Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 15:10   #1261
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Przynajmniej dosypię mu środków przeczyszczających do herbaty. Ba, przeciez posiadam olejek rycynowy do włosów, ręka mi zadrży nad jego herbatą ;]
Ups, no to faktycznie...a koniecznie dzisiaj musisz wpłacić? :/ coś się stanie, jeśli dostaną pieniądze po weekendzie? Pożycz od kogoś najwyżej

Nie no, nie rób tego
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-02-09 o 15:13
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:12   #1262
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
\




mówiłam Ci już że Cię nie lubię? zdecydowanie masz wszystko za ładne



marynarskie mani
dzieki za przypomnienie, bo bardzo lubie na niego patrzec, czasem nawet sobie go wszukuje u ciebie na watku
jak dla mnie to twoje najlepsze mani ever, jestem w nim zakochana
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
WOW! Jakie długie! Super!


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się kształt






Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
karmazynka bardzo ładne, co to za lakier ?
dziekuje, to miss selene

ja bym poszła

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
w lakierze świetnie wyglądają


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość


__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:12   #1263
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dmka niech jej się oberwie... tożto my niewinne
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:17   #1264
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Przynajmniej dosypię mu środków przeczyszczających do herbaty. Ba, przeciez posiadam olejek rycynowy do włosów, ręka mi zadrży nad jego herbatą ;]
no w sumie dobry pomysł
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jeśli pójdę a ona nie sprawdziła i nie będzie pamiętać...to kto ma oberwać? ona czy Wy?
Ruda niech oberwie, ona się wybroni
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:43   #1265
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

lolli_pop babeczki paznokcie! A nie wiesz, jak mozna taki krem zrobic samemu? Probowalam robic sama taki maslany, ake splynal mi z babeczek i byl przeslodzony

PRzebic sie przez Wasz spam jest niemal niemozliwym do wykonania
Zaraz wrzuce zdjecia moich rozowych pazurow, jak ja kocham roz na paznokciach, no
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:44   #1266
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
: hahaha::c ojest::co jest:


I dziękuję za przepis Pyszczku
Mam nadzieję, że niczego nie zapomniałam

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ups, no to faktycznie...a koniecznie dzisiaj musisz wpłacić? :/ coś się stanie, jeśli dostaną pieniądze po weekendzie? Pożycz od kogoś najwyżej

Nie no, nie rób tego
Muszę dzisiaj dać chłopakom, żeby zapłacili. Najwyżej od Kuby wezmę i po weekendzie mu oddam.
Ale wkurzył mnie do granic mozliwości.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
no w sumie dobry pomysł

Ruda niech oberwie, ona się wybroni
Co znowu ja?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:49   #1267
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A tato? ZAPOMNIAŁ wysłać mi kasę na konto. miał to zrobić półtora tygodnia temu. Wyobraźcie sobie moją reakcję, jak próbuję wyciągnać kasę na mieszkanie, a bankomat do mnie, że brak środków.
Oczywiście, najpierw nakapowałam mamie, później go z☠☠☠ałam przez telefon, a później dopiero zaczęłam się zastanawiać, skąd wezmę pieniądze na mieszkanie, które muszę wpłacić już dzisiaj i w jaki sposób jutro zamorduję ojca.
Przynajmniej dosypię mu środków przeczyszczających do herbaty. Ba, przeciez posiadam olejek rycynowy do włosów, ręka mi zadrży nad jego herbatą ;]


To może niech bezpośrednio przeleje kaskę, a nie do Ciebie?

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
no w sumie dobry pomysł

Ruda niech oberwie, ona się wybroni

E no dlaczego Ruda?

Niech kobita się tłumaczy....

