Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 10:31   #2941
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj ten Loreal, wszystkich nas w końcu wykupi
Tak sobie o tych różnych kłopotach z Phenome i innymi - myślałam i wymyśliłam - że taki jest ten świat, niestety
L'oreal jest już niestety wszędzie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon - podziwiam Twoją konsekwencję, naprawdę
Nie ma wcale czego podziwiać To jest silniejsze ode mnie, jak walczyć o coś, od czego miałyby zależeć losy ziemi i wszystkich ludzi Dziwią mnie tyle reakcję niektórych ludzi kiedy przypadkiem dowiadują się o moim podejściu do nietestowania Patrzą jakbym nagle zmieniła się w ufoludka

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
caameroon, anakazar AOK to firma dostępna tylko w Niemczech (swoją drogą nie wiem, jak ten krem się zaplątał w polskim tk maxx). Cała seria BIO ma certyfikat ecocert. Krem dopiero zaczęłam używać, jest bezzapachowy, przyjemny w użyciu, póki co podoba mi się.

anula maska organique ma niefajne: butylene glycol, methylisothiazolinone. W naturalnych kosmetykach nie powinno ich być.

Co do TBS - poza jedną linią do pielęgnacji twarzy z ecocert nie widzę tam nic naturalnego.
To niespodzianka, taki kremik się w polskim tk maxx zaplątał Tym lepiej dla Ciebie Mam nadzieję, że kremik będzie Ci służył

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, maska pachnie guaraną, przynajmniej tak mi sie wydaje, bo nigdy nie wąchałam prawdziwej guarany Słodkawy, ale bardzo swieży zapach - sliczny Włosy fajnie sie po niej rozczesują, zobaczymy jutro co z obciążaniem i jak włosy będa wygladały po wysuszeniu.

No zmartwiłaś mnie.... W mojej książce obydwa składniki są na żółto, więc uznałam, ze są tolerowane....
Obie maseczki jak widać pachną obłędnie (są perfumowane ) Czekam na dalsze relacje

Coś się jednak w nich brzydkiego zaplątało Na to organique trzeba bardzo uważać

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Testuję dziś z próbki fluid L'occitane z oliwką, ten z serii z ecocertem. Faajny, bardzo mi się podoba lekkość, nawilżenie i delikatna powłoczka na skórze, ale 120 zł to chyba nie jest wart..
Fluid w sensie krem?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do organique. Ale ja nie dałam rady opierać sie zachwytom dziewczyn nad maską - słaba jestem!

A maska energizing jest super - wysuszyłam włosy, są takie śliskie, ładnie się ułożyły, pieknie pachną i cudnie błyszczą!!!
Czyli też jest super No ładnie, ich maseczki chyba już tak maja z ta cudownością Ciesze się strasznie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 10:38   #2942
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

To będę miała na uwadze ten szamponik Dzięki A co chcesz uzyskać stosując to mleczko? Chodzi tylko o nawilżenie czy jest coś jeszcze? Czekam na dalsze wrażenia
Zgodnie z opisem na stronie - to silnie działające, przyjazne dla skóry, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne mleczko pomaga zwalczać infekcje i przyspiesza gojenie. Ostatnio powyskakiwało mi kilka niespodzianek, liczę na szybsze ich znikanie.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość

a ja mam nadzieję, że wyrobią się z przesyłką do piątku
Do tej pory realizacja w toku, świetnie, ostatni mój zakup w tym sklepie
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 10:40   #2943
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do organique. Ale ja nie dałam rady opierać sie zachwytom dziewczyn nad maską - słaba jestem!

