Indyjskie makijaże cz. II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 11:11   #901
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez słonecznik82 Pokaż wiadomość
Witajcie ,a czy ten kohl jest ok??? Któraś z Was juz go użwyala?? polecicie jakis kohl bezpieczny dla oka?? http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any
A może tak zadać sobie trochę trudu i przeczytać wątek? Albo chociaż ostatnie kilka stron? W końcu wymienione tu uwagi i spostrzeżenia, ważne informacje zostały podane po to ABY JE PRZECZYTAĆ. Tymczasem coraz więcej osób pisze w wątkach z czysto konsumpcyjnym nastawieniem - żeby mieć podane na tacy. Coraz mniej natomiast korzysta z wiedzy, jaka została tu już przekazana, a jest jej naprawdę sporo, dużo można się dowiedzieć i np. ja dzięki czytaniu dzisiaj w temacie wiem tyle ile wiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by tę wiedzę zdobyć. Nic, oprócz lenistwa

APELUJĘ - ZANIM ZADASZ PYTANIE, PRZECZYTAJ WĄTEK.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 23:35   #902
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

A czy ktokolwiek gdziekolwiek czytał jakiekolwiek informacje o kholach marki nerftiti egypt?
załączam link do aukcji plus zdjęcie z aukcji, jakby aukcja kiedyś zniknęła
[ http://www.allegro.pl/item392482590_arabski_koh l_egipt_9_kolorow_super_g ratisy.html ]
wiem, że o tych kholach trochę było i wiele z was je kupowała - ja takowy mam i dość długo używam. jednak nie dogrzebałam się jeszcze do info o tym, czy jest bezpieczny a jeśli nie, to jak bardzo - pewnie to przez dość mało pewną nazwę, bo chyba nefrtiti egypt to marka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg khol.jpg (48,1 KB, 81 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 09:22   #903
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
A czy ktokolwiek gdziekolwiek czytał jakiekolwiek informacje o kholach marki nerftiti egypt?
załączam link do aukcji plus zdjęcie z aukcji, jakby aukcja kiedyś zniknęła
[ http://www.allegro.pl/item392482590_arabski_koh l_egipt_9_kolorow_super_g ratisy.html ]
wiem, że o tych kholach trochę było i wiele z was je kupowała - ja takowy mam i dość długo używam. jednak nie dogrzebałam się jeszcze do info o tym, czy jest bezpieczny a jeśli nie, to jak bardzo - pewnie to przez dość mało pewną nazwę, bo chyba nefrtiti egypt to marka?
Zdaje się Daphne81 w poprzedniej części je zachwalała jako bezpieczne i ziołowe, ale potwierdzenia badaniem na to oczywiście nie ma więc na dwoje babka wróżyła.
Wszyscy sprzedawcy zarzekają się na brak ołowiu, a jaka jest prawda, to już inna bajka
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 10:33   #904
słonecznik82
Raczkowanie
 
Avatar słonecznik82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 423
Angry Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

A co to za kultura, żeby człowieka od razu wyzywać od leniwych. Mam prawo pytać o to i to już mój drugi post, na który nikt mi nie odpowiedział, bo drogie kolezanki nie używały tego produktu, wiec droga Estelle--będę pytać dotąd aż dostanę odpowiedz
A to forum chyba ma nie służyć obrażaniu ludzi, tylko informowaniu i debatowaniu.
słonecznik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 10:39   #905
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zdaje się Daphne81 w poprzedniej części je zachwalała jako bezpieczne i ziołowe, ale potwierdzenia badaniem na to oczywiście nie ma więc na dwoje babka wróżyła.
Wszyscy sprzedawcy zarzekają się na brak ołowiu, a jaka jest prawda, to już inna bajka
wlasnie i to jest may problem bo jednak strach jest, gdyby chociaz te informacje na all byly prawdziwe, ktore te sprzedawcy daja to miloby bylo a tu nigdy nie wiadomo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:47   #906
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

