Data ważności kosmetyków - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 15:20   #151
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: data ważności

Nie wiem czy komuś to sie przyda, ale moze. Revlon też podaje kod a nie date waznosci. I tak jeżeli na poczatku jest 08 to oznacza ze został on wyprodukowany w 2008 r. i wazny jest przez trzy lata. A po otwarciu powinno go się używać przez rok.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 11:30   #152
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Mi chyba troszkę cień przeterminowany zaszkodził, ale to pewnie dlatego że już po terminie jest 4 lata. nie zwracałam na to nawet uwagi, ale ostatnio go wyszperałam i zaczęłam uzywac regularnie tylko tego cienia i za każdym razem oczy mnie piekły a cień dość szybko znikał z powieki. powinnam go wcześniej wywalić bo nawet zapach miał nieciekawy. Cienie które zamieniają się w kamień odrazu wywalam. teraz mam bardzo mało cieni, bo chyba tylko 3.
maluje sie dosyć często ale delikatnie dlatego starczają na długo. czasem się zastanawiam czy dziewczyny które kupuja takie duże paletki np. po 120 cieni chociaż w połowie je zużywaja
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 12:52   #153
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Ja nie posiadam mocno starych cieni. Ale zmobilizowałyście mi, żebym zrobiła mały przegląd. Te co jeszcze używam to są jeszcze dobre, ale niżej napiszę małe spostrzeżenia co do cieni. Bo większość z nich nie ma daty ważności, tylko czas po otwarciu po którym trzeba wyrzucić.

Cienie bez nazwy, kupione w UK w Primarku Opia - jest tylko ważność po otwarciu 24m

Rimmel Colour Rush - 30m po otwarciu, (całkiem przyzwoicie)

Manhattan Trio Perfect Eyes - nie ma żadnego info

Inglot M3 - 18m po otwarciu

My secret matt - 36 m

Wibo - Jako jedyne z moich cieni zawiera wyraźne zaznaczenie terminu ważności, do 2011. Nie ma jedynie informacji jak długo po otwarciu są dobre.

Może ja nie umiem terminu ważności odczytywać, nie mam pojęcia. Ale takie informacje powinny być czytelne.
Zastanawiałam się kiedyś czy czasem producent specjalnie podaje krótką datę po otwarciu, żeby kupować kolejne cienie.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:14   #154
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Przyznam sie,ze uzywalam przeterminowanych cieni Joko. Nadal kolory byly takie jak swiezo kupione i tak samo dlugo sie trzymaly. A ze byla to moja jedyna paletka fioletow to szkoda mi bylo wyrzucic. Zwykle jednak zwracam uwage na date waznosci
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:25   #155
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Przyznam sie,ze uzywalam przeterminowanych cieni Joko. Nadal kolory byly takie jak swiezo kupione i tak samo dlugo sie trzymaly. A ze byla to moja jedyna paletka fioletow to szkoda mi bylo wyrzucic. Zwykle jednak zwracam uwage na date waznosci
Nie to że się czepiam, ale skoro jesteś na odwyku kosmetycznym i widzę że masz sporo kolorówki ( nie tylko cienie, ale też sporo pudrów, tusze do rzęs, kredki). To pewnie nie zdążysz zużyć przed terminem. Wyrzucasz? Ja tylko pytam, nie pomyśl sobie że coś do ciebie mam
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 16:12   #156
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: data ważności

ja wczoraj kupilam puder prasowany lancome i po odszyfrowaniu okazalo sie, ze wyprodukowano go w 2007. czy moge go uzywac czy mam biec do perfumerii z paragonem o wymiane/zwrot?
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 14:55   #157
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: data ważności

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
ja wczoraj kupilam puder prasowany lancome i po odszyfrowaniu okazalo sie, ze wyprodukowano go w 2007. czy moge go uzywac czy mam biec do perfumerii z paragonem o wymiane/zwrot?
Pudry wytrzymuja zazwyczaj dlugo, wiec ja bym uzywala, ale jesli mozesz go wymienic to czemu nie. Zalezy tez na jak dlugo go bedziesz miala, bo jesli uzywasz sporadycznie, to za jakis czas zacznie byc starawy.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 21:44   #158
MagdaK7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 304
Dot.: data ważności

witam,
prosze o pomoc w rozszyfrowaniu kodu Cacharel: 40EO00
MagdaK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:25   #159
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: data ważności