A maska energizing jest super - wysuszyłam włosy, są takie śliskie, ładnie się ułożyły, pieknie pachną i cudnie błyszczą!!!
No ja też chętnie kupię sobię tę maskę gdy gdzieś ją dorwę Doskonale Cię rozumiem Aniu
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Fluid w sensie krem?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------
Tak o taki:
http://pl.loccitane.com/organiczny-f...3505,45182.htm
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 10:41   #2944
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Przyszła ma paczka JMO,oczywiście próbki gratis nie dostałam

Szukam daty nadania i zabijcie mnie,ale nigdzie nie maChyba,że straciłam umiejętność czytania albo oślepłam

Patrzę na tą kopertę z każdej strony i u mnie nie ma daty

Jest tylko nabity napis priorytet i pod nim jest coś tak rozmazanego,że nie wiadomo co tam zostało wybite.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-10-06 o 10:42
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 10:41   #2945
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, że to triglicerydy poszczególnych kwasów tłuszczowych
Czyli to co lubimy
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 11:10   #2946
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

To ja tez sie musze poskarzyc na JMO. 29 zamowilam próbki Zaplacilam przez dotpay Mam wplate zaksiegowana na koncie Napisalam do nich kiedy mam sie spodziewac przesylki. Odpisali ze nie maja wplaty i skoro zaplacilam to powinnam się z dotpay skontaktowac i wyjasnic sprawe.JA? To przeciesz oni taka opcje udostepnili na stronie. Firma u mnie skreslona. Pierwszy raz coś takiego mi sie przytrafilo a zakupy robie glownie przez internet.
Przepraszam za forme wpisu ale pisze z telefonu
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 11:25   #2947
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A oto moje stare i nowe skarby z JMO
Od lewej:

1. Shine On, który bardzo lubię i którego recenzji nadal nie mam czasu poczynić.
2. Krople nawilżające - bardzo fajna pielęgnacja bez chemii.
3. Nowo zakupiona kuracja na objętość - mam nadzieję, że zadziała, oby!
4. Nowa odżywka Citrus i Neroli - moja ukochana
5. Prawie zdenkowana już odżywka, jak powyżej, czyli Citrus i Neroli
6. Szampon do włosów suchych Wieczorny Pierwiosnek, na wykończeniu.
7. Maseczka z glinką marokańską - mój nowy nabytek, ciekawam jej bardzo.

Kosmetyki do włosów Tigi Love Peace, które bardzo lubię:

1. Szampon nawilżający.
2. Odżywka nawilżająca ze spłukiwaniem.
3. Odżywka bez spłukiwania.
Natka

daj znac jak maseczka z glinką marokańską

a tigi jestem róniez zainteresowana

Ankazar ale masz agentke kocice my mamy bojownika i jak mu daje jeść to tłucze sie w ściane akwarium, nadyma sie no bić mnie chce skbany a ja mu suszone robaczki daje...

masz JMO ?


wczoraj wieczorem użyłam odżywki JOM z rozmarynem - nie susze włosów i nie układam bo sa mocno falowane i same sie robią. odzywka pachnie mocno miętą, dziś włosy są świeże, nawilzone, ukłądaja sie bdb.
ale i tak najukochańsza jest organique anti age
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 12:24   #2948
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Nie ma wcale czego podziwiać To jest silniejsze ode mnie, jak walczyć o coś, od czego miałyby zależeć losy ziemi i wszystkich ludzi Dziwią mnie tyle reakcję niektórych ludzi kiedy przypadkiem dowiadują się o moim podejściu do nietestowania Patrzą jakbym nagle zmieniła się w ufoludka





Obie maseczki jak widać pachną obłędnie (są perfumowane ) Czekam na dalsze relacje

Coś się jednak w nich brzydkiego zaplątało Na to organique trzeba bardzo uważać



Czyli też jest super No ładnie, ich maseczki chyba już tak maja z ta cudownością Ciesze się strasznie
A co w tym dziwnego, że nie chcesz uzywać kosmetyków, z powodu których jakies bogu ducha winne zwierzęta były meczone, maltretowane, albo oślepły...... Tylko podziwiać i szanować takie podejście.

