Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-03-11, 16:59   #31
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

a dekoloryzacje czym polecalabys? bo kiedys zrobilam jakims rozjasniaczem i mnie popalilo niezle:/a niektore fryzjerki wlasnie rozjasniaczy uzywaja tanich i wole wieziec pzed czym sie chronic
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-12, 12:11   #32
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruñ
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ja tez marze o przejsciu z ciemnego brazu do rudego! i nie mam pojecia jak to zrobic mam mocno krecone,suche wlosy, wiec odpada dekoloryzacja bo loki sie prostuja od tego a wlosy jeszcze bardziej wysuszajac i pusza (robilam kiedys jasne pasemka i to byla MASAKRA)czy jestem skazana na ciemne wlosy juz na zawsze?
lilly_rose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-12, 12:29   #33
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka¿ wiadomo¶æ
a dekoloryzacje czym polecalabys? bo kiedys zrobilam jakims rozjasniaczem i mnie popalilo niezle:/a niektore fryzjerki wlasnie rozjasniaczy uzywaja tanich i wole wieziec pzed czym sie chronic
Nie znam siê na obecnych technikach dekoloryzacji, sama w³osy rozja¶nia³am i farbowa³am za jednym razem jakie¶ 7 lat temu i nic z czupryn± z³ego siê nie sta³o.

Najlepiej wybraæ siê do salonu, w którym u¿ywaj± produktów renomowanych marek, tam dobior± odpowiedni preparat rozja¶niaj±cy.
Nie warto ryzykowaæ w domu.
kokuryu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-12, 12:48   #34
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

wiadomo ze lepiej w salonie niz w domu bo czesto w domu mozna popalic wlosy
cos sie wykombinuje

lilly_rose moja kuzyka tez miala na czarno farbowane a teraz jest blondynkafaaakt ze loki jej sie wyprostowaly ale po kuracji z odzywkai jej sie zaczely krecic
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-12, 17:22   #35
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Hej
Ja z czarnego zesz³am do rudego w³asnie dekoloryzatorem,nie pamiêtam ju¿ jakiego akurat u¿y³am wtedy...ale stosowa³am z Loreala,Joanny,Garniera oraz z Celii.
Najlepszy by³ z Celii bo ju¿ po 10 minutach mia³am jasniutki karmel,a w przypadku reszty w³osy wychodzi³y nierównomiernie.
Wa¿ne jest nalo¿enie produktu pasmo po pa¶mie i wcieranie,najgorzej kiedy na³o¿y siê wszystko na raz na ca³± g³owkê.
Wklejam zdjêcie moich w³osów po dekoloryzacji i na³o¿eniu szampou kolorzyjacego w jakim¶ czerwonawym odcieniu.
Co jaki¶ czas odbija mi aby "zrobic siê na jasno" ale i tak zawsze wracam do ciemnych.
Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rude.JPG (26,1 KB, 1813 za³adowañ)
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-12, 17:39   #36
Kikami
Przyczajenie
 
Avatar Kikami
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Boniulka, bardzo fajny kolorek... ahh...
sama siê farbowa³am na czarno co¶ oko³o 7 lat, w tym czasie wszelkie próby rozja¶niania koñczy³y sie masakr± ( nawet je¶li pomaga³ w tym fryzjer- heh). jakie¶ 2 miesi±ce temu posz³am do fryzjera z zamiarem rozja¶nienia w³osków na rudo¶æ p³omienna b±d¼ rudo¶æ zalatuj±c± blondem- a co! ;-D
Niestety pani rozja¶ni³a mi tylko do miedzianego- i takie¿ mia³am pasemka- reszte pokryla miedzianym br±zem..teraz w³oski mam troszkê sianowate na koñcach, ale od¿ywka ...i jest oki.
Do rzeczy...Boniulka, moglaby¶ mi podaæ jak±¶ dok³adn± nazwê tej Celii? Szuka³am w drogeriach, rossmannach itp. - panie mi radz± i¶æ do fryzjera- hahah
Z góry dziêkujê
Ps. mówisz ¿e to odcieñ lekko czerwonawy? wygl±da bardzo naturalnie..po prostu piknie, ale mo¿e to zas³uga twoich w³osków...Mo¿e jednak spróbujê..- co to za farbka?
przepraszam za nadu¿ycie kole¿eñskiej pomocy, ale ja zawsze sobie z farbiastej pó³ki wybiorê co¶ , co potem jest sporo ciemniejsze :-/
Kikami jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-12, 18:24   #37
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

