Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 13:24   #661
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Nawet ostatnio myślałam czy by rano nie używać kremu + morning packu a wieczorem sleeping pack..

Dzięki za namiary na Misshę
Welcome
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Aaaaaale jestem na siebie zła
Zakochałam się w baviphatowym jabłku i pognałam na e-bay kupić (u bello, dzięki za polecenie, Estelle!) Widziałam tam inne cuda z tej linii, ale postanowiłam tfarda być, a nie miętka, chociaż na PayPalu mam odłożone kilka złotych z zakupu, który nie doszedł do skutku. Kliknęłam samo jabłuszko.

A dzisiaj się zaczęłam zagłębiać (i po co? Po co, pytam się?!) w blogi, a tam jedne po drugich zachwyty: a to rewelacyjna truskawka na różowej glince idealna nawet do przesuszonej cery, a to brzoskwinia all-in-one zwężająca pory cichcem.

Kurde.

I czemu nie kliknęłam ;/

Proszę mi natychmiast napisać, że pozostałe baviphaty są w gruncie rzeczy beznadziejne i szkoda kasy :P
Mnie te maski bardzo kuszą. Truskawkowe rzeczy są w ogóle fajne. Miałam serum z truskawką własnej roboty i ... lubię
A truskawka i glinka wydaje się być idealna do cery tłustej i problematycznej. Możemy pomyślec o rozbiórce, sasasasasa
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:12   #662
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Welcome

Mnie te maski bardzo kuszą. Truskawkowe rzeczy są w ogóle fajne. Miałam serum z truskawką własnej roboty i ... lubię
A truskawka i glinka wydaje się być idealna do cery tłustej i problematycznej. Możemy pomyślec o rozbiórce, sasasasasa
Oj znowu pokusa Estelle jakby się truskawka rozbierała to please wpisz mnie na listę (tak ze 20ml), wyjeżdzam na ok. tydzień i może być kiepsko z netem a nie chciałabym przegapić
Może jeszcze na rozbiórkowy się wpiszę tak dla pewnosci?
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 16:33   #663
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki krem pod oczy polecacie z tych azjatyckich?
Do mnie wlasnie leci zachwalany The Face Shop The Smim eye cream, wiec sprawdze, ile jest wart

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Polecam CAD CELL Eye Cream miałam próbkę 5ml i byłam bardzo zadowolona. Starczyła mi na miesiąc codziennego używania chyba kupie ponownie. Krem miał delikatne drobinki rozświetlające dzięki czemu dobrze ukrywał wszelkie cienie pod oczami. Poza tym skóra była dobrze nawilżona, gładka i jędrna. Produkt dobrze spisywał się również jako baza pod korektor
Tez go mialam, ale podraznil mi oczy wiec musialam oddac - ale moje oczy sa bardzo wrazliwe i przesuszone, wiec...
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:29   #664
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Do mnie wlasnie leci zachwalany The Face Shop The Smim eye cream, wiec sprawdze, ile jest wart


..
czekam na opinię
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:31   #665
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Witajcie dziewczyny, macie duże rozeznanie z tymi bb kremami, a ja mam pytanie, może któraś z was będzie chciała mi wyjasnic moje wątpliwości. Chodzi o fioletowy bb krem Skin79 dla nastolatek, czy nie pogorszy stanu trądzikowej skóry? Nie znam sie za bardzo na składach, ale olej mineralny chyba kłopotliwej cerze za bardzo nie słuzy? Młoda uparła sie na ten krem, macie jakies doświadczenia z nim?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 23:27   #666
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
czekam na opinię
Ja też ja też generalnie jestem ciekawa całej serii, jak ktos cos testował już to mógłby sie podzielić wrażeniami - nie obrażę się hihihih
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:57   #667
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
czekam na opinię
Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Ja też ja też generalnie jestem ciekawa całej serii, jak ktos cos testował już to mógłby sie podzielić wrażeniami - nie obrażę się hihihih
OK