Maska naprawdę fajna wprawdzie nie ta, co chciałam , ale jestem zadowolona. A poniewaz jest dla włosów przetłuszczających sie u nasady to może nawet lepsza dla mnie A uważac na nich trzeba bardzo - na przykład ten szampon, co dostałam jego próbkę miał sls niby te produkty z serii naturals nie maja pegów, silikonu, parabenów, parafiny, syntetycznych detergentów i takich tam..... ale chyba nie wszystkich to dotyczy - ogladałam masło do ciała tez z serii energizing (ze względu na zapach) i wydaje mi się, że tam parabenów całkiem sporo było
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
To ja tez sie musze poskarzyc na JMO. 29 zamowilam próbki Zaplacilam przez dotpay Mam wplate zaksiegowana na koncie Napisalam do nich kiedy mam sie spodziewac przesylki. Odpisali ze nie maja wplaty i skoro zaplacilam to powinnam się z dotpay skontaktowac i wyjasnic sprawe.JA? To przeciesz oni taka opcje udostepnili na stronie. Firma u mnie skreslona. Pierwszy raz coś takiego mi sie przytrafilo a zakupy robie glownie przez internet.
Przepraszam za forme wpisu ale pisze z telefonu
Klapa!!! Twoje wkurzenie absolutnie zrozumiałe!
Kurcze, a tak miało być cudnie z jmo - promocja promocją, ale nie była ona az tak duża, żeby zrekompensować wszystkie ich wpadki. I to wpadki bardzo skumulowane w czasie i ilości...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 12:34   #2949
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
To ja tez sie musze poskarzyc na JMO. 29 zamowilam próbki Zaplacilam przez dotpay Mam wplate zaksiegowana na koncie Napisalam do nich kiedy mam sie spodziewac przesylki. Odpisali ze nie maja wplaty i skoro zaplacilam to powinnam się z dotpay skontaktowac i wyjasnic sprawe.JA? To przeciesz oni taka opcje udostepnili na stronie. Firma u mnie skreslona. Pierwszy raz coś takiego mi sie przytrafilo a zakupy robie glownie przez internet.
Przepraszam za forme wpisu ale pisze z telefonu
Nie wiem kto tam pracuje, ale ewidentnie ma kuku. I to spore. Przypomina mi się sytuacja u szewca, gdy po ponad tygodniu czekania na wymianę fleków Pani powiedziała mi, że jeszcze nie zrobione i mogę iść poprosić szewca, żeby zrobił na jutro. Ja mam iść prosić żeby facet, któremu za to płacę wykonał swoją pracę. Znalazłam innego szewca.

Dziewczyny czy któraś mądra głowa zerknie na składy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy-i-oczu.html

http://smieti.blogspot.com/2011/06/c...zajacy-99.html
http://smieti.blogspot.com/2011/06/c...ajacy-24h.html
Krem i tonik miałam jakiś czas temu, lubiłam bardzo i chętnie dowiem się więcej o ich naturalności
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:04   #2950
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Nie wiem kto tam pracuje, ale ewidentnie ma kuku. I to spore. Przypomina mi się sytuacja u szewca, gdy po ponad tygodniu czekania na wymianę fleków Pani powiedziała mi, że jeszcze nie zrobione i mogę iść poprosić szewca, żeby zrobił na jutro. Ja mam iść prosić żeby facet, któremu za to płacę wykonał swoją pracę. Znalazłam innego szewca.

Dziewczyny czy któraś mądra głowa zerknie na składy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy-i-oczu.html

http://smieti.blogspot.com/2011/06/c...zajacy-99.html
http://smieti.blogspot.com/2011/06/c...ajacy-24h.html
Krem i tonik miałam jakiś czas temu, lubiłam bardzo i chętnie dowiem się więcej o ich naturalności
I nie skorzystałas z możliwości osobistego uproszenia szewca?????? Taka okazja

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Wiecie, odkąd jestem dumną posiadaczką pędzla i różu mam manię przygladania sie wszystkim kobietom i obserwowania, w jaki sposób one tego cudu kosmetycznego używają Wlepiam gały w kobiety w autobusach, na ulicy, w sklepach, w telewizji...... A potem jak ja próbuje powtórzyć to co one miały na twarzach to mi wychodzi tak sobie ale nie zniechęcam sie i próbuję dalej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:13   #2951
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I nie skorzystałas z możliwości osobistego uproszenia szewca?????? Taka okazja