właśnie od Daphne81 go kupiłam, ale jaka jest prawda tego nie wiem :/ na opakowaniu nie ma żadnej informacji o składzie, po prostu nic - więc nie wiadomo. Ale może zjawi się tu ktoś kto coś słyszał szczegółowego akurat o tych kholach ja tam na razie jestem zadowolona, wydajne to to jak nie wiem, chyba już po dacie ważności a nadal pełno w butelce :/
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 12:43   #907
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
właśnie od Daphne81 go kupiłam, ale jaka jest prawda tego nie wiem :/ na opakowaniu nie ma żadnej informacji o składzie, po prostu nic - więc nie wiadomo. Ale może zjawi się tu ktoś kto coś słyszał szczegółowego akurat o tych kholach ja tam na razie jestem zadowolona, wydajne to to jak nie wiem, chyba już po dacie ważności a nadal pełno w butelce :/
a faktycznie czujesz takie zimno jak nakladasz na wewnetrzna strone oka? i zweza te naczynka w oku? bo podobno to wcale nie jest prawda a ten bajer o wybielaniu mi sie najbardziej podoba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 16:10   #908
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a faktycznie czujesz takie zimno jak nakladasz na wewnetrzna strone oka? i zweza te naczynka w oku? bo podobno to wcale nie jest prawda a ten bajer o wybielaniu mi sie najbardziej podoba
zimno to wydaje mi się, że czułam na początku używania tego khola teraz już nie bardzo, albo się przyzwyczaiłam, albo to co zimno powodowało [załóżmy jakieś śladowe ilości kamfory czy czegoś, bo uczucie chłodu mogło być a mogło być tylko w mojej głowie ] wywietrzało całkiem
czy zwęża naczynka? nie wiem czy oko jest bielsze poprzez kontrast czy poprzez faktycznie zwężone naczynka - nie mam pojęcia
załączam zdjęcie delikatnego makijażu z użyciem tego khola nefrtiti egypt. jestem z niego zadowolona, nauczyłam się już go nakładać tylko na powiekę a nie całą twarz i jest dziadostwo trwałe - ostatnio ponad osiem godzin zakupów w upale piekielnym plus kilka godzin w zadymionym pubie - a zmazał się tylko w kącikach i to niewiele zmywa się niezbyt łatwo, ale świetnie schodzi dzięki dwufazowemu niebieskiemu płynowi ziaji do demakijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (43,5 KB, 204 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:04   #909
mikrojustyna
Raczkowanie
 
Avatar mikrojustyna
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Okolice Białegostoku
Wiadomości: 106
GG do mikrojustyna
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Oj kusi mnie ten kohl sssstrasznie.. ;/ Ale fakt, że nie ma o nim żadnych informacji hamuje te zapędy. Zresztą fakt, że ma tak bogatą kolorystykę którA napewno nie jest mieszanką ziołową daje dużo do myśłenia :-|
mikrojustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:15   #910
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