Zawsze to można z przyczajki. Pójść po pieczywko, a o lakierze nic nie wspominać
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 15:57   #1268
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dmka niech jej się oberwie... tożto my niewinne
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ruda niech oberwie, ona się wybroni


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Muszę dzisiaj dać chłopakom, żeby zapłacili. Najwyżej od Kuby wezmę i po weekendzie mu oddam.
Ale wkurzył mnie do granic mozliwości.
No pożycz, pożycz

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zawsze to można z przyczajki. Pójść po pieczywko, a o lakierze nic nie wspominać
Gorzej jak mnie pozna ale chyba nie ma dobrej pamięci, skoro numeru lakieru nie pamiętała
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:01   #1269
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczynyyy, spojrzcie, co weszlo do h&m'ow Za 40kr (jakies 20zl), 3 sztuki, jutro, a najpozniej w sobote beda moje

Na ostatnim zdjeciu wspomniany roz z MIYO, pachnacy. JEstem zakochana w kolorze i zapachu, ktory sie dlugo utrzymuje (chodze i wacham swoje dlonie co chwile, a ludzie krzywo na mnie patrza). Na ostatnim zdjeciu probowalam ujac drobinki, troche je nawet widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (32,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01216.jpg (31,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01211.jpg (51,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01204.jpg (39,0 KB, 46 załadowań)
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:01   #1270
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
obicane ubrane pazurki, troche przy środkowym sie lakier przytarł, bo już je nosze prawie tydzien ;P
zabójczo piękne ;D ^^

My_blue - nie zastanawiaj sie tylko idz, jak bedziesz stara to juz wgl nigdzie nie wyjdziesz, korzystaj z młodości !! ;D

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość


Mnie obrzydza i koszenila i flaki i wątróbka i żyłki i owoce morza i MOM i wiele innych zawsze wszystko wybieram i wyrzucam jak jem obiad (mówimy o mięsie oczywiście) to TŻ na mnie patrzy jak na kosmitę. Już dawno się powinien przyzwyczaić a komentuje do tej pory Oczywiście przygotowane przeze mnie mięso na obiad jest wyczyszczone z wszelkich zbędnych 'dodatków', ale w trakcie jego jedzenia i tak robię przegląd no cóż, tak już mam, to silniejsze ode mnie
haha, ja też tak robie ;D jak zobacze jakąś żyłkę na szynce to musze to wykroic, albo jak kotlety robie to ten tłuszczyk jak jest na obwodzie tez jest wyciety, fuj...!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No Was chyba pogięło: dwie strony nadrabiania
bierzemy z ciebie przykład ;D

no to was nadrobiłam miedzyczasie podjadając chipsy i tłumacząc chemie dla chucky ;D
śniegowa - bosko tłumaczysz ale ja bym nic nie zrozumiała ;D najlepiej sie ćwiczy na przykładach, tak mi sie wydaje ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:22   #1271
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Matko, jakby się człowiek nie starał Was nadrabiać to nie da rady, no nie uciągniesz ...




Loli, piękne pazurki i jakie babeczki no, no, chyba kiolega jest godny uwag i ?
btw. dzisiaj jeden kolega po przerwie przyszedł pod klase z podobną babeczką, był zachwycony i och i ach (nie, on nie jest męski) i nie chciał jej zjeść, bo mu było szkoda, postawił ją sobie na ławce i wpatrywał się w nią przez całą lekcje, a jak zapytałam skąd ma to odpowiedział (z wyrzutem, bulwersem i ogóle wtf) że : " Od koleżanki ? "


Ruda, a tatusiowi to może coś na pamięć? Pamicon ? Pożycz od Kuby, a tacie praw kazanie, albo jakiś diss, czepianko, przecież jesteś w tym dobra Kochana

Śniegowa, bardzo ładnie tłumaczysz Może chcesz uczyć moją klasę chemii ?

Jak zrobić takie serduszka jak des ? No błagam, no ej. Ale pamiętajcie, że nie mam żadnych specjalistycznych przyrządów operacyjnych.
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 16:40   #1272
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

DMkAnia heheheh noooo ejjjj ja też nie pamietam numerkow lakierów. Nazwy łatwiej, wczoraj koleżanka z takim podziwem do mnie "boże ty te wszystkie nazwy pamiętasz"

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Poczytałam i mam kwadratową głowę strasznie dużo tego być.
Myślę, że mycie odżywka nie jest dla niej- trochę się przetłuszczają. Dodatkowo ostatnio po szamponie z rzepą joanny dotała mega łupieżu.... Popróbujemy OMO. Dziś po lekką odżywkę skoczę i żelik do włosów. Nie chciałabym tylko by robił takie sztywne strąki. Alterra to może nie głupi pomysł jest To są na prawdę fajne i tanie produkty. Olejek fajnie nawilża też dłonie. Zawsze po olejowanu są gładkie i wypielęgnowane. Dziękuję Mgiełeczko

tak tak wiem, na pierwszy rzut to dużo informacji ale spokojnie. Lista zakupów i plan działania.
DmkA napisala dokładnie to co ja chciałam na temat mycia odżywką, także polecam spróbować - ja też uważałam, że nie będę mogła tak myć bo mi sie przetłuszczaja ale autentycznie lubię i nie jest gorzej niż jak myłam szamponem.

