Jak pielęgnować skore sucha z niedoskonalosciami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-28, 12:05   #1
ewelinasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4

Jak pielęgnować skore sucha z niedoskonalosciami


Witam!

Mam spory problem ze skora, poniewaz mam rozszerzone pory niedoskonałości i zaskorniki. Wydawałoby sie ze wszystkie kosmetyki na niedoskonałości powinny byc dla mnie dobre, jednak poza niedoskonalwysiami mam skore naczynkowa, ponadto wszystkie kosmetyki na pryszcze wysuszaja moja twarz tak ze daje to efekt schodzacego naskórka ktory wyglada okropnie pod jakimkolwiek makijażem. Skonczylam w czerwcu 30 lat i chciałabym jednoczesnie zadbac o skore pod kontem starzenie. Duzo tego a moja wiedza na temat kosmetykow nie jest zbyt duza. Licze na pomoc ekspertek, najlepiej konkretne propozycje kosmetykow.
Bede bardzo wdzieczna za rady

Dziekuje i pozdrawiam
ewelinasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 16:32   #2
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Jak pielęgnować skore sucha z niedoskonalosciami

mam ten sam problem, maseczki i kremy nawilżające są moim sprzymierzeńcem Nawet jak stosuje maseczkę oczyszczającą, to zaraz po niej nakładam nawilżającą. Pilingi nie częściej niż 2 razy w tygodniu, no i wszelkie kremy na niedoskonałości nakładam tylko 1x dziennie, w pozostałym czasie stawiam na nawilżenie i od czasu do czasu daje skórze odpocząć - wtedy nacisk kładę na nawilżanie kremy, maseczki, olej arganowy i w tym okresie ograniczam się tylko do maseczek oczyszczających i pilingów 2x w tygodniu
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 19:52   #3
ewelinasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jak pielęgnować skore sucha z niedoskonalosciami

Dziekuje za odpowiedz



Moglabys mi napisac jakies konkretne przyklady kosmetykow jakie juz przetestowalas i sa twoim zdaniem godne polecenia?



Dziekuje i pozdrawiam
ewelinasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 08:30   #4
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Jak pielęgnować skore sucha z niedoskonalosciami

Cytat:
Napisane przez ewelinasta Pokaż wiadomość
Moglabys mi napisac jakies konkretne przyklady kosmetykow jakie juz przetestowalas i sa twoim zdaniem godne polecenia?
jeśli chodzi o krem codzienny to niestety takiego, który chciałabym stosować zawsze nie znalazłam - zresztą to byłoby niewskazane, bo jednak skórze trzeba dostarczać różnych składników

natomiast jeśli chodzi o typowe nawilżacze to polecam
1. maseczkę z mocznikiem i podwójnych kwasem hialuronowym z rossmana (produkt rival de loop, w czerwonym opakowaniu)
2. krem do twarzy Vis plantis z dziegciem brzozowym - ten stosuje się tylko 3x w tygodniu, ma bardzo naturalny i bogaty skład, dodatkowo mi zmniejsza ilość krostek/grudek i stanów zapalnych
3. olej arganowy dodawany do kremów (tu jeśli byś chciałabyś kupić, to zwracaj uwagę na składy, bo pełno "olejów arganowych" z dodatkami w najlepszym wypadku innych olejów, w najgorszym chemii i innego syfu ) - bardzo fajnie poprawia właściwości kremów, rano twarz jest przyjemnie nawilżona, a zmarszczki wyprostowane :P Po za tym, można go stosować również samodzielnie, jak maseczkę

tylko te produkty, jak na razie skradły moje serce chyba bezpowrotnie
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 18:56   #5
ewelinasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jak pielęgnować skore sucha z niedoskonalosciami

Bardzo dziekuje za pomoc jezeli ktos ma jeszcze jakies wskazowki dla mnie to bede wdzieczna



Pozdrawiam
ewelinasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 21:39   #6
123malami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak pielęgnować skore sucha z niedoskonalosciami

Podam ci mój sposób: myj delikatnie skórę mydłem antybakteryjnym, oczyszczaj płynem miceralnym, zaskórniaki zlikwidujesz maseczką typu peel-off. Na twarz nakładaj krem na naczynka, nie tylko pomoże złagodzić czerwone pajączki, ale również złagodzi wypryski. Aby nie było nowych pajączków nie pij gorących napojów, nie rób parówek na twarz, ani inhalacji na ciepło.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-31 o 00:05 Powód: Link.
123malami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 11:54   #7
ewelinasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jak pielęgnować skore sucha z niedoskonalosciami

Dziekuje za odpowiedz, czasem probowalam maseczek typu peel off jednak nie widzialam rezultatu, uzywasz jakiejs konkretnej marki? Albo moze efekt jest dopiero po regularnym stosowaniu?
Pozdrawiam
ewelinasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 11:54:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.