Wiam dziewczyny,proszę pomoc o rozszyfrowanie kodu Muglera905171.Jak sprawdzam u mnie na datecalculatorze wyskakuje jakiś błąd
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:46   #160
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: data ważności

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Wiam dziewczyny,proszę pomoc o rozszyfrowanie kodu Muglera905171.Jak sprawdzam u mnie na datecalculatorze wyskakuje jakiś błąd
O ile T.Mugler nie zmienil systemu kodowania, to perfumy z maja 2009 roku. Pierwsza cyfra to rok, dwie nastepne miesiac, a 3 ostatnie (prawdopodobnie) nr serii.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
mam problem z odczytaniem kodu z vichy NE 009
wychodzi mi,że krem został wyprodukowany w styczniu tego roku ale ja go kupiłam w grudniu
Wczesniej podano klucz do rozszyfrowania kodow marek nalezacych do L'Oreala. Wg niego twoj krem zostal wyprodukowany 9 stycznia 2008roku. Litera E oznacza 2008 rok.

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2010-02-12 o 21:51
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:27   #161
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Odnowie watek, bo jakies 2 miesiace temu zaczelam uzywac lezacego juz od kilku miesiecy w szufladzie fioletowego cienia. I wczoraj patrze, a z tylu jest data waznosci 2004 rok!!!! Pomijam juz fakt, ze ten cien kupilam jakies 3-4 lata temu ale uzywalam go jakby nigdy nic az do wczoraj przekonana, ze wszystko z nim ok. Ma sliczny kolor, dobrze sie trzyma, nie osypuje sie i zal mi go wyrzucic, ale 6 lat to sporo...
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 08:04   #162
beatap9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Ja używając (nieświadomie) przeterminowanych cieni do powiek i różnych kremików po terminie, nabawiłam się tak okropnej alergii, że borykam się już z nią od pół roku! Nic przyjemnego. Teraz chyba będę pisała na opakowaniu kiedy zaczęłam go używać...
beatap9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:34   #163
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Kremy to trochę inna sprawa..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:41   #164
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Ja się przyznaje że uzyłam pare razy starego już cienia manhattana ale nic mi nie było miał śliczny kolorek, fajnie się mienił i szkoda mi go było
Kremu jeszcze nigdy nie użyłam przeterminowanego, na to zwracam szczególną uwagę i wolę kupować małe pojemności żeby się zużyły

Dziewczyny zużywacie wasze cienie do końca? mi się nigdy nie udaje.. Tak na codzień to maluję oczy tylko jasnym cieniem i czarną kredką, bede musiala kupować tylko te kilka kolorów które używam i to jakieś malutkie (używam przeważnie szarości, czerni, beżu, bieli, złota a innych prawie wogóle)
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2010-03-01 o 18:43
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:47   #165
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Ja nigdy w życiu nie zużyłam cienia do powiek.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:56   #166
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nigdy w życiu nie zużyłam cienia do powiek.


właśnie ja też nie i kupuję różne kolory bo mi się podobają a używam je potem tylko pare razy.. Tak samo mam z błyszczykami także nie zużywam do końca
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:48   #167
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
właśnie ja też nie i kupuję różne kolory bo mi się podobają a używam je potem tylko pare razy.. Tak samo mam z błyszczykami także nie zużywam do końca
Tak ma wiekszosc dziewczyn. Tez jeszcze nigdy nie zuzylam cienia do konca Ale nauczylam sie juz je wyrzucac. Ostatnio robilam porzadki i do kosza poszlo kilkanascie cieni, szminek, podkladow, tuszy i stare blyszczyki. Wiecie jak sie swietnie po tym czulam? Taka... czysta hehe
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 22:06   #168
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

ja też musiałam wyrzucać.. miałam dużo błyszczyków które tak kupiłam a pozniej kolor wogóle mi nie pasował lub inaczej wyglądał na ustach, tak to już jest te kolorki nas kuszą

pozdrowionka
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:31   #169
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: data ważności

