

jakbym kogoś pominęła to zbiorczo gratuluję zakupów, denkosława itp itd


Ja wczoraj skromnie tylko bluzeczkę w Guessie Tż mi kupił o taką http://www.guess.eu/pl/Catalog/View/...op/W63P0WK3X51

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie, ale zostało 5 (słownie: pięć) flaszek perfum, z czego dwie chcę zbyć. Świat się wali, nie mam ochoty na nic nowego (chociaż jeszcze nie wąchałam nowej BV), mogłabym pachnieć tylko HC edt i Chanel Chance na zmianę. Jak żyć? :conf used:
wow, mnie sie chyba nic takiego nie zdarzy

Edit: znowu mi polowe cytatow poucinalo
Gratuluje denek i zakupow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 13:55   #2055
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Aabelia Dziekuje
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 13:56   #2056
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Chciałam zacytować i wizaż wszystko mi skasował

Dziękuję za wszystkie kciuki, jesteście super
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:07   #2057
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

No ja też nie rozumiem. Ja to bym z wody nie wychodziła !!!
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:19   #2058
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

.

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-10-02 o 15:59
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:19   #2059
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Dzięki dziewczyny . Mi TŻ powiedział, że te grafitowe buty to babcine są . No ja tak nie uważam.

Dziś pogoda nawet fajna chciaż miało padać. Jutro chyba wybiorę się po pracy do Starego Browaru do S i EL oblukać te nowości, bo dziś mi szkoda dnia na to.

Ugotowałam pyszny rosołek. Lubię to .

Pamiętacie sprawę z oblaniem mojego balkonu olejem? No więc sprawa jest w toku. Policja już kilka razy była na osiedlu, dzwonili do wskazanych mieszkań ale jakoś nikt nie chciał im otworzyć. Chociaż policja twierdziła, że było słychać że ktoś jest w domu. Jak ktoś ma czyste sumienie to chyba nie powinien się bać otwierać policji, prawda? Z monitoringiem jeszcze walczą, zażądaliśmy ustalenia sprawcy, dopiero za n-tym podejściem policja przyjęła zgłoszenie.

Natomiast ostatnio jakś babsztyl chyba z mojej klatki tak długo trąbił klaksonem aż pies sie zdenerwował i wybiegł na balkon. To ona wtedy przylazła pod balkon i pyta czy może go nagrać . Zbluzgałem ją i wysłałam na drzewo. Jeszcze z fochem poszła. Podejrzewam, że to ona mogła być.

Edytowane przez annaszel
Czas edycji: 2016-10-02 o 14:22 Powód: Błąd
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 14:24   #2060
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Kurcze tez mi cytowanie wywala.

Maarthusia super fotki, zazdroszcze wyjazdu. Moj tz wszedzie widzi niebezpieczenstwo i nie chce jechac bo boi sie ze na cos zachoruje bo torche cherlawa jestem no i fajne denko

Ale wykupilismy juz wyjazd na przyszly rok. W sumie do wrzesnia niedaleko����������������
Co do podkladow to tez nie cierpie jak mi nakladaja bo zawsze za duzo naloza. Kiedys tak sie zalatwilam ze dalam sobie nalozyc przed podroza. Jak dojechalam to podklad mi sie zważył i wygladalam jak ufo

Mam ochote na born this way. Mialam te gotowe probki i vanila niby jest idealna ale nie kryje dobrze i wylaza moje zaczerwienienia a light beige jest za ciemny.
Ciekawe jak duza jest roznica pomiedzy nide i light beige. Testowalyscie moze te dwa kolory?

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2016-10-02 o 14:28
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:28   #2061
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Amyz, Liv
Nie bede usuwac fot, bo nie widac mojej pasztetowej facjaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiej ? No co Ty?!

Poprosimy o zdjęcia z Martusią i relację, co ciekawego widziałaś, przeżyłaś i zjadłaś .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:32   #2062
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Annaszel za denko A rozswietlacz to stary Modern Mercury w nowej wersji

Amyz

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
To jego chyba nie ma na stronie EL, albo nie umiem znaleźć
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:34   #2063
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Annaszel nie sa babcine a ludzi niektorych to bym zabila. Zlosliwi okropnie
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:38   #2064
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Maarthusia super fotki, zazdroszcze wyjazdu. Moj tz wszedzie widzi niebezpieczenstwo i nie chce jechac bo boi sie ze na cos zachoruje bo torche cherlawa jestem no i fajne denko
U nas to ja zawsze nie chcę jechac nigdzie, marudzę, ze po co, na co, etc Ale nie dlatego, że się konkretnie czegoś boję, po prostu tak mam, ze cięzko mi sie zebrac z wyjazdami urlopowymi, ale jak już sie ruszę, to nie chce wracac z kolei
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:52   #2065
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Annaszel nie sa babcine a ludzi niektorych to bym zabila. Zlosliwi okropnie
No wiem . Straszna kobieta. I jeszcze dwójkę dzieci miała ze sobą. Ładnych zachowań je uczy

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

O rany! Ile dobroci nam się pojawi w Poznaniu! Nowy salon MAC, Kiehl's, Origins i The Body Shop. Nareszcie
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:54   #2066
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Saipan ja mam BTW nude. Light beige nie miałam niestety.