o a mnie ponioslo dzisiaj i uzylam rozjasniacza..wiem wiem glupie to bylo.. rozjasiacz z garniera a na to farby jasny mahon i wyszlo tak o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg gmn.jpg (94,4 KB, 3084 za³adowañ)
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 18:32   #38
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Szuka³am zdjêcia w sieci,ale co¶ ciêzko znalezæ.jest to dekoloryzator z serii 1i 2.Jest to cala seria,bo s± te¿ rozjasnaicze,p³yny do trwa³ej ondulacji.,pude³ko wê¿sze ni¿ normalnych farb jak siê nie mylê to b³ekitne z blondynk± w d³u¿szych w³osach,z napisem z proteinami pszenicznymi co¶ takiego.W niewielu drogeriach to jest,u mnie na szczescie w jednej nie ma z tym problemów.Kosztuje jakies 5 z³otych.
Je¶li nie znajdziesz to na allegro widzia³am jakis profesjonalny dekoloryzator co¶ okolo 40z³otych,nie u¿ywa³am,pyta³am sprzedawcê-to podobno ³adnie odbarwia w³osy,ta osoba stosowa³a na swoich czarnych oraz u klientek.
Na odbarwione w³osy na³o¿y³am jak dobrze pamietam stary casting odcien hm co¶ czerwonego co u mnie wysz³o jak ciemny soczysty rudy.Na zdjeciu by³a mulatka czy murzynka

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka¿ wiadomo¶æ
o a mnie ponioslo dzisiaj i uzylam rozjasniacza..wiem wiem glupie to bylo.. rozjasiacz z garniera a na to farby jasny mahon i wyszlo tak o
Candy-piêknie wygl±dasz jak z reklamy farb do w³osów.Kolor pasuje idealnie do Twoich zielonych kocich oczu
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-12 o 16:37 Powód: post pod postem
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-12, 18:37   #39
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

dziekuje slicznie
troche sie balam bo jestem teraz w hiszpanii i kupilam farbe ktorej nie ma u nas w kraju..z opakowania wygladala na godna zaufania wrecz jak z salonu fryzjerskiego i masa odcieni wiec wzielam i jeste strasznie zadowolona z efektu niby to wychodza kolory o ton lub 2 ciemnniejsze niz na zdjeciu a tu identyczne praktycznie juz wiem jakich farb bede uzywac heh a do tego szampon i odzywka w srodku co by kolor utrzymacszkoda ze u nas nie ma takich codow za ta cene bo tylko 4 eu zaplacilam
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-13, 08:45   #40
renacia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

witam
a ja mam odwrotne pytanie jestem po dekoloryzacji teraz mam rudawe i chce ciemny blad/jasny braz czy wyjdzie mi na rudych
renacia86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-13, 09:39   #41
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Candy Killer ---> Widzê, ¿e wszystko posz³o zgodnie z planem, wygl±dasz wspaniale i kolor cudowny!
kokuryu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 10:55   #42
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

dzieki
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-13, 11:12   #43
ona24
Zadomowienie
 
Avatar ona24
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 256
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Ja oko³o 2 tygodni temu robi³am dekoloryzacje u fryzjera (schodzi³am z czarnych farbowanych w³osów na br±z). By³o to do¶æ traumatyczne prze¿ycie, a efekty op³akane
ona24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-13, 13:22   #44
renacia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ona24 ja tez wlasnie schodze z czarnego po pierwszej wizycie mam rude ogolnie paskudne ale ide na farbe we wtorek mam nadzieje ze pokryje i bedzie ok chce ciemny blad, a jak u ciebie nakladalas farbe na wlosy jesli tak to jaka
renacia86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-13, 13:30   #45
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ja to mozna powiedziec ze schodzilam tez praktycznie z czarnego bo farbowalam wczesniej ciemnym brazem i po jednym rozjasnianiu byly wlasnie zoltawo pomaranczowe ale mi to na reke bo wkoncu na rudo chcialam
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-13, 13:31   #46
ona24
Zadomowienie
 
