Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-30, 12:43   #4891
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

napisa³am do schwarzkopfa dlaczego maj± same ciep³e odcienie ciekawe co mi odpisz±

pewnie to samo co coca cola jak do nich napisa³am, dlaczego nie ma u nas w sklepach waniliowej coli, napisali mi ¿e badanie rynku nie wykaza³o potrzeby wprowadzenia tego produktu
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 13:21   #4892
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ siostra mi powiedzia³a, ¿e to dekoloryzatory s± t³umacz±c dos³ownie na polski. Mówi, ¿e s± tanie i w sklepach normalnie... A u nas jak nie allegro to tylko gdzie¶ w sklepie fryzjerskim, ach ten nasz zacofany kraj...
Ciesz siê, ¿e masz tam siostrê bo zawsze Ci co¶ mo¿e przys³aæ Chocia¿ najlepiej samej poogl±daæ te kosmetyki.

Na allegro znalaz³am dekoloryzator elgon- tu link do recenzji na kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...r-remover.html
Ciekawa jestem, co by mi z tego wysz³o, ale mam ju¿ zbyt przesuszone w³osy od spodu ¿eby eksperymentowaæ :P
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 13:28   #4893
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
Ciesz siê, ¿e masz tam siostrê bo zawsze Ci co¶ mo¿e przys³aæ Chocia¿ najlepiej samej poogl±daæ te kosmetyki.

Na allegro znalaz³am dekoloryzator elgon- tu link do recenzji na kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...r-remover.html
Ciekawa jestem, co by mi z tego wysz³o, ale mam ju¿ zbyt przesuszone w³osy od spodu ¿eby eksperymentowaæ :P
ja Ci z rêk± na sercu mogê poleciæ dekoloryzator Renee Blanche... mi w ogóle nie zniszczy³ w³osów... zreszta poszukaj w recenzjach
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 14:31   #4894
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 201
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja Ci z rêk± na sercu mogê poleciæ dekoloryzator Renee Blanche... mi w ogóle nie zniszczy³ w³osów... zreszta poszukaj w recenzjach
A na jaki kolor k³ad³a¶ dekoloryzator ? Równo z³apa³ ,nie ¶ciemnia³y Ci pó¼niej w³osy? Przepraszam za tyle pytañ, ale tak czytam i czytam i wychodzi na to ,¿e nie do konca warto kupowaæ dekoloryzator.
magne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 15:15   #4895
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

zdjêcie przed dekoloryzacja... do³aczam tu a resztê (zdj chwile po dekoloryzacji i po farbie tutaj post 1906
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=64

aaaa i ogólnie ten kolor na tym zdjêciu jest po prawie 4 miesi±cach wyp³ukiwania (od ucha) bo odrosty robi³am, ¿eby nie wygl±daæ jak d.e.b.i.l
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05553.jpg (183,1 KB, 49 za³adowañ)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-07-30 o 15:17
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 15:47   #4896
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja Ci z rêk± na sercu mogê poleciæ dekoloryzator Renee Blanche... mi w ogóle nie zniszczy³ w³osów... zreszta poszukaj w recenzjach
Jaki ognisty rudy po dekoloryzacji! Mo¿e kiedy¶ siê zdecydujê
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 16:53   #4897
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
napisa³am do schwarzkopfa dlaczego maj± same ciep³e odcienie ciekawe co mi odpisz±

pewnie to samo co coca cola jak do nich napisa³am, dlaczego nie ma u nas w sklepach waniliowej coli, napisali mi ¿e badanie rynku nie wykaza³o potrzeby wprowadzenia tego produktu
Ciekawe na kim te badania robili? Szkoda tylko ¿e jak wprowadzaj± co¶ okresowo np limitowana fanta na lato to idzie jak woda. A tu niby nie lubimy waniliowej coli. Swoj± droga jest bardzo dobra Ja tam lubiê tak± chemiê.