Co do włosów córci to tutaj może pojawić się niuans długości, loki potrafią się ujawnić wraz z długością. U mnie były trochę za ramiona jak zaczynałam i kręcily się mocniej na początku = teraz czym dłuższe tym mniej kręcone.
A były dziewczyny o krótszych włosach gdzie fale tylko na początku a wraz z długościa korkociągi. Lok potrzebował miejsca...
Warto popróbować. Żel lniany ugotować koniecznie - działa cuda. (szklanka wody, dwie łyżki siemienia gotować 15 min - ja gotuję 10 i przecedzić na sitku, używać niby po 24h w lodówce)

aaa po wyschnięciu żelu sie go odgniata. Więc on jak wyschnie to jest sztywny całkiem, takie sucharki, ale jak jest totalnie suchy i sie odgniata to puszcza fajnie.


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda, poszlam za Twoja rada i bardzo dobrze Jednak moje zdolnosci plastyczne sa wieksze niz kulinarne
o wow powiedz koledze niech szuka pierścionka

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy, spojrzcie, co weszlo do h&m'ow Za 40kr (jakies 20zl), 3 sztuki, jutro, a najpozniej w sobote beda moje

Na ostatnim zdjeciu wspomniany roz z MIYO, pachnacy.
hmmmm kuscie dalej lakierami, no kuście.

Pazurki śliczne!


nie narzekajcie na nadrabianie na wlosowym 10 str dziennie to jest nie duzo...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-02-09 o 16:41
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:40   #1273
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

dodi - dziekuję
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:41   #1274
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Gorzej jak mnie pozna ale chyba nie ma dobrej pamięci, skoro numeru lakieru nie pamiętała
No bez kitu... Mnie też się to zdarza..... Jak lakier ma nazwę nie numer to pamiętam, ale sam numer.... Starość nie radośc

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy, spojrzcie, co weszlo do h&m'ow Za 40kr (jakies 20zl), 3 sztuki, jutro, a najpozniej w sobote beda moje

Na ostatnim zdjeciu wspomniany roz z MIYO, pachnacy. JEstem zakochana w kolorze i zapachu, ktory sie dlugo utrzymuje (chodze i wacham swoje dlonie co chwile, a ludzie krzywo na mnie patrza). Na ostatnim zdjeciu probowalam ujac drobinki, troche je nawet widac
Oretyrety! jakie codowności! I hamowe, i MIYO....

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
śniegowa - bosko tłumaczysz ale ja bym nic nie zrozumiała ;D najlepiej sie ćwiczy na przykładach, tak mi sie wydaje ;D
Hihi... Dzięki.

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość

Śniegowa, bardzo ładnie tłumaczysz Może chcesz uczyć moją klasę chemii ?
ojjjj nie chcesz tego, na pewno....
Cierpliwość u mnie to słaba strona...

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość


tak tak wiem, na pierwszy rzut to dużo informacji ale spokojnie. Lista zakupów i plan działania.
DmkA napisala dokładnie to co ja chciałam na temat mycia odżywką, także polecam spróbować - ja też uważałam, że nie będę mogła tak myć bo mi sie przetłuszczaja ale autentycznie lubię i nie jest gorzej niż jak myłam szamponem.