ja ten nefrtiti egypt kupowałam ze dwa albo i trzy lata temu - kiedy istniał jeszcze pierwszy wątek o indyskich makijażach, o kholach dopiero zaczynało się robić głośno a na allegro dostępne były dwa, może trzy rodzaje, w tym ten o ołowiu słowa nie było słychać, dopiero po jakimś czasie się zaczęło. trochę się już "dygam" by go używać, badań krwi pod kątem ołowiu nie robiłam, więc kto wie
teraz na allegro pojawiło się wieeelee rodzajów - w paście, proszku, sztyfcie.. te w sztyfcie, indyjskie, ziołowe, ponoć w pełni naturalne - kuszą mnie obecnie choć cena wyższa - ponad 25 PLN [te same są w radhashop.pl, dwa rodzaje]
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:48   #911
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
zimno to wydaje mi się, że czułam na początku używania tego khola teraz już nie bardzo, albo się przyzwyczaiłam, albo to co zimno powodowało [załóżmy jakieś śladowe ilości kamfory czy czegoś, bo uczucie chłodu mogło być a mogło być tylko w mojej głowie ] wywietrzało całkiem
czy zwęża naczynka? nie wiem czy oko jest bielsze poprzez kontrast czy poprzez faktycznie zwężone naczynka - nie mam pojęcia
załączam zdjęcie delikatnego makijażu z użyciem tego khola nefrtiti egypt. jestem z niego zadowolona, nauczyłam się już go nakładać tylko na powiekę a nie całą twarz i jest dziadostwo trwałe - ostatnio ponad osiem godzin zakupów w upale piekielnym plus kilka godzin w zadymionym pubie - a zmazał się tylko w kącikach i to niewiele zmywa się niezbyt łatwo, ale świetnie schodzi dzięki dwufazowemu niebieskiemu płynowi ziaji do demakijażu
swietnie wyglada wlasnie za duzo tych kholi teraz i ciezko cos wybrac...zreszta tez nie mam pojecia jaki brac w pascie w proszku czy jak?
Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
ja ten nefrtiti egypt kupowałam ze dwa albo i trzy lata temu - kiedy istniał jeszcze pierwszy wątek o indyskich makijażach, o kholach dopiero zaczynało się robić głośno a na allegro dostępne były dwa, może trzy rodzaje, w tym ten o ołowiu słowa nie było słychać, dopiero po jakimś czasie się zaczęło. trochę się już "dygam" by go używać, badań krwi pod kątem ołowiu nie robiłam, więc kto wie
teraz na allegro pojawiło się wieeelee rodzajów - w paście, proszku, sztyfcie.. te w sztyfcie, indyjskie, ziołowe, ponoć w pełni naturalne - kuszą mnie obecnie choć cena wyższa - ponad 25 PLN [te same są w radhashop.pl, dwa rodzaje]
ja myslalam glownie o tym eve lub w zoltym opakowaniu w proszku bo o tych chyba najczesciej pisaly dziewczyny i ten zolty chyba jest bezpieczny tylko odrobine sie boje ze sobie nie poradze z nim i bede go miala wszedzie tylko nie na powiekach faktycznie taki wydajny ten Twoj?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 18:38   #912
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
faktycznie taki wydajny ten Twoj?
wydajny, bo jest go sporo w buteleczce obecny sprzedawca reklamuje go m.in. tym, że buteleczki mają największą pojemność ze wszystkich oferowanych na allegro, czy jakoś tak
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:39   #913
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
wydajny, bo jest go sporo w buteleczce obecny sprzedawca reklamuje go m.in. tym, że buteleczki mają największą pojemność ze wszystkich oferowanych na allegro, czy jakoś tak
hym trzeba bedzie jakis kliknac pewnie sie zdecyduje na ten zolty i bede sie meczyla jakis czas z jego nakladaniem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:45   #914
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez słonecznik82 Pokaż wiadomość
A co to za kultura, żeby człowieka od razu wyzywać od leniwych. Mam prawo pytać o to i to już mój drugi post, na który nikt mi nie odpowiedział, bo drogie kolezanki nie używały tego produktu, wiec droga Estelle--będę pytać dotąd aż dostanę odpowiedz
A to forum chyba ma nie służyć obrażaniu ludzi, tylko informowaniu i debatowaniu.
Przeczytaj sobie dokładnie jeszcze raz Swoje zapytanie.
Gdybyś przeczytała wątek wiedziałabyś, które khole omijać, które są polecane przez wizażanki, jakie są wyniki badań itp. Tymczasem widać ewidentnie konsumpcyjne nastawienie. Nie mam nic do tego, ze pytasz o khola z linku, ale do tego, że od razu nastawiasz się na to, że Ci ktoś coś poleci, chociaż wielokrotnie wskazywano/polecano już pewne produkty i pisano jak to jest z bezpieczeństwem. A kulturalnie byłoby najpierw przeczytać wątek i zapoznać się z opiniami użytkowniczek. Tylko, jak widać, to czasem dla niektórych za trudne . Bo łatwiej napisać "polecicie coś bezpiecznego?" i czekać na odpowiedź, chociaż temat wałkowany jest przez 30 stron.
PS. Nikogo nie wyzywam od leniwych - stwierdzam fakty po prostu. Ale zwrócić uwagę, hm... uderz w stół, nożyce odezwą się same...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:48   #915
słonecznik82
Raczkowanie
 
Avatar słonecznik82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 423
Thumbs down Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Kulturalnie, droga Estelle byłoby nie obrażasz ludzi..a propo nożyc--właśnie odezwały sie w postaci Twojej osoby.