Moja siostra powiedzia³a, ¿e ten dekoloryzator co ma mi przywie¼æ to trzeba sobie wybraæ wzglêdem odcienia jaki chcesz uzyskaæ. Ona kiedy¶ z czarnego jak wêgiel na czê¶ci w³osów chcia³a mieæ taki jaskrawy ró¿ i mia³a. To ja jej powiedzia³am o jasnym br±zie, ¿e taki odcieñ chcia³abym uzyskaæ ze swojego ciemnego br±zu. No i zobaczymy bo juz sie pakuje do wyjazdu i za tydzieñ przyje¿d¿a! Nie mogê siê doczekaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-30 o 16:57
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 17:41   #4898
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

nie wiem czy wybralam dobry watek, ale ...
moj naturalny kolor wlosow to jasny braz, niestety rok temu bylam ponad 3 miesiace na cyprze i wlosy mi strasznie siê rozjasnily.
widac na zdjêciach wlasnie te jasne pasemka (a w zasadzie rudawe?)
chcialabym miec bardziej jednoloty kolor wlosow...
czy da sie powrocic do mojego naturalnego koloru bez inwazyjnego farbowania? (mam cienkie i delikatne wlosy..)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0581.jpg (26,1 KB, 36 za³adowañ)
Symetria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 18:20   #4899
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki ognisty rudy po dekoloryzacji! Mo¿e kiedy¶ siê zdecydujê
hehehe ognisty ognisty ale trzeba by³o od razu farbê nak³adaæ, ¿eby unikn±æ ciemnienia w³osów
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 19:06   #4900
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe na kim te badania robili? Szkoda tylko ¿e jak wprowadzaj± co¶ okresowo np limitowana fanta na lato to idzie jak woda. A tu niby nie lubimy waniliowej coli. Swoj± droga jest bardzo dobra Ja tam lubiê tak± chemiê.

Moja siostra powiedzia³a, ¿e ten dekoloryzator co ma mi przywie¼æ to trzeba sobie wybraæ wzglêdem odcienia jaki chcesz uzyskaæ. Ona kiedy¶ z czarnego jak wêgiel na czê¶ci w³osów chcia³a mieæ taki jaskrawy ró¿ i mia³a. To ja jej powiedzia³am o jasnym br±zie, ¿e taki odcieñ chcia³abym uzyskaæ ze swojego ciemnego br±zu. No i zobaczymy bo juz sie pakuje do wyjazdu i za tydzieñ przyje¿d¿a! Nie mogê siê doczekaæ.
O ja, ale fajna sprawa! Ciekawe, czy niszczy w³osy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
hehehe ognisty ognisty ale trzeba by³o od razu farbê nak³adaæ, ¿eby unikn±æ ciemnienia w³osów
Ja bym siê przerazi³a po takim efekcie, teraz siê nie wczytywa³am zbytnio w opisy, ale "Przywraca wyj¶ciowy kolor w³osów bez naruszania ich struktury" mo¿e wprowadziæ w b³±d :P
Cytat:
Napisane przez Symetria Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem czy wybralam dobry watek, ale ...
moj naturalny kolor wlosow to jasny braz, niestety rok temu bylam ponad 3 miesiace na cyprze i wlosy mi strasznie siê rozjasnily.
widac na zdjêciach wlasnie te jasne pasemka (a w zasadzie rudawe?)
chcialabym miec bardziej jednoloty kolor wlosow...
czy da sie powrocic do mojego naturalnego koloru bez inwazyjnego farbowania? (mam cienkie i delikatne wlosy..)
Nie znam siê zbytnio, ale chyba rozja¶nionych w³osów nie przyciemnisz równomiernie bez farbowania, mo¿esz spróbowaæ szamponetki, tylko ¿e do¶æ szybko siê zmywa. I jak ju¿ szamponetka- to podobno palette nie jest polecana
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:29   #4901
Messuah
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 893
Smile Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kobitki uzywalyscie moze ten kolor ?

mam jasny blond i zastanawiam sie co wyjdzie jak zastosuje t± farbke ?

Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farbka.jpg (18,5 KB, 40 za³adowañ)
Messuah jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 08:04   #4902
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka¿ wiadomo¶æ
kobitki uzywalyscie moze ten kolor ?

mam jasny blond i zastanawiam sie co wyjdzie jak zastosuje t± farbke ?