Co do włosów córci to tutaj może pojawić się niuans długości, loki potrafią się ujawnić wraz z długością. U mnie były trochę za ramiona jak zaczynałam i kręcily się mocniej na początku = teraz czym dłuższe tym mniej kręcone.
A były dziewczyny o krótszych włosach gdzie fale tylko na początku a wraz z długościa korkociągi. Lok potrzebował miejsca...
Warto popróbować. Żel lniany ugotować koniecznie - działa cuda. (szklanka wody, dwie łyżki siemienia gotować 15 min - ja gotuję 10 i przecedzić na sitku, używać niby po 24h w lodówce)

aaa po wyschnięciu żelu sie go odgniata. Więc on jak wyschnie to jest sztywny całkiem, takie sucharki, ale jak jest totalnie suchy i sie odgniata to puszcza fajnie.
Baaardzo dziekuję.
Po zakupach jestem.... Kupiłam dla niej: Odżywkę garniera z awokado i karite, odżywkę Alterra z morelą i pszenicą, olejek cytrusowy alterra szampon delikatny z migdałem i jojoba z Alterry i mały Isanowy żel. Co do ostatniego pewności nie miałam czy dobry, bo ma alkohol- dlatego mały. ufff Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie

Odgniata? Czy to znaczy, że jak będą kompletnie suche należy znów je łapką pościskać?

Kurcze.... dla mnie to czarna magia. Ja zawsze prościutkie włosy miałam (no chyba że twała na nich zagościła)

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-02-09 o 17:43
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:50   #1275
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy, spojrzcie, co weszlo do h&m'ow Za 40kr (jakies 20zl), 3 sztuki, jutro, a najpozniej w sobote beda moje
O jaaaaaa

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
haha, ja też tak robie ;D jak zobacze jakąś żyłkę na szynce to musze to wykroic, albo jak kotlety robie to ten tłuszczyk jak jest na obwodzie tez jest wyciety, fuj...!!
Nooo

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
DMkAnia heheheh noooo ejjjj ja też nie pamietam numerkow lakierów. Nazwy łatwiej, wczoraj koleżanka z takim podziwem do mnie "boże ty te wszystkie nazwy pamiętasz"

nie narzekajcie na nadrabianie na wlosowym 10 str dziennie to jest nie duzo...
Żartuję przecież, też nie pamiętam

No właśnie nie wiem co się tam porobiło

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No bez kitu... Mnie też się to zdarza..... Jak lakier ma nazwę nie numer to pamiętam, ale sam numer.... Starość nie radośc
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:59   #1276
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

No co Wy, a myślałam, że pamiętacie numery wszystkich swoich setek lakierów

Śniegowa, fajnie, że podajesz jakieś konkretne odżywki
Moim włosom też by się coś przydało, ale nie wiem co. Może własnie będziesz dla mnie pomocą Tylko ja chciałabym coś po szamponie, na mokro, do spłukiwania ? Czy coś z tej Twojej listy się nadaje ?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:01   #1277
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To może niech bezpośrednio przeleje kaskę, a nie do Ciebie?

E no dlaczego Ruda?

Niech kobita się tłumaczy....

Zawsze to można z przyczajki. Pójść po pieczywko, a o lakierze nic nie wspominać
Bo ja zawsze wszystkiemu winna

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy, spojrzcie, co weszlo do h&m'ow Za 40kr (jakies 20zl), 3 sztuki, jutro, a najpozniej w sobote beda moje

Na ostatnim zdjeciu wspomniany roz z MIYO, pachnacy. JEstem zakochana w kolorze i zapachu, ktory sie dlugo utrzymuje (chodze i wacham swoje dlonie co chwile, a ludzie krzywo na mnie patrza). Na ostatnim zdjeciu probowalam ujac drobinki, troche je nawet widac
Uaaa, mojeoczy!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
bierzemy z ciebie przykład ;D


Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
|
Ruda, a tatusiowi to może coś na pamięć? Pamicon ? Pożycz od Kuby, a tacie praw kazanie, albo jakiś diss, czepianko, przecież jesteś w tym dobra Kochana
Myślę, że olejek rycynowy w herbacie wystarczy
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:06   #1278
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Baaardzo dziekuję.
Po zakupach jestem.... Kupiłam dla niej: Odżywkę garniera z awokado i karite, odżywkę Alterra z morelą i pszenicą, olejek cytrusowy alterra szampon delikatny z migdałem i jojoba z Alterry i mały Isanowy żel. Co do ostatniego pewności nie miałam czy dobry, bo ma alkohol- dlatego mały. ufff Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie

Odgniata? Czy to znaczy, że jak będą kompletnie suche należy znów je łapką pościskać?
Ojjjj to tego pomarańczowego nei ma malego. Używam takiego tylko czarno pomaranczowy - nie moglam zdj znaleźć.
Odżywki fajne, szampon ok ale nei na codzien raczej bo to nie jest az tak delikatny szampon dziewczyny kiedys pisały ze nie ma SLS tylko cooś podobnego.