Mój post nie miał służyć debatowaniu, które khole sa dobre, a które nie, lecz zwyczajnie interesował mnie jeden- konkretny.
I taki był zamiar tego listu.
A propo czy każdy ma pisać oraz zachowywać sie w Twoim stylu??
Sposób narzucania formy wypowiedzi świadczy o bardzo złych cechach- tak sie nie zjednuje ludzi.
Ponadto, droga Pani Estelle skąd wiesz czy czytam lub nie czytam 30 stron postów?
I proszę skończ te gadkę z konsumpcyjnym nastawieniem, to nie forum dla osób zainteresowanych marketingiem. Każde nastawienie na informacje może być - wg. Twojego rozumowania konsumpcyjnym nastawieniem (w rzeczywistości poznawczo także jesteśmy konsumpcyjnie nastawieni, bo chcemy mieć wiedzę).

"Tylko, jak widać, to czasem dla niektórych za trudne ." -- Nie znasz mnie, wiec nie oceniaj człowieka i nie życzę sobie takich tekstów dot. mojej osoby.
Może skup sie na debatowaniu o bezpiecznych kholach.
A ja osobiście, nie zamierzałam pytać Ciebie- Estelle o khole, i nigdy nie oczekiwałam od Ciebie żadnej rady dot. tego tematu, bo jak widzę rozsiewasz jad.
Dobrego popołudnia życzę.
słonecznik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 17:16   #916
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

[QUOTE=słonecznik82;811231 3][...]polecicie jakis kohl bezpieczny dla oka??[...]QUOTE]
Taaak to jest bardzo konkretnie zadane pytanie
Ten fragment Twojej wypowiedzi wybitnie świadczy o tym, jak szanujesz wysiłek wizażanek, które tworzą ten wątek, poświęcają swój czas i dzielą się Swoimi spostrzeżeniami. Tak, on również wybitnie potwierdza, że wątek został przeczytany
Mylisz również pojęcia, czym innym jest chęć posiadania wiedzy [z pewnością nie jest to nastawienie konsumpcyjne] i zdobywanie jej samemu, szukanie na własną rękę a czym innym czekanie na gotowe i, jak to się mówi, dodatkowo dopasowane do potrzeb. I nieważne, że coś zostało powiedziane 10 czy 15 razy...

W kwestii uściślenia - nie oceniam człowieka, a jedynie jego czyny, które o nim świadczą. Wg mnie [a mam prawo do własnych opinii], Twoje świadczyły o tym, że wątku nie czytałaś, gdyż zadałaś pytanie, na które niejednokrotnie padła odpowiedź. Dlatego też uważam, że zwrócenie Ci uwagi było uzasadnione. A Twoje dalsze wypowiedzi jedynie potwierdzają, że miałam rację
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 20:16   #917
FauxCrystal
Raczkowanie
 
Avatar FauxCrystal
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 92
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Mam wrażenie że nietaktownie przerwę tą ciętą wymianę zdań ale może to i lepiej. Szkoda życia na kłótnie

Piszę, jak większość wizażanek w tym wątku, aby zaciągnąć waszej opinii w sprawie pewnego konkretnego kajala - Al Ameerah (http://www.allegro.pl/item395298291_...y_makijaz.html) Przejrzałam ten wątek (jedna z was również pytała o ten produkt ale nie otrzymała odpowiedzi), nie znalazłam go też na liście zbadanych (pod względem obecności Pb) produktów tego typu...