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, macie duże rozeznanie z tymi bb kremami, a ja mam pytanie, może któraś z was będzie chciała mi wyjasnic moje wątpliwości. Chodzi o fioletowy bb krem Skin79 dla nastolatek, czy nie pogorszy stanu trądzikowej skóry? Nie znam sie za bardzo na składach, ale olej mineralny chyba kłopotliwej cerze za bardzo nie słuzy? Młoda uparła sie na ten krem, macie jakies doświadczenia z nim?
Ja już nastolatką co prawda nie jestem ale cerę tłustą mam i kosmetyków z olejem mineralnym unikam jak ognia bo mnie zapycha. Generalnie jest dobrze go unikać, ponieważ jest dosyć szkodliwy i z tego co wiem, tworzy na skórze barierę, przez którą dobroczynne dla skóry składniki nie mają nawet szans się przedostać :/ Ale ekspertem w tej dziedzinie nie jestem.
Ja bym poleciła bardziej Ginvera Green Tea Nude Cover - do trądzikowej cery, skład ok, troszkę matuje, lekki i wygląda naturalnie na mojej skórze.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2012-11-28 o 12:04
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 12:39   #668
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Witam dziewczyny.
Mam pytanie odnosnie sklepu asian store, ostatnio zamowilam tam 2 kremiki i czekalam na przesylke, az wreszcie zagladam na konto a tam zwrot pieniedzy :/ nie dostalam nawet zadnej wiadomosci, ze produkty nie zostana wyslane. Bardzo nie podoba mi sie podejscie tego sklepu. Spotkalyscie sie z takim traktowaniem, czy raczej zamawiacie bb kremy na ebay? A moze asian stone konczy dzialalnosc? Nie potrafie zrozumiec dlaczego tak sie zachowuja wobec klientow.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2012-11-28 o 15:28
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:39   #669
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.
Mam pytanie donoscnie sklepu asian store, ostatnio zamiwilam tam 2 kremiki i czekalam na przesylke, az wreszcie zagladam na konto a tam zwrot pieniedzy :/ nie dostalam nawet zadnej wiadomosci, ze produkty nie zostana wyslane. Bardzo nie podoba mi sie podejscie tego sklepu. Spotkalyscie sie z takim traktowaniem, czy raczej zamawiacie bb kremy na ebay? A moze asian stone konczy dzialalnosc? Nie potrafie zrozumiec dlaczego tak sie zachowuja wobec klientow.
Nigdy tam nie zamawiałam, bo maja wygorowane ceny, dlatego lepiej zamawiać na ebay u sprawdzonych sprzedawców jest taniej, przesylki ida przewaznie 7-9 dni... i zadnych problemów. przynajmniej ja nigdy nie miałam
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 15:52   #670
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Nigdy tam nie zamawiałam, bo maja wygorowane ceny, dlatego lepiej zamawiać na ebay u sprawdzonych sprzedawców jest taniej, przesylki ida przewaznie 7-9 dni... i zadnych problemów. przynajmniej ja nigdy nie miałam
Akurat te produkty ktore chcialam kupic, mialy dosc podobne ceny do tych na ebay, dlatego zdecydowalam sie na zakupy "na miejscu".

Ja w ogole jestem zielona w temacie bb kremow, jak na razie mam tylko probke jednego kremu Mizon (z śluzem ze slimaka), dzisiaj drugi raz go uzylam i jestem zachwycona Mialam w planach kupic pare podkladow ale chyba bardziej kusza mnie bb kremy.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2012-11-28 o 16:01
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:29   #671
anna87ak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Może powinnaś spróbować na myasia.pl...ja byłam zadowolona, przesyłki zawsze są realizowane a do przesyłki dorzucają jakieś extra próbki

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Tez go mialam, ale podraznil mi oczy wiec musialam oddac - ale moje oczy sa bardzo wrazliwe i przesuszone, wiec...[/QUOTE]

Może rzeczywiście masz bardzo wrażliwe oczy..ja stosowałam i nic, nawet żadnego zaczerwienienia ani łzawienia. Byłam bardzo zadowolona z tego produktu, myślę nad ponownym zakupem
anna87ak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 20:31   #672
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A może któraś z was używała Baviphat Dark Circle Eye Cream?