A odgniatanie to dokladnie to i ja np nakładam żele lnainy i ten męski na mokre włosy i potem harminijkuje koszulką bawełnianą - czyki prostopadle do włosów raczki z koszulka na nich i dociskam do glowy. Potem dyfuzor.


---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
No co Wy, a myślałam, że pamiętacie numery wszystkich swoich setek lakierów
no mam ze 150 i pamiętam większość nazw, z numerkami gorzej. ale jak jest numerek i nazwa to nazwę owszem :P swoje zna sie na wylot :P
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:06   #1279
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

kuchwa! Musiałaś to tu wklejać
teraz mnie serce boli, że chcę takie same a nie mam
sorry maleńka

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość

dziękuję
co za ulga Twoje są boskie!
a tam, jak się nie gniewam nawet jak ktoś celowo zgapi

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Kup go, kup go...
dzięki za wsparcie

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Patrzcie, jaki piękny jest lakier Color Club Earthy Angel:

Coraz bardziej lubię Tk Maxx!
noo fajny

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda, poszlam za Twoja rada i bardzo dobrze Jednak moje zdolnosci plastyczne sa wieksze niz kulinarne
ale słodkieee

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dmka mam tak samo
ja też strasznie wybredna pod wzgledem mięsa/wędliny jestem...

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Ktoś pokazywał ładne, marynarskie paznokcie, nie pamiętam. Ale śliczne były, mimo, ze stare
jak stare to chyba moje nowe pokazała Des

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość


marynarskie mani
dzieki za przypomnienie, bo bardzo lubie na niego patrzec, czasem nawet sobie go wszukuje u ciebie na watku
jak dla mnie to twoje najlepsze mani ever, jestem w nim zakochana
o widzisz dziękuję

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy, spojrzcie, co weszlo do h&m'ow Za 40kr (jakies 20zl), 3 sztuki, jutro, a najpozniej w sobote beda moje

Na ostatnim zdjeciu wspomniany roz z MIYO, pachnacy. JEstem zakochana w kolorze i zapachu, ktory sie dlugo utrzymuje (chodze i wacham swoje dlonie co chwile, a ludzie krzywo na mnie patrza). Na ostatnim zdjeciu probowalam ujac drobinki, troche je nawet widac
haemki
a Twoje paznokcie w tym różu aż mi narobiłaś ochoty na róż

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość


aaa po wyschnięciu żelu sie go odgniata. Więc on jak wyschnie to jest sztywny całkiem, takie sucharki, ale jak jest totalnie suchy i sie odgniata to puszcza fajnie.
może mi to ktoś wyjasnić? tyle czasu mnie to nurtuje że nie moge no
co to znaczy odgniatać? takie sklejone suche gnieść - nie połamią się?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 18:08   #1280
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

MgielkaM Nie boj sie, ja tez sobie obiecuje, ze nie ulegne i nie kupie, a potem widze takie cuda

Śniegowa

DMkAnia

queencarrot Oh tak, wiem, ze roz nie jest Twoim kolorem, przepraszam, ze Cie na to narazilam

A ja zaraz ide robic omlet, bo obiecalam sobie, ze naucze sie go podrzucac na patelni
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:10   #1281
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
No co Wy, a myślałam, że pamiętacie numery wszystkich swoich setek lakierów

Śniegowa, fajnie, że podajesz jakieś konkretne odżywki
Moim włosom też by się coś przydało, ale nie wiem co. Może własnie będziesz dla mnie pomocą Tylko ja chciałabym coś po szamponie, na mokro, do spłukiwania ? Czy coś z tej Twojej listy się nadaje ?
Garnierz wyszukałam na watkach dla kręconowłosych a alterrę poleciła mi DMka
Myslę że obie się nadzadzą. Drogie nie są

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ojjjj to tego pomarańczowego nei ma malego. Używam takiego tylko czarno pomaranczowy - nie moglam zdj znaleźć.
Odżywki fajne, szampon ok ale nei na codzien raczej bo to nie jest az tak delikatny szampon dziewczyny kiedys pisały ze nie ma SLS tylko cooś podobnego.