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Wiecie, odkąd jestem dumną posiadaczką pędzla i różu mam manię przygladania sie wszystkim kobietom i obserwowania, w jaki sposób one tego cudu kosmetycznego używają Wlepiam gały w kobiety w autobusach, na ulicy, w sklepach, w telewizji...... A potem jak ja próbuje powtórzyć to co one miały na twarzach to mi wychodzi tak sobie ale nie zniechęcam sie i próbuję dalej
Mogłam napisać podanie i dołączyć 3 zdjęcia z oficjalną prośbą
Próbuj próbuj Aniu Ja znalazłam kilka linków dla Ciebie, dobrze że napisałaś tego posta, bo zupełnie zapomniałam
http://urodaizdrowie.pl/jak-nakladac...ie_twarzy.html
http://najlepsza✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/index....d=65&Itemid=76

__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 13:19   #2952
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Moje ostatnie zakupy:
- olejek różany do kąpieli (skończył mi się olejek lawendowy z Naturally Thinking, i na wyczerpaniu jest olej jojoba, który też dolewam do kąpieli - perełki olejków pływają po wodzie, ale gdy się zanurzymy w kąpieli to wszystkie przyczepiają się do ciała)
- odżywka jojoba, do której zawsze będę wracała
- balsam do ust z kitem pszczelim - bardzo szybko się wchłania, nie zostawia klejącego filtru na ustach
- najdroższy szampon, jaki miałam w życiu (ponad 50zł), ale mam nadzieję, że będzie nawilżał porządnie, jak obiecuje producent; ma dziwny zapach - podobny do farby do włosów
- lawendowa odżywka do włosów - bardzo lekka, włosy są bardzo delikatne po niej.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:24   #2953
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dla so
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy któraś mądra głowa zerknie na składy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy-i-oczu.html
Ja nie jestem mądra, ale wg mnie za dużo chemii i parfum za wysoko w składzie. Dla siebie na pewno bym nie kupiła.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:33   #2954
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mogłam napisać podanie i dołączyć 3 zdjęcia z oficjalną prośbą
Próbuj próbuj Aniu Ja znalazłam kilka linków dla Ciebie, dobrze że napisałaś tego posta, bo zupełnie zapomniałam
http://urodaizdrowie.pl/jak-nakladac...ie_twarzy.html
http://najlepsza✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/index....d=65&Itemid=76

O, jak miło z Twojej strony - bardzo dziękuję
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29816195]Moje ostatnie zakupy:
- olejek różany do kąpieli (skończył mi się olejek lawendowy z Naturally Thinking, i na wyczerpaniu jest olej jojoba, który też dolewam do kąpieli - perełki olejków pływają po wodzie, ale gdy się zanurzymy w kąpieli to wszystkie przyczepiają się do ciała)
- odżywka jojoba, do której zawsze będę wracała
- balsam do ust z kitem pszczelim - bardzo szybko się wchłania, nie zostawia klejącego filtru na ustach
- najdroższy szampon, jaki miałam w życiu (ponad 50zł), ale mam nadzieję, że będzie nawilżał porządnie, jak obiecuje producent; ma dziwny zapach - podobny do farby do włosów
- lawendowa odżywka do włosów - bardzo lekka, włosy są bardzo delikatne po niej.[/QUOTE]
Ty zawsze masz fajne rzeczy!
przez Ciebie kupiłam szampon faith in nature z rozmarynem- jeszcze nie używałam, ale wiążę z nim duże nadzieje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:51   #2955
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ty zawsze masz fajne rzeczy!
przez Ciebie kupiłam szampon faith in nature z rozmarynem- jeszcze nie używałam, ale wiążę z nim duże nadzieje
Szamponu Faith in Nature jeszcze nie miałam żadnego. Jak przetestujesz, to daj znać jak się sprawuje.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:57   #2956
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś mądra głowa zerknie na składy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy-i-oczu.html

http://smieti.blogspot.com/2011/06/c...zajacy-99.html
http://smieti.blogspot.com/2011/06/c...ajacy-24h.html
Krem i tonik miałam jakiś czas temu, lubiłam bardzo i chętnie dowiem się więcej o ich naturalności
gayenka za mocno tez się nie znam ale wygląda , że ma silikony .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 14:37   #2957
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

