Kanebo czy Clinique? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 08:22   #1
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149

Kanebo czy Clinique?


Chcę kupic puder i zastanawiam się, który lepiej Kanebo Translucent Loose Powder czy Clinique Blended Face Powder & Brush? Mam cere mieszaną i nie mam juz 20 lat tylko dużo dużo więcej, trochę zmarszczek i nie lubię czuć pudru na twarzy. Może ktoś miał oba i może porównać?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:04   #2
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: Kanebo czy Clinique?

Znam oba mimo ze nie posiadam zadnego.Ogolnie jestem fanka Kanebo-japonska technologia w 100%,mam korektor z tej firmy,najlepszy na swiecie.Mialam tez kilka probek podkladow i innych kosmetykow tej firmy i nie zrazilam sie ani razu.Clinique tez jest dobra firma,nieco tansza,ale nie wszystkie produkty zasluguja na pochwale.Mam zastrzezenia wlasnie do pudrow i podkladow,ktore nie zawsze spelniaja obiecnice dane przez producenta.
Nie wiem czy slyszalas o L'oreal True Match Minerals.Super kryja,matuja,a przy tym naturalnie i swiezo wyglada twarz po jego aplikacji no i jest tanszy niz Kanebo i Clinique.

Sama uzywam ,wiec polecam.
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 08:01   #3
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kanebo czy Clinique?

Ja codziennie używam podkładu, więc L'oreal chyba odpada. Podkłady Clinique miałam i nie zachwycają, natomiast kupiłam róz i jest trwały i ładnie się nakłada. Myślałam o Kanebo, ale bardzo dawno nie kupowałam pudru i nie chciałabym wyrzucić tyle pieniędzy. A co to za korektor? nie wchodzi w zmarszczki?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 08:37   #4
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Kanebo czy Clinique?

Zoee a na wstępie skreślasz Lucidity Estee Lauder? Dziewczyny go bardzo sobie chwalą
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 09:01   #5
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kanebo czy Clinique?

EL juz miałam bardzo długo go używałam i już mi się znudził, niestety po terminie ważnosci resztę wyrzuciłam, na koniec nawet zmienił kolor. Chyba ze starości. Chciałam coś dobrego czego nie czuć na twarzy, żeby matowił, ale nie wysuszał i trzymał się dobrze. Kanebo ma dobre recenzje, ale tylko 5.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 09:29   #6
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Kanebo czy Clinique?

Aha.
Ja Kanebo nie destowałam, ale uważam że Clinique jest cięższy niż EL, wiec nie wiem czy będziesz zadowolona? Ja go bardzo lubię i używam, bo relacja cena / pojemność jest zdecydowanie bardziej na moją kieszeń niż EL. EL tylko testowałam z odsypki od znajomej, ale wydawał się być bardziej niewidoczny niż Clinique.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 09:56   #7
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kanebo czy Clinique?

Dziękuję za pomoc. Myślę, że widoczny puder to w moim wieku może mi tylko krzywdę zrobić. Myślałam w ogóle bez pudru, ale wtedy podkład sie nie trzyma. Może wypróbuje w sklepie, ale niestety nie ma w pobliżu Kanebo. No i jestem w kropce.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 10:03   #8
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Kanebo czy Clinique?

Zoee wypróbuj lepiej Kanebo, ja też jestem ich fanką, miałam mnóstwo produktów, a jednak akurat ten puder mi kompletnie nie podszedł, nie testowałam przed zakupem i to był błąd, po kilkakrotnym użyciu znalazł nowa właścicielkę, mimo, że wiele sobie po nim obiecywałam.

wypróbuj jeszcze sypki Chanel, jest świetny, skóra robi sie aksamitna, jakby satynowa , jest lekko rozświetlający, ma dużo ładniejsze, bardziej naturalne kolory niż pudry EL i wybór większy.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:42   #9
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kanebo czy Clinique?

Używałam obu (też mam cerę mieszaną) i lepiej sprawdził się Kanebo- jest delikatniejszy, nie robi maski, makijaż jest dłużej świeży

Powiem Tobie, że sprawdzałam wszystkie pudry sypkie (od Chanel po Diora czy Guerlain) i pamiętam, że jedynie Kanebo był fajny bo matowił na dość długo

Moim ulubieńcem jest EL Lucidity, ale na upały dla mnie lepszy jest puder z talkiem, bo EL jego nie ma (i bardzo dobrze).
Ja niestety zamiast Kanebo kupiłam sypki Diora, ale jak się go pozbędę albo wykończę to kupię od razu Kanebo na lato.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 14:16   #10
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: Kanebo czy Clinique?

Korektor Knabeo jest lekki.Kryje i rozsiwetla.Nie wchodzi w zmarsczki( przynajmnije mi-a juz sie pojawily)Bardzo wydajny.
Co do pudrow jeszce,jesli nie chcesz sprobowac loreala( mimo to polecam),nie wiem czy spotkalas sie z Dr Hauschka.Mmam puder sypki,ktory fajnie matuje a przy tym jest lekki.Mozesz poczytac na stronie producenta.
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 07:08   #11
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kanebo czy Clinique?

Dziękuję za pomoc, a Hauschkę jeszcze obejrze.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.