Przyznaję że zachęca mnie wizja powiększonych, podkreślonych oczu niczym z bollywood (a któż by nie chciał ) dodatkowo nęci wyjątkowo niska cena, ale chciałabym wiedzieć czy produkt ten zawiera ołów, w jakich ilościach czy jakiekolwiek inne informacje które mogłyby mi udzielić dziewczyny które go używały.

Dziękuję za uwagę
FauxCrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 21:19   #918
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Z tego co pamiętam, niektóre wizażanki go używały, ale nie miał dobrych recenzji... zdaje się były spore problemy przy wydostawaniu go z tubki i szybko w niej zasychał.

Dane o Pb niestety nieznane.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 10:31   #919
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

osobiście nie używałam, ale mogę wkleić taką opinię o tym kajalu w tubce:

Cytat:
Drogie dziewoje! Mam ten co w linku na allegro.Trzeba go rozgrzać ugniatając tubkę w dłoniach. Wtedy można go dobrze nałożyć. Czerń się jest 100%, ale wyraźnie podkreśla oko, taki makijaż na co dzień, można trochę więcej nałożyć jeśli zależy nam na intensywniejszym odcieniu, to jest sprawa indywidualna Duży plus to to, że nie osypuje sie i nie paćka całego świata dookoła nas Ja maluje patyczkiem tak jak kredka do oczu, najpierw dolna powiekę, a potem przymykam ślepie i delikatnie górną powiekę. Ja mam ciemna oprawę oczu i nie muszę używać dużo tego specyfiku. Jak sobie jeszcze rzęsy wytuszuję to wystarczy.Mam spore doświadczenie w malowaniu oczu różnymi czernidłami i stwierdzam, że kajal pomimo, że nie daje super czerni to jest trwalszy od klasycznej kredki. Dziś się pomalowałam dla eksperymentu i po kliku godzinach odrobinę się rozmazało, ale efekt sie utrzymuje. Kredka była pod moim okiem już po 15 minutach im bardziej miękkiej używałam tym bardziej przypominałam misie pandę ;P
jest to opinia użytkowniczki Chandrika, wygłoszona na forum bollywood.pl w wątku o kosmetykach indyjskich
ta opinia jest pozytywna, inne były takie, że maluje na szaro ale może to właśnie kwestia rozgrzania tubki.
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 19:05   #920
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Sub
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:10   #921
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Mam pytanie odnośnie khola Jai Kajal, jaką ma konsystencję ? http://www.allegro.pl/item401414318_...ski_kajal.html
Jestem też bardzo ciekawa konsystencji kholi stożkowych :
http://www.allegro.pl/item404926121_...bollywood.html
http://www.allegro.pl/item403005290_...o_z_indii.html
http://www.allegro.pl/item401669738_...ocie_oczy.html
Kończy mi się mój stary khol i muszę się w nowy zaopatrzyć
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:28   #922
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