JMO znalazlo moja wplate. Ciekawe ile bym czekala gdybym im o sobie nie przypomniala :/
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:22   #2958
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiecie, odkąd jestem dumną posiadaczką pędzla i różu mam manię przygladania sie wszystkim kobietom i obserwowania, w jaki sposób one tego cudu kosmetycznego używają Wlepiam gały w kobiety w autobusach, na ulicy, w sklepach, w telewizji...... A potem jak ja próbuje powtórzyć to co one miały na twarzach to mi wychodzi tak sobie ale nie zniechęcam sie i próbuję dalej
Kochana,lepiej znajdż sobie jedną do obserwowania,najlepiej jakąś ekstralaskę z TV o podobnym typie urody Żeby Ci się nie zamąciło w głowie

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Gayenka jakby co,to TU słownik rozszyfrowujący nazwy z INCI pod linkiem encyklopedia nazwy alfabetycznie ułożone.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-10-06 o 15:23
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:33   #2959
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Zgodnie z opisem na stronie - to silnie działające, przyjazne dla skóry, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne mleczko pomaga zwalczać infekcje i przyspiesza gojenie. Ostatnio powyskakiwało mi kilka niespodzianek, liczę na szybsze ich znikanie.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------



Do tej pory realizacja w toku, świetnie, ostatni mój zakup w tym sklepie
Ja też w Biolanderze czekałam dłuuugo na wysyłkę, a brałam chyba ze 3 rzeczy - półtora tygodnia się zeszło aż dostałam paczkę Nie powiem, też mnie to zirytowało lekko. Ty się módl, żeby wszystko przyszło, co zamówiłaś, bo tu Dziewczyny miały przygody
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I nie skorzystałas z możliwości osobistego uproszenia szewca?????? Taka okazja

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Wiecie, odkąd jestem dumną posiadaczką pędzla i różu mam manię przygladania sie wszystkim kobietom i obserwowania, w jaki sposób one tego cudu kosmetycznego używają Wlepiam gały w kobiety w autobusach, na ulicy, w sklepach, w telewizji...... A potem jak ja próbuje powtórzyć to co one miały na twarzach to mi wychodzi tak sobie ale nie zniechęcam sie i próbuję dalej
Ja też to mam!!! I to nie tylko na róż, ale na bronzery i w ogóle makijaż twarzy. Czasem to mam ochotę podejść i zapytać "pszepszam, jakiego pani pudru używa, bo tak ślicznie pani wygląda?" ale się boję, żeby nie pomyślały, że chcę je poderwać

Pochwalę się: byłam dziś w galerii handlowej w kilku sklepach z kosmetykami i nie kupiłam żadnego Chyba zaczynam panować nad moim nałogiem

Yes To Carrots i Yes To Tomatoes zmieniło butelki - teraz są takie pękate i mają po jakieś 430 ml, ale UWAGA zmienili na gorsze też składy - wszędzie (żele pod prysznic, szampony) wsadzili SLES, a do odżywek do włosów napakowali parę świństw
Balsamów do ust Yes To w ogóle nie ma, żałuję, że sobie więcej nie kupiłam, jak były po 9 zł bo są rewelacyjne (oparte na oleju kokosowym, a nie na sojowym, rycynowym albo wosku pszczelim jak z innych firm)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 15:47   #2960
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Hej Dziewczyny

