Najlepszy kolor dla mnie?Bardzo proszę o radę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 19:14   #1
Milejdi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Wink

Najlepszy kolor dla mnie?Bardzo proszę o radę.


Hej, witam wszystkich
Od pewnego czasu kusi mnie zmiana koloru włosów.Niestety, nie mogę dobrać sobie farby, bo nie jestem w stanie ocenić...własnego koloru włosów ;/ Może to i trochę dziwne, ale...mam nadzieję, że mi w tym pomozecie
Generalnie, chciałabym je trochę rozjaśnić-ale farbą-koniecznie bez amoniaku .Nie chodzi mi o platynowy blond, ale moze ciemny blond byłby ok...jesli oczywiście w ogóle złapie moje włosy ;/ Myslałam też nad czymś rudym, ale nie takim marchewkowatym, który wygląda aż nienaturalnie. Chodzi mi raczej o coś takiego, jak na ostatnim zdj-kolor włosów wyszedł taki od zachodzącego słońca, ale jest całkiem całkiem

Bardzo bym was prosiła, byście mi powiedziały, jaki mam kolor włosów i jaki by mi pasował...na różnych zdj kolor jest inny, ale zapewne jest to uzależnione od oświetlenia. Pytanie pierwsze-na którym zdj mam taki prawdziwy, naturalny kolor?A pytanie drugie-czy ciemny-naprawdę ciemny-blond albo taki lekki rudy by mi pasował? A jesli nie, to jaki kolor byście doradziły? ******
Milejdi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 19:21   #2
kokos00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepszy kolor dla mnie?Bardzo proszę o radę.

Ja widziałabym Cię w jakimś cieplejszym odcieniu brązu chyba nie jednak w blondzie masz ciemne brwi? albo źle widze
tak np:http://img214.imageshack.us/img214/9552/wiosna.jpg
kokos00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:06   #3
Milejdi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepszy kolor dla mnie?Bardzo proszę o radę.

no, brwi mam ciemne, tylko trochę rzadkie i dlaetego wyglądają tak...delikatnie Czyli ten ciemny blond jednak nie? Z czystej ciekawości zapytam-czy taki blond wyszedłby na moich włosach ? Facetka w drogerii upierała się, że jak najbardziej, ale chyba mnie do końca nie przekonała co do słuszności swoich wywodów...
Milejdi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:15   #4
kokos00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepszy kolor dla mnie?Bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez Milejdi7 Pokaż wiadomość
no, brwi mam ciemne, tylko trochę rzadkie i dlaetego wyglądają tak...delikatnie Czyli ten ciemny blond jednak nie? Z czystej ciekawości zapytam-czy taki blond wyszedłby na moich włosach ? Facetka w drogerii upierała się, że jak najbardziej, ale chyba mnie do końca nie przekonała co do słuszności swoich wywodów...
Wiesz sprzedawca zawsze będzie zachwalał swój towar więc nie sugeruj się tym co powiedziała pani w sklepie tylko zapytaj się fryzerki powinna Ci doradzić ogólnie z ciemnych włosów jest trudniej uzyskać efekt blondu z resztą to jest tylko moja opinia zobacz co powie Ci fryzjer .
kokos00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:36   #5
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Najlepszy kolor dla mnie?Bardzo proszę o radę.

Dziewczynki a mi sie marzy taki kolor wlosow jak Iwona Wegrowska ma.taki rudy,moze ktoras wie jaki to dokladnie klolor jaka farba lub szamponem taki kolor uzyskam,i jeszcze jedno pytanko jaki to jest kolor o 3 tony ciemniejszy od ciemnego blondu??
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.