To znaczy jaki jasny blond? Rozja¶niane w³osy czy naturalne? Rozja¶niane mog± wyj¶æ ciemno i farba szybko sie zmyje zostawiaj±c nieciekawy efekt. Na pierwsze farbowanie rozja¶nianych szkoda pieniêdzy na drog± farbê bo po dwóch tygodniach mo¿esz ju¿ jej nie mieæ (podajê na w³asnym przyk³adzie). Do tego jak masz ch³odny blond i po³o¿ysz ciep³y br±z mo¿esz mieæ zielon± po¶wiatê szczególnie przy wymywaniu siê farby (to te¿ podajê na w³asnym przyk³adzie).
Je¶li masz naturalne to tu za bardzo nie pomogê. Na pewno producenci ciemnych odcieni nie polecaj± ich do jasnych w³osów. Nale¿y stopniowo przyciemniaæ. No ale nie ka¿da z nas lubi czekaæ
Jak dla mnie na naturalnych w³osach mo¿e wyj¶æ ja¶niej i bardziej rudo bo to bardzo ciep³y odcieñ. Zreszt± ciê¿ko mi oceniaæ bo nie stosowa³am i nie stosujê Loreala. Mi³o¶niczk± drogich farb nie jestem wiêc mogê poleciæ Ci Joannê Multi Cream. Super w³osy po niej s±, takie miêkkie i b³yszcz±ce. Moje suche blond w³osy nieudanie parê razy farbowane na ciemno zrobi³a takie miêciutkie. Pamiêtaj nie zawsze drogie znaczy lepsze - ale to tak ode mnie

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
O ja, ale fajna sprawa! Ciekawe, czy niszczy w³osy.
wiesz moja siostra regularnie co¶ przy w³osach robi tymi dekoloryzatorami i nie zauwa¿y³am nic niepokoj±cego poza koñcówkami przesuszonymi ale to chyba raczej od farb. Zreszt± przy ka¿dej chemii na w³osy koñcówki siê wysuszaj±. Dlatego ostatnio nie k³adê na same koñce farby chyba nie d³ugo bêdê mia³a ombre hair

A i jeszcze co do ostatnio u¿ytego Syossa Mixing Colors. Nie min±³ tydzieñ a ja prawie nie mam ju¿ koloru z tej farby tylko kasztanowy br±z Joanny mi wyszed³. W³osy my³am 3 razy! To ja tu odk³ada³am pieni±dze na t± farbê co cen± nie kusi i po tygodniu zmy³a siê jak szamponetka?! Kaszana...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-31 o 08:10
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-31, 10:12   #4903
Messuah
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 893
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mam jasny blond cos w stylu "truskowkowy blond" jest to raczej ciep³y odcien, swoje wlasne wloski mam raczej ciemne takie myszowate

szukam farbki tak zeby uzyskac ciepla czekolade
Messuah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-31, 12:49   #4904
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

wiesz moja siostra regularnie co¶ przy w³osach robi tymi dekoloryzatorami i nie zauwa¿y³am nic niepokoj±cego poza koñcówkami przesuszonymi ale to chyba raczej od farb. Zreszt± przy ka¿dej chemii na w³osy koñcówki siê wysuszaj±. Dlatego ostatnio nie k³adê na same koñce farby chyba nie d³ugo bêdê mia³a ombre hair

A i jeszcze co do ostatnio u¿ytego Syossa Mixing Colors. Nie min±³ tydzieñ a ja prawie nie mam ju¿ koloru z tej farby tylko kasztanowy br±z Joanny mi wyszed³. W³osy my³am 3 razy! To ja tu odk³ada³am pieni±dze na t± farbê co cen± nie kusi i po tygodniu zmy³a siê jak szamponetka?! Kaszana...
Dobry pomys³ z tym pomijaniem koñcówek przy farbowaniu
Mi siê chyba jaki¶ garnier wyp³uka³ ca³kowicie kiedy¶, ale to dobrze, bo kolor wyszed³ prawie czarny. Z kole¿ank± rozmawia³am i jej te¿ ca³kiem zszed³ z w³osów :P
Znalaz³am w tym w±tku Twoje zdjêcia z orzechowym i kasztanowym br±zem Joanny. Dobrze widzê, ¿e orzechowy by³ ja¶niejszy?

Btw w³a¶nie z orzechowym br±zem na w³osach siedzê, ale szamponetk±
I zorientowa³am siê w tej chwili, ¿e nie sprawdzi³am godziny, kiedy j± na³o¿y³am
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:29   #4905
chocolate88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj.¦wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 70
Question Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

drogie dziewczyny!!
potrzebujê jak±s farbe w odcieniach chlodnego br±zu (w ostatecznosci cieplego) loreala byle z takich ciemniejszych. moze ktoras z was uzywa i moglaby wstawic fotke swiezo umalowanych wlosow i podac rodzaj farby i nr koloru. moze uda mi sie wybrac cos )
chocolate88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:07   #4906
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez chocolate88 Poka¿ wiadomo¶æ
drogie dziewczyny!!
potrzebujê jak±s farbe w odcieniach chlodnego br±zu (w ostatecznosci cieplego) loreala byle z takich ciemniejszych. moze ktoras z was uzywa i moglaby wstawic fotke swiezo umalowanych wlosow i podac rodzaj farby i nr koloru. moze uda mi sie wybrac cos )
O ch³odnym to chyba najwiêcej tutaj wiedz±:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753
Ch³odnych drogeryjnych ciê¿ko szukaæ u nas chyba jedyny co znam to Palette: http://www.palette.pl/nasze-produkty...opielaty-braz/ i podobno ³adnie wychodzi