Dziewczyny chciałam sprawdzić datę ważności perfum Cacharel i w wątku wyczytałam, ze nalezy rozkodować tak jak kosmetyki Loreala, ale ja mam taki kod UW219S i mi go nie rozkodowuje
Wiecie co jest nie tak?
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 23:47   #170
morelka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Czy nie uważacie trochę ze bzdurą kompletną jest podawanie informacji iż cień jest do zużycia w np 15m od otwarcia?? skad mamy wiedzieć czy ten ceń nie ma np 56m od daty produkcji?? Cienie są jedynym kosmetykiem którego nie boję się używać długo nawet po terminie, zwaszcza cieni sypkich które nie są wypalane tak jak standardowe cienie prasowane, zreszta wiekszość cieni sypkich nie ma nawet daty ważności. nigdy nie zauważyłam żadnej zmiany w konsystencji lub zapachu cienia, ani nawet przy nakładaniu go. Wydaje mi sie ze data waznosci na cienich jest bardziej umowną formą. Niektóre cienie nawet przy dobrej dace ważności niektórym zbrylaja sie na powiekach, to zalezy od naturalnego natłuszczenia skóry, ja pod kazdy cien nakladam puder w kamieniu i kazdy cien trzyma sie idealnie nawet po 12h!!! Odbiegajac od tematu czy ktoraś z was spotkała się z data ważności na orginalnych mrkowych perfumach??

Edytowane przez morelka86
Czas edycji: 2010-04-01 o 23:50
morelka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 01:03   #171
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Ja się nie spotkałam z datą ważności na perfumach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 10:42   #172
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

Na perfumach jest znaczek, zeby zuzyc w ciagu 36 miesiecy od otwarcia. Innej daty nie ma.
Jest tez kod skladajacy sie z kilku cyfr badz liter, ktory mozliwe, ze oznacza date produkcji.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 22:20   #173
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: przeterminowane cienie do powiek

ja używałam kiedyś kilkuletnich cieni avon i nistety ale jęczmień mi się zrobił
teraz używam kilkuletnich cieni inglota i odpukac wszystko o.k.
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 17:39   #174
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: data ważności

Mam obsesje na punkcie swiezosci kosmetykow, zwykle przestaje czegos uzywac jeszcze przed okreslonym terminem. Jezeli jest znaczek 12M, ja wyrzucam kosmetyk juz po 9-10 miesiacach od kupienia. Wybierajac kosmetyki czesto o moim zakupie decyduje fakt jak dlugo kosmetyk moze byc uzywany po otwarciu, poniewaz mam ich bardzo duzo unikam np. kupowania szminek ktore maja znaczek 12M, bo wiem ze przy mojej ilosci koszmetykow do ust nie zuzyje jej w ciagu roku.
Ale do rzeczy, posiadam mineralne cienie do powiek L'oreal. Na opakowaniu nie ma ani terminu waznosci ani tez terminu przydatnosci po otwarciu. Posiadam te cienie od ok. 1,5 roku. Nie zmienily one swojej konsystencji ani zapachu, ale mam watpliwosci czy nadal ich uzywac. Nie mam wiedzy nt kosmetykow mineralnych i zastanawiam sie czy takie kosmetyki nie psuja sie szybciej ?? Przeciez teoretycznie nie posiadaja zadnych konserwantow ....
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:17   #175
paooli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: data ważności

Witam
Na kremie Lancome Sculpturale jest kod: EMB 59139. To znaczy że jaki jest termin ważności? Proszę o pomoc!
paooli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 15:45   #176
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: data ważności

Kochane Wizażanki, kupiłam na Ebay korektor IT stick Benefit. Jego kod to 1L6, nie pasuje mi do odczytu wg 1-ej strony tego forum. Proszę pomóżcie Jaka data produkcji?