Zobaczyłam opakowanie i przepadłam
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 07:21   #673
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

@Taranka - ja nie. Ale może rozbierzemy? Brzmi nieźle ;>

Btw. co to za zwierz? : http://cosmetic-love.com/lioele-pink...ule-cream.html
Jakiś krem z kapsułkami olejku pękającymi podczas aplikacji, yyyy.
Znacie to? Bo cena jest bardzo dobra w tym momencie i jak mnie ktoś nie powstrzyma, to kliknę!
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 11:45   #674
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Taranka - ja nie. Ale może rozbierzemy? Brzmi nieźle ;>

Btw. co to za zwierz? : http://cosmetic-love.com/lioele-pink...ule-cream.html
Jakiś krem z kapsułkami olejku pękającymi podczas aplikacji, yyyy.
Znacie to? Bo cena jest bardzo dobra w tym momencie i jak mnie ktoś nie powstrzyma, to kliknę!
Niedobra kobieto!!!!!!!!!
Pokazałaś i moja też chcieć
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 12:10   #675
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A właśnie - robicie jakieś rozbiórki bo ja chyba zgubiłam linka do tamtego wątku...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 12:36   #676
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
A właśnie - robicie jakieś rozbiórki bo ja chyba zgubiłam linka do tamtego wątku...
Cały czas
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post37876893
Wbijaj
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 12:49   #677
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Estelle, jeszcze nie kliknęłam, a już znalazłam drugą ciekawostkę, o: http://cosmetic-love.com/imyss-canta...ng-primer.html


Wygląda na nawilżające, maskujące nieco i w ogóle cudo, w sam raz pod większe wyjścia...
Sama siebie się boję pomału^^
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 14:45   #678
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Sonea czas na baty za kuszenie


A teraz można rozbierać

A nad tym kremem też się zastanawiam, niedrogi, ma niezłe opinie, duża pojemność i co najważniejsze panda na opakowaniu
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 14:53   #679
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Sonea czas na baty za kuszenie


A teraz można rozbierać

A nad tym kremem też się zastanawiam, niedrogi, ma niezłe opinie, duża pojemność i co najważniejsze panda na opakowaniu
Sama sobie wtłukę.
I już nic nie klikam do końca roku!
Na rozbiórki nie patrzę!
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 21:40   #680
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.
Mam pytanie odnosnie sklepu asian store, ostatnio zamowilam tam 2 kremiki i czekalam na przesylke, az wreszcie zagladam na konto a tam zwrot pieniedzy :/ nie dostalam nawet zadnej wiadomosci, ze produkty nie zostana wyslane. Bardzo nie podoba mi sie podejscie tego sklepu. Spotkalyscie sie z takim traktowaniem, czy raczej zamawiacie bb kremy na ebay? A moze asian stone konczy dzialalnosc? Nie potrafie zrozumiec dlaczego tak sie zachowuja wobec klientow.
Hej, ja kupuje tam bardzo czesto i jestem bardzo zadowolona. W zesszlym tygodniu zdarzylo sie, ze przez pomylke wyslano mi nie te probke kremu BB co trzeba, napisalam od razu maila z dolaczonym zdjeciem, Pani prawie natychmiast odpisala, goraco przepraszajac, i od razu wyslala prawidlowa probke, tamta moglam sobie zostawic
Moze o tym nie wiesz, ale ostatnio mieli problemy z serwerem, musieli przenosic strone i cos im sie moglo pokickac z zamowieniami, dlatego niektorzy dostali zwroty $. Miej to na uwadze. Generalnie ten sklep ma bardzo dobre opinie.
A co do rzekomo zawyzonych cen, to porownujac z cenami innych, zagranicznych sklepow online i ebayem to nie widze roznicy.