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka¿ wiadomo¶æ
mam jasny blond cos w stylu "truskowkowy blond" jest to raczej ciep³y odcien, swoje wlasne wloski mam raczej ciemne takie myszowate

szukam farbki tak ¿eby uzyskaæ ciep³± czekoladê
Zieleñ ci raczej nie wyjdzie a co do Loreala siê nie znam Ale mo¿e warto spróbowaæ a jak boisz siê zbyt ciemnego odcienia trzymaj krócej niz zaleca producent
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:13   #4907
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Elph Poka¿ wiadomo¶æ
O ja, ale fajna sprawa! Ciekawe, czy niszczy w³osy.


Ja bym siê przerazi³a po takim efekcie, teraz siê nie wczytywa³am zbytnio w opisy, ale "Przywraca wyj¶ciowy kolor w³osów bez naruszania ich struktury" mo¿e wprowadziæ w b³±d :P

Nie znam siê zbytnio, ale chyba rozja¶nionych w³osów nie przyciemnisz równomiernie bez farbowania, mo¿esz spróbowaæ szamponetki, tylko ¿e do¶æ szybko siê zmywa. I jak ju¿ szamponetka- to podobno palette nie jest polecana
kurde myslalam ze moze jakism tonerem u fryz. da sie cos zrobic, ale strasznie sie boje farbowania chce tylko miec rownomierny kolor taki jaki byl wczesniej
Symetria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:32   #4908
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka¿ wiadomo¶æ
kurde myslalam ze moze jakism tonerem u fryz. da sie cos zrobic, ale strasznie sie boje farbowania chce tylko miec rownomierny kolor taki jaki byl wczesniej
Mo¿e siê da Jak pisa³am- za bardzo siê nie znam. Kiedy¶ polecono mi toner na och³odzenie koloru ale nie znalaz³am zbyt wiele informacji na ten temat i zrezygnowa³am.
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:01   #4909
frotka22
Przyczajenie
 
Avatar frotka22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

witajcie
mam taki dylemat - farbowa³am w³osy CASTINGIEM mro¼ne trufle ale jako ¿e mam du¿o siwych w³osów chcia³abym czym¶ jednak mocniejszym i pokrywaj±cym siwulce stad moje pytanie
która z farb bêdzie zbli¿ona kolorem do 513 a najlepiej taka sama :P
bêdê bardzo bardzo wdziêczna za pomoc
frotka22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 20:26   #4910
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe na kim te badania robili? Szkoda tylko ¿e jak wprowadzaj± co¶ okresowo np limitowana fanta na lato to idzie jak woda. A tu niby nie lubimy waniliowej coli. Swoj± droga jest bardzo dobra Ja tam lubiê tak± chemiê.
dok³adnie jest tak pyszna, ¿e warta jest tych 7z³ za litr
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-31, 21:08   #4911
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie jest tak pyszna, ¿e warta jest tych 7z³ za litr
Ja znalaz³am za 6z³
Ale pamiêtam jak kiedy¶ p³aci³am w Piotrze i Pawle 8z³ za 2 litry.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-07-31 o 21:10
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-01, 08:18   #4912
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
zdjêcie przed dekoloryzacja... do³aczam tu a resztê (zdj chwile po dekoloryzacji i po farbie tutaj post 1906
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=64

aaaa i ogólnie ten kolor na tym zdjêciu jest po prawie 4 miesi±cach wyp³ukiwania (od ucha) bo odrosty robi³am, ¿eby nie wygl±daæ jak d.e.b.i.l
Jaki rudy Fajne s± te¿ takie jasne br±zy Gdybym nie ba³a siê o swoje w³osy, to bym u¿y³a dekoloryzatora.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-01, 09:49   #4913
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez frotka22 Poka¿ wiadomo¶æ
witajcie
mam taki dylemat - farbowa³am w³osy CASTINGIEM mro¼ne trufle ale jako ¿e mam du¿o siwych w³osów chcia³abym czym¶ jednak mocniejszym i pokrywaj±cym siwulce stad moje pytanie
która z farb bêdzie zbli¿ona kolorem do 513 a najlepiej taka sama :P
bêdê bardzo bardzo wdziêczna za pomoc
wstaw fotki, bo w³a¶nie zastanawiam siê nad tym kolorem ;p