Jeśli chcesz mogę zrobić swatche porównawcze z podkładami, które mam lub wysłać Ci odlewkę. Ale będę mogła to zrobić tylko do wtorku, potem na kilka tygodni zmieniam miejsce zamieszkania, a podkład zostaje w moim mieszkaniu.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 15:04   #2067
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Saipan ja mam BTW nude. Light beige nie miałam niestety.

Jeśli chcesz mogę zrobić swatche porównawcze z podkładami, które mam lub wysłać Ci odlewkę. Ale będę mogła to zrobić tylko do wtorku, potem na kilka tygodni zmieniam miejsce zamieszkania, a podkład zostaje w moim mieszkaniu.
Dziękuję jakie masz inne podklady dla porownania. Nie chce Ci klopotu robic z odlewka.
Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
No wiem . Straszna kobieta. I jeszcze dwójkę dzieci miała ze sobą. Ładnych zachowań je uczy

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

O rany! Ile dobroci nam się pojawi w Poznaniu! Nowy salon MAC, Kiehl's, Origins i The Body Shop. Nareszcie
Wlasnie najgorsze jak przy dzieciach tak sie zachowuja. Mialam klienta ktory zachowywal sie tragicznie i z wnukiem przychodzil. Uczyl go od malego jak traktowac ludzi z gory.

Corii my oboje uwielbiamy podrozowac. W tym roku nie moglismy nigdzie jechac bo tz nie mial urlopu. Tylko masakra z nim. Wyspy greckie nie bo uchodzcy. Tylko dawno ich tam nie ma madagaskar nie bo chyba dzuma tam panowala itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 15:19   #2068
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziękuję jakie masz inne podklady dla porownania. Nie chce Ci klopotu robic z odlewka.
EL DW light 1.0
Nars rzodkiewowy
Chanel les beiges 30
Chanel aqua lumiere 10 i 20
Givenchy balsamopodkład 1 i 3

no i sporo podkładów drogeryjnych
innych perfumeryjnych musiałabym szukać w próbkach

Z odlewką nie ma problemu jeśli chcesz
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 15:23   #2069
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość

Corii my oboje uwielbiamy podrozowac. W tym roku nie moglismy nigdzie jechac bo tz nie mial urlopu. Tylko masakra z nim. Wyspy greckie nie bo uchodzcy. Tylko dawno ich tam nie ma madagaskar nie bo chyba dzuma tam panowala itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale własnie śmieszne jest to, ze ja tez lubie, ale już sie rozpędze, bo inaczej mi ciężko i mi się nei chce A czasami tez i róznie bywa. W zeszłym roku nie bylismy nigdzie
No niestety to prada, na świecie rózne rzeczy się dzieją, przez co w niektóre miejsca lecieć nieco straszno.
Ja się wkurzyłam, że nie było w sierpniu do Szarmu w Egipcie wycieczek ze względu na sytuację, bo chciałam tam lecieć znowu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 15:37   #2070
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
EL DW light 1.0
Nars rzodkiewowy
Chanel les beiges 30
Chanel aqua lumiere 10 i 20
Givenchy balsamopodkład 1 i 3

no i sporo podkładów drogeryjnych
innych perfumeryjnych musiałabym szukać w próbkach

Z odlewką nie ma problemu jeśli chcesz
Guvenchy mam 1 ale jest za jasna. El dw mialam probke 1.0 i byla ok. Chanel les beige mialam probke 20 ale tez nie bardzo mi pasowal. Jezeli to nie jest problemem to bylabym wdzieczna za probeczke. Fajnie wyglada na twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale własnie śmieszne jest to, ze ja tez lubie, ale już sie rozpędze, bo inaczej mi ciężko i mi się nei chce A czasami tez i róznie bywa. W zeszłym roku nie bylismy nigdzie
No niestety to prada, na świecie rózne rzeczy się dzieją, przez co w niektóre miejsca lecieć nieco straszno.
Ja się wkurzyłam, że nie było w sierpniu do Szarmu w Egipcie wycieczek ze względu na sytuację, bo chciałam tam lecieć znowu
Nie balabys sie tam leciec?

My wybieramy spokojne miejsca teraz wywozi mnie na wyspe gdzie miszka 80tys ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 12:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.