Trafiłam tu do Was szukając opinii o kosmetykach Faith in Nature. Chcę złożyć przyjaciółce w prezencie fajny zestaw. Ona jest kosmetyczna maniaczką a z tego co wiem tych kosmetyków jeszcze nie próbowała. Polecacie jakiś fajny secik?
Z góry dzięki.
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:58   #2961
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
J
Yes To Carrots i Yes To Tomatoes zmieniło butelki - teraz są takie pękate i mają po jakieś 430 ml, ale UWAGA zmienili na gorsze też składy - wszędzie (żele pod prysznic, szampony) wsadzili SLES, a do odżywek do włosów napakowali parę świństw

Porażka...
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:24   #2962
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Yes To Carrots i Yes To Tomatoes zmieniło butelki - teraz są takie pękate i mają po jakieś 430 ml, ale UWAGA zmienili na gorsze też składy - wszędzie (żele pod prysznic, szampony) wsadzili SLES, a do odżywek do włosów napakowali parę świństw
Jejku jaka szkoda a tyle osób było z nich zadowolonych

Anulka ale masz fazę na mizianie Jakbyś na mnie się tak gapiła to bym się zastanawiała czego Ty ode mnie chcesz kobieto skoro nic złego Ci nie zrobiłam
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:48   #2963
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29816716]Szamponu Faith in Nature jeszcze nie miałam żadnego. Jak przetestujesz, to daj znać jak się sprawuje.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
JMO znalazlo moja wplate. Ciekawe ile bym czekala gdybym im o sobie nie przypomniala :/
No popatrz.... czyli można, szkoda, że dopiero jak zwróciłaś uwagę. No ale dobrze, że w ogóle się znalazła ta wpłata
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kochana,lepiej znajdż sobie jedną do obserwowania,najlepiej jakąś ekstralaskę z TV o podobnym typie urody Żeby Ci się nie zamąciło w głowie
Ale ja tak obserwuje, żeby poznać różne możliwości i przetestować je na sobie - może w ten sposób coś dla siebie odpowiedniego dobiorę
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja też to mam!!! I to nie tylko na róż, ale na bronzery i w ogóle makijaż twarzy. Czasem to mam ochotę podejść i zapytać "pszepszam, jakiego pani pudru używa, bo tak ślicznie pani wygląda?" ale się boję, żeby nie pomyślały, że chcę je poderwać

Pochwalę się: byłam dziś w galerii handlowej w kilku sklepach z kosmetykami i nie kupiłam żadnego Chyba zaczynam panować nad moim nałogiem

Yes To Carrots i Yes To Tomatoes zmieniło butelki - teraz są takie pękate i mają po jakieś 430 ml, ale UWAGA zmienili na gorsze też składy - wszędzie (żele pod prysznic, szampony) wsadzili SLES, a do odżywek do włosów napakowali parę świństw
Balsamów do ust Yes To w ogóle nie ma, żałuję, że sobie więcej nie kupiłam, jak były po 9 zł bo są rewelacyjne (oparte na oleju kokosowym, a nie na sojowym, rycynowym albo wosku pszczelim jak z innych firm)
O widzisz - dobrze wiedzieć, że nie jestem osamotniona w tym obłędzie
silnej woli.
Tak właśnie podejrzewałam, że zmiana opakowań yes przyniesie ze sobą inne zmiany... Szkoda. Ale dobrze, że mam jeszcze 2 nieotwarte szampony i 1 nienapoczętą odżywkę

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Anulka ale masz fazę na mizianie Jakbyś na mnie się tak gapiła to bym się zastanawiała czego Ty ode mnie chcesz kobieto skoro nic złego Ci nie zrobiłam
Ostatnio jadąc autobusem tak się gapiłam na dziewczynę, bo ładnie była umalowana, że to zauważyla dziwnie na mnie spogladała, chociaż byłam z tż o mało co nie podeszłam i sie nie wytłumaczyłam, ale powstrzymałam się jednak.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 18:08   #2964
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Przyszła ma paczka JMO,oczywiście próbki gratis nie dostałam

Szukam daty nadania i zabijcie mnie,ale nigdzie nie maChyba,że straciłam umiejętność czytania albo oślepłam