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Może powinnaś spróbować na myasia.pl...ja byłam zadowolona, przesyłki zawsze są realizowane a do przesyłki dorzucają jakieś extra próbki
Oooooooo, to jest jeszcze jakis inny polski sklep online??? Dzieki za namiary~!
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 09:39   #681
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Estelle, jeszcze nie kliknęłam, a już znalazłam drugą ciekawostkę, o: http://cosmetic-love.com/imyss-canta...ng-primer.html
i tyle powiem
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 11:33   #682
anna87ak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja tam ostatnio kupowałam i byłam zadowolona Teraz to już mamy 3 sprawdzone sklepy internetowe gdzie możemy kupić oryginalne azjatyckie kosmetyki
anna87ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 13:19   #683
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Hej, ja kupuje tam bardzo czesto i jestem bardzo zadowolona. W zesszlym tygodniu zdarzylo sie, ze przez pomylke wyslano mi nie te probke kremu BB co trzeba, napisalam od razu maila z dolaczonym zdjeciem, Pani prawie natychmiast odpisala, goraco przepraszajac, i od razu wyslala prawidlowa probke, tamta moglam sobie zostawic
Moze o tym nie wiesz, ale ostatnio mieli problemy z serwerem, musieli przenosic strone i cos im sie moglo pokickac z zamowieniami, dlatego niektorzy dostali zwroty $. Miej to na uwadze. Generalnie ten sklep ma bardzo dobre opinie.
A co do rzekomo zawyzonych cen, to porownujac z cenami innych, zagranicznych sklepow online i ebayem to nie widze roznicy.


Oooooooo, to jest jeszcze jakis inny polski sklep online??? Dzieki za namiary~!
Nie mialam pojecia, ze oni maja jakies problemy. No coz, dobrze, ze przynajmnej zwrocili mi kase, moze zdecyduje sie nastepnym razem cos zamowic (bo bb kremy juz zamowilam na ebay), kusi mnie troszke ten zel-maseczka z Lioele. Ktos uzywal?

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Ja tam ostatnio kupowałam i byłam zadowolona Teraz to już mamy 3 sprawdzone sklepy internetowe gdzie możemy kupić oryginalne azjatyckie kosmetyki
Juz przegladalam oferte i zainteresowaly mnie pudry myjace
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 11:41   #684
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
OK


Ja już nastolatką co prawda nie jestem ale cerę tłustą mam i kosmetyków z olejem mineralnym unikam jak ognia bo mnie zapycha. Generalnie jest dobrze go unikać, ponieważ jest dosyć szkodliwy i z tego co wiem, tworzy na skórze barierę, przez którą dobroczynne dla skóry składniki nie mają nawet szans się przedostać :/ Ale ekspertem w tej dziedzinie nie jestem.
Ja bym poleciła bardziej Ginvera Green Tea Nude Cover - do trądzikowej cery, skład ok, troszkę matuje, lekki i wygląda naturalnie na mojej skórze.
Dzieki Chiao, jednak pospieszyła sie i zakupiła, no i niestety, jest bardzo niezadowolona. Raz posmarowała sie i nie było na twarzy tego efektu, którego oczekiwała i co jest obiecywane...
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 14:49   #685
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Czy któraś z was posiada wibrujący aplikator do BB, przykładowo BRTC Smart Art albo Skin79 BB facer?
http://www.youtube.com/watch?v=JltOUClS2FQ
Jestem ciekawa czy na prawdę jest taki super, czy wprost przeciwnie to tylko niepotrzebny gadżet
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:02   #686
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Już tu raz pytałam, ale chyba nie udało się złapać odpowiedzi - może teraz ktoś podpowie: czy jest sens kupować "jajko" do BB? Gdzieś na wizażu wyczytałam, że w zasadzie nie ma większej różnicy w efektach, kiedy się nakłada jajkiem czy palcami (a ja bebiki zawsze palcami, imo lepiej się utlenia i wtapia); ale może ktoś ma świeże doświadczenie i podpowie?

+ małe recki:

Baviphat Apple - cudo, cudo i jeszcze raz cudo, dobrze, że kliknęłam na całe jabłko, świetna pielęgnacja. Tylko jeden minus: kiedy ja to przerobię? o.O Tego jest w opakowaniu masa... uciekłam z nim z łazienki i co wieczór przynoszę tylko do nakładania, czego nie cierpię, ale zależy mi, żeby jak najdłużej posłużyło i się nie zabakteriowało.