Avatar ona24
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 256
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Ja siedzia³am u fryzjera 5 godzin bo moja farba nie chcia³a zej¶æ (farbuje oko³o 8 lat farb± Joanna) po tych 5 godzina kolor pu¶ci³ ale tylko do po³owy w³osów ;/ potem fryzjerka na³ozy³a na to br±z, ale nadal kolor by³ rudy (masakra) W domu tego samego dnia moja mama na³ozy³a mi jasny br±z z Garniera, ale dalej w³osy by³y bardziej rude ni¿ brazowe. Wczoraj zafarbowa³am znowu Garnierem ale ¶redni br±z i teraz mam ciemno brazowe.
ona24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-13, 13:37   #47
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

no ja tez farbowalam 8 lat ale roznymmi farbai..glownie palette i garnnier a kupilam rozjasniacz z garniera i sciagnal szybko kolor30 in i juz nie bylo sladu po ciemnym kolorze
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-13, 13:46   #48
ona24
Zadomowienie
 
Avatar ona24
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 256
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Ja posz³am, przynajmniej tak mi sie wydawa³o, do jednego z lepszych salonów w moim mie¶cie. Dekoloryzator by³ z Loreala. Kolor nie chcia³ sie sprac, wiec moje w³osy tar³o (pra³o rêcznie) 4 fryzjerki naraz Po godzienie trzymania dekoloryzatora na g³owie, fryzjerka stwierdzi³a ¿e kolor na koncówkach nie chce pu¶cic i moze by je ¶ci±c. Ja pytam koñcówki tzn ile?, a ona: no tak od po³owy w³osów. Wyrzuci³am w b³oto 200 z³.
ona24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-13, 13:49   #49
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

toc to jakis szarlatan nie fryzjer:P a dekoloryzatory z loreala sa zbyt delikatne do ciemnych kolorow..garnier jest dobry
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 13:41   #50
eXtasy84
Przyczajenie
 
Avatar eXtasy84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Londyn/Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
GG do eXtasy84
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam,
Po 5 latach farbowania na czarny zdecydowalam sie na kolejna odmiane. Wymarzyl mi sie rudy, wpadajacy w pomarancz. Dodam ze mam wloski krecone czyli suche i do tego bardzo ich malo. Bylam u wielu fryzjerek i zadna nie chcciala sie podjac tego zabiegu na moich wlosach. odpowiadaly ze zostane z samymi odrostami itp. Do odwaznych swiat nalezy! Mieisac temu jedna z fryzjerek po zrobieniu proby, odmienila moje wlosy. Ku jej zdziwieniu, bardzo szybko sie odbarwialy, nawet do bladu w niektorych miejscach. Jestem jej za to bardzo wdzieczna. Oto zdjecia przed (czarne) i po (rude).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P070308_17.23.JPG (42,8 KB, 2938 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg czarne.jpg (109,7 KB, 1713 za³adowañ)
eXtasy84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-17, 16:46   #51
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

no duzo lepiej wygladasz w jasniejszych
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-18, 08:50   #52
eXtasy84
Przyczajenie
 
Avatar eXtasy84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Londyn/Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
GG do eXtasy84
Red face Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziekuje Kandy Killer i wszystkim ktorzy tak uwazaja, bo zaliczacie sie do mniejszosci.
eXtasy84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-22, 19:00   #53
czarnula12335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rybnik (¶l±sk)
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: z ciemnych w jasno-rude

Jest jeszcze Farba z Joanny Avangarde, specjalna do ciemnych w³osów. Ale ona te¿ mocno psuje w³osy. JA schodzi³am z czarnych na rude przez rozja¶niacz
czarnula12335 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-11, 11:12   #54
eli7
Przyczajenie
 
Avatar eli7
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 7
Exclamation z czarnego na rudy..

Mam czarne w³osy i ostatnio marzy mi siê rudy kolor i nie wiem jak siê za to zabraæ... by³am u fryzjera ale raczej nie by³a to dobra decyzja i mog³am pój¶æ do innego:/ mam teraz na g³owie dwa odcienie rudego, tam gdzie mia³am odrosty wyszed³ bardzo jasny rudy a tam gdzie mia³am czarne w³osy powsta³ strasznie ciemny rudy co raczej wygl±da to jak czarny z po³yskiem czerwonego:/ i chce teraz w domu sama siê za swoje w³osy zabraæ ale nie wiem czy wystarczy ¿e tylko zafarbuje w³osy czy powinnam je wcze¶niej rozja¶niæ tak jak to zrobi³a ta fryzjerka ale ju¿ nie bêde wspominaæ w jakim stanie s± moje w³osy od tego rozja¶niacza a i tak nic mi nie pomóg³ bo moje czarne w³osy prawie nic siê nie rozja¶ni³y! a moje naturalne w³osy sta³y siê wrêcz bia³e, mo¿e dla tego ¿e za krótko mia³am go na g³owie... prosze o rade
eli7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 09:53   #55
boozer
Przyczajenie
 
