NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 11:54   #3691
misioqlka
Rozeznanie
 
Avatar misioqlka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 868
GG do misioqlka
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Linkaa mam pytanieczy to między paskami sun club a revlonem to jest ten rozświetlacz??
ja nie Linka ale pozwolę sobie odpowiedzieć
tak to właśnie ten rozświetlacz
misioqlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:58   #3692
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez misioqlka Pokaż wiadomość
ja nie Linka ale pozwolę sobie odpowiedzieć
tak to właśnie ten rozświetlacz
wszystko już zostało powiedziane;p
Tak to rozsławiony AOH
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:45   #3693
agnesha
Raczkowanie
 
Avatar agnesha
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 284
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
świetny ten puder, sama się na niego czaje, ale boję się, że błysk będzie za mocny, ponieważ mam tłustą cere
ja mam niestety suchą skórę, więc nie wiem jakby się spisywał na Twojej, ale wydaje mi się, że ten różowy bardziej rozświetla, poza tym fajnie można stopniować efekt

Mogłabyś podać nazwę tego błyszczyka w tubce Sephory i jaki daje efekt na ustach ten odcień? jaki ma nr ten jasny Inglot?
Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
agnesha dziękuję..nie wiem czy się bać czy cieszyć, że wpływam na umysły innych wizażanek..i to w celu wydania cięzko zarobionych pieniędzy;p
właściwie to jestem mało poddatna na wizaż niestety mam skórę i oczy bardzo wrażliwe, więc często boje się eksperymentować z nowymi kosmetykami, ale na ustach nic mi się nie dzieje więc mogę sobie próbować nowości, szczególnie,że wiem jak wyglądają na ustach
agnesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:03   #3694
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez misioqlka Pokaż wiadomość
ja nie Linka ale pozwolę sobie odpowiedzieć
tak to właśnie ten rozświetlacz

dziękujejuż wiem na co mam polowac jak wreszcie w naturze zagoszcze


Linkaa dziękuje
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:44   #3695
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez agnesha Pokaż wiadomość
ja mam niestety suchą skórę, więc nie wiem jakby się spisywał na Twojej, ale wydaje mi się, że ten różowy bardziej rozświetla, poza tym fajnie można stopniować efekt

Mogłabyś podać nazwę tego błyszczyka w tubce Sephory i jaki daje efekt na ustach ten odcień? jaki ma nr ten jasny Inglot?
nr cienia to 324
a błyszczyk to brillant a levres, na kwc go nie widzę, chyba ze slepa jestem, tzn taka nazwa jest ale inny jest raczej transparentny, ładnie rozświetla usta, daje naturalny efekt, drobinek praktycznie nie widać
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 22:32   #3696
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Dalam sie dzisiaj skusic na niebieski blyszczyk Essence.Ale musze przyznac,ze daje bardzo przyjemny efekt Oprocz tego odebralam tester cienia Bourjois z zakupow na allegro.Kupilam jeszcze roz Maybelline w musie,ale sprzedawca nie wzial ze soba Musze 2 razy latac
Ale aktualizacje wkeleje pod koniec miesiaca
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 13:13   #3697
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0081.jpg (64,1 KB, 300 załadowań)
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 13:35   #3698
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Ktosiu co to za cień ten na samej górze, taki polokragly?
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:53   #3699
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

kasiasiar niestety ale nie ma firmy na niej napisanej, naklejke kiedys zdarłam
Ahh moj błąd.
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 16:22   #3700
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczynyUsilnie dazylam do takiego zbioru-bo duzo kosmetykow sie marnowalo-teraz mam tylko to czego uzywam(no prawie)