Patrzę na tą kopertę z każdej strony i u mnie nie ma daty

Jest tylko nabity napis priorytet i pod nim jest coś tak rozmazanego,że nie wiadomo co tam zostało wybite.

moze osobiście wrzucili do skrzynki
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:05   #2965
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Ja też pierwszy raz w życiu widzę ten krem

Ale cuda, jmo piekny zbiór
A napisz cos więcej o tej drugiej firmie - coś nowego dla mnie, wyglada przepieknie


Dziękuję Dziewczyny, trochę trza było popracować na tą kolekcję

Ja na początku też nie byłam zadowolona z kropli nawilżających JMO. Włosy mi się przetłuszczały po nich szybciej, ale po jakimś czasie gdy znów ich użyłam, uzyskałam dużo lepszy efekt. Biorę mniej, od 1-2 kropli, już po spłukaniu odżywki i to załatwia sprawę. Co mi się w nich podoba to fakt, że włosy są po nich bardzo miękkie i elastyczne.

Jutro zaś dzień mycia włosów i wypróbuję płyn do skóry głowy JMO

Długo się wahałam między maseczką JMO z glinką, a tą nawilżającą, ale po kolei. Jak ta się sprawdzi, to sprawię sobie może i drugą. W weekend będę ją pewnie testować.

Odnośnie zaś kosmetyków Tigi - część kupiłam na Allegro przy okazji innych zakupów kosmetycznych, część w estyl, bo tam kupuję od lat.

Włosy mam po tej serii puszyste, sypkie i nawilżone, nie przetłuszczają się. Dużo bardziej mi leży ta seria niż Yes to, bo ta ostatnia chemią mi zajeżdza. Zapach szamponu i odżywki Tigi Love energetyzujący i jak dla mnie cudowny, do życia mnie budzi co dzień. Używam serii Tigi na zmianę z kosmetykami JMO, czasem nawet mixy sobie robię. U mnie się sprawdza.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 20:38   #2966
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Natkaa, bardzo dziękuję
Tigi strasznie kusi bardzo pieknie o nich piszesz!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 21:33   #2967
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja też w Biolanderze czekałam dłuuugo na wysyłkę, a brałam chyba ze 3 rzeczy - półtora tygodnia się zeszło aż dostałam paczkę Nie powiem, też mnie to zirytowało lekko. Ty się módl, żeby wszystko przyszło, co zamówiłaś, bo tu Dziewczyny miały przygody
Napisałam do niech, odp. nie dostałam, ale jakąś godzinę później status zmienił się na wysłane
Nastraszyłaś mnie
Mają taki ciekawy wybór, jeszcze kilka rzeczy miałam upatrzone, ale obsługa ............ mnie zniechęciła.

Za to muszę pochwalić matique, wszystko dobrze zabezpieczone, dużo próbek, błyskawiczna wysyłka - tak jak powinno być

Dziewczyny - co polecacie do demakijażu ?
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 21:36   #2968
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Natkaa, bardzo dziękuję
Tigi strasznie kusi bardzo pieknie o nich piszesz!
Anula, cała przyjemność po mojej stronie, pięknie się sprawdzają na włosach, to i pięknie o nich piszę

Jeśli lubisz zapach mięty, połączony z ożywczą, owocową nutą, z pewnością i Ty wpadniesz. Choć moja przyjaciółka, gdy powąchała szampon Tigi Love, stwierdziła, że przypomina jej .... klej. Myślałam, że padnę!
Wszystko bym zrozumiała, ale klej???? Ale ona nie jest maniaczką kosmetyków i ogólnie słabo u niej z rozpoznawaniem zapachów
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 22:16   #2969
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

tez lubie TIGI ale chyba nie jest naturalne?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 22:22   #2970
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez lubie TIGI ale chyba nie jest naturalne?
W całości nie, składniki organiczne stanowią ponad 70% całości. Ale nie ma dużo "syfu", naprawdę. Co fajne, aloes jest na samym początku, nie woda. Moje włosy go bardzo lubią.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.