konsystencje kajala Shahnaz Hussain nazwalabym raczej mazista, dobrze sie rozprowadza na oku, jest smolisto czarna, intensywna. jedynie trwalosc pozostawia do zyczenia, ale jak jest napisane na opakowaniu: to nie jest kosmetyk, tylko produkt leczniczy, wiec w sumie odpuszczam mu ten grzech
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:46   #923
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość
konsystencje kajala Shahnaz Hussain nazwalabym raczej mazista, dobrze sie rozprowadza na oku, jest smolisto czarna, intensywna. jedynie trwalosc pozostawia do zyczenia, ale jak jest napisane na opakowaniu: to nie jest kosmetyk, tylko produkt leczniczy, wiec w sumie odpuszczam mu ten grzech
Dziękuję Meili za pomoc
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:38   #924
Anamika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość
konsystencje kajala Shahnaz Hussain nazwalabym raczej mazista, dobrze sie rozprowadza na oku, jest smolisto czarna, intensywna. jedynie trwalosc pozostawia do zyczenia, ale jak jest napisane na opakowaniu: to nie jest kosmetyk, tylko produkt leczniczy, wiec w sumie odpuszczam mu ten grzech
Ja bym nie powiedziala, ze ten kajal jest mazisty, jest miekki to fakt, ale nie mazisty. Trwalosc tez bez zastrzezen, moze to kwestia indywidualna. Ja w kazdym razie jestem bardzo zadowolona.
A tak przy okazji nie wiecie gdzie go mozna teraz dostac? Chcialam kupic siostrze na urodziny, ale na all juz go nie ma.
Anamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 07:12   #925
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Anamika Pokaż wiadomość
Ja bym nie powiedziala, ze ten kajal jest mazisty, jest miekki to fakt, ale nie mazisty. Trwalosc tez bez zastrzezen, moze to kwestia indywidualna. Ja w kazdym razie jestem bardzo zadowolona.
A tak przy okazji nie wiecie gdzie go mozna teraz dostac? Chcialam kupic siostrze na urodziny, ale na all juz go nie ma.
moim zdaniem jest on naprawde baaaaaaardzo baaaaaardzo miekki. a zastrzezenia mam jedynie do trwalosci kajala wewnatrz oka, poniewaz szybko stamtad znika. na powiece jest ok ogolnie tez jestem z niego zadowolona. przynajmniej mam pewnosc, ze nic z moim okiem nie bedzie sie po nim dziac
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 15:31   #926
Anamika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Smile Re: Indyjskie makijaże cz. II

Ponawiam moje pytanie. Znalazlam tylko tuhttp://www.ayurvedaplus.pl/product_i...654d8f634b5484, ale 60 zl plus wysylka...troche za drogo. Ostatnio zaplacilam polowe tej kwoty juz z przesylkahttp://www.allegro.pl/item396711590_...bollywood.html. Meili, to twoje oczy w avatarze?
Anamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 16:16   #927
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Re: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Anamika Pokaż wiadomość
Ponawiam moje pytanie. Znalazlam tylko tuhttp://www.ayurvedaplus.pl/product_i...654d8f634b5484, ale 60 zl plus wysylka...troche za drogo. Ostatnio zaplacilam polowe tej kwoty juz z przesylkahttp://www.allegro.pl/item396711590_...bollywood.html. Meili, to twoje oczy w avatarze?


Anamiko
, jakis czas temu wyslalam tobie prywatna wiadomosc. czy ja otrzymalas? ta, to moje oczyska
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 09:52   #928
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Re: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez Anamika Pokaż wiadomość
Ostatnio zaplacilam polowe tej kwoty juz z przesylkahttp://www.allegro.pl/item396711590_...bollywood.html. Meili, to twoje oczy w avatarze?
anamika - i jak, stosowałaś już ten khol? ja się do niego przymierzam, w dzisiejszych 'wysokich obcasach' jest nawet artykuł o twórczyni firmy i tego khola i same dobrodziejstwa w składzie..
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 11:21   #929
Anamika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Re: Dot.: Re: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość

Anamiko, jakis czas temu wyslalam tobie prywatna wiadomosc. czy ja otrzymalas? ta, to moje oczyska
Tak, dostalam. Wlasnie przed chwila sprawdzilam i wyslalam odpowiedz. Przepraszam, ze nie zauwazylam wczesniej, dopiero sie ucze jak to wszystko funkcjonuje. P.S. Masz piekne oczy, super wygladaja podkreslone kajalem. Chyba "zgapie" makijaz
Anamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 11:25   #930
Anamika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Re: Dot.: Re: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
anamika - i jak, stosowałaś już ten khol? ja się do niego przymierzam, w dzisiejszych 'wysokich obcasach' jest nawet artykuł o twórczyni firmy i tego khola i same dobrodziejstwa w składzie..


Black sun, no wlasnie uzywam tego kajala i jestem bardzo zadowolona. Jest super czarny, latwiutko sie naklada i jest trwaly, przynajmniej w moim przypadku. I tak jakos koi oczy. Podobno tez wspomaga wzrost rzes.
A co jest napisane w tym artykule?
Anamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 13:00:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.