Oprócz tego kupiłam (u innego sprzedawcy) ELIZABETH ARDEN SHEER WHITE PRECISION SPOT TREATMENT kod 5AA( 2005-10) oraz tester Elizabeth Arden Flawless Finish Powder Compact kod 4NA(2004-10). Wg kalkulatora kosmetyki mają powyżej 3 lat. Zwróciłam się z tym do sprzedawcy a ona twierdzi, że kosmetyki są świeże na 100%. Że kalkulatory z netu są niewiarygodne, że El. Arden nigdy nie weryfikowała kodów stronom z kalkulatorami oraz że Elizabeth Arden nikomu nie udostępnia sposobu rozszyfrowywania kodów. Jestem zagubiona. Komu wierzyć? Help please
Ostatnio edytowane przez Ania8000; Wczoraj o 16:21 Powód: dopirzyczajenie

I jeszcze to: Elizabeth Arden 5th Avenue Hydrating Cream Cleanser(od innego sprzedawcy), kod L6SA, jakiś dziwny. Wg kalkulatora data produkcji 2006 ale bez podania miesiąca.

Aha, w necie na anglojęzycznych stronach czytałam o dodatku do Ipodów i Iphonów, za parę dolarów, taki dekalkulator, ponoć wiarygodny. Ma go ktoś, żeby mi pomóc?
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:33   #177
marysia1189
Raczkowanie
 
Avatar marysia1189
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: data ważności

Ja jestem bardzo sceptycznie nastawiona do tego całego datecalculatora, za często głupoty w nim wyskakują żebym miała wierzyć. Raz sprawdzałam puder brązujący Pupy, który wyszedł na lato 2009 i wcześniej nie był wogóle produkowany i data wyszła, że został wyprodukowany w 2002 czy w 2003, co było niemożliwe.

Ja dziewczyny sprawdzam tam tylko wtedy kosmetyk jeśli ma nieprzyjemny zapach albo podejrzaną konsystencję, bo stare daty dobrze w nich wychodzą, ale co do najnowszych kodowań kosmetyków już nie bardzo się sprawdza.
marysia1189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 14:25   #178
Offca_
Przyczajenie
 
Avatar Offca_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 19
Dot.: data ważności

Witam nieśmiało wszystkie "Wizażanki"
Z moim pierwszym postem podpinam się pod ten temat i bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu daty farb do włosów Wella Koleston Perfect. Posiadam dwie ww. farby, ale kompletnie nie wiem, czy nadają się do użytku. Na kartonikach są co prawda wybite daty: 11/2011 i 07/2011 , jednak na samych tubkach widnieją kody: L0275145 i L0262378. Szukałam i szukałam, ale niczego nie udało mi się odnaleźć na ten temat (nie wykluczam, że może źle szukałam ). Jeżeli ktoś będzie w stanie mi pomóc, to będę bardzo, ale to bardzo wdzięczna .

Pozdrawiam cieplutko
Offca_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 19:37   #179
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: data ważności

Czy któraś z Was zna okres przydatnosci kosmetyków M.A.C. od daty produkcji? Dokładnie chodzi mi o szminki, cienie, bazy i podklady (nie o czyste pigmenty)
Ostatnio nauczyłam się rozszyfrowywać ich datę produkcji i przejrzałam swoje kosmetyki i okazało się, że produkty kupione przeze mnie (całkiem niedawno) w sklepie firmowym M.A.C. w PL mają nawet ponad 3 lata, najswieższy który mi sprzedali miał ponad rok.... zastanawiam się, czy nie wciskają klientom tu jakiegoś outletu
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:14   #180
dajmontki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 73
Dot.: data ważności

Witam,
Mam pytanie odnosnie mascary.Nabylam Lancome i jak narazie uzylam jej dwa razy(okazyjnie) jako, ze na co dzien efekt jest dla mnie za mocny. Czy jak tusz bedzie lezal zamkniety,nieuzywany przez kilka miesiecy to wyschnie tak samo jakbym go uzywala codziennie ? Czy moge zachowac go na specjalne okazje i bede cieszyla sie nim dluzej ?

Pozdrawiam
dajmontki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-13 12:47:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.