A odgniatanie to dokladnie to i ja np nakładam żele lnainy i ten męski na mokre włosy i potem harminijkuje koszulką bawełnianą - czyki prostopadle do włosów raczki z koszulka na nich i dociskam do glowy. Potem dyfuzor.


---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------


no mam ze 150 i pamiętam większość nazw, z numerkami gorzej. ale jak jest numerek i nazwa to nazwę owszem :P swoje zna sie na wylot :P
No właśnie nie byłam pewna co do tego żelu Miałam ten żółty męski w ręku (bez alko) i się zawahałam. Nic to... Next time
Ręczniki mikrofibrowe mamy w domku, więc z tym nie ma problemu
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:19   #1282
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jak stare to chyba moje nowe pokazała Des
No Twoje, Twoje Ładne

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot Oh tak, wiem, ze roz nie jest Twoim kolorem, przepraszam, ze Cie na to narazilam
We swej wspaniałomyślności, wybaczę Ci, o Niewierna
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:31   #1283
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziękuję Śnieżynko Kochana, spróbuję pogadać z mamą ...
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:34   #1284
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki za wsparcie

ja też strasznie wybredna pod wzgledem mięsa/wędliny jestem...

może mi to ktoś wyjasnić? tyle czasu mnie to nurtuje że nie moge no
co to znaczy odgniatać? takie sklejone suche gnieść - nie połamią się?
Możesz na mnie liczyć

Nie jestem UFOkiem

Łapiesz włosy w łapki od dołu do skóry głowy i ugniatasz, wszystko ładnie puszcza a jeszcze lepiej odgniatać przez jakiś śliski materiał, wtedy włosy się mniej puszą.
EDIT: Ugniatasz - zaciskasz w pięść po prostu i puszczasz nic się nie połamie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Garnierz wyszukałam na watkach dla kręconowłosych a alterrę poleciła mi DMka
Ufff
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-02-09 o 18:56
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:47   #1285
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Dziękuję Śnieżynko Kochana, spróbuję pogadać z mamą ...
Powiedz, że możecie razem używać

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Możesz na mnie liczyć

Nie jestem UFOkiem

Łapiesz włosy w łapki od dołu do skóry głowy i ugniatasz, wszystko ładnie puszcza a jeszcze lepiej odgniatać przez jakiś śliski materiał, wtedy włosy się mniej puszą.



Ufff

Jejku... Dzięki kochane.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:54   #1286
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Śnieżynka, a jak tam Twój palec ?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:02   #1287
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Śnieżynka, a jak tam Twój palec ?
Dziękuję całkiem nieźle. Troszkę spuchnięte jest to miejsce, ale wygląda dobrze. Jutro uruchamiam porcelankę
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:33   #1288
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 509
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Witam,
bardzo mało udzielam się na wątku, ale śledzę systematycznie. Czy waszym zdaniem mogę nadać paznokciom kształt migdała czy lepiej spiłować na kwadrat? Myślę też nad obcięciem na krótko, tylko przy większych okazjach maluje paznokcie, na co dzień ich nie maluję i wyglądają tak jak na zdjęciu, a wiem, że ładniej wyglądają pomalowane paznokcie (przy moich ostatnich zdjęciach wizażanki, zachęcały mnie do malowania, może się przełamię i zacznę częściej używać lakieru do paznokci)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04908.jpg (31,7 KB, 62 załadowań)
301185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:27   #1289
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

queencarrot o dziekuje laskawczyni

301185 MAsz ladne pazurki, jesli chodzi o ksztalt, to mysle, ze pasuja Ci zarowno kwadraty, jak i migdalki Chociaz tak dluzej sie przypatrujac, to chyba masz lekkie lopaty Hmmm... jesli nie zalezy Ci bardzo na zapuszczaniu, to przetestuj opcje z migdalkami i zobacz, jak sie bedziesz z nimi czula. I ja rowniez namawiam do malowania lakierami! Tylko ostrzegam, Twoj portfel moze na tym niezle ucierpiec
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:36   #1290
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!








Która streści mi w dwóch krótkich zdaniach ci się działo przez tyle stron??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0377.jpg (27,4 KB, 45 załadowań)
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.