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki rudy Fajne s± te¿ takie jasne br±zy Gdybym nie ba³a siê o swoje w³osy, to bym u¿y³a dekoloryzatora.
hehehe ju¿ nie mam tego jasnego br±zu... wracam do ciemnych
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 16:42   #4914
kasia88155
Przyczajenie
 
Avatar kasia88155
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 19
Czekoladowy lub orzechowy br±z

Hej dziewczyny! Chce sobie zafarbowaæ w³osy na czekoladowy albo orzechowy br±z i nie mogê siê zdecydowaæ, bo bojê siê ze mi wyjdzie ciemny kolor, a moje w³osy s± ciemno br±zowe i jeszcze nie farbowane. Pochwalcie siê jakimi farbami malowa³y¶cie i jakie by³y efekty)
i czy szybko siê zmy³a i jakie s± po niej w³osy

Edytowane przez kasia88155
Czas edycji: 2011-08-02 o 16:48
kasia88155 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 16:49   #4915
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czekoladowy lub orzechowy br±z

Cytat:
Napisane przez kasia88155 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! Chce sobie zafarbowaæ w³osy na czekoladowy albo orzechowy br±z i nie mogê siê zdecydowaæ, bo bojê siê ze mi wyjdzie ciemny kolor, a moje w³osy s± ciemno br±zowe i jeszcze nie farbowane. Pochwalcie siê jakimi farbami malowa³y¶cie i jakie by³y efekty)
ja farbowa³am czekoladowym br±zem joanny,oraz orzechowym br±zem joanny.Orzechowy mi siê nie podoba³ bo zmywa³ mi siê na rudo,a Czekoladowy wyszed³ bardzo ³adny.Ale uprzedzam-ciemny.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 17:10   #4916
kasia88155
Przyczajenie
 
Avatar kasia88155
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Czekoladowy lub orzechowy br±z

bardzo ciemny wyszed³?? bo ja mam ciemny br±z
kasia88155 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 17:39   #4917
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej Mój br±z po miesi±cu spra³ siê do takiego ja¶niutkiego:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0584 [1600x1200].jpg (17,6 KB, 50 za³adowañ)
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 18:23   #4918
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Mój br±z po miesi±cu spra³ siê do takiego ja¶niutkiego:
a czym malowa³a¶??? bo szukam i szukam tego kolorku i nie mogê znale¼æ

a u mnie ten z³oty blask znowu siê wybija na 1 plan... nie wiem czym pofarbowaæ ¿eby siê tego pozbyæ... my¶la³am mo¿e o jakim¶ mro¼nym castingu (jak s±dzicie????) albo ta mleczna czekolada z Joanny...
wiem czeka na mnie w szafce orzechowy br±z i naturalny blond, ale obawiam siê,¿e po zmieszaniu tych farbek te¿ bêdê mia³a ten poblask a tak pofarbowa³abym 2 razy czym¶ ch³odnym a potem dopiero t± mieszank±...
albo zaryzykowaæ... kurka wodna... nie wiem...

a w ogóle co tu tak cicho
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 18:37   #4919
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

To ja "pochwalê" siê swoim kolorem.
W³osy farbowane 2 godziny temu, jeszcze lekko wilgotne.
Farba Syoss - Czekoladowy br±z

Na opakowaniu z³ocisty, na g³owie bardziej ch³odny
Nie o taki efekt mi chodzi³o, zupe³nie nie o taki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PICT3636.jpg (98,1 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT3637.jpg (62,9 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT3638.jpg (41,0 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT3641.jpg (56,4 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: gif fd613_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_7eb03519d576740c60bbd456917f7bf9.gif (57,5 KB, 44 za³adowañ)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 18:47   #4920
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
To ja "pochwalê" siê swoim kolorem.
W³osy farbowane 2 godziny temu, jeszcze lekko wilgotne.
Farba Syoss - Czekoladowy br±z

Na opakowaniu z³ocisty, na g³owie bardziej ch³odny
Nie o taki efekt mi chodzi³o, zupe³nie nie o taki
hm... moim zdaniem bêdzie Ci siê zmywa³ i z ka¿dym myciem bêdzie cieplejszy....
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.