kasiasiar-nie mam rozu Lancome.Z lancome mam tylko cienie-paletka z 4 cieniami-ta czarna)Z rozow mam roz Milani odcien luminous i roz mineralny Lumiere.
maja55Te rzesy w pylku maja przedluzac i zageszczac ale uzywam ich bardzo rzadko bo trzeba byc cierpliwym z nakladaniem.najpierw maluje sie rzesy maskara a potem naklada te rzesy w pylku a potem pnownie maskara-trzeba robic to nad umywalka-czasami te rzesy wpadaja w oko i podrazniaja,osypuja sie-ogolnie nie polecam tego produktu chyba ze dla cierpliwych-nie zauwazylam jakichs spektakularnych efektow.
W takim razie daruję sobie. Zwykle nie poświęcam na makijaż wiele czasu, a nakładani takich rzęs doprowadziłoby mnie do szału, jeśli przy aplikacji potrzebna jest cierpliwość.
Cierpliwość mam tylko w trakcje demakijażu, to mogłabym robić 3 godziny
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Spróbuj też Capuccino - jest równie wspaniały mam wrażenie, że one są takie puszyste i to mi się bardzo podoba
Uważam, że Kryolem można naprawić szkody. Ten puder Essence jest dla mnie trochę za żółty i Kryolan mnie ratuje tak samo z różem do policzków gdy "przedobrzę". Nie zauważyłam ciemnienia. Ja z kolei troszkę żałuję, że nie wzięłam ciut ciemniejszego odcienia.
Trochę obawiałam się koloru tego błyszczyka, bo źle wyglądam w brązie na ustach, ale piszesz że jest złotawy, a złotawy pobłysk bardzo lubię. Kosztuje grosze więc wypróbuję

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
śliczny kolor ma ten błyszczyk w tubce
Zgadza się
Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
moja "lotniskowa" aktualizacja Clinique blyszczyki oraz prezent od mamy blyszczyk Glazel
Ile Kliników do próbowania. Cuda!!!
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:04   #3701
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
jeszcze kilka moich:
Piękne Strasznie mi się podobają twoje aktualizacje i najchętniej bym ja zagarnęła do swojej kolekcji

Na prośbę Kasiasiar jak również dlatego, że ostatnio zrobiłam mały remanent w kolorówce - wklejam mój aktualny zbiór. W chwili obecnej jestem prawie usatysfakcjonowana kosmetykami, mam praktycznie wszystko to czego potrzebowałam.
Moje plany:
- zakup kolejnych pędzelków Sephora/Inglot (oczywiście tych, których mi trzeba)
- zakup tuszu do kresek w słoiczku (z linerami sobie nie radzę)
- zakup rozświetlacza Sephory(Justynka narobiła smaka), różu Burżuja i kilku cieni
- zakup błyszczyka Sephory - miałam i chyba zgubiła bo nie umiem go odnaleźć

Fotki:
1, 2 - rozświetlacze i bronzery
3, 4 - podkłady i pudry
5, 6 - wszystko do oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_4333.jpg (100,1 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_4335.jpg (95,1 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_4343.jpg (81,2 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_4346.jpg (94,7 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_4348.jpg (93,8 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_4349.jpg (99,7 KB, 250 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 17:04   #3702
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

7, 8 - usta
9 - wszystko inne w tym zapodziany błyszczyk Jessica Simpson
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_4354.jpg (99,7 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_4357.jpg (102,6 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_4359.jpg (86,5 KB, 223 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:19   #3703
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Susanna - Cudowny zbiór
Ta mapka sensique to odcień ciemniejszy czy mi się wydaje? dziś właśnie kupiłam możesz coś napisać o niej?
A jak sprawuje się puder mineralny essence? i jaki odcień lepszy 01 czy 02?? bo się zastanawiam
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:44   #3704
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Na prośbę Kasiasiar jak również dlatego, że ostatnio zrobiłam mały remanent w kolorówce - wklejam mój aktualny zbiór. W chwili obecnej jestem prawie usatysfakcjonowana kosmetykami, mam praktycznie wszystko to czego potrzebowałam.
Moje plany:
- zakup kolejnych pędzelków Sephora/Inglot (oczywiście tych, których mi trzeba)
- zakup tuszu do kresek w słoiczku (z linerami sobie nie radzę)
- zakup rozświetlacza Sephory(Justynka narobiła smaka), różu Burżuja i kilku cieni
- zakup błyszczyka Sephory - miałam i chyba zgubiła bo nie umiem go odnaleźć

Fotki:
1, 2 - rozświetlacze i bronzery
3, 4 - podkłady i pudry
5, 6 - wszystko do oczu
BOSKI ZBIOR!
Obie czekoladki JOKO
Puder Sensique jest brazujacy,prawda?
A jak baza DAX (bo rozne opinie ma na KWC) i podklad Cinique?
Aha i jeszcze masz sliczny kolor cieni Joko Winter Poeme.Dobre sa?Strasznie podoba mi sie ta seria,slicznosci,ale jakos narazie nie skusilam sie na nic
I lakierki:przepiekne kolory Musze gdzies poszukac tych z Sorayi,ale nie wiem,gdzie
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:22   #3705
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Susanna - Cudowny zbiór
Ta mapka sensique to odcień ciemniejszy czy mi się wydaje? dziś właśnie kupiłam możesz coś napisać o niej?
A jak sprawuje się puder mineralny essence? i jaki odcień lepszy 01 czy 02?? bo się zastanawiam
Siuniaaa dzięki kochana
Mapka to odcień jaśniejszy. Ogólnie mnie ten bronzer nie przekonuje, po prostu będę okrutna ale porównując z czekoladkami JOKO ma na noc Wiesz one są tak idealnie zmielone, takie lekkie a nakładając Sensique czuję tylko talk, duuużo talku. Takie głupie uczucie.
Puder mineralny oceniałam kilka postów wyżej, pozwól że zacytuję:

Cytat:
cięższy od Revlona (tylko z nim mam porównanie) i mniej trwały. Revlon się praktycznie nie ściera (ten z USA) a essence niestety tak. Ogólnie ten puder jest bardziej ciężki, mniej puszysty, nakładam go pędzelkiem z pudru mineralnego Revlonu i mam placki na buzi naprawdę trudno mi jest ładnie ten podkładzik rozprowadzić na twarzy bo gdzieniegdzie mam go więcej a gdzieniegdzie mniej. Podobno dobrze się go nakłada puszkiem z pudru - spróbuję
Dość dobrze kryje, cera błyszczy się szybciej niż w przypadku Revlonu. Poużywam jeszcze, zobaczę czy nie zapycha. I w tym wypadku znów ratuje mnie jasny odcien Kryolanu
Jaki odcień? Zależy od karnacji ale juz teraz wiem, że dla mnie lepszy byłby jednak nr 01 a nie 02



Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
BOSKI ZBIOR!
Obie czekoladki JOKO
Puder Sensique jest brazujacy,prawda?
A jak baza DAX (bo rozne opinie ma na KWC) i podklad Cinique?
Aha i jeszcze masz sliczny kolor cieni Joko Winter Poeme.Dobre sa?Strasznie podoba mi sie ta seria,slicznosci,ale jakos narazie nie skusilam sie na nic
I lakierki:przepiekne kolory Musze gdzies poszukac tych z Sorayi,ale nie wiem,gdzie
Ej ej tylko nie boski. Konkretny i tyle
Puder Sensique jest brązujacy
Baza Daxa to moja ulubiona baza, nie wyobrażam sobie "życia bez niej". Na KWC dostała ode mnie chyba 5 gwiazdek Bardzo ją lubię.
Podkład Clinique dobry raczej na miesiące późno jesienne/zimowe. W lecie po kilku godzinach na mojej twarzy warzy się (wyszedł mi rym ). Niemniej to dobry podkład, jeden z moich ulubionych, bardzo fajnie dopasowuje się do buźki i ładnie ją rozświetla (zawiera takie mikro drobinki rozświetlające). Cienie JOKO Winter Poeme kolory mają cudne (opakowania też) ale ogólnie to słabiutko. Okrutnie się sypią. Aplikator który był do nich dołączony.... sorry ale nie wiem jak czymś takim wycieniować oko. Jak używam pędzelka Sephory to mam wrażenie, że one przyłapują się do włosia i się tak nie osypują. Teraz przynajmniej umiem ich używać.
Lakiery Soraya dla mnie są do kitu jeśli chodzi o trwałość. Być może to, ze co 2 dni musze od nowa malować paznokcie jest spowodowane złą kondycją płytki Obecnie jestem na kuracji Nail Tek II, może po tym zabiegu lakier będzie się lepiej trzymał. Niemniej kolory i ich nasycenie są rewelacyjne No i kosztują tylko 7 zł.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:12   #3706
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Susanno dziekuje

Piekne kosmetyki

czekoladki Joko lakiery inglot

A co sadzisz o podkladzie clinique? naczytałam sie o nim wiele pochlebnych recenzji ale jeszcze nie udalo mi sie go nigdzie dorwać, wypatrywałam go bezskutecznie na wolnocłówkach lotniskowych
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:19   #3707
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ej ej tylko nie boski. Konkretny i tyle
Puder Sensique jest brązujacy
Baza Daxa to moja ulubiona baza, nie wyobrażam sobie "życia bez niej". Na KWC dostała ode mnie chyba 5 gwiazdek Bardzo ją lubię.
Podkład Clinique dobry raczej na miesiące późno jesienne/zimowe. W lecie po kilku godzinach na mojej twarzy warzy się (wyszedł mi rym ). Niemniej to dobry podkład, jeden z moich ulubionych, bardzo fajnie dopasowuje się do buźki i ładnie ją rozświetla (zawiera takie mikro drobinki rozświetlające). Cienie JOKO Winter Poeme kolory mają cudne (opakowania też) ale ogólnie to słabiutko. Okrutnie się sypią. Aplikator który był do nich dołączony.... sorry ale nie wiem jak czymś takim wycieniować oko. Jak używam pędzelka Sephory to mam wrażenie, że one przyłapują się do włosia i się tak nie osypują. Teraz przynajmniej umiem ich używać.
Lakiery Soraya dla mnie są do kitu jeśli chodzi o trwałość. Być może to, ze co 2 dni musze od nowa malować paznokcie jest spowodowane złą kondycją płytki Obecnie jestem na kuracji Nail Tek II, może po tym zabiegu lakier będzie się lepiej trzymał. Niemniej kolory i ich nasycenie są rewelacyjne No i kosztują tylko 7 zł.
I dlatego boski
Szukam dla siebie jakies bazy i myslalam o tej DAX.Chyba dokladniej sie zainteresuje
Tak myslalam,ze cienie Joko ladnie tylko wygladaja w opakowaniu.Dlatego zapytalam.
Co do pazurkow,to ja tez mam w kiepskim stanie i to zdecydowanie ma wplyw na to,ile jakier sie utrzymuje.Na KWC ma swietne recenzje,wiec na niego poluje
Dzieki za odpowiedzi
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:20   #3708
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Piękne Strasznie mi się podobają twoje aktualizacje i najchętniej bym ja zagarnęła do swojej kolekcji

Na prośbę Kasiasiar jak również dlatego, że ostatnio zrobiłam mały remanent w kolorówce - wklejam mój aktualny zbiór. W chwili obecnej jestem prawie usatysfakcjonowana kosmetykami, mam praktycznie wszystko to czego potrzebowałam.
Moje plany:
- zakup kolejnych pędzelków Sephora/Inglot (oczywiście tych, których mi trzeba)
- zakup tuszu do kresek w słoiczku (z linerami sobie nie radzę)
- zakup rozświetlacza Sephory(Justynka narobiła smaka), różu Burżuja i kilku cieni
- zakup błyszczyka Sephory - miałam i chyba zgubiła bo nie umiem go odnaleźć

Fotki:
1, 2 - rozświetlacze i bronzery
3, 4 - podkłady i pudry
5, 6 - wszystko do oczu
Susano: Bardzo fajny zbiorek

Mam pytanie odnośnie podkładu Klinikowego perfectly real - otóż, miałam kiedyś próbkę ale odcień był za ciemny więc nie używałam go długodystansowo. On jest do mieszanej cery bądź ew.tłustej - myślisz że przy dłuższym stosow. przy skórze mieszanej z tendencją do przesuszania nie przesuszyłby jej ?
Mi bardzo podobała się konsyst. tego fluidu - bardzo dobrze trzxymała się twarzy,zero spływu i oczywiście lekki mat, ostatnio byłam prawie gotowa go kupić ale jednak wolałabym się jeszcze kogoś poradzić
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:43   #3709
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Susano: Bardzo fajny zbiorek

Mam pytanie odnośnie podkładu Klinikowego perfectly real - otóż, miałam kiedyś próbkę ale odcień był za ciemny więc nie używałam go długodystansowo. On jest do mieszanej cery bądź ew.tłustej - myślisz że przy dłuższym stosow. przy skórze mieszanej z tendencją do przesuszania nie przesuszyłby jej ?
Mi bardzo podobała się konsyst. tego fluidu - bardzo dobrze trzxymała się twarzy,zero spływu i oczywiście lekki mat, ostatnio byłam prawie gotowa go kupić ale jednak wolałabym się jeszcze kogoś poradzić
meri ja go miałam, najjasniejszy odcień 61 dla mega bladziochów. Nie powinien cie wysuszyć, bo jak dla mnie to on sie właśnie bardziej dla normalnych cer nadaje. Ja mam tłustą i nie słuzył mi wcale Bardzo szybko sie świeciłam, a szkoda bo to porządny podkład
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 19:53   #3710
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
7, 8 - usta
9 - wszystko inne w tym zapodziany błyszczyk Jessica Simpson
kolekcja szminek i błyszczyków...no no!
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:07   #3711
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Piękne Strasznie mi się podobają twoje aktualizacje i najchętniej bym ja zagarnęła do swojej kolekcji


Fotki:
1, 2 - rozświetlacze i bronzery
3, 4 - podkłady i pudry
5, 6 - wszystko do oczu
dziękuję
cudowny zbiorek
przez te promocje w Inglocie zbankrutuje, dzisiaj dokupiłam nowy kolor cienia
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:38   #3712
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Moje dzisiejsze zakupy Mam nadzieję że coś widać na zdjęciach i że każda z was będzie wiedziała o co chodzi


1.Mapka brązująca Sensique nr. 105
2.Cień trio Sensique nr. 119
3.Pędzel do pudru Donegal
4.Tusz do rzęs Rimmel volume flash mousse
5.Podkład mineralny essence nr.02
6.Błyszczący balsam do ust Essence glossy lipbalm (berry sorbet)


Ps. Jakość zdjęć jest kiepska ponieważ są robione telefonem bo niestety aparat mam zepsuty
W razie czego dołączam zdjęcia cieni, pudru i pędzla z internetu żeby było lepiej widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie000wj.jpg (35,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie001jg.jpg (36,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie007pj.jpg (31,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (24,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36.jpg (8,4 KB, 637 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PD-5246.jpg (12,0 KB, 13 załadowań)
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 22:33   #3713
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

..a to taka moja mała,skromna aktualizacja czyli ostanie zakupy z,których jestem strasznie zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy giga.jpg (115,2 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zakupy giga cd.jpg (122,9 KB, 206 załadowań)
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 22:55   #3714
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
..a to taka moja mała,skromna aktualizacja czyli ostanie zakupy z,których jestem strasznie zadowolona
Bardzo fajna aktualizacja a cienie Diora są ślicze Ten kosmetyk Bourjois to jest może cień do powiek czy rozświetlacz?

Teraz lepiej obejrzalam zdjęcia, czy to jest róż?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 23:04   #3715
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Bardzo fajna aktualizacja a cienie Diora są ślicze Ten kosmetyk Bourjois to jest może cień do powiek czy rozświetlacz?

Teraz lepiej obejrzalam zdjęcia, czy to jest róż?
dziękuje z bourjois to rozświetlacz-bardzo sympatyczny,wystarczy odrobina aby uzyskać piękny połysk,bardzo wydajny i ma kremową konsystencje ,nie sprawia problemów przy nakładaniu
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 10:00   #3716
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Susanna
Podoba mi się błyszczyk Sally Hansen - nadaje ustom taki piękny róż jak w tubce, czy jest raczej transparentny? I czy pielęgnuje usta? Bo ostatnio wszystko mnie wysusza, wyglądam jak potwór: te skórki odstające, koszmar.

Cienie sypkie Pupa pięknie wyglądają

Dobry jest ten mały lakier Sephory?
Baza Diamentowa Inglot? Co to jest? Co daje? Wygładza płytkę paznokcia, przedłuża trwałość lakieru?

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
..a to taka moja mała,skromna aktualizacja czyli ostanie zakupy z,których jestem strasznie zadowolona
Bardzo fajna aktualizacja. Co to za odcień Glam Shine i cieni Diora?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 10:06   #3717
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
7, 8 - usta
9 - wszystko inne w tym zapodziany błyszczyk Jessica Simpson
Jaki ma numerek lakier Inglota ten pierwszy od lewej?

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
..a to taka moja mała,skromna aktualizacja czyli ostanie zakupy z,których jestem strasznie zadowolona
Jaki jest numerek tego błyszczyka L'Oreal Glam Shine?
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 11:16   #3718
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
7, 8 - usta
9 - wszystko inne w tym zapodziany błyszczyk Jessica Simpson
Super zbiór- jak na niego patrzę, to mam wrażenie, że masz same najpotrzebniejsze rzeczy, że wszystko używasz i nic nie marnuje się
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 13:05   #3719
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
meri ja go miałam, najjasniejszy odcień 61 dla mega bladziochów. Nie powinien cie wysuszyć, bo jak dla mnie to on sie właśnie bardziej dla normalnych cer nadaje. Ja mam tłustą i nie słuzył mi wcale Bardzo szybko sie świeciłam, a szkoda bo to porządny podkład
Aniu,dziękuje za odp
Ja mam taką nietypową cerę niby się przetłuszcza ale jest sucha że szok! Mi on troszkę suche skórki podkreślał,ale jak się wypilingowałam i dobrze nawilżyłam to było ładnie dodatkowo gruntowałam go prasowanym pudrem Claryfiyng - klinika i było w miarę.
Taki mam dylemat albo on albo supermoisture ale boję się że po superm. będę się bardzo błyszczeć.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 13:28   #3720
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Susanna
Podoba mi się błyszczyk Sally Hansen - nadaje ustom taki piękny róż jak w tubce, czy jest raczej transparentny? I czy pielęgnuje usta? Bo ostatnio wszystko mnie wysusza, wyglądam jak potwór: te skórki odstające, koszmar.

Cienie sypkie Pupa pięknie wyglądają

Dobry jest ten mały lakier Sephory?
Baza Diamentowa Inglot? Co to jest? Co daje? Wygładza płytkę paznokcia, przedłuża trwałość lakieru?



Bardzo fajna aktualizacja. Co to za odcień Glam Shine i cieni Diora?
Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Jaki ma numerek lakier Inglota ten pierwszy od lewej?



Jaki jest numerek tego błyszczyka L'Oreal Glam Shine?
Maju55 i Champs odcień błyszczyka to sand crystal nr 06 jeśli macie ochote zobaczyć jak wygląda na ustach to zapraszam do moich wątków na MM gdzie go użyłam, a co do palety diora to SECRET CHARM nr 370 bardzo fajne cienie,mam je juz jakis czas i nadal zużycie jest minimalne,są bardzo wydajne i długotrwałe nawet bez użycia bazy a kolory są naprawde fantastyczne i intensywne
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.