Avatar boozer
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: z czarnego na rudy..

wiesz, ja na czarne w³osy,stosowa³am rozja¶niacz w spreyu Joanny Reflex Blond od nasady na jakie¶ 7 cm mia³am rude odrosty takie, i ich nie pryska³am, ale te czarne po wykorzystaniu ca³ej buteleczki rozja¶ni³y sie do br±zu, tak¿e mo¿e i Ty spróbuj tylko to trzeba systematycznie bardzo pryskaæ i nie od razu widaæ efekty i dodam ¿e w³osów nie mam zniszczonych, wiadomo ¿e po prostownicy ju¿ nie s± takie piêkne i g³adkie, ale po rozja¶niaczu nie zauwa¿y³am zmian potem jak ju¿ je rozja¶nisz to pomalujesz je ca³e na rudo tylko nie wiem czy przy tych Twoich wszystkich zabiegach Ci w³osy nie wypadn± :P albo do dobrego fryzjera
__________________
je¶li nie masz dla kogo ¿yæ to ¿yj na z³o¶æ innym ... ^^
boozer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-13, 17:25   #56
eli7
Przyczajenie
 
Avatar eli7
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: z czarnego na rudy..

ok dziêki
eli7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-05, 23:01   #57
eXtasy84
Przyczajenie
 
Avatar eXtasy84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Londyn/Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
GG do eXtasy84
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

a oto moje nowe osiagniecie, ktorym chce sie pochwalic. kolor i fryzurka, jak Wam sie podoba? szczerze mowiac idac do fryzjera nie mialam zamiaru tak krotko scinac wlosow ale uleglam wplywom fryzjerki i najwazniejsze ze dobrze sie z tym czuje. czekam na wasze zdjecia, rudzielce.
__________________
kocham lato, ¿ycie i s³odycze
eXtasy84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-06, 08:08   #58
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez eXtasy84 Poka¿ wiadomo¶æ
a oto moje nowe osiagniecie, ktorym chce sie pochwalic. kolor i fryzurka, jak Wam sie podoba? szczerze mowiac idac do fryzjera nie mialam zamiaru tak krotko scinac wlosow ale uleglam wplywom fryzjerki i najwazniejsze ze dobrze sie z tym czuje. czekam na wasze zdjecia, rudzielce.
Piêkny kolor,szaleje za takim,z pewno¶ci± kiedy¶ sobie taki zafunduje.odno¶nie fryzury ciêzko mi okre¶liæ czy pasuje,wygl±da nowocze¶nie,a ten kolor...to nie mogê siê napatrzeæ.Mo¿e masz jakie¶ inne zdjêcie?Chêtnie zobacze.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-10, 20:16   #59
anetkaLEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ja mam pytanie po jakim czasie mo¿na zamalowac 1 kolor drugim???? chcialabym przejsc z ciemnego brazu na cos jasniejszego wlasnie zzeby bylo cos z rudymdziêki za pomoc
bo 2 dni temu malowa³am w³osy i chcialabym dzis je zafarbowac bo efekt mi sie nie podoba za ciemne wysz³y
anetkaLEK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-12, 15:47   #60
karcia93114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam wszystkich!
wiec mam chyab taki sam problem jak wszyscy, mianowicie marzy mi sie rudy kolor wlosow
moje wlosy sa juz 'po przejsciach' (pasemka, farbowanie do naturalnego koloru) i teraz maja one nieciekawy kolor bo odrosty mam ciemny braz a czesc farbowana od slonca teraz ma inny kolor i nie wyglada to za specjalnie ;P
wiec mam pare pytan: czy pasowalby mi rudy kolor? jak pozniej potraktowac odrosty? czy odrazu po dekoloryzacji moge pofarbowac wlosy? no i najwazniejsze: jak beda po tym wygladac moje wlosy? mam z natury dosc slabe wlosy

oczywiscie czekam na szybkie odpowiedzi bo najchetniej poszlabym juz teraz po dekoloryzator i farbe

zamieszczam zdjecie i z gory dziekuje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00859.jpg (41,2 KB, 613 za³adowañ)
karcia93114 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.