Hada Labo SHAL - shalu nie ma. Znaczy szału. Oczekiwałam - nie ukrywam - spektakularnych efektów, przynajmniej mega nawilżenia, a najlepiej jeszcze ogólnego napięcia i rozjaśnienia twarzy, tymczasem po 2 tygodniach używania kontestuję, że mogłabym pominąć nakładanie tego, bo ww. jabłko + mocno nawilżający Clarins dałyby radę utrzymać mi buźkę w stanie względnie poprawnym. A ja tak chciałam mieć full wypas ;/
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:30   #687
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Już tu raz pytałam, ale chyba nie udało się złapać odpowiedzi - może teraz ktoś podpowie: czy jest sens kupować "jajko" do BB? Gdzieś na wizażu wyczytałam, że w zasadzie nie ma większej różnicy w efektach, kiedy się nakłada jajkiem czy palcami (a ja bebiki zawsze palcami, imo lepiej się utlenia i wtapia); ale może ktoś ma świeże doświadczenie i podpowie?

+ małe recki:

Baviphat Apple - cudo, cudo i jeszcze raz cudo, dobrze, że kliknęłam na całe jabłko, świetna pielęgnacja. Tylko jeden minus: kiedy ja to przerobię? o.O Tego jest w opakowaniu masa... uciekłam z nim z łazienki i co wieczór przynoszę tylko do nakładania, czego nie cierpię, ale zależy mi, żeby jak najdłużej posłużyło i się nie zabakteriowało.

Hada Labo SHAL - shalu nie ma. Znaczy szału. Oczekiwałam - nie ukrywam - spektakularnych efektów, przynajmniej mega nawilżenia, a najlepiej jeszcze ogólnego napięcia i rozjaśnienia twarzy, tymczasem po 2 tygodniach używania kontestuję, że mogłabym pominąć nakładanie tego, bo ww. jabłko + mocno nawilżający Clarins dałyby radę utrzymać mi buźkę w stanie względnie poprawnym. A ja tak chciałam mieć full wypas ;/

Coraz bardziej mnie to jabłko kusi.
Estelle może rozbierzemy?

Posmarowałam się dziś mizonem ze ślimakiem i niestety tylko mnie uświadczył ze to krem nie dla mnie. Wszystko ładnie pięknie, gładka skóra, ale jak brwiami ruszę to czuję skórę napinającą się na całej twarzy, taki przesusz
God bless rozbiórki dobrze że nie kupiłam całego słoiczka, a miałam ochotę..
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2012-12-02 o 22:33
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 07:43   #688
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Coraz bardziej mnie to jabłko kusi.
Estelle może rozbierzemy?
Mogę Ci podesłać trochę na spróbowanie, jak chcesz - mam maly pojemniczek wolny, tak z 5ml chyba wejdzie. Jak coś, to PW
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 08:24   #689
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Coraz bardziej mnie to jabłko kusi.
Estelle może rozbierzemy?
Heh, jabłuszko było już rozbierane
Ale możemy spróbować po raz kolejny, widzę, że ma wielu zwolenników, jednak dopiero w styczniu lub lutym, bo muszę porozsyłać to, co mi się zgromadziło.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 16:39   #690
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Mogę Ci podesłać trochę na spróbowanie, jak chcesz - mam maly pojemniczek wolny, tak z 5ml chyba wejdzie. Jak coś, to PW
Jak na razie dziękuję niedługo powinny przylecieć do mnie całkiem pokaźne próbki dwóch sleeping packów i nie wiem kiedy to zużyję. Ale propozycję zapamiętam

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Heh, jabłuszko było już rozbierane
Ale możemy spróbować po raz kolejny, widzę, że ma wielu zwolenników, jednak dopiero w styczniu lub lutym, bo muszę porozsyłać to, co mi się zgromadziło.
Ooo styczeń/luty to dobry pomysł
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.