Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-20, 13:24   #1891
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Erato, akiedy go zamówiłaś? Bo do mnie też jeszcze nie dotrał
Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Nie pamiętam, musiałabym sprawdzić, ale wydaje mi się, że już tydzien upłynął, od kiedy dostałam maila z potwierdzeniem zapłaty ceny. A zamówienie było ładnych kilka dni wcześniej. Nie wiem, skąd oni to sprowadzają, bo niby pisze, że "wysyłka" jest 24 h po potwierdzeniu płatności, ale "dostawa" 7-14 dni w zależnosci od kraju
Dziewczyny nie chcę Was straszyć, ale wisienka to jakaś odnoga truskawki. A z tą drugą coś ostatnio jest nie tak, tak jakby zawisili działalność. Poza tym kosmetyki też wysyłają z Hong Kongu, więc raczej nie ma co liczyć na paczkę przed świętami.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 13:26   #1892
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Z DIorshowem to jest dziwnie podejrzana sprawa. Mój pierwszy DIorshow zakupiłam w Polsce w Douglasie, i był bardzo przeciętny. Potem malowałam się Diorshowem koleżanki, który to zakupiła w Anglii - i był rewelacyjny, niczym nie przypominał tego pierwszego! Teraz kupiłam na allegro i ten też jest dobry
Rezultat? Nie kupować w polskich drogeriach
te moje poprzednie które mi tak bardzo odpowiadały były testerami a ten który mi nie odpowiada kupiłam w Sephorzehahahah w takim razie następny kupie na allegro
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 13:35   #1893
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę Was straszyć, ale wisienka to jakaś odnoga truskawki. A z tą drugą coś ostatnio jest nie tak, tak jakby zawisili działalność. Poza tym kosmetyki też wysyłają z Hong Kongu, więc raczej nie ma co liczyć na paczkę przed świętami.
Tylko że jak kiedyś zamówiłam perfumy z truskawki, to paczka przyszła z Hongkongu po czterech dniach Szybciej niż czasami w Polsce Mam nadzieję, że nie wtopiłam właśnie kasy w jakąś firmę-krzak?...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 13:47   #1894
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

tak BTW Kupujemy różne rzeczy na Tajwanie i w Japonii - przesyłka DHL-em "idzie" stamtąd od dnia nadania max trzy dni robocze.
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 14:06   #1895
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę Was straszyć, ale wisienka to jakaś odnoga truskawki. A z tą drugą coś ostatnio jest nie tak, tak jakby zawisili działalność. Poza tym kosmetyki też wysyłają z Hong Kongu, więc raczej nie ma co liczyć na paczkę przed świętami.
Sprawdzałam na Truskawie i zawieszenie wysyłki dotyczy tylko zapachów. Ale czystki są wszędzie. Meteorki wykupione, pryzm nie ma żadnych.
Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Tylko że jak kiedyś zamówiłam perfumy z truskawki, to paczka przyszła z Hongkongu po czterech dniach Szybciej niż czasami w Polsce Mam nadzieję, że nie wtopiłam właśnie kasy w jakąś firmę-krzak?...
Ja też mam taką nadzieje Poczytałam troszkę i oprócz długiego oczekiwania wszystko powinno być OK. Dziewczyny na perfumiarskim kupowały perfumy przez wisienkę i tylko jedna miała zastrzeżenia co do ich oryginalności


edit: Do używających Shalimara Guerlain Czy to typowy Kadzidlak?? Taki jak słonik Kenzo?? Ciekawam tego zapachu, ale jeśli jest podobny do słonika to odpada w przedbiegach, bo słonik jest dla mnie okropny. Normalnie duszę sie w nim i nie mogę uwolnić od tego "zapachu". Recenzje Shalimara są niejednoznaczne, dlatego mnie ten zapach zastanawia. No i podobno edt różni się od edp.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 14:41   #1896
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Uskow zanim kupisz Shalimara to przetestuj go na swojej skórze. Zapach jest dość kontrowersyjny i nie każdemu może się podobać. Słonika niestety nie znam, wiec nie mogę ich porównać. A do Shalimara dość długo dojrzewałam, aż w końcu miesiąc temu kupiłam EDP idąc po inny zapach. Dla mnie to typowe kadzidło.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 14:47   #1897
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość


edit: Do używających Shalimara Guerlain Czy to typowy Kadzidlak?? Taki jak słonik Kenzo?? Ciekawam tego zapachu, ale jeśli jest podobny do słonika to odpada w przedbiegach, bo słonik jest dla mnie okropny. Normalnie duszę sie w nim i nie mogę uwolnić od tego "zapachu". Recenzje Shalimara są niejednoznaczne, dlatego mnie ten zapach zastanawia. No i podobno edt różni się od edp.
Jak nie lubisz słonia to marne szanse, że polubisz Shalimara - mam obydwa, Sh w wersji edp, ale jak kadzidlaki wielbię.

Lubisz marusię - przetestuj Estee Lauder - Youth Dew Amber Nude - podobny klimat, bardzo ładny zapach.
Mnie poleciła go niezrównana Joasia, której oficjalnie raz jeszcze dziękuję
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 15:24   #1898
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Jak nie lubisz słonia to marne szanse, że polubisz Shalimara - mam obydwa, Sh w wersji edp, ale jak kadzidlaki wielbię.

Lubisz marusię - przetestuj Estee Lauder - Youth Dew Amber Nude - podobny klimat, bardzo ładny zapach.
Mnie poleciła go niezrównana Joasia, której oficjalnie raz jeszcze dziękuję
Kasiu, to ja dziękuję za Maroussię, którą dzięki Tobie poznam

Wg mnie ani Słoń ani Shalimar to nie są zapachy kadzidlane - orientalne, cieżkie owszem, ale nie kadzidlane. Ja Shalimar ubóstwiam, a do Słonia dopiero dojrzewam, muszę gdzieś dorwać próbkę i ponosić na sobie.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 15:32   #1899
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi Na razie będę niuchać, o czyś nowym pomyśle po Nowym Roku, teraz nie mam do tego głowy
Jeszcze raz dzieki. Kate Youth Dew Amber Nude ma śliczna butelkę Czy to jakaś nowość?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 15:39   #1900
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi Na razie będę niuchać, o czyś nowym pomyśle po Nowym Roku, teraz nie mam do tego głowy
Jeszcze raz dzieki. Kate Youth Dew Amber Nude ma śliczna butelkę Czy to jakaś nowość?

Joasiu
- z całym szacunkiem - pierwszy niuch Shalimara to dla mnie sklep indyjski , który uwielbiam.

Nie wiem czy nowość, ale pani w S powiedziała, że YD klasyczny nie będzie już w PL dostępny i został zastąpiony owym AN.
Tak jak już gdzieś dziś pisałam - w mojej S ma osobny świąteczny lans przy kasach.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 15:40   #1901
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja go widziałam na wakacjach, a był już chyba trochę wcześniej
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 16:45   #1902
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

naprowadzając wątek na właściwe, filtrowe tory udało mi się wczoraj nieświadomie dorwać łososia moja apteka trzyma w piwnicy nieocenione skarby w kartonie z Avenkami. zimą kupuję tam resztki z tego kartonu, wczoraj kupiłam krem, w przekonaniu, że to biały łosoś (bo i skąd prawdziwy? tak długo po wycofaniu). w domu czytam skład i coś mi się nie zgadza... zaglądam, faktycznie: prawdziwy łosoś
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 18:25   #1903
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

wróciłam do domku i niestety nic nie kupiłam troche się wkurzyłam nie było pryzm , meteorków limitowanych też, lucidity był ale w kolorze kompletnie mi nie odpowiadającym na pocieszenie wstapiłam do Cameiu i kupiłam sobie spodenki i sweterek może podjade jeszcze do Sephory na Marszałkowską ale to po 21.00 bo narazie są mega korki.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 19:16   #1904
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Już korków nie ma Informacja z pierwszej ręki , właśnie wróciłąm z Rossmana na Marszałkowskiej
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 19:17   #1905
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
wróciłam do domku i niestety nic nie kupiłam troche się wkurzyłam nie było pryzm , meteorków limitowanych też, lucidity był ale w kolorze kompletnie mi nie odpowiadającym na pocieszenie wstapiłam do Cameiu i kupiłam sobie spodenki i sweterek może podjade jeszcze do Sephory na Marszałkowską ale to po 21.00 bo narazie są mega korki.
Nie wiem Madziu czy jest sens - u nas sephory też wyczyszczone raczej dokładnie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 22:27   #1906
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Uprzejmie donoszę, że oficjalna babska prasówka "zmądrzała" o kolejną rzecz :
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56377,3787209.html
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 22:55   #1907
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że oficjalna babska prasówka "zmądrzała" o kolejną rzecz :
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56377,3787209.html
O proszę Ja w życiu na szczęście tylko raz byłam na oczyszczaniu cery, jak miałam 16 lat - koleżanki chodziły regularnie to i ja w końcu dałam się namówić, ale do tej pory pamiętam to jako najgorszy koszmar!!!. W tamtych latach istniało tylko oczyszczanie mechaniczne, zabieg polegał na rozgrzaniu cery pod taką specjalną maską, a potem wyciskaniu wszelkich podskórnych grudek łapami, łącznie z nakłuwaniem igłą, potem było chyba jakieś dezynfekowanie i zamykanie porów specjalnym przyrządem (zapomniałam nawy), które szczypało nie mniej jak wyciskanie. Horror prawdziw!!! Przez kilka dni chyba chodziłam z obolałą gębą. Więcej nie poszłam i dzieki Bogu nie ma problemów z cerą.

A tak w ogóle to ja już jestem na wyjeździe świątecznym poza Wawą.
Na szczęście rodzice też mają internet w domu, więc nadal mogę zaglądać na forum
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 23:00   #1908
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Nie wiem Madziu czy jest sens - u nas sephory też wyczyszczone raczej dokładnie.
to prawda Sephory wyczyszczone na amen udało mi sie kupic lucidity w Galerii Centrum była tylko jedna szt 02 co prawda polowałam na 01 ale mam dość juz skrobii więc go kupiłam, mam nadzieje że nie będzie za ciemny.

Contax niestety nie było meteorków ale pryzmy chyba były chociaz nie jestem pewna na 100% bo Pani za kasy powiedziała że są ale nie były wystawione na stendzie także jeżeli jesteś nimi zainteresowana to moze zadzwoń i poproś o odłozenie 022 826 12 32

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
O proszę Ja w życiu na szczęście tylko raz byłam na oczyszczaniu cery, jak miałam 16 lat - koleżanki chodziły regularnie to i ja w końcu dałam się namówić, ale do tej pory pamiętam to jako najgorszy koszmar!!!. W tamtych latach istniało tylko oczyszczanie mechaniczne, zabieg polegał na rozgrzaniu cery pod taką specjalną maską, a potem wyciskaniu wszelkich podskórnych grudek łapami, łącznie z nakłuwaniem igłą, potem było chyba jakieś dezynfekowanie i zamykanie porów specjalnym przyrządem (zapomniałam nawy), które szczypało nie mniej jak wyciskanie. Horror prawdziw!!! Przez kilka dni chyba chodziłam z obolałą gębą. Więcej nie poszłam i dzieki Bogu nie ma problemów z cerą.

A tak w ogóle to ja już jestem na wyjeździe świątecznym poza Wawą.
Na szczęście rodzice też mają internet w domu, więc nadal mogę zaglądać na forum
ja tez byłam raz w zyciu na oczyszczaniu, wspominam to jako koszmar moja cera tydzień dochodziła do siebie.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2006-12-21 o 08:45 Powód: post pod postem
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 23:34   #1909
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

uskow jeśli chodzi o Shalimar i słonika Kenzo to miałam oba, a dokładniej Shalimar pozbyłam się bardzo szybko, bo mimo, iż jest to piękny zapach nie mogłam go nosić (ból głowy), natomiast słonik od zeszłgo roku stoi na pólce i czeka, aż spadnie śnieg i ściśnie mróz bo wtedy dopiero można docenić jego rozgrzewające i poprawiające nastrój walory w pełni, a jest w tym mistrzem

Ja chcę wreszcie prawdziwej zimy!
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 23:52   #1910
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to ja już jestem na wyjeździe świątecznym poza Wawą.
Na szczęście rodzice też mają internet w domu, więc nadal mogę zaglądać na forum
Basiu, jak Ci dobrze Ja jadę do domu w piątek i już się doczekać nie mogę, normalnie odliczam godziny.
I gratulacje z powodu przekroczenia okrągłej liczby 2000 postów - teraz masz już nawet 2001, ale cytuję jubileuszowy - również dla potomności
Dobrej nocy wszystkim.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 00:49   #1911
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Basiu, jak Ci dobrze Ja jadę do domu w piątek i już się doczekać nie mogę, normalnie odliczam godziny.
Mi też dobrze
Jutro opuszczam The Land of Mordor i jadę do mojego Hobbitonu .

Zatem Koleżanki życzę Wam już dziś

Pięknych Świąt!!
choinka.gif

bo w Hobbitonie nie mamy Sieci
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 04:09   #1912
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wszystkim opuszczającym nas koleżankom życzę udanego czasu świątecznego - kiedy, jeśli nie podczas świąt odpocząć od nałogu .
Sama nie mam tego w planach, bo za świętami nie przepadam - zwłaszcza takimi bezśnieżnymi, lub co gorsza deszczowymi.

Cytat:
udało mi sie kupic lucidity w Galerii Centrum była tylko jedna szt 02 co prawda polowałam na 01 ale mam dość juz skrobii więc go kupiłam, mam nadzieje że nie będzie za ciemny.

Madziu - ja też mam nadzieję, że 02 spełni twoje oczekiwania, choć dla mnie był zdecydowanie zbyt pomarańczowo-widoczny niestety.
W razie czego możesz go wystawić na A.

Justa
- gratuluję udanego filtrowego zakupu.

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-12-21 o 05:33
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 07:33   #1913
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
ja tez byłam raz w zyciu na oczyszczaniu, wspominam to jako koszmar moja cera tydzień dochodziła do siebie.
Ja tyż, i to ze trzy razy, a zanim wstąpiłam na wizaż udało mi się zaliczyć dwie wizyty w odstępie trzymiesięcznym i przykładałam się do trzeciej.. no bo jakoś tak było, że wtedy moja skóra zatykała się czym popadnie i to w dodatku tak paskudnie, głęboko... gdy dziecko poczytało i poznało, co to kwasy, okazało się, że można osiągnąć ten sam efekt, i to skuteczniej, taniej i BEZBOLEŚNIE
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 08:14   #1914
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
ja tez byłam raz w zyciu na oczyszczaniu, wspominam to jako koszmar moja cera tydzień dochodziła do siebie.
Ja byłam raz!
W wieku 18 lat, miałam parę pryszczy, chciałam ładnie wyglądać na studniówce Przez parę dni skóra mi się goiła, zagoiły się ranki i wysypało się tyle pryszczy, że nie uwierzyłam
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 08:23   #1915
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
Contax niestety nie było meteorków ale pryzmy chyba były chociaz nie jestem pewna na 100% bo Pani za kasy powiedziała że są ale nie były wystawione na stendzie także jeżeli jesteś nimi zainteresowana to moze zadzwoń i poproś o odłozenie 022 826 12 32
Dzięki Jakoś mi się nie chce przed świętami już chodzić po sklepach, a tym bardziej Sephorach i tym podobnych. Poczekam i przejdę się po świętach.

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Mi też dobrze
Jutro opuszczam The Land of Mordor i jadę do mojego Hobbitonu .

Zatem Koleżanki życzę Wam już dziś

Pięknych Świąt!!
Załącznik 706045

bo w Hobbitonie nie mamy Sieci
Myszi udanego świętowania z rodzinką.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 08:35   #1916
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Lash Lift jak dla mnie to porażka....
też główkuję nad Eye Fly ...(bo zanosi się, że mój nowy surrealist szybko się skonczy )

nie nakręcaj się na Masterpiece'a - bo teatralnych rzęs to on nie zrobi...jest fajny do wyraźnego ale nie teatralnego makijażu ....mój niestety obsypywał się pod koniec dnia pracy

A. to pewnie Allegro
Dziękuję Marianna, Czyli problem pozostaje - pójdę dzić do Galerii poglądać co tam mają.


No tak A = Allegro. Słowo daje, już nie nadązam za tymi Waszymi skrótami . Trzeba będzie podpiąć słownik Niedługo podsty na BK będą wyglądać następująco: kupiłam pr.G.i LU na A.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 11:33   #1917
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Madziu - ja też mam nadzieję, że 02 spełni twoje oczekiwania, choć dla mnie był zdecydowanie zbyt pomarańczowo-widoczny niestety.
W razie czego możesz go wystawić na A.
Kasiu masz rację , jest troszkę zbyt pomarańczowy i wyglada okropnie na mojej paszczy może będe uzywać go jako róż albo wystawie na A. Kurcze jestem na siebe strszanie zła
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 11:34   #1918
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
Kasiu masz rację , jest troszkę zbyt pomarańczowy i wyglada okropnie na mojej paszczy może będe uzywać go jako róż albo wystawie na A. Kurcze jestem na siebe strszanie zła
Głowa do góry - wpadki się zdarzają.
Ja swój wystawiłam na A za 95 plus 5 za przesyłkę i kupiłam sobie 01.
LU nie ma na A zbyt wielu - możesz nawet spróbować wystawić za 120 myślę.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 11:43   #1919
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A ja muszę się pochwalić, że właśnie zostałam szczęśliwą posiadaczką Lucidity 01. Kompletnie nie planowałam, nawet nie wiem jak to się stało
Byłam przed chwilą w sepchorze i docelowo chciałam tylko kolorki zobaczyć, a że była tylko jedna ostatna sztuka 01.......
drogi do kasy nie pamiętam
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 11:46   #1920
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
A ja muszę się pochwalić, że właśnie zostałam szczęśliwą posiadaczką Lucidity 01. Kompletnie nie planowałam, nawet nie wiem jak to się stało
Byłam przed chwilą w sepchorze i docelowo chciałam tylko kolorki zobaczyć, a że była tylko jedna ostatna sztuka 01.......
drogi do kasy nie pamiętam
Gratuluję - to świetny puder, a kolor 01 jest